Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:18:43 vasta tsitaadiga

C2D E6300 1,86ghz@3,25ghz (7x465)
A-Data 2x512mb @ ddr930 4-4-5-4 (krt ei lase muuta 4-ks seda raibet) icon_smile.gif
Asus p5w dh deluxe (465fsb)

superpi 1M - 16,953sek



EDIT: 8M lasin ka just ära 3,2ghz, mem ddr915 4-4-5-4
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 15.08.2006 23:25:17 vasta tsitaadiga

Krt, velsa, 6600 on ikka valusalt kiirem samal taktil.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:30:14 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Krt, velsa, 6600 on ikka valusalt kiirem samal taktil.
valusalt kallim ka. Aga krt mälu tahab kõrgemat pinget. Elpida kividega ju ja nendel ei tohiks olla samadel timingutel ddr1000 ~2,3v peal probleem. Hetkel dropib rämedalt nagu chipigagi (2,4v biosest = 2,2v reaalselt).
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:33:57 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Krt, velsa, 6600 on ikka valusalt kiirem samal taktil.

laske 8M ja 32M ka, vaadake mis tuleb.
superpi1M'is paistabki muidu suurim vahe sisse tulevat, muudes asjades suht võrdsed.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:36:45 vasta tsitaadiga

MSNi ja firefoxi taustal jooksis superpi 8M 3,2ghz ja ddr915memiga 3min 19.33sek
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 15.08.2006 23:40:02 vasta tsitaadiga

Selle tunni jooksul saabuvad siia kastutaja Evil E6600 tulemused.. @ 3.x++ 8)
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:47:16 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
Selle tunni jooksul saabuvad siia kastutaja Evil E6600 tulemused.. @ 3.x++ 8)
VOW RESPEKTA Y00
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2006 23:48:01 vasta tsitaadiga

puhun endal ka vaimu sisse, et asi kasti sisse panna
peab windowsi ainult uuesti laskma icon_mad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.08.2006 23:52:05 vasta tsitaadiga

võtke sealt ka osa http://www.scythe-eu.com/oc-contest.php

kust ainult neid jahuteid saab?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 15.08.2006 23:55:15 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
tjj kirjutas:
Selle tunni jooksul saabuvad siia kastutaja Evil E6600 tulemused.. @ 3.x++ 8)
VOW RESPEKTA Y00


Kehv iroonia velzatis, küsi parem kellegilt sulle ASUS hardmod-i väikese tasu eest teha.. icon_lol.gif Nii kõva overclocker ju..

Väärttulemused varsti ilmuvad siin, vastasel juhul ma ei räägitaks midagi..


viimati muutis tjj 16.08.2006 00:05:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:56:01 vasta tsitaadiga

Täiesti esimene jooks.. lambirun puhtalt... mälud saan homme icon_sad.gif

Conroe E6600@3.2GHz
2x256Mb AM1 PC5400
http://www.zone.ee/wrc2006/1/ConroeE6600firstrun.JPG icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 23:59:50 vasta tsitaadiga

Mismõttega panna miski 5000x3400 resoga pilt kus keskel kaks väikest akent vajaliku infoga? icon_confused.gif

vot mida teeb c2d.

x550 seeria WR hopsti minu icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.08.2006 00:04:45 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
võtke sealt ka osa http://www.scythe-eu.com/oc-contest.php

kust ainult neid jahuteid saab?

ksalongiski mõni isend.
http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?PHPSESSID=726f236f170e3f93de764a334dc15053&search_string=Scythe&show=search&lang=est
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:09:29 vasta tsitaadiga

15,4 sekundit nüüd 3400MHz icon_smile.gif mälu on nii haigelt pask icon_lol.gif
Palju volti üldse anda E6600 prosele veega? hmm

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:17:59 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult üle 1,6v eriti ei annaks...No ma ei tea mul piisab 3250mhz peal ka 1,4v, et laseks 3dmarke ja teeks superpiisid icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:37:42 vasta tsitaadiga

Okei mina enam kui rahul icon_biggrin.gif

3DMark2006

Conroe E6600 3.33GHz
2x256Mb PC5400 277MHz 5-6-6-18 icon_eek.gif icon_lol.gif
2x7900GTX SLI default, highest quality

