Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 17:57:14 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
E6300 ja E6400 jaoks jah.

täpselt. IMO e6400 @ 4GHz on rohkem kui vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 19:09:53 vasta tsitaadiga

Tasapisi edeneb, proovin FSB:
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 19:29:32 vasta tsitaadiga

Ega ometi ilma modidetta 471 ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 19:31:55 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Ega ometi ilma modidetta 471 ? icon_eek.gif


icon_redface.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 19:34:02 vasta tsitaadiga

Räägi mis jahutust muidu kasutad? Mulle ei viitsiks teha ära seda modi väikse tasu eest? Palju sul ilma modidetta tegi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2006 19:41:42 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:

peaaegu ajas kõvaks icon_razz.gif icon_biggrin.gif
kahju et mul tarneaeg 30.08.06
njha, ega suurt vahet pole
niikuinii norm upgrade oodanud juba üle aasta nati
aga lihtsalt polnud midagi, mis suudaks minu vajadusi rahuldada
see kuu aega ei tapa 8)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 19:43:35 vasta tsitaadiga

velsa, proset jahutab praegu vesi , emaplaat pasiivis. Loodan et 471 ei ole veel lõpplik, toa temp. ka praegu mingi 30C. Varem oli max fsb ~ 445. Modi teenust ei pakku, liiga koba (omale tinutasin 3 potekat mingi 3 tundi).
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2006 22:18:11 vasta tsitaadiga

tra... kas sel asus p5wdh-l on kõik sata pordid lukus?
igatahes lasi vist mu 300gb maxtori läbi kuna enam seda ketast ei leia icon_mad.gif icon_evil.gif

vastik kettakiller mobo okse

lambiboot @ 7x425


e:


viimati muutis Winterwind 08.08.2006 22:23:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 03:54:51 vasta tsitaadiga

OMFG icon_lol.gif selle ASRockiga sai nii juratud icon_lol.gif ja ka keeras mu Maxtori perse... 6nneks saan windowsis kasutada aga win peale ei l2he icon_evil.gif st bootida pole v6imalik (veab, et garantii on ja saan asju kopida vähemalt maha.. asemele mingi 400Gb ketas ehk). Aga muidu jah... pole paha icon_biggrin.gif

Conroe E6600 2.4GHz SuperPI 1M defaultis 22sekundit icon_biggrin.gif http://www.hot.ee/platoonsgtelias/superpi.JPG
Seda 533MHz PQI rammiga. Temperatuur passiivis 30-33c 8) okei bentsima ja t88le icon_biggrin.gif

Eks loodan nv veel kasutaja tjj käest ema ja mälud saada siis saab teile häid tulemusi tuua icon_smile.gif
Enivei suurimad tänud kasutaja tjj-le kes vastutulelik alati mulle olnud ja tänud ka kasutaja Mikk36-le, kes viicis julma moodi aidata mind täna icon_lol.gif haiged rännakud ja tegutsemised.


edit: SuperPI 1M @ 2.8GHz 19.204s http://www.hot.ee/platoonsgtelias/SuperPI2.JPG Olen rahul icon_lol.gif seda siis ASRock emmega, FSB räme icon_biggrin.gif mälu veel rämedam

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 09.08.2006 04:55:49 vasta tsitaadiga

Njaah.. Paistab, et plaanid sul juba tööle minna puuduvad.. 5am icon_lol.gif

Teist E6600 isendit sai kasutaja Zonerman (+ fatbody D9 2GBHZ G.skill) - vaaatame kuidas asi hakkab teil mõlemal arenema.. 8)
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 06:59:33 vasta tsitaadiga

mu asuse max fsb on ka 425mhz...
sellega tundub täiesti stabiilne olevat aga jah, 24/7 mobo pingeid max hoida liiga imelik ei ole?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.08.2006 08:37:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
24/7 mobo pingeid max hoida liiga imelik ei ole?


