|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.08.2006 11:01:23
|
|
|
Paljud muide mingeid eraservereid kasutavad, või enamus siiski Blizzardi serveris mängimas?
http://www.wowstatus.net/serverlist.php
PS. Esimene päev katsetades sai mingis mõõgapoes kinni jääda. Kogemata hüppasin ühe tünni taha ja ei saanudki sealt minema muidu kui selle kojuviimise spalliga. On see bug?
Copy'Paste: "Aga kõik kes retaili pelavad, tulge bladefisti Hüljatud - Eesti alliance põhi PvP kommuun." Misasi see veel on
OT: Peaks vist minema Baali paar korda maha lööma, närv puhkaks...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
30.08.2006 11:21:45
|
|
|
Piraservudest siin foorumis juttu ei tehta
Eestlastel on 2 põhikommuuni - Kalevlased Al'akiri horde poolel ja Hüljatud Outlandi allide poolel
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.08.2006 11:25:22
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Piraservudest siin foorumis juttu ei tehta
Eestlastel on 2 põhikommuuni - Kalevlased Al'akiri horde poolel ja Hüljatud Outlandi allide poolel  |
PRIVASERVERITEST juttu ei tehta
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
30.08.2006 11:32:32
|
|
|
Priva - pira, whats the difference
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.08.2006 11:44:24
|
|
|
ReV13, no on ikka küll. Ja piraserver on üldse mõttetu öelda. Kurat Blizzard võtab teilt sellepärast kuumaksu et sa mängid selles serveris mida NEMAD hooldavad. Kui sa mängid kellegi serveris kes ise hoiab serverit ja ei kasseeri selle eest nutsu. Enda asi kas tahad maksta Blizzardile ja mängid heas serveris paljude inimestega või mängid PRIVA serveris väikse läägi ja vähemate inimestega. Igatahes mina ei leia pointi maksta veel peale seda kui sa oled mängu ostnud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2006 11:56:03
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Priva - pira, whats the difference  |
pirajutud siin foorumis kodu ei oma, ongi kõik.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
30.08.2006 12:02:42
|
|
|
| Antud mängu puhul on priva ning pira samad. Paljude muude mängude puhul tingimata sama ei kehti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.08.2006 12:35:35
|
|
|
Ja nüüd eriti loll küsimus: kuidas puhata
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/resting.html
Linnas sai määrata INNi uueks koduks aga kuidas see konkreetne magamine käib... Voodi nagu oleks aga oma test naisvõlurit lahti riietada küll ei õnnetunud.
Ning kas eestikeelset sarnast juhendit oleks, üka 12a vana tüdruk arvas, et liiga keeruline juhend arusaamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.08.2006 13:07:54
|
|
|
| amddude, blizzard ei ole ametlikult oma serveri softi jaganud tasuta, kes pira serverit peavad, need peavad seda illegaalselt, seega ei liigitu see kindlasti legaalse alla. ja see jutt, et milleks maksta 200kr kui saab 10 sõbraga tasuta mängida hoia endale.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
30.08.2006 15:10:11
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
Ja nüüd eriti loll küsimus: kuidas puhata
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/resting.html
Linnas sai määrata INNi uueks koduks aga kuidas see konkreetne magamine käib... Voodi nagu oleks aga oma test naisvõlurit lahti riietada küll ei õnnetunud.
Ning kas eestikeelset sarnast juhendit oleks, üka 12a vana tüdruk arvas, et liiga keeruline juhend arusaamiseks. |
lihtsalt logid innis välja
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
30.08.2006 16:22:23
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
Ja nüüd eriti loll küsimus: kuidas puhata
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/resting.html
Linnas sai määrata INNi uueks koduks aga kuidas see konkreetne magamine käib... Voodi nagu oleks aga oma test naisvõlurit lahti riietada küll ei õnnetunud.
