Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
taunon
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2006




sõnum 30.07.2006 21:36:02 vasta tsitaadiga

Kas peab tingimata Eestis olema? Mina hoian oma saite (www.acceli.com) näiteks Kanadas, lehed laevad ikka alla sekundi.

GoDaddy näiteks pakub hostingut ca $10/kuus. Ja päris oma serveri saad seal ca $100/kuus (Eestis pakuvad seda suht vähesed, hinnad algavad 3000 kroonist ainult selle eest et saad serveri kuskile kiiresse võrku ühendada). Veel soodsamad on GoDaddy Virtual Dedicated Hosting - root accessiga virtuaalsed serverid, saad oma virtuaalse masina kuhu saad mida iganes installida ja remote desktopiga connectida.

Edu!

_________________
Exact. Tarkvara arendus,veebilehtede loomine, disain ja branding, internetiturundus, otsingumootoritele optimeerimine,marketing
Domain Name Generator. Find available domain names for free
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FoxMulder
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002




sõnum 05.08.2006 23:18:37 vasta tsitaadiga

innu5 kirjutas:
Pakkuge head kiiret hostingut Ruby On Rails-ile. Kas Eestis üldse midagi sellist eksisteerib? Varsti tahaks lehe kuhugi üles ka riputada icon_smile.gif


RoR hostinguga saab aidata PS või info@itech.ee teel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 07.08.2006 23:43:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ei oleks pakkuda odavat hostingut? Siiamaani olen hoidnud oma kodukat tasuta Zerver.eu serveris (Free pakett), aga kuna alates esimesest septembrist paneb Zerver kinni kõik Mini ja Free paketid, siis otsin oma lehele uut kohta. Lehel on mul põhiliselt üleval koolitööd ja konspektid ja praegu on lehe maht 15MB ning max bandwith usage kuus on olnud 150 mb, keskmine külastatavus on lehel 6 külastust päevas icon_smile.gif. Olen mõelnud msn.ee teenust, sest see sobiks hinna poolest, kahjuks aga ei ole võimalik mul seal oma praegust domeeni säilitada, ekodu.net aga jääb natuke kalliks ja oleks overkill arvestades kui väike mu leht on. Hostingu eest oleks nõus maksma 10.- kuus ja võin aasta eest ette maksta, kettruumi üle 30 mb ei kasutaks ja kuine andmeedastusmaht jääks ka ilmselt 150 mb kanti.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 23:50:06 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee . 25 MB, tasuta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 18:27:28 vasta tsitaadiga

Oskate ehk soovitada hostingut kuni 200 krooni eest kuus. Eelkõige oleks tähtis võrdlemisi suur liiklus (vähemalt 100GB/kuu) ja eestisiseselt peaks ka hea ping olema. Kettamaht ei ole nii oluline ja võiks alustuseks olla u. 3GB. Muidugi ka kõik muu mis korraliku hostingu juurde käib. Vajalik ka cPanel.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainar000
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2002




sõnum 09.08.2006 20:48:10 vasta tsitaadiga

Global Domains International, Inc.

Pakub võimalust teha endavalitud nimega domeen(www.sinunimi.ws) ka hostingut 10usd kuus ja automaatset lisateenimis võimalust.
www.website.ws

Registreeruda saab sellel lehel sisestades koodi.
www.freedom.ws code: ainar000

või otse sisse logimine:
www.freedom.ws/ainar000
www.freedom.ws/ainar000/hosting
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 18:13:45 vasta tsitaadiga

http://www.bluehost.com

Sellise kohaga ei ole kellelgi kogemusi? Ahvatlevad pakkumised thumbs_up.gif
Äkki keegi tahaks teha mitme peale testimiseks?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 00:46:07 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et eKodu on juba metsa läinud või on kohe-kohe sinnapoole teel. Klienditeenindus on alla igasugust arvestust (tean, et pool aastat tagasi see nii veel ei olnud), kliendid maksavad juba teist kuud tühja. Milleks? Peab vist teiste säästupakkujate poole vaatama hakkama.

