Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 13:36:21 vasta tsitaadiga

kui hästi telefon 2gb kaarti sööb? Probleemivabalt?
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=38815
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 14:06:38 vasta tsitaadiga

2gb töötab ilusti icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2006 14:16:21 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
kui hästi telefon 2gb kaarti sööb? Probleemivabalt?
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=38815
mul on mulje jäänud et tarbib rohkem energiat, ehk siis aku ei kesta enam nii palju kui varem icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 17.09.2006 14:31:14 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
R A T kirjutas:
heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit icon_razz.gif
Telefon näeb siiani välja nagu uus icon_smile.gif

pilti kotikesest? hind ka.

Sekundeerin, tahaksin samuti rohkem infot.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2006 14:51:50 vasta tsitaadiga

endale ostsin tolle magnetklapiga nahast vöökoti
koos handsfree pistikuga mahub täpselt sinna vahele
otsas muidugi auku pole, aga siiani on viisakas olnud
töö juures muidugi telefon natukene abrasiivi saanud ja klaas pisut kriimus, aga muidu tiptop

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.09.2006 18:39:25 vasta tsitaadiga

Aga palun - kotipildid
EMTis maksab 90 eeki, värvivalikut oli ka, eriti spets on see, et sisu on oranz, nagu walkmani menüü icon_smile.gif
Nagu pildilt näha, on isegi koti lukud kulunud, see on see damage, mille eest ta mu mobla kaitseb icon_razz.gif
Juhe sobib ilusti sealt nurgas välja.
Saab vööle kinnitada, aga taskusse läheb ka väga vabalt, väiksem kui mu rahakott. (vahel kui vaja rohkem välja võtta telefoni, kasutan vöö varianti, kuigi taskust kotiga välja võtta pole mingi probleem, lukk on väga hea, ei ole selline mis kinni hakib ennast...)
Pealegi, riidest kott minuarust sheffim icon_smile.gif

Tootele 10/10 sest mingit viga ma tal leidnud küll ei ole, 2006 aasta vaat et parim ost icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 19:26:27 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
kui hästi telefon 2gb kaarti sööb? Probleemivabalt?
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=38815


2gb kohta ei tea midagi aga 1gb Sandisk Memory Stick Pro Duo Gaming töötab ilusti mu w810i sees
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 19.09.2006 16:11:47 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Aga palun - kotipildid
EMTis maksab 90 eeki, värvivalikut oli ka, eriti spets on see, et sisu on oranz, nagu walkmani menüü icon_smile.gif
Nagu pildilt näha, on isegi koti lukud kulunud, see on see damage, mille eest ta mu mobla kaitseb icon_razz.gif
Juhe sobib ilusti sealt nurgas välja.
Saab vööle kinnitada, aga taskusse läheb ka väga vabalt, väiksem kui mu rahakott. (vahel kui vaja rohkem välja võtta telefoni, kasutan vöö varianti, kuigi taskust kotiga välja võtta pole mingi probleem, lukk on väga hea, ei ole selline mis kinni hakib ennast...)
Pealegi, riidest kott minuarust sheffim icon_smile.gif

Tootele 10/10 sest mingit viga ma tal leidnud küll ei ole, 2006 aasta vaat et parim ost icon_smile.gif


Äkki oskad öelda, kust esindusest said? Ostan vist isegi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.09.2006 16:38:30 vasta tsitaadiga

viru keskuse emt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 22.09.2006 17:49:57 vasta tsitaadiga

Tänud.
Veel, ega keegi ei tea, kas on tõesti ilmvõimatu teha Mängude kausta veel alakaustu s.t Strateegia ja Action jne...
Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 21:22:05 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda dp suurust ? icon_redface.gif

tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 21:33:37 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
oskab keegi öelda dp suurust ? icon_redface.gif

tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ?

176x220px
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 21:43:33 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
jalkpall kirjutas:
oskab keegi öelda dp suurust ? icon_redface.gif

tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ?

176x220px

tänud icon_smile.gif

natuke arvasin mööda icon_biggrin.gif

OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks icon_biggrin.gif (tasuta) või 10.-

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 23.09.2006 01:20:44 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:

OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks icon_biggrin.gif (tasuta) või 10.-


google'sse trükkisin sisse "sudoku.jar w810i" ja siis esimene vaste andis sellise Sudoku ja sellise
endale istub see Platinium variant rohkem. icon_wink.gif

oliv3r kirjutas:
Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab?


endal peab sellise suht normaalse kasutusega kuulan musat ja vahel teen pilte kuskil 5 päeva.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 08:29:44 vasta tsitaadiga

g2pard kirjutas:
jalkpall kirjutas:

OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks icon_biggrin.gif (tasuta) või 10.-


google'sse trükkisin sisse "sudoku.jar w810i" ja siis esimene vaste andis sellise Sudoku ja sellise
endale istub see Platinium variant rohkem. icon_wink.gif

oliv3r kirjutas:
Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab?


endal peab sellise suht normaalse kasutusega kuulan musat ja vahel teen pilte kuskil 5 päeva.

tänud. ise ei oleks osand vaadata aga noh nüüd tean kuidas otsingut sooritada icon_lol.gif

oliv3r kirjutas:
Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab?


