|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2006 19:27:35
|
|
|
Oblivion on juba ammu kaheksaks omatud - seda siis G1&2 poolt
Aga nõuded tunduvad küll veidralt madalad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
24.08.2006 19:57:47
|
|
|
Noh vähemalt saab low-medium suht korraliku fpsiga mängida
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2006 21:07:24
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Aga nõuded tunduvad küll veidralt madalad  |
Korralikult tehtud m2ng to"o"tab korraliku kiirusega low-endi peal nign suudab high-endi v6imsuse 2ra kasutada.
Pealegi ma usun et see m2ng on veidi efektiivsemalt PC jaoks progetud kui too teine tuntud RPG, seega peaks enam-v2hem sarnase kvaliteedi saavutamine v6tma v2hem ressursse.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
06.09.2006 18:21:43
|
|
|
Drool...vana hea gothic
Iseasi kuidas see uus perkide süsteem välja kukub
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.09.2006 19:11:54
|
|
|
| Nendel piltidel on graafika ikka väga keskpärane, textures paistab küll low peal olevat...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
06.09.2006 20:36:22
|
|
|
Mingi Oblivioni graafikaga ei saa teda jah võrreldagi. Aga ega graafika olegi nii tähtis...
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
06.09.2006 20:45:16
|
|
|
maisaagi aru mida te vingute graafika pärast kui olete eelmisi osasid mängid siis graafikale te põhirõhku ei panekski
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.09.2006 20:56:28
|
|
|
piltidel on graafika kohe kindlasti low, selline ta vaevalt, et on
tundub miski dx7 mod vms kuna shadereid ja värki pole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
07.09.2006 00:15:35
|
|
|
no bump maping on ju täitsa olemas tektuurides
kui isegi sellise graafikaga max oleks, siis oleks mina juba õnnelik, poh see,
milline välja näeb kui taolise tunde tekitab nagu eelmised mängud!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepnshit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
07.09.2006 00:39:31
|
|
|
| word!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
07.09.2006 01:57:57
|
|
|
| Südamest loodan, Gothic 3st tuleb palju huvitavam ja sisukam mäng kui seda oli Oblivion, mis oli täielik pettumus just nimelt mängitavuse poolest. Ongi hea, et pisut kehvem graafika, ei pea hakkama veel uut arvutit ostma.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
07.09.2006 17:59:35
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Südamest loodan, Gothic 3st tuleb palju huvitavam ja sisukam mäng kui seda oli Oblivion |
Kes vähegi eelmisi gothicu osasi on mänginud, teab et seda küll karta ei tasu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.09.2006 22:41:48
|
|
|
| seda ma räägingi, et mõni pilt on hoopis parema graafikaga kui teine
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
08.09.2006 15:35:56
|
|
|
huvitav, mis xardasest saab, 8) tahaks juba mängu, loodan, et enam relase date edasi ei lükata
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
11.09.2006 08:42:01
|
|
|
| tsitaat: |
| ..., and acrobatics is back. |
vot see on küll hea uudis gothic2 tundsingi sellest puudust, sest edasi sai gothic1 liikuda tänu sellele akrobaatikale palju kiiremini
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
11.09.2006 11:38:18
|
|
|
Kahjuks ei ole eelmisi Gothicu osasid pelanud, kuid kolmanda proovin kindlalt ära.
Loodan muidugi, et tuleb midagi paremat, kui Oblivion.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
12.09.2006 00:21:48
|
|
|
| limp kirjutas: |
| tsitaat: |
| ..., and acrobatics is back. |
vot see on küll hea uudis gothic2 tundsingi sellest puudust, sest edasi sai gothic1 liikuda tänu sellele akrobaatikale palju kiiremini  |
No see oli ikka gothic2 ka täitsa olemas. Tõsi taskuvarguse skilli all.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.09.2006 07:01:16
|
|
|
| ready kirjutas: |
| limp kirjutas: |
| tsitaat: |
| ..., and acrobatics is back. |
vot see on küll hea uudis gothic2 tundsingi sellest puudust, sest edasi sai gothic1 liikuda tänu sellele akrobaatikale palju kiiremini  |
No see oli ikka gothic2 ka täitsa olemas. Tõsi taskuvarguse skilli all.  |
mh mina küll ei mäleta seda. seal oli sneakimine ja pickpocket aga mitte acrobatics kus said mingeid meeletuid hüppeid teha
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
12.09.2006 09:58:33
|
|
|
| add-on lisas akrobaatika skilli mängija oskustesse
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.09.2006 14:00:48
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| add-on lisas akrobaatika skilli mängija oskustesse |
weird... tegin addoni hiljaaegu lõpuni ja seal küll ei märganud. võibolla ei osanud otsidagi
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.09.2006 14:13:03
|
|
|
Hehe... graafika eest see mäng küll auhindu ei võida
Pole küll Gothicu austaja, ent... kui asi on nii tore, nagu siin kõik näivad arvavat, võib endalgi tekkida tahtmine ära proovida
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.09.2006 16:44:22
|
|
|
halb see graafika küll ei ole, pigem just detailne ja ilus.
pole küll päris sama ümar kui ES4 aga detailsem küll.
