Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 08:13:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
striker, kui korralikult lepingu üle loed, siis on kiirus "kuni" 12Mbps


mis see siia puutub...? nad ise elionist ütlesid, et neti kiirus on peaaegu 4 korda väiksem kui peaks...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 10:38:03 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
striker, kui korralikult lepingu üle loed, siis on kiirus "kuni" 12Mbps


mis see siia puutub...? nad ise elionist ütlesid, et neti kiirus on peaaegu 4 korda väiksem kui peaks...


krt väljenda õigesti...kes ütles, millest 4x väiksem ja milline see kiirus siis olema peaks???

sellest on juba jahutud, et toote kohaselt on toote kiirus 1 või 2Mbit/s olenevalt lahendusest kuid tegelikkuses on kiirus kuni 12Mbit/s. Igal juhul ei saa see olla alla 8Mbit/s kui iptv väljas sest alla selle ei jookse pilt korralikult läbi, kui iptv tööle panna langeb kiirus vastavalt pildi striimi mahule... pilt võtab kirjade järgi 2-8Mbit/s tegelikkus ligikaudu 3-7Mbit/s, ülejäänud jääb internetikasutuseks.

90% probleemidest seoses madala kiirusega on põhjustatud kehvast liinist jaamast kliendini (suur % kehva kaablit kliendi toas)
2% vigane jaamaport
2% vigane ruuter
6% arvas, et lahe oleks jagada oma internetti suure majaga aga ei tea kuhu see kiirus küll kadus.

40% katkestustest on põhjustatud jaama pangestumisest (vigane nokia sõlme tarkvara) uus jaamatootja on juba lisaks valitud.
30% ülekuumenev ruuter
15% kehv kaabeldus korteris, katkestab ühendust.
15% toitepinge kõikumine mida ruuter ei kannata.

numbrid on ligikaudsed ja üldsegi mitte ametlikud, tõsiselt ei tasu võtta kuid lahendab ehk mõne probleemi ja lihtsustab ehk küsimust kuhu pöörduda kui midagi ei toimi...8009966 ps. kes tellib toote võiks lubatud 3 päeva asemel 4 päeva oodata ja siis rikkesse helistada icon_biggrin.gif palun seda MITTE teha teisel päeval peale tellimist..see ei kiirenda töölepanekut.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.09.2006 04:18:30 vasta tsitaadiga

ahjaa. need kes siin vehivad kiirusetestide tulemustega. se ei näita ju midagi.

http://speed.hot.ee/ annab tulemuseks alati 5,6 kuni 6,8mbit/s

http://www.ruuter.ee annab tulemuseks enamasti 4,5mbit/s

samas aga näiteks torust downloadides on kiirus stabiilselt ~1100kb/sec (ehk u. 8,5mbit/s) mis ongi vist se õige kiiruse kuna reaalset 12mbit/s ei saavuta ju kunagi.

või kuidas teistel lood on ?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 07:40:10 vasta tsitaadiga

Proovi võtta maha "Web Browsing Interception". Veebiliideses:

1. Logi sisse brauseri kaudu 192.168.1.254
2. Vajuta vasakul SpeedTouch
3. Seejärel vajuta Configuration
4. Ülevalt PAREMALT vali Configure
5. Lehe all paistab "Web Browsing Interception" see keerata Disabled peale
6. Vajuta "Apply"


Telnetis:

dsd config state disabled
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 10:50:22 vasta tsitaadiga

Kas sellel DigiTV Wifiruuteril, mis komplektiga on kaasas saab ka antenni vahetada võimsama vastu?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 24.09.2006 14:05:31 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Üldiselt saab Elioniga vabalt üle 2mbit/s välismaalt tirida aga nii mõnigi kord on probleem välis serverite pool st enamustest kohtadest ei tule sellise kiirusega kui ühendus on.
Ei oska öelda kuidas on asjad dsl kasutajatel ise istun tööl fiibri otsas ja tirimis kogemusi välismaalt on suhteliselt vähe, kuna ei oma vajadust.
Eesti sees on igastahes täpselt nii nagu lubatud, väga mõnus on mitmesaja megaseid faile mõne minutiga serverisse saata.