Ning kas eestikeelset sarnast juhendit oleks, üka 12a vana tüdruk arvas, et liiga keeruline juhend arusaamiseks. |
Pealinnades või väiksemate linnade "inn-ides" ajaveetmine või nendes välja logimine selleks ajaks kui sa ei mängi ongi nii öelda magamine. Kui sa logid pealinnas või innis oma kasutajaga välja siis see aeg mis sa väljas oled selle aja su charr puhkab seal.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.08.2006 17:27:25
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| amddude, blizzard ei ole ametlikult oma serveri softi jaganud tasuta, kes pira serverit peavad, need peavad seda illegaalselt, seega ei liigitu see kindlasti legaalse alla. ja see jutt, et milleks maksta 200kr kui saab 10 sõbraga tasuta mängida hoia endale. |
vot ei ole, need kes serverisofti kirjutavad ei ole mitte seda koodi blizzzilt pätsanud minutada vaid teevad kõige ehedamat reverse engineeringut
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 18:51:44
|
|
|
Tegelikult on legaalsuse vaatenurgast ka igasugune kontode müük/ vahetamine blizzardi lepinguga vastuolus - nimetagu müüja seda "oma aja müügiks" või kuidas tahes, kuid ka sellest ning muudest teemadest räägitakse, mis pole mitte 100% seaduslikud.
Teatud käitumisviisid/ teod on osadele lubatud, teistele jälle keelatud - Miks? Topelstandardid. Maailm on täis topeltstandardeid ning olete seda tõenäoliselt juba mõistnud, kui pole.. siis on veel arenguruumi. Toon ühe näitena ka "murloc baby" teema, millega enamus teist kursis on, kus blizzard läks vastuollu omaenda "policy'ga".
"We all know that Blizzard is against ebay style sales of gold, items, etc. I think that giving people who were able to spend the money on going to the con in-game stuff (no matter what it is) is contradicting to official blizzard policy. Especially since the site says " Each BlizzCon attendee will receive a souvenir gift card with a unique code on it. This code can be used in-game," that means these will end up on ebay.
This is a post about anything you can get outside of the game for in-game. This can be fluff or anything useful like weapons and armor. I don't care if you hand people posters and stuff from the events, but in-game items should be in-game items.
For something that has a high demand, make it something that people can acheive in the game. Make it a very high level quest reward. (preferably not an instance, but whatever)
It doesn't matter if the murloc is useless in terms of game mechanics. Its a high demand item, just as a nice weapon. You know that a pet murloc would sell for ALOT of money on the auction house just because its something people want. I see no difference between giving this out and giving out a few hundred gold or a purple weapon."
Ma ei näe selles midagi halba, kui "privaatserveri teemat" siin teemas arutleda, sest olgem ausad:
enamus meist on paadunud wowi/ blizzardi austajad,
oleme mängu eest juba piisavalt maksunud (mängu ostes ja ka kuumaksu näol) ning
mingil hetkel tuleb lihtsalt ette moment, kus põhjusel X enam blizzardi serveris mängimine võimalik pole.
iga vähegi asjatundlik wowi mängija teab, et blizzardi serverid ON PAREMAD ja võimaluse korral ta neid ka kasutab.
Saan aru ka kommenteerijatest, kes aega-ajalt halavad ning hakkavad tembeldama teisi varasteks, pättideks jms - teil on õigus oma arvamusele (õnnistame sõnavabadust). Kõik oleneb vaatenurgast. Teie vaatenurgast võib tunduda see lihtsalt vale, kui keegi kaasmaalane tunneb huvi wowi vastu teistmoodi kui teie ning uurib privaatserverite võimalust. Miks? Võibolla on põhjuseks kadedus, lihtsalt lollus või lapsepõlvetrauma.. mina seda ei tea, aga võin oletada. Kindlasti mitte pole teie rahulolematus ajendatud moraalidest..
Igatahes on tulemus ikka sama. Valisite lihtaima tee: bashimise, halvustamise, hukkamõistu. Kuni ükski moderaator seda teemat lukku pole pannud, kedagi hoiatanud, ei näe mina ka põhjust, miks kummardada silmakirjalikust ja järgida "tahtest olla eeskujulik kodanik" reegleid, millest kinni ei peeta.
