Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.09.2006 14:41:45 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/plasticity/screenikas.png

wallpaper on www.thefwa.com lehelt
www.tokyoplastic.com teema

ikoonid leiab siit

desktopiks siis KDE
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.09.2006 17:08:05 vasta tsitaadiga

kuidas ma sealt skriinshotte saan üldse ?
ma ei saanud sealt midagi kätte icon_sad.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 17:20:16 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
kuidas ma sealt skriinshotte saan üldse ?
ma ei saanud sealt midagi kätte icon_sad.gif
vajuta print screen nuppu ja kopeeri see kasvõi painti
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.09.2006 17:21:52 vasta tsitaadiga

thttp://www.thefwa.com/ lehel lähed wallpaperi sectsiooni sealt saab.
muuseas järgmisele lehele pääseb hiire rullikut veeretades.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 12:49:10 vasta tsitaadiga

Juba tükk aega see pilt. Aga tööriistaribade asetus on väga kaua juba selline
http://www.zone.ee/dreaddog/Kraam/Taust.gif
Pätsitud Windowsi teemafail ja teemaks sgnome (Mingist Windowsi teemaprogrammist vist)
Teema eeliseks on tavalisest madalam start-riba. Windowsi oma topelt-laiana häirib isegi 1280x1024 puhul.

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).


viimati muutis DreadDog 23.09.2006 17:34:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.09.2006 13:05:30 vasta tsitaadiga

DreadDog

muusikavalik on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 23.09.2006 15:21:04 vasta tsitaadiga

DreadDog
Kas see taust on paintiga tehtud ?



Minu copeeritud desk



Os: Xp
taust: siin
firefox: Vista
aitäh hardi_k:
theme: pristine
icons: Tango
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 16:04:32 vasta tsitaadiga

Tuul: ma ei tea, aga julgen kahelda. Tõenäoliselt pakkus seda mulle Google
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2006 15:00:55 vasta tsitaadiga


wall-sweet nature
ikoonid-SnowIsh
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 20:17:57 vasta tsitaadiga


Gentoo Linux 2.6.17-gentoo-r8 on amd64
Gnome 2.16.0
XGL + compiz-guinnstorm + cgwd
Taust: Simple Leave
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 20:32:57 vasta tsitaadiga

Seff desktop, 2ndalpha
Tahaks endale ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.09.2006 20:51:17 vasta tsitaadiga

walkman, lase mõni distro peale, näkerda paar(kümmend) minutit ja valma
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 22:02:47 vasta tsitaadiga


OS - XP
Süs inf - Samurize
Taust - Mingi tile on, kui tahad siis küsi
Ikoonid - Buuf ja Gant

Hea lihtne desk ja silmadele mugav värvilahendus icon_razz1.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 22:09:47 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
walkman, lase mõni distro peale, näkerda paar(kümmend) minutit ja valma

Läpakas on liiga pa*k, et see XGL-i jooksutaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2006 22:25:44 vasta tsitaadiga

see inteli vga peaks XGLi jooksutama küll
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 15:50:48 vasta tsitaadiga

http://riivo.be/linuxi_desk.png
theme: clearlooks
taust: http://www.deviantart.com/deviation/16306892/
ikoonid: openworld
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
HV kasutaja
Markx

liitunud: 01.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 18:51:53 vasta tsitaadiga

http://www.tsa.msn.ee/desktop.JPG?2

OS: Win XP Media Center
theme: Mac OS X Panther
taust: http://www.raptus.com/con/cms/upload/wallpapers/pfiger-1280-1024.jpg
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 28.09.2006 11:32:50 vasta tsitaadiga



os: MS Windows XP Pro
sys inf: Rainmeter
taust: on siin
theme: Windows XP Theme Silver
icons: Windows XP default


naine meisterdas, omamoodi ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 17:46:13 vasta tsitaadiga

darkside: Windowsi kolestardiribaga läheb hästi kokku ja ei paistagi see häiriv. Hea töö thumbs_up.gif
Mina nii heledate taustadega elada ei oska. See ehk päevad läbi arvuti taga toksimisest... silmad ei taha.

