Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 15:05:28 vasta tsitaadiga

Käisin just Photopointis piilumas jah, rahakott vigises taskus nukralt kui hinnasilte vaatasin :). Aga jah, Velbonilt saaks kusagil 1800.- raha eest mulle igati sobiva statiivi. Mõtlen veel natuke, see on ikka paras kogus raha.

Hetkel kaalub fotokas no ütleme, et pool kilo. Millalgi kaugemas tulevikus, aasta pärast vast, plaanin muidu digipeeglite suunas piiluda, ehk siis kilo-poolteist kaamerat statiivile riputada on vist pea suurusjärgu võrra rohkem kui digikompakt?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 26.08.2006 15:05:36 vasta tsitaadiga

mu hama star 62-te ei taha osta? icon_razz1.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 15:07:47 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
mu hama star 62-te ei taha osta? :-P


Liiga pikk, ei mahu mu 30 liitrisesse seljakotti ära(maksimaalselt läheb umbes 40 sentimeetrine kokkupandud statiiv sinna).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 00:36:35 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:

Filtrid KITi objele - http://photopoint.ee/toode.php?id=187 + http://photopoint.ee/toode.php?id=197


Nõuanne tuleb küll natuke "hilja", aga ehk on kellelegi teisele abiks. :)
Mina hindaks kit obje "väärtuseks" 300 krooni - seega mitmesajakrooniste filtrite sinna ette toppimine on IMHO mõttetu tegevus.
Kitiga paras lutsu visata ja natuke kallim obje selle asemele võtta.

Võimalik et mulle sattus väga õnnetu kit, aga minu arust annab suvaline 2000-5000 eek objektiiv kitile pikalt ära(odavatest megazoomidest ei räägi).

Kirsa@kah.350d.omanik
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 11:27:27 vasta tsitaadiga

Ahjaa, statiivist rääkides - ise ostsin ära http://www.photopoint.ee/toode.php?id=3703 ning kilo-paar digipeeglit istub väga hästi peal, ei tudise ega midagi. Kasutamine on ka väga mõnus, kaal on sobiv, mahub seljakotti ka - mina olen ostuga väga rahul.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 11:37:12 vasta tsitaadiga

Rõõm kuulda, et leidsid endale sobiva asja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 12:14:44 vasta tsitaadiga

Kirsa, olen sellest ise ka aru saanud, ja seega pole sinna veel ühtegi klaasi ette ostnud.. Ootan 17-40 ära.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 12:32:56 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Võimalik et mulle sattus väga õnnetu kit, aga minu arust annab suvaline 2000-5000 eek objektiiv kitile pikalt ära(odavatest megazoomidest ei räägi).

Kirsa@kah.350d.omanik

Palju õnne. Said lõpuks aru, et Ferrari on Ladast parem. icon_razz.gif
Arvestades KIT obje hinda - ~700 krooni, siis selle raha eest on objektiivi küll. Võrdluseks tasuks tuua ikka ühes hinnaklassis olevad objektiivid mitte võrrelda neid üle 3 korra kallimatega. Suvaline L seeria annab ka suvalisele 2000-5000 eek objektiivile pikalt ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 01.09.2006 13:24:36 vasta tsitaadiga

http://www.photopoint.ee/toode.php?id=2549 <- omale soetasin vana tudiseva videokaamera statiiivi asemele selle. Kuna kõik kinnitused on metallist, pole vaja karta et mõni jupp praksti külma käes ära murdub...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 14:01:43 vasta tsitaadiga

no kui sa päris külmapoolusele pikemaks ajaks minna ei plaani, siis üldiselt tänapäevased kvaliteetsed icon_exclaim.gif plastid kannatavad külma piisavalt hästi.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 14:08:52 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Palju õnne. Said lõpuks aru, et Ferrari on Ladast parem. :P
Arvestades KIT obje hinda - ~700 krooni, siis selle raha eest on objektiivi küll. Võrdluseks tasuks tuua ikka ühes hinnaklassis olevad objektiivid mitte võrrelda neid üle 3 korra kallimatega. Suvaline L seeria annab ka suvalisele 2000-5000 eek objektiivile pikalt ära. :P


Ei saa irooniast aru :).

