|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
13.09.2006 17:14:12
Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse |
|
|
Sai siis endale soetatud järgmine hiir, Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse
Hiirest siis. Mulle endale meeldib väga. Minu käele sobib paremini kui MX1000 ja liigub kergemini natukene.
Hiirel on 7 nuppu milledest 4 saab seadistada vastavalt oma soovidele.
Scrollist niipalju, et suuremate tabelite puhul on küll mugavam aga samas saab ka teisiti nii et ei ole just kõige olulisem lisa.
Olen ostuga väga rahul. MX1000 läheb kappi paremaid aegu ootama.
Pakendis oli:
Hiir ise
Laadimisalus
USB vastuvõtja
Manual ja Tarkvara plaat
Lisanupud
Scroll
Hiire disain (maitse asi muidugi)
kasutusmugavus
Ainuke miinus mille oskan kirjutada on hiire kõrge hind.
Tootja lehekülg
Mõned pildid koos minu vana Logitech Cordless MX1000 Laser Bluetooth hiirega
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
13.09.2006 17:47:57
|
|
|
vat seda ma ootasin nüüd ainult huvitaks kus kohast ostsid ja palju maksid selle eest?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
13.09.2006 18:07:30
|
|
|
polegi nii hull kui arvasin :S kahju et just sai ostetud MX5000 desktop(st et samasugune BT mx1000 nagu sul seal pildil )... aga midagi sarnast sellele hiirele ma ostan kindlasti lähitulevikus.
ps. ükspäev just sai logitechi lehelt vaadatud siis seal tundusid hinnad suht jubedad... aga noh zebras see samas hinnaklassis kui G7 ju (kroonide erinevus)
suht hea ülevaade, natuke rohkem muljeid oleks kasuks olnud aga noh, pole viga... vähemalt ma sain teada et asi on saadaval juba
ps2. sry kui mõni A täht on puudu, klaveril see täht streigib natuke
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
13.09.2006 18:25:06
|
|
|
| antti22 kirjutas: |
polegi nii hull kui arvasin :S kahju et just sai ostetud MX5000 desktop(st et samasugune BT mx1000 nagu sul seal pildil )... aga midagi sarnast sellele hiirele ma ostan kindlasti lähitulevikus.
ps. ükspäev just sai logitechi lehelt vaadatud siis seal tundusid hinnad suht jubedad... aga noh zebras see samas hinnaklassis kui G7 ju (kroonide erinevus)
suht hea ülevaade, natuke rohkem muljeid oleks kasuks olnud aga noh, pole viga... vähemalt ma sain teada et asi on saadaval juba
ps2. sry kui mõni A täht on puudu, klaveril see täht streigib natuke  |
Tegelt on mul ka mx5000 komplekt. Nüüd siis lihtsalt teise hiirega 8)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.09.2006 18:32:19
|
|
|
| mis on kolmas nupp mida ei saa seadistada?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
13.09.2006 18:37:33
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| mis on kolmas nupp mida ei saa seadistada? |
PõhiScrolli nupp 8)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
13.09.2006 21:18:49
|
|
|
| ja aku samuti 8 tundi nagu G7'mel? Ma ise kasutan G7 praegu ja olen küll rahul, kiire akut vahetada ja laetud aku kogu aeg käepärast. Siin on 3 vajutatavat nuppu + scoll, mida saab igatpidi vajutada ja liigutada + DPI regulaator
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.09.2006 21:35:58
|
|
|
| Heins kirjutas: |
| riivo21 kirjutas: |
| mis on kolmas nupp mida ei saa seadistada? |
PõhiScrolli nupp 8)  |
kui viitsid, siis proovi uberoptions'it. minu mediaplay'l on keskmine nupp ka sellega ka progetav
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
13.09.2006 21:39:07
|
|
|
| veiks kirjutas: |
| ja aku samuti 8 tundi nagu G7'mel? |
Aku kohta pean uurima. Pmst Praegu kella 15-st saadik arvuti taga olnud ja vahelduva eduga kasutanud hiirt. Aku nii nagu poest ostes oli 8)
MX1000 pidin iga 4-5 päeva tagant laadima hiirt.
