|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
17.09.2006 14:06:38
|
|
|
2gb töötab ilusti
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.09.2006 14:16:21
|
|
|
mul on mulje jäänud et tarbib rohkem energiat, ehk siis aku ei kesta enam nii palju kui varem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
17.09.2006 14:31:14
|
|
|
| superior kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit
Telefon näeb siiani välja nagu uus  |
pilti kotikesest? hind ka. |
Sekundeerin, tahaksin samuti rohkem infot.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.09.2006 14:51:50
|
|
|
endale ostsin tolle magnetklapiga nahast vöökoti
koos handsfree pistikuga mahub täpselt sinna vahele
otsas muidugi auku pole, aga siiani on viisakas olnud
töö juures muidugi telefon natukene abrasiivi saanud ja klaas pisut kriimus, aga muidu tiptop
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
17.09.2006 18:39:25
|
|
|
Aga palun - kotipildid
EMTis maksab 90 eeki, värvivalikut oli ka, eriti spets on see, et sisu on oranz, nagu walkmani menüü
Nagu pildilt näha, on isegi koti lukud kulunud, see on see damage, mille eest ta mu mobla kaitseb
Juhe sobib ilusti sealt nurgas välja.
Saab vööle kinnitada, aga taskusse läheb ka väga vabalt, väiksem kui mu rahakott. (vahel kui vaja rohkem välja võtta telefoni, kasutan vöö varianti, kuigi taskust kotiga välja võtta pole mingi probleem, lukk on väga hea, ei ole selline mis kinni hakib ennast...)
Pealegi, riidest kott minuarust sheffim
Tootele 10/10 sest mingit viga ma tal leidnud küll ei ole, 2006 aasta vaat et parim ost
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
17.09.2006 19:26:27
|
|
|
2gb kohta ei tea midagi aga 1gb Sandisk Memory Stick Pro Duo Gaming töötab ilusti mu w810i sees
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
19.09.2006 16:11:47
|
|
|
| R A T kirjutas: |
Aga palun - kotipildid
EMTis maksab 90 eeki, värvivalikut oli ka, eriti spets on see, et sisu on oranz, nagu walkmani menüü
Nagu pildilt näha, on isegi koti lukud kulunud, see on see damage, mille eest ta mu mobla kaitseb
Juhe sobib ilusti sealt nurgas välja.
Saab vööle kinnitada, aga taskusse läheb ka väga vabalt, väiksem kui mu rahakott. (vahel kui vaja rohkem välja võtta telefoni, kasutan vöö varianti, kuigi taskust kotiga välja võtta pole mingi probleem, lukk on väga hea, ei ole selline mis kinni hakib ennast...)
Pealegi, riidest kott minuarust sheffim
Tootele 10/10 sest mingit viga ma tal leidnud küll ei ole, 2006 aasta vaat et parim ost  |
Äkki oskad öelda, kust esindusest said? Ostan vist isegi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.09.2006 16:38:30
|
|
|
| viru keskuse emt
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
22.09.2006 17:49:57
|
|
|
Tänud.
Veel, ega keegi ei tea, kas on tõesti ilmvõimatu teha Mängude kausta veel alakaustu s.t Strateegia ja Action jne...
Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.09.2006 21:22:05
|
|
|
oskab keegi öelda dp suurust ?
tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
22.09.2006 21:33:37
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
oskab keegi öelda dp suurust ?
tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ? |
176x220px
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.09.2006 21:43:33
|
|
|
| superior kirjutas: |
| jalkpall kirjutas: |
oskab keegi öelda dp suurust ?
tahaks mõne pildi tagataustaks meisterdada aga ei leia kuskilt dp mõõtmeid :/
175x200px ? |
176x220px |
tänud
natuke arvasin mööda
OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks (tasuta) või 10.-
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
23.09.2006 01:20:44
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks (tasuta) või 10.- |
google'sse trükkisin sisse "sudoku.jar w810i" ja siis esimene vaste andis sellise Sudoku ja sellise
endale istub see Platinium variant rohkem.
| oliv3r kirjutas: |
| Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab? |
endal peab sellise suht normaalse kasutusega kuulan musat ja vahel teen pilte kuskil 5 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.09.2006 08:29:44
|
|
|
| g2pard kirjutas: |
| jalkpall kirjutas: |
OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks (tasuta) või 10.- |
google'sse trükkisin sisse "sudoku.jar w810i" ja siis esimene vaste andis sellise Sudoku ja sellise
endale istub see Platinium variant rohkem.