Ma ise ostsin ainult kere ja 50mm fixi. Kiti sain laenata ja isegi siis tekkis tahtmine lutsu visata.
Asi on tegelikult selles et canon hindab oma kitobje hinda eraldi ostes kah mingi paari tuhande peale.
Ma väitsin et teised sama hinnaga objed on paremad. Kasvõi sigma 18-50, mis on 2100 eek.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 01.09.2006 15:46:33 vasta tsitaadiga

namstoop, ega ma ostes ise sellele mõelnudki. Seisin photopointis statiivi nagi ees oma 40 minutit näppides seda ja teist otsides seda omale parimat, tugevaimat ja meeldivamat mis hinnapiiri mahuks. Makstes müüja mainis seda boonust. Kysisin siis talt, et kas juhtub sageli. Olevat üks suuremaid statiivide hinguselemineku põhjuseid...

Kuidas teil kiirkinnitusplaadiga suhted on?

Ise valisin meelega kiirkinnitusplaadita peaga statiivi, sest mu eelmisel statiivil on see plaat. Mõtled , et hea küll kiiresti kaamerat statiivile panna, plõks ja kinni, aga kaamera teeb ülikohmakaks kuhugi asetada see alla kruvitud plaat Lisaks kuna plaadi kruvi peab peab statiivi ja plaadi vahele ära mahtuma on see suure hariliku peaga kruvi, mida on väga ebamugav kinni keerata. Mul uue on statiivi mugava nupuga kruvi kinnitamiseks keskeltläbi sama aeg kulunud kui varem selle plaadi paika ajamiseks...

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 01.09.2006 16:12:50 vasta tsitaadiga

sai isegi üks päev photopoindist läbi astutud aga polnud ühtegi sherpa sarjast proovida ja nüüd ma siis olen IKKA ilma statiivita...nõme icon_rolleyes.gif
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 16:48:10 vasta tsitaadiga

Death, kusjuures ma just igatsen enda statiivinussakal kiirkinnitusplaadi järele... töö juures ehitasin mingitest manfrotto peadest ühe nö statiivi selliste pikemate "objektide" pildistamiseks (et kaamerat saab tõsta kahte erinevasse fikseeritud punkti), seal on küll ilgelt mugav ja kiire. Ja nendel plaatidel on küll all näpuga keeramiseks sobiv sang, mitte lihtsalt mingi kruvipea.

Aga iseenesest hea point, mida statiivi valikul vaadata. Et kui mugvalt mingil konreetsel mudelil on asi lahendatud. icon_idea.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 22:05:56 vasta tsitaadiga

Täna sai sõbraga enda statiivil proovitud Zeniiti koos 500mm(!!) toruga. Ehk siis miski kolm kilogrammi rauda vast ikka. Sai hakkama küll aga täitsa vinna ei saanud statiivi keerata, hakkas tudisema. Ka madalamal hakkas värisema siiski mingil hetkel, samas 500mm toru seab statiivile ikka väga tõsised nõuded.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 22:19:25 vasta tsitaadiga

Death, kiirkinnitus on jõlemugav asi. thumbs_up.gif icon_wink.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 01.09.2006 22:44:04 vasta tsitaadiga

Ardo, põhjendada kaa viitsid? Kõige ebamugavam IMHO on kaamerat selle plaadiga lauale või lihtsalt käest asetada...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 13:09:41 vasta tsitaadiga

Kui on statiiv olemas, siis miks on vaja kaamerat lauale asetada? icon_eek.gif
Kiirkinnitus on mullegi ennast parimast küljest tõestanud. Kui mõni kiire hetk vaja statiivilt tabada, siis saab ka kiiresti hakkama. Sama kiiresti saab kaamera statiivilt maha ka. Ja uuesti statiivile. Jne.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.09.2006 14:28:37 vasta tsitaadiga

mingi whine vist üldiselt jah. kui statiivi vajad, siis paned kaamera ka sinna külge. kui vaja pole, keerad selle plaadi küljest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 02.09.2006 17:26:34 vasta tsitaadiga

