Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kui suur on sinu mobiiliarve ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui suur on sinu mobiiliarve kuus ?
Alla 100.-
24%
 24%  [ 238 ]
100-200.-
30%
 30%  [ 291 ]
200-350.-
18%
 18%  [ 174 ]
350-500.-
10%
 10%  [ 104 ]
500-700.-
5%
 5%  [ 53 ]
700-1000.-
3%
 3%  [ 33 ]
1000-1500.-
2%
 2%  [ 21 ]
1500-2000.-
1%
 1%  [ 12 ]
2000 - ..... -
2%
 2%  [ 28 ]
hääli kokku : 954

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 01:00:11 vasta tsitaadiga

ma vaatan et kõigil suht hästi läheb icon_razz.gif ma nagu arvet alla 400 kr pole saanud ma ei tia küll miks nüüd viskasid suured arved üle ja läksinj teleyhte, ennem oli emt era pakett jube mis arved seal tlid .. viimane oli 1k ..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 01:04:20 vasta tsitaadiga

300-400... simpel on kallis, peab ümber kolima icon_neutral.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kanna
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.06.2005 01:12:31 vasta tsitaadiga

Iga kuu umbes 70 eeki .... tänu tele2 levile icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2005 13:25:17 vasta tsitaadiga

Arve suurus oleneb täiesti aastaajast ja muidugi tele2 levist ka icon_razz.gif Kord oli selline juhus, et üks kuu oli arve natuke alla 400.- ning järgmine kuu oli ainult 39.- icon_biggrin.gif. Aga keskmine jääb ikkagi paarisaja ringi, pole eriline telefoniga lobiseja.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2005 13:29:41 vasta tsitaadiga

valisin 100-200. muidu ~150 või alla. seal sees ka telefoni järelmaks 55.-
tele2 dynamo, kuumaksu soodustus(st kuumaksu pole), minuti hind 2.20.- sms 1.85.-(tavaliselt saadan netist, seal tasuta).
viimane arve oli 98.76 thumbs_up.gif samas kokku nagu ei hoia, lihtsalt mõtetut jama ei aja.
suurim arve on üldse olnud midagi üle 300 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 11:21:55 vasta tsitaadiga

EMT klient ja arve kuskil 200-300 kr icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
faca
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004




sõnum 21.06.2005 11:24:05 vasta tsitaadiga

EMT ja 200-300

Naisel TeleYks ja ~ 100-150
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 21.06.2005 11:32:37 vasta tsitaadiga

EMT ja praegu kõigub kusagil 50 kr ümber icon_razz.gif. Tudengipakett ja EMT kõned liitujale tasuta kah. Muidu vist tiksuks kusagile sinna 150 ligi. Jube närb rääkija olen ka, ainult hädavajalikud tööasjad ja kõned a'la "kus oled, tule siia" jne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 11:39:47 vasta tsitaadiga

Maal olemine tuleb päris kõvasti mobla arvele kasuks, olen enamus ajast maal veetnud ja mobla arve tuli ~76.- icon_eek.gif tavalise ~250.- asemel. Nagu öeldakse, pole levi pole arvet, tegemist on elisa võrguga.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 22.06.2005 20:58:34 vasta tsitaadiga

EMT ja 350-500 enamasti.

Kui saab pikemalt välismaal viibitud siis ka suurem.
Palju tööl laua telefoni arve o sellele ei taha mõeldagi, enamus kõnesid saab selle pealt tehtud ning ikka päris pikalt(keskmiselt pakuks 30-40min päevas mobiilidele).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2005 03:44:00 vasta tsitaadiga

just rääkisin sõbraga 15minutit...Jälgisin seisu ja 100.- eeku kadus nagu naksti icon_biggrin.gif Simpelilt siis mingile 56*** jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2005 13:33:43 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
just rääkisin sõbraga 15minutit...Jälgisin seisu ja 100.- eeku kadus nagu naksti icon_biggrin.gif Simpelilt siis mingile 56*** jne icon_smile.gif


Doh, ma saan oma tele2.net paketiga selle raha eest üle 2 tunni rääkida icon_eek.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2005 13:34:35 vasta tsitaadiga

Elisa STOPP teenus on peal ja üle 100.-/kuus ei lähe icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2005 13:47:17 vasta tsitaadiga