0 loading skriini ja 50h gameplay-d vaevalt, et keegi pettuma peab
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
12.09.2006 17:04:58
|
|
|
tundub, et see tahab päris võimsat masinat jooksutamiseks vist, senimaani kõik gameplay videod
nõgistanud ja ma ei näe põhjust, miks peaks developerid oma mängu mingi lowend masina peal
demoma ja madala graafikaga. õnneks tolleks hetkeks on mul x1800xl masinas nurrumas kui see
meistriteos ilmavalgust näeb ning saan peale elamuse veel korraliku silmailu osaliseks 8)
samas piraajabaidid pole läbi aegade ju mootori progemisega eriti vaeva näinud, lihtsalt
rohkem sisule keskendunud ja deitailsele ning elavale maailmale
gothic 1 jookseb profiilis oleval masinal 20 - 500 fpsi sekundis ja täiesti lambi hetkedel läheb fps
nagu kraanikausist alla ning siis ronib jälle kõrgustesse
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.09.2006 17:22:57
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
halb see graafika küll ei ole, pigem just detailne ja ilus.
pole küll päris sama ümar kui ES4 aga detailsem küll. |
Mõttetu võrrelda ES4'ga. Esiteks siin on kogu mäng ja detailsus siukeses MMORPG stiilis grafaga a'la everquest 2 va. tegelaste animatsioonid mis on paremad. Teiseks maailmaga on tahetud nö. nagu petta, et liigud ja möllad suures maailmas aga tegelikult pole ju täiesti vaba vaid kindlad kohad ja nö. rajad kuhu ja midamööda liikuda saad ja ülejäänud taust kuskil kaugemal on lihtsalt uduse pildina kuhupoole ei saa lihtsalt jalutama hakata kui tahtmine tekib.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
12.09.2006 18:24:12
|
|
|
Gothicus ei saagi siis niisama ringi jalutada nagu ES4-jas?
Ise just alustasin uuesti Oblivioni, et ajada Gothic3-e ajaks hoog sisse.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
12.09.2006 18:32:40
|
|
|
| prigo kirjutas: |
Gothicus ei saagi siis niisama ringi jalutada nagu ES4-jas?
|
Vabalt saab.
| Auron kirjutas: |
Teiseks maailmaga on tahetud nö. nagu petta, et liigud ja möllad suures maailmas aga tegelikult pole ju täiesti vaba vaid kindlad kohad ja nö. rajad kuhu ja midamööda liikuda saad ja ülejäänud taust kuskil kaugemal on lihtsalt uduse pildina kuhupoole ei saa lihtsalt jalutama hakata kui tahtmine tekib.
|
Kust see info pärineb?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
12.09.2006 18:37:59
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Teiseks maailmaga on tahetud nö. nagu petta, et liigud ja möllad suures maailmas aga tegelikult pole ju täiesti vaba vaid kindlad kohad ja nö. rajad kuhu ja midamööda liikuda saad ja ülejäänud taust kuskil kaugemal on lihtsalt uduse pildina kuhupoole ei saa lihtsalt jalutama hakata kui tahtmine tekib.
|
Kusjuures videos on tegelikult küll näha kuidas horisondil olevad ähmased objektid nende poole liikudes reaalsemaks muutuvad
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.09.2006 19:04:36
|
|
|
btw kas teile ka tundus et see tüüp kes jutustas peale oli kas mingine pudrulõug või lihtsalt täis
edit: ja häiris videos ka see et ükskõik kellega räägid kõik vatravad ja vehivad kätega
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
viimati muutis limp 12.09.2006 19:07:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
12.09.2006 19:07:25
|
|
|
Enam-vähem nii jah
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
12.09.2006 19:36:47
|
|
|
| limp kirjutas: |
| häiris videos ka see et ükskõik kellega räägid kõik vatravad ja vehivad kätega |
See ju gothicus täiesti tavaline asi, st. varasemates osades oli samamoodi
Ning varasemale küsimusele vastuseks: jah, saab igale poole minna, aga liiga kaugele minnes hakkad lihtsalt anaalmanitsusi saama
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepnshit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
12.09.2006 21:40:24
|
|
|
| Täpselt! Tegijad on lihtsalt asja edasi arendanud. Väga tuttavlik gothicu tunne tekkis videot vaadates... ei ole mingi über graafika ja ma ei tea mis leiutised. Ei olegi vaja, saage üle juba. See pole kellade, vilede mäng.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
12.09.2006 22:21:02
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Teiseks maailmaga on tahetud nö. nagu petta, et liigud ja möllad suures maailmas aga tegelikult pole ju täiesti vaba vaid kindlad kohad ja nö. rajad kuhu ja midamööda liikuda saad ja ülejäänud taust kuskil kaugemal on lihtsalt uduse pildina kuhupoole ei saa lihtsalt jalutama hakata kui tahtmine tekib.
|
Kusjuures videos on tegelikult küll näha kuidas horisondil olevad ähmased objektid nende poole liikudes reaalsemaks muutuvad  |
Õige, ja seda udust kaugusefekti saab ka maha keerata optionides kui tahtmist on.