raxz, sa tõesti julged oma kaamera pisut pikkemaks ajaks kolmjala otsa jätta, kui ise eemale lähed? Mina küll ei julge. Piisab ainsast koperdusest statiivi jala otsa, ja kogu kuppatus koos kalli optikaga sajab maha. Namstoopi rakenduses, kus kaamerat on vaja nihutada yhe posti otsast teise otsa näen ma kiirkinnitusest tõesti suurt kasu, ning ka videkaamera puhul on see väga mugav, kuid tavaolukorras keerasin ma seda kinnitusplaati sama sageli kylge ja kyljest ära kui nüüd kaamerat postamendi otsast...

Kas ma olen tõesti ainuke kes eelistab mitte selle plaadiga sahmerdada?

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 17:33:00 vasta tsitaadiga

Statiivi plaat fotoka juures on väga mõnus. See vaidlus siin aga väga mõttetu ja kustutamist väärt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 17:56:53 vasta tsitaadiga

Mark0, ei ole mõttetu. Eks erinevatele inimestele meeldivad ikka erinevad asjad. Las olla see arutelu siin, aitab ehk mõnel inimesele oma otsust langetada. Kuna ilma kiirplaadita statiive toodetakse, siis küllap' on teisigi, kellele nii meeldib.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:33:36 vasta tsitaadiga

Death, muidugi julgen. Kui ma ta kusagile jätan, siis mõtlen kõik võimalikud ohud läbi, et midagi juhtuda ei saaks. Kusagile keset väga käidavat kohta ikka ei jäta seisma ju.
Ja kui vaja, saan ka koos plaadiga lauale panna. Objektiiv on ise selline (natuke suurem ja raskem, kui kit), et kaamera nagunii talla peal ei seisa, tahab ikka objektiivi otsa peale toetuda.
Muidugi enamus ajast on kaamera kaelas rippumas, niiet ma ei näe probleemi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.09.2006 17:51:33 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Rajareits kirjutas:

Filtrid KITi objele - http://photopoint.ee/toode.php?id=187 + http://photopoint.ee/toode.php?id=197


Nõuanne tuleb küll natuke "hilja", aga ehk on kellelegi teisele abiks. icon_smile.gif
Mina hindaks kit obje "väärtuseks" 300 krooni - seega mitmesajakrooniste filtrite sinna ette toppimine on IMHO mõttetu tegevus.
Kitiga paras lutsu visata ja natuke kallim obje selle asemele võtta.

Võimalik et mulle sattus väga õnnetu kit, aga minu arust annab suvaline 2000-5000 eek objektiiv kitile pikalt ära(odavatest megazoomidest ei räägi).

Kirsa@kah.350d.omanik


vot mul pole ka õnne olnud seda KIT näha, kuna võtsin esimeseks objeks siis http://www.photopoint.ee/toode.php?id=3709, kuna sain tutvuse poolest ta 200 eeku odavamalt kui photopoint pakub, siis 2000 piiril olen:)))
algajale käib vast kah
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 21:42:04 vasta tsitaadiga

Kui paljud oleksid huvitatud fototehnika tellimisest aasiast ? Hinnad paistavad 1,5x - 4x odavamad, kui Eestis.

viimati muutis Ardo 17.09.2006 21:49:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 21:48:21 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kui paljud oleksid huvitatud fototehnika tellimisest aasiast ? Hinnad paistavad 15x - 4x odavamad, kui Eestis.


Aim in. On kusagil hindu näidata?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 21:51:15 vasta tsitaadiga

raxz, näiteks võin esialgu tuua, et Canon EOS 5D Body maksab €2,110.00.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 22:11:34 vasta tsitaadiga

Huvitaks rohkem objektiivide hinnad.
Canon 70-200 f/2.8 IS, 100-400mm ning 17-40mm.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 22:20:22 vasta tsitaadiga

raxz,
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM €1,340.00
Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM €1,135.00
Canon EF 17-40mm f/4.0L USM €525.00
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 22:40:53 vasta tsitaadiga

Ei olegi väga odavad, kui arvestada seda, et peab veel kusagilt tellima jne. USAst saab õigete kanalite kaudu pea sama hinnaga ja seal mu tuttavad ikka käivad ka. Oleks need hinnavahed tõesti 4x, siis võtaksin küll midagi ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.09.2006 00:48:11 vasta tsitaadiga

Ardo, olymposele ka midagi on hea hinnaga? hetkel vaatan ise küll 4/3->M42 adapterit.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.09.2006 17:11:52 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ardo kirjutas:
Kui paljud oleksid huvitatud fototehnika tellimisest aasiast ? Hinnad paistavad 15x - 4x odavamad, kui Eestis.