10, 489p
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=435148
http://www.zone.ee/wrc2006/1/E6600_7900GTXSLI.JPG

Homme õhtu testin tõsiselt oma 2x1Gb G.Skillidega 8) piisab kah vist isegi praegu irw... aga mälu plokib jubedalt. Uurin kah hetkel biost jne asju

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:42:34 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:

Kehv iroonia velzatis, küsi parem kellegilt sulle ASUS hardmod-i väikese tasu eest teha.. icon_lol.gif Nii kõva overclocker ju..
Mis hardmod siis? Et saada 500+ fsb icon_confused.gif icon_question.gif Sinu arusaamist mööda on asi nii, et mida kallimad jupid sul on seda kõvem ooverklokker oled ... icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.08.2006 00:42:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
10, 489p


Soovitan sul ennast välja puhata, nii ei tule sellest midagi välja. icon_wink.gif

Intel Core 2 Duo E6600
Asus P5W DH Deluxe
Crucial Ballistix PC2-8000 2X512MB
Ati X1900 Crossfire
FSP Epsilon 700W
Watercooled


3D05:


viimati muutis Evil 16.08.2006 01:07:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 16.08.2006 00:51:12 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
tjj kirjutas:

Kehv iroonia velzatis, küsi parem kellegilt sulle ASUS hardmod-i väikese tasu eest teha.. icon_lol.gif Nii kõva overclocker ju..
Teha? Asuse hardmod on tehtud ju. Sa jälgi rohkem teemat poja icon_confused.gif


icon_lol.gif Seda ma teen, spetsiaalselt..

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2947746#2947746

Ja siis avastasid, et saaks pencil mod teha?

Pencil mod vr-zone järgi on kõige lihtsam asi, kui ei saa aru või ei oska midagi isiklikult teha.. Praktiliselt iga loll võib seda teha.

Tegelikult mul pole midagi selle vastu.. Mulle meeldib jälgida, kuidas mõned isikud 'show off' siin, aga reaalselt, noh.. paluvad, et keegi teeks neile hardmod-i.. Naeran laia suuga mõnikord..

EDIT: ütlesin ju, killer tulemus.. 3.7GHz thumbs_up.gif


viimati muutis tjj 16.08.2006 01:53:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:52:45 vasta tsitaadiga

kena !!!

tglt teeks sellies pakkumise kes ennem conroega 1M alla 10s teeb kannan 25krooni talle üle thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:52:52 vasta tsitaadiga

tjj, mida sa sokid. Tegin ju 475fsb üleeile. Vmch mod on tehtud plaadile. Sa jälgi teemat natuke hoolsamini.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 00:53:55 vasta tsitaadiga

Miks välja puhata? Ma saan homme mälud, küll ära teen sulle icon_smile.gif loodetavasti.
Enivei... omfg... ma olen sõnatu icon_biggrin.gif julm killer

tsitaat:
Conroe E6600 3.33GHz
2x256Mb PC5400 277MHz 5-6-6-18
2x7900GTX SLI default, highest quality


3DMark2005
http://www.zone.ee/wrc2006/1/3DMark2005_ConroeE6600_7900GTXSLI.JPG

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 01:13:55 vasta tsitaadiga

Evil, kompad maad jah? icon_wink.gif
sul peaks hea ram olema, lykka ikka mem yles icon_razz1.gif
btw yks 01 paluks icon_smile.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iz3
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2005




sõnum 16.08.2006 01:39:32 vasta tsitaadiga

Evil, tahaks näha ddr800+ 3-x-x actionit 3d01-s icon_razz.gif
_________________
Tyrou (XtremeSystems) kirjutas:
People here don't care about stability or things like that...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.08.2006 02:29:29 vasta tsitaadiga

ehk oskab keegi soovitada emaplaati
conroe e6600

ise olen vaadanud
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=44235
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=44236


või oskab keegi ise soovitada mingit emaplaati mis jääks nii 2600.- sisse
mitte sentigi üle


ahjaa mäludeks on
http://www.isquaredinc.com/MEMD54C512C4info.html
Corsair TWIN2X1024-5400C4 1GB DDR2-667 XMS2-5400 Xtreme Performance Memory w/Black Heat Spreader Retail