Aga kui kiiresti siis reaalselt tuleb kui tirida mingist Eesti serverist (nt. toru, pump)?
ja kas lihtsalt netis olles on ka tõesti reaalne kiirus 12Mbit/s?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 14:10:59 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.09.2006 15:28:52 vasta tsitaadiga

sebast kirjutas:
raull kirjutas:
Üldiselt saab Elioniga vabalt üle 2mbit/s välismaalt tirida aga nii mõnigi kord on probleem välis serverite pool st enamustest kohtadest ei tule sellise kiirusega kui ühendus on.
Ei oska öelda kuidas on asjad dsl kasutajatel ise istun tööl fiibri otsas ja tirimis kogemusi välismaalt on suhteliselt vähe, kuna ei oma vajadust.
Eesti sees on igastahes täpselt nii nagu lubatud, väga mõnus on mitmesaja megaseid faile mõne minutiga serverisse saata.



Aga kui kiiresti siis reaalselt tuleb kui tirida mingist Eesti serverist (nt. toru, pump)?
ja kas lihtsalt netis olles on ka tõesti reaalne kiirus 12Mbit/s?


Loe paar posti ülevalt. Kirjutasin , et torust tuleb ~1100kb/sec stabiilselt. Mitte ühegi ühendusega ei saavuta sa kuskil seda maximumi reaalselt. 1100kb/sec on ~8,5mbit nii et isegi hea
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.09.2006 16:13:08 vasta tsitaadiga

Tegelikult võib olla ühenduse kiiruse puhul kasutatud kümnendsüsteemi, ehk siis 1KB=1000B; 1MB=1000000B jne.
Siis kiiruseks 11Mb/s 1100Kb/s puhul, ehk siis üsna ligidal maksimumile.
Kuigi üldiselt arvatakse, et tegemist kahendsüsteemis arvutamisega. Muidugi Elionist vastavad täpsemalt kui järgi küsida.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 16:36:04 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Tegelikult võib olla ühenduse kiiruse puhul kasutatud kümnendsüsteemi, ehk siis 1KB=1000B; 1MB=1000000B jne.
Siis kiiruseks 11Mb/s 1100Kb/s puhul, ehk siis üsna ligidal maksimumile.
Kuigi üldiselt arvatakse, et tegemist kahendsüsteemis arvutamisega. Muidugi Elionist vastavad täpsemalt kui järgi küsida.

Side käib ikka 2-nd süsteemi alusel.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2006 19:01:55 vasta tsitaadiga

2'nd süsteemis ning bititasemel
ise suutsin 10Mbit lingi otsast saata/saada stf'ist stable 1000-1050KB/s (10240Kb/s = 1280KB/s)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 20:23:12 vasta tsitaadiga

tegin selle elioni kiiruse testi ja tulemus: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.4 kuni 4.1 Mbps.

see pole ju piisav...



Aga üks küsimus veel!

Nii nagu siin teemas on täitsa alguses õpetatud, kuidas vaadata TV-d arvutis, siis tahaks teada, et kas kuidagi on see võimalik ka wifi ühendusega?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.09.2006 20:27:43 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
tegin selle elioni kiiruse testi ja tulemus: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.4 kuni 4.1 Mbps.

see pole ju piisav...



Aga üks küsimus veel!

Nii nagu siin teemas on täitsa alguses õpetatud, kuidas vaadata TV-d arvutis, siis tahaks teada, et kas kuidagi on see võimalik ka wifi ühendusega?


"ahjaa. need kes siin vehivad kiirusetestide tulemustega. se ei näita ju midagi.

http://speed.hot.ee/ annab tulemuseks alati 5,6 kuni 6,8mbit/s

http://www.ruuter.ee annab tulemuseks enamasti 4,5mbit/s

samas aga näiteks torust downloadides on kiirus stabiilselt ~1100kb/sec (ehk u. 8,5mbit/s) mis ongi vist se õige kiiruse kuna reaalset 12mbit/s ei saavuta ju kunagi. "
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.09.2006 20:43:07 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
...

