|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.08.2006 18:44:10
|
|
|
ATFist saab veel odavamalt
JediMihkel,
ASUS M2N-E Socket AM2 1425.-
AMD Athlon 64 X2 4200+ s.AM2 (2200MHz/ L2 Cache 2x512KB) Socket AM2, BOX 2930.-
A-Data DDR2 PC-5400 667MHz 1GB DDRII (8C-64Mx8) 1110.-
A-Data DDR2 PC-5400 667MHz 1GB DDRII (8C-64Mx8) 1110.-
Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620AS 320GB 7200rpm SATA/300 NCQ 3Gbit/s 16MB 1545.-
Samsung DVD-/+RW DWSH-S162L/BEBN DVD-/+RW Lightscribe 545.-
Fortron Blue Storm 500W 815.-
ASUS EN7900GT 4515.-
13995.-
atf.ee hinnakirja põhjal. Komplekt vernon`i poolt soovitatud torufoorumis
Võtame sinu soovil kirjutaja ja kõvaketta maha. siis tuleks 11905.- + korpus
Korpust ei oska valida
Video - tahad oblivioni maksis siis oleks vaja vast X1900XTX( vb isegi crossfire ehk 2 kaarti) Aga kuna tulevad jõulu ajal uued dx10 kaardid siis pole sellel mõtet. Läheks kõvasti maksma ka
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.08.2006 18:51:05
|
|
|
ORDI hinnakirja järgi komplekt (ilma kõvakettata ja muude lisadeta, nagu soovisid):
AMD Athlon 64 X2 3800+ AM2 Box 2 515.00 kr
MSI K9N NEO-F , soc AM2, Nvidia NF550 chip, FSB 1000, 4x DUAL DDR2-800, PCI-Exp 16x, 2 PCI-Exp 1x, 3 PCI, LAN, 4 S-ATA, SB 7.1, ATX, LPT, COM, 10x USB 1 280.00 kr
DDR2, 512MB PC5300/667 64x 8 CL5.0 670.00 kr
DDR2, 512MB PC5300/667 64x 8 CL5.0 670.00 kr
Club 3D nVidia GeForce 7900GT 256MB GDDR3 256BITS TV+DVI+CRT 450/1320 (CGNX-G796) 4 680.00 kr
Toiteplokk 450W ATX Chieftec P4 ATX 2.0, 24pin, active PFC TÜW, Low Noise, 12cm fan GPS-450AA-101A, S-ATA 785.00 kr
Summa: 10 600.00 kr + korpus ilma toiteta.
Mängurile kõvasti kasulikum tänu palju võimsamale videokaardile, kannatab klokkimist samuti.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
13.08.2006 19:26:17
|
|
|
Isa rääkis mdiagi et tänapäeva müüakse enamjaolt Prose koos jahutusega komplektis ? on see tõsi ?
Aga igatahes see jahutus jääb ostmata, mis eelnevas lingis oli.
Aga flameas -i pakutud prose on ainult 300 kr kallim ja on hulga võimasam ju ?
Ja äkki annaksite mingi korpuse ka kätte mis kogu selle nänniga kokku sobiks ?
Ja soov oleks selline korpus millel on ees mingi 1 või 2 USB porti, praegu on väga loll teema sellega et pean laua alla ronima, lauda nihutama ja siis pimesi ühe usb otsa sisse torkama kui tahan isegi ainult mp3-ele laule peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
13.08.2006 19:42:46
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Isa rääkis mdiagi et tänapäeva müüakse enamjaolt Prose koos jahutusega komplektis ? on see tõsi ?
