|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
06.03.2003 12:12:09
|
|
|
| muide.. kas uue boinc versioonide kasutajatel on ka nii et uus versioon lahendab pakette natuke kauem, kui eelmine versioon. BOINC 014 lahendas mul stabiilselt ühe WU ära 41-43 minutiga (imestamapanevalt väike kõikumine võrreldes SETIga). Seevastu uus versioon on oma esimest WU-d mõne minuti pärast lõpetamas ja eeldatav lõpuaeg tuleb kuskil 48-49 minutit. Eks siis 10 % aeglasemalt lahendab? Mis arvate?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2003 12:20:34
|
|
|
mul oli hommikul ees prognoositav lahendamisaeg 12 tundi
enne oli see stabiilselt 5 tundi
eriti celluvaenulik see 0.15 (või 0.06)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starfild
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2002
|
06.03.2003 12:24:57
|
|
|
| Kui see 0.15 eriti ei habla, kas siis pean selle yldse installerrima? Või veab 0.14'ga ka? Et mis ütlete?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
06.03.2003 12:36:11
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
mul oli hommikul ees prognoositav lahendamisaeg 12 tundi
enne oli see stabiilselt 5 tundi
eriti celluvaenulik see 0.15 (või 0.06)  |
Pole ta nii vaenulik midagi.Mul pakub lahendmisajaks 12:31:06,tegelikult läheb alla tunni Kusjuures vana versiooniga pakkus täpselt sama aega.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.03.2003 12:36:45
|
|
|
Vahet ei ole ju kaua ühte paketti arvutab. Skoori saab ju tehete arvu mingi suhte järgi mitte pakettide arvu järgi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2003 12:46:52
|
|
|
| mõtlesin, et kas ei peaks tegema HV-le ingliskeelse logo, mille saab siis tiimi lehekülje juurde panna? praegune "hinnavaatlus riistvara" ei ütle nagu tegelikult neile, kes eesti keelt ei oska, midagi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.03.2003 13:04:59
|
|
|
kas logo peaks ütlema
selleks ju Description
A noh võid ju ingliskeelse sinna panna prooviks
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2003 13:18:08
|
|
|
aga graafika on alati väljapaistvam kui tekst.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.03.2003 13:20:48
|
|
|
| Nu kirjutas: |
a vaata kui kiiresti see uus libe juba creditit sai
hmm, kus see uus 0.06 siis on?
mul ikka 0.05  |
see credit ei olnud uue kliendiga, see on lihtsalt teine arvuti kus boinc peal jookseb
muide nendest aegadest - ma pusisin midagi s2ttungitega ja ehk on see nagu p6hjuseks aga kurat seda teab
minul teeb 2:30 asemel nüüd 3:00
samas selle .15 installimisega on mul ka tulnud mustade kastide probleem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
06.03.2003 13:31:57
|
|
|
| tsitaat: |
aga graafika on alati väljapaistvam kui tekst.
|
Minu ettepanek...
jääb nii nagu on.
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 17:11:12
|
|
|
No nii.
Mul pani AP nüüd ka sügavalt pange.
Andis mingit kuradi haiget errorit.
Jumala mõttetu oli.
Paus töös 9h, mis on ekvivalentne 9WU'ga. Auts.
(Ja SETI kasutas ka samal ajal ainult osaliselt idle ressurssi.)
Muide mul tõmbas automaatselt AP 0.06 alla, ainult käma ei pannud ise.
Ma ka ei pane.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 18:32:01
|
|
|
Mul on jälle kamm.
Sihuke:
| BOINCv0.14/APv0.05 kirjutas: |
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00000.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00005.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00012.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_03552_00004.wu_1_0
error: link_result: link_file_ref failed
SCHEDULER_REPLY::parse: unrecognized <team_name>BOINC ESTONIA</team_name> |
Mis ma tegema pean.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2003 18:37:38
|
|
|
| tsitaat: |
Mis ma tegema pean.
|
kus ta kirjutas? seal stdeterr failis või selles teises? saada teade listi, kui mingi jama on ja pane seesama tekst kah juurde
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.03.2003 18:45:04
|
|
|
Mul tekkis väike jama.
Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 18:45:09
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Mis ma tegema pean.
|
kus ta kirjutas? seal stdeterr failis või selles teises? saada teade listi, kui mingi jama on ja pane seesama tekst kah juurde |
Loomulikult "stdeterr".
Aga ma küsin siit, kuna see raporteerimise kamm võtab koos vastuse saamisega igavese aja.