Ütleb keegi miskit Beeserveri ja Move'i kohta? Huvitab info, mis ei ole veel aegunud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 07:32:27 vasta tsitaadiga

Pean ka tunnistama, et ekodu puhul jõudsin vist mingile uppuvale laevale, hostinguks seda igatahes pidada ei saa. Loodetavasti on selles süüdi pikk ja soe suvi ning sügisega asjad paranevad, sest nagu ma aru olen saanud on kogu see ekodu one man show. Elame näeme...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.08.2006 07:36:08 vasta tsitaadiga

Rääkige, mis eKodul viga on? Mul on seal üks konto (ei midagi erilist - hoian pilte seal) ja pole täheldanud mingit jama, aga noh ega ma midagi muud pole seal teinud ka, kui ftp-d kasutanud. Mis seal problaks on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 08:13:53 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Peab vist teiste säästupakkujate poole vaatama hakkama.


vihma käest räästa alla?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 10:30:08 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
http://www.bluehost.com

Sellise kohaga ei ole kellelgi kogemusi? Ahvatlevad pakkumised thumbs_up.gif
Äkki keegi tahaks teha mitme peale testimiseks?


Saan ma õieti aru, et nad registreerivad sulle com / net / org jms portaali tasuta, niikaua kui oled nende klient?
Ahvatlev indeed icon_smile.gif.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 18:26:24 vasta tsitaadiga

Ikka veel ootaks soovitusi mis hostingut kasutada. Maksma olen nõus kuni 200 krooni kuus. Eelkõige on tähtis võimalikult suur liiklus ja cpanel. Server peab loomulikult ka ise stabiilne ja kiire olema. Mida arvata näiteks sellisest pakkujast nagu OÜ Move - http://www.move.ee/
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.08.2006 18:32:04 vasta tsitaadiga

Pole varem kuulnudki sellest firmast ja server(id) asuvad USA-s.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 20:28:28 vasta tsitaadiga

Aga ehk oskad midagi muud soovitada?
Ekodusse praeguse seisuga küll jääda ei tahaks icon_sad.gif

edit: Palun soovitage midagi. Kolimisega on juba üpris kiire.

edit: OÜ Move langes võimalikest valikutest välja, veel midagi?

www.tantum.ee tundub ahvatlev, on kellelgi kogemusi?
Ping tundub igatahes hea, hind on ka soodne. Aga kuidas on stabiilsusega?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 31.08.2006 21:31:33 vasta tsitaadiga

Mina olen jätkuvalt virtuaal.com'i klient (juba kaks ja pool aastat) ja ei kurda. Soovitan.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.08.2006 22:06:48 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Oskate ehk soovitada hostingut kuni 200 krooni eest kuus. Eelkõige oleks tähtis võrdlemisi suur liiklus (vähemalt 100GB/kuu) ja eestisiseselt peaks ka hea ping olema. Kettamaht ei ole nii oluline ja võiks alustuseks olla u. 3GB. Muidugi ka kõik muu mis korraliku hostingu juurde käib. Vajalik ka cPanel.

Uurisin teenusepakkujate hinnapakette ja hetkel küll ei leidnud sobivat. See vähemalt 100 GB/kuu andmeedastus mahtu ja 3 GB kõvaketta ruumi on parajad käärid firma valikul. Kui üks neist on olemas, siis teine on liiga väike ja kui isegi saab juurde osta kõvaketta ruumi / liiklust, siis see teeb hinna kordades kallimaks. 200 krooni eest on raske, kui mitte võimatu saada selliste näitajatega teenust.

Muidu, kas tegu on mingi failiserveriga? Ja kas see 100GB andmeedastust on eestisisene?
Äkki küsida personaalset pakkumist mõnelt teenusepakkujalt? Või paned ise koju endale servu üles, staatiline ip ja mõni kiirem netiühendus - sellele oled mõelnud?

mmz kirjutas:
www.tantum.ee tundub ahvatlev, on kellelgi kogemusi?
Ping tundub igatahes hea, hind on ka soodne. Aga kuidas on stabiilsusega?

