|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
18.08.2006 18:22:34
|
|
|
| rasmer kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
grade mitte graad.
kas setud ei oska inglise keelt? mängus ju skilli peal selgelt kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks. |
kuule ära ülbitse siin, teine küsib viisakalt küsimuse. Kas inglise keele oskus on setudele kohustuslik? Kui kirjutab valesti siis paranda viisakalt. |
Mulle tundub et sina oled nagu ülbe? Ta parandaski viisakalt. Ülbe oleks olnud siis kui oleks Pe*se saatnud.. Pft.
Igatahes OT.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.08.2006 20:24:58
|
|
|
Meil juba klannid ja allianced orgunnitud, nüüd ootame servut vaid. Mis klassi keegi plaanib teha üldse?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
18.08.2006 21:19:16
|
|
|
Warsmith
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
18.08.2006 22:32:47
|
|
|
kui mul aega tekib, siis tulen spoilerdama
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
18.08.2006 22:42:43
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| rasmer kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
grade mitte graad.
kas setud ei oska inglise keelt? mängus ju skilli peal selgelt kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks. |
kuule ära ülbitse siin, teine küsib viisakalt küsimuse. Kas inglise keele oskus on setudele kohustuslik? Kui kirjutab valesti siis paranda viisakalt. |
Mulle tundub et sina oled nagu ülbe? Ta parandaski viisakalt. Ülbe oleks olnud siis kui oleks Pe*se saatnud.. Pft.
Igatahes OT. |
ta muutis oma postitust peale seda...
alguses oli seal hoopis teine jutt nii et ära kaeva vana probleemi ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.08.2006 23:36:18
|
|
|
stop whining noobsticks...
make love not killsteals
btw miski Vent channel kus kõik vanad kalakesed sees,idlete seal jah? kunagi ei räägita midagi :/
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
19.08.2006 00:11:45
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
stop whining noobsticks...
make love not killsteals
btw miski Vent channel kus kõik vanad kalakesed sees,idlete seal jah? kunagi ei räägita midagi :/ |
Vent on top secret asi, mida igale noobstickile ei avalikustata..
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.08.2006 00:34:58
|
|
|
| nuh ma olen seal olematuid kordi sees käinud,ilmaasjata mikri taha ajanud...miski hulk rahvast on sees aga vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
19.08.2006 00:48:57
|
|
|
ju nad kõik näevad, et sa tulid sisse ja jäävad kõik vait
snax andis mulle ka millalgi mingi vent aadressi, kunagi võiks läbi astuda küll, kui ma capale video üles lasen, siis annan talle aadresi teada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
19.08.2006 01:18:25
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| nuh ma olen seal olematuid kordi sees käinud,ilmaasjata mikri taha ajanud...miski hulk rahvast on sees aga vaikus. |
Mul on siuke tunne, et vales ventis, me juba 2x kolinud vahepeal 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
19.08.2006 22:13:46
|
|
|
Ise teen OL'i uuesti, varsti hakkab nalja saama
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
20.08.2006 00:04:48
|
|
|
5x Virtue siis lõpuks online Väike l2p update vaja teha aint. edu
www.l2-paradise.com
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
20.08.2006 00:36:51
|
|
|
maas miskipärast nüüd kogu kupatus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
20.08.2006 01:04:53
|
|
|
Irw dwarfide uputus on täielik, lol sick... nagu vähemalt 200 dwarfi
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
20.08.2006 13:55:46
|
|
|
| nimi mul seal servus aurora ;p pm-ige mulle siis mul lõbusam ;P
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.08.2006 14:13:41
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
Irw dwarfide uputus on täielik, lol sick... nagu vähemalt 200 dwarfi  |
tee pilti paluuuuuuuuuuun! XD
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
20.08.2006 14:42:48
|
|
|
algus linnad on nii perses omadega, 5 venda taovad 1 mobi. Ühte quest mobi campivad 15 matsi ja see veel kõik oli Orc Village's ma ei taha teada, mis mujal toimub!
