|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
21.08.2006 17:05:18
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Troll, aga proovi DS4-ja?  |
Mis neil vahet? S.o peale Raid-i?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraanul
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2002
|
21.08.2006 17:08:41
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
mida sa krt halad koguaeg, iga asi omal ajal  |
ja on siis vaja ette juba eputada ja loopida oma sõnu? Imo pidi eelmiseks teisipäevaks olema kindlalt 500 fsb tehtud, kuid nüüd on MILLEGIPÄRAST asi vaibunud. Sul pole mõtet minu peale pahandada, vaid pigem ise natuke oma sõnade peale mõelda, enne kui need välja ütled. |
Eestlane on ikka mõnusalt väiklane... See kui sportlane omale enne olümpiale minekut 1. koha eesmärgiks seab ei tähenda, et kui ta seda ei saavuta aga teeb ikkagi korraliku tulemuse, et siis tuleks ta maapõhja tampida. Eriti kui ta kodustest ärplejatest kõvema tulemuse teeb.
Keegi pole mitte midagi lubanud. OC on sport kus ei ole miski garanteeritud.
Tõstku käed need, kes on conroega ilma hardmodimata FSB 490MHz saanud?
Minu arust peaks olema inimesed rõõmsad kui keegi siinsetest tegelastest erinevate emmede ja prosede reaalseid võimeid demonstreerib. See kui keegi kaskaadi või vapoga kuskil maailmanurgas megatulemuse teeb, ei ole see mida teie siin garanteeritult hakkate kodus 24h kasutama.
Mina võtaks riistvara foorumites leiduvat informatsiooni pigem kui abi tulevaste ostude kujundamisel, mitte kui väiklaste punnitajate spi punkti võitlust.
Sina Velsa, kes sa siin võistlustele oled tulnud, teed e6300 tulemuse üle või lähed nurka häbenema!
Kaarel Rahu
AS Taig
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.08.2006 17:14:46
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Mis neil vahet? S.o peale Raid-i? |
uuem rev, eeldaks et võrreldes vanaga on vähem ühilduvusprobleeme.
| kraanul kirjutas: |
| Tõstku käed need, kes on conroega ilma hardmodimata FSB 490MHz saanud? |
asus oli teil küll vmoditud ju
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
21.08.2006 17:20:45
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Mis neil vahet? S.o peale Raid-i? |
uuem rev, eeldaks et võrreldes vanaga on vähem ühilduvusprobleeme.
|
Winter, aga ikkagi oleks see ju ehku peale minek, ega sa ju ei tea, et DS4-ga probleeme pole?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodybadg
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2005
|
21.08.2006 21:29:33
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Mis neil vahet? S.o peale Raid-i? |
uuem rev, eeldaks et võrreldes vanaga on vähem ühilduvusprobleeme.
|
Winter, aga ikkagi oleks see ju ehku peale minek, ega sa ju ei tea, et DS4-ga probleeme pole? |
Plaanisin kah algul seda osta ja tuulasin xtremesystems.org-is ringi...
Silma jäi, et mälude suhtes veel suuremad probleemid kui DS3-el. (võib-olla uus bios parandas asja)
Ei salli kah igasuguseid toiteid nt. Enermax oli üks...
Erineb veel selle poolest, et on 2xPCI-E pesa ning prose toite värk erinev DS3 on 3, DS4 on 6
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.08.2006 21:51:12
|
|
|
no tra proovisin siis täna asja kellata..
P5W DH Deluxe, E6300 & Gskill HZ on täiesti mõttetu kooslus.
lihtsalt ei saa mälusid klokkuma, rääkimata sellest, et mobo plokib sajaga.
no tra biosis mingi 1700mhz mem ja selline saast? mida tra ma sellise valikuga teen?
ainukesed töötavad variandid on ~425mhz fsb peal 860mhz mem ja 660mhz mem.
mida kurat ma microniga sellisel mhz-il teen?
peale selle, PD920-ga tegi mem karbist võttes 1100mhz, E6300-ga mina üle 900mhz ei saa
nüüd ma olen end juba 3x seaks vihastanud selle saastahunniku peale seega mnjaah..
enne mobo vmodi enam ei kloki - iseasi kas seda saasta on mõtet üldse modida.
ajurakke kulub ikka meeletult rsk
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.08.2006 22:20:30
|
|
|
tehke nagu mina, ootan korralikku emaplaati aasta lõpuni
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iz3
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2005
|
21.08.2006 22:51:58
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| kraanul kirjutas: |
| Tõstku käed need, kes on conroega ilma hardmodimata FSB 490MHz saanud? |
asus oli teil küll vmoditud ju  |
Mis see siia puutub?