Side käib ikka 2-nd süsteemi alusel.

Millalgi sai uuritud wikipediat ning seal tahetakse väita siiski, et megabitt = 1000000 bitti ehk 10 astmel 6 bitti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Megabit kirjutas:
The megabit is most commonly used when referring to data transfer rates in network speeds, e.g. a 100 Mbit/s Fast Ethernet connection. In this context, like elsewhere in telecommunications, it always equals 106 bits. Residential high speed internet is often measured in megabits.

Enne arvasin isegi, et ikka kahendsüsteemis võrgunduse puhul numbrid icon_rolleyes.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Megabit_per_second
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 24.09.2006 20:50:50 vasta tsitaadiga

see ei ole normaalne... speed.hot.ee @ 9.0-11.0 mbps, ruuter.ee @ 0.6 Mbit/sec... ühesõnaga elioni võrgus on jah 12mbit, millest pole s*ttagi kasu, kui isegi eestisisest ei suuda vähemalt 10 mbps tagada, välismaale aeglasemast ühendusest saan ma aru, see maksab mõnusalt... ärilahendusega oli vähemalt alati olemas ~4mbit eestisiseselt...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.09.2006 21:04:03 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
see ei ole normaalne... speed.hot.ee @ 9.0-11.0 mbps, ruuter.ee @ 0.6 Mbit/sec... ühesõnaga elioni võrgus on jah 12mbit, millest pole s*ttagi kasu, kui isegi eestisisest ei suuda vähemalt 10 mbps tagada, ...

Mõtle õige veidi: kas Elion peaks ehitama jämeda toru igaüheni, kes viitsib midagi serveerida? Näiteks panen omale dialupi, sinna otsa mingi p2ep.dyndns.org serveri...
Kui ruuter.ee on üle koormatud siis pole Elionil küll selles süüd.
Mina saan praegu lausa USAst üle kolme Mbit/s kätte:
tsitaat:

Last Result:
Download Speed: 3453 kbps (431.6 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 300 kbps (37.5 KB/sec transfer rate)

chi.speakeasy.net Washington

EDIT: ja ruuter.ee koos DTV vaatamisega: 5043.3 Kbit/sec, digibox väljas: 9549.1 Kbit/sec.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 24.09.2006 21:16:10 vasta tsitaadiga

sinu nimetatud speed test washingtoni, minu tulemused:
Download Speed: 161 kbps (20.1 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 376 kbps (47 KB/sec transfer rate)

ühesõnaga isegi upspeed on hetkel julmem kui downspeed... midagi on mäda, väga mäda... homme varahommikul helistan klienditeenindusse, siis võib neid isegi vist normaalse ooteajaga kätte saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 21:23:20 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Kas sellel DigiTV Wifiruuteril, mis komplektiga on kaasas saab ka antenni vahetada võimsama vastu?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.09.2006 22:30:09 vasta tsitaadiga

Kõik pordid nüüd lahti ka odavamate pakettide omanikel?
Paistab vähemalt nii olevat. https://www.grc.com/x/portprobe=30000 <- Väidab, et õieli. Igasugused muud portide scannerid ka, näiteks http://www.whatsmyip.org/ports/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 22:35:20 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
see ei ole normaalne... speed.hot.ee @ 9.0-11.0 mbps, ruuter.ee @ 0.6 Mbit/sec... ühesõnaga elioni võrgus on jah 12mbit, millest pole s*ttagi kasu, kui isegi eestisisest ei suuda vähemalt 10 mbps tagada, välismaale aeglasemast ühendusest saan ma aru, see maksab mõnusalt... ärilahendusega oli vähemalt alati olemas ~4mbit eestisiseselt...