Aga igatahes see jahutus jääb ostmata, mis eelnevas lingis oli. |
kui on inbox, siis cooler on kaasas (jahutab küll, aga suht l2rmakas), kui tray, siis ei ole seda kaasas, aga tavaliselt hinda see cooler ei m6juta,
kui eraldi jahutus osta siis soovitaks arctic freezer 7 pro
| JediMihkel kirjutas: |
| Aga flameas -i pakutud prose on ainult 300 kr kallim ja on hulga võimasam ju ? |
ordis jupid tunduvalt kallimad, atf's odavam, nii et 300.- hinnavahe suhteline, tegelik vahe ~500 ringis, aga natuke kiirem on ta küll
testid
viimati muutis Flavius 13.08.2006 20:01:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2006 19:51:07
|
|
|
| inbox pole midagi lärmikas... täiesti ok... videokas ja näiteks chipseti jahutus röögiks vabalt üle
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.08.2006 19:58:23
|
|
|
ORDIs maksab AMD Athlon 64 X2 4200+ AM2 Box 3 045.00 kr
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
13.08.2006 20:11:25
|
|
|
x2 3800+
ordi 2515.-
atf 2385.-
hinnavahe 130.-
x2 4200+
ordi 3045.-
atf 2885.-
hinnavahe 160.-
7900gt
ordi 4680.-
atf 4480.-
hinnavahe 200.-
m2lu 1gb
ordi 1315.-
atf 1110.-
hinnavahe 205.-
jne
ordi peaks oma hinnad yle vaatama
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2006 20:19:44
|
|
|
ATF jääb vähemalt minu silmis ordile alla garantii osas... sõber ajas seal miskit videoka asja isegi kauem kui K's.
Ja see hinnavahe on suhtkoht tühine... Ordi hinnad on hetkel pigem alla keskmise ja minu silmis pole nende kiire kasv teenidusele mõjunud. Vähemalt minu kogemusel
Muidugi võib ka Gennetist pakkumise võtta... seal hinnad ka täiesti ok, kuigi nende väiksus on hakanud osade juppide garantii osas mõju avaldama.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
13.08.2006 20:27:03
|
|
|
Pole kuulnudki Atfist
Nagu pärnus ka mõni esindus on ve ?
Ja kumb siis parem oleks, kas Dual või single ? X2 peak tähendama seda et on dual ju ?
Kuskilt olen kuulnud et Neid dualeid on nagu laidetud, et on esinend probleeme mängudes jms.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2006 20:28:58
|
|
|
| Dual ikka parem kui rahakott kannatab + uued mängud kasutavad seda juba päris kenasti ära ja see "probleemide" asi oli vaid 1 üleminekuhetke kala...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.08.2006 20:34:15
|
|
|
| atf kahjuks pärnis ei asu
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
13.08.2006 22:08:50
|
|
|
leidsin jah, et ainuke pood on õismäel tallinnas.
Aga keegi korpust oskab soovitada ? Hind võiks olla kuskil 700 kr - 1200 kr
Soovitatavalt siis natuke helisummutav, ilus võiks ka ikka olla.
Aga need asjad mis ennem soovitati, kas See x2 prose ja see emme sobivad omavahel kokku.
Ja veel üks huvitav küss:
Kas Dual prose on selline et 2 proset üksteise otsas ühes socketis või on eraldi erinevates socketites ?
edit1: Üks vend rääkis et 7900GT pidi üldse pask olema ?!?!? et nõrk toiteahel ja mälud........
edit2: Ja veel et miks osta X2prosed kui Conroed on juba välja ja need owniwad kõik AMD-d igalpool ära ??? ütles nii
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
14.08.2006 17:45:15
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
leidsin jah, et ainuke pood on õismäel tallinnas.
Aga keegi korpust oskab soovitada ? Hind võiks olla kuskil 700 kr - 1200 kr
Soovitatavalt siis natuke helisummutav, ilus võiks ka ikka olla.
Aga need asjad mis enne soovitati, kas See x2 prose ja see emme sobivad omavahel kokku.
Ja veel üks huvitav küss:
Kas Dual prose on selline et 2 proset üksteise otsas ühes socketis või on eraldi erinevates socketites ?
edit1: Üks vend rääkis et 7900GT pidi <b>ül<font color=red>d</font>se</b> piix olema ?!?!? et nõrk toiteahel ja mälud........
edit2: Ja veel et miks osta X2prosed kui Conroed on juba välja ja need owniwad kõik AMD-d igalpool ära ??? ütles nii |
Osta mida tahad.Osta conroe kui pappi on.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
14.08.2006 19:31:55
|
|
|
Aga rääkige kumb siis parem ikkagi on ?
