Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 12:12:09 vasta tsitaadiga

muide.. kas uue boinc versioonide kasutajatel on ka nii et uus versioon lahendab pakette natuke kauem, kui eelmine versioon. BOINC 014 lahendas mul stabiilselt ühe WU ära 41-43 minutiga (imestamapanevalt väike kõikumine võrreldes SETIga). Seevastu uus versioon on oma esimest WU-d mõne minuti pärast lõpetamas ja eeldatav lõpuaeg tuleb kuskil 48-49 minutit. Eks siis 10 % aeglasemalt lahendab? Mis arvate?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 12:20:34 vasta tsitaadiga

mul oli hommikul ees prognoositav lahendamisaeg 12 tundi icon_exclaim.gif
enne oli see stabiilselt 5 tundi
eriti celluvaenulik see 0.15 (või 0.06) icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 06.03.2003 12:24:57 vasta tsitaadiga

Kui see 0.15 eriti ei habla, kas siis pean selle yldse installerrima? Või veab 0.14'ga ka? Et mis ütlete?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 12:36:11 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
mul oli hommikul ees prognoositav lahendamisaeg 12 tundi icon_exclaim.gif
enne oli see stabiilselt 5 tundi
eriti celluvaenulik see 0.15 (või 0.06) icon_confused.gif
Pole ta nii vaenulik midagi.Mul pakub lahendmisajaks 12:31:06,tegelikult läheb alla tunni icon_razz.gif Kusjuures vana versiooniga pakkus täpselt sama aega.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 12:36:45 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole ju kaua ühte paketti arvutab. Skoori saab ju tehete arvu mingi suhte järgi mitte pakettide arvu järgi.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 12:46:52 vasta tsitaadiga

mõtlesin, et kas ei peaks tegema HV-le ingliskeelse logo, mille saab siis tiimi lehekülje juurde panna? praegune "hinnavaatlus riistvara" ei ütle nagu tegelikult neile, kes eesti keelt ei oska, midagi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 13:04:59 vasta tsitaadiga

kas logo peaks ütlema icon_confused.gif
selleks ju Description

A noh võid ju ingliskeelse sinna panna prooviks

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 13:18:08 vasta tsitaadiga

aga graafika on alati väljapaistvam kui tekst. icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.03.2003 13:20:48 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
a vaata kui kiiresti see uus libe juba creditit sai thumbs_up.gif


hmm, kus see uus 0.06 siis on?
mul ikka 0.05 icon_confused.gif
see credit ei olnud uue kliendiga, see on lihtsalt teine arvuti kus boinc peal jookseb icon_wink.gif
muide nendest aegadest icon_neutral.gif - ma pusisin midagi s2ttungitega ja ehk on see nagu p6hjuseks icon_confused.gif aga kurat seda teab
minul teeb 2:30 asemel nüüd 3:00
samas selle .15 installimisega on mul ka tulnud mustade kastide probleem icon_sad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 06.03.2003 13:31:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga graafika on alati väljapaistvam kui tekst.

Minu ettepanek...
jääb nii nagu on.

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 17:11:12 vasta tsitaadiga

No nii.
Mul pani AP nüüd ka sügavalt pange.
Andis mingit kuradi haiget errorit.
Jumala mõttetu oli.
Paus töös 9h, mis on ekvivalentne 9WU'ga. Auts.
(Ja SETI kasutas ka samal ajal ainult osaliselt idle ressurssi.)

Muide mul tõmbas automaatselt AP 0.06 alla, ainult käma ei pannud ise.
Ma ka ei pane.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 18:32:01 vasta tsitaadiga

Mul on jälle kamm.
Sihuke:

BOINCv0.14/APv0.05 kirjutas:
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00000.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00005.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_08864_00012.wu_4_0
error: link_result: link_file_ref failed
I/O desc links to nonexistent file: 26fe99aa_03552_00004.wu_1_0
error: link_result: link_file_ref failed
SCHEDULER_REPLY::parse: unrecognized <team_name>BOINC ESTONIA</team_name>


Mis ma tegema pean.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 18:37:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis ma tegema pean.

kus ta kirjutas? seal stdeterr failis või selles teises? saada teade listi, kui mingi jama on ja pane seesama tekst kah juurde
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 18:45:04 vasta tsitaadiga

Mul tekkis väike jama.

Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.



icon_neutral.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 18:45:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Mis ma tegema pean.

kus ta kirjutas? seal stdeterr failis või selles teises? saada teade listi, kui mingi jama on ja pane seesama tekst kah juurde


Loomulikult "stdeterr".
Aga ma küsin siit, kuna see raporteerimise kamm võtab koos vastuse saamisega igavese aja.
Aga ma jõudsin juba asja uuesti peale panna.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 06.03.2003 19:23:15 vasta tsitaadiga

küsimus selline, et ega kellelgi ei juhtu mõnda ülearust AP kontot olema?
hirmsasti tahaks ka testida seda asja! icon_biggrin.gif aga ega ma ei usu seda küll,
et seda kellelgi leiduks! üks siin oli pakkuda, hiljaks jäin! icon_cry.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 19:34:19 vasta tsitaadiga

cheki priva cuprum thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 20:16:54 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 20:18:24 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 20:20:47 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Mul on pakkuda välja AP account! TASUTA! Ainuke tingimus on osalemine Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis sellest lahkumata.Lahkudes sellest tiimist võtan õigused accountile ära. Kui ei lahku, siis mina seda accounti ei puuutu. Kes soovib see võtku ühendust. Ja muide mul on juba ka selelle aaccountile algusskoor olemas - 1600 punkti.