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt); - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne; - rikutud
| amddude kirjutas: |
| Siuke küsimus et kas on võimalik WoW downgradeda. Endal on 1.11 aga oleks vaja 1.8 teha. Muidu tirin praegu 1.8 patchi aga miskipärast olen skeptiline et see ei lase nii lihtsalt seda peale panna |
| Mr.D kirjutas: |
Wow downgrade õpetus:
Lase maha wow.exe ja patch.mpq (DATA kaust) world of warcrafti kaustast. (enne tee igaksjuhuks backup ka nendest failidest)
Järgmiseks tiri blizzardi repair tool:
http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01669p
Pane see world of warcrafti peakausta ja pane käima.
See programm peaks tirima 1.0 versiooni wow.exe'st ja pärast saab vastavalt soovile uuendada oma wow'i üks-kõik milliseks versiooniks.
Peaks töötama, pole 100% kindel. |
Mõelge nüüd natuke. Mis kuradi pärast on vaja wowi versiooni "downgradeda"? MÄNGIMAKS privaat-/ piraatserveris, mis nõuab vanemat versiooni. Muidugi võib põhjuseks olla ka see, et kasutaja ei suutnud leida õiget update, mis talle vaja oli.. aga kuidas see võimalik on? Peale wowi installimist, käivitamist laseb WOW automaatselt update downloaderi tööle ja kisub õige versiooni. Kui ta seda mingil põhjusel teha ei saa, siis on kasutaja ise midagi failidega teinud.
- mitte keegi ei küsi ega jaga õpetusi konkreetsete asjade tegemiseks ja läbiviimiseks mängudes; - rikutud
- mitte keegi ei äritse ega risusta Mängufoorumi teemasid vastavasisulise arutlusega, selleks on Ärifoorumid ! - rikutud
| painkillah kirjutas: |
| pakkuda üks WoWi konto, chare peal paar tki, 20-40 lvl. pakkuge hindu privas või msnis |
| Raines kirjutas: |
| Kui keegi tahab siis müün ära oma accounti 300.- Peal on siis undead mage lvl 60 epic asju paartükki , epic mount kõik tarvelers packbagid jne. Siis tauren hunter levelit ei mäleta aga ka 50+ ta oli epic vibuga jne. |
- Mängufoorumi suhtluskeeleks on Eesti keel ! -
Ärge tulge ütlema, et see väärastunud släng, mida internetis räägitakse, on "Eesti keel". Iga seitsmes sõna on laen, iga kirjavahemärgi kohta leiad postitusest kolm koolonit ja suvalist tähte (:p :c).
| Scart kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| miks nad peaks bänni saama? |
Sest blizzard on ametlikult keelanud mängu raha, esemete ja muu kraamiga raha teenimise. |
emm, seega ma ei tohi olla instas ja farmida itameid, mida AH's müüa?
väljenda ennast järgmine kord paremini |
Scart, kas sul endal pole piisavalt palju mõistust, et mõista: NAD farmivad asju, mida müüvad päris raha eest ning kasutavad selleks ära BUGE! Jutt polnud sellest, kui hästi mina ennast väljendan, vaid sellest, kuidas inimesed wowi kasutajalepingut rikuvad ning mängivad edasi. Asjade PÄRIS RAHA eest müümine on keelatud, WOWI RAHA päris raha eest müümine on keelatud, turvaaukude kasutamine on KEELATUD! Ma ei saa aru, kust need fkng tähenärijad tulevad.
Oeh.. ehk täiendan hiljem. Mõtlemisainet natuke..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
30.08.2006 19:09:43
|
|
|
| kus sa võtad et hiinlased mara farmimiseks buge kasutavad?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 19:12:37
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| kus sa võtad et hiinlased mara farmimiseks buge kasutavad? |
DIRE MAUL, level 4x hunterid. Tule ütlema, et see on normaalne nähtus, kui 30% serveri level 40 ringis hunteritest istuvad DMis 24/7.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
30.08.2006 19:22:04
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
| kus sa võtad et hiinlased mara farmimiseks buge kasutavad? |
DIRE MAUL, level 4x hunterid. Tule ütlema, et see on normaalne nähtus, kui 30% serveri level 40 ringis hunteritest istuvad DMis 24/7. |
See ju paar kuud vana nähtus , praeguseks juba ammu parandatud minu teada.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.08.2006 19:43:42
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale; - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt); - rikutud
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne; - rikutud
|
Kas need käisid minu kohta või üldse terve teema kohta? Kui minu kohta siis ma ei rikkunud ühtegi reeglit, võibolla aint natuke seda mis on boldi all
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.08.2006 19:47:07
|
|
|
see käis terve mängufoorumi kohta
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
30.08.2006 20:08:52
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Mõelge nüüd natuke. Mis kuradi pärast on vaja wowi versiooni "downgradeda"? MÄNGIMAKS privaat-/ piraatserveris, mis nõuab vanemat versiooni. Muidugi võib põhjuseks olla ka see, et kasutaja ei suutnud leida õiget update, mis talle vaja oli.. aga kuidas see võimalik on? Peale wowi installimist, käivitamist laseb WOW automaatselt update downloaderi tööle ja kisub õige versiooni. Kui ta seda mingil põhjusel teha ei saa, siis on kasutaja ise midagi failidega teinud.
