|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SK699
HV kasutaja
liitunud: 08.05.2004
|
17.08.2006 22:07:50
|
|
|
| olc kirjutas: |
| SK699 kirjutas: |
Nonii
Ikka ootan
Enne järgmist nädalat kaarti ei saa.
Jõle tüütu oodata.  |
kui ei taha oodata siis kysi raha tagasi ja osta sealt kust kiiremini saab |
Kusagil pole seda kaarti saada.
Ega midagi parata ei ole, tuleb oodata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
17.08.2006 22:15:41
|
|
|
| Kuna see jubin tuleb GNTst siis õpetussõnad: Ära kunagi telli sealt midagi mis ei ole juba lattu jõudnud. Olen näinud, et tavaline on kui asja saabumist lükatakse kümmekond korda nädala võrra edasi.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
19.08.2006 18:59:53
|
|
|
peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
19.08.2006 19:46:29
|
|
|
| hmm , et sealt tellida peab olema vähemalt 18 a. aga kui ma ei ole , teen näiteks isa nimel tellimuse , maksan ära jne aga tema seda vastu võtta ei saa. kas see loeb ka kes selle vastu võtab, peab mingi allkirja andma vms?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
19.08.2006 19:58:00
|
|
|
Ma 16a ja mitu korda tellinud, see ei oma tähtsust
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.08.2006 19:58:49
|
|
|
Ega Bizpaki kuller tea kui vana on tellija ja kättesaaja
Ma arvan et savi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
19.08.2006 20:21:43
|
|
|
Tellisin 15 august videokaardi. Vaatasin sealt, et 16 august on neil see olemas. Mõtlesin, et see peaks siis 17 või 18 august mul kohal olema.
Täna hommikul vaatan, et kaup väljub laost 25 august Mida fakki! Ei mingit kliendiga suhtlemist, ei mingit teatamist, et võtab kauem aega.
On siis nii raske helistada ja öelda, et teie kaup ei tuleb alles 25 august, kas soovite oodata või raha tagasi? Mul on kaarti jube kiiresti vaja. Raha ka pole, et mingi alternatiiv osta. Oleksin raha tagasi saanud oleks mõnest teiset poest ostnud, kus kohe kätte saab.
Väga ebameeldiv. Praegu laupäev, keegi telefoni vastu ei võta ja e-maile ka ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2006 20:46:24
|
|
|
| diizel kirjutas: |
Tellisin 15 august videokaardi. Vaatasin sealt, et 16 august on neil see olemas. Mõtlesin, et see peaks siis 17 või 18 august mul kohal olema.
Täna hommikul vaatan, et kaup väljub laost 25 august Mida fakki! Ei mingit kliendiga suhtlemist, ei mingit teatamist, et võtab kauem aega.
On siis nii raske helistada ja öelda, et teie kaup ei tuleb alles 25 august, kas soovite oodata või raha tagasi? Mul on kaarti jube kiiresti vaja. Raha ka pole, et mingi alternatiiv osta. Oleksin raha tagasi saanud oleks mõnest teiset poest ostnud, kus kohe kätte saab.
Väga ebameeldiv. Praegu laupäev, keegi telefoni vastu ei võta ja e-maile ka ei loe.  |
see et soome lattu jõuab 16.08, see on lao poolt beestingule edastatav kuupäev, ehk siis see ei ole mingi eelpingestatudraudbetoonkindel
sellega oleks pidanud arvestama
kui peebu lehel on kirjas laoseis niimitutükki, siis saad oma kauba kätte kahe tööpäeva jooksul
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
19.08.2006 20:55:29
|
|
|
| ütleme kui ma täna ära tellin , ning eesti laos seda asja pole ning praegu veel nv. kaua sellega umbes aega võiks minna?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
19.08.2006 21:01:52
|
|
|
| Kirjutavad küll, et 2-7 päeva, aga näiteks minu videokaardiga läheb neil 10 päeva, kui mitte rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2006 21:02:42
|
|
|
| diizel kirjutas: |
| Kirjutavad küll, et 2-7 päeva, aga näiteks minu videokaardiga läheb neil 10 päeva, kui mitte rohkem. |
kas see videokaart oli soome laos olemas, enne kui tellisid?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
19.08.2006 21:06:38
|
|
|
Ei tea, kirjutatud oli nii:
saabub
2006-08-16
Ei tea, kas saabub soome lattu või eesti lattu. 15 aug ma tellisin
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
19.08.2006 21:15:33
|
|
|
See peaks tõlkes tähendama, et soome laos 55 tk, eesti laos 0 tk.
Ka sellisel juhul peaks paari päevaga tulema.
Kui on kirjas, et saabub sellel-sellel kuupäeval, siis vabalt võib seda mitte juhtuda. Arvan, et nad lihtsalt ei taha kirjutada sinna:
Saabub: hmm... ei tea täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
19.08.2006 21:18:43
|
|
|
| Aga, sel juhul on see ju klientide petmine.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
19.08.2006 21:56:46
|
|
|
"saabub ~ 2006-08-16".