Nojah... peaaegu vastab ka su seatud tingimustele. Ainult et, 300 krooni pead juurde maksma 50 GB andmeedastusmahu eest. Pluss on see, et server asub linxtelecom-is, aga ega midagi muud ei oska Tantumi kohta öelda ka. Paistab üks järjekordne kiiresti loodud Eesi hosting, koduleht erilist usaldust ei paku (mõned lingid ei tööta ja 404-jad).

Mõned postitused Topneti foorumis Tantumi kohta.

Krediidiinfo:
Firma nimi : TANTUM GROUP OÜ
Reg. kood: 11100236
Aadress: Laki 25 12916 Tallinn
Liik : Osaühing
Põhikapital : 40 000 EEK
Käibemaksu info:
Registreeritud : 01.02.2005 Tallinna äriregister
Telefon(id): 5036183
Faks(id): -
Koduleht: www.tantum.ee
E-post: info@tantum.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 22:44:44 vasta tsitaadiga

Saatsin Tantumisse kirja. Eks näis mis vastavad. Üldiselt saab eripaketi olemasolevate pakettide alusel. Kui näiteks Tantum pakub oma 99 kroonises paketis 50000MB andmeedastust kuus ja 3000MB serveriruumi, siis 2 korda rohkem makstes peaks saama 6000MB ruumi ja 100000MB andmeedastusmahtu. Teine variant oleks tellida 2x99 kroonist teenust aga sellest ei saaks mingit kasu ei teenusepakkuja ega selle ostja. 100GB andmeedastust on peamiselt eestisisene, kuid eks välismaalt peab ikka ka ligi saama. Plaanis nimelt avada üks pisike portaal. Kui portaal peaks kunagi rohkem ressursse vajama ja see ka reaalselt midagi sisse tooma hakkab, tuleb asi loomulikult eraldi serverisse kolida ja siis ka selle eest mitutuhat krooni kuus maksma hakata.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 01.09.2006 03:14:43 vasta tsitaadiga

ei ole plaanis uppuda veel kuhugi. Siiski oli väga raske suvi seljataga (kaks serverit suri maha, üks koos klientidega) kuid ekodu ei kao olenemata sellest kuskile, muredele ja probleemidele saab taas kiirelt vastuse e-posti kaudu, foorum pole selleks õigeim koht. Hetkel tegeleb ekoduga 2 inimest, kuid on plaanis veel tööjõudu juurde võtta ja loodan hinnataseme siiski sama madalaks jätta thumbs_up.gif


UB kirjutas:
Pean ka tunnistama, et ekodu puhul jõudsin vist mingile uppuvale laevale, hostinguks seda igatahes pidada ei saa. Loodetavasti on selles süüdi pikk ja soe suvi ning sügisega asjad paranevad, sest nagu ma aru olen saanud on kogu see ekodu one man show. Elame näeme...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 17:12:00 vasta tsitaadiga

Võtku siis eKodu ette suurele kogusele kirjadele vastamise. Ei ole väga suurt soovi enam üht asja kolmandat korda paluda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 03.09.2006 16:27:40 vasta tsitaadiga

Rix, ei ole mul beeserveri kohta midagi uut öelda, kui et monastic.com andmetel on see pigem tihemini kui kahe nädala tagant tavaliselt 15 minutiks maas, vahel kauem, vahel vähem.

EDIT: täna, 3/09/06 lõuna paiku, on kogu virtuaalserveri mysql umbes, isegi beeserveri enda lehel näeb sama veateadet:
Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/httpd/vhosts/tyshalom.ee/httpdocs/index.php on line 51
Could not connect : Too many connections

Telefon loomulikult ei vasta, ok, on pühapäev, aga siiski, eks homme näis. Ehk siis ilmselt on kõigile ühine limiit mysql ühendusi kasutada, aga kellelgi kood metsa poole või palju külastajaid. Mul enamasti üks ühendus kaubatutvustuslehe laadimise kohta, ning kui ostukorvi lisatakse, siis teine veel, minus asi ei ole, või on serveriks 286. thumbs_down.gif

Ilmselt läheb teenusepakkuja vahetamiseks.

