Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  jama privadega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 19:09:58 jama privadega. vasta tsitaadiga

mulder ja sculli on vist HV-sse ronind. k6ik minu privad, mis olid maha peetud mar456 -ga muutusid mart352 -ks. on see normaalne.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 22.02.2003 19:21:21 vasta tsitaadiga

Kui just HV kasutaja mart352 mingi ülikõva häkker pole, siis ütleks, et HV-s on mingi kala...
Huvitav, kelle sõnumeid Mar456 postkast näitab... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 22.02.2003 19:31:35 vasta tsitaadiga

Paistab et dvd vader kustutas postituste asemel hoopis kasutajatel paar numbrit ära icon_lol.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 22.02.2003 19:33:34 vasta tsitaadiga

Mul oli kah, mingi aeg, jama privaat sõnumitega
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 19:34:49 vasta tsitaadiga

Pigem pakuks, et andmebaasis mingi kala ja esitas nimed valesti.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 19:37:04 vasta tsitaadiga

nojah... aga ma saatsin reply mar456-le... ei j6udnud talle. vaid mart-le
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 20:23:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt oled jälle arvutile õlutit andnud....vaeseke läks omadega segi.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 21:12:40 vasta tsitaadiga

Mul nagu töötab ilusti.Keevitaja sõnumi sain ka kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 22.02.2003 21:14:22 vasta tsitaadiga

siis on ikka pisut beer_yum.gif asjasse segatud nagu Raiku mainis
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 21:28:16 vasta tsitaadiga

no kurat... http://meeskond.pri.ee/1.png http://meeskond.pri.ee/2.png

see mart 352 kinnitab, et tema mull eneid privasid saatnud pole. vahest mar456 tunneb oma kirjutise 2ra.

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 21:53:58 vasta tsitaadiga

See viimane on minu,teistest ei tea midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 21:55:37 vasta tsitaadiga

no k6ik privad mille pealkirjaks 'Re:Miks?' on sinu omad.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 22:01:30 vasta tsitaadiga

krt mis nende sisu on?Vaatasin praegu saadetud sõnumid üle,seal pole ühtegi sellise pealkirjaga(MIKS) sõnumit.See peab ikka selle Mardi töö olema icon_evil.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 22:09:15 vasta tsitaadiga

no kogu see kirjavahetus sai alguse sellest, kui ma kysisin, et ega sul mingit t88tavat instant messengeri pole. sina vastasid: http://meeskond.pri.ee/3.png
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 22:10:56 vasta tsitaadiga

oot, kas see ikka olid sina? ma juba hakkan ka oma tervise suhtes kahtlema... kas see 2 ja 3.png on ikka sinu kirjad?
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 22:17:20 vasta tsitaadiga

Mina see kindlasti ei olnud.Sul on ikka midagi päris sassis icon_biggrin.gif Sel teemal pole sinuga kunagi kirjutanud.Eelmisel reedel nagu beer_yum.gif ka ei olnud.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 22:53:11 vasta tsitaadiga

irw.... ma panin esimise priva sinu asemel kogemata valele inimesele, ning edasi kasutasin replyt. ta vist m6tles, et ma puha sooda. alles t2na kysis ta, et ega ma teda kellegagi segamini ei aja.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 22.02.2003 22:56:16 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja kui vaene vennike ei oleks julgenud suud lahti teha, siis räägiksite senimaani üksteisest mööda? icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 22:58:05 vasta tsitaadiga

Keevitaja kirjutas:
irw.... ma panin esimise priva sinu asemel kogemata valele inimesele, ning edasi kasutasin replyt. ta vist m6tles, et ma puha sooda. alles t2na kysis ta, et ega ma teda kellegagi segamini ei aja.

Ja esimese asjana kohe HV-d süüdistama icon_biggrin.gif

Muideks, selle teema võiks varsti siis hoopis prügikasti tõsta.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 13:14:20 vasta tsitaadiga

Aga osad privad mis mulle saadetud ja minu saadetud teistele on kaduma läinud, kuidas seda seletada?

Keegi istub vist phpmyadmin-is ja tegeleb usinalt privade haldamisega? icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 02.03.2003 13:17:01 vasta tsitaadiga

Privade kaust on nö ühine vist. Siis kui tema kustutab saadud kirja ära kaob see ka sinu saadetute hulgast. Eelmise foorumi juures vähemalt oli nii imho... Salvestatud kirjad peaks aga säilima...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 13:30:22 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Privade kaust on nö ühine vist. Siis kui tema kustutab saadud kirja ära kaob see ka sinu saadetute hulgast. Eelmise foorumi juures vähemalt oli nii imho... Salvestatud kirjad peaks aga säilima...


Ma olen saatnud aga teine ple kätte saanud. Ja nii on olnud ka vastupidi, kasutasin reply varianti.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2003 12:25:31 vasta tsitaadiga

miks need privad seal saatmatta kaustas pool päeva seisavad. Saadad sõnumi... siis muned mingi tunni, et mess ära läheks.
mingi 10 min võiks ju olla (kui avastad, et midagi läks nati valesti). Või tundub mulle see aeg pikana icon_confused.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 23.05.2003 12:30:50 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
miks need privad seal saatmatta kaustas pool päeva seisavad. Saadad sõnumi... siis muned mingi tunni, et mess ära läheks.
mingi 10 min võiks ju olla (kui avastad, et midagi läks nati valesti). Või tundub mulle see aeg pikana icon_confused.gif


möh icon_eek.gif kui saaja on online, siis peaks ikka kohe ära minema


viimati muutis sun 23.05.2003 12:38:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 23.05.2003 12:34:16 vasta tsitaadiga

Arghhhhhh... Saatmata on nad seni, kuni saaja neid vaatab icon_evil.gif RTFKKK! (Read The Fscking Korduma Kippuvad Küsimused!)
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2003 12:50:47 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif tavaliselt on need KKK´d ilge rämps...loed mingi tund ja oma küsimusele ikka vastust ei saa, täitsa loobund nende lugemisest. SORRY
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2003 16:01:54 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif et eelistad parem teiste räigusi lugeda - see tõesti harivam tegevus...
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2003 13:25:17 vasta tsitaadiga

Ei saa kasutaja ?ZZ-BOTTOM? ile priva saata. ütleb, et sellist kasutajat pole olemas.
Nende küsimärkide asemel tal nimes ristid. Probleem ilmselt sellest.

_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.05.2003 14:10:05 vasta tsitaadiga

elukas kirjutas:
Ei saa kasutaja ?ZZ-BOTTOM? ile priva saata. ütleb, et sellist kasutajat pole olemas.
Nende küsimärkide asemel tal nimes ristid. Probleem ilmselt sellest.
Kui sa suudad mõne tema postituse leida, siis posti allservas saab ju kasutada nuppu tekstiga "PS" - saada sedasi sõnum ja sul pole rohkem muret kasutajanime õigekirjaga...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2003 14:32:17 vasta tsitaadiga

Seda teengi. Ja nimi ilmub õieti, ristidega. Opera 7.10 lehitsejaks. Vaatan pärast teise arvuti tagant, kus IE ja muud peal, vast läheb paremini.
_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  jama privadega.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.