Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 20:59:10 vasta tsitaadiga

läptopid on vist otsa saanud icon_lol.gif

uutmoodi dünaamilise lehe põhi on ka olemas, aint aega ja tulemusi napib lõplikuks valmimiseks

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 22:43:06 vasta tsitaadiga

hp pavilion ati 200m kaardiga 3dmark03 sain tulemuseks 975 punni
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 12:57:44 vasta tsitaadiga

Dell D800
PentiumM 1.6Ghz
WUXGA ekraan(1920x1200) icon_eek.gif
512MB RAM
Geforce GO4200 64MB

3Dmark01 9003 punkti
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8919346

Nagu tavaliselt...asi ka müügis icon_razz.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 01:54:04 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal popiks muutunud läppar, aga mis parata, ostsin endale kah icon_biggrin.gif
Acer Aspire 5024WLMi
3dmark01 firstrun 15490 punkti

Skriin

Kohe peale ostmist tegin läpakale format C ja installisin selle jubeda XP home asemele XP pro (takka targemaks, aga mulle meeldib pro rohkem)
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 10.03.2006 13:27:09 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Viimasel ajal popiks muutunud läppar, aga mis parata, ostsin endale kah icon_biggrin.gif
Acer Aspire 5024WLMi
3dmark01 firstrun 15490 punkti

Skriin

Kohe peale ostmist tegin läpakale format C ja installisin selle jubeda XP home asemele XP pro (takka targemaks, aga mulle meeldib pro rohkem)

Mille võrra see home nii jube siis on? Ise kasutasin mitu aastat pro-d ja nüüd tuli läpakaga kaasa home. Tavakasutajana ei ole home'l küll ühtegi olulist puudust pro'ga võrreldes.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jänene
HV vaatleja
jänene

liitunud: 07.11.2005




sõnum 12.03.2006 00:44:07 vasta tsitaadiga

Asus A6Va
ATI X700 128 MB
Pentium M 1,73 GHz
512 DDR2 533
HDD 4200rpm

3dmark01 15831

3dmark03 6047 http://service.futuremark.com/compare?2k3=4534766
omega driveritega sain 8p rohkem icon_wink.gif http://service.futuremark.com/compare?2k3=4619585

3dmark05 2664

muide, kas hdd kiirus üldse mõjutab mingil määral 3dmarki tulemusi?
muretseks kiirema hdd ja mälu juurde, tuleb ju oblivioniks valmistuda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 12:34:17 vasta tsitaadiga

hdd kiirus ei mõjuta 3dmarki tulemust, kuid mängudes annab küll tunda+ka windowsi käivitamisel jpm veel
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 12:59:13 vasta tsitaadiga

läpakas on fujitsu-siemens amilo a7620

prose-amd athlonxp mobile 2600+
plate-unknown
mälu on 1 512mb pc2700
videokaart on siis ka nagu näha radeon mobility 9000 64mb 128bit
originaal kellad videol on gpu 240 mem 220 ja klokitud oli gpu 290 ja mem 250
hdd on 60gb 8mb buffriga ata133

seal on nii palju ruumi sees,et ma panen sinna videokaardi mäludele mäluradikad peale icon_biggrin.gif

Prose vent on ümper pööratud st,et kui tõmbas läbi ribide õhku ja puhus alt välja siis nüüd on nii,et võtab alt õhku ja puhub pealt/külgedelt välja,ja temp lnges ca10 kraadi icon_eek.gif

kuna und polnud siis polnud ka midagi erilist teha kui läpaka videot klokkida icon_lol.gif

kuulge kuda saaks proset ülesse poole icon_wink.gif

ORB LINK::7875 punkti

EDIT:kellelgi amd athlonxp mobile 3000+proset on müüa icon_biggrin.gif

EDIT2:unustasin mainida,et läpul 2 venti 60x60 jahutab prose hiigelradikat icon_eek.gif
ja 40x40 jahutab nb ja videokaardi coret,mäludele panen siis need sinised madalad zalmanid peale 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 16:11:22 vasta tsitaadiga

Acer aspire 5024 WLMi, ATI X700 256 mb
3Dmark 01 SE-18500 punkti.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 20:47:57 vasta tsitaadiga

ORB LINK 8)

Amilo A7620 WR on vist minu käes icon_biggrin.gif

EDIT:andke palun programm kuda seda proset klokata saaks,plate on ise kt400a

kuulge meil on hvs pea 20k kasutajat ja mulle tundub,et ainult 10 kasutajal on läpakas icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--J--
HV vaatleja
--J--

liitunud: 04.01.2006




sõnum 04.04.2006 15:18:32 vasta tsitaadiga

Toshiba satellite P30
P4 3.2 GHz
2x512 RAM
ATI MOBILITY RADEON 9700 64MB DDR

3DMark 2003 - 2854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 05.04.2006 23:39:42 vasta tsitaadiga

Acer Travelmate 8102 - 3DMark 05 Score 2544 3DMarks
CPU Score 3138 CPUMarks

http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=12

Krt catalyst 6.3 @ mobile driveritega sain 2527 ainult

Compare link kah siis http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1934224

