Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Uno.ee-st musa salvestamine??? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tanel131
HV kasutaja


liitunud: 14.02.2002




sõnum 15.09.2002 17:10:00 Uno.ee-st musa salvestamine??? vasta tsitaadiga

Kuidas saaks Uno.ee-st nalja kanali alt neid lugusid salvestada. Mikrit kahjuks pole ja sellega jääb liiga sitt!!! Neil peaks ju kuskil serveris need lood üleval olema ja kuidagi peaks ju ligi ka saama.

_________________
GOOGLE
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.09.2002 17:33:00 vasta tsitaadiga

Nii uskumatu kui see ka ei tundu saab helikaardiga lindistada ka samal ajal mängivat heli. Tuleb record source-iks valida mixerist Wave.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2002 17:40:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 17:33 ihvike kirjutas:
Nii uskumatu kui see ka ei tundu saab helikaardiga lindistada ka samal ajal mängivat heli. Tuleb record source-iks valida mixerist Wave.

Ihvikesel on vist õigus...mullegi meenub et niimoodi peaks saama...
Selline uitmõte tuli, et kui näiteks toda audiot unost mängida, siis kas ta ka mitte sulle temporary internet filesi failist koopiat ei teinud? Vähemalt videotega olen sellist fenomeni täheldanud - kuigi pikemad videod kippus windooza tempis ära jupitama...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.09.2002 17:47:00 vasta tsitaadiga

Asi on realmedia ja webilehel pleier. Kahtlane, et midagi alles jääb. Võimalik, et mingi ram fail jääb alles, kus sees on link rm failile, kahtlane siiski.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2002 17:55:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 17:47 ihvike kirjutas:
Asi on realmedia ja webilehel pleier. Kahtlane, et midagi alles jääb. Võimalik, et mingi ram fail jääb alles, kus sees on link rm failile, kahtlane siiski.

Sul on vist õigus - loost tõesti koopiat mul temp-jne-kataloogist leida ei õnnestunud...küll aga mingi link. Tundub et uno server on praegu maas, nii et katsetada ei õnnestu icon_sad.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2002 18:00:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 17:55 Bad Sector kirjutas:
Tundub et uno server on praegu maas, nii et katsetada ei õnnestu icon_sad.gif

offtopic: pigem on pool internetti hetkel maas (Starmani poolt vaadatuna).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 15.09.2002 18:00:00 vasta tsitaadiga

UNO server on täiesti olemas, mängib mul taustaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 15.09.2002 18:02:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:00 lauri kirjutas:
tsitaat:

15.09.2002 17:55 Bad Sector kirjutas:
Tundub et uno server on praegu maas, nii et katsetada ei õnnestu icon_sad.gif

offtopic: pigem on pool internetti hetkel maas (Starmani poolt vaadatuna).


mul sama jama - isegi winupdate servu paistab siit vaadates maas olevat
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2002 18:02:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:00 lauri kirjutas:
tsitaat:

15.09.2002 17:55 Bad Sector kirjutas:
Tundub et uno server on praegu maas, nii et katsetada ei õnnestu icon_sad.gif

offtopic: pigem on pool internetti hetkel maas (Starmani poolt vaadatuna).

arvad et asi on starmanis? hmm, tegelikult probleemid on tõesti paljude lehekülgede avamisega, aga ma mõtlesin et minul tuleneb see sellest, et tõmban parajasti paari filmi (õnneks siis vähemalt download starmani serverist toimib)...