Aga ma jõudsin juba asja uuesti peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuprum
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2002
|
06.03.2003 19:23:15
|
|
|
küsimus selline, et ega kellelgi ei juhtu mõnda ülearust AP kontot olema?
hirmsasti tahaks ka testida seda asja! aga ega ma ei usu seda küll,
et seda kellelgi leiduks! üks siin oli pakkuda, hiljaks jäin!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.03.2003 19:34:19
|
|
|
cheki priva cuprum
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
06.03.2003 20:16:54
|
|
|
| Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
06.03.2003 20:18:24
|
|
|
| Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 20:20:47
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti. |
See on küll inetu tekst.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
06.03.2003 20:36:58
|
|
|
MIKS inetu? See minu endine isiklik account mis praegu kasutult sesab? ja mina kui accounti asutaja/omanik võin valida KELLELE ma selle KINGIN. antud juhul tahan kinkida seda Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis osalejale ja ma ei näe selles midagi inetut, koledat, ebaeetilist...
JA kõigile infoks et see account on juba ära antud, seega pole minult seda rohkem küsida..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
06.03.2003 20:40:30
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Mul tekkis väike jama.
Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.
 |
MUL TÄPSELT SAMA JAMA BOINC 0.15 ga... panin igaks juhuks 0.14 tagasi. see küll ei tule beetatestimisele kasuks aga vähemalt ta töötab..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.03.2003 21:24:40
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Mul tekkis väike jama.
Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.
 |
MUL TÄPSELT SAMA JAMA BOINC 0.15 ga... panin igaks juhuks 0.14 tagasi. see küll ei tule beetatestimisele kasuks aga vähemalt ta töötab.. |
Kuulsin, et kõigil on nii !
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
06.03.2003 21:30:24
|
|
|
| tsitaat: |
Kuulsin, et kõigil on nii !
|
Mul töötab küll ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.03.2003 21:35:27
|
|
|
panin ka 0.14 tagasi
15 viskas gui errorit koguaeg.
hommikul panin lahendama ja kui koju tulin selgus, et 10tundi
kasutult asi seisnud kuna see error oli ees
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.03.2003 21:41:27
|
|
|
| Rax15 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kuulsin, et kõigil on nii !
|
Mul töötab küll ilusti. |
Mul ei tööta ... kellelgi veel ei töötanud siim ...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
06.03.2003 21:47:45
|
|
|
Mul töötab,aga ta kuidagi teeb arvutile jõnksud sisse.poob nagu hetkeks kinni.Errorit pole veel visanud(kuskil 10h on käinud).Peab vist vana tagasi panema.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 21:55:19
|
|
|
| mar456 kirjutas: |
Mul töötab,aga ta kuidagi teeb arvutile jõnksud sisse.poob nagu hetkeks kinni.Errorit pole veel visanud(kuskil 10h on käinud).Peab vist vana tagasi panema.  |
Ei aita.
Tagasi saad panna ainult BOINC 0.14.
AP on ikkagi 0.06
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.03.2003 22:17:38
|
|
|
Mul hakkas nüüd tööle
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2003 22:30:34
|
|
|
TOHOO PELE
mu average credit on vähenenud
mõni tund tagasi oli see mul 482, nüüd on 436. total credit on samaks jäänud.
ja kuigi boinci lehel on kirjas, et "Recent average credit: .. This average decreases by a factor of two every week.", on vähenemine 46 ühiku võrra mulle küll arusaamatu arv.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2003 23:52:57
|
|
|
No nii.
Raporteerin, et mul on nüüd ametlikult "hambad", minu BOINC ei käivitu enam.
Isegi pärast reinstalli.
Järgmine faas: format c
BOINC ESTONIA peab ilma minu panuseta edasi rühkima.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
07.03.2003 00:56:35
|
|
|
| traks kirjutas: |
minu boinc ka täiega peetis, selle results uploaded kirja viskab ette, kuigi pole isegi internetiühendust
pannes boinci kinni ja uuesti avades, hakkab neid samu projekte jälle lahendama, juba neljas ring läheb  |
Mul ei hakka lahendamagi, vaid lülkkab kohe uploadi peale.
Siis jookseb kinni ja enam käima ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.03.2003 01:12:11
|
|
|
| traks kirjutas: |
minu boinc ka täiega peetis, selle results uploaded kirja viskab ette, kuigi pole isegi internetiühendust
pannes boinci kinni ja uuesti avades, hakkab neid samu projekte jälle lahendama, juba neljas ring läheb  |
Sama siin !