EDIT 2: miski poolteist tundi pärast häda avastamist on mysql jälle traksis, aga eks ole näha
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.09.2006 19:37:06 vasta tsitaadiga

contra, kui tahad kvaliteetset teenust pakkuda siis minu loogika ütleb, et 2 inimest on liiga vähe rohkem kui seitsme saja kliendiga tegelemiseks. Kuidas teil klienditeenindus toimib (mis kellaaegadel kättesaadav jne.)? Olles ise virtuaal.com'i klient tean, et neilt saan vastuse ka jaanipäeva öösel (või mõnel muu püha ajal).
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.09.2006 20:51:28 vasta tsitaadiga

mmz, mis nad sulle vastasid?

mmz kirjutas:
Saatsin Tantumisse kirja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 21:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere,

on taiesti voimalik,
100gb liiklust + 6gb kettaruumi hinnaga 200 eek kuus.


Lugupidamisega,
Tantum Group

Hetkel jään aga veel ekodu kliendiks. Eks vaatab mis tulevik toob.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 12:45:10 vasta tsitaadiga

Toon välja mõned soodsamad pakkumised. Kõikidele neutraalne hinnang.
Tahtsin siis saada SOODSALT .com domeeni ja hostingut - aastaks.

Kõvakettaruum / andmeedastus / e-mail / MySQL / alamdomeenid

IT Maakler - http://itmaakler.ee
1GB / 15GB / 250 / 50 / 50
Kuu - 30.- / Aasta - 300.- / .com - 125.-
Kokku: 425.-

eKodu - http://www.ekodu.net/
300MB / 6GB / 10 / 10 / 0
Kuu - 29.- / Aasta - 228.- / .com - 120.-
Kokku: 348.-

Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 13:07:31 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-

20 krooni eest kuus 1GB kettaruumi ja piiramatult liiklust icon_eek.gif
Liiga hea et olla tõsi. On ilmselt vaid aja küsimus millal nad piirangud peale panevad/hinda tõstavad.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.09.2006 13:24:49 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-

20 krooni eest kuus 1GB kettaruumi ja piiramatult liiklust icon_eek.gif
Liiga hea et olla tõsi. On ilmselt vaid aja küsimus millal nad piirangud peale panevad/hinda tõstavad.

Jah, raske uskuda. Niipea, kui kuu või kaks tekitad ikka korraliku liikluse, tuuakse välja mingi põhjendus, et andmeedastusmaht ei tohi minna üle X GB-i.
Kuigi lehe KKK on lõik:
tsitaat:
K: Teil ei ole liiklus piiratud, mis juhtub siis kui minu veebilehe kaudu hakkab liikuma näiteks 500Gb kuus?

V: Monitoorime 24h serverit ja kui mõne veebilehe liiklus kasvab hüppeliselt kontrollime et kas tegu pole näiteks illegaalse materjali levitamisega või mõne muu hostingteenuse lepingut rikkuva punktiga kui mitte siis on teil väga populaarne veebileht palju õnne.

Võib-olla isegi on piiramatu mahuga liiklus.
Hind on muidugi ahvatlev, kuid kahjuks ainult 1 db ja lehel pole infot virtuaalserveri haldamise ja lisade kohta.