Viimane arve oli ~400, aga olin ka pool kuud puhkusel. Muidu oleks kuskil 700-800.-
Aga kuna telefon ja number on firma oma, siis pole hullu icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 17:40:15 vasta tsitaadiga

võrk elisa ja arve kõigub umbes 500-700 eesti krooni kuus. extra pakett+ 80- eekine gprsi pakett on seal juures. enda arust nagu ei räägigi palju icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 11.07.2005 19:56:31 vasta tsitaadiga

EMT arve kuskil 250-400.- EEK vahemikus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 12.07.2005 03:55:44 vasta tsitaadiga

zen ju tahab igakuu 150 krooni suvel, et tasuta zenide vahel rääkida.... icon_sad.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 08:27:35 vasta tsitaadiga

R35P3C7M3 kirjutas:
zen ju tahab igakuu 150 krooni suvel, et tasuta zenide vahel rääkida.... icon_sad.gif


POP ei taha...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 12.07.2005 09:08:49 vasta tsitaadiga

EMT'st Teleyhte üleminnes vähenes mobla arve drastiliselt.
150.- siis nüüd kuskil icon_smile.gif endise 400-500 asemel
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.07.2005 17:51:00 vasta tsitaadiga

mnjaa... tean mitmeid, kes on arve siiski veel rohkem lõhki rääkinud, mis sest et odavam rääkida...
endal oli hiljaaegu ~750.- arve... pärast EMT sisest paketivahetust ja soodustuste peale laksamist sain 5XX.- peale icon_razz.gif
Palju ikka, aga vähemalt pole mööda Eestit sõeludes kohta, kus levi pole olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.07.2005 18:31:03 vasta tsitaadiga

Mul jääb tavaliselt 50 - 100.-'ni. Rekord on isegi 32 EEQ icon_biggrin.gif, kasutan siis seda Dynamo paketti.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 13.07.2005 00:10:41 vasta tsitaadiga

Enda rekord on siis 7 kuud 100.-, siis pidi juba laadima, kuna tele2 peab iga 7 kuu tagant laadima 8) icon_lol.gif Aga jah tavaliselt peab ikka ~2 kuud 100.- vastu 8)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 02:57:33 vasta tsitaadiga

Lepinguga värk sai ära kaotatud :/, arved tulid meeletud, nüüd laen lihtsalt
kui vaja on. ~200 kuus ja saab suhelda ka.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 29.07.2005 00:00:40 vasta tsitaadiga

r32 kas saa teed siis koguaeg vastamata??? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.07.2005 00:03:23 vasta tsitaadiga

Mul hoopis lihtne, arved kuskil 800.- kanti kuus, aga firma maksab. Summa sees siis kõned ja parkimine.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 29.07.2005 02:03:30 vasta tsitaadiga

sul veab thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 02:06:02 vasta tsitaadiga

Õnneks mina arveid ei maksa thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
ei hakka ka reklaami tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 02.08.2005 00:16:19 vasta tsitaadiga

tavaliselt 350-500, kuigi on old 700 ja on old ka 100, tavaliselt peale 700st kuud on kokkuhoid tulemas icon_biggrin.gif
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 10:14:29 vasta tsitaadiga

Miks suvel on arved suuremad icon_eek.gif
Enda meelest ma räägin küll suvel hoopis vähem.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 10:22:19 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Miks suvel on arved suuremad icon_eek.gif
Enda meelest ma räägin küll suvel hoopis vähem.


Suvel ju sõpradega kokkusaamisi rohkem, seega vaja rohkem suhelda et kokku leppida, inimesed mööda eestit laiali ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 10:34:12 vasta tsitaadiga

Minul on just vähem kokkusaamisi ja koosolekuid suvel. Üritusi ei ole ka nii palju, et helistamist rohkem oleks.
Suvel ma ei otsi üldse oma sõpru ülesse - tean, et kõik on kuskil ära, nagu isegi. Otsigu mind ülesse kui tarvis icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 10:39:01 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Minul on just vähem kokkusaamisi ja koosolekuid suvel. Üritusi ei ole ka nii palju, et helistamist rohkem oleks.
Suvel ma ei otsi üldse oma sõpru ülesse - tean, et kõik on kuskil ära, nagu isegi. Otsigu mind ülesse kui tarvis icon_wink.gif