- mitte keegi ei küsi ega jaga õpetusi konkreetsete asjade tegemiseks ja läbiviimiseks mängudes; - rikutud
- mitte keegi ei äritse ega risusta Mängufoorumi teemasid vastavasisulise arutlusega, selleks on Ärifoorumid ! - rikutud
|
Aga mida sa siis teed, kui patch.mpq file muutub kasutuskõlbmatuks (põhjuseid võib-olla mitu, miks nii juhtub), wow.exe fail on kõige uuema versiooni oma, aga ei saa patchi uuesti peale lasta, kuna näitab, et sama versioon juba olemas. (või siis teisel juhul wow.exe on suutnud metsa poole minna ja keegi ei ole nõus oma exe faili millegi pärast saatma)
Isiklikult ma ei poolda privaat servereid, kui mul oleks aega, et wow'i mängida, siis kindlasti valiks originaal serveri. (tegelikkuses see kuutasu ju eriti suur, ainult 200.- kuus, mõnel läheb krõpsude\koola jms. peale kuus hulga rohkem)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 20:26:07
|
|
|
| Mr.D kirjutas: |
| Aga mida sa siis teed, kui patch.mpq file muutub kasutuskõlbmatuks (põhjuseid võib-olla mitu, miks nii juhtub) |
Tõin selle tsitaadi tekstist lihtsalt ühe näidisena. Kui natuke otsida, leiaks ka hulganisti "korrektsemaid" näiteid, mis viitavad otsesemalt probleemile. Tegu oli lihtsalt esimese sobiva näitena, mis silma jäi.
| Mr.D kirjutas: |
| Isiklikult ma ei poolda privaat servereid, kui mul oleks aega, et wow'i mängida, siis kindlasti valiks originaal serveri. (tegelikkuses see kuutasu ju eriti suur, ainult 200.- kuus, mõnel läheb krõpsude\koola jms. peale kuus hulga rohkem) |
200 krooni kuus ei ole suur hulk raha enamustele, aga mõndadele on. Lisaks pole raha ainuke tegur, millega tuleb arvestada.
Pane ennast olukorda, kus hindad wowi kõrgelt, aga sul on võimalus kuus 4 korda mängida, kas ka siis mängiksid wowi blizzardi serveris ja maksaksid 200 krooni kuus?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.08.2006 20:28:13
|
|
|
| tsitaat: |
Pane ennast olukorda, kus hindad wowi kõrgelt, aga sul on võimalus kuus 4 korda mängida, kas ka siis mängiksid wowi blizzardi serveris ja maksaksid 200 krooni kuus? |
ma ostsin DDO 600+krooni eest, mängisin 2 päeva, ostsin Matrix Online 200+krooni eest ja mängisin 5 minutit. Lineage 2 mängisin kolm päeva, samuti ostsin. Siiamaani elan ja ei nuta, et raha läks vastu maad. vähemalt võin julgelt öelda, et ma pole varastanud.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 20:36:26
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| ma ostsin DDO 600+krooni eest, mängisin 2 päeva, ostsin Matrix Online 200+krooni eest ja mängisin 5 minutit. Lineage 2 mängisin kolm päeva, samuti ostsin. Siiamaani elan ja ei nuta, et raha läks vastu maad. vähemalt võin julgelt öelda, et ma pole varastanud. |
Kes nutab? Kas nutmine pole mitte nende kasutajate hobi, kelle kujuteldavad kõrged moraalid kannustavad teiste sõnavabadust kammitsema?