Oot... int2000.ee on mulle tutav url. Ma olen seda lehte varem vaadanud ja kui mälu ei peta, on selle haldaja ka HV foorumi kasutaja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2006 13:32:53 vasta tsitaadiga

muuseas, kes veel tähele pole pannud, siis HV-s on avatud nüüd Virtuaalserverite võrdlus thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/services/Virtuaalserverid/
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tauri1
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2006




sõnum 12.09.2006 14:03:25 vasta tsitaadiga

ekodu serverit ei soovitaks kellelegi.. mul seal nii palju jamasi olnud.
esiteks ei lae korralikult faile serverisse ftp kaudu üles... katkestab pidevalt ära
teiseks ei lähe minu saadetud kirjad teistele kohale ja sama asi kas vastupidi... seda juhtub muidugi harva, ma usun
kolmandaks on selline jama, avastasin hiljuti, et kõik mu kirjad mis webmaili kaudu saatnud olen on ära kadunud
neljandaks... kõik toimib nii aeglaselt icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
KORRALIK TÖÖLAUD 2199 KROONI, HIND SISALDAB TRANSPORTI EESTI PIIRES!
WWW.BASIC.EE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 18:03:26 vasta tsitaadiga

eKodu jamab jah hetkel.. isegi kirjale ei ole vastatud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 19:18:39 vasta tsitaadiga

See PIIRAMATU on kirjutatud seal tavakasutajale!
Kui Sa teed endale sellise lehe kus hakkab suur liiklus, siis Sa ka otsid endale ise serveri
või võtad vanade-pakkujate käest spetsiaalpaketi.

Kes nii tegi, et piiramatu andmeedastusmaht kadus ära - SM. Aga kas kellelgi on nüüd
midagi tegemata ka tegelikult jäänud. Või on asi rohkem vingumise taga? Endal on foto-
portaal - midagi ei muutunud, et piiramatu ära kadus. Nüüd portaali suurenedes juba
näen, et kui tahan rohkem ruumi/liikumisruumi siis ka maksan rohkem. Kes tahab
rohkem liiklust, see siis maksab ka rohkem.

Inimesed vinguvad isegi siis kui tasuta teenusel midagi jama on icon_smile.gif
Tasuta lõunaid ei ole olemas!

Kui tahad kõhtu täita - burgerit saad nurgapealsest putkast. Kui tahad
süüa, teenindust jne siis mine restorani.


Kirjutasin int2000'sse ja ootan vastuse ära. Võtan selle ära igastähes.
Peaks saama aastaks hostingu + com domeeni mis jääb mulle.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinz
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.09.2006 09:19:29 vasta tsitaadiga

Palju kettaruumi: http://amd.streamload.com/Brands/AMD/home/home.aspx
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 15:28:44 vasta tsitaadiga

Netpointi veebimajutus nüüd 2x parem!

Alates 15. septembrist on kahe Netpointi teenusepaketi asemel üks, kõikehõlmav ja hinna/ressursside suhte poolest konkurentsitu veebimajutuse pakett "NETPOINT".

Kõik Netpointi kliendid, kes kasutasid siiani paketti B1, saavad nüüd kasutada sama raha eest (35.-/kuu) endise B2 paketi parameetritel põhinevat veebimajutust. Endised B2 paketi kliendid aga saavad suure hinnaalanduse osaliseks -- uus teenusepakett, mis on võrdne B2 parameetritega, maksab nüüd ainult 35.-/kuu.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 07:54:19 vasta tsitaadiga

OT/ Kas keegi oskab öelda mis Tantumi serveriga lahti on... juba mingi kaks päeva on maas asi olnud icon_confused.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 22.09.2006 09:47:20 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
OT/ Kas keegi oskab öelda mis Tantumi serveriga lahti on... juba mingi kaks päeva on maas asi olnud icon_confused.gif


Kas Tantumi klienditugi ka ei oska vastata? icon_razz.gif

Hetkel küll paistab toimivat. Nende klienditugi: GSM (+372) 58 18 2308 (E-R 09-17).

Augusti uptime 95,9%, njah - http://helme.edu.ee/~ennmees/hostingmonitor/?p=details&server=www.tantum.ee&log=09_2006
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 12:51:42 vasta tsitaadiga

1. Kõne suunatakse teisele telefoninumbrile, palun oodake....
2. Mobiiltelefon millele te helistate, on välja lülitatud....


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 22.09.2006 20:47:02 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
1. Kõne suunatakse teisele telefoninumbrile, palun oodake....
2. Mobiiltelefon millele te helistate, on välja lülitatud....