Ise olen ka akuga vägagi rahul. Esmaspäeval sain telefoni - õhtaks ei viitsinud tühjaks mängitadagi ning Tpäev koolis kuulasin mp3'e ja siis lõuna pausil sain ta tühjaks ja panin koju 24h laadima ja nüüd siiani on vastu pidand (olen igapäev Vähemalt 30min muusikat kuuland ja mängind mänge jne ning nüüd on akut veel 15% alleski, niiet tänase pärnuskäigu peab ka veel vastu vast ja siis saab teel ta tühjaks teha icon_smile.gif
niiet keskeltläbi peab aku mul näperdades 3 päeva icon_wink.gif
sul siis suht jamasti..


Üks viga on telefonil - nimelt usb'ga ühendades hakkab ka laadima ja sellega saab veits akut retsida aga noh ma loodan, et pole väga hullu icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 14:41:48 vasta tsitaadiga

eespool öeldi et see usb-ga laadimine ei retsi akut icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2006 17:09:05 vasta tsitaadiga

Oi, see on ikka vinge telefon.

Niitsin hommikul raideriga muru ja kuulasin mussi samal ajal. Mingil hetkel kukkus telefon dressipükste taskust välja ja maha. Muru peale. Ei jõundud arugi saada veel mis toimus, kui juba olin masinaga sellest üle sõitnud icon_neutral.gif
Aga kas asi oli pehmes murus ja maas või milleski muus, igatahes, telefonil pole kuskil isegi mitte kriimu sellest laksust. Ainult mälukaardi kate hüppas lahti. On ikka elu küll icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 18:29:58 vasta tsitaadiga

anonymic, tore siis:) << vat palju lehekülgi ja ei viitsind erilist neid lappama hakata icon_wink.gif

softis, ma arvan, et siiski pääses teradest jahm icon_razz.gif vedas icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2006 21:02:01 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
ma arvan, et siiski pääses teradest jahm icon_razz.gif vedas icon_biggrin.gif


Raideril pole terad keskel, lihtsalt väike märkus. Nii et vedas jah. icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 16:17:39 vasta tsitaadiga

Hansa netis ei õnnestu telefoniga makseid teha: kui valid määratud maksed ei muutu miskit. Määratud maksete nimekirja ei teki jne. Kas miskit seaded paigast ära või?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 16:20:26 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Hansa netis ei õnnestu telefoniga makseid teha: kui valid määratud maksed ei muutu miskit. Määratud maksete nimekirja ei teki jne. Kas miskit seaded paigast ära või?


Telefoni oma browser või Opera Mini?
Minul K750 telefoni oma browseriga pole probleeme kohanud Hanzaneti puhul. Opera Miniga pole julgenud proovida, kuna kogu see inf käib opera serveritest läbi moel, mis mulle väga selge pole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.09.2006 16:38:23 vasta tsitaadiga

ise kasutan hansa wap varianti, ülekanneteks ja kontojääkide lugemiseks väga mõnus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 17:14:22 vasta tsitaadiga

ikka mobiili enda browser ja hansa wap versioon... Lihtsalt kontojääk jm töötab, aga maksete osas ei lase määratud makseid valida. K700 oli korras...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2006 11:46:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel sellist varianti on, et kui kontaktile lisad pildi, siis sisse helistades pilti ei n2ita (nime ka mitte) vaid ainult Vasta/Keeldu, aga kui kõne vastu võtad siis alles näitab pilti, kuid sellest pole nagu eriti kasu icon_neutral.gif tegemist on viimase softiga mis olemas on...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 14:14:56 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Kas kellelgi veel sellist varianti on, et kui kontaktile lisad pildi, siis sisse helistades pilti ei n2ita (nime ka mitte) vaid ainult Vasta/Keeldu, aga kui kõne vastu võtad siis alles näitab pilti, kuid sellest pole nagu eriti kasu icon_neutral.gif tegemist on viimase softiga mis olemas on...


Oled sa katsetanud erineva suurusega piltidega? Võibolla lihtsalt väga suurt pilti ei saa laetud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2006 16:27:48 vasta tsitaadiga

Draqula, hmm icon_rolleyes.gif ka võimalus, ei ole proovinud kui aus olla....