...aga näiteks neti avaneb mul kiiresti

_________________
The point being...?

[ Seda sõnumit muutis: Bad Sector on 15.09.2002 18:05 ]
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2002 18:05:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:02 Bad Sector kirjutas:
arvad et asi on starmanis?

ei. asi on kuskil Sõle tn tix'is. näiteks ei saa pingida Uninet'ti ja välislink on ka maas.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2002 18:08:00 vasta tsitaadiga

Vaatan ka interneti läbi Starmani prillide ja tõepoolest on neti ainult valikuliselt, seda juba poolest ööst saadik. Hetkel ligipääsmatutest lehekülgedest võiks veel nimetada minu arvates ühte parimat otsimootorit Google.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2002 18:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:08 djstallion kirjutas:
Vaatan ka interneti läbi Starmani prillide ja tõepoolest on neti ainult valikuliselt, seda juba poolest ööst saadik. Hetkel ligipääsmatutest lehekülgedest võiks veel nimetada minu arvates ühte parimat otsimootorit Google.


veel pool tundi tagasi google toimis aga praegu olen ka mina sinna ligipääsemise rõõmust ilma. Ka pingida ei õnnestu pooli saite...Paistab ikkagi et starmanis mingi kamm
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 15.09.2002 18:19:00 vasta tsitaadiga

Et kasutajana ei oska muudmoodi lohutada, kui et:
- Starman on ise midagi maha võtnud millegi kordategemiseks
või
- mingi "ammune kala" viskas vedru lõplikult välja.

Aga ehk julgeb mõni Starmani-mees nüüd dzotile viskuda ja ära rääkida, mis toimub!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.09.2002 18:23:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:19 palle kirjutas:
Aga ehk julgeb mõni Starmani-mees nüüd dzotile viskuda ja ära rääkida, mis toimub!

Vaevalt, et neil enne aega on, kui asi korras icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2002 18:24:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 18:23 ihvike kirjutas:
tsitaat:

15.09.2002 18:19 palle kirjutas:
Aga ehk julgeb mõni Starmani-mees nüüd dzotile viskuda ja ära rääkida, mis toimub!

Vaevalt, et neil enne aega on, kui asi korras icon_biggrin.gif

noo, vähemalt võiks keegi sedagi öelda millal orienteeruvalt asi jälle toimima hakkab...

Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 15.09.2002 18:53:00 vasta tsitaadiga

Kohe näha, et Starman, Tele2 jms on omavahel "sugulased". Nüüd on siis ED ka maas...

shit happens
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel131
HV kasutaja


liitunud: 14.02.2002




sõnum 15.09.2002 22:59:00 vasta tsitaadiga

Kuda see helikaardist salvestamine käib siis, ise küll ei oska. Natuke jamasin sound recorderiga aga ei miskit.

_________________
GOOGLE
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 16.09.2002 00:20:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 22:59 tanel131 kirjutas:
Kuda see helikaardist salvestamine käib siis, ise küll ei oska. Natuke jamasin sound recorderiga aga ei miskit.


Kunagi aastaid tagasi sai oma 486-ga küll raadiost lugusid salvestatud (mul tuli raadio kõrvaklapiaugust juhe arvuti line-in ja line-outist läks siis heli võimu jne, ühesõnaga lasin lihtsalt raadiot läbi arvuti).
Eriline kunst see ei olnud - wave oli vist source'iks võetud ja tuli üksnes õigel ajal (s.t kui mõni kuulatav lugu tuli) hiirega record-nupule klõpsata ja oligi kõik...
eks katseta, küll lõpuks ikka õnnestub...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Blanco
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.09.2002 16:26:00 vasta tsitaadiga

link :: Any Recorder 1.68

Ehk otsid midagi sellist? Vaata Tucowsis ringi.


[ Seda sõnumit muutis: Blanco on 17.09.2002 16:30 ]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 17.09.2002 16:52:00 vasta tsitaadiga

link :: Ultraplayer

Kasuta Ultraplayerit
tal on optsioon mängitava
salvestamiseks ja mängib ka
realkakat ,kui real'i codec on
masinas olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2002 18:22:00 vasta tsitaadiga

totalrecorder lindistamiseks parim
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 17.09.2002 21:04:00 vasta tsitaadiga

kui algse küsimuse poole pöörduda, siis pakuks: Streambox Ripper
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Glenn
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2001




sõnum 23.09.2002 16:41:00 vasta tsitaadiga

nojehh. ai taha teid kurvastada, aga ega vist ei ole. korra sai 8mbit ühendusega 3 matsi ajusid kärsatanud, a
ei midagi. hea süsteem neil. hurra(või mitte???) unole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 23.09.2002 17:35:00 vasta tsitaadiga