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Võib proovida ka numbrit 5036183.

Nojah, igal juhul on server neil vist väga katki.

Maasolekuid selle kuu jooksul 38
Lühim maasolek 02:37
Pikim maasolek 05:12:28
Keskmine maasoleku aeg 27:42
Maasolekute kogupikkus 17:32:14

icon_cry.gif

Lisa:
tsitaat:

www.tantum.ee
Lugupeetud kliendid, tantum.ee server on mitu korda rynnatud ja seeparast puudus kah yhendus. Meie administraatorid tootasid terve oo ja paev, aga kust probleem tuleb veel ei ole teada. See tahendab, et lahemal ajal voib esineda veel katkestusi serveriga yhendamisel. Need kliendid kes soovivad meie teenusest loobuda ja yle minna teisele ISP-le, palun kasutage eposti: tantum@hot.ee. Kliendid kellel on aastamakse ja 3,6-kuumaksed saavad kah ylejaanud perioodi eest raha tagasi. PS. Telefon ei tootanud ja ei toota selleparast, et meie tehnik on ruumis, kus telefoniga raakimine ei ole lihtsalt voimalik, ja isegi kui telefon on sees, seda kasutatakse ainult info serveri kohta saatmiseks.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 22.09.2006 22:00:28 vasta tsitaadiga

Taavi_R, mis sulle vastati?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 23.09.2006 10:49:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-

Tõsiselt kiire server, julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrk123
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003




sõnum 23.09.2006 14:42:48 vasta tsitaadiga

samuti oleks huvitatud int2000 kogemustest... kas seal mingeid veealuseid karisid pole.. a la safe mode mis ei olevatki safe mode nagu netpointist kunagi öeldi jms imeasju.. netpointis annab jah joomla install jätkuvalt session save errorit installeerides .. ilmselt on nende poliitika hostida html lehti ja suures koguses a la 200 visitiga kuus lehti.. samas on ennegi nähtud uusi tulijaid ja imepakette mis näiteks erinevate lisade ja sysside targeks ei sobi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 14:47:03 vasta tsitaadiga

mingid "sootsaimad soomlased"? imelik, et ma neist varem kuulnud pole
tsitaat:
Tihedalt teeme koostööd ka meie grupi Soome ettevõttega Int2000 OY. Meie peamiseks eesmärgiks Eesti turul on jätkuvalt sootsaima hostingteenuse pakkumine.

karp asub neil uninetis, loogish, et kiire, aga mis karbi sees on?
tsitaat:
(alates 12.06.2006) võimalik Unoprezzo hostingpaketile tasuta lisaks tellida ka MySql andmebaasi tuge.

wäu, terve andmebaasi saab ja täitsa endale? icon_biggrin.gif ilmselt siiani tõesti aint html-lehti treivad kliendid neil
tsitaat:
Aktiivse äritegevusega Eestis alustasime 2003 aasta septembris.
aga domeen on nagu regatud eelmine aasta?
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 14:52:34 vasta tsitaadiga

Mainiks vahele, et enda domeen on olnud Netpointis mõned kuud ning siiani olen täheldanud vaid ühte maasolemist.

Polegi nagu millegi üle viriseda. Kõik töötab muretult.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 19:36:04 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Taavi_R, mis sulle vastati?

Väga imelik klienditeenindus. Ootan vastust umbes päeva ja vastused on ka ühe-kahe lauselised.
Ei julge seda teenust kasutada.