Aim in. On kusagil hindu näidata?

www.ebay.co.uk
seal nagu leiab neid odavaid virmasi.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 18.09.2006 19:57:44 vasta tsitaadiga

selline küssa siia teemasse vahele korraks:
Kas fotoka ja obje vahele käivad ka mingid jublakad, et see sisemus tolmuseks ei saaks, kui kogu aeg objet vahetada?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 21:30:52 vasta tsitaadiga

pringi, ei käi sinna midagi enamasti, see tolm ongi peeglitel probleemiks, mõned uuemad peeglid mõistavad enda sensorit ise puhastada,
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 18.09.2006 22:18:20 vasta tsitaadiga

Aga nagu mingit vahelüli ei ole? a'la nagu mõni adapter?
Ja kui ei ole, siis ruttu-ruttu patendiametisse. Minu meelest on äga geniaalne asi see..
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 22:28:34 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Aga nagu mingit vahelüli ei ole? a'la nagu mõni adapter?
Ja kui ei ole, siis ruttu-ruttu patendiametisse. Minu meelest on äga geniaalne asi see..


ja huvitav kuidas see asjandus töötaks? et mingi jura ees ja edasi? kuidas sa pilti teed? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

sa võid ju kile vahele panna kui tolmu kardad icon_razz.gif

aga kui nüüd tõsiselt rääkida siis tuleb objektiivi vahetamist ikka harjutada kah. esiteks peab see kiirelt käima ja tehniliselt õieti sooritatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 25.09.2006 21:09:49 vasta tsitaadiga

küsimuseks, et kas kellelgi on kogemusi Olympuse RM-1 kaugjuhtimispuldiga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 22:22:23 vasta tsitaadiga

mis lisavarustust ülidselt digipeeglitele olete ostnud juurde?

hetkel on plaanis soetada obje rallide jaoks, et saaks ka kaugemalt teravaid pilte, lisaaku, kott, neutraalne uv filter.

tean paljudelt, et üldiselt ostetakse hirmkallis fotokas ja mälukaart juurde ja sinna see jääbki.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 22:27:57 vasta tsitaadiga

busse, endal praegu ostetud juurde giga mälu (rohkem momendil vaja pole, kui kitsaks jääb, siis laenan Scorpsilt fotopanka), välk - 430EX, kott (praegu pole koti jaoks enam raha, muidu peaks ühe juurde ostma, ei mahu ära enam) ning reedel peaks kätte saama ka 70-200 f4'a. See siis 350D KITile juurde soetatud. Ideaal (minu jaoks, oletan) oleks 17-40, 24-135 (kui pappi nagu jaaku) ja 100-400, aga kuna ma kooliealine ja tööl saan käia pmst ainult suviti, siis praegu rohkemat tahta ei saa.

Teada on ka, et ma mingi tegija fotograaf pole (kui siis ainult oma arust icon_razz1.gif ), seega paljude arust ostan suht mõttetult asju kokku, aga noh, minu ausalt teenitud raha ja...


viimati muutis Rajareits 26.09.2006 22:32:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2006 22:28:03 vasta tsitaadiga

tavaliselt piisab kitist. aga paljude meeste lisavarustus maksab kordades rohkem kui kere. oleneb kerest ka muidugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 26.09.2006 23:34:05 vasta tsitaadiga

hmm, endal 350D KIT + kott + 1GB 80x mälukaart. kogumaksumus oli ca. 9,5 ning kavatsen osta mingi võimalikult lühikese statiivi, mis kuhugile kaasa mahuks (stabiliseerimiseks põhiliselt, mitte kõrguseks) ning veel 50mm F1,8.
Statiivi loodan saada 600 eekuga, obje kuskil 1,2-1,3 k eest
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 00:15:20 vasta tsitaadiga