Huvitav et videos on mängu ingliskeelne versioon, kas see tuleb siis samal ajal välja kui saksakeelne versioon?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
13.09.2006 10:56:09
|
|
|
kas nvidia nvs 110m 256MB läpaka vidokaart veab ikka välja gothic3-me ??
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
13.09.2006 12:58:14
|
|
|
Veab vast ikka, kuigi ei saanud aru mis kaart see siiski on.
Kui kuidagi ei vea, siis kuidagi ikka veab kasvõi 640*480@all low
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.09.2006 15:02:14
|
|
|
isiklikult arvan, et mängida kannataks gothic3 alates 7600gt/x1800gto väärsete kaartidega, eriti kui kasutada "LCD reso". 6600gt ja alla vaevalt, et normaalselt mängitav on(muidugi paljud mängivad kindlasti ka ala 9600xt ja kõik jookseb neil nagu nalja, nagu doom, quake ja muud loomad ).
vaadates neid gothicu videosi, näib, et vana hea gothic on alles ainuke asi, et võitlused tundusid kuidagi kahtlaselt uimased, nagu fps oleks mingi 20, loodetavasti on võitlus ikka sellise kiirusega nagu g1/2s.
29 päeva veel
-e-
At 02:20 this morning Gothic 3 has been shipped to Sony Austria for replication. This means that after more than three and a half years of time, development has been finished. Gothic 3 is scheduled for release on October 13th in various European countries.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
13.09.2006 15:02:37
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| isiklikult arvan, et mängida kannataks gothic3 alates 7600gt/x1800gto väärsete kaartidega, eriti kui kasutada "LCD reso". 6600gt ja alla vaevalt, et normaalselt mängitav on |
Mina isiklkult arvan ,et mingi 6600GT jooksutab seda suht normaalse graafikaga veel ja isegi 9600XT saab mingi low graafikaga norm fpsi.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
13.09.2006 22:12:15
|
|
|
| limp kirjutas: |
btw kas teile ka tundus et see tüüp kes jutustas peale oli kas mingine pudrulõug või lihtsalt täis
edit: ja häiris videos ka see et ükskõik kellega räägid kõik vatravad ja vehivad kätega |
Jutustaja rääkis nagu "Andre the Giant".
Mis kuupäeval see eng versioon siis ikkagi tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.09.2006 03:13:32
|
|
|
| 13. okt nagu ka saksakeelne. eestis hakkab maksma 750.- ringis
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
14.09.2006 15:44:12
|
|
|
| kas keegi oskab öelda, kas ce'd ka eestisse tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
14.09.2006 16:34:01
|
|
|
link :: Kullas
Aga kuu aega veel oodata
| tsitaat: |
At 02:20 this morning Gothic 3 has been shipped to Sony Austria for replication. This means that after more than three and a half years of time development has been finished. Gothic 3 is scheduled for release on October 13th in various European countries. |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DaXiiD
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2004
|
14.09.2006 22:03:27
|
|
|
Mida muidu CE juures rohkemat on?
Kuskil preorderit ka teha annab?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
17.09.2006 10:37:14
|
|
|
Lasku enne täisversioon välja ,enne kui projekti võtavad...
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
17.09.2006 10:48:12
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Lasku enne täisversioon välja ,enne kui projekti võtavad... |
Mäng on ju valmis, mängu tegijatest küll enam poodidesse jõudmine ei olene ja ma leian, et igati mõnus, et pärast õige mängu valmis tegemist hakatakse juba add-on'i tegema, teiste mängudega on ju sagel nii, et oodatakse enne, kui hästi õige mäng sisse toob ja alles siis hakatakse add-on'i tegema jne.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.09.2006 11:16:38
|
|
|
link :: link
praegu pidavat nad patchi kirjutama. mõnesmõttes muret tekitav, aga samas kui jäid mõned tühisemad bugid siis tervitatav, et mängu edasi ei lükatud. patch peaks ilmuma koos mänguga.
hea see, et dualcore prosede toetus on olemas(kuni 30% parem jõudlus).
tundub, et jookseb vanema raua peal suht hästi(y)
I am already playing Gothic 3 on this system: Athlon 2800+, Motherboard - Asus Deluxe nforce, 1GB DDR 333 and graphic card Asus Geforce 6600GT 128MB RAM. I am playing at resolution 1024 * 768 on medium details and its running excellent
Soovitatav on: 1,5 GB RAM, 3GHz CPU and GeForce 7800GT, sellega pidavat saama mängida high detailidel, kahjuks pole mainitud reso ja aa-d kuigi tundub, et nõudmised suht madalad.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|