Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SK699
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004




sõnum 17.08.2006 22:07:50 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
SK699 kirjutas:
Nonii
Ikka ootan
Enne järgmist nädalat kaarti ei saa.
Jõle tüütu oodata. icon_rolleyes.gif

kui ei taha oodata siis kysi raha tagasi ja osta sealt kust kiiremini saab


Kusagil pole seda kaarti saada.
Ega midagi parata ei ole, tuleb oodata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.08.2006 22:15:41 vasta tsitaadiga

Kuna see jubin tuleb GNTst siis õpetussõnad: Ära kunagi telli sealt midagi mis ei ole juba lattu jõudnud. Olen näinud, et tavaline on kui asja saabumist lükatakse kümmekond korda nädala võrra edasi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2006 18:59:53 vasta tsitaadiga

peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid icon_confused.gif
_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.08.2006 19:46:29 vasta tsitaadiga

hmm , et sealt tellida peab olema vähemalt 18 a. aga kui ma ei ole , teen näiteks isa nimel tellimuse , maksan ära jne aga tema seda vastu võtta ei saa. kas see loeb ka kes selle vastu võtab, peab mingi allkirja andma vms?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.08.2006 19:58:00 vasta tsitaadiga

Ma 16a ja mitu korda tellinud, see ei oma tähtsust icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 19:58:49 vasta tsitaadiga

Ega Bizpaki kuller tea kui vana on tellija ja kättesaaja icon_question.gif
Ma arvan et savi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 20:21:43 vasta tsitaadiga

Tellisin 15 august videokaardi. Vaatasin sealt, et 16 august on neil see olemas. Mõtlesin, et see peaks siis 17 või 18 august mul kohal olema.
Täna hommikul vaatan, et kaup väljub laost 25 august icon_exclaim.gif Mida fakki! Ei mingit kliendiga suhtlemist, ei mingit teatamist, et võtab kauem aega. icon_evil.gif
On siis nii raske helistada ja öelda, et teie kaup ei tuleb alles 25 august, kas soovite oodata või raha tagasi? Mul on kaarti jube kiiresti vaja. Raha ka pole, et mingi alternatiiv osta. Oleksin raha tagasi saanud oleks mõnest teiset poest ostnud, kus kohe kätte saab.
Väga ebameeldiv. Praegu laupäev, keegi telefoni vastu ei võta ja e-maile ka ei loe. icon_evil.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2006 20:46:24 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
Tellisin 15 august videokaardi. Vaatasin sealt, et 16 august on neil see olemas. Mõtlesin, et see peaks siis 17 või 18 august mul kohal olema.
Täna hommikul vaatan, et kaup väljub laost 25 august icon_exclaim.gif Mida fakki! Ei mingit kliendiga suhtlemist, ei mingit teatamist, et võtab kauem aega. icon_evil.gif
On siis nii raske helistada ja öelda, et teie kaup ei tuleb alles 25 august, kas soovite oodata või raha tagasi? Mul on kaarti jube kiiresti vaja. Raha ka pole, et mingi alternatiiv osta. Oleksin raha tagasi saanud oleks mõnest teiset poest ostnud, kus kohe kätte saab.
Väga ebameeldiv. Praegu laupäev, keegi telefoni vastu ei võta ja e-maile ka ei loe. icon_evil.gif
see et soome lattu jõuab 16.08, see on lao poolt beestingule edastatav kuupäev, ehk siis see ei ole mingi eelpingestatudraudbetoonkindel
sellega oleks pidanud arvestama
kui peebu lehel on kirjas laoseis niimitutükki, siis saad oma kauba kätte kahe tööpäeva jooksul

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.08.2006 20:55:29 vasta tsitaadiga

ütleme kui ma täna ära tellin , ning eesti laos seda asja pole ning praegu veel nv. kaua sellega umbes aega võiks minna?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 21:01:52 vasta tsitaadiga

