Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 20:59:37 vasta tsitaadiga

päris haige sõber sul siis icon_biggrin.gif
Hero Online tundub nii mõttetu ja kurb hakkab vaadates kuidas su sõber aega raiskab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 14:23:05 vasta tsitaadiga

Ise olin 2 kuud tagasi lvl 13 juba, aga kuna nüüd pole kodus juba pikemat aega, siis sinna ta jääb kah. icon_smile.gif
üldse ei tea mis köik uus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 13.08.2006 15:01:27 vasta tsitaadiga

Ma sain endale eile lv7 8) icon_biggrin.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 15:28:54 vasta tsitaadiga

Kas leveleid on nullitud ka vahepeal?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 15:31:11 vasta tsitaadiga

lvl 4 17% icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 18:00:43 vasta tsitaadiga

classified kirjutas:
Kas leveleid on nullitud ka vahepeal?


jah icon_biggrin.gif kuu tagasi umbes lasti madalamaks, mul oli mingi 10 vist ja peale alandamist jäi 4.
hetkel 12 leveli lõpp. huvitav on vaadata kuidas mingi level 22 vennad suhu saavad, kuidas
nad üldse niikaugele jõuavad kui mängida ei oska?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 19:11:19 vasta tsitaadiga

mingi vanem mängjia on pärandanud/müünud acci teistele icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 20:25:19 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
mingi vanem mängjia on pärandanud/müünud acci teistele icon_wink.gif

Kah vöimalus jah, samas möni laseb oma väiksel vennal jms ka mängida vahel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 20:42:39 vasta tsitaadiga

ON millalgi HV mängu ka tulemas?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 13.08.2006 23:29:44 vasta tsitaadiga

No võiks teha.... aga huvilisi peaks rohkem olema thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 08:26:17 vasta tsitaadiga

Tänane päev sobib mulle täiega andke kellaaeg ma olen kohal. Suht üksinda kodus ^^

Ise olen Level 14 ja 15% vist.... icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 14.08.2006 10:02:31 vasta tsitaadiga

KRT IKKA EI LÄHE TÖÖÖÖL;E icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

10 päevba juba extractin ja nu$$in ikka error: cannot find execute file!

Arghhh icon_evil.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 11:29:55 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif weird...

http://www.gamedaily.com/download/info/?packageid=0078701314

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 13:21:56 vasta tsitaadiga

Mina tuleksin thumbs_up.gif beer_yum.gif

Juhan88 kirjutas:
KRT IKKA EI LÄHE TÖÖÖÖL;E icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

10 päevba juba extractin ja nu$$in ikka error: cannot find execute file!

Arghhh icon_evil.gif


Kust sa tirisid selle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 14.08.2006 15:42:48 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Mina tuleksin thumbs_up.gif beer_yum.gif

Juhan88 kirjutas:
KRT IKKA EI LÄHE TÖÖÖÖL;E icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

10 päevba juba extractin ja nu$$in ikka error: cannot find execute file!

Arghhh icon_evil.gif


Kust sa tirisid selle icon_rolleyes.gif


Ei mäleta enam..
siin üks vend ennem ka postitas, et ei lähe tööle...a ta oli järgmine õhtu tööle saanud...ma krt nädal aega juba jaman siin ikka ei tööta-..

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 14.08.2006 16:52:50 vasta tsitaadiga

heh..millal mängu teeb siis..? icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 17:04:06 vasta tsitaadiga

Siis kui saaks inimestega msni vms asja teel kokku icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 17:59:00 vasta tsitaadiga

teeks mingi 8-9 paiku?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 18:01:59 vasta tsitaadiga

Mulle sobib. beer_yum.gif
Poole kaheksast olen arvutis siis!

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 20:58:46 vasta tsitaadiga

Kus serveris? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 14.08.2006 21:37:03 vasta tsitaadiga

Võiks jah servu öelda, tuleks saaks ka paar korda surma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 14.08.2006 23:18:21 vasta tsitaadiga

Keegi veel õhtul viitsib mängida..?
icon_rolleyes.gif

edit:Käisin siis üksi mängimas.. icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.


viimati muutis tonu89 15.08.2006 01:40:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 23:54:53 vasta tsitaadiga

classified kirjutas:
Psych0 kirjutas:
mingi vanem mängjia on pärandanud/müünud acci teistele icon_wink.gif

Kah vöimalus jah, samas möni laseb oma väiksel vennal jms ka mängida vahel. icon_smile.gif

hehe mulgi mängib väike venna vahest minu acciga icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.08.2006 07:46:18 vasta tsitaadiga

sai kah tuttava pool natuke proovitud...bf2 fännina tundus see mängi ikka paras õudukas, sry, ei taha kedagi solvata. Liikumine on viidud sinna unreali kiirusele ja proportsioon on väga imelik ehk inimesed on väga pisikesed. Muidugi tasuta mängu kohta siiski hea tulemus. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 10:13:39 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
sai kah tuttava pool natuke proovitud...bf2 fännina tundus see mängi ikka paras õudukas, sry, ei taha kedagi solvata. Liikumine on viidud sinna unreali kiirusele ja proportsioon on väga imelik ehk inimesed on väga pisikesed. Muidugi tasuta mängu kohta siiski hea tulemus. icon_rolleyes.gif


sama oli mul kui bf2 proovisin, selline tunne oli nagu neegrid ripuksid jalgade otsas vms.
mulle tundus bf2 kuidagi julmalt uimane mäng. wr´s saab minuti jooksul 10-15 venda maha lasta
ja ise sealjuures 2-3 korda surra icon_lol.gif aga eks ta maitse asi ole
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 15.08.2006 15:51:46 vasta tsitaadiga