Eks see läheb ilmselt samasse kanti
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuulaja
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
13.09.2006 22:46:03
|
|
|
| Hm, ise kaalun ka selle ostu. Praegu MX1000. Võibolla hästi tsipake see väike mulle. Revolution on suurem? Aga asi on selles, et vaja ka klaviatuuri osta, ja enamus head klaviatuurid on kõik koos hiirega. Aga hiirt mul vaja pole. Ei teagi, mis teha nüüd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
13.09.2006 23:46:25
|
|
|
| Kuulaja kirjutas: |
| Hm, ise kaalun ka selle ostu. Praegu MX1000. Võibolla hästi tsipake see väike mulle. Revolution on suurem? Aga asi on selles, et vaja ka klaviatuuri osta, ja enamus head klaviatuurid on kõik koos hiirega. Aga hiirt mul vaja pole. Ei teagi, mis teha nüüd. |
G15 + MX revolution võib suht ülbe olla
OT: peaasi et ei osta codegeni 99kr maksvat klaverit millel A täht streigib (mina tegin selle vea ostes teist klaverit )
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
14.09.2006 00:08:01
|
|
|
| Kuulaja kirjutas: |
| Hm, ise kaalun ka selle ostu. Praegu MX1000. Võibolla hästi tsipake see väike mulle. Revolution on suurem? Aga asi on selles, et vaja ka klaviatuuri osta, ja enamus head klaviatuurid on kõik koos hiirega. Aga hiirt mul vaja pole. Ei teagi, mis teha nüüd. |
Suuruse osas vaata esimese posti pilte.
Ise tahaks Logitechi Dinovo klaverit aga seda on praegu ainult hiirega (mx1000) koos saada
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuulaja
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
14.09.2006 00:12:50
|
|
|
G15 nüüd kohe kindlasti ei osta . Minusilmis on sellel 40 üleliigset nuppu, milleks üldse need massivsed read paremal? Ekraanist klaviatuuril ma ka puudust ei tunne. Ja kuna varsti kolides toimub mul õppetöö ja arvutis olemine sama laua taga, siis jääb ilmatu suur G15 küll ära. IMO on G15 tõelistele friikidele. Mina sellel mõtet ei näe. Ilmselt ostan siis MX REVOLUTION'i ja Logitech UltraX Cordless Media Desktop'i, milles on hea disain, kvaliteet, hea hind ja üleliigsed asjad mis lihtsalt tolmu ja ruumi koguvad ära jäetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.09.2006 11:19:34
|
|
|
| ot: |
Ostsin uue hiire, maxin 145 krooni, jube röövimine minuarust mingi roti eest loe ja imesta, inimesed on nõus välja käima hiire eest 1300 eeku, omg See hiir peseb pesu ka või mix nad head on? |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bratac
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2001
|
14.09.2006 12:05:34
|
|
|
| tsitaat: |
| ja aku samuti 8 tundi nagu G7'mel? |
Sorry et OT, aga mina ei taipa seda, kuidas mu PisiPehme juhtmeta hiir peab kahe tavalise AA patareiga vastu pool aastat, aga Logitechi rotid oma über-akuga ainult kaheksa tundi, äkki keegi seletab mulle ära...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
14.09.2006 12:08:31
|
|
|
| vat ma ka ei taipa, aga seal on see aku kuidagi 3-5 korda kergem ka kui tavalised 2 AA patareid, ja voolutarbimine vist kuidagi julmalt suur
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
14.09.2006 14:13:01
|
|
|
ilmselt ei areta logitech mobile tehnoloogiat vaid lihtsalt krudib tavalisele juhtme süsteemile klemmid külge , minu a4tech läppari oma peab samuti kuid vastu 2*aa patakatega.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
14.09.2006 15:02:40
|
|
|
| Ei tea ei häiri see, et laadima tihti peab. Mingi 1-2h ja akud täis jälle.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.09.2006 15:14:11
|
|
|
kas keegi hea inimene seletakas ära, kuidas neid akusi nii kiirelt täis saada on võimliok. ÄNing kas arvuti peab selleks töötama? Endal pole juhtmeta hiirt olnud, ning htekel klver ja hiir suht beep.