Kirjutavad küll, et 2-7 päeva, aga näiteks minu videokaardiga läheb neil 10 päeva, kui mitte rohkem.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2006 21:02:42 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
Kirjutavad küll, et 2-7 päeva, aga näiteks minu videokaardiga läheb neil 10 päeva, kui mitte rohkem.
kas see videokaart oli soome laos olemas, enne kui tellisid?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 21:06:38 vasta tsitaadiga

Ei tea, kirjutatud oli nii:

saabub
2006-08-16

Ei tea, kas saabub soome lattu või eesti lattu. 15 aug ma tellisin
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 21:15:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kogus 55 (0) tk

See peaks tõlkes tähendama, et soome laos 55 tk, eesti laos 0 tk.
Ka sellisel juhul peaks paari päevaga tulema.
Kui on kirjas, et saabub sellel-sellel kuupäeval, siis vabalt võib seda mitte juhtuda. Arvan, et nad lihtsalt ei taha kirjutada sinna:
Saabub: hmm... ei tea täpselt.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 21:18:43 vasta tsitaadiga

Aga, sel juhul on see ju klientide petmine.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 21:56:46 vasta tsitaadiga

"saabub ~ 2006-08-16".
Mingit kindlat lubadust ei käida välja icon_rolleyes.gif .
Aga, kaeba nende peale.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 22:02:42 vasta tsitaadiga

Ei no prose ja emaplaadi sain ilusasti kätte.
Nüüd siis tean, et kui Dr. Peebus on kirjutatud "saabub ~ XXXX-XX-XX", siis ei tasu seda tõsiselt võtta ja parem otsida teisest kohast.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.08.2006 01:02:12 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid icon_confused.gif

Tundub jah nii, juba miski vähemalt paar nädalat. Kõigi tuntud kettatootjate kategooriad on täiesti ilma kirjeteta... Ma vahepeal juba mõtlesin, et mingi minu brausimise viga...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 11:02:46 vasta tsitaadiga

Egas peep paneb selle lubaduse mis soome lattu lubatakse ja soome ladu paneb selle mis kuskilt USA'st vms. neile lubatakse. Ehk siis nö. estimated aega osatakse öelda aga neist mitteolenevat asja mis venima paneb ei suuda keegi ette ennustada.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 11:41:08 vasta tsitaadiga

Ärgu, siis üldse pangu! Ma poleks sealt tellinud kui seal poleks seda kuupäeva, läheks ostaks mõnest teisest poest. Praegu aga siuke ebameeldiv situatsioon, et raha nende käes, kaarti ma ei saa ja raha tagasi ka mitte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2006 12:21:06 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
Ärgu, siis üldse pangu! Ma poleks sealt tellinud kui seal poleks seda kuupäeva, läheks ostaks mõnest teisest poest. Praegu aga siuke ebameeldiv situatsioon, et raha nende käes, kaarti ma ei saa ja raha tagasi ka mitte.
nädala sees saad raha tagasi
ja see kuupäev on sulle lihtsalt informatsiooniks
et tead oodata selle kuupäeva ära ja siis esitada tellimus

selle kohta on ütlus: ise oled loll icon_wink.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 12:26:19 vasta tsitaadiga

Jõuame tagasi algusesse, mis mõte sellel kuupäeval siis on kui see niikuinii paika ei pea?

muide libe, sa beestingust ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.08.2006 12:34:33 vasta tsitaadiga

eks neid kohti on küll ja küll, kust tellides võib ennast emaseks oodata, kuigi sellist hoiatust eelnevalt ei anta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 12:44:50 vasta tsitaadiga

diizel, kui asi pole juba sinupoole teel siis sa võid helistada neile ja saad tellimuse tühistada ning papp kantakse tagasi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2006 12:47:10 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
Jõuame tagasi algusesse, mis mõte sellel kuupäeval siis on kui see niikuinii paika ei pea?

muide libe, sa beestingust ?
ei ole, olen neilt küll 3 asja tellinud
ühega ka oodanud ja pärast veel hinnasuhtes maid jaganud, aga see kuupäev on informatiivne
ega poleks parem, kui nimekirjas oleks lihtsalt tooted ilma lubava kuupäevata
see kuupäev võib väga edukalt tõele vastata, aga tellid siiski laoseisu järgi, kui sul just aega oodata pole

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 12:49:39 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
diizel, kui asi pole juba sinupoole teel siis sa võid helistada neile ja saad tellimuse tühistada ning papp kantakse tagasi.

