Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
larei
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 19.09.2006 23:20:12 vasta tsitaadiga

Sooviks saada koomilise sisuga telefoni helinad - ükskõik mis keeles. Olen kuulnud erinevaid venekeelseid kus karjutakse: "vosmite tvoi trubutsku", jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 07:25:51 vasta tsitaadiga

Tegin popploost AMR helina: http://toompark.pri.ee/loituma.amr
_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 20.09.2006 13:09:13 vasta tsitaadiga

aarnet kirjutas:
Tegin popploost AMR helina: http://toompark.pri.ee/loituma.amr


kas midina saaks? icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 16:11:31 vasta tsitaadiga

aarnet,

see sama lugu SAmsungile... MMF.. http://www.remob.com/Ievan_polkaa.mmf
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 20.09.2006 17:24:31 vasta tsitaadiga

jama, arvutisse tõmmates ja zonesse laadides ning siis telefoniga tõmbama minnes ütleb mingi errori, sama ütleb ka otse sinna lehele minnes
ma ise loll? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 18:08:29 vasta tsitaadiga

larei kirjutas:
Sooviks saada koomilise sisuga telefoni helinad - ükskõik mis keeles. Olen kuulnud erinevaid venekeelseid kus karjutakse: "vosmite tvoi trubutsku", jne

http://margo.pri.ee/rustelefon.mp3
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
larei
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 20.09.2006 19:54:12 vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
larei kirjutas:
Sooviks saada koomilise sisuga telefoni helinad - ükskõik mis keeles. Olen kuulnud erinevaid venekeelseid kus karjutakse: "vosmite tvoi trubutsku", jne

http://margo.pri.ee/rustelefon.mp3


See oli täitsa olemas mul juba telefonis kahjuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 20:00:37 vasta tsitaadiga

Leidsin netist:
http://www.hersenscheet.com/loi/ringtone.mid
http://www.hersenscheet.com/loi/ringtone2.mid
http://www.hersenscheet.com/loi/ringtone3.mid

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 20.09.2006 23:00:14 vasta tsitaadiga

aarnet, II lingil on helinasse vibra sisse installitud, III pole. saaks kuidagi kolmandaga ka nii teha, et helisemise ajal väriseb ka?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 00:36:07 vasta tsitaadiga

Tahaks laulu Lemon Tree MP3 helinat. Äkki keegi oskab juhatada õiges suunas?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 07:31:35 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
aarnet, II lingil on helinasse vibra sisse installitud, III pole. saaks kuidagi kolmandaga ka nii teha, et helisemise ajal väriseb ka?
Ma ei teinud neid ise, lihtsalt leidsin netist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 21.09.2006 12:41:27 vasta tsitaadiga

aarnet kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
aarnet, II lingil on helinasse vibra sisse installitud, III pole. saaks kuidagi kolmandaga ka nii teha, et helisemise ajal väriseb ka?
Ma ei teinud neid ise, lihtsalt leidsin netist.


sain aru. lihtsalt mõtlesin, et äkki tead kuidas neid mudida annab
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 20:10:53 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Tahaks laulu Lemon Tree MP3 helinat. Äkki keegi oskab juhatada õiges suunas?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 23.09.2006 03:03:21 vasta tsitaadiga

sooviks rahutut tuhkatriinut MMF'na samsungile , vibraga muidugi =)
mitte kusagile pole õnnestunud leida - tundub nagu poleks sellist asja olemaski icon_sad.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 11:45:13 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
jama, arvutisse tõmmates ja zonesse laadides ning siis telefoniga tõmbama minnes ütleb mingi errori, sama ütleb ka otse sinna lehele minnes
ma ise loll? icon_neutral.gif


Zone'l on see reklaam seal ees ja paljud moblad ei saa selle näitamisega hakkama.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 11:52:06 vasta tsitaadiga