Ega asus 490 fsb'd ei teinud.
_________________
| Tyrou (XtremeSystems) kirjutas: |
| People here don't care about stability or things like that... |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.08.2006 23:04:10
|
|
|
| iz3 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| kraanul kirjutas: |
| Tõstku käed need, kes on conroega ilma hardmodimata FSB 490MHz saanud? |
asus oli teil küll vmoditud ju  |
Mis see siia puutub?
Ega asus 490 fsb'd ei teinud. |
Gigabyte teeb defaultis lõtva üle 500.. mis seal imelist on? Mõtlesime vist kõik, et ASUS-e plaadiga teeb Sponge 500MHz FSB-d.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
21.08.2006 23:10:12
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| iz3 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| kraanul kirjutas: |
| Tõstku käed need, kes on conroega ilma hardmodimata FSB 490MHz saanud? |
asus oli teil küll vmoditud ju  |
Mis see siia puutub?
Ega asus 490 fsb'd ei teinud. |
Gigabyte teeb defaultis lõtva üle 500.. mis seal imelist on? Mõtlesime vist kõik, et ASUS-e plaadiga teeb Sponge 500MHz FSB-d. |
kusjuures, mobo keeldus üle 490 mhz tegemast lihtsal ükskõik mida tegime, üle 490 lihtsalt ei läinud
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.08.2006 00:44:18
|
|
|
proovisin pullipärast BSEL2 kinniteipimist, et forssida 333fsb boot ja seeläbi ka 1333 NB strap.
kuna asusel reguleerib kahjuks bios seda, siis loomulikult asi ei toiminud ja endiselt max 1066 NB strap saadaval.
mingi teise moboga võib isegi aidata, eriti abiks oleks see madala kordajaga prosedel.
muidu traditsiooniliselt asus on strapi pannud selle fsb järgi, mis biosist paned, abit on lasknud strappi ise biosis valida, olenemata sellest, mis prose ütleb
ja väga paljud emaplaadid panevad NB strapi ainult sellejärgi, mis prose neile ütleb.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
22.08.2006 03:08:47
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Gigabyte 965P-DS3 kohta on xtremesystems.org foorumis hoiatused:
Originally Posted by misteroadster
"Warning :
DS3 Hates Forton Powersupply , no boot."
Originally Posted by boblemagnifique
"Gigabyte 965P-DS3 is Not Compatible with Fotron 350w Aurora & Fortron 500w BlueStorm (i think all Fortron)"
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=110460 esimese postituse allosas.
Ma just tahtsin ühele tuttavale seda Gigabyte soovitada koos Fortron Blue Storm 500W toitega, mis nüüd teha? Kui tõsiseltvõetavad need hoiatused on? Fortron ju justkui kvaliteettootja? |
Kirjutan seda postitust DS3 + Fortron Blue Storm 500W kasutavast masinast seega on see jutt bullshit. 0 probleemi siiamaani üldse olnud antud plaadiga. Mina soovitaks igatahes küll.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
22.08.2006 10:18:55
|
|
|
| Stalker kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
Gigabyte 965P-DS3 kohta on xtremesystems.org foorumis hoiatused:
Originally Posted by misteroadster
"Warning :
DS3 Hates Forton Powersupply , no boot."
Originally Posted by boblemagnifique
"Gigabyte 965P-DS3 is Not Compatible with Fotron 350w Aurora & Fortron 500w BlueStorm (i think all Fortron)"
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=110460 esimese postituse allosas.