350D, 28-135 obje, 580EX, ringpola filter, päikesevarjuk, patareitald.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 27.09.2006 01:06:22 vasta tsitaadiga

Mul 20D juurde ostetud:
1) Kott Tamrac Cyberpack 9
2) Mälukaart Ultra III 1GB
3) Välk 430EX
4) Obje Tamron 28-75 F2.8
5) Obje Canon 50mm FIX F1.8
6) UV filter Tamroni jaoks
7) Kaks komplekti Ansmanni 2600mAh akusid + akulaadija

Suht hiljuti soetatud ja kõike vajalikku veel muidugi pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 27.09.2006 16:25:50 vasta tsitaadiga

E-500 double zoom kit koos 1GB Ultra 2'ga
1) Lisaaku
2) Manfrotto 055PROB statiiv koos 488RC2 peaga ja statiivikotiga
3) Vosonic 40gb pildipank

Kohe-varsti juurde tulemas: icon_lol.gif
1) Olympus RM-1 kaugjuhtimispult
2) Valik filtreid
3) Makroobjektiiv (arvatavasti 50mm F2.0)
4) Uus kott, sest hetkel LAF'ilt auhinnaks saadud Tamrac Adventure 8 ei sobi mulle eriti, aga hetkel ajab asja ära.

Need siis asjad, mis spetsiaalselt sellele kaamerale ostetud. Uued asjad ehk saab umbes kuu ajaga kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 27.09.2006 16:41:44 vasta tsitaadiga

Nikon D50 juurde ostetud:
1Gb mälukaart
odav kott
Nikkor 70-300 4-5.6 ED obje, koos sellega tuli ka varjuk icon_biggrin.gif

Hetkel süda rahul ning aina klõbistan...pikka aega olid ülalnimetatud asjad unistustes...nüüd lõpuks käes icon_smile.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 30.09.2006 17:47:38 vasta tsitaadiga

Küsimus: Plaanis EOS350d soetada endale. Mis kiirusega mälukaart peaks olema, et ta ei hakkaks kaamera tööd pidurdama? Või on need kiirused seal kaartide küljes pelgalt piltide arvutisse kopeerimise juures olulised?
Tänud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 18:03:10 vasta tsitaadiga

yeah1000, osta kõige odavam. Kaamera tööd see pidurdama ei hakka.

Mul siis:
350D (18-55mm KIT)
58mm Hoya HMC UV-filter
Mandee varjuk
Canon RC-1 pult
Velbon CX-560 statiiv
2GB Sandisk Ultra II mälukaart
Tamrac Digital vutlar
1200 mAh lisaaku

Kuna käin samuti alles koolis ja selle kõrvalt tööd ei tahaks eriti teha, siis kallimaid asju ma endale lubada ei saa.
Plaanis oli osta Canoni 50mm fiks- ja Sigma 70-300mm zoomobje, kuid pidasin autokooli siiski olulisemaks.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 30.09.2006 18:04:32 vasta tsitaadiga

möh, kust otsast see 2gb sandisk ultra odav on ???
ja miks sa täpselt samu asju osta tahad mis mina??? icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 18:10:40 vasta tsitaadiga

Ega sa ei peagi 2GB Sandisk Ultrat ostma. Ma lihtsalt tõin nimekirja asjadest mis mul olemas on. Ma sain antud kaardi odavalt, muidu poleks seda ilmselt ka ostnud. Varem kasutasin ma kõige odavamat 512MB adata kaarti mis poes oli ja mingit vahet ei tunneta.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 30.09.2006 18:18:03 vasta tsitaadiga

Hmm, minu meelest kui tahad ikka RAW faile pildistada, siis peaks ikka kiirusi vaatama, eriti kui pildistad midagi, mida vaja järjest lasta( huvitav auto, sport vms.)
Objede nimekiri on sul, mmz, täpselt sama, mis minulgi.. esmaspäeval soetan 50mm, siis kogun raha 70-300 jaoks juba:P
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.