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 02:42:09 vasta tsitaadiga

hmekk, http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=44860 oleks ka variant.
ACME laos on olemas, niiet kui vaja, saad kohalikelt edasimyyjatelt (ehk 100% pisikestest poekestest ja ka suurematest)
muidu jah.. abitiga kellelgi vist oli siin kogemus olemas, antud asus pole veel eriti laialt levinud..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 07:20:17 vasta tsitaadiga

Evili tulemused on küll ilusad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 09:16:04 vasta tsitaadiga

Evil palju prosele volti andsid ja üldse võiksid kõik voldid anda icon_smile.gif
Täna üritan su tulemused üle lasta

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.08.2006 10:30:18 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
hmekk, http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=44860 oleks ka variant.
ACME laos on olemas, niiet kui vaja, saad kohalikelt edasimyyjatelt (ehk 100% pisikestest poekestest ja ka suurematest)

Näiteks Arvutikeskusest saad selle 2210kr eest kätte: http://www.arvutikeskus.com/?cat=4&scat=86

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 16.08.2006 10:35:10 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mõnda odavamat conroe mobo soovitada?
Samas võiks mainida ka siis oc potentsiaali juurde. thumbs_up.gif
Endal kohe kohe soov ka conroe peale minna, kuid mobod nats kallid minu meelest veel.
Kui midagi muud üle ei jää siis peab vist gigabyte p965 ära võtma E6300 jaoks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 11:24:28 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
lamp kirjutas:
hmekk, http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=44860 oleks ka variant.
ACME laos on olemas, niiet kui vaja, saad kohalikelt edasimyyjatelt (ehk 100% pisikestest poekestest ja ka suurematest)

Näiteks Arvutikeskusest saad selle 2210kr eest kätte: http://www.arvutikeskus.com/?cat=4&scat=86

sel on nii saast toiteahel, et sellega üle 300mhz fsb küll vaevalt saab..
seega miks maksta 2x rohkem kui mingi assrocki eest ja saada sama junn
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 11:37:23 vasta tsitaadiga

Ühel see häda, teisel too ja lõppkokkuvõttes on ikkagi parim valik p5w dh.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 11:38:56 vasta tsitaadiga

link :: Asus P5W DH - Problems + Fixes Thread

Lugege ja ehk saate paremini klokkuma asjad.
Mulle paistab nii, et ema ei taha pea ühegi teise divideriga töötada kui 1:1

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.08.2006 11:45:13 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Ühel see häda, teisel too ja lõppkokkuvõttes on ikkagi parim valik p5w dh.

Mõni aeg tagasi vast isegi oli see nii, tänase seisuga on ta troonilt juba tõugatud, Asus liigutas ennast pisut kiiremini teistest emaplaadi tootjatest, konkurentide emaplaate pole Eestis saada

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2006 12:00:51 vasta tsitaadiga

panin siis asrocki dual-vsta peale e6600 icon_lol.gif
defaultis tuli spi 1M midagi 22,2s vist
mul ta stabiilne igatahes 285Mhz peal pole icon_lol.gif - tõenäoliselt mälu ei aita eriti kaasa
ja nu pinget saab plaadil ainult low-normal-high anda mälule, mis see täpselt endast kujutab pole aimugi
spi 1M rekord oli 20,120s 8)
polnud suurt aega mässatagi

õhtul saab proovida pisut kuidas asi videot kodeerib thumbs_up.gif
emaplaat on ikka hullem käkk, aga ainus korralik ülemineku plaat kõikide liidestega icon_smile.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 12:09:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
panin siis asrocki dual-vsta peale e6600 icon_lol.gif
defaultis tuli spi 1M midagi 22,2s vist
mul ta stabiilne igatahes 285Mhz peal pole icon_lol.gif - tõenäoliselt mälu ei aita eriti kaasa
ja nu pinget saab plaadil ainult low-normal-high anda mälule, mis see täpselt endast kujutab pole aimugi
spi 1M rekord oli 20,120s 8)
polnud suurt aega mässatagi