Minu ühendus kolkas
Välisühenduse kiirus rootsi

ruuter.ee kiirusetest
Kulunud aeg - 1.708 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

4079332.3 bit/sec
3983.7 Kbit/sec
3.9 Mbit/sec
498 KB/sec

ütleme nii et enamus eesti serverid surevad nälga kui vähegi koormust annad

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 24.09.2006 22:41:34 vasta tsitaadiga

oleks mul vaid välisühendus katki... aga kui starman, cyber.pri.ee/kiirusetest ja ruuter.ee annavad kõik sama tulemust, ning USAsse on upseed ~2 korda suurem, kui downspeed, pole asi enam normaalne, UKst tuleb kuskil ~130KBps (serverist, mida keegi peale minu hetkel ei kasuta)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.09.2006 23:33:07 vasta tsitaadiga

Mõni odavama DTV paketi omanik viitsib järsku üle kontrollida, ega mu lahtiste portide puhul pole tegemist lihtsalt mingi müstilise vedamisega?
Igal juhul oleks Elion võinud portide õieli hoidmise suurema kella külge riputada. Üsnagi palju odavama ühenduse omanikke tollest huvitatud ilmselt, ent harva võib ise selise asja otsa komisatada
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 23:49:07 vasta tsitaadiga

Normaalne mingi 4.5Mbit ja mis siin mainiti kindlasti ei ole. Mul (põhja-TLN) 1.1Mbyte/s ruuterist, speed.hotist, välismaa saitidelt, torrentist, torust jne, igalt poolt. Upload on püsiv 68. Näiteks ühest korralikust torrentist on too 1.1Mbyte/s sedavõrd stabiilne, et sekundid loevad ühtaselt ühekaupa alla. üle 4.5 Mbiti on ka siis kui tv samal ajal käib.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 00:03:40 vasta tsitaadiga

no tõmmake näiteks 3 faili korraga.
Kusagilt zone.ee hot.ee jne mis on stabiilsed ja vaadake selle järgi ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 10:07:41 vasta tsitaadiga

Täielik porno. Eile õhtust saadik näitab ruuter.ee minu neti kiiruseks 0,1 mega.
DigiTVst võib hetkel ainult unistada.
Tugi@elion väitis kirja teel et jaamas on mingi katkine seade, aga see oli mitu nädalat tagasi. Kaua nad parandavad seda junni icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 10:14:17 vasta tsitaadiga

hmm imelik paides oli ka net eile jube aeglane. midagi suuremat pidi katki olema.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 25.09.2006 10:29:08 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
hmm imelik paides oli ka net eile jube aeglane. midagi suuremat pidi katki olema.

Eks keegi hakkas midagi ülisuurt alla või üles kakkuma ja nüüd on kusagil kaablis kinni ja ummistab... icon_lol.gif
...Tegelikult ei julgegi osta endale seda DTV-d, jamasid palju, peab veel aasta selle fu**ing viasati peal tiksuma. icon_evil.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 10:37:47 vasta tsitaadiga

heh
Elioni enda vennad kes tegelevad nende jaamade ja asjadega väitsid mulle "salaja", et eestis pidi aint paar sellist jaama olema mis kannatavad 12mbps mahtu läbi lasta.
Paar tuttavat töötavad selle asja peal ja nende jutt oli selline, ma nüüd tõesti ei oska öelda kas tõsijutt on.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 25.09.2006 16:44:00 vasta tsitaadiga

ametlikuma poole pealt olen kuulnud, et need "jamad", mis veel esinevad (3xpäevas kaob netiühendus ~ pooleks tunniks), on vaid lastehaigus, lihtsalt õigete seadistuste otsimine võimidagisellist (juba 4 kuud) :
vahest teeb ka positiivseid võnkeid, oleks vaid ruuter.ee skaala pikem icon_lol.gif
...
maksan ligi 600.- (nett, dtv, telefon+20h kõne, tasuta seadmed), sissetulev liiklus lahti, kodu3-l küsiti algul seda, kui varem lahti oli, koduL2-ga pordid vist kinni

praegu mõtlen, et vahetaks selle seadistamise ajaks koduL2-e peale, võidaks ~2sotti, ja ilma dtv-ta on neti kiirust küllaga ...
Telekas näitab ilma elionitagi pilti, niipalju kui vaja
keegi on selle lükke teinud?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.09.2006 16:57:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

koduL2-ga pordid vist kinni

Mul koduL2 (DTV'ga) ning pordid lahti millegipärast, keegi teine KoduL2=> omanik ei taha aga testida kas kõigil odavamate ühenduste omanikel pordid lahti või mul mingi fenomen.