Katsetasin ka siis natuke erinevate variantidega, mis töö juures võimalik:
1. Pilt on wapist salvestatud suurus 3KB 120x128 formaat jpeg = tulemus EI TOIMI
2. Pilt fotokaga ise tehtud suurus 259KB 1632x1224 formaat jpeg = tulemus EI TOIMI

kas mingi downgrade ka teha saab icon_question.gif softi uuendamine ei ole midagi paremaks teinud icon_confused.gif enne ei ole vajadust olnud selle võimaluse järgi, seega ei ole proovinud enne softi uuendamist pilti kontaktile lisada...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 16:51:11 vasta tsitaadiga

mis see värkeim soft w810 hetkel on?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:09:58 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mis see värkeim soft w810 hetkel on?

R4DB005
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2006 19:02:58 vasta tsitaadiga

superior, täpselt nii ta on...kas teistel ka selline nähtus esineb?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 19:33:32 vasta tsitaadiga

Minul on korras.
Aga mul on ka üks bug.
Keegi sisse helistab, siis on 3-4 sekki pilt valge ja siis alles tekib pilt ette ja saan kõne vastu võtta...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 25.09.2006 20:08:50 vasta tsitaadiga

ps, mõtlesin et jagaks teiega ka, .bat fail mis ejectib mobla tekitatud kettad:

@echo off
deveject -EjectDrive:g:
deveject -EjectDrive:f:
echo ¦
echo ¦
echo ¦
echo Drives ejected, you can now remove the USB cable!
pause



Tähed G ja F vahetage vastavalt vajadusele selle järgi, mis kettad teil tekivad (kui on rohkem/vähem partitsioone või seadeid, tekivad erinevad tähed)

Vaja läheb .bat failiga samma kausta SEDA EXET! (cpp source on kaasas, kui keegi tahab ise kompiilida/ümber teha)

Antud zipis on juba eject.bat fail olemas, muuda seda vastavalt ülaltoodud õpetusele, tee sellest bat failis shortcut soovitud kohta ja ongi sul olemas ikoon, mis turvaliselt telefoni sinu arvutist ejectib (ma usun, et on inimesi, kes ei taha oma 2gigaseid kaarte persse keerata ja veelvähem oma telefoni firmwaret maha tappa icon_razz.gif)


Windowsi enda hardware eject on jube tülikas, niiet andke tuld ja tehke oma elu lihtsamaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 25.09.2006 23:09:41 vasta tsitaadiga

Mul on nii,et kui USB'd sisse torgates valin Telefonirežiim, siis ei tule kuskile Add or Remove Hardware, aga kui panen faili ülekanderežiim, siis tuleb. Kumb on kasulikum? Kas Telefonirežiimil ühendab ta end ise lahti turvaliselt?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 26.09.2006 00:30:59 vasta tsitaadiga

aga nüüdseks, pärast umbes kuuajalist kasutamist on tekkinud selline probleem et need pistikud ei anna hästi ühendust. ei anna kõrvaklapid ühendust, ega ka usb juhe. kardan just usb pärast, sest sageli on nii et torkan juhtme taha, ja siis pean teda seal natuke mudima kas üles või alla ennem kui arvuti ja telefon ise aru saavad et juhe taga, kõrvaklappidesse laseb samuti vahetevahel jubeda kahina sisse kui juhet näppida. sellise asja vastu vist otsest rohtu kah pole ju võimis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 26.09.2006 07:32:09 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
Mul on nii,et kui USB'd sisse torgates valin Telefonirežiim, siis ei tule kuskile Add or Remove Hardware, aga kui panen faili ülekanderežiim, siis tuleb. Kumb on kasulikum? Kas Telefonirežiimil ühendab ta end ise lahti turvaliselt?


Kuni sa pole failiedastusreziimi peale pannud, ei teki kettaid ja võid vabalt juhet ära võtta, kui aga on kettad olemas ja oled failiedastusreziimis, siis on ohutum enne ejectida need kettad ja siis juhe ära võtta, selle lihtsustamiseks ka eelseisev õpetus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 26.09.2006 16:46:03 vasta tsitaadiga

Mis on siis failiedastusrežiimi eelis telefoni režiimi ees?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 17:23:43 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
Mis on siis failiedastusrežiimi eelis telefoni režiimi ees?

Faile on mugavam kopeerida.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 18:06:43 vasta tsitaadiga

Nii. Sain siis oma kauaoodatud tasuta QuickIM litsentsi kätte. Litsentsi võtit ma siiski jagama ei hakka, kuna loeti sõnad peale. Asi siis registreerib end QuickIM serveriga ja kui keegi veel selle key'ga üritab registreerida, siis jään ma litsentsist ilma või midagi.