Mingit kindlat lubadust ei käida välja .
Aga, kaeba nende peale.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
19.08.2006 22:02:42
|
|
|
Ei no prose ja emaplaadi sain ilusasti kätte.
Nüüd siis tean, et kui Dr. Peebus on kirjutatud "saabub ~ XXXX-XX-XX", siis ei tasu seda tõsiselt võtta ja parem otsida teisest kohast.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
20.08.2006 01:02:12
|
|
|
| krr kirjutas: |
peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid  |
Tundub jah nii, juba miski vähemalt paar nädalat. Kõigi tuntud kettatootjate kategooriad on täiesti ilma kirjeteta... Ma vahepeal juba mõtlesin, et mingi minu brausimise viga...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.08.2006 11:02:46
|
|
|
| Egas peep paneb selle lubaduse mis soome lattu lubatakse ja soome ladu paneb selle mis kuskilt USA'st vms. neile lubatakse. Ehk siis nö. estimated aega osatakse öelda aga neist mitteolenevat asja mis venima paneb ei suuda keegi ette ennustada.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 11:41:08
|
|
|
| Ärgu, siis üldse pangu! Ma poleks sealt tellinud kui seal poleks seda kuupäeva, läheks ostaks mõnest teisest poest. Praegu aga siuke ebameeldiv situatsioon, et raha nende käes, kaarti ma ei saa ja raha tagasi ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.08.2006 12:21:06
|
|
|
| diizel kirjutas: |
| Ärgu, siis üldse pangu! Ma poleks sealt tellinud kui seal poleks seda kuupäeva, läheks ostaks mõnest teisest poest. Praegu aga siuke ebameeldiv situatsioon, et raha nende käes, kaarti ma ei saa ja raha tagasi ka mitte. |
nädala sees saad raha tagasi
ja see kuupäev on sulle lihtsalt informatsiooniks
et tead oodata selle kuupäeva ära ja siis esitada tellimus
selle kohta on ütlus: ise oled loll
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 12:26:19
|
|
|
Jõuame tagasi algusesse, mis mõte sellel kuupäeval siis on kui see niikuinii paika ei pea?
muide libe, sa beestingust ?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.08.2006 12:34:33
|
|
|
| eks neid kohti on küll ja küll, kust tellides võib ennast emaseks oodata, kuigi sellist hoiatust eelnevalt ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.08.2006 12:44:50
|
|
|
| diizel, kui asi pole juba sinupoole teel siis sa võid helistada neile ja saad tellimuse tühistada ning papp kantakse tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.08.2006 12:47:10
|
|
|
| diizel kirjutas: |
Jõuame tagasi algusesse, mis mõte sellel kuupäeval siis on kui see niikuinii paika ei pea?
muide libe, sa beestingust ? |
ei ole, olen neilt küll 3 asja tellinud
ühega ka oodanud ja pärast veel hinnasuhtes maid jaganud, aga see kuupäev on informatiivne
ega poleks parem, kui nimekirjas oleks lihtsalt tooted ilma lubava kuupäevata
see kuupäev võib väga edukalt tõele vastata, aga tellid siiski laoseisu järgi, kui sul just aega oodata pole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 12:49:39
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| diizel, kui asi pole juba sinupoole teel siis sa võid helistada neile ja saad tellimuse tühistada ning papp kantakse tagasi. |
Ma proovisingi seda teha juba, ega reedel oli neil vist lühike tööpäev ja laupäev, pühapäev ei töötagi nad. Kuigi kaart oli mul vaja juba reedeks, hiljemalt laupäevaks kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
20.08.2006 13:00:57
|
|
|
nii ,tellisin täna ära. vaatame palju aega läheb kui kaart soomest siia jõuab
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 13:23:19
|
|
|
Asi, mis kõige enam närvi ajab on see, et nad ei teatanud mulle, et neil sellega rohkem aega läheb ja ei küsinud, et kas soovin oodata või raha tagasi.
Kui ära tellisin siis oli laost väljumise kuupäev 16.08. Järgmine päev oli juba 18.08. No ma mõtlesin ok, kannatab ära.
Kui 18.08 käes oli, siis muutsid ära 25.08. Koguaeg lükatakse edasi, aga helistada või maili saata ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.08.2006 14:16:33
|
|
|
| Nu nädalavahetusel kui pood juba kinni siis loogiline, et helistada ei saa. Mul lükati kunagi videokaardi saabumist mingi üle 3 nädala edasi, lõpuks tühistasin tellimuse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 14:19:49
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Nu nädalavahetusel kui pood juba kinni siis loogiline, et helistada ei saa. Mul lükati kunagi videokaardi saabumist mingi üle 3 nädala edasi, lõpuks tühistasin tellimuse. |
Ma mõtlesin, et nad ei saa mulle helistada. Näiteks tol hetkel kui nad lükkasid seda 25 aug peale edasi oleksid ju võinud helistada ja küsida, kas soovite oodata või raha tagasi.