Muidugi on. icon_lol.gif
PlatoonSgtElias, mis pingega 2,8 tegi? 1,6v? icon_wink.gif Pane radikale mõned vendid, tulemused paranevad raudselt. Hetkel veel suvi ja tuba pole vaja kütta. icon_smile.gif
Endal peaks reedel tulema E6600 aga ma seda veel proovima ei hakka kui presleriga lõpetatud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:08:36 vasta tsitaadiga

Pingeid ei muutnud ma üldse icon_razz1.gif Lihtsalt panin biosest kloki peale ja kõik.. ram timingud olid haiged ja 266MHz kiirus icon_razz1.gif eks see võttis mõnusalt skoori alla.
Muidu 3DMarkid siis

Intel Core2Duo Conroe E6600 2.8GHz
7900GTX Default, highest quality driver settings
2x256Mb PC5400 @ 266MHz
ASRock 775-Twins


3DMark 2001: http://www.hot.ee/platoonsgtelias/01.JPG
3DMark 2003: http://www.hot.ee/platoonsgtelias/03.JPG
3DMark 2005: http://www.hot.ee/platoonsgtelias/05.JPG
3DMark 2006: http://www.hot.ee/platoonsgtelias/06.JPG

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 09:29:11 vasta tsitaadiga

Evil, no tra mingi 2.4ghz junniga ma küll 24/7 ei lepi seega jookseb mutt max pingetega nii, et ei nuta thumbs_down.gif
üldiselt E6300/6400 on suht mõttetud prosed kuna 24/7 jaoks on korralikku muttu ja max pingeid vaja, et prosest enam-vähem
miskit kätte saada icon_biggrin.gif

btw: eitea kas asus-el sata pordid vigased vms aga raid setis leiab sata ketta üles ja kõik funkab.
aga sata portides nothing - bios ega miski ei näita ketast

platuun sul 2k6-e cpu skoor kuidagi lahja pole? mul oli pea 2.7k 2.9ghz peal icon_rolleyes.gif


viimati muutis Winterwind 09.08.2006 09:31:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:29:35 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tra... kas sel asus p5wdh-l on kõik sata pordid lukus?
igatahes lasi vist mu 300gb maxtori läbi kuna enam seda ketast ei leia

vastik kettakiller mobo

PlatoonSgtElias kirjutas:
OMFG icon_lol.gif selle ASRockiga sai nii juratud icon_lol.gif ja ka keeras mu Maxtori <b>piix</b>... 6nneks saan windowsis kasutada aga win peale ei l2he icon_evil.gif st bootida pole v6imalik (veab, et garantii on ja saan asju kopida vähemalt maha.. asemele mingi 400Gb ketas ehk). Aga muidu jah... pole paha icon_biggrin.gif


hm.. mis värk nende ketastega siis toimub?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 09:32:08 vasta tsitaadiga

mul töötab raid setis aga satades mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:38:33 vasta tsitaadiga

Irw icon_biggrin.gif HUH, ASRock lihtsalt täielik saast.. DFI-ga ka mingi kala.. praegu testisin ja suvaka ASUS-e peal töötab ketas thumbs_up.gif Win Installeerub icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 09:40:01 vasta tsitaadiga

asus samasugune ju - kalab kettaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:41:02 vasta tsitaadiga

Arvatavasti võib suurem viga olla mu pool puiduses DVDRW-s, mis korralikult plaate enam ei loe :S või Windowsi plaadis kuna see oli nii kriibitud... samas ata kettale lasi peale... aga vahest ka sellega kalas imelikult icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:56:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
asus samasugune ju - kalab kettaga icon_biggrin.gif
Mul oli ka alguses kui mobo sain mingi sata kala koguaeg. Nüüd pole mitte midagi häda olnud...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:08:36 vasta tsitaadiga

mis bios ver muidu on? see jutt mis nüüd tuleb, on küll veidi vana, ja räägib et vana biosega ei toeta uut x6800 proset, aga point on selles, et asus saadab uue biose chip'i for free.
ot:
Cons: Not compatible with Core 2 Duo x6800 Extreme edition out of the box. Newegg shipped me a board with bios version 0502 which is not compatible with the x6800. Can't use EZ bios flasher feature because computer cannot post. If using this processor, you will not be able to update the bios unless you have another 775 socket CPU that you can put in the board first. You have to put in another 775 processor, update the bios, and then swap out CPUs to use your x6800. This isn't much of a problem though because Asus will ship you a new bios chip for free. Just call them up when you order this board and request bios version 0902 if using the x6800 CPU.