See on küll inetu tekst. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 20:36:58 vasta tsitaadiga

MIKS inetu? See minu endine isiklik account mis praegu kasutult sesab? ja mina kui accounti asutaja/omanik võin valida KELLELE ma selle KINGIN. antud juhul tahan kinkida seda Astropulse@hinnavaatlus.ee tiimis osalejale ja ma ei näe selles midagi inetut, koledat, ebaeetilist...

JA kõigile infoks et see account on juba ära antud, seega pole minult seda rohkem küsida..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 20:40:30 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mul tekkis väike jama.

Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.



icon_neutral.gif


MUL TÄPSELT SAMA JAMA BOINC 0.15 ga... panin igaks juhuks 0.14 tagasi. icon_sad.gif see küll ei tule beetatestimisele kasuks aga vähemalt ta töötab..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 06.03.2003 21:16:39 vasta tsitaadiga

link :: seti and astropulse

saavad päris sõbralikult hakkama üksteisega thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:24:40 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Mul tekkis väike jama.

Teen ilusti BOINC´i lahti ... Panen: File > Resume ... hakkab tööle ... siis panen minimized ... läheb taskbar´ile ... ja siis mingi aja pärast (~30-60s) kaob ära ja tray´sse jääb see logo. Kui ma hiirega sinna logo peale lähen mis on tray´s, siis läheb programm kinni.



icon_neutral.gif


MUL TÄPSELT SAMA JAMA BOINC 0.15 ga... panin igaks juhuks 0.14 tagasi. icon_sad.gif see küll ei tule beetatestimisele kasuks aga vähemalt ta töötab..

Kuulsin, et kõigil on nii ! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:30:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuulsin, et kõigil on nii !

Mul töötab küll ilusti.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:35:27 vasta tsitaadiga

panin ka 0.14 tagasi

15 viskas gui errorit koguaeg.
hommikul panin lahendama ja kui koju tulin selgus, et 10tundi
kasutult asi seisnud kuna see error oli ees icon_mad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:41:27 vasta tsitaadiga

Rax15 kirjutas:
tsitaat:

Kuulsin, et kõigil on nii !

Mul töötab küll ilusti.

Mul ei tööta ... kellelgi veel ei töötanud siim ...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:47:45 vasta tsitaadiga

Mul töötab,aga ta kuidagi teeb arvutile jõnksud sisse.poob nagu hetkeks kinni.Errorit pole veel visanud(kuskil 10h on käinud).Peab vist vana tagasi panema. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 21:55:19 vasta tsitaadiga

mar456 kirjutas:
Mul töötab,aga ta kuidagi teeb arvutile jõnksud sisse.poob nagu hetkeks kinni.Errorit pole veel visanud(kuskil 10h on käinud).Peab vist vana tagasi panema. icon_neutral.gif


Ei aita.
Tagasi saad panna ainult BOINC 0.14.
AP on ikkagi 0.06
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 22:17:38 vasta tsitaadiga

Mul hakkas nüüd tööle icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 22:30:34 vasta tsitaadiga

TOHOO PELE icon_eek.gif
mu average credit on vähenenud
mõni tund tagasi oli see mul 482, nüüd on 436. total credit on samaks jäänud.

ja kuigi boinci lehel on kirjas, et "Recent average credit: .. This average decreases by a factor of two every week.", on vähenemine 46 ühiku võrra mulle küll arusaamatu arv.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 23:52:57 vasta tsitaadiga

No nii.
Raporteerin, et mul on nüüd ametlikult "hambad", minu BOINC ei käivitu enam.
Isegi pärast reinstalli.
Järgmine faas: format c
BOINC ESTONIA peab ilma minu panuseta edasi rühkima.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2003 23:57:19 vasta tsitaadiga

minu boinc ka täiega peetis, selle results uploaded kirja viskab ette, kuigi pole isegi internetiühendust icon_eek.gif
pannes boinci kinni ja uuesti avades, hakkab neid samu projekte jälle lahendama, juba neljas ring läheb icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 00:56:35 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
minu boinc ka täiega peetis, selle results uploaded kirja viskab ette, kuigi pole isegi internetiühendust icon_eek.gif
pannes boinci kinni ja uuesti avades, hakkab neid samu projekte jälle lahendama, juba neljas ring läheb icon_lol.gif