Täna võiks ühe mängu kambaga teha.. soovitage mis kell.. thumbs_up.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 16:40:40 vasta tsitaadiga

õhtul kell 7 - 8 - 9 vms, kell 11 oleks kah suts ok
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 18:56:28 vasta tsitaadiga

Minule sobiks homme õhtul.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 15.08.2006 19:01:49 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Linnapea kirjutas:
sai kah tuttava pool natuke proovitud...bf2 fännina tundus see mängi ikka paras õudukas, sry, ei taha kedagi solvata. Liikumine on viidud sinna unreali kiirusele ja proportsioon on väga imelik ehk inimesed on väga pisikesed. Muidugi tasuta mängu kohta siiski hea tulemus. icon_rolleyes.gif


sama oli mul kui bf2 proovisin, selline tunne oli nagu neegrid ripuksid jalgade otsas vms.
mulle tundus bf2 kuidagi julmalt uimane mäng. wr´s saab minuti jooksul 10-15 venda maha lasta
ja ise sealjuures 2-3 korda surra icon_lol.gif aga eks ta maitse asi ole


Kui ma esimest korda battlefieldi proovisin, siis oli kuidagi harjumatu et kui õhku hüppasid, siis mees hüppas ikka väga kõrgele. Relvadel oli ka kuidagi harjumatult väike tagasilöök. Kuid lõpuks harjusin ära... Hetkel mängin Bf2'te, kuna WarRock viskas peale poolt aastat kopa ette (mängisin Korea War Rocki) ja võimalusi on rohkem.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 19:33:40 vasta tsitaadiga

Ma olen suht kindel, et varsti on International WarRock samasugune nagu Korean WarRock.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 19:47:49 vasta tsitaadiga

Andke neile lihtsalt aega... beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 15.08.2006 20:42:01 vasta tsitaadiga

Usun ka, et see areneb, aga tuleb siis millalgi mäng, või jääb see ainult jutuks icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 21:44:49 vasta tsitaadiga

Homme õhtul võiks ju teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 22:59:44 vasta tsitaadiga

aga pakkuge, kuni jõuate ühise kokkuleppeni
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 14:21:17 vasta tsitaadiga

hmm kas mäng hetkel maas? mul igatähes peale acci kirjutamist serverite lehele edasi ei lähe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 14:29:26 vasta tsitaadiga

Mingi jama on jah
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 14:36:34 vasta tsitaadiga

kapuuts kirjutas:
hmm kas mäng hetkel maas? mul igatähes peale acci kirjutamist serverite lehele edasi ei lähe


järelikult, mul ka ei lähe edasi...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:11:27 vasta tsitaadiga

servud olid maas lalalaparampampampampam. banana_dance.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 16:36:22 vasta tsitaadiga

Väike uuendus tehti.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 16.08.2006 16:37:41 vasta tsitaadiga

Nüüd saab...? icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 16:53:13 vasta tsitaadiga

just proovisin, ei saanud veel.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 17:02:13 vasta tsitaadiga

Ma just mängisin rõõmsalt 5 minni enne kui bunkbuster jälle kikkima hakkas icon_evil.gif Ma ei saa aru mis tal viga on... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 17:58:24 vasta tsitaadiga

Natuke mängu tulevikust ka.

http://mmo.portalsnetwork.com/index.php?module=PortalGameDB&func=detail&article=5468
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 18:37:29 vasta tsitaadiga

Midagi on peetis selle mänguga. ühele vastasele panin 2 granaati alla ja lasin 2 pidet kuule pähe, aga tüüp jooksis ikka edasi. Vähe sellest...peale teise pideme tühjendamist tüübile ajudesse viskas mängust välja icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 19:58:56 vasta tsitaadiga

Everything works for me thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.08.2006 20:08:50 vasta tsitaadiga

Teeks täna kell 21.00 paar mängu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 20:42:23 vasta tsitaadiga

Mina oleks kohal.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 20:47:54 vasta tsitaadiga

Teeks jah, aga kus serveris ja mis toas...kui muidugi ma ikka saan mängida nii et välja ei lenda kohe
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.08.2006 20:55:27 vasta tsitaadiga

Teeks London serveris
Ruumi nimeks oleks HinnaVaatlus ilma paroolita
Infantry combat
Kas sobib ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 20:55:43 vasta tsitaadiga

ma oleks kohal kah, aga server ja tuba?
ma pakuks espanjooli, teeks lahtise toa ja engrene, kui tuleb rohkem rahvast siis on pull
HV rahvast me nigunii üle 5 ei saa
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.