muideks asuse leht ise pakub veel dnloadimiseks alles versiooni 801

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 10:13:21 vasta tsitaadiga

Dijital, mu mobo ei võtnud 0701-ga piltigi ette, samas velsal töötas.
0903 tuli vana prosega peale lasta ja sellega hakkas conroe ka tööle.
asuse kodukal on uusim bis 0903
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:25:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Dijital, mu mobo ei võtnud 0701-ga piltigi ette, samas velsal töötas.
0903 tuli vana prosega peale lasta ja sellega hakkas conroe ka tööle.
asuse kodukal on uusim bis 0903


Sul Allendale mitte Conroe icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 10:29:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, conroe ikka, ega ta pentium ole, pohhui see koodnimi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:32:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias, conroe ikka, ega ta pentium ole, pohhui see koodnimi icon_rolleyes.gif


Allendale ja Conroe vahe pm on see 2Mb vs 4Mb Cache.. might be confusing to others.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:41:08 vasta tsitaadiga

Nojah, siis ei tohiks meie, et 6300 omanikud siia üldse postitada... icon_neutral.gif või muutke pealkiri ära.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.08.2006 10:45:11 vasta tsitaadiga

Pealkirjas on core2 duo, seega kõlbavad siia alla kõik core2 dualcore prosed, alates Meromitest lõpetades Xeonitega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:46:29 vasta tsitaadiga

Mis see CONROE seal suurelt siis ees passib? Pange siis "Core2 Duo Overclocking" teema nimeks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:52:22 vasta tsitaadiga

Niih, sain teada SATA probleemi põhjuse icon_smile.gif BIOSis oli sata settingute all RAID ja siis mingi eri haige valik.. kui selle haige valiku panin siis hakkas kõik tööle icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 11:00:13 vasta tsitaadiga

abit AB9 ja win installis BSOD koguaeg 1 kohapeal, abiti foorumit lugedes on suht tõenäoliselt mälu kala (2x 1gb 667 Apacerid). proovib täna õhtul corsairidega

viimati muutis eShelobik 09.08.2006 11:46:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 11:01:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih, sain teada SATA probleemi põhjuse icon_smile.gif BIOSis oli sata settingute all RAID ja siis mingi eri haige valik.. kui selle haige valiku panin siis hakkas kõik tööle icon_lol.gif thumbs_up.gif

Please choose your SATA settings:
* RAID
* Eriti Haige

icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 11:43:39 vasta tsitaadiga

krt mis värk on, kas E6600 pole kuskilt eestis veel saada? millal tuleb?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 11:46:16 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih, sain teada SATA probleemi põhjuse icon_smile.gif BIOSis oli sata settingute all RAID ja siis mingi eri haige valik.. kui selle haige valiku panin siis hakkas kõik tööle icon_lol.gif thumbs_up.gif

Please choose your SATA settings:
* RAID
* Eriti Haige

icon_biggrin.gif


AHCI oli see valik icon_redface.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 09.08.2006 15:33:23 vasta tsitaadiga

Winterwind, kõrge FSB'ga sata kalama ei hakka sellel plaadil?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 15:36:10 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et winteril "sama" mobo mis mul, et üle 425 ei lase fsb. Mul lasi taustal 2xprime 2950mhz (7x425) def voldil tunnikese ja mingeid häireid polnud. Kuigi jah, natuke tekitab kõhklust 24/7 1,65v peal chipi pinge hoidmine...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 15:59:48 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Mul on tunne, et winteril "sama" mobo mis mul, et üle 425 ei lase fsb. Mul lasi taustal 2xprime 2950mhz (7x425) def voldil tunnikese ja mingeid häireid polnud. Kuigi jah, natuke tekitab kõhklust 24/7 1,65v peal chipi pinge hoidmine...