| oliv3r kirjutas: |
| Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab? |
endal peab sellise suht normaalse kasutusega kuulan musat ja vahel teen pilte kuskil 5 päeva. |
tänud. ise ei oleks osand vaadata aga noh nüüd tean kuidas otsingut sooritada
| oliv3r kirjutas: |
| Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, kuigi näpin seda iga päev max. 15 minutit. Palju teil peab? |
Ise olen ka akuga vägagi rahul. Esmaspäeval sain telefoni - õhtaks ei viitsinud tühjaks mängitadagi ning Tpäev koolis kuulasin mp3'e ja siis lõuna pausil sain ta tühjaks ja panin koju 24h laadima ja nüüd siiani on vastu pidand (olen igapäev Vähemalt 30min muusikat kuuland ja mängind mänge jne ning nüüd on akut veel 15% alleski, niiet tänase pärnuskäigu peab ka veel vastu vast ja siis saab teel ta tühjaks teha
niiet keskeltläbi peab aku mul näperdades 3 päeva
sul siis suht jamasti..
Üks viga on telefonil - nimelt usb'ga ühendades hakkab ka laadima ja sellega saab veits akut retsida aga noh ma loodan, et pole väga hullu
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
23.09.2006 14:41:48
|
|
|
eespool öeldi et see usb-ga laadimine ei retsi akut
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.09.2006 17:09:05
|
|
|
Oi, see on ikka vinge telefon.
Niitsin hommikul raideriga muru ja kuulasin mussi samal ajal. Mingil hetkel kukkus telefon dressipükste taskust välja ja maha. Muru peale. Ei jõundud arugi saada veel mis toimus, kui juba olin masinaga sellest üle sõitnud
Aga kas asi oli pehmes murus ja maas või milleski muus, igatahes, telefonil pole kuskil isegi mitte kriimu sellest laksust. Ainult mälukaardi kate hüppas lahti. On ikka elu küll
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.09.2006 18:29:58
|
|
|
anonymic, tore siis:) << vat palju lehekülgi ja ei viitsind erilist neid lappama hakata
softis, ma arvan, et siiski pääses teradest jahm vedas
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.09.2006 21:02:01
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
ma arvan, et siiski pääses teradest jahm vedas  |
Raideril pole terad keskel, lihtsalt väike märkus. Nii et vedas jah.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
24.09.2006 16:17:39
|
|
|
| Hansa netis ei õnnestu telefoniga makseid teha: kui valid määratud maksed ei muutu miskit. Määratud maksete nimekirja ei teki jne. Kas miskit seaded paigast ära või?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.09.2006 16:20:26
|
|
|
| conx kirjutas: |
| Hansa netis ei õnnestu telefoniga makseid teha: kui valid määratud maksed ei muutu miskit. Määratud maksete nimekirja ei teki jne. Kas miskit seaded paigast ära või? |
Telefoni oma browser või Opera Mini?
Minul K750 telefoni oma browseriga pole probleeme kohanud Hanzaneti puhul. Opera Miniga pole julgenud proovida, kuna kogu see inf käib opera serveritest läbi moel, mis mulle väga selge pole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.09.2006 16:38:23
|
|
|
ise kasutan hansa wap varianti, ülekanneteks ja kontojääkide lugemiseks väga mõnus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
24.09.2006 17:14:22
|
|
|
| ikka mobiili enda browser ja hansa wap versioon... Lihtsalt kontojääk jm töötab, aga maksete osas ei lase määratud makseid valida. K700 oli korras...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2006 11:46:23
|
|
|
Kas kellelgi veel sellist varianti on, et kui kontaktile lisad pildi, siis sisse helistades pilti ei n2ita (nime ka mitte) vaid ainult Vasta/Keeldu, aga kui kõne vastu võtad siis alles näitab pilti, kuid sellest pole nagu eriti kasu tegemist on viimase softiga mis olemas on...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.09.2006 14:14:56
|
|
|
| darkside kirjutas: |
Kas kellelgi veel sellist varianti on, et kui kontaktile lisad pildi, siis sisse helistades pilti ei n2ita (nime ka mitte) vaid ainult Vasta/Keeldu, aga kui kõne vastu võtad siis alles näitab pilti, kuid sellest pole nagu eriti kasu tegemist on viimase softiga mis olemas on... |
Oled sa katsetanud erineva suurusega piltidega? Võibolla lihtsalt väga suurt pilti ei saa laetud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2006 16:27:48
|
|
|
Draqula, hmm ka võimalus, ei ole proovinud kui aus olla....