Muide mängudes hiir ei saki?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
14.09.2006 15:20:28
|
|
|
| d3t kirjutas: |
kas keegi hea inimene seletakas ära, kuidas neid akusi nii kiirelt täis saada on võimliok. ÄNing kas arvuti peab selleks töötama? Endal pole juhtmeta hiirt olnud, ning htekel klver ja hiir suht beep.
Muide mängudes hiir ei saki? |
Mängimise koha pealt ei kurda.
Ja hiirel on akud sisse ehitatud (st välja võtta ei saa). Laadimiseks on eraldi alus kaasas ja sellega läheb mingi 2h kanti et akusid täis saada 8)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.09.2006 15:22:00
|
|
|
| d3t kirjutas: |
kas keegi hea inimene seletakas ära, kuidas neid akusi nii kiirelt täis saada on võimliok. ÄNing kas arvuti peab selleks töötama? Endal pole juhtmeta hiirt olnud, ning htekel klver ja hiir suht beep.
Muide mängudes hiir ei saki? |
akulaadija on eraldi adapteriga st et arvutil pole sellega mingit seost
mängudes kui pikemalt seisad siis juhtmeta hiir võib sleep mode minna ja teki mingi sekine delay esimese liigutusega
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.09.2006 15:47:28
|
|
|
vanasti käislaadimine ikka eraldi aluserga....
tnx info eest...
Kui kiirelt ta sleep modesse läheb?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.09.2006 16:28:01
|
|
|
| d3t kirjutas: |
vanasti käislaadimine ikka eraldi aluserga....
tnx info eest...
Kui kiirelt ta sleep modesse läheb? |
laadimine käibki eraldi alusega mis on ühendatud adapteriga vooluvõrku. sinna paned hiire peale
sleep mode kohta täpset aega ei tea öelda see on igal hiirel erinev ma pakun aga mingi aeg ikka on . vb sellistel hiirtel see juba puudub aga minu BT mx1000-ndel küll oli ....
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.09.2006 19:36:11
|
|
|
endal oli enne tava-mx1000, nüüd mx3000 komplektiga kaasatulnud MX600. ikka jõle kiiresti jääb raip magama
aga vähemalt see hea, et sööb AA akusid/patareisid (mida mul 4 paari)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marut6bi
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2004
|
14.09.2006 20:42:35
|
|
|
Oman ka MX1000-ndet ja olen selle aku kohapealt mõelnud ja minu arust võiks logitech selle aku seisu näitaja, mis asub hiire peal teha hiire all asuva nupuga kuvatavaks, mitte nii et 3 led'i põlevad sajaga kogu aeg. Ma usun, et need samased led'id ongi akuröövlid. Eriti kui aku hakab tühjaks saama, siis punane led põleb isegi kui hiir on sleep'is .... Mina leian, et ilmne aku raiskamine.
OT:Kuigi jah kuna ma mac'i kasutaja ja mac'il tuli välja wireless mighty mouse, mis töötab tavaliste aa patakatega. Vahet pole kas paned ühe või mõlemad ikka töötab ja kasutab veel Bluetooth'i ka, mis mx1000 puhul oli võimalik vaid siis, kui ostad komplektina koos klaviatuuriga, mida mul läpaka puhul vaja ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
14.09.2006 23:11:18
|
|
|
| Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.09.2006 00:04:01
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu. |
Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.
Niiet, loll möga suhu tagasi eks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.09.2006 00:13:16
|
|
|
Niih, hiir nüüd mõned tunnid olemas olnud ja senine kogemus on küll vägagi positiivne
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
16.09.2006 00:25:27
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu. |
Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.
Niiet, loll möga suhu tagasi eks. |
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.09.2006 12:16:56
|
|
|
lighT, poole mängu peal tühjenev aku võib olla ainult su enda lolluse süü (seda siis MX1000 ja muude tipklassi hiirte puhul)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
16.09.2006 12:24:03
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu. |
Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.
Niiet, loll möga suhu tagasi eks. |
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku. |
No õnneks minu G7'mel pole nagu põhimõtteliselt ühtegi seda probleemi. Delay'st ma nagu aru ei saa, aku vahetamine on 2 sekundi asi, kui vaatad, et näitab punast, siis võib igal vabal mängu hetkel vahetada ning kuna tagavaraaku on olemas, on hiir ise tehtud üsna kergeks, sest pole oluline kui kaua aku kestab, peaasi et oleks kerge ja mugav.