Ma just tahtsin ühele tuttavale seda Gigabyte soovitada koos Fortron Blue Storm 500W toitega, mis nüüd teha? Kui tõsiseltvõetavad need hoiatused on? Fortron ju justkui kvaliteettootja? |
Kirjutan seda postitust DS3 + Fortron Blue Storm 500W kasutavast masinast seega on see jutt bullshit. 0 probleemi siiamaani üldse olnud antud plaadiga. Mina soovitaks igatahes küll. |
Stalker, kas klokkida oled proovinud? Just siis pidid probleemid esile tulema.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
22.08.2006 11:23:24
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Stalker, kas klokkida oled proovinud? Just siis pidid probleemid esile tulema. |
400 x 8 ehk siis 3.2 GHz, default voldiga - no problem. 3.44 GHz peal boodib ka ilusti üles jne aga sel kiirusel stress testinud pole, inbox coolerist hakkab sel hetkel juba natuke väheks jääma.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
22.08.2006 12:26:51
|
|
|
| Stalker kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Stalker, kas klokkida oled proovinud? Just siis pidid probleemid esile tulema. |
400 x 8 ehk siis 3.2 GHz, default voldiga - no problem. 3.44 GHz peal boodib ka ilusti üles jne aga sel kiirusel stress testinud pole, inbox coolerist hakkab sel hetkel juba natuke väheks jääma. |
Tore! Sai siis ka see Gigabyte DS3 ära tellitud. Mis BIOSi versioon sul peal on?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
22.08.2006 13:11:59
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Tore! Sai siis ka see Gigabyte DS3 ära tellitud. Mis BIOSi versioon sul peal on? |
F4e.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
22.08.2006 16:11:52
|
|
|
Asus P5W omanikele kes tahaksid plaadi fsb-d testida aga biosis on kordaja lukus siis saate kordajat väga eduliselt alla lasta windowsis, kasutades CrystalCPUID-d.
Modimata Asuse max fsb:
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
22.08.2006 20:23:48
|
|
|
minu esimene skoor siis oli 14.656 seki, 2 tundi tagasi sain kasti kokku vahepeal tegin teed endale.
http://img145.imageshack.us/my.php?image=14656kn5.jpg
masin:
Asus P5W DH Deluxe
C2D E6600 2.4 @ 3.496 GHz
Corsair 2x512mb pc6400 m2lud
Seasonic 430W
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
22.08.2006 21:19:46
|
|
|
norm jah kust mobo said
edit: keegi tahab siis hetkel neid 7 tk pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
22.08.2006 21:23:24
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
norm jah kust mobo said
edit: keegi tahab siis hetkel neid 7 tk pakkuda  |
issi sponge müüs
mis te ostsite GNT lao tühjaks neist w??
viimati muutis raul. 22.08.2006 21:23:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
22.08.2006 21:23:53
|
|
|
| Suur_Raul, räägi BIOS settingutest ka.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
22.08.2006 21:27:27
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Suur_Raul, räägi BIOS settingutest ka. |
fsb 388
m2lu 1:1
cpu biosi j2rgi 1.6v ma ei tea kui t6si see un
ja m2lu 2.1v
nuh m2lud jooksevad dualis ikka.
sensorite j2rgi prose temp 39*C
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
22.08.2006 21:29:37
|
|
|
Suur_Raul, 1,6V on liiga jõhker õhuga lasta IMO. ja ma usun, et see tempsensor paneb ka villast
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
22.08.2006 21:37:02
|
|
|
| heikis kirjutas: |
Suur_Raul, 1,6V on liiga jõhker õhuga lasta IMO. ja ma usun, et see tempsensor paneb ka villast  |
jap selgus et 55*C un tegelik w2rk
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
22.08.2006 22:11:00
|
|
|
C2D E6300 1.86 @ 3.2 GHz 1.35V
2x512 mb DDR2-667@918 Corsair CL4-5-5-12
Gigabyte GA-965P-DS3 BIOS F4 Final
_________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.08.2006 04:29:43
|
|
|
pisike 1:1 vs 4:3_nats_paremad_timmid võrdlus 1M abil
3817, fsb424, mem424 4-3-3-4 - 1M - 13.328
3817, fsb424, mem318 3-3-2-4 - 1M - 13.406
samas kiirusevahe neil väike liiga.. oleks pidand sux timmidel 2:3 ka laskma, a selleks oleks pidand madalama fsb'ga proovima.. ei viitsi atm.