Sinu nimekiiri Ei ole muljetavaldav ja sa oled varastanud (99,9% kindel). Palun väida, et sa ei ole KUNAGI/ EALES/ MITTE KELLEGI/ MITTE MINGIT omandit tarvitanud või kuritarvitanud. Kui jutt juba viia varguse tasemele, siis kõik on varastanud, valetanud ja petnud. Vähemalt kord ja rohkem polegi vaja.
AI.. ma ei salli sellist lihtsustamist, aga mis seal ikka. Toon sulle arusaadava näite.
Sünnid - oled süütu.
Seksid - kaotad süütuse.
Kui oled naine, võid lasta enda.. kliiniliselt taastada. See ei muuda olnut. Sa ei ole enam kunagi neitsi.
Sinu puhul.. valetad kord, oled valetaja. Varastad kord, oled varas.
Tõestus olemas: sa oled täpselt samasugune pätt nagu meie.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.08.2006 20:39:19
|
|
|
varastamine on NIIII paindlik mõiste et selle üle ei tasu vaielda...
NEXT!!!
Edit: no Timbergi mõistes pean ma küll olema kuritahtlik mõrvarist vägistaja kes lõbu pärast varastab iga minut
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 20:40:59
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| varastamine on NIIII paindlik mõiste et selle üle ei tasu vaielda... NEXT!!! |
Seda on ka HinnaVaatluse reeglid ja privaat/ piraatserverid.
Kuid serveritest vestluse teema jutuks tuleb, puhul moodustub ikka ja jälle silmakirjateenrite ühine rinne - millest selline nähtus? Mille järgi te valite reeglid, mida järgida ning millele alluda?
| amddude kirjutas: |
| Edit: no Timbergi mõistes pean ma küll olema kuritahtlik mõrvarist vägistaja kes lõbu pärast varastab iga minut |
Oled mu postitusi vääriti mõistnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.08.2006 20:49:27
|
|
|
Keegi meist ei sure süütuna, Elu kepib meid kõiki
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2006 22:22:04
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
| kus sa võtad et hiinlased mara farmimiseks buge kasutavad? |
DIRE MAUL, level 4x hunterid. Tule ütlema, et see on normaalne nähtus, kui 30% serveri level 40 ringis hunteritest istuvad DMis 24/7. |
hea siis, et ma ei istu AV's 20 tundi päevas... kas ma olen kah farmer ja tiiter?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otstots
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2006
|
30.08.2006 22:35:08
|
|
|
Sooviksin osta characterit lvl 40-60...minu MSN on ots151@hotmail.com.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 22:59:41
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| hea siis, et ma ei istu AV's 20 tundi päevas... kas ma olen kah farmer ja tiiter? |
Lihtlabane tähenärija.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.08.2006 23:00:02
|
|
|
Hakkab jälle pihta!
Mida kurat te siin teemas äritsete??
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2006 23:41:54
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| hea siis, et ma ei istu AV's 20 tundi päevas... kas ma olen kah farmer ja tiiter? |
Lihtlabane tähenärija. |
ei ole tähenärija. ma tean ise inimesi, kes istuvad 12+ tundi ööpäevas online ja farmivad kraami, nemad küll tiiterid pole.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
31.08.2006 16:19:48
|
|
|
eeh kui pees ma nüüd olen... ma kukkusin Teldrassili saarest välja kui ma olin seal linnas. Läksin koske uurima ja mõtlesin et pullipärast lähen hüppan alla. Noh siis vaatan et kosk hakkab juba vaikselt taevakürgusele minust jääma. Ma mõtlesin "this cant be good". Siis kukkusin seal veel pikemat aega arvates et mingi kukkusin maailmast läbi, maad ju vastu ei tule... kui varsi tuli midagi sädelevat, mina õnnest kargan "MAA" ja siis kukkusin plärtsti ookeanisse. Vaatan ringi, uurin kas kõik ja kõrvad on alles (night elf) ning siis näen et kuskil paistab nagu oleks mingi hiigel puujuur. Siis sain teada et terve Teldrassil on 1 suur puu mille sees on veel sittakanti puid. Jooksen ringi suurte lootustega, ei pääse ma kuidagi üles ja mis kasu sellest oleks. Pool päeva kõnnin sinna ülesse. Siis panen kurbusega "Exit Game" ja "Exit Now". Avasin Internet Exploreri, tegin Favorites lahti, vajutasin HV ning läksin sinna suurte ootustega sellest rääkima.