Nii ta on - igasugune arvete teema on kinni harjumustes ja vajadustes. Mul endal ka on enamasti suvel arve väiksem, kuna sügisel ja talvel koolis ikka kulu suurem. TTÜ piisavalt suur kool, et inimesi vaja mobiiliga taga ajada icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 11:17:27 vasta tsitaadiga

endiselt 100-200.- ega ei viitsi eriti teha miskit selle tefloniga..
aint siis kui kellegagi äri teha siis saab helistatud vms - vahel niisama kah..
messida ka enam ei viitsi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 03.08.2005 12:12:08 vasta tsitaadiga

seda on lihtne arvutada järgmise valemiga: (200 - omaniku iq)^1024
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:08:35 vasta tsitaadiga

EMT Deltas siirdusin Diil 99 üle. Ennem kui arved oli ~ 500.- siis need kahanesid ~ 200.- vähemalt mingi kokkuhoid.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:20:48 vasta tsitaadiga

keskmiselt nii 200-300 eek, aga ka 500 ja 700 (siis oli parkimist ka).
Samas on tegu keskmise kõnehinnaga nii 1EEK/min, sõltuvalt kellele ja kuhu helistada
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2006 14:21:26 vasta tsitaadiga

Valdavalt arved 100-250 eeku, keskmine umbes 150 ning max mida olen näinud oli ~450.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:22:17 vasta tsitaadiga

keskmiselt 300 , +/- 50eek.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 14:30:54 vasta tsitaadiga

elisa esimene arve oli üle 700 piix + 200eeku telefoni järelmaks icon_razz.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 25.08.2006 18:01:23 vasta tsitaadiga

tavaliselt üle 100.- aga see kuu oli 333.33.- icon_lol.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 23:31:20 vasta tsitaadiga

Ka mul nagu enamusel (vaadates hääletust) on arve 125-150 eeku kuus. Ise helistan väga vähe, kõnesid võtan vastu rohkelt. (Kade olen, teistele ajan tihti juttu et endal krediit otsas ja ei saa helistada). Tüdrukuga tahan rääkida, siis saan parem kokku. Emaga ei taha väga rääkida. SMS-e ei viitsi saata, eelistan internetti.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 23:41:09 vasta tsitaadiga

min.200.-ja max törts üle 2000.-
keskmine 300.-ringis
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 31.08.2006 17:27:01 vasta tsitaadiga

Kuus tuleb nu nii umbes 200.- ja ühe korra sai rekord tehtud 789.-
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 17:30:41 vasta tsitaadiga

kasutan ee emm tee-d ja arve 100-400 vahemikus icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 17:32:41 vasta tsitaadiga

mõnikord 70.- mõnikord kuni 400.- tänu reidi kümnetele :d
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 22:08:49 vasta tsitaadiga

tavaliselt vahemikus 300-600. see kuu aga 1800.- icon_evil.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 22:29:47 vasta tsitaadiga

EMTi ajal suutsin ikka üle 600 saavutada pidevalt, aga välisreiside puhul on nädala kuni kolme eest kenasti alati 500-1000eek lisaks tiksunud icon_wink.gif
Diili üleminekul ei suutnud kordagi üle 400eek arve saada - keskmine jäi 350 kanti.
Hetkel sunniviisiline Tele 2 Extra 300 pakett millest olen 3 nädalaga 290 juba täis rääkinud.

Jutu iva on see, et kui Diilile saaks gprsi tööle, siis oleks eluaegne Diili fänn icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 22:50:24 vasta tsitaadiga

200-350. - üpris stabiilselt.

Elisa point.
Ps. kas keegi oskab öelda, kas mõnel operaatoril ka "ilusaid" numbreid veel pakkuda on? EMTi algusaegadel olid igasugused vinged 5100100 jms kujul numbrid saadaval (info kasvõi psi).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 23:02:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jutu iva on see, et kui Diilile saaks gprsi tööle, siis oleks eluaegne Diili fänn


seda ei tule praeguse strateegia järgi... hmm... iial. Kärbitakse olemasolevatki (saldostopp, saldomeenutus, paberarve jne).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 01:07:42 vasta tsitaadiga

Diil ~ 200-400.-

Ei tunne puudust GPRSI'ist kuna ei ole vaja netis käia telefoniga, pilte ja helinaid tõmmata, ega muud teha. Kui väga vaja siis ajab WAP ära.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kui suur on sinu mobiiliarve ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.