Ma proovisingi seda teha juba, ega reedel oli neil vist lühike tööpäev ja laupäev, pühapäev ei töötagi nad. Kuigi kaart oli mul vaja juba reedeks, hiljemalt laupäevaks kätte saada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 20.08.2006 13:00:57 vasta tsitaadiga

nii ,tellisin täna ära. vaatame palju aega läheb kui kaart soomest siia jõuab icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 13:23:19 vasta tsitaadiga

Asi, mis kõige enam närvi ajab on see, et nad ei teatanud mulle, et neil sellega rohkem aega läheb ja ei küsinud, et kas soovin oodata või raha tagasi.
Kui ära tellisin siis oli laost väljumise kuupäev 16.08. Järgmine päev oli juba 18.08. No ma mõtlesin ok, kannatab ära.
Kui 18.08 käes oli, siis muutsid ära 25.08. Koguaeg lükatakse edasi, aga helistada või maili saata ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 14:16:33 vasta tsitaadiga

Nu nädalavahetusel kui pood juba kinni siis loogiline, et helistada ei saa. Mul lükati kunagi videokaardi saabumist mingi üle 3 nädala edasi, lõpuks tühistasin tellimuse.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 14:19:49 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Nu nädalavahetusel kui pood juba kinni siis loogiline, et helistada ei saa. Mul lükati kunagi videokaardi saabumist mingi üle 3 nädala edasi, lõpuks tühistasin tellimuse.


Ma mõtlesin, et nad ei saa mulle helistada. Näiteks tol hetkel kui nad lükkasid seda 25 aug peale edasi oleksid ju võinud helistada ja küsida, kas soovite oodata või raha tagasi.

Kas nad sulle ka ei teatanud, kui edasi lükkasid?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 14:31:41 vasta tsitaadiga

Eip, mulle ka ei teatatud ja muarust nad ei teatagi, tellimus on olemas ja kui tuleb siis tuleb. Ise enam selliseid asju ei telli mida nagu kummaski laos pole, eriti siukest kraami mis nagu suht wanted kahh momendil turul on.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.08.2006 14:32:23 vasta tsitaadiga

saada kiri ja kiru neid natuke, kui piisavalt inimesi tagasisidet annavad siis on lootus et midagi muutub paremuse poole.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 14:36:16 vasta tsitaadiga

Kirja juba saatsin reede õhtu, ( no, mis õhtu, kell 4 on tegelikult tööpäev veel). vastanud keegi ei ole ja arvatvasti siis alles esmaspäev
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.08.2006 14:36:58 vasta tsitaadiga

helista ja küsi, mis toimub!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 16:21:31 vasta tsitaadiga

Laupäev, pühapäev nad ei tööta. Proovisn küll eile, aga ei midagi.
Kuigi reedel oleksid võinud siiski mu mailile vastata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.08.2006 16:44:02 vasta tsitaadiga

homme helista, käi pinda, näkku peksta saab täiega ka telefoni teel. Küsi konkreetselt millal tuleb, kui ei sobi - nõua raha tagasi kohe, kui aetakse mingit jura, nõua juhatajat, sealt edasi juba tarbijakaitsega ähvardama kui ei aita, kuna siiski oli kliendi petmine. Suu peab lahti tegema, ega muidu vist ei liigutata.
Endal on vähemalt sellised kogemused.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2006 18:49:24 vasta tsitaadiga

kliendi petmise korral pead küll pöörduma selle lontruse poole, kes soome laole selle kuupäeva andis icon_lol.gif
edu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.08.2006 18:57:36 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid icon_confused.gif

nüüd paistab korras olema
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 22.08.2006 21:19:00 vasta tsitaadiga

hmm , 2 päeva möödas . siiani pole kaart tulnud. kõige hullem on see et homme lähen paariks päevaks ära ... ei tea kuidas siis kätte saab kui homme ka ei tule thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 23:13:12 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
hmm , 2 päeva möödas . siiani pole kaart tulnud. kõige hullem on see et homme lähen paariks päevaks ära ... ei tea kuidas siis kätte saab kui homme ka ei tule thumbs_up.gif