AMD 64 või Conroe
Kas tasub DX 10 ootama jääda ja mis hinnaklassis need tulevad ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
14.08.2006 19:52:11
|
|
|
toidab ikka
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkey
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2005
|
15.08.2006 12:34:42
|
|
|
Kuidas arvutihindadega hetkel lood on? Conroe turul ja AM2 hinnalangus ka olnud, et on see õige ostuaeg nüüd käes (kui sellist üldse olemas saab olla ) ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
15.08.2006 12:38:43
|
|
|
Conroede saadavus on veel kehv ja ka õige emaplaadi valikuga sellele on raskusi.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
15.08.2006 22:31:09
|
|
|
Njah, ise ootan omale uue arvuti ostuga vähemalt mingi pool aastat, vaatab, tulevad DX 10 kaardid välja ja conroed langevad ja saadavus paraneb jne jne.
Niikaua sondeerin pinda ja tutvun asjadega mis võivad kasulikuks muutuda ostmisajal
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
16.08.2006 09:50:46
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Njah, ise ootan omale uue arvuti ostuga vähemalt mingi pool aastat, vaatab, tulevad DX 10 kaardid välja ja conroed langevad ja saadavus paraneb jne jne.
Niikaua sondeerin pinda ja tutvun asjadega mis võivad kasulikuks muutuda ostmisajal  |
Conroede hinnad ei lange enne kui uus konkureeriv protsessor on turul, siis tahad sa juba seda, ootad jälle pool aastat lootuses ehk hinnad langevad ja nii lõpmatuseni
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
16.08.2006 14:11:44
|
|
|
Jutt jumala õige, aga eks näis mis need Conroed teevad, ei pea ju seda ikkagi ostma, võib ka AMD, seegi hea
Aga DX 10 kaardid ootan küll ära, vaatab mis nad maksma hakkavad jne jne.
aga OT: kui tuleb näiteks uus DX10 kaart välja, kuidas selle nimest aru saab et see on dx 10 kaart ? St praegustel pole küll midagi jjuurde märgitud et Näiteks 7900 GT 256 mb dx9 jne jne
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
16.08.2006 14:18:40
|
|
|
JediMihkel, kasv6i tootja kodukalt vaatad kaardi kohta infot
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
16.08.2006 18:15:23
|
|
|
Ok uurisin ja puurisin ja jõustsin umbes selisele komplektile
Prottsessor :
AMD Athlon 64 X2 4200+ AM2 Inbox
2200MHz, L2-Cache: 2 x 512 KB, Voltage: 1.4V, Inbox
Tootekood: ADA4200CUBOX
HIND : 2875 EEK
Emaplaat :
MSI Socket AM2 K9N PLATINUM
Sockel AM2 - 940 Pin, nForce 570 MCP,
4x DDR2, 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x1,
1x PCI Express Lite, 3x PCI, 6x SATAII,
1x ATA, 1x Floppy, 7.1 Realtek® ALC883,
2x LAN 10/100/1000 (VSC8601), 10x USB 2.0,
24+4pin, ATX
HIND : 1820 EEK
RAM :
Kingston DDR2 PC2-5400 667MHz 1GB CL 5 (Kit of 2 - 512MB)
HIND : 1575
Videokaart:
Sparkle GeForce 7 Series 7900GT 256MB PCI-E, DDR3, 256Bit, 450/1320, HDTV-OUT, DUAL DVI
PCI-E, DDR3, 256Bit, Core Clock 450MHZ, Memory Clock 1320MHz, HDTV-OUT, DUAL DVI
Tootekood: SP-PX79GDH
HIND : 4750
Korpus : ?
Toide : ?
Jahutused: ?
Hind kokku :Umbes 12 000
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.08.2006 21:29:58
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Ok uurisin ja puurisin ja jõustsin umbes selisele komplektile
Prottsessor :
AMD Athlon 64 X2 4200+ AM2 Inbox
2200MHz, L2-Cache: 2 x 512 KB, Voltage: 1.4V, Inbox
Tootekood: ADA4200CUBOX
HIND : 2875 EEK
Emaplaat :
MSI Socket AM2 K9N PLATINUM
Sockel AM2 - 940 Pin, nForce 570 MCP,
4x DDR2, 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x1,
1x PCI Express Lite, 3x PCI, 6x SATAII,
1x ATA, 1x Floppy, 7.1 Realtek® ALC883,
2x LAN 10/100/1000 (VSC8601), 10x USB 2.0,
24+4pin, ATX
HIND : 1820 EEK
RAM :
Kingston DDR2 PC2-5400 667MHz 1GB CL 5 (Kit of 2 - 512MB)
HIND : 1575
Videokaart:
Sparkle GeForce 7 Series 7900GT 256MB PCI-E, DDR3, 256Bit, 450/1320, HDTV-OUT, DUAL DVI
PCI-E, DDR3, 256Bit, Core Clock 450MHZ, Memory Clock 1320MHz, HDTV-OUT, DUAL DVI
Tootekood: SP-PX79GDH
HIND : 4750
Korpus : ?