Ja veidi hiljem peale twakimist icon_razz1.gif 3DMark 05 - 2680 punni

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1934543


viimati muutis Alandril 06.04.2006 00:38:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 23:53:53 vasta tsitaadiga

Alandril kirjutas:
Acer Travelmate 8102 - 3DMark 05 Score 2544 3DMarks
CPU Score 3138 CPUMarks

http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=12

Krt catalyst 6.3 @ mobile driveritega sain 2527 ainult


compare linki jaga
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 20:23:40 vasta tsitaadiga

Intel Pentium M 1.80 GHz @ 1.34 GHz
ATi Mobility Radeon 9700
512 Ram

3D MARK 2001 SE 9965 punkti :wink:
3D MARK 2003 2764 punkti :roll:
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thyposes
Kreisi kasutaja
thyposes

liitunud: 20.12.2002




sõnum 19.04.2006 10:54:37 vasta tsitaadiga

Intel Pentium M 760 (2.0GHz)
Nvidia Go 6800Ultra PCI-E
1gb ram.
3Dmark03 - 4670p

_________________
DeepMix Moscow Radio thumbs_up.gif http://www.deepmix.eu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.04.2006 14:30:04 vasta tsitaadiga

Ordi Enduro 8066 PD

Pentium M 740 (1.73GHz 2MB 533)
Alviso 915
512MB DDRII 533MHz
GMA 900 128MB

3DMark2001SE -- 4569 punkti
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 07.05.2006 18:55:00 vasta tsitaadiga



FUJITSU SIEMENS AMILO A1650
Mobile AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+
ATI MOBILITY RADEON Xpress 200 Series 128 MB
Realtek AC97 Audio
512 MB ram

3DMark2001SE - 3618
3Dmark03 - 932

Kudagi vähe mage tulemus icon_razz.gif
http://www.fujitsu-siemens.com/products/mobile/notebooks/amilo_a_1650.html

Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 07:43:52 vasta tsitaadiga

Ibm t30
Radeon 7500 16mb
P4-m 1,8ghz
512mb ram

Esimene lambi run 3dmark 01 es 4888p
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 09.05.2006 07:53:25 vasta tsitaadiga

Enduro AL 50 PD Lite
PM 1,8
512
ati radeon x600

3d Mark2001-11397p
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 19:12:43 vasta tsitaadiga

keegi võiks öelda palju punkte saab inteli igp 915gm 3dmark 01-es ja miks compaq evo n610c saab sama kaardiga vähem punkte kui IBM t30.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.05.2006 23:44:26 vasta tsitaadiga

ERROR11 kirjutas:
keegi võiks öelda palju punkte saab inteli igp 915gm 3dmark 01-es ja miks compaq evo n610c saab sama kaardiga vähem punkte kui IBM t30.


915gm ehk GMA900 . ja mis proset sa siis mõtled? dothan 740'ga on mul ~4500p. 2001SE's.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 13:14:46 vasta tsitaadiga

Fujitsu-Siemens Amilo A1667G
13 627 punkti 01's.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 05.06.2006 14:56:11 vasta tsitaadiga

Dell Inspiron 1300 - 3DMark 2001-s 3603 punkti
3DMark03-s 875 punkti


viimati muutis gamer 05.06.2006 16:08:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 15:58:09 vasta tsitaadiga

Uus tulemus:
3DMark05 Score: 2707
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2053969
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 18:10:13 vasta tsitaadiga

Tänud RIH0'le tähelepanu juhtimise eest. Varsti ka täiendan, hetkel pisut kiire,
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 15:51:04 vasta tsitaadiga

Acer Ferrari 4005WLMi
AMD Turion 64 ML-37 2GHz
1GB RAM
ATI Radeon X700 Mobility 128MB


3DMark2000: 18827
3DMark2001/SE: 15444
3DMark03: 6036
3DMark05: 2707
3DMark06: 685


viimati muutis RIH0 13.06.2006 14:44:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 13:26:32 vasta tsitaadiga

sõbra Microlink N750:3DMark2001 15512
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 15:30:11 vasta tsitaadiga

profiilis oleva mõttepadja 1.86GHz p-m protsessor ja integreeritud inteli GMA900 video andsid 3dmark03's vaikimisi seadetel tulemuseks 780 punkti.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 27.06.2006 12:52:02 vasta tsitaadiga

Profiilimasinaga 1
3dmark 2003 - 1861p
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 12:57:13 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
Profiilimasinaga 1
3dmark 2003 - 1861p

LAPTOP'ide 3DMARK on teemaks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 27.06.2006 13:01:55 vasta tsitaadiga

oops sry icon_redface.gif
posti ei saa kustutada kh enam
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.06.2006 12:36:27 vasta tsitaadiga

RIH0, sul raha liialt? (Acer ferrari)

see märk on seal kõige suuremat hinda väärt ja sama raha eest on võimalik eriti kove pill hankida. icon_rolleyes.gif