XS foorumis ei soovitatud ka üle 1,6v 24/7 anda.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2006 16:04:20 vasta tsitaadiga

ma siiski pakun, et kuni paremate mobode tulekuni kestab asi 1.65v lõdvalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 07:38:43 vasta tsitaadiga

Njah, ma ei julge nii katsetada icon_smile.gif radikatel need l33t iluplaadid ära kistud pealt icon_smile.gif

EDIT:

Õnneks kannatab 24/7 jooksutada vabalt 7x400 @ 1,55v chipil. 410fsb andis juba Spi1M errori. Stock radikas, all AS5 ja peale puhub min rpm volcano vent - temp kõigub 38-39C loadis. Jätan ööseks käima primed ja vaatab kui hommikul pole kokku jooksnud või errorit visanud oleks need suht optimaalsed seaded 24/7 jooksutamiseks.



EDIT: 7h primet polnud probleem
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2006 09:25:04 vasta tsitaadiga

velsa, ütle kõik voldid alates mälu omadest + mem jagaja...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 10:17:24 vasta tsitaadiga

kõik def, ainult mälu 2,1v ja chipset 1,55v. Mälu jagajat ei mäleta ausalt öeldes. Mälu ise käib ddr800 4-4-4-4. Superpi 4M lasi muidugi 7x405 ka ära, aga kindluse mõttes võtsin väiksema fsb.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 10:20:32 vasta tsitaadiga

Eile proovisin ASRockiga midagi saavutada aga aint 17sekundit sain icon_lol.gif
Mobo ikka hullem plokkar samas selle raha eest 1000.- ise saaks veel 890.- eest on ema conroe või allendale jaoks kui küll thumbs_up.gif
Enivei max FSB mis emaplaat andis oli 320, 325 tegi resu windowsis. Eilne õhtupoolik läks korpuse peale enamus... korrastus ja paigutus oli mõnus.
2x256Mb PC5400 sain 333MHz 5-5-5-12 tööle icon_lol.gif ei hakanud rohkem uurima eile kuna üleeile sai 2h aint magatud siis peale tööd oli hirmus uni millegipärast. Volte sai North Bridgele mõnusalt anda ikka.. valikud oli kas low või high ja kõik icon_lol.gif prose volte ei saanud imo üldse näppida aga seda pole vaja tehagi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.08.2006 12:12:06 vasta tsitaadiga

dr. peebus

BX80557E6600 INTEL CORE 2 E6600 2.4GHZ 1066/4M S775 5 080.00
saabub ~ 2006-08-10

icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 12:26:55 vasta tsitaadiga

Keegi e6300 ei tahaks muidu osta? icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:09:17 vasta tsitaadiga

Kõik klokivad kaks päeva ja siis müüvad oma prosed maha? icon_eek.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:09:51 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 10.08.2006 13:14:11 vasta tsitaadiga

velsa,
Hinnasoov?

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:14:38 vasta tsitaadiga

Gljukats kirjutas:
velsa,
Hinnasoov?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 20:07:32 vasta tsitaadiga

keegi conroesi ei taha osta ? e6400 läheks loosi 3800+ cargo eest, arve garantii(y) PS saatke...

rsk Esm- teips hakkab Heikis lammutama, peaks kah endale ikak conroe ostma icon_biggrin.gif mingi asrock moboga icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 20:10:26 vasta tsitaadiga

XS-is juttude järgi miski moditud bios, millega pidavat saama mch pinget kuni 1,85v anda. Proovisin ära - 1,65 ikka max.

See bios muidu
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2006 20:19:52 vasta tsitaadiga

mul jookseb teist ööpäeva asi 2.8ghz
cpu 1.35v
mem 2.3v
muud pinged kõik maxed out
nagu töötaks, chipset on alla 45c full loadis icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.