Kas Netiraadiote salvestajad ei kõlba ka Uno salvestamiseks. Tõsi, nende salvestajate eest küsitakse päris palju raha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oxymoron
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2002




sõnum 29.10.2002 14:45:00 vasta tsitaadiga

http://www.xoteck.com/products/
Vabavara ja kommentaare pole vist vaja.Ülikõva veebiraadiotest lugude rippija!
Pole tänu väärt.thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gensoft
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2002




sõnum 30.10.2002 12:29:59 heli salvestamine vasta tsitaadiga

a selline variant kah, lihtsalt torkas pähe:

otsi teine arvuti ja pane sealt mängima see uno.ee ja siis oma arvutisse lykkad line in`i . ja pane salvestama. Lihtne variant ju ?! icon_razz.gif

_________________
Photography by Gen http://www.genvagula.com
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Enemy Of State
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2003




sõnum 28.02.2003 17:12:09 :!: kuidas see siis käib? vasta tsitaadiga

nonii. see topic on nüüd nii vana et vaevalt et see kedagist enam huvitab... kuid siiski.
systeem on väga lihtne. arvutisse ei jää sellest midagi tarka, arvutist pole môtet otsida. targem oleks môelda yhenduste peale mida kuulamine tekitab.
kujutan ette, et väga paljud teavad ja oskavad seda systeemi. anname unokatele au, nende systeem on väga ilus ja puhas, ainus variant kuidas sealt lugusid kätte saada on kasutada idiootseid v6tteid...icon_smile.gif
lood on neil serveris t6esti rm-lingilt rami ja encodeimiseks on vast t6esti k6ige targem kasutada streambox ripperit(nagu a1 juba välja pakkus!), kuna vaevalt keegi viitsib kuulata ram-formaadis faile. (neid ei anna ju minuteada plaadile ajada) Kuigi, nende failide suurus on k6igest kuskil 700kb... seepärast streamib selle dial-upiga ka ära...
miks jutud ei liigu, kuis see k6ik käib? arvatavasti kôik on liialt targad et seda levitada... kiirused muutuksid jupe aeglaseks... UNOkad keeraksid levitajale nii et ise ka ei usu... kellel seda k6ike vaja?
P.S. JÄTKE MEELDE: KôIK ARVUTISYSTEEMID, MIS EI OLE YLDKASUTATAVAD - NENDESSE SISSEMURDMINE ON TAVALINE VARGUS!!! TEIL EI OLE SINNA ASJA. MA EI TUNNE MEIE ôIGUSSYSTEEME KYLLALT HÄSTI, ET ÖELDA TEILE KARISTUSE MÄÄRA, MIS VôIB SELLE EEST MÄÄRATA, KUID USA-S ON SELLINE SEADUS VASTUVôETUD AASTAST 1986(vist?) JA TRAHVIMÄÄRAD ON VÄGA SUURED. nii et olge môistlikud, teil ei ole neid asju vaja teha...
ega mul miskit muud tarka öelda polegi... olge siis tublid ja môistlikud, ok?
----------------------------
enemyofstate.
only god knows how i hate my finnish keyboard.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel131
HV kasutaja


liitunud: 14.02.2002




sõnum 28.02.2003 18:01:13 vasta tsitaadiga

Mis point sellel nüüd siis oli??????? Mingi antipiracy või????? Iga üks võib UNO-st neid lugusid kuulata, keegi pole rääkinud sissemurdmisest. Tahaks vaid nad kuskile salvestada, see ei tohiks ju seaduse vastane olla, või siis ikkagi on????
_________________
GOOGLE
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Uno.ee-st musa salvestamine???
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.