Sooviks sellist lugu nagu "Play That Funky Music White Boy" helinaks. Kas kellelgi äkki on või oskab kasvõi tasulise teenuse osutada, kust seda leida võiks?
Mobiiliks Nokia 6021
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 04.10.2006 11:04:48 vasta tsitaadiga

tahaks C.S.I:Miami tunnusmeloodiat mp3-na icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 14:29:35 vasta tsitaadiga

tahaks def räädu - kungingas ei eksi helinat.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 18:31:30 vasta tsitaadiga

nokia tune remixe icon_razz.gif
osad on olemas aga , üks mis hea on , see on amr formaadis ja sita kvaliteediga icon_confused.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandm4N
HV vaatleja
Sandm4N

liitunud: 14.08.2005




sõnum 05.10.2006 22:49:50 vasta tsitaadiga

Teab keegi kust saaks filmi Crank (Adrenaliin) peategelase helinat? Sobib mistahes formaat.
_________________
Vahetasin kasutajat, uus kasutaja Tomv
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 20:56:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi hea inimene saaks mulle lõigata seda lugu http://www.zone.ee/rtaab12/14883.mp3 0:55-1:30 ja 2:03 - 2:40.
Või äkki annaks keegi proge,millega ma seda ise teha saaksin?Tänud!
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 21:08:46 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
tahaks def räädu - kungingas ei eksi helinat.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 21:23:12 vasta tsitaadiga

rahzel, kas sul on vaja 2 lxika ? mp3, mis kvaliteedi

www.remob.com/14883_2.mp3 [403kb] 2.03-2.40
www.remob.com/14883_1.mp3 [643kb] 2.03-2.40
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 09.10.2006 21:28:54 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/shelby1/Mr.%20Happyman%20-%20Kruiisime.mp3

keegi refräänist midit või amr'i oskab teha?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 21:29:54 vasta tsitaadiga

mega_w,
Mul vaja 2 lõiku.Üks lõik 0:55-1:30 ja teine lõik 2:03-2:40.Ja soovitavalt kõrge kvaliteet.Lõik 2:03-2:40 on olemas nüüd tänud.Äkki oleks võimalik ka esimesest lõigust teha helin?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 16:34:20 vasta tsitaadiga

rahzel, www.remob.com/14883_3.mp3 vot
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 19:24:44 vasta tsitaadiga

mega_w,
Ole sa tänatud.Mis programmiga muidu sellist ime teha saab?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 19:38:04 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
yoyoo kirjutas:
tahaks def räädu - kungingas ei eksi helinat.

BUMP uuele lehele.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 21:41:09 vasta tsitaadiga

Sandm4N kirjutas:
Teab keegi kust saaks filmi Crank (Adrenaliin) peategelase helinat? Sobib mistahes formaat.

Liitun!

Üldse sooviks filmides olnud helinaid.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 17:19:55 vasta tsitaadiga

Crank (Adrenaliin) helinad

www.remob.com/crunk/tego_guasa_guasa.mp3 [191kb]
www.remob.com/crunk/crowd_trix_kids.mp3 [324kb]
www.remob.com/crunk/control_machete_bandera.mp3 [304kb]
www.remob.com/crunk/refused_new_noise.mp3 [483kb]


viimati muutis mega_w 11.10.2006 17:25:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 17:23:26 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
Crank (Adrenaliin) helinad

www.remob.com/crunk/tego_guasa_guasa.mp3 [191kb]
www.remob.com/crunk/crowd_trix_kids.mp3 [324kb]
www.remob.com/crunk/control_machete_bandera.mp3 [304kb]


eiei, mina ja arvatavasti ka Sandm4N mõtlesime seda helinat, mis peategelase telefonil oli.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 17:35:38 vasta tsitaadiga

aa icon_biggrin.gif

www.remob.com/crunk/crank_ringtone.mp3 [29kb] Nokia 8800 originaal backup..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 17:40:19 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
aa icon_biggrin.gif

www.remob.com/crunk/crank_ringtone.mp3 [29kb] Nokia 8800 originaal backup..

rohkem pole sul filmides esinenud helinaid?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 18:53:56 vasta tsitaadiga

kirjuta t'psemalt..

ja veel.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=239616
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2006 14:32:21 vasta tsitaadiga

kas kellelgi pole mingit paketti mp3 helinaid kus on actual helinad/sõnumi teatisi, mitte mingid lood...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2006 14:56:03 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
kirjuta t'psemalt..