Lepid naabriga kokku ,nagu ennemini mainisin Bizpaki mehel on suht savi kes talle allkirja annab thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 25.08.2006 16:54:18 vasta tsitaadiga

Laup2eval ostsin m2lu, t2an sain k2tte, muidu rahul!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 25.08.2006 19:13:25 vasta tsitaadiga

No ei ole võimalik.
25 august käes, nüüd lükkasid jälle edasi!
Ootasin veel terve nädala, ja praegu, siis selline üllatus!
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kurat. pood on kinni ka juba, enam ei saa helistada ka.
Täiesti p****s
Enam küll Peebust ostma ei hakka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 25.08.2006 23:55:35 vasta tsitaadiga

ise sain siis 3 päevaga kätte. pole midagi halba ette heita , nii nagu lubati nii ka kohale jõudis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 26.08.2006 16:50:43 vasta tsitaadiga

Üks suur viga Dr.Peebu poel on see , et neil pole normaalse hinnaga DDR2 mälusid müügil, ainult kallid Kingstonid. Valikus peaks ikkagi olema ca 600-700kr DDR2 6767MHz 512MB ja ca 1300kr DDR2 667MHz 1GB pulgad. Muidu ei saa nende hinnakirja alusel kuidagi tervet komplekti koostada, ligi kaks korda kallimaid Kingstone ma küll soovitama ei hakka! icon_evil.gif Hea, et nad sellest kõvakettajamast nüüd lahti said, võttis ka pea kuu aega .
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 26.08.2006 16:59:35 vasta tsitaadiga

plaanis tellida doctorpeep.ee-st videokaart ja prose,Palju saatekulu rakverre tuleb?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 17:07:55 vasta tsitaadiga

0.-
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 17:08:50 vasta tsitaadiga

0.- thumbs_up.gif

E: Däng Rewer 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 17:09:16 vasta tsitaadiga

0 krooni
E: aiii, väga hiljaks jäin

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.08.2006 17:10:18 vasta tsitaadiga

Kõige kiirema vastuse saad Peepu helistades ma usun. Aaga kas üle 500 ostu puhul üldse saatekulu lisandub?

EDIT: popp teema icon_smile.gif

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 17:56:51 vasta tsitaadiga

Pole mingit hinnapiiri, üle mille tasuta on või alla mille maksta tuleb. Doctorpeebu lehel ju kirjas ka.
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=1&PHPSESSID=32683799affd0c62477569bb14bff56d
tsitaat:
Kauba kohaletoomine Eesti Vabariigi piires on tasuta.

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.08.2006 18:08:21 vasta tsitaadiga

[Pec] kirjutas:
Pole mingit hinnapiiri, üle mille tasuta on või alla mille maksta tuleb. Doctorpeebu lehel ju kirjas ka.
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=1&PHPSESSID=32683799affd0c62477569bb14bff56d
tsitaat:
Kauba kohaletoomine Eesti Vabariigi piires on tasuta.

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=312
Tellimispiirangutes kirjutas:
Kõik Dr.Peep veebikaubamaja leheküljed on eestikeelsed ja kauba tellimine on võimalik ainult Eesti Vabariigi piires. Meie veebkaubamajast võivad tellida ainult täisealised füüsilised isikud. Miinimumtellimuse suuruseks on 500 krooni käibemaksuga. Beesting AS'l on õigus tellimus vajaduse korral tühistada ja raha tellijale tagasi maksta.

Täpsemat teavet on võimalik saada klienditeenindusest Esmaspäev-Reede 09:00-17:00 telefonil 651 5550.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.