Toide : ?
Jahutused: ?
Hind kokku :Umbes 12 000 |
Miks mitte AMD X2 AM2 4400+ prose, mis on 2x1024KB L2 cachega?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/44809/
Emaplaadiks ASUS S-AM2 M2N-E NF570U DDR2 SATA2RAID GBL 8CH 1 420.00
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=99&id=304883
Pea sama hinna eest saad ka ADATA 800MHz DDR2 mälud: Adata DDR2 PC2-6400 800MHz 512MB (16C-64Mx8) 865.-
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/36335/
Videoks sobiks ju ka MSI NX7900GT-T2D256E, 7900GT/ 256MB DDR3/ 256bit/ PCI-E/ Engine 450MHz/ Memory 1320MHz/ 2xDVI/ TV out/ Dual VGA/ HDTV/ GAME 4200 EEK
http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=67978
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
17.08.2006 01:26:36
|
|
|
troll, ei leia sellel minu videol ja sinu video eriti vahet ? ja see emme, kas see clokimist kannatab ?
Aga rääkige nendest 7900 Gt-dest Et kõlakad et need sitta toiteahelaga ja mäludega ja pärast 1 a kipuvad otsa andma ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.08.2006 09:31:28
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
troll, ei leia sellel minu videol ja sinu video eriti vahet ? ja see emme, kas see clokimist kannatab ?
|
Videol on 550 kroonine hinnavahe!! Ja emaplaadil 400 kroonine! Tänu hinnavahedele saaksidki endale parema protsessori ja mälud lubada. Ning klokkimisel on ASUS tavaliselt ikka MSI-st parem olnud. Mis puutub 7900GT kvaliteeti, siis praaki juhtub igal tootjal, ei usu, et see videokaart selles suhtes mingi erand on.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
17.08.2006 09:52:24
|
|
|
JediMihkel, tundub, et jupid ostad eraldi kokku?
miks mitte osta core2duo e6300 (~3k) ja gigabyte ds3 (~2.4k)
klokkimiseks igati parem ning saadavus pole probleem enam ja antud hinnapiiri mahuvad asjad 2ra küll
7900gt asemel v6taks enam-v2hem v6rdse ja odavama x1900gt (~3.5k tjj'lt)
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
17.08.2006 10:04:37
|
|
|
No atfis on igatahes 4700 kr see video
aga, see on radeon, ei taha neid radeone ja atisid
AGa, ei näe mõtet (veel vähemalt) et osta võimas prose ja täielikult oletama hakata et läheb klokkimiseks, see prose on nigunii piisavalt võimas et pole vaja kohe klokkima hakata, aga kui saab siiski klokkata, pole seegi paha
Ok nüüd tuleb natuke OT-i
Nagu mõned tevad et müün varsti oma Cellu 2.4 maha ja saan isa vana arvuti (intel pentium 4 1.8 GHz) Mõtlesin siis et seda kohe klokkata kõvemaks AGA tundub nagu seda arvutit ei saagi klokkatta, ST CPu multiplayerist ja FSP muutmisest pole seal bioses juttugi.....
kas on mingid spetsid proged ka olemas millega saab prose klokata ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
17.08.2006 11:50:04
|
|
|
JediMihkel, mis sel ATi-l häda?
mingi põhjendamatu margieelistus on sul või mingi põhjus?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
17.08.2006 13:29:19
|
|
|
| tsitaat: |
Ok nüüd tuleb natuke OT-i
Nagu mõned tevad et müün varsti oma Cellu 2.4 maha ja saan isa vana arvuti (intel pentium 4 1.8 GHz) Mõtlesin siis et seda kohe klokkata kõvemaks AGA tundub nagu seda arvutit ei saagi klokkatta, ST CPu multiplayerist ja FSP muutmisest pole seal bioses juttugi.....