See mis on 2x suurem, ei tähenda, et kehvem, see on minu käe järgi täitsa ning pärast, kui ühte 100EEK'ust optilist katsusin, tundus too nagu teerulliga üle sõidetuna.
Kuigi siin pole sisse-ehitatud akud, paneb mind ikka veidi muretsema, kust tagavaraakusid saada, kui akude tööaeg peaks langema laadimisajast allapoole kunagi hiljem tulevikus.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
16.09.2006 12:30:39
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu. |
Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.
Niiet, loll möga suhu tagasi eks. |
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku. |
Oi ma olen mänginud küll ja küll ja isegi üle 6h ning mu arvamus on ikka sama.
Raskus?? Mis sa vehid selle hiirega õhus või? Või on käelihased 24/7 nolifemisest nii nõrgaks jäänud, et hiirt ei jõua liigutada?
Nagu veiks ütles, suur ei tähenda alati ebamugavust. Mu MX1000 just sobib ilusti käekujuga. Need väiksed suvalised optilised nässakad on madalad ja väiksed, mängida võimatu, nagu mängiks ilma hiireta. Ja see 0.1sek delay asi, kas sa tõesti märkad seda? Võibolla mingi überleetpr0pwneryeahgamer märkab, aga tavaline mängija seda küll ei märka imo.
Aku sul nüüd poole mängu pealt küll ei tühjene kui sa loll pole.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.09.2006 13:54:29
|
|
|
Hiire kuju on asi millekallal ei tohiks keegi kraaksuda kuna sellepuhul asi ju individuaalne. Kel pisikesd plika käed sellel muidugi mingi MX1000 või G7 suur ja raske ning võib ebamugavamaks osutuda. Kellel suured käed sellele sobib ka suurem ja kõrgem hiir paremini kuna väiksema ja madalaga lisaks hiire hoidmisele hoiad veel sõrmedega kätt kahh üleval kuna ei saa hiirele toetuda.
| veiks kirjutas: |
| aku vahetamine on 2 sekundi asi, kui vaatad, et näitab punast, siis võib igal vabal mängu hetkel vahetada |
Väga õige. Võib vahetada kohe kui näitab punast või kui parajasti mingi action käimas siis niikaua kuni mat lõpeb peab vabalt vastu ja siis saab ikka vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
16.09.2006 22:25:27
|
|
|
disain on mx1000-l ikka kõvasti soliidsem. maitse asi loomulikult, jah.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.09.2006 14:14:05
|
|
|
... mugavus oleneb ka sellest, kuidas ollakse harjunud hiirt käes hoidma, kui sellel terve käelabaga seljas elada, siis ilmselt on tõepoolest parem suurem ja kaalukam hiir, kuid kui hiirest ainult näppudega kinni hoida nii, et käelaba praktiliselt ei puudutagi hiirt, siis on parem siiski võimalikult väike ja kerge hiir seega, ei pane käe suurus sugugi mitte alati paika, kui suur hiir just olema peaks, et mugav tunduks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.09.2006 03:26:24
|
|
|
Tundub asjalik hiir. Aga kuidas on tema kaal võrreldes MX1000'ga? Viimast õnnestus mul paar nädalat kasutada ja selline tinatükk, et anna olla... Paremal pool polnud sõrmele tuge ka, kui hiirt õhku tõsta. Muidu oli kujult ülimugav ja lausa sulas kätte, ainult see kaal rikkus üldmulje ära. No scrolli keskmine klikk oleks ka täpsem võinud olla..
Kirjelda palun lähemalt ka scrolli tööd. Millal ta vabalt liikuma hakkab? Kaua pöörleb, kas inertsist või mingi mootori jõul? Jms. Pole siiani täpselt selle põhimõttest aru saanud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanakurat
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2005
|
21.09.2006 12:17:36
|
|
|
Scrolli käitumist saab softist ise määrata, erinevatele programmidele erinevad seaded panna. Samas ka rattale vajutades läheb vabalt pöörlemise asendisse.