KRT kuidas ma tagasi saan???
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
31.08.2006 16:24:43
|
|
|
| kasuta kivi mis su inn-i tagasi telepordib või lase end mõnel tuttaval warlockil kuhugi summonida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
31.08.2006 16:32:07
|
|
|
või kottide juures on mingi nupp kus on unstuck vms.
Ai ma mäletan openbeta ajal vist isegi samas kohas kukkusin alla No ei oskand midagi teha, tegin GMile ticketi et olen kinni. Ta siis soovitas sama mis Ravenclaw või unstuck button.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
31.08.2006 18:26:49
|
|
|
Kusjuures kui sa piisavalt kaua seal vees ümber selle puu käid, jõuad varsti Ruth'eran Village'isse kust saad läbi selle portaali darnasse.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
31.08.2006 19:31:51
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| Kusjuures kui sa piisavalt kaua seal vees ümber selle puu käid, jõuad varsti Ruth'eran Village'isse kust saad läbi selle portaali darnasse. |
see võtab terve igaviku aega
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
31.08.2006 19:42:22
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| Kusjuures kui sa piisavalt kaua seal vees ümber selle puu käid, jõuad varsti Ruth'eran Village'isse kust saad läbi selle portaali darnasse. |
ei see võib ikka natuke haige olla
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
01.09.2006 08:51:43
|
|
|
Aga üldjuhul, kui lvl 8 maag printsessist üksi jagu ei saa, on asi normaalne?
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
01.09.2006 10:13:28
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
Aga üldjuhul, kui lvl 8 maag printsessist üksi jagu ei saa, on asi normaalne?
|
möhh? täpsusta parem, millest, kellest jutt?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
01.09.2006 10:26:15
|
|
|
No see suur Siga, Printsessinimeline - human mage temast üksi küll jagu ei saa. No ühe palaga koos lõpuks õnnestus. Küss olesk, kas lvl8 olles peaks üldse selliste asjadega juba tegelema?
Niiviisi trialiga mängides ning nii nõrk olles ei raatsigi karpi osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
01.09.2006 11:40:22
|
|
|
Sellel "printsessil" on 2 addi nii et ühel lvl 8 toonil oleks üksi üsna raske
viimati muutis Venturi 01.09.2006 18:49:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
01.09.2006 13:07:57
|
|
|
| ei saa jagu, tee 1-2 levelit juurde ja proovi uuesti
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
02.09.2006 00:44:41
|
|
|
Nüüd sai siis ka litsentsi lugeda (kus on päris lihtsalt ja selgelt kirjas eraserverite, häkkide ja muude analoogsete asjade keelamine) ning tekkis küsimus mängimise kohta. WoW võib olla paigaldatud kõikidesse ENDA arvutitesse ning korraga võib mängida ühe accountiga üks kasutaja kahest (kas vanem või hooldaja ning 1 laps) siis mida peaks tegema 3 lapsega üksikvanem*. Tema tohib omada ju ainult 1 accounti?!
--
* lihtsalt näide
On Blizzardi poolt ühe account'ga sisselogimine 2 kohast ikka piiratud, või bännivad ära?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.09.2006 01:37:07
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
Nüüd sai siis ka litsentsi lugeda (kus on päris lihtsalt ja selgelt kirjas eraserverite, häkkide ja muude analoogsete asjade keelamine) ning tekkis küsimus mängimise kohta. WoW võib olla paigaldatud kõikidesse ENDA arvutitesse ning korraga võib mängida ühe accountiga üks kasutaja kahest (kas vanem või hooldaja ning 1 laps) siis mida peaks tegema 3 lapsega üksikvanem*. Tema tohib omada ju ainult 1 accounti?!
