Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.08.2006 21:04:37 vasta tsitaadiga

ok teen ise ! Mäng toimub londoni serveris
Ruumi nimeks oleks HinnaVaatlus ilma paroolita
Infantry combat
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 16.08.2006 22:16:31 vasta tsitaadiga

Mis kamm selle version.ini failiga nüüd on.. Ütleb, et ei leia ja sellepärast ei hakka uuendama. icon_rolleyes.gif
Keegi enda oma ei viitsi uppida?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 16.08.2006 22:27:58 vasta tsitaadiga

Ma uuendasin ära ja pelasin ning nüüd taaskäivitades ei leia faili nimega optpatch.zip...
Äkki kellelgi leidub kusagil failikaustas? icon_rolleyes.gif


EDIT: version.ini ple, aga version.cfg on küll pakkuda...

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 09:35:24 vasta tsitaadiga

Cannot get a file [updater.zip]!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 10:20:30 vasta tsitaadiga

Selline jutt siis tootjate poolt.

This week may be a bit rough - we expect to be patching at least every other day (maybe even more!), so please be aware that the servers may go up and down without warning.

Ja see "Cannot get a file [updater.zip]" on kõigil mitte sinul. Pead lihtsalt natuke ootama.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 18.08.2006 15:09:07 vasta tsitaadiga

sellist teadet ma pole saanud, aga patching server on maas ...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 18.08.2006 18:34:14 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif väga kurb uudis.. kes teab millal jälle mängida saab.. icon_sad.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 18:36:28 vasta tsitaadiga

HAHAHAHAHAHAHAHAHA


Just ma tulin töölt ära... ja mis ma nüüd tegema hakkan icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.08.2006 18:42:57 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas naerda või nutta, kuid siiani pole mängu saanud installida.
Tobe error ka, mis midagi ei ütle..

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 18.08.2006 18:46:55 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Ei tea, kas naerda või nutta, kuid siiani pole mängu saanud installida.
Tobe error ka, mis midagi ei ütle..

Proovi mõi teine tõmmata, selline asi oli ühel tuttaval ka... Sa tõmbasid rar-i/zip-i või kohe sellise, mis ise installima hakkab ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.08.2006 19:20:56 vasta tsitaadiga

elloruut kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
Ei tea, kas naerda või nutta, kuid siiani pole mängu saanud installida.
Tobe error ka, mis midagi ei ütle..

Proovi mõi teine tõmmata, selline asi oli ühel tuttaval ka... Sa tõmbasid rar-i/zip-i või kohe sellise, mis ise installima hakkab ?


rar

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 19:24:27 vasta tsitaadiga

järele mõeldes natuke yes-life ei tee paha icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.08.2006 19:47:43 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
järele mõeldes natuke yes-life ei tee paha icon_wink.gif


icon_biggrin.gif

Krt...mul ainult yes-life praegu ongi...America's Army 2.6 ei saa ka installida...kõikjal igasugu jamad..ära tüütab...tahaks vahelduseks jälle no-life-i

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 18.08.2006 21:12:38 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
elloruut kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
Ei tea, kas naerda või nutta, kuid siiani pole mängu saanud installida.
Tobe error ka, mis midagi ei ütle..

Proovi mõi teine tõmmata, selline asi oli ühel tuttaval ka... Sa tõmbasid rar-i/zip-i või kohe sellise, mis ise installima hakkab ?


rar

Hmm, ma tean, et selle ise installivaga on jamasi olnud, aga ehk proovid kusagilt uuesti tõmmata icon_wink.gif
EDIT: Tundub, et mäng on taas korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 21:35:03 vasta tsitaadiga

8)


oh no.


peaks hoolikamalt pelama hakkama raisk.. icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 19.08.2006 00:00:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif võtan kah mängimise kohe käsile..sest homme pole aega.. 8)
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 01:15:40 vasta tsitaadiga

siin siis igaks-juhuks lingikogu warrocki downloadimiseks
http://warrockpatch.nefficient.com/kipawarrock/WarRockSetup.zip
http://www.gamedaily.com/download/info/?cid=5&packageid=0078701314
http://www.warrock.it/download/WarRock_OpenBeta.zip
http://public.planetmirror.com/pub/playfuls/storage/golden/WarRock_full_v1.0.0.1.zip

Ma ei ole kindel,et kõik mirrorid töötavad
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 14:37:11 vasta tsitaadiga

Täna sai NuCleoga ikka k6vasti m2ngitud. thumbs_up.gif beer_yum.gif

aga mul lev up j2igi tulemata icon_neutral.gif eks ma õhta poole teen 2ra icon_razz1.gif

päris mitu tundi kohe pelatud

icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.08.2006 16:02:12 vasta tsitaadiga

Teeks täna õhtul paar mängu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 16:57:46 vasta tsitaadiga

Kas nende levelite eest saab kah midagi ? Midagi läheb paremaks kah ?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 20.08.2006 17:57:27 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kas nende levelite eest saab kah midagi ? Midagi läheb paremaks kah ?