viimati muutis Elof 25.09.2006 18:42:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:11:12 vasta tsitaadiga

kfl
ruuter.ee testiga nagu üle 500 kb/s ei saagi viimasel ajal ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:49:00 vasta tsitaadiga

Viimased 3 päeva on nett pidevalt katkenud ja TV pilt hakib täiega.Kas kellelgi veel sellist jama (Järvamaa kandis)?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:50:17 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Viimased 3 päeva on nett pidevalt katkenud ja TV pilt hakib täiega.Kas kellelgi veel sellist jama (Järvamaa kandis)?



Tundub et see oli laiemalt kui ainult Järvamaa, sest ka mul oli sama jama (ainult hullem ehk siis TVd polnud ja nett oli nagu kurvis pidurdav tigu)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 25.09.2006 17:53:55 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Tundub et see oli laiemalt kui ainult Järvamaa, sest ka mul oli sama jama (ainult hullem ehk siis TVd polnud ja nett oli nagu kurvis pidurdav tigu)


Kuidas sul praegu nett on, vaatan, et sa ka tondi kandist
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:55:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas sul praegu nett on, vaatan, et sa ka tondi kandist



Täna umbes lõuna paiku läks kõik normaalsek ehk siis TV mängib ja nett kiire.
Kõikide nende jamade pärast pole ikka veel saanud loobuda kaabeltelevisooni pakkujast. Kuumakse ainult 19.-, aga ikkagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.09.2006 18:25:07 vasta tsitaadiga

Hetkel ruuter.ee
tsitaat:
Kulunud aeg - 0.703 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

9914498.8 bit/sec
9682.1 Kbit/sec
9.5 Mbit/sec
1210.3 KB/sec

Ilmselt on mks "lõhkimüüdud" DSLAMi taga.
Pordiproovijatele: mul on küll kinnised.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 18:32:35 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
tsitaat:

koduL2-ga pordid vist kinni

Mul koduL2 ning pordid lahti millegipärast, keegi teine KoduL2=> omanik ei taha aga testida kas kõigil odavamate ühenduste omanikel pordid lahti või mul mingi fenomen.


Peale 113-e on küll kõik ülejäänud kinni.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.09.2006 18:55:21 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Hetkel ruuter.ee
tsitaat:
Kulunud aeg - 0.703 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

9914498.8 bit/sec
9682.1 Kbit/sec
9.5 Mbit/sec
1210.3 KB/sec

Ilmselt on mks "lõhkimüüdud" DSLAMi taga.
Pordiproovijatele: mul on küll kinnised.


ok kiirusetest näitab küll aiateibaid ja näiteks torust tuleb mul stabiilne 1100kb/sec aga miks ikkagi testid mul nii vähe näitavad?
ruuter.ee ei ole kunagi üle 5mbiti ja speed.hot.ee annab kõigerohkem 7
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 19:00:24 vasta tsitaadiga

Proovi võtta maha "Web Browsing Interception". Veebiliideses:

1. Logi sisse brauseri kaudu 192.168.1.254
2. Vajuta vasakul SpeedTouch
3. Seejärel vajuta Configuration
4. Ülevalt PAREMALT vali Configure
5. Lehe all paistab "Web Browsing Interception" see keerata Disabled peale
6. Vajuta "Apply"


Telnetis:

dsd config state disabled
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 25.09.2006 19:08:06 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
tsitaat:

koduL2-ga pordid vist kinni

Mul koduL2 ning pordid lahti millegipärast, keegi teine KoduL2=> omanik ei taha aga testida kas kõigil odavamate ühenduste omanikel pordid lahti või mul mingi fenomen.