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 03:49:36 vasta tsitaadiga



os: Ubuntu 6.10 Edgy Eft Beta
gtk: clearlooks
ikoon: tango
wallpaper: link

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.09.2006 13:12:36 vasta tsitaadiga

hardi_k, läptop?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 13:26:48 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
hardi_k, läptop?

Ei .. ikka see sama saan profiilis.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 15:38:58 vasta tsitaadiga

hardi_k, väga kena ja täpselt minu stiilis desk. mis selle neti trafficu sinna kella kõrvale paneb?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 15:46:24 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
hardi_k, väga kena ja täpselt minu stiilis desk. mis selle neti trafficu sinna kella kõrvale paneb?

Momendil on seal CPU kasutuse graafik, mitte neti oma.
Kuid saab ka neti ja mälu kasutuse sinna panna, selleks on System Monitor nimeline gnome-panel applet.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 01.10.2006 18:49:48 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/clubmusiclfc/taust.JPG?2
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 01.10.2006 20:42:23 vasta tsitaadiga

kas teid ei jää häirima kui tausta juures on mingid lingid? enamvähem www.downloadedfromcoolnudecelebritiesxxx.com , www.coolwallpapers.com. noh ma ei tea imo muudab see üldmuljet kenamaks ja selle eemaldamine pole jsut raske, aga see aint minu arvamus.

muidu Mario, näperda veidi rohkem oma deski juures. kasvõi ikoone huvitavamaks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 02.10.2006 16:09:37 vasta tsitaadiga

olen ikoone muutnud aga kõige rohkem meeldivad need samad 8)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 17:53:48 vasta tsitaadiga

midagi tumedamat vahelduseks ...



wallpaper etc. > http://www.vladstudio.com/audir8/

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 04.10.2006 12:41:11 vasta tsitaadiga



8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 12:53:49 vasta tsitaadiga

H2iky
tsitaat:
Desktopi screenshoti postitamise REEGLID:
1. Juurde tuleb lisada skinnide, taustapiltide, themede jms nimed, tore oleks kui ka asukoht kust saadud või link.
2. Lisada postitusele ka operatsioonisüsteem mida kasutad.
3. Kui taustapilt ei ole saadud netist (on ise pildistatud, joonistatud vms) siis kindlasti kirjutada seda.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 04.10.2006 19:21:51 vasta tsitaadiga



no big silenci uue albumi kaanepilt
taust ülejäänud osas mustaga täidetud
midagi kuskilt ise sulatanud pole
ühtegi lisakella ja vilet ei kasuta

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 20:10:35 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tsitaat:

Miks se vana teema prygikasti lendas ?

vana läks kole suureks icon_razz.gif
tsitaat:

Ei... samas seffid deskid.... eriti Linuxid ja OSXid icon_smile.gif

nii ta on thumbs_up.gif säästetud meid w98 ja XP default deskidest icon_lol.gif

edit:"varu" OSi screen icon_smile.gif
http://www.zone.ee/digweed/stuff/gnome.png
wall- Cold Day
ikoonid-gargantuan


tegelt ei ole wini deskid on ikka paremad kui hästi teha. linuxi vanadel ja osx'idel tavaliselt on sellepärast rohkem vaena nähtud rohkem ja parem välja tulnud sest linuxi ja osx all ei saa eriti palju asju teha, siis on aega ja igavusest nokitsetakse mingi ilus taust külge.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2006 20:19:40 vasta tsitaadiga

Noname,ärkasid suvepuhkusest icon_smile.gif
ps. XP`d/linuxit aastaid kasutanud ja modinud ning julgen väita,et modimis võmalused mõlemal üsna ühe auku
OSX kohalt veel ei oska kaasa rääkida icon_smile.gif küll aga paari päeva jooksul icon_razz1.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.10.2006 20:26:15 vasta tsitaadiga

pigem ütleks et modida saab liinuskis rohkem icon_smile.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 20:26:33 vasta tsitaadiga