Hetkel mitte. Nad plaanivad levelite eest boonuseid vms tekitada, aga hetkel jah.. See on niisama kaunistuseks nime kõrval. icon_razz.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 20.08.2006 18:30:26 vasta tsitaadiga

mul selline jama et mäng ei loe version.ini faili välja..saaks keegi endaoma anda või öelda milles viga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 09:11:42 vasta tsitaadiga

version.cfg peaks siis välja vahetama uuema vastu. aga ma ei tea ka icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 09:19:29 vasta tsitaadiga

Minul oli ka peale esimest installi täpselt sama tekst "couldnt find version.***"
Igatahes põhjustas selle fakt, et vale installikas oli old. Tirisin gamespotist uue ja õige ja läks tööle. Soovitan installikas tõmmata gamespotist, sest igaltpoolt mujalt sai mingit jama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 11:51:19 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif thumbs_up.gif Level 15 Lõpuks käes. No eks ma proovi homme 16 teha =)
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ER1
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 21.08.2006 12:00:40 vasta tsitaadiga

ma ei teind kasutajat, ja läksin ff-iga. ning tõmbab näitab et 30 minti veel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 12:23:22 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
beer_yum.gif thumbs_up.gif Level 15 Lõpuks käes. No eks ma proovi homme 16 teha =)

Palju sa seda päevas mängid, et iga päev level üles üritad teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 12:45:56 vasta tsitaadiga

heheh, sammer sa oled ikka njahh nolifer, ma olen niiöelda 'pühapäeva pelaja'
üle tunni aja päevas siis ajab närvi ikka
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 12:46:00 vasta tsitaadiga

mul lv13 ja suht masendavalt liigub üles, mingi 600-700p roundiga tuleb 2-3% icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 13:19:07 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Sammer kirjutas:
beer_yum.gif thumbs_up.gif Level 15 Lõpuks käes. No eks ma proovi homme 16 teha =)

Palju sa seda päevas mängid, et iga päev level üles üritad teha.


Mängin niikaua kuni üle viskab icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 21.08.2006 15:48:59 vasta tsitaadiga

keegi mängu vitsib teha
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 21.08.2006 17:31:12 vasta tsitaadiga

Mina viitsin.
Sain just asja tööle... 8)

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 17:39:40 vasta tsitaadiga

teeks isegi natuke kui teaks kus servus me üksteist killime
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 21.08.2006 19:37:00 vasta tsitaadiga

Mee too mee too
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 19:55:04 vasta tsitaadiga

omg





ME 3 icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 21.08.2006 20:12:53 vasta tsitaadiga

tuleme kõik mingi 20.30 mängu ja siis otsustame icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 21.08.2006 20:27:20 vasta tsitaadiga

Kell on 20.27
Andke mingi servu adree vms... icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 21.08.2006 20:28:55 vasta tsitaadiga

aga kuhu serverisse... icon_question.gif mina valiksin inglise või saksa vahel
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 21.08.2006 21:15:57 vasta tsitaadiga

Et siis jäi ära jah icon_mad.gif
icon_sad.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 21.08.2006 21:19:44 vasta tsitaadiga

võid ju ise korraldada icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 21.08.2006 22:04:17 vasta tsitaadiga

Võtan asja käsile icon_wink.gif ..lähen teen servu siis annan teada

Germany servus
Infranty combat
HinnaVaatlus
passi pole..

'
tulge, tulge... icon_smile.gif

Hmm ei teagi palju hv`lasi kohale tuli ..mäng läks üpris kiiresti ..praegu enam ei viitsi mõni teinekord icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 22.08.2006 08:20:17 vasta tsitaadiga

No esile sai seal servus natuke madistatud. Ise pidin 10-st kahjuks juba lahkuma icon_sad.gif
Nägin tõnu89-t ja kedagi estboy-d

Täna võiks suurem rahvas kella kaheksaks siia koguneda ja vaatame, ehk mängime thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 22.08.2006 08:24:22 vasta tsitaadiga

Mingi hullem lag oli ja ei hakanud seal tõmblema icon_neutral.gif

viimati muutis elloruut 02.01.2017 21:34:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 08:36:44 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif Mina mängisin samal ajal icon_confused.gif

vat ei m2rganud icon_rolleyes.gif

eks mõni teine päev!

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 09:47:06 vasta tsitaadiga

Kui keegi ühte erilist kobatajat näeb nimega 'propeller', siis see olen mina
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 10:12:24 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif krt ma praegu püha viha täis.mul oli ÜLIHEA mäng kuni arvuti kavalsäga kokku jooksis. icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 22.08.2006 10:55:05 vasta tsitaadiga

sa ple ainus...mul jookseb pidevalt kinni icon_evil.gif

EDIT: igatahes minu nimi on mänus mp1613 ja ma teen mängu ruumi eestlastele..parooliks panen eesti, kes tahab, tulgu icon_wink.gif

ruum on londoni servus ja infrat compat or what ever servus
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 22.08.2006 11:07:19 vasta tsitaadiga

mina olen tomat11 icon_smile.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 22.08.2006 11:08:39 vasta tsitaadiga

---justme- kirjutas:
sa pole ainus...mul jookseb pidevalt kinni icon_evil.gif

EDIT: igatahes minu nimi on mänus mp1613 ja ma teen mängu ruumi eestlastele..parooliks panen eesti, kes tahab, tulgu icon_wink.gif

ruum on londoni servus ja infrat compat or what ever servus


ma küll ei näe seda serverit või võtsid sa juba maha
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
---justme-
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2006




sõnum 22.08.2006 11:19:24 vasta tsitaadiga

tule 11.25 londoni servu ja infra blablabla vombatisse ja siis näed

ruumi nimi on est ruum ja parool on eesti

eelmise võtsin maha sest ei vitsinud oodata icon_biggrin.gif

edit: tegelt seal on ruum juba olemas estownia..tule sinna icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.