Katsetasin ka siis natuke erinevate variantidega, mis töö juures võimalik:
1. Pilt on wapist salvestatud suurus 3KB 120x128 formaat jpeg = tulemus EI TOIMI
2. Pilt fotokaga ise tehtud suurus 259KB 1632x1224 formaat jpeg = tulemus EI TOIMI
kas mingi downgrade ka teha saab softi uuendamine ei ole midagi paremaks teinud enne ei ole vajadust olnud selle võimaluse järgi, seega ei ole proovinud enne softi uuendamist pilti kontaktile lisada...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.09.2006 16:51:11
|
|
|
| mis see värkeim soft w810 hetkel on?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
25.09.2006 17:09:58
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| mis see värkeim soft w810 hetkel on? |
R4DB005
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2006 19:02:58
|
|
|
| superior, täpselt nii ta on...kas teistel ka selline nähtus esineb?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
25.09.2006 19:33:32
|
|
|
Minul on korras.
Aga mul on ka üks bug.
Keegi sisse helistab, siis on 3-4 sekki pilt valge ja siis alles tekib pilt ette ja saan kõne vastu võtta...
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
25.09.2006 20:08:50
|
|
|
ps, mõtlesin et jagaks teiega ka, .bat fail mis ejectib mobla tekitatud kettad:
@echo off
deveject -EjectDrive:g:
deveject -EjectDrive:f:
echo ¦
echo ¦
echo ¦
echo Drives ejected, you can now remove the USB cable!
pause |
Tähed G ja F vahetage vastavalt vajadusele selle järgi, mis kettad teil tekivad (kui on rohkem/vähem partitsioone või seadeid, tekivad erinevad tähed)
Vaja läheb .bat failiga samma kausta SEDA EXET! (cpp source on kaasas, kui keegi tahab ise kompiilida/ümber teha)
Antud zipis on juba eject.bat fail olemas, muuda seda vastavalt ülaltoodud õpetusele, tee sellest bat failis shortcut soovitud kohta ja ongi sul olemas ikoon, mis turvaliselt telefoni sinu arvutist ejectib (ma usun, et on inimesi, kes ei taha oma 2gigaseid kaarte persse keerata ja veelvähem oma telefoni firmwaret maha tappa )
Windowsi enda hardware eject on jube tülikas, niiet andke tuld ja tehke oma elu lihtsamaks
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
25.09.2006 23:09:41
|
|
|
| Mul on nii,et kui USB'd sisse torgates valin Telefonireiim, siis ei tule kuskile Add or Remove Hardware, aga kui panen faili ülekandereiim, siis tuleb. Kumb on kasulikum? Kas Telefonireiimil ühendab ta end ise lahti turvaliselt?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
26.09.2006 00:30:59
|
|
|
| aga nüüdseks, pärast umbes kuuajalist kasutamist on tekkinud selline probleem et need pistikud ei anna hästi ühendust. ei anna kõrvaklapid ühendust, ega ka usb juhe. kardan just usb pärast, sest sageli on nii et torkan juhtme taha, ja siis pean teda seal natuke mudima kas üles või alla ennem kui arvuti ja telefon ise aru saavad et juhe taga, kõrvaklappidesse laseb samuti vahetevahel jubeda kahina sisse kui juhet näppida. sellise asja vastu vist otsest rohtu kah pole ju võimis?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
26.09.2006 07:32:09
|
|
|
| oliv3r kirjutas: |
| Mul on nii,et kui USB'd sisse torgates valin Telefonireiim, siis ei tule kuskile Add or Remove Hardware, aga kui panen faili ülekandereiim, siis tuleb. Kumb on kasulikum? Kas Telefonireiimil ühendab ta end ise lahti turvaliselt? |
Kuni sa pole failiedastusreziimi peale pannud, ei teki kettaid ja võid vabalt juhet ära võtta, kui aga on kettad olemas ja oled failiedastusreziimis, siis on ohutum enne ejectida need kettad ja siis juhe ära võtta, selle lihtsustamiseks ka eelseisev õpetus
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
26.09.2006 16:46:03
|
|
|
| Mis on siis failiedastusreiimi eelis telefoni reiimi ees?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
26.09.2006 17:23:43
|
|
|
| oliv3r kirjutas: |
| Mis on siis failiedastusreiimi eelis telefoni reiimi ees? |
Faile on mugavam kopeerida.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
26.09.2006 18:06:43
|
|
|
Nii. Sain siis oma kauaoodatud tasuta QuickIM litsentsi kätte. Litsentsi võtit ma siiski jagama ei hakka, kuna loeti sõnad peale. Asi siis registreerib end QuickIM serveriga ja kui keegi veel selle key'ga üritab registreerida, siis jään ma litsentsist ilma või midagi.