Enamus on default icon_smile.gif
Wallpaper on wallpaperclean6ha
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2006 21:16:12 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
pigem ütleks et modida saab liinuskis rohkem icon_smile.gif

täitsa võimalik thumbs_up.gif ja tundub,et fluxbox on just selline,et tee milliseks tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.10.2006 10:58:54 vasta tsitaadiga

walkman, väga muhe ja silmadesõbralik (minule) taust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2006 12:19:16 vasta tsitaadiga


ikoonid-tango
wall nimega cloud by edgarliborio
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 01:53:28 vasta tsitaadiga

Üle pika aja minu poolt ka midagi:


GTK: Silicon
Metacity: SystemGClassic
Ikoonid: Tango-OldPlainGray
BMP: Blended-Graphite-Border
Wall: Hi Fi Girl Remix
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 10:33:25 vasta tsitaadiga

Celllu, sul ei ole paneelidel iga sektsiooni ees neid punktikesi. mis need ära kaotab, kas gtk või metacity muutmine?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 13:47:39 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Celllu, sul ei ole paneelidel iga sektsiooni ees neid punktikesi. mis need ära kaotab, kas gtk või metacity muutmine?

Need punktid on ju vaid akende nimekirja ja teateala ees. Mul täitsa olemas.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 07.10.2006 18:51:52 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/h1tman/desktop.JPG


Theme : Pristine
ikoonid : icon packeriga kohe esimesed
wallpaper : Late_at_night_by_s3vendays.jpg
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 07.10.2006 22:31:51 vasta tsitaadiga

Heh Hitman kuidagi tuttav tundub, väga hea desk....
Minult siis veel üks...


theme: Human
taust:23
os'i ja ikoonide theme peaks suutma ära arvata küll.....ära küsima hakka, vaata eelmisi pilte....
ja hiir pildile küll ei jäänud, aga osa deskist ikkagi imo hover

Muide, tegu on VÄGA mõnuza themega, pildi järgi ei ütlekski, aga praktikas mõnus. Ja linuxi logo ei ole mitte selle pärast, et ta linuxi logo on vaid selle pärast, et ta sobib(ega theme autor valida kah ei anna).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cochrane
HV vaatleja
cochrane

liitunud: 22.01.2004




sõnum 08.10.2006 18:40:29 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üks kombinatsioon, mida otsisin veidi kauem kui 1 min kokku.


Windowblinds skin: 5imple
Parempoolne riba: Objectdock (tavaliselt asub riba vasakul ja on varjatud)
Objectdock ikoonid: ükshaaval otsitud, et enam-vähem värvidega sobiks
Taust: võetud koomiksi Wolverine v3 2003 numbrist 11.
Tausta leiate desktop pildi kõrvalt

_________________
blogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 18:49:54 vasta tsitaadiga

kõik uus on hästi unustatud vana:

http://www.almirante.ee/aju/desk.JPG

kuna tegemist sülekaga ja kiirvaliku nuppudega saab winampi, total commanderi, FF ikoonide pealt kõvasti kokku hoida icon_razz1.gif

theme: GUI_MILC
wall: gfxOasis
ico: custom

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 08.10.2006 18:53:07 vasta tsitaadiga

metsaline kirjutas:
kõik uus on hästi unustatud vana:

http://www.almirante.ee/aju/desk.JPG

kuna tegemist sülekaga ja kiirvaliku nuppudega saab winampi, total commanderi, FF ikoonide pealt kõvasti kokku hoida icon_razz1.gif

theme: GUI_MILC
wall: gfxOasis
ico: custom




Väga eha aga väike resulutsioon icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 19:12:35 vasta tsitaadiga

sülekal 12´ ekraan icon_wink.gif
1024x768 on parim, mis ta suudab.

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sziim
HV kasutaja
sziim

liitunud: 13.12.2005




sõnum 08.10.2006 20:15:59 vasta tsitaadiga

http://wrc.planet.ee/desk.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 22:11:44 vasta tsitaadiga

Desktop

Desktop icons: Core
Appearance: MilkVista
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 23:20:34 vasta tsitaadiga



OS: Vista RC1

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.