õhtul saab proovida pisut kuidas asi videot kodeerib thumbs_up.gif
emaplaat on ikka hullem käkk, aga ainus korralik ülemineku plaat kõikide liidestega icon_smile.gif


Ürita minu skoor üle teha icon_smile.gif Ma sain mingi 18.200s SuperPI 1M ASRock Dual 775Vista ja Conroe E6600 Rev6 B2 @ 2.90GHz vist oli.. aga jah klokkida eriti ei kannata icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mtann
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2005




sõnum 16.08.2006 13:49:17 vasta tsitaadiga

link :: P5N32-SLI Premium/WiFi-AP

Entusiastidele niipalju, et Asus lasi välja uue NVIDIA nForce® 590 SLI™ Intel Edition emaplaadi P5N32-SLI Premium/WiFi-AP. Ei tea millal selline isend eestisse jõuab?! icon_confused.gif Arvatavasti hind jääb AM2 emaplaatidega samasse hinnaklassi, s.t ~3000 EEKi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 13:52:47 vasta tsitaadiga

nvidia chipset = no oc icon_lol.gif aint XE-ga saab miskit teha kuna sel suuremad kordajad ja pole kõrget FSB-d vaja.
muidu mutid teevad mingi ~320mhz FSB max ehk siis E6300 ostes saad asja TERVELT 2240mhz peal jooksutada icon_eek.gif
äkki on 24/7 stabiilne ka veel
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2006 14:37:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
...
mis mäludega?
mul 2 suvalist d43 ja ilma 3.1v ei lähe nad kuhugi
6htul muidugi proovin alla 20s saada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 14:54:29 vasta tsitaadiga

libe, sa lased 1:1 mäluga? mem 285mhz? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:04:50 vasta tsitaadiga

krt mõistatasin tükk aega, et mis krdi d43 ja 3.1v. Aga krt see asrocki invaliid ju toetabki ddr1/2 icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:16:49 vasta tsitaadiga

keda sa siin invaliidiks sõimad? plaat on arvutis sees ja muud pole tähtsust. ega koguaeg mingi wtfomgskoor24/7poleeluvms

tillipikendus 2 win või midagi? doh.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:18:37 vasta tsitaadiga

Keda = elusolendi kohta. Ja invaliid polnud halvas mõttes öeldud, aga on ta sinu arust normaalne plaat?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:20:37 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Keda = elusolendi kohta. Ja invaliid polnud halvas mõttes öeldud, aga on ta sinu arust normaalne plaat?


750.- eest conroe plaat... ee jah on küll selle raha eest parim

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:21:57 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on ja imelik ka oleks kui see plaat maksaks 3k. Ja milline "normaalne" tootja teeb teeb agp/pci-e slotte ühele plaadile, kahte sorti mälude toetust ühele plaadile, mingeid veidraid üleminekuid jne...

viimati muutis Anti 16.08.2006 15:24:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:22:52 vasta tsitaadiga

kus poes see mobo 750.- maksab?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2006 15:24:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
libe, sa lased 1:1 mäluga? mem 285mhz? icon_biggrin.gif
ei lase, emaplaat ei anna piisavalt pinget mälule
ja kindel ka et üks nendest pulkadest max 275 välja läheb
ma ei mäleta mis ratio mälul oli, mingi lambikas, aga asrock pani mul mälud automaatselt 2,5-2-2-5 icon_eek.gif ja 1T'ga töötasid sedasi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.08.2006 15:25:11 vasta tsitaadiga

palju see asrocki plaat fsb'd talub?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:31:12 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Keda = elusolendi kohta. Ja invaliid polnud halvas mõttes öeldud, aga on ta sinu arust normaalne plaat?


nokid? invaliid = elusolendi kohta.

kas just normaalne aga kärab küll. pole mõtet ju vaadata mingit 3K maksvat mobo millega muud ei tee kui jooksutad stockis.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 15:35:51 vasta tsitaadiga

lehm, tõesti ei ole, aga ma ei räägi mobost, kui klokkmisi "asjast" vaid mobost kui emaplaadist.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.