Nüüd võin ära seletada ka kuidas sain. Nägin siis ükskord QuickIM'i veebisaidil surfates et saab tasuta litsentsi kui veebisõit & programm ära tõlkida. Tegin siis kiiruga ära (kindlasti palju vigu sees ) ja sain litsentsi täna kätte. Varsti saadetakse mulle prooviversioon et parandada ära vead.
NB! Kes oskab Vene keelt hästi, tõlkigu asi Vene keelde, seda pole veel tehtud. Usun et saate ka litsentsi.
http://f1.estonia.ca/quickim1.jpg
http://f1.estonia.ca/quickim2.jpg
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
26.09.2006 20:53:30
|
|
|
| superior kirjutas: |
Minul on korras.
Aga mul on ka üks bug.
Keegi sisse helistab, siis on 3-4 sekki pilt valge ja siis alles tekib pilt ette ja saan kõne vastu võtta... |
Endal sama asi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2006 20:55:28
|
|
|
paistab et w800i'l polnud pooli neid vigasi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002

|
26.09.2006 21:23:58
|
|
|
| Pole selliseid vigu täheldanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.09.2006 21:31:33
|
|
|
siiamaani on mul kõik hästi( nädal küll olnud)
ja eriti meeldib see, et kui aku vinguma hakkab, et tühi, siis saab veel kaua sellega asju ajada võrreldes vana Siemensiga, kes viskas pmst ~10min pärast pildi tasku!
Hea telefon!
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
27.09.2006 11:51:35
|
|
|
oskab keegi öelda kuidas ma saan selle Greeting faili playlistist välja?
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.09.2006 13:05:03
|
|
|
| drac kirjutas: |
| oskab keegi öelda kuidas ma saan selle Greeting faili playlistist välja? |
ükski soundfail ega theme ei tohi kasutusel kuskil olla.. muidu ei lase kustutada.. niiet kui mingi sound on siis pead selle eemaldama ja saad kustutada.
lihtsalt palylistist kustuta aint. ?! mul igatahes tulid ka playlisti need soundid a playlistist ma kustutasin kõik mida ei taht ja nüüd oma mp3 sees
ise küsiks, et suur see SMS box on? telefoni mälu suurune või on nagu telefoniraamatul 1000tk. ?
Kui kaardi suurune, siis vast ei peagi tühjendama sõnumite boxi
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
27.09.2006 17:06:09
|
|
|
aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada?
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.09.2006 18:49:25
|
|
|
| drac kirjutas: |
| aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada? |
ma pole ise proovinud seda kustutada, et õige äratus on mul see hetk ja selleks nagu ei saa kustutada aga kui äratuse alarmi maha võtab, siis vast ehk saab ma arvan - vaadates teiste helinate järgi..
pead ei anna.
(juhuslikult on vist ikka tegu äratuse heli nimega või ei ? - endal hetk laeb ja on välja lülitatud)
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.09.2006 18:54:52
|
|
|
| drac kirjutas: |
| aga kas selline võimalus ka on et see üldse kuidagi telefonist eemaldada? |
Läbi telefoni igatahes ei saa. Teade:"Cannot be deleted, protected file". Minuarust ei näidata seda faili ka siis, kui telefon arvutiga ühendada. Arvata on, et tegu süsteemi kodeeritud asjaga, mida kustutada pole võimalik. Võibolla mingi keemiaga saab maha, aga pole huvi tundnud. veidi häirib küll teinekord, kui oma lugude vahele see sisse kargab, aga kohe saab ju lugu vahetada
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.09.2006 19:15:42
|
|
|
debiilne on igatahes, ma ei paneks seda elusees endale helinaks
Aga asi on selles, et kui su helin peaks olema mahavõetud, siis mängitakse seda, kui default heli, ju ta mingi kokkujooksmise vältimiseks on protected
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
27.09.2006 20:17:23
|
|
|
| hmm... ma tegin endale playlistid millest mängin lugusid ja muud ei kasutagi nagu :S äratuse helinaks on ka mp3 lugu....
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.09.2006 20:38:28
|
|
|
| mul on ka kõik mp3 helinad, aga asi selles, et ma lisan tihti uusi lugusid, ja ei vitisi playlisti updateda... Debiilne, et mingit jumala mõttetut faili mängib see walkmani pleieri osa
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
27.09.2006 21:17:27
|
|
|
playlisti updatemine on raske küll jah kausta kaupa lisad, igakord muusikat juurde pannes paned uue kaustana ja korras
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|