niisama 1M ka - 13.282sek
ja 2M suvakas - 32.468sek
pifast köhis mingite mälutimmidepeale vist niiet vähe madalama mhz peal pidi laskma.. - 25.83sek
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
23.08.2006 09:09:56
|
|
|
Loen küll, aga ikka aru ei saa, mida siis peetakse parimaks moboks E6600-le, eeldusel, et tahaks asja rahulikult 3,2 giga peale OC ja nii ta sinna jättagi (mingeid rekordeid purustama ei soovi hakata - tahaks lihtsalt head ja stabiilset mänguasja)?
(muu süsteem tuleks 2x1 Gb ddr2 800 mhz, x1900xt, 500w fortroni toide, ketast ei ole veel valinud, aga ilmselt wd250Gb)
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.08.2006 09:31:19
|
|
|
asus p5w dh deluxe imo
üks selline asi et osadel plaatidel (biositel ? ) on bug et masine i taha kuidagi winni minna vms, siis provige HDD smart disabled panna
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 09:49:45
|
|
|
Mul see ASUS jamab... kaotab võrgukaarti pidevalt... pean sada korda restartima, et asi korralikult tööle hakkaks... lükkan kaabli masina külge aga väidab, et kaablit pole küljes või siis üldse pole lan kaarti. Ei usu, et windows niiviisi jurab.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
23.08.2006 10:42:13
|
|
|
mul ei jama midagi
peale fläshi ja win installi sai suht lambist bios-st 360 (fsb) proovitud/pandud ja asi töötas
tegijal juhtub nii yht kui teist - aga "vanem" HV lugeja ilmselt ei imesta ka kui platuunil "rauaproblad" on :_P
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
23.08.2006 10:54:03
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
asus p5w dh deluxe imo
üks selline asi et osadel plaatidel (biositel ? ) on bug et masine i taha kuidagi winni minna vms, siis provige HDD smart disabled panna  |
Abitil on uus ema väljas mis sa kisad siin oma asusega kogu aeg
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
23.08.2006 10:57:32
|
|
|
| dex kirjutas: |
| (muu süsteem tuleks 2x1 Gb ddr2 800 MHz, x1900xt, 500w fortroni toide, ketast ei ole veel valinud, aga ilmselt wd250Gb) |
selle fortroni toitega vist oli ka osadel probleeme. kui asuse emme w6tta.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.08.2006 11:06:48
|
|
|
| Suur_Raul, bs jutt - gigabyte pidi kalama, mul töötab igatahes fortroniga mobo, lambil töötab ja muudel loomadel ka
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.08.2006 11:28:12
|
|
|
ka mul to"o"tab 500W fortroniga p5w dx v2ga kenasti. Kui systeemi peale saan vaatan milleks prose ja mobo suutelised on.