kas on mingid spetsid proged ka olemas millega saab prose klokata ? |
proovi Clockgen'i
viimati muutis Flavius 17.08.2006 23:46:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
17.08.2006 17:43:38
|
|
|
| Lihtsalt atis ei meeldi, Nvidial on ilusamad kaardid, nimi on ilusam, Sõbral on üks ati aga sellel ei taha mängud hästi peal töötada, kuigi peaksid ja ilmselt ka see mõjutand et 75 % mängudel on kiri et see mõeldud mängimiseks NVIDIA-ga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
19.08.2006 09:24:47
|
|
|
kas see masin on oma hinda väärt või saab sama raha eest parema ?
http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=388
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
myja
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2004
|
19.08.2006 15:55:45
|
|
|
On plaan ka uut arvutit hakata soetama.Kõigepealt küsin kaks küsimust.Kui ma panen oma juppide järgi arvuti kokku,ühe firma hinnakirja järgi,kas ma saan siis võtta järelmaksu peale?Ja kas nad võtavad raha kasti kokkupanemise eest?Need küsimused käivad siis Ordi kohta,sest uue kasti ja monitori tahan osta Ordist.
Nüüd siis asja juurde.Vajan kasti,mis jääks 8000 krooni piiresse.Muidugi eelkõige kasutaks ma kasti mängimiseks ja muudeks elementaarseteks asjadeks.Mul pole mingeid eelistusi,ainult firma koha pealt on eelistus ja see on Ordi.Niiet ,kui keegi mulle abi pakub ja mulle kasti nimekirjana kokku paneb,siis kasutage ainult Ordi hinnakirja.
Suured tänud !
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
19.08.2006 16:14:05
|
|
|
ordi hinnakiri:
AMD K8 Athlon 64 3500+ AM2 BOX 1500.-
MSI K9N NEO-F , soc AM2 1280.-
DDR2, 512MB PC5300/667 64x 8 CL5.0 670.-
7600GS 1840.-
Samsung 160GB 1005.-
SAMSUNG DVD-/+RW 525.-
400W ATX Chieftec 740.-
7560.- + korpus
raha kokkupaneku eest ei v6eta ja ordist saab j2relmaksuga osta
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madisx
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2005
|
19.08.2006 18:38:09
|
|
|
Olen samuti uut arvutit vaatamas. Enam-vähem olen asjad paika saanud (Arvutikeskuse hinnakiri; kõvaketas (Samsung SP0411N 40GB ATA), monitor, hiir ja klaviatuur on juba olemas):
AMD Athlon64 X2 Dual-Core 3800+(2000MHz/ L2 Cache 2x512KB) Socket AM2, BOX 2 249 kr
ASUS M2N-E Socket AM2, nForce570 Ultra/FSB2000/PCI-E x16/PCI-E x4/PCI-E x1/3xPCI 1 328 kr
A-Data 512MB DDRII (8C-64Mx8) DDR667 594 kr
A-Data 512MB DDRII (8C-64Mx8) DDR667 594 kr
GIGABYTE NX76G256D-RH, 7600GS Silent-pipe/256MB 1 638 kr
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFC 481 kr
SAMSUNG DVD-/ +RW Lightscribe (16x8x5x DVD+RW/ 16x6x4x DVD-RW ) Black, DL + Nero SW 464 kr
NEC FDD 1.44 MB black 78 kr
Codegen ATX-4063-CA-USB/ Audio/ FAN (black)+ATX350W (12cm/silent) V2.03 P4 PFC CE PSU 391 kr (tegelik hind oli 491.-, aga Arvutikeskus ostab 100.- eest korpusega kaasa tuleva toiteploki tagasi)
Kokku: 7817.-
Arvuti oleks enam-vähem kõigega tegelemiseks. Jäin mõtlema, et võib-olla oleks x2 3800+ protsessori asemel parem osta 64 3500+ ja 512MB lisamälu juurde (plussiks oleks veel hinnalangus selle valikuga). Aga kuidas see vahetus üldisele jõudlusele mõjuks?
Ja tahaks osta ka kõlarid, Microlab SOLO3 MK3 (921.-). Kõlarid oleks ainult muusika kuulamiseks. Kas on veel valikud 950.- kandis?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
20.08.2006 13:56:09
|
|
|
emaplaadiks soovitaks paljukiidetud Epox Socket 939 EP-9NPA+ ULTRA
proseks v6iks ikka v6tta x2 3800+
video s6ltub sellest palju sul raha selle peale kulutada on?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
21.08.2006 10:03:13
|
|
|
et siis see Abit Socket 939 KN8 ULTRA pole kõige parem? ja mängimiseks soovitad siis x2 3800+?
no video jaoks tuleb ikka nats kulutada ikka head mängu-masinat tahta.