Kas nad sulle ka ei teatanud, kui edasi lükkasid?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.08.2006 14:31:41
|
|
|
| Eip, mulle ka ei teatatud ja muarust nad ei teatagi, tellimus on olemas ja kui tuleb siis tuleb. Ise enam selliseid asju ei telli mida nagu kummaski laos pole, eriti siukest kraami mis nagu suht wanted kahh momendil turul on.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
20.08.2006 14:32:23
|
|
|
| saada kiri ja kiru neid natuke, kui piisavalt inimesi tagasisidet annavad siis on lootus et midagi muutub paremuse poole.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 14:36:16
|
|
|
| Kirja juba saatsin reede õhtu, ( no, mis õhtu, kell 4 on tegelikult tööpäev veel). vastanud keegi ei ole ja arvatvasti siis alles esmaspäev
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.08.2006 14:36:58
|
|
|
| helista ja küsi, mis toimub!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
20.08.2006 16:21:31
|
|
|
Laupäev, pühapäev nad ei tööta. Proovisn küll eile, aga ei midagi.
Kuigi reedel oleksid võinud siiski mu mailile vastata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.08.2006 16:44:02
|
|
|
homme helista, käi pinda, näkku peksta saab täiega ka telefoni teel. Küsi konkreetselt millal tuleb, kui ei sobi - nõua raha tagasi kohe, kui aetakse mingit jura, nõua juhatajat, sealt edasi juba tarbijakaitsega ähvardama kui ei aita, kuna siiski oli kliendi petmine. Suu peab lahti tegema, ega muidu vist ei liigutata.
Endal on vähemalt sellised kogemused.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.08.2006 18:49:24
|
|
|
kliendi petmise korral pead küll pöörduma selle lontruse poole, kes soome laole selle kuupäeva andis
edu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.08.2006 18:57:36
|
|
|
| krr kirjutas: |
peebus juba mõnda aega ei näidata kõvakettaid  |
nüüd paistab korras olema
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
22.08.2006 21:19:00
|
|
|
hmm , 2 päeva möödas . siiani pole kaart tulnud. kõige hullem on see et homme lähen paariks päevaks ära ... ei tea kuidas siis kätte saab kui homme ka ei tule
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.08.2006 23:13:12
|
|
|
| omang kirjutas: |
hmm , 2 päeva möödas . siiani pole kaart tulnud. kõige hullem on see et homme lähen paariks päevaks ära ... ei tea kuidas siis kätte saab kui homme ka ei tule  |
Lepid naabriga kokku ,nagu ennemini mainisin Bizpaki mehel on suht savi kes talle allkirja annab
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
25.08.2006 16:54:18
|
|
|
| Laup2eval ostsin m2lu, t2an sain k2tte, muidu rahul!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
25.08.2006 19:13:25
|
|
|
No ei ole võimalik.
25 august käes, nüüd lükkasid jälle edasi!
Ootasin veel terve nädala, ja praegu, siis selline üllatus!
Kurat. pood on kinni ka juba, enam ei saa helistada ka.
Täiesti p****s
Enam küll Peebust ostma ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
25.08.2006 23:55:35
|
|
|
| ise sain siis 3 päevaga kätte. pole midagi halba ette heita , nii nagu lubati nii ka kohale jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
26.08.2006 16:50:43
|
|
|
Üks suur viga Dr.Peebu poel on see , et neil pole normaalse hinnaga DDR2 mälusid müügil, ainult kallid Kingstonid. Valikus peaks ikkagi olema ca 600-700kr DDR2 6767MHz 512MB ja ca 1300kr DDR2 667MHz 1GB pulgad. Muidu ei saa nende hinnakirja alusel kuidagi tervet komplekti koostada, ligi kaks korda kallimaid Kingstone ma küll soovitama ei hakka! Hea, et nad sellest kõvakettajamast nüüd lahti said, võttis ka pea kuu aega .
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
26.08.2006 16:59:35
|
|
|
| plaanis tellida doctorpeep.ee-st videokaart ja prose,Palju saatekulu rakverre tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
26.08.2006 17:07:55
|
|
|
| 0.-
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.08.2006 17:08:50
|
|
|
0.-
E: Däng Rewer 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
26.08.2006 17:09:16
|
|
|
0 krooni
E: aiii, väga hiljaks jäin
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
26.08.2006 17:10:18
|
|
|
Kõige kiirema vastuse saad Peepu helistades ma usun. Aaga kas üle 500 ostu puhul üldse saatekulu lisandub?
EDIT: popp teema
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
26.08.2006 18:08:21
|
|
|
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=312
| Tellimispiirangutes kirjutas: |
Kõik Dr.Peep veebikaubamaja leheküljed on eestikeelsed ja kauba tellimine on võimalik ainult Eesti Vabariigi piires. Meie veebkaubamajast võivad tellida ainult täisealised füüsilised isikud. Miinimumtellimuse suuruseks on 500 krooni käibemaksuga. Beesting AS'l on õigus tellimus vajaduse korral tühistada ja raha tellijale tagasi maksta.
Täpsemat teavet on võimalik saada klienditeenindusest Esmaspäev-Reede 09:00-17:00 telefonil 651 5550. |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|