Level 21 Orc Shaman btw, nick Everlong
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.08.2006 15:29:18
|
|
|
btw,tahaks ka pelada aga mul vist aint mingi 4 plaati L2 chronicles 1,2 vms ta oligi
peab vist tervenisti uue c4 installfaili tõmbama jah?
kavatsen minna idle Warcryer'ks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
20.08.2006 15:58:10
|
|
|
ma mõtlesin vahepeal ümber ja hakkan tegema destroyerit. hetkel lvl 11
Edit: kui kellelgi vaja l2heb siis ingame name on LordlestaEST
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.08.2006 17:22:19
|
|
|
ehh...panin C1 updatema C4'ks...huvitav kaua läheb?
oleks vist mõttekam C4 installfail tõmmata :/
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
20.08.2006 18:18:52
|
|
|
omg no võimatu lvl-dada ju jamasin mingi 2-3 tundi, et 11 to 15 saada!!
EDIT: no newbie guid ka nii h6ivatud, et jamasin tykk aega enne kui ta mulle buffi andis
http://www.zone.ee/ageman/newbguide.jpg
viimati muutis Lordlesta 20.08.2006 18:27:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.08.2006 18:23:57
|
|
|
ma tahaks C4 update enne valmis saada xD
kui keegi teab Heyth-Eureka L2 Paradise võiduvideo laulu siis andke teada!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
20.08.2006 18:35:18
|
|
|
| rasmer kirjutas: |
| Sakurai kirjutas: |
| rasmer kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
grade mitte graad.
kas setud ei oska inglise keelt? mängus ju skilli peal selgelt kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks. |
kuule ära ülbitse siin, teine küsib viisakalt küsimuse. Kas inglise keele oskus on setudele kohustuslik? Kui kirjutab valesti siis paranda viisakalt. |
Mulle tundub et sina oled nagu ülbe? Ta parandaski viisakalt. Ülbe oleks olnud siis kui oleks Pe*se saatnud.. Pft.
Igatahes OT. |
ta muutis oma postitust peale seda...
alguses oli seal hoopis teine jutt nii et ära kaeva vana probleemi ülesse. |
Aight. Ma ei teadnud seda. Ja siis On topic ka. Et mis serverites keegi mängib hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
20.08.2006 18:59:29
|
|
|
mina anna alla liiga suur liiklus toimub seal servus.
eks kunagi hiljem proovin uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
20.08.2006 22:00:57
|
|
|
kus keegi lvldab ja mis nimedega olete ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
21.08.2006 12:48:13
|
|
|
Level 30 Orc Shaman, Everlong
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
21.08.2006 19:14:34
|
|
|
Level : "Noobstick"
Name : Mafka
Class : wannabee Orc WC nühkija!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
22.08.2006 01:16:11
|
|
|
lvl:30
class:dark wiz ->sh
"kiku
tegime ka klanni
eriti oodatud joinima on tankerid
kuid ega ka maged ja supporterid viga tee
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.08.2006 23:02:03
|
|
|
keegi kunagi OL/WC on olnud?
Oleks hea kui keegi räägiks oma kogemustest,nippidest etc.
head videod OL/WC kohta oleksid ka teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
23.08.2006 09:37:40
|
|
|
mina olen OL olnud, aga see oli ISO-s niiet ega seal see asi õige seal ei ole . Noh raske on teda lvida see kindlasti, aga kui high lv siis päris paljud tahavad OL-i partysse. PvP-s päris tugev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
24.08.2006 13:54:37
|
|
|
| Selline küsimus oleks siis, et mis on parim HE subclass?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
24.08.2006 17:46:18
|
|
|
http://boards.lineage2.com/showflat.php?Cat=0&Number=686337&an=0&page=0#Post686337
| tsitaat: |
We are happy to announce that we are planning to launch Chronicle 5 on September 6, 2006!