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
21.08.2006 16:59:01
|
|
|
oleks vaja väikest uuendust teha
Nimelt endine konf oli siis selline
AMD 64 3700+ SAN DIEGO
DFI LanParty UT NF4 Ultra-D
GeForce 7800 GTX 512MB
2x 1GB KINGSTON HYPERX DDR 400MHZ
Hitachi DESKSTAR 250GB
Maxtor 300GB
Creative Soundblaster audigy 2
Viewsonic VX924 19
580W Hiper Type-R
Chieftec Dragon Series Full Tower: DA-01WD w/ Window
NEC ND-3550 DVD+-RW
Arctic Cooling Freezer 64 Pro
Nüüd sai aga emaplaat ära müüdud ja prose müümisele mõtlen. Seega oleks vaja siis kõigepealt saada hea emaplaat + siis vb natuke parem protsessor või selle jätan alles. Mõtlesin vahepeal ka mälude vahetamise vastu et müüks need maha ja ostaks kiiremad mälud asemele. 2x512mb või midagi sellist....
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
23.08.2006 15:54:53
|
|
|
Küsin üle, kas kõik jupid sobivad ikka kokku ning võib poes ära käia ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
23.08.2006 16:07:07
|
|
|
Sobivad küll, ehk ainult toiteplokiks tasuks kohe veidi võimsam 450W ATX Chieftec P4 ATX 2.0, 24pin, active PFC TÜW, Low Noise, 12cm fan GPS-450AA-101A, S-ATA 785.00 kr osta. Ning ka DVD-kirjutajaks veidi uuem DVD +/- RW NEC ND-4570 OEM dual layer must 16X (48*32*48 ) DVDRAM toega, ilma tarkvarata 595.00 kr
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
23.08.2006 23:06:06
|
|
|
ok vahetasin siis dvd kirjutaja natuke uuema vastu välja ning toiteploki jätsin samaks, kuna pole lähimal ajal plaanis uusi võimsaid juppe osta, mis rohkem toidet vajaks. See peaks selle komplekti juures korralikult ära toitma nagu, keegi enne kirjutas.
Tänud aitajatele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
24.08.2006 00:01:59
|
|
|
| saaksite mulle soovitada mingit AM2 emaplaati ja mingit tavalist soc939 platet? ning mälemale mingit prose ka...kusagail 2k - 2.5k juurest...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.08.2006 00:05:29
|
|
|
am2: asus m2n-e ~1.4k
s939: epox ep-9npa+ ultra ~1.3k
proseks x2 3800+ ~2.4k
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roby
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2006
|
25.08.2006 12:35:38
|
|
|
Tervist. Nagu näha olen siin foorumis alles uus. Regasin sellepärast et on plaan kokku panna uus arvuti. Mõtlesin et äkki te aitaksite mind. Praegune arvuti on mul ostetud 6 aastat tagasi ja vahepeal on juurde ostetud ainult RAMi. Mulle on räägitud et praegu on halb aeg ostmiseks kahetuumalist protsessorit, et asjad on uued ja hind on praegu suhteliselt laes. Ja veel, mis vahe on Intelil ja AMDl? Kumba eelistada. Muidu oleks ikka endal vaja sellist mängimise arvutit, st et võimas videokaart. Hind võiks jääda 11 000 kr ligi, ilma ekraanita.
Jään vastust ootama, Roby
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
27.08.2006 04:16:46
|
|
|
| uvitav kas p4 2.6ghz-isest saaks veel mingit mängulooma? ostaks asuse P4RD1-MX emaplaadi ja seagate sata ketta juurde. siis läheks veel mingisugust videokaarti vaja - aga milline sobiks kui tahan näiteks need for speed most wantedit 1024x768 reso juures full detailide ja mõne AA-ga pelida? half-life 2te võiks ka samade setingutega jooksutada. igast preid, fear-id jms ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
28.08.2006 21:14:19
|
|
|
| soovitakse VAIKSET ja kiire käiguga sata ketast 200GB näiteks ja hind võiks jääda 1200 piirimaile
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|