Hetkel jookseb 435x7=3050 peal (65%OC) ning tundub et varu veel on. Iga kord kui restarti teen t6stan paarikymne hertsi jagu FSB'd
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 11:29:39
|
|
|
| Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.08.2006 11:41:24
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
asus p5w dh deluxe imo
üks selline asi et osadel plaatidel (biositel ? ) on bug et masine i taha kuidagi winni minna vms, siis provige HDD smart disabled panna  |
Abitil on uus ema väljas mis sa kisad siin oma asusega kogu aeg  |
abit abitiks eestis ei saaks neid niipea, ja raudselt on need mingid bugi hunnikud
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
23.08.2006 12:03:25
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| m8markus kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
asus p5w dh deluxe imo
üks selline asi et osadel plaatidel (biositel ? ) on bug et masine i taha kuidagi winni minna vms, siis provige HDD smart disabled panna  |
Abitil on uus ema väljas mis sa kisad siin oma asusega kogu aeg  |
abit abitiks eestis ei saaks neid niipea, ja raudselt on need mingid bugi hunnikud  |
Küll saab eestis ka ja 30% fsb kasvu ei saa kuidagi ignoreerida.Hetkel tundub nagu kõige asjalikum
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2006 12:09:05
|
|
|
Tahaks juba näha erinevate kaardigruppide HV rekordeid vähemalt või ostsite Conroed niisama kõvatamiseks ja virisemiseks
Pidid ju räige boosti andma mängude ja oi oi kus veel,aga hetkel näib ainult et Spiid oskab jooksutada graafika jõudlusele erilist vahet X2 küll ei ole
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 12:14:41
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla. |
Peab kah vist erladi võrkari ostma.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
23.08.2006 12:18:33
|
|
|
| kahtlane on see, et mul 400FSB peal kipub ORTHOS SP2004 @ LARGE FFT-s andma errorit. hommikuti, kui jahedam, siis nagu errorit ei anna (7h jutti). õhtuti aga kui toas soojem, siis kipuvad need errorid esimese poo,e tunni sees ilmuma. kastis 2*12cm venti @ 7V
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
23.08.2006 12:32:25
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Tahaks juba näha erinevate kaardigruppide HV rekordeid vähemalt või ostsite Conroed niisama kõvatamiseks ja virisemiseks
Pidid ju räige boosti andma mängude ja oi oi kus veel,aga hetkel näib ainult et Spiid oskab jooksutada graafika jõudlusele erilist vahet X2 küll ei ole  |
Tulemusi ei taha sellepärast keegi panna kuna HV-s on tagasisideks mõnitamine ja tulemuste mahategemine. Teenagerid ja läbumootorid.
1,6k prose arvelt:
15K prose arvelt:
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 12:39:36
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
| Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla. |
Peab kah vist erladi võrkari ostma. |
endal vähem peavalu siis selle netiga. Mul int lan ei tahtnud üldse töötada, eraldi võrkariga pole üldse probleeme olnud.
| dreamx kirjutas: |
jõudlusele erilist vahet X2 küll ei ole  |
ei ole? Tahaks näha kuskohas sa saad x550 kaardiga ~20k?
viimati muutis Anti 23.08.2006 12:40:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 12:39:52
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
| Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla. |
Peab kah vist erladi võrkari ostma. |
endal vähem peavalu siis selle netiga. Mul int lan ei tahtnud üldse töötada, eraldi võrkariga pole üldse probleeme olnud. |
Nonii, mis toimub... peaks ASUS-le kirja saatma
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 12:40:57
|
|
|
| PlatoonSgtElias, ära hakka ennast sellega vaevamagi. Mine osta poest 100kr eest võrgukaart.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 12:49:17
|
|
|
ffs... võrgupeole minek ja võrkar jurab.. lõbus. Eks peab raha välja käima jah. Mis eelised veel eraldi võrkaril on üldse
edit: Ostsin uue võrkari ära.
Level1 10/100, FNC-0107TX, PCI, Realtek, WOL
Käib kah vist. 75.-
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
23.08.2006 12:49:26
|
|
|
kõik eraldi jupid on tavaliselt paremad kui intregeeritud.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2006 12:53:35
|
|
|
velsa, Ma rääkisin mängudest mitte mingi 01 3demark jooksutamisest noh siis peaks sinu X550 üsna taluvalt jooksutama COD2 ja NFSMW-d või kuidas(skoor on ju päris ülbe)
Evil,ma ei tea kuidas on nede puberteetidega aga lase mulle üks 05 ja ütle palju se endise rekordi numbrid suurenesi ,kuna 06 arvestab liiga palju proset
Aag ikka mulle tundub ,et reaalsuses(mängudes fps) on vahe väike võrreldes selle haip-iga mis siin toimus 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.08.2006 12:54:34
|
|
|
dreamx õige jutt
ma arvan, et A64 on mõttetu prose, testides jah kiire
aga kurat mängudes reaalset vahet pentium 2-ga küll ei ole
viimati muutis Winterwind 23.08.2006 12:57:32, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 12:55:11
|
|
|
Dreamx, vaata minu profiili.
FlatOut 2 - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS100 kinni enamus ajast koguaeg... kõigub vahest 90 peale.
CS Source - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS150-250 juures keskmiselt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|