During the server downtime for the Chronicle launch, the following event items will be removed:
* Bead Ornament (Deck the Halls)
* Star Ornament (Deck the Halls)
* Fir Tree Branch (Deck the Halls)
* Flower Pot (Deck the Halls)
* All alphabet letters (L2 Day)
* Gunpowder (Playing With Fire)
* Magnesium (Playing With Fire)
* Squash Seed (Summer Squash)
* Large Squash Seed (Summer Squash)
* Pollen (Summer Squash)
Additionally, the replays you created in Chronicle 4: Scions of Destiny will not be compatible with Chronicle 5 and can only be viewed in the Chronicle 4 game client. We apologize for any inconvenience this may cause.
Finally, in Chronicle 5, the maximum number of clans in an alliance will be reduced from 12 to 3. At the time of launch, alliances will not be forcibly disbanded. However, we strongly encourage clans to re-form their alliances as soon as possible. Alliances may be forcibly disbanded at a later date.
More details will be available closer to the launch of Chronicle 5. |
http://boards.lineage2.com/showflat.php?Cat=0&Number=686595&an=0&page=0#Post686595
| tsitaat: |
| The tenth Lineage II server, Franz, is planned to open with the launch of Chronicle 5. This server will be designated as a European server like the Teon server. All players are free to choose any server, but Franz will use European-centric time for castle sieges and other game systems. |
Kas keegi sinna kah plaanib kolida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
24.08.2006 21:06:18
|
|
|
| Negative kirjutas: |
| Selline küsimus oleks siis, et mis on parim HE subclass? |
möh? vahet pole ju, ega subclass ei sõltu ju su algsest classist (kui välja arvata see, et elfid ei sa valida DE subi jne...). Sina saad valida kõigi classide vahel peale archerite, OL'i ja WS'i.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
25.08.2006 11:05:34
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Negative kirjutas: |
| Selline küsimus oleks siis, et mis on parim HE subclass? |
möh? vahet pole ju, ega subclass ei sõltu ju su algsest classist (kui välja arvata see, et elfid ei sa valida DE subi jne...). Sina saad valida kõigi classide vahel peale archerite, OL'i ja WS'i. |
My bad, oleksin pidanud enne natukene uurima seda värki, kui küsima tulin. Nüüd juba korras, valisin Warcryeri.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
25.08.2006 14:59:13
|
|
|
Hmm ,ma saan varsti palju raha + uue arvuti ,seletage mis mäng see LINEAGE 2 on ?
1.Kas peab maksma kuumaksu ?
2.Mingeid vingeid Event'eid on ?
3.Kas siin on serverid?
4.Kui siin on serverid kas nad on stabiilsed ning kus oleks palju eestlasi ?
5.Siin mängus on Rassid,klassid ?
6.Kuidas skille õppida ,treener või nagu Silkroadis?
Oleksin vägagi tänulik kui keegi oskaks neile küsimustele vastata ,kui kõik on korras siis selle 300 kr eest võib osta selle.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
25.08.2006 16:46:48
|
|
|
kui sa ostad selle mängu poest siis saad sa mängida official servarites tasuta 30 päeva. hiljem pead maksma hakkama kuumaksu mis on minuteada 12.99 eurot/kuu
kui sa aga tahad private serverites mängima hakata siis saad mängu tirida ka lineage official web saidilt www.lineage2.com
private serverid on täiesti tasuta ja antud hetkel ka suht hästi arenend juba (stabiilsed jne)
eventide kohta niipalju: officialis on pidevalt evente mõned on lahedad mõned annavad lihtsalt võimaluse lahedaid asju saada jne
private serverites olenem adminnidest ja GM'idest kui palju nad viitsivad evente teha.
5. jah siin mängus on rassid ja klassid rassideks on elf dark elf, human, dwarf ja orc klasse on väga palju erinevaid täpsemat infot leiad lineage2 kodukalt mis sai ka eelpool mainitud
6. skillide õppimiseks tuleb minna oma treeneri juurde kelle käest saad skille SP(skill points) eest, mõningaid skille saab õppida vaid siis kui sul on antud skilli õppimiseks raamat.
loodan et said mõnele küsimusele oodatud vastuse. kui tahad kõigest täpsemalt uurida siis >>> www.lineage2.com seal on kogu vajalik info L2 kohta
enjoy
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
25.08.2006 18:11:19
|
|
|
1. Umbes 190 eek on kuumaks.
2. Event'e ikka tehakse.
3. 9 offical retail serverit on praegu, 6ndal septembril tuleb üks uus server juurde (vt minu eelmist postitust).