ükskõik mis filmides olnud telefonide helinaid.
kindlat soovi pole.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dymo
HV vaatleja
dymo

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.10.2006 16:29:20 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi pole pakkuda Kristjan kasearu ja Jaagup kreemi sõbrad nii ei tee täispikka midi helinat?

viimati muutis dymo 14.10.2006 01:58:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2006 19:31:41 vasta tsitaadiga

saab ju ise cropida mingi üsna suvalise media editoriga...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dymo
HV vaatleja
dymo

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.10.2006 21:17:34 vasta tsitaadiga

Endal pole ühtegi editori ja ei oska ise. Soov on veel jõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 02:01:51 vasta tsitaadiga

nokial on soft kaasas ja kui ma ei eksi siis ilmselt ka freewareina siteil üleval, võta ainult melody converter lahti, kasuta mp või muuda mingist sx formaadist selleks, lõika väja jupp mis sobib, kui ma ei eksi siis seal oli lugu sagedusribana ja sina ainult selectid osa mis meeldib ja ülejäänuga teed cut... kokku võtab kogu protseduur aega algajale 15 min koos loo hankimisega.. ma ei näe probleemi.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsarnevits
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 13.10.2006 14:15:30 vasta tsitaadiga

tervist, sooviks mid. helinat siemens m65'le, helin võiks olla lihtsalt üks piiks vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 15:28:12 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
yoyoo kirjutas:
yoyoo kirjutas:
tahaks def räädu - kungingas ei eksi helinat.

BUMP uuele lehele.

Kas keegi tõesti ei viitsi rippida ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dymo
HV vaatleja
dymo

liitunud: 15.05.2006




sõnum 13.10.2006 21:50:39 vasta tsitaadiga

pole nokia ega nokia softi. Äkki on keegi kes ära teeks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 01:23:20 vasta tsitaadiga

omg. nokia soft on siteil saadaval - vabavara ja ilmselt salvestab ka mp3 formaadis. edasi saad juba konvertida oma softiga(kui telefon mp3 ei toetav või siis samsa puhul kui sinna on vaja eraldi helin juurde pookida-viimaseks on küll eraldi 3rd party soft mida samasa ametlikult ei toeta, aga see on juba teine teema), mis on telefoniga kaasas..

link laiskadele

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dymo
HV vaatleja
dymo

liitunud: 15.05.2006




sõnum 14.10.2006 18:52:30 vasta tsitaadiga

njah. sellest programmist ma aru ei saanud. Mul pole nokia kah. Vabandust kui vahepeal võis arusaamatuks jääda:
Ma palun täispikka MIDI helinat laulust Kristjan Kasearu ja Jaagup Kreem - Sõbrad nii ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 20:36:08 vasta tsitaadiga

vb vale teema, sest siin ei pidand neid lehti jagatama kust tellida saab.
aga ma tahan rääääigelt calabria (drunkemonkey vms.) monohelinat tellida.
kuskilt ei saa.mingi krdi jippiist sai.aga eestimaad ei old seal listis.
täiega on vaja seda helinat!monokat just icon_smile.gif
tänumid!
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hj
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 17.10.2006 18:37:21 vasta tsitaadiga

Kas mingit normaalset autoalarmi helinat leiduks nokiale midi vormis? mitte ainult viu-viu icon_rolleyes.gif
Aitäh.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 20.10.2006 15:03:39 vasta tsitaadiga

Selline küssa, et kui ma kasutan seda ringtonenationit, lähen otse sellele wap lehele, sisestan laulu ID ja tõmban alla, siis ei lähe see mulle ühtegi sentigi maksma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 21.10.2006 15:13:53 vasta tsitaadiga

Läheb küll.
GPRS puhul mahu järgi, GSM-Dataga aja järgi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giggs
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2005




sõnum 21.10.2006 17:40:46 vasta tsitaadiga

oleks vaja nokiale polufoonislist helinat macarena ja siis simensile tavalistl lauatelefoni helinat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.