Peale 113-e on küll kõik ülejäänud kinni.


kodu 2 lahti port 21 80 113 ja mõningad veel mida vaja läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2006 19:10:02 vasta tsitaadiga

kuidas vaadata mis pordid lahti on? icon_razz1.gif icon_razz.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 19:13:18 vasta tsitaadiga

dslam sõlme on praktiliselt võimatu lõhki müüa, üks DSL kaart mis mahutab 48 klienti ning millele rohkem ei müüda kui 35 (igaks juhuks) laseb läbi 500Mbit/s jaam ise optika taga ja seal on 1Gbit/s seega tõmmake lõhki icon_biggrin.gif kaarte on küll mitu kuid traffic on jälgemise all ja ütlen ausalt selle 1Gbit/s ühendusega toidab ära rohkem kui ühe maakonna.
kui ruuteris DSL sätete all on kiirused 768/11.996 vms siis tuleb läbi parasjagu niipalju kui kui tulla annab..sõlmkohti ja umbes lülisid on mujal rohkem kui jaama ja kliendi vahel kõik serverid ja kliendid ei istu otse TIX-LANis peale seda on hulk seadmeid erinevatel pakkujatel, pole mõtet nutta, et ma ei saa oma 12Mbit/s osad saavad osad mitte oleneb kuskohast ja millal. kui kiirus on aga alla 8Mbit/s siis võib tekkida häireid teleripildis ning siis on tõesti tehnikut kontrollima vaja..mida varem seda parem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 19:26:12 vasta tsitaadiga

oz kirjutas:
kuidas vaadata mis pordid lahti on? icon_razz1.gif icon_razz.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242207&highlight=netstat
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.09.2006 19:56:04 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
oz kirjutas:
kuidas vaadata mis pordid lahti on? icon_razz1.gif icon_razz.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242207&highlight=netstat

Seal soovitatutega näeb vaid hetkel kasutatavaid porte, mitte porte mis ISP poolt 'lahti'.
Parem vaadata - https://www.grc.com/x/portprobe=113 (nr URL lõpus siis testitav port, ise vaatad millist tahad testida kui stealth' siis tõenäoliselt ISP poolt kinni kui closed siis ruuterist õigesti port arvutisse suunatud ning ISP poolt port lahti kui open siis ISP poolt lahti, port õigesti suunatud ning porti juba kasutatakse)
Loomulikult tarvis port/pordid ka ruuterist õigele arvutile suunata.

PS Kui oma sõnastusega võssa panin siis pole midagi imestada, ei jaga eriti võrgundust.

aivoonu kirjutas:

kodu 2 lahti port 21 80 113 ja mõningad veel mida vaja läheb icon_wink.gif

nojaa, pidasin silmas ISP poolt lubatud, näiteks p2p tarvis kasutatavaid porte ehk siis random.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 25.09.2006 20:26:48 vasta tsitaadiga

aivoonu kirjutas:

kodu 2 lahti port 21 80 113 ja mõningad veel mida vaja läheb icon_wink.gif

nojaa, pidasin silmas ISP poolt lubatud, näiteks p2p tarvis kasutatavaid porte ehk siis random.[/quote]

emuul default pordid high id bittorrent ka ok
pole yksipulgi rohkem vaadanud...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 20:29:06 vasta tsitaadiga

tellisin ära reedel ja lubati sisse lülitada kolme tööpäeva jooksul. põhapäeval siis ühendasin kõik ära ja net töötas ilusti. täna aga enam mitte annab viga 9 eliono oma. panin uuesti vanad passid sisse ja töötab, aga uutega enam mitte, muidugi paanikaks pole veel põhjust sest 3 päeva pole möödund aga imelik see et uute passidega hakkas muidu kohe tööle aga nüüd enam ei tööta. keelgil pole nii olnud?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2006 20:45:39 vasta tsitaadiga

Kas digitv-ga kodu2-l ka mõni port lahti on?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.09.2006 20:58:33 vasta tsitaadiga

Kas DigiTV'd saab vaadata ainult telekast või ainult arvutist või mõlemast korraga?
All korrusel vaadatakse telekast aga üleval tahaks arvutist kah vahest vaadata. on se võimalik?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 21:00:00 vasta tsitaadiga

InterFace, onju mammutteemad on toredad?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.09.2006 21:19:53 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
InterFace, onju mammutteemad on toredad?


ma usun , et ma ei hakka seda üles otsima kuskil lehekülg nr. 41 nii , et lihtsam oleks vastata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.