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
07.03.2003 01:37:22
|
|
|
See soft on ikka veel täiesti toores.... loodame, et mul see asi lähimal ajal kokku ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
07.03.2003 12:04:38
|
|
|
kuidas ikkagi siin seda punkte arvestatakse? Keegi MIllivatt on saanud ennast ööga tõsta erialameestest ettepoole (erialameestel ca 6 arvutit hetkel).. Kas siis skoor ei sõltu üldse lahendatud pakettide arvust ega kiirusest? Kuidas krt saab suuremat skoori??
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.03.2003 13:13:44
|
|
|
aga 2kki tal on rohkem kiireid arvuteid arvuteid
mul on mulje j22nud, et mida nobem masin seda rohkem recent creditseid ta yhe total creditsi kohta saab
mina saan oma masinaga praktiliselt 1:1'le
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starfild
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2002
|
07.03.2003 14:43:02
|
|
|
| Krt... kui see asi sellisek sjääbki, siis vist loobun. Ma küll ei pand 0.15't peale, aga ka 0.14 kalab. Arvuti hangub mingiks minutiks lihtsalt ära ja punane tuli vilgub ja kõvaketas rahmeldab midagi. PEale BOINC'ipole viimasel ajal suurt midagi installinud. KAs keegi oskab peale "Delete folder BOINC" midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuprum
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2002
|
07.03.2003 15:51:59
|
|
|
huvitav, kas keeegi nagu seda operatiivmälu kasutust on vaadanud selle 0.15 puhul!
igatahes ma panin kahele masinale selle nüüd peale:
win98 - kõik korras, arvutab aga ära ei saada! mälu kasutus on OK!
win2000 - vaadakse ise neid pilte! teine, pilt on sellest kuidas mu närvid ei pidanud enam vastu, sest tööd oli ka vaja teha ja saatsin selle BOINC'i pikaslt
http://home.delfi.ee/cuprum/boinc/boinc1.jpg
http://home.delfi.ee/cuprum/boinc/boinc2.jpg
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
07.03.2003 15:56:32
|
|
|
Mul küll mälu kasutus stabiilne,võtab kuskil 25mb(XP).Sirgemat joont ei anna ollagi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
07.03.2003 16:17:06
|
|
|
Mix mu tehtud wu-d ei kajastu seal boinci statistika lehel. Mingi 6-7 tükki juba tehtud ja ikka ei midagi. Täna jooksis mull kah boinc kokku, et pole ma mingi erand.
Mida see tähendab:
| tsitaat: |
| Invalid or missing authenticator. Visit this project`s web site to get an authenticator. |
See jutt on pärit boinci sõnumite valikust.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.03.2003 16:27:58
|
|
|
Rax15,
| tsitaat: |
Mix mu tehtud wu-d ei kajastu seal boinci statistika lehel. Mingi 6-7 tükki juba tehtud ja ikka ei midagi.
|
räägitud päris mitu korda sellest - et vtulemuste võltsimist vältida, on mingid mehhanismid ja protseduurid välja töötatud, ja nende tõttu ei kajastugi tulemused kohe. võib päris kaua aega minna.
aga see tsitaat on ilmselt seetõttu, et sul kas ei ole parool korralikult sisestatud või sul pole seda üldse. aga selles teates on ju antud SELGE juhend, mida sa peaksid tegema. ("Visit this project`s web site to get an authenticator.") kas sa oled ikka proovinud seda teha? millised olid tulemused? ikka annab seda teadet?
(Rax15 nimelist kasutajat pole üldse olemaski igatahes, muuseas. oled sa siis äkki mingi teise kasutajanime all?)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
07.03.2003 16:31:54
|
|
|
| Olöen rax999 kasutajanime all
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.03.2003 16:41:05
|
|
|
| ja mis juhtus, kui sa talitasid antud juhendi kohaselt?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
07.03.2003 16:44:12
|
|
|
| Lasin siis uue key saata. Vb tuli see sellest et jagame ühte accounti praegu cuprumiga. Tglt ei tea kah. Igastahes tehtud wu-sid ta ikka veel ei ole märkinud (eile panin asja õhtul tööle).
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.03.2003 19:18:03
|
|
|
mul versioon 0.14 töötab küll ilusti XP all ja teises arvutis 98 all.
kui mitte arvestada seda, et 98 all ei uploadi tulemusi
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.03.2003 19:20:20
|
|
|
| Mul ka Xp all 0.14 - aga ikkagi on igasugused lollid asjad :S
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
07.03.2003 20:30:33
|
|
|
| tsitaat: |
Invalid or missing authenticator. Visit this project`s web site to get an authenticator.
|
Krt noh ikka annab sama teksti. Ometigi mitu korda key-d vahetanud jne. Milles jama? Tuli välja et cuprumil kah sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.03.2003 20:33:20
|
|
|
See on see beta versioon
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|