Nüüd võin ära seletada ka kuidas sain. Nägin siis ükskord QuickIM'i veebisaidil surfates et saab tasuta litsentsi kui veebisõit & programm ära tõlkida. Tegin siis kiiruga ära (kindlasti palju vigu sees icon_redface.gif) ja sain litsentsi täna kätte. Varsti saadetakse mulle prooviversioon et parandada ära vead.

NB! Kes oskab Vene keelt hästi, tõlkigu asi Vene keelde, seda pole veel tehtud. Usun et saate ka litsentsi. icon_wink.gif

http://f1.estonia.ca/quickim1.jpg
http://f1.estonia.ca/quickim2.jpg

_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 26.09.2006 20:53:30 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Minul on korras.
Aga mul on ka üks bug.
Keegi sisse helistab, siis on 3-4 sekki pilt valge ja siis alles tekib pilt ette ja saan kõne vastu võtta...


Endal sama asi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.09.2006 20:55:28 vasta tsitaadiga

paistab et w800i'l polnud pooli neid vigasi icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2006 21:23:58 vasta tsitaadiga

Pole selliseid vigu täheldanud 8)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 21:31:33 vasta tsitaadiga

siiamaani on mul kõik hästi( nädal küll olnud)
ja eriti meeldib see, et kui aku vinguma hakkab, et tühi, siis saab veel kaua sellega asju ajada võrreldes vana Siemensiga, kes viskas pmst ~10min pärast pildi tasku!

Hea telefon! thumbs_up.gif icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 11:51:35 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuidas ma saan selle Greeting faili playlistist välja?
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 13:05:03 vasta tsitaadiga

drac kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas ma saan selle Greeting faili playlistist välja?

ükski soundfail ega theme ei tohi kasutusel kuskil olla.. muidu ei lase kustutada.. niiet kui mingi sound on siis pead selle eemaldama ja saad kustutada. icon_razz.gif
lihtsalt palylistist kustuta aint. ?! mul igatahes tulid ka playlisti need soundid a playlistist ma kustutasin kõik mida ei taht ja nüüd oma mp3 sees icon_razz.gif

ise küsiks, et suur see SMS box on? telefoni mälu suurune või on nagu telefoniraamatul 1000tk. ? icon_razz.gif
Kui kaardi suurune, siis vast ei peagi tühjendama sõnumite boxi icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 17:06:09 vasta tsitaadiga

aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada?
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 18:49:25 vasta tsitaadiga

drac kirjutas:
aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada?

ma pole ise proovinud seda kustutada, et õige äratus on mul see hetk ja selleks nagu ei saa kustutada aga kui äratuse alarmi maha võtab, siis vast ehk saab ma arvan - vaadates teiste helinate järgi..
pead ei anna.
(juhuslikult on vist ikka tegu äratuse heli nimega või ei ? icon_redface.gif - endal hetk laeb ja on välja lülitatud)

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 18:54:52 vasta tsitaadiga

drac kirjutas:
aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada?


Läbi telefoni igatahes ei saa. Teade:"Cannot be deleted, protected file". Minuarust ei näidata seda faili ka siis, kui telefon arvutiga ühendada. Arvata on, et tegu süsteemi kodeeritud asjaga, mida kustutada pole võimalik. Võibolla mingi keemiaga saab maha, aga pole huvi tundnud. veidi häirib küll teinekord, kui oma lugude vahele see sisse kargab, aga kohe saab ju lugu vahetada icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.09.2006 19:15:42 vasta tsitaadiga

debiilne on igatahes, ma ei paneks seda elusees endale helinaks icon_biggrin.gif
Aga asi on selles, et kui su helin peaks olema mahavõetud, siis mängitakse seda, kui default heli, ju ta mingi kokkujooksmise vältimiseks on protected
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 20:17:23 vasta tsitaadiga

hmm... ma tegin endale playlistid millest mängin lugusid ja muud ei kasutagi nagu :S äratuse helinaks on ka mp3 lugu....
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.09.2006 20:38:28 vasta tsitaadiga

mul on ka kõik mp3 helinad, aga asi selles, et ma lisan tihti uusi lugusid, ja ei vitisi playlisti updateda... Debiilne, et mingit jumala mõttetut faili mängib see walkmani pleieri osa
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 21:17:27 vasta tsitaadiga

playlisti updatemine on raske küll jah icon_biggrin.gif kausta kaupa lisad, igakord muusikat juurde pannes paned uue kaustana ja korras
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.