--
* lihtsalt näide
On Blizzardi poolt ühe account'ga sisselogimine 2 kohast ikka piiratud, või bännivad ära? |
sa ju ei saa 2 st kohast korraga sisse
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
02.09.2006 11:54:12
|
|
|
| Kes ütles, et korraga? Esinenud juhtumeid küll kus inimesed bänni saanud, kui paar korda sõbral lasknud sisse logida, aga neid kes ise mujal sisse logivad pole küll väga palju vahele võetud, vähemalt teemasi on tunduvalt vähem. Kasutaja jagamine on muidugi keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.09.2006 13:32:21
|
|
|
mind huvitaks see kuidas teeb blizz kindlaks, et "sõber sisse logind". erinevad ip-d pole tõestus, ja isegi pole tõestus see, et äkki(ajaliselt äkki- hetkega) on sama konto alt logitud sisse teises maailma otsas - on olemas ju remote desktopid jms tarkvarad, see miks just sedasi sisse logitakse sinna x kohta pole blizzardi asi, äkki on lihtsalt vaja ja kõik.
üldse blizz võiks ära kaotada selle klausli, et ühe kontoga võib ainult 1 isik mängida. kuna niikuinii korraga sisse logitud ei saa olla üle 1 kasutaja. samas eks vaja ju inimesi ikka uusi ja uusi kontosid ostma panna.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2006 14:04:02
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
mind huvitaks see kuidas teeb blizz kindlaks, et "sõber sisse logind". erinevad ip-d pole tõestus,
Neil pole tõestust tegelikult vaja, et sind bännida. Kui tahavad - bännivad. |
| painkillah kirjutas: |
| ja isegi pole tõestus see, et äkki(ajaliselt äkki- hetkega) on sama konto alt logitud sisse teises maailma otsas - on olemas ju remote desktopid jms tarkvarad, see miks just sedasi sisse logitakse sinna x kohta pole blizzardi asi, äkki on lihtsalt vaja ja kõik. |
Füüsiliselt ei saa sa hetkega olla teises maailma otsas. Remote desktopiga wowi mängimine.. kaheldav.
| painkillah kirjutas: |
| üldse blizz võiks ära kaotada selle klausli, et ühe kontoga võib ainult 1 isik mängida. kuna niikuinii korraga sisse logitud ei saa olla üle 1 kasutaja. samas eks vaja ju inimesi ikka uusi ja uusi kontosid ostma panna. |
Aye.. kuidas nad muidu raha teeniksid.
Ps. noobi küsimus (pole kunagi paladoni mänginud): kuidas judgementi kasutada?
Seal peale ja judgement? Või.. on siin veel midagi, millega tuleks arvestada?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.09.2006 14:13:15
|
|
|
seal peale ja klikkad judgement nuppu. iga seali juures ka tema judgement efekt.
ja nagu ma ütlesin, see milleks jooksutada wowi üle remote desktopi on tähtsusetu. fakt on, et sa saad seda teha kui vaja.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
02.09.2006 15:26:08
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| dzombe kirjutas: |
Nüüd sai siis ka litsentsi lugeda (kus on päris lihtsalt ja selgelt kirjas eraserverite, häkkide ja muude analoogsete asjade keelamine) ning tekkis küsimus mängimise kohta. WoW võib olla paigaldatud kõikidesse ENDA arvutitesse ning korraga võib mängida ühe accountiga üks kasutaja kahest (kas vanem või hooldaja ning 1 laps) siis mida peaks tegema 3 lapsega üksikvanem*. Tema tohib omada ju ainult 1 accounti?!
--
* lihtsalt näide
On Blizzardi poolt ühe account'ga sisselogimine 2 kohast ikka piiratud, või bännivad ära? |
sa ju ei saa 2 st kohast korraga sisse |
Paar patchi tagasi sai isegi. Ainult erinevates serverites pidi mängima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2006 23:18:14
|
|
|
| koromon kirjutas: |
| Paar patchi tagasi sai isegi. Ainult erinevates serverites pidi mängima. |
MIs patchi ajal selline asi toimus? Olen ise wowi erinevatel perioodidel mänginud ja kui mälu mind ei peta, siis koheselt kui keegi teine su kontoga login andmed sisse toksib.. logitakse sind mängust täiesti välja.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|