4. Kõik official retail serverid on täisesti stabiilseld ja korralik ping on kah. Kõige rohkem vist on Bartz'i peal kui seal reaalselt keegi peale Snaxz'i pelab veel? Soovitaks seda uut Franz serverit kus kõik alustavad puhtalt lehelt ning event'id on euro time zone ajal. Ise asun Kain'i peal lv 78 adventurer (main), 76 hell knight ja 61 phantom ranger (sub'id). Enamus eestlasi tegelikult hüppavad ühest ebastabiilsest private serveri käkerdisest teise jne. Üldiselt ei soovitaks mingit mõttetut private serveri jama kui vähegi võimalik 190 eek kuus välja käia.
5. 5 rassi ja vist oli 31 klassi (vt www.lineage2.com).
6. Capa vastas juba skillide kohta. Tegelikult ainult spellide jaoks on spellbook/amuleti vaja, mis üldiselt ei ole eriline probleem saada va heart of paagrio. Peale lv 76 saab eelnevaid skille enchantida kah xp+sp eest.
Üks parimaid omadusi võrreldes teiste MMORPG on selgelt kõige arenenum PvP süsteem, graafika on kah suht hea ja mulle isiklikult meeldib et max level/gear paari kuuga ei saa.
http://img208.imageshack.us/img208/5461/hkri5.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
26.08.2006 12:22:50
|
|
|
Tere . äkki keegi annab nõu . Nimelt ma juba 2 korda kaotan oma samurai topelt mõõgad +4 saamiseks scroll ise väidab et turvaliselt saab 3 ja kas selle sama scrolliga on ikka võimalik +4 saada joppamisega või on selle jaoks eraldi scroll olemas . ette tänades .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.08.2006 13:06:21
|
|
|
setukas, ehh...kui scroll väidab et maksimum +3 mis õnnestunult saad, siis miks sa üritad +4 saada?
riskifaktor on sulle teada, +4 saamine on puhas õnnemäng ning +4 100% scrolli pole,kui ainult 2piece armorile,kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
26.08.2006 15:04:53
|
|
|
dominus, sellepärast, et dualitel tuleb +4 peal SA peale, muud moodi neile SA-d ei saa.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
26.08.2006 15:26:19
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
setukas, ehh...kui scroll väidab et maksimum +3 mis õnnestunult saad, siis miks sa üritad +4 saada?
riskifaktor on sulle teada, +4 saamine on puhas õnnemäng ning +4 100% scrolli pole,kui ainult 2piece armorile,kui ma ei eksi. |
Tänan vastuse eest . nagu aru saan siis tuleb edasi proovida kunas õnn naeratab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
28.08.2006 02:42:14
|
|
|
Tervist!
On plaanis Franzi mängima minna. Class-i poolest 2 valikut silme ees : Hawkeye või Bishop.
kellelgi veel plaan sinna minna?
viimati muutis Dwarve 29.08.2006 20:17:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
29.08.2006 14:24:13
|
|
|
kas on mingigi võimalus saada ingame walkeriga Paradise sisse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2006 14:38:56
|
|
|
| VibU kirjutas: |
kas on mingigi võimalus saada ingame walkeriga Paradise sisse?  |
eks mingi võimalus on kindlasti, õppid progema ja oled poolel teel
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
29.08.2006 20:57:59
|
|
|
L2 Private....party@Nimega
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
29.08.2006 23:24:34
|
|
|
MAHA MAGASID OMG!!!!
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.08.2006 01:10:35
|
|
|
Ma hakkan kaineks saama
EDIT: Pidarastõõõ pliiinnn!!
capa, lisa 15kr arvele, kunagi saad vee tagasi!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.08.2006 02:05:28
|
|
|
sry et kohale ei jõudnud muide miks nii vara lõpetasite? ma helistasin natuke kell 12 läbi snaxile ja ta enam ei vastanud jõite ta laua alla?
millal vol. 2?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|