Praegu vaadates, Netpoint on ikkagi KÕIGE soodsam ja kvaliteetsem! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 23.09.2006 21:39:14 vasta tsitaadiga

Netpointis on aasta 420.-
Int2000-ndes on 299.-
Olen mõlemat teenust kasutanud, algul kasutasin netpointi, mille vahetasin aegluse tõttu Int2000-nde vastu ära.
Int2000-ndes on lehe genereerimise aeg pea et 2x kiirem.
Näiteks mu koduleht http://www.feelfree.ee jookseb selle peal thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 17:54:29 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
OT/ Kas keegi oskab öelda mis Tantumi serveriga lahti on... juba mingi kaks päeva on maas asi olnud icon_confused.gif


Sama mure siin, nüüd võib juba päevi lugeda mil pole ligi saanud ei lehele ega meilboxike, peab vist teenusepakkuja vahetusele mõtlema. kas on õigust välja nõuda aasta ette makstud raha?
PS! ei tasu öelda et loe lepingutingimustest, leht on maas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 25.09.2006 18:11:48 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja nõuda, piisab palumisest.

nunnu kirjutas:
JoeKing kirjutas:
OT/ Kas keegi oskab öelda mis Tantumi serveriga lahti on... juba mingi kaks päeva on maas asi olnud icon_confused.gif


Sama mure siin, nüüd võib juba päevi lugeda mil pole ligi saanud ei lehele ega meilboxike, peab vist teenusepakkuja vahetusele mõtlema. kas on õigust välja nõuda aasta ette makstud raha?
PS! ei tasu öelda et loe lepingutingimustest, leht on maas icon_biggrin.gif


tsitaat:
Lugupeetud kliendid, tantum.ee server on mitu korda rynnatud ja seeparast puudus kah yhendus. Meie administraatorid tootasid terve oo ja paev, aga kust probleem tuleb veel ei ole teada. See tahendab, et lahemal ajal voib esineda veel katkestusi serveriga yhendamisel. Need kliendid kes soovivad meie teenusest loobuda ja yle minna teisele ISP-le, palun kasutage eposti: tantum@hot.ee. Kliendid kellel on aastamakse ja 3,6-kuumaksed saavad kah ylejaanud perioodi eest raha tagasi. PS. Telefon ei tootanud ja ei toota selleparast, et meie tehnik on ruumis, kus telefoniga raakimine ei ole lihtsalt voimalik, ja isegi kui telefon on sees, seda kasutatakse ainult info serveri kohta saatmiseks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 29.09.2006 18:43:33 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
kalevipoeg kirjutas:
Taavi_R, mis sulle vastati?

Väga imelik klienditeenindus. Ootan vastust umbes päeva ja vastused on ka ühe-kahe lauselised.
Ei julge seda teenust kasutada.

Praegu vaadates, Netpoint on ikkagi KÕIGE soodsam ja kvaliteetsem! icon_rolleyes.gif

Klienditeenindus tundub küll suhteliselt niru, et mitte öelda ropusti icon_biggrin.gif
Saatsin eile õhtul neile kirja, hommikul vastati. Saatsin veel ühe kirja kell ~14 ja siiamaani pole vastatud. Huvitav, millal domeen aktiveeritakse? Milline Cpanel neil kasutusel on?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lillexxx
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2003




sõnum 04.10.2006 12:01:58 vasta tsitaadiga

Sooviks ka serverit rentida. Peab asuma Eestist väljas, jooksutama PHP-d ja JBoss-i. Missioonikriitiline kuid samas võimalikult odav. Soovitage sellist, millega endal kogemusi on.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 02:42:17 vasta tsitaadiga

Soovitaks allkirjas olevat Kattaret. Palju positiivseid kommentaare leiab Servlets.com lehelt. Ise klient olnud augusti algusest ja mingeid kaebuseid seni pole. JBossi kasutamiseks peab muidugi valima 54$ paketi.

/chazz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 09.10.2006 12:30:37 vasta tsitaadiga

Niinih, ekodu.net pani nüüdseks oma foorumi ka kinni. Arvatavasti ikka sellepärast, et sinna tekkis viimasel ajal juurde ainult vihaste kasutajate postitusi.
Kui vastust ei saa ei maili kui foorumi kaudu siis tulemuseks on tõenäoliselt suurematsorti teenusepakkujate vahetus.

Pealegi pakub netpoint praegu liitudes aasta lõpuni tasuta teenust siis läksin ka ise sinna üle.
Vastused mailile tulevad ikka imekiirelt kohale.

_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.