Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 24.08.2006 18:48:20 vasta tsitaadiga

ei saa teha vist..viskab koguaeg menusse ju..igatahes mind ja mu sõpra kull icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 24.08.2006 18:48:50 vasta tsitaadiga

no packet flow wtf ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 24.08.2006 21:03:41 vasta tsitaadiga

mina oleks käpp
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 24.08.2006 22:46:28 vasta tsitaadiga

krt käisin ära korra polnud aega..kuskil mänge toimub..?


Ja mis warrock map sihuke veel on ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 23:54:39 vasta tsitaadiga

See on raudselt Korea versiooni map. Loota on, et varsti on see ka Internationalis sees.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 00:06:52 vasta tsitaadiga

Mille järgi seal neid auastmeid saab? Mul juba hädised 30% aga ikka ühe-pulga mees icon_redface.gif
ja kui auaste tõuseb kas siis saab paremaid relvi ka või midagi?

_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 00:09:12 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
krt käisin ära korra polnud aega..kuskil mänge toimub..?


Ja mis warrock map sihuke veel on ? icon_rolleyes.gif



Nime ei tea, kuid olen mänginud seda. Üpriski hea map on.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 25.08.2006 01:11:07 vasta tsitaadiga

HHE kirjutas:
Mille järgi seal neid auastmeid saab? Mul juba hädised 30% aga ikka ühe-pulga mees icon_redface.gif
ja kui auaste tõuseb kas siis saab paremaid relvi ka või midagi?

No levelite eest saab raha juurde mille eest relvi osta saab ..täpset summat ei teagi..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 25.08.2006 07:18:59 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
HHE kirjutas:
Mille järgi seal neid auastmeid saab? Mul juba hädised 30% aga ikka ühe-pulga mees icon_redface.gif
ja kui auaste tõuseb kas siis saab paremaid relvi ka või midagi?

No levelite eest saab raha juurde mille eest relvi osta saab ..täpset summat ei teagi..

5000 leveli eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 08:42:03 vasta tsitaadiga

Päris suured kuulijutud liiguvad. Nimelt 2 nädala pärast peaks tulema suur ja uus uuendus. On oodata uusi relvi ja kaarte. Ning kes teab ehk tuleb klanide süsteem või buddy list ka välja icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 25.08.2006 08:56:02 vasta tsitaadiga

Kuulujutud? Ma lugesin midagi sellist mängu sisse minnes icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 25.08.2006 10:06:36 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
HHE kirjutas:
Mille järgi seal neid auastmeid saab? Mul juba hädised 30% aga ikka ühe-pulga mees icon_redface.gif
ja kui auaste tõuseb kas siis saab paremaid relvi ka või midagi?

No levelite eest saab raha juurde mille eest relvi osta saab ..täpset summat ei teagi..

icon_eek.gif

Krt ma koguaeg mõtlesin mis värk nende dinaaride ja asjadega on..eino..väga hea thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 11:50:26 vasta tsitaadiga

see map peaks seal vehicle combatis olema!
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:31:59 vasta tsitaadiga



icon_smile.gif

5 päeva tegin seda kuradima levelit icon_mad.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:43:45 vasta tsitaadiga

Kiirelt läks siis. Ma juba mingi pool kuud lvl 1 ja edasi ei lähe kudiagi. Praegu vist mingi 80% kanti lvl 1

EDIT
Noh eile siis mingi julm sõda käis ja lvl tuli ära. Täna saan ehk järgmise ka kätte


viimati muutis R0mm 26.08.2006 06:51:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 15:38:43 vasta tsitaadiga

Ma teen ühe päevaga level 1 kasutajast level 5 icon_rolleyes.gif

Üks Mission = ~20%

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 25.08.2006 16:44:21 vasta tsitaadiga

ma mingi 3 või 4 päeva mänginud ja level 2 praegu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 19:00:58 vasta tsitaadiga

Mul läks 1. ja 2. lvl suht kiirelt aga nüüd 8lvl venib juba.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ER1
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 26.08.2006 01:13:08 vasta tsitaadiga

ma kh tglt alles teist päeva mängisin. esimene päev sain aint 1 mapi vist lõpuni mängitud. kuna mmäng ise jupsis millegi prst. aga teisel päeval ehk tna sain teise lvl-i kätte. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel1404
HV kasutaja
mihkel1404

liitunud: 19.12.2005




sõnum 26.08.2006 20:57:29 vasta tsitaadiga

täna ei viitsi keegi mängu teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 26.08.2006 23:02:38 vasta tsitaadiga

Ikka... thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel1404
HV kasutaja
mihkel1404

liitunud: 19.12.2005




sõnum 27.08.2006 00:16:08 vasta tsitaadiga

praegu oleks kedagi??
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 27.08.2006 15:03:26 vasta tsitaadiga

Teeks täna keskiga mängu..? icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 16:06:59 vasta tsitaadiga

davai
õhta võiks ju küll
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 27.08.2006 16:14:39 vasta tsitaadiga

Saksa servu
Infranity
creede eesti
Passi pole


thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.08.2006 21:13:50 vasta tsitaadiga

teeks täna paar mängu

Germany-FFT
Infantry combat
HinnaVaatlus
no password
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 21:26:39 vasta tsitaadiga