Mul ei hakka lahendamagi, vaid lülkkab kohe uploadi peale.
Siis jookseb kinni ja enam käima ei lähe.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 01:12:11 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
minu boinc ka täiega peetis, selle results uploaded kirja viskab ette, kuigi pole isegi internetiühendust icon_eek.gif
pannes boinci kinni ja uuesti avades, hakkab neid samu projekte jälle lahendama, juba neljas ring läheb icon_lol.gif

Sama siin ! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 01:37:22 vasta tsitaadiga

See soft on ikka veel täiesti toores.... loodame, et mul see asi lähimal ajal kokku ei jookse icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 12:04:38 vasta tsitaadiga

kuidas ikkagi siin seda punkte arvestatakse? Keegi MIllivatt icon_smile.gif on saanud ennast ööga tõsta erialameestest ettepoole (erialameestel ca 6 arvutit hetkel).. Kas siis skoor ei sõltu üldse lahendatud pakettide arvust ega kiirusest? Kuidas krt saab suuremat skoori??
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2003 13:13:44 vasta tsitaadiga

aga 2kki tal on rohkem kiireid arvuteid arvuteid icon_wink.gif
mul on mulje j22nud, et mida nobem masin seda rohkem recent creditseid ta yhe total creditsi kohta saab
mina saan oma masinaga praktiliselt 1:1'le

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 07.03.2003 14:43:02 vasta tsitaadiga

Krt... kui see asi sellisek sjääbki, siis vist loobun. Ma küll ei pand 0.15't peale, aga ka 0.14 kalab. Arvuti hangub mingiks minutiks lihtsalt ära ja punane tuli vilgub ja kõvaketas rahmeldab midagi. PEale BOINC'ipole viimasel ajal suurt midagi installinud. KAs keegi oskab peale "Delete folder BOINC" midagi soovitada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 07.03.2003 15:51:59 vasta tsitaadiga

huvitav, kas keeegi nagu seda operatiivmälu kasutust on vaadanud selle 0.15 puhul!
igatahes ma panin kahele masinale selle nüüd peale:
win98 - kõik korras, arvutab aga ära ei saada! mälu kasutus on OK!
win2000 - vaadakse ise neid pilte! teine, pilt on sellest kuidas mu närvid ei pidanud enam vastu, sest tööd oli ka vaja teha ja saatsin selle BOINC'i pikaslt icon_evil.gif
http://home.delfi.ee/cuprum/boinc/boinc1.jpg
http://home.delfi.ee/cuprum/boinc/boinc2.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 15:56:32 vasta tsitaadiga

Mul küll mälu kasutus stabiilne,võtab kuskil 25mb(XP).Sirgemat joont ei anna ollagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 16:17:06 vasta tsitaadiga

Mix mu tehtud wu-d ei kajastu seal boinci statistika lehel. Mingi 6-7 tükki juba tehtud ja ikka ei midagi. Täna jooksis mull kah boinc kokku, et pole ma mingi erand.
Mida see tähendab:
tsitaat:
Invalid or missing authenticator. Visit this project`s web site to get an authenticator.

See jutt on pärit boinci sõnumite valikust.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 16:27:58 vasta tsitaadiga

Rax15,
tsitaat:

Mix mu tehtud wu-d ei kajastu seal boinci statistika lehel. Mingi 6-7 tükki juba tehtud ja ikka ei midagi.

räägitud päris mitu korda sellest - et vtulemuste võltsimist vältida, on mingid mehhanismid ja protseduurid välja töötatud, ja nende tõttu ei kajastugi tulemused kohe. võib päris kaua aega minna.

aga see tsitaat on ilmselt seetõttu, et sul kas ei ole parool korralikult sisestatud või sul pole seda üldse. aga selles teates on ju antud SELGE juhend, mida sa peaksid tegema. ("Visit this project`s web site to get an authenticator.") kas sa oled ikka proovinud seda teha? millised olid tulemused? ikka annab seda teadet?

(Rax15 nimelist kasutajat pole üldse olemaski igatahes, muuseas. oled sa siis äkki mingi teise kasutajanime all?)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 16:31:54 vasta tsitaadiga

Olöen rax999 kasutajanime all
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 16:41:05 vasta tsitaadiga

ja mis juhtus, kui sa talitasid antud juhendi kohaselt?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 16:44:12 vasta tsitaadiga

Lasin siis uue key saata. Vb tuli see sellest et jagame ühte accounti praegu cuprumiga. Tglt ei tea kah. Igastahes tehtud wu-sid ta ikka veel ei ole märkinud (eile panin asja õhtul tööle).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 19:18:03 vasta tsitaadiga

mul versioon 0.14 töötab küll ilusti XP all ja teises arvutis 98 all.
kui mitte arvestada seda, et 98 all ei uploadi tulemusi icon_mad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 19:20:20 vasta tsitaadiga

Mul ka Xp all 0.14 - aga ikkagi on igasugused lollid asjad :S
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 20:30:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Invalid or missing authenticator. Visit this project`s web site to get an authenticator.

Krt noh ikka annab sama teksti. Ometigi mitu korda key-d vahetanud jne. Milles jama? Tuli välja et cuprumil kah sama jama.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 20:33:20 vasta tsitaadiga

See on see beta versioon icon_wink.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.