Endal kah antud isend juba mõned päevad laual ja siiani ülihea mulje asjast. Scroll pöörleb inertsist.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
21.09.2006 14:23:57
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Tundub asjalik hiir. Aga kuidas on tema kaal võrreldes MX1000'ga? Viimast õnnestus mul paar nädalat kasutada ja selline tinatükk, et anna olla... Paremal pool polnud sõrmele tuge ka, kui hiirt õhku tõsta. Muidu oli kujult ülimugav ja lausa sulas kätte, ainult see kaal rikkus üldmulje ära. No scrolli keskmine klikk oleks ka täpsem võinud olla..
Kirjelda palun lähemalt ka scrolli tööd. Millal ta vabalt liikuma hakkab? Kaua pöörleb, kas inertsist või mingi mootori jõul? Jms. Pole siiani täpselt selle põhimõttest aru saanud. |
Kaal suht sama. vähemalt mina küll erilist vahet ei täheldanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
30.09.2006 19:59:33
|
|
|
Rääkige parem mulle, kui suur on selle hiire sensori täpsus ?
Sama laser mis mx 1000 ( 800 dpi ) ?
Või on juba vähe täpsem laser ?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
02.10.2006 16:52:03
|
|
|
| aga kas keegi pole soetanud endale selle hiire laptopi varianti. kas neil võib olla mingi erinevus peale selle et 1 on laptopile ja teine arvutile???
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
02.10.2006 21:11:54
|
|
|
rebin ka sellisega ringi ja minumeelest on asi ikka oma nime väärt
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.10.2006 17:31:04
|
|
|
| sonex kirjutas: |
Rääkige parem mulle, kui suur on selle hiire sensori täpsus ?
Sama laser mis mx 1000 ( 800 dpi ) ?
Või on juba vähe täpsem laser ? |
Tundlikus peaks olema sellel Revolutionil 2000dpi`d
Ning VX Revolution ülevaade siin.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
28.10.2006 15:52:17
|
|
|
kas keegi on mingi lahenduse leidnud nn "middle click" probleemile? Ehk siis kuidas avada FireFoxis kerge vaevaga leht uues tabis.
Kuna ma seda searchi nuppu sihtotstarbeliselt nagunii kasutama ei hakka, siis mõtlesin, et progeks selle middle-click 'iks. SetPointis üldiselt selline optsioon puudub. Kõige lähedasem oli AutoScroll, mis isegi toimib enam-vähem nii, nagu vaja... ainult et miskipärast peab lingi peal 2x klikkima, et avaneks...
EDIT:
heh... ise küsin - ise vastan!
uberoptions lahendas probleemi!
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
28.10.2006 21:40:12
|
|
|
Kas sellel hiirel siis rullil keskmist klikki pole?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
02.11.2006 18:21:17
|
|
|
On ikka, aga kui "Smart Shift" sisse lülitatud, siis omistatakse rulliklõpsule automaatselt "Manual Shift" ehk valimisvõimalus kahe erineva scrollimismeetodi vahel. Kui "Smart Shift" välja lülitada (seda saab teha ka aplikatsioonipõhiselt) saab rulliklõpsule omistada mis funktsiooni iganes.
Ise ka alul olin ehmatanud harjumupärase rulliklõpusu puudumisest. Siis konffisin vanal kombel tagasi. Hiljem aga ikkagi leidsin, et vaikimisi seatud funktsinaalsus meeldib mulle rohkem ja keskmist klikki panin asendama otsingunupu. Uberoptions on muidugi ka väärt installimist.
See on ikka hämmastav, kui täpselt saab iga nupu ja tegevuse käitumist timmida. Vaikimisi seatud valikud pole pahad, aga eks päris oma käe järgi sättimine võtab ilmselt veel päevi.
_________________ Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.11.2006 20:15:09
|
|
|
Krt, ajate isu peale... Kas keegi tore AHV Tallinnast oleks nõus mulle toda rotti näiteks eest natuke katsuda laskma?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.11.2006 08:55:22
|
|
|
Sama siin. Tallinnast / keilast keegi näppida ei saaks anda?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
03.11.2006 09:58:47
|
|
|
| Keilas võin näppida anda. Pühap. näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.11.2006 01:37:36
|
|
|
Aga Tallinas pole mõnda sõbralikku inimest, kes katsuda lubaks?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|