Teen praeguse pela lõpuni siis astun läbi
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 22:56:55 vasta tsitaadiga

mingi uuendus jälle käsil? mul ei saa updater.zip-i kätte igatähes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 01:21:23 vasta tsitaadiga

hardo kirjutas:
Niisiis, http://www.zone.ee/warrockest/forum.php
Sai tehtud eraldi foorum warrockile,sest siin HV foorumis on kõik ühes teemas.
Kutsun kõiki huvilisi liituma.
http://www.warrock.net-mängu ametlik koduleht

teil on nüüd oma foorum.. rõõmustage. Et ühtegi postitust HV warrocki teema alla enam ei tuleks!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 08:37:03 vasta tsitaadiga

iroonia..

mina jään siia dont worry. im here boy. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 28.08.2006 12:00:02 vasta tsitaadiga

cannot open a zip file [PF_2624_0.zip]! icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2006 15:51:31 vasta tsitaadiga



Minu tagasihoidlik tulemus tänasest mängust.. icon_razz.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.08.2006 16:05:22 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:


Minu tagasihoidlik tulemus tänasest mängust.. icon_razz.gif


omg...suht haige värk..
ma olin uhke, kui sain tulemuseks 359p ja parim oma tiimis olin...aga nüüd... icon_confused.gif

Edit:
Omg...noobide vastu mängisite ju icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2006 16:06:21 vasta tsitaadiga

Ei ole muuseas noobid olnud... kõvad tegijad lahkusid sest nägid, et mängus veel kõvemad tegijad.. 8)
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 28.08.2006 16:44:41 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
Ei ole muuseas noobid olnud... kõvad tegijad lahkusid sest nägid, et mängus veel kõvemad tegijad.. 8)

Ei väida, et sa pole tegija, kuid scoorida selliste tegelaste vastu, no andke andeks icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 16:53:13 vasta tsitaadiga

kuulge, kui tuleb clanni värk sisse siis teeme oma clanni kohe, masterid koos 8)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 17:16:14 vasta tsitaadiga

k

ma olen suht nõus.. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 29.08.2006 20:17:32 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Ei väida, et sa pole tegija, kuid scoorida selliste tegelaste vastu, no andke andeks icon_lol.gif


No asi on selles, et paljud lahkusid.. ruum oli peaaegu vaat, et täis aga alles jäid siis sellised äbarikud.. ah nevermind

Cheetah kirjutas:
Nime ei tea, kuid olen mänginud seda. Üpriski hea map on.


Hmm ise ma ei ole mitte kusagil sellist mappi näinud! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi_13
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2006




sõnum 31.08.2006 22:08:25 vasta tsitaadiga

krt enam ei saagi mängida..tulin ära maale ja nett nussib (vabandust väljenduse pärsat) koguaeg icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 20:09:18 vasta tsitaadiga


wtf
kellelgi veel sama jama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 01.09.2006 20:44:06 vasta tsitaadiga

Me uurib asja..

Edit:Me saab mängida.. pole mänginud paar päeva ja nüüd oli üks uptate ..tegi selle ära ja mängida saab ilusti icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.


viimati muutis tonu89 01.09.2006 22:08:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 20:52:45 vasta tsitaadiga

me has same problem. friend has it too icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 02.09.2006 10:32:36 vasta tsitaadiga

Mina pole juba üle nädala mängida saanud, sest see bla bla can't open see ja too zipfile ja ei saa edasi nh. Version faili mudimine ka seekord ei aidanud. Kusagilt töötavat abi ka ei leidnud, uuesti installima ei viitsi elu sees hakata. Ühesõnaga. Mina vist rohkem warrocki ei mängi. Igatahes lähiajal ma sellist viitsimist ette ei näe, et nende nn mängumeistrite tehtud s***a helpima viitsiksin hakata, et mäng tööle saada.. icon_rolleyes.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 10:41:14 vasta tsitaadiga

NuCleo.. ega nad sul selle helpimise eest raha ju ei küsi. Võiksid ikka proovida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 02.09.2006 11:25:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
NuCleo.. ega nad sul selle helpimise eest raha ju ei küsi. Võiksid ikka proovida.

No milleks?
Krt neil pole kusagil ühest abiinformatsioonigi ju üleval. Muudkui aja mööda foorumit taga ja siis ka ei tööta.. icon_rolleyes.gif
Lihtsalt mind ajas nii närvi, et mida ma pean ennast sellega vaevama???
Tõsi, mäng on hea. Mängiks hea meelega. Aga nh... icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 11:50:13 vasta tsitaadiga

NuCleo - kas sa oleda inuke, kellel see probleem esineb? Mõni hvlane, kes mängib, ei oska aidata?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 02.09.2006 12:30:23 vasta tsitaadiga

Lisan veel seda, et kusagil oli enne sama probleemi kohta info, et versiooni failis muuta client 0 pealt 4-ks. Tookord see mind aitas. Seekord see ei aita.
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 02.09.2006 12:51:34 vasta tsitaadiga

mul küll käib mäng ilusti, kui sa ise ennast ei taha aidata siis ega siis midagi välja ei tulegi. Kas siis raske on mäng reinstallida?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 16:54:10 vasta tsitaadiga

Sa pead arvatavasti manual update tegema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 21:18:53 vasta tsitaadiga

Mul töötab ja PSG õunib.

no one shot kill. kuradi combatant jookseb vastu paned ühe laksu kõhtu kaboom verd lendab ja kill kirjas

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.