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 12:40:13 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
RIH0, sul raha liialt? (Acer ferrari)

see märk on seal kõige suuremat hinda väärt ja sama raha eest on võimalik eriti kove pill hankida. icon_rolleyes.gif
mis sul sellest ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.06.2006 14:57:18 vasta tsitaadiga

lihtsalt äratab huvi. ja parem raud on alati .. parem? icon_wink.gif
_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 02:03:50 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
RIH0, sul raha liialt? (Acer ferrari)

see märk on seal kõige suuremat hinda väärt ja sama raha eest on võimalik eriti kove pill hankida. icon_rolleyes.gif

Loodan, et see Sind väga piinama ei jää.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 23:31:22 vasta tsitaadiga

acer aspire 5012
3200+
x700
16063

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 23:42:16 vasta tsitaadiga

dell latitude d620 core duo@1.66GHz ja mingi int. video. dx9 tugi täitsa sees igatahes ja 3dmark01 sai 5670 punkti, 3dmark03 oli vist 15XX silma
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 05:29:41 vasta tsitaadiga

Acer Aspire 5024WLMi
1024mb PC3200 mälu

3dmark01 16017p
3dmark03 5844p
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 10.08.2006 12:49:25 vasta tsitaadiga

MSI Megabook 1032 defaultis
PM 1,73 Go6600 1GB DDR
3dmark01 15111
3dmark03 6200 http://service.futuremark.com/compare?2k3=4905096
3dmark05 2415 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2150090
3dmark06 1240
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.08.2006 15:45:41 vasta tsitaadiga

ei osanud seda repliiki kuhugi mujale visata, aga sattus ette läpaka videokaartide võrdlustabel. abiks läpaka ostmisel thumbs_up.gif http://www.notebookcheck.net/Comparison-of-Grafic-Cards.130.0.html
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.08.2006 10:09:53 vasta tsitaadiga

Ordi EL80 PDB

Intel Core Duo T2400
1GB DDR2 677mhz
GeForce 7600GO

kõik default. ja tehase poolt peaks videokaart olema ka downclockitud, eks millalgi vaatan seda asja.

3dmark2001SE -- 17531p.
3dmark03 -- 7325p.
3dmark05 -- 3050p.
3dmark06 -- 1652


viimati muutis M8T0 01.09.2006 02:27:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 12:47:20 vasta tsitaadiga

http://sponge.ez.pri.ee/data/media/1/24833.JPG

DELL XPS 2010
25,5k sai kah tehtud pilti ei viitisnud teha.
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 02:05:14 vasta tsitaadiga

HP Pavilion DV5204ea

celeronM 1,46ghz yonah
2x512mb @ ddr533

3DMark01 Score: 4330

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 04.09.2006 22:05:55 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ordi EL80 PDB

Intel Core Duo T2400
1GB DDR2 677mhz
GeForce 7600GO

kõik default. ja tehase poolt peaks videokaart olema ka downclockitud, eks millalgi vaatan seda asja.

3dmark2001SE -- 17531p.
3dmark03 -- 7325p.
3dmark05 -- 3050p.
3dmark06 -- 1652


Huvitav... ma kujutasin ette et 7600 vähe võimsam kui 6600... samas mõlemad 8pipeline peal
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.09.2006 02:04:56 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
InterFace kirjutas:
Ordi EL80 PDB

Intel Core Duo T2400
1GB DDR2 677mhz
GeForce 7600GO

kõik default. ja tehase poolt peaks videokaart olema ka downclockitud, eks millalgi vaatan seda asja.

3dmark2001SE -- 17531p.
3dmark03 -- 7325p.
3dmark05 -- 3050p.
3dmark06 -- 1652


Huvitav... ma kujutasin ette et 7600 vähe võimsam kui 6600... samas mõlemad 8pipeline peal


antud 7600go on underclockitud , jookseb 350/350 peal stockina.
oma 6600gt'ga sain ~1450 punkti 06's, nii et suts parem icon_razz.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 06.09.2006 22:18:16 vasta tsitaadiga

jap mu 6600 jookseb ka 350/350
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2006 22:29:34 vasta tsitaadiga

06-es annab prose räigelt juurde, dualcore ja singelcore vahel ikka tohutu erinevus
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:00:14 vasta tsitaadiga

Dell D620 core duo 1,66GHz, 1GB RAM, Nvidia Quadro

Default sätetega:

3dmark2001se: 15305
2dmark2006: 592
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 11:19:29 vasta tsitaadiga

Fujitsu Siemens Amilo D7830

Fujitsu Siemens Amilo D7830
*Intel Pentium 4M 1.7GHz Northwood
*2x256Mb PC3200 DDR 133MHz CAS 2-3-3-6
*ATI Mobility Radeon 9000 32Mb 296\258

6028p 8)

PS! Soovin oma 32Mb videokaarti vahetada 64Mb vastu, nii, et kui kellelgi soovi siis võin peale maksta ka suts.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2006 13:26:12 vasta tsitaadiga

Nonii, sai siis kah lõpuks oma läpaka kätte: Ordi Enduro 7280BF

Intel Core 2 Duo T7200 (2,00 GHz)
nVidia GF7600 Go
2x1024MB DDR2 PC5300/667MHz A-Data

3D Mark 2003 - 7610 pts
3D Mark 2001SE - 20451 pts
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.