|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.05.2006 10:34:17
|
|
|
link :: pilte
lõpupoole uued suured(2048x1536) pildid
mõni on küll
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
10.05.2006 10:40:48
|
|
|
s**t lehekülg.. osad pildid korduvad mitu korda.. aga uusi oli ka ja see on hea
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
10.05.2006 17:43:38
|
|
|
Need vanemad ei ole mängupildid, vaid lihtsalt renderdused.
Mäng ise nii ebaloomulikult läikiv ei ole, vaid on selline nagu viimatised pildid on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
10.05.2006 20:07:06
|
|
|
Pildid on ju saksakeelsed ning grafil küll midagi väga viga ei olnud. Ainult veidi sakilised aga sellest suht savi, gothicus peakski olema esikohal gameplay mitte OMFGWTF graafika
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.05.2006 20:31:45
|
|
|
HUD-il küll imho midagi viga pole
grafa pole tõesti omfgwootr0xx0r
aga selleeest on detailne ja loomutruu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
10.05.2006 21:18:43
|
|
|
graafika on väga hea..
need quickslottide(?) ikoonid võiks olla ee.. teistsugused.. praegu tuletavad need mulle runescapet meelde(see on halb.. ei salli seda mängu).
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
10.05.2006 21:19:14
|
|
|
Kuna oblivion oli suht pettumus siis loodab siit midagi head. Muidu pole ühtegi gothicut veel mänginud.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.05.2006 21:39:39
|
|
|
Nojah mõtlesingi neid quickslotte tegelt,HUD'il võiks health,stamina koos olla mitte eraldi omas nurgas.Npc'de nimed tunduvad veidi algelised ja graafika pole jah omgwtfbbq (orkide relvad on nagu miskid painti aretised) aga loodetavasti siis story ja gameplay on
võrdlen asja vast liiga palju Oblivioniga,seal graafika hea aga gameplay piix.Gothicuga siis teistpidi.
ärge näkku lööge eksole Olen truu Gothic fän,aga Oblivion on pea sassi ajand
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
10.05.2006 21:40:37
|
|
|
Minu jaoks kah oblivion teab mis yllatus nüüd polnud aga seda ootan kindlalt, kuna gothic 2 oli väga kõva.
Muidu keegi oskab öelda, et kuna see ametlik reliis võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.05.2006 21:48:23
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
| Muidu keegi oskab öelda, et kuna see ametlik reliis võib olla? |
Release date: Sep/Oct 2006
http://www.gothic3.com/
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.05.2006 10:21:56
|
|
|
Nii ja naa Huvitav suur ala on ka?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.05.2006 10:22:59
|
|
|
parem kui kunagi varem - kindel "must have"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
12.05.2006 10:33:48
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Nii ja naa Huvitav suur ala on ka? |
pidi olema 4-5 korda suurem kui gothic2+lisapakett
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.05.2006 11:01:45
|
|
|
| mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.05.2006 11:20:25
|
|
|
| xerox kirjutas: |
| mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse? |
g2-e lisapakett + g2
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.05.2006 11:34:09
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| xerox kirjutas: |
| mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse? |
g2-e lisapakett + g2 |
täpsustaks ära et inglise keelne nimetus oli lisal the night of raven kui ma nüüd ei eksi
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
12.05.2006 15:38:01
|
|
|
Video on eriti mõnus 8) , meenutab tõesti väga Gothicut, see on ju hea.
Ja saksakeeles on Die Nacht des Raben.
Kui kellelgi video tõmbamisega probleeme peaks olema, siis lisasin ka eestimaisele lehele selle http://gothic.enrico.ee/Downloads/details/id=5.html
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
13.05.2006 14:31:31
|
|
|
Vaatasin ka selle E3 treileri ära - kas asi on minus või mis, aga see nägi ikka väga kole välja
Hirmus sakiline ja tume, "mudased" (low-res ja tumedad) tekstuurid tegelastel...
Kahtlane
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
13.05.2006 14:37:07
|
|
|
Näeb suurelt jaolt välja kui G2. Ent tiba AF'i ja AA'd ning jääb kindlasti piisavalt kena, nagu G2'gi puhul oli.
Ausaltöeldes oleks suhteliselt savi kui graafika oleks isegi 1:1 G2'ga.
Ent alul oli tõesti tekitatud illusioon, justkui mäng tuleks eriti kena-ümmarguse graafika ja loomulike tekstuuridega
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.05.2006 23:30:15
|
|
|
graafika on igatahes parem kui G2-es
ja G2 graafika on väga detailne ja hea
okok graafika võib olla "halvem" kui ES4-jal aga mäng seda vaevalt on
tõeline paradiis Gothic-u austajale
muusika, fiiling ja story(mitte ainult g3 vaid kõik kokku) ruulivad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.05.2006 00:56:07
|
|
|
g2 tekstuurid on imho siiani kenad kui kõik põhjas, kandiline ainult. graafika tundub kenam kui teises osas, samas niikuinii full graafikaga ma seda mängida ei saa.
aga nagu siin juba korduvalt mainitud, siis g3 pole mäng millel on tähtis ainult silmailu.
sügisel plaanis ka g3 jaoks arvutit uuendada ja võtta paar vaba nädalat
selle aasta suurim mäng minu jaoks 8)
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
24.05.2006 17:27:29
|
|
|
Vist küll ,BTW EESTI pindala on 45200 km2 võrdluseks
BTW Vatikan on 0,44 km²
Võrdluseks Andorra on 468 km²
Parim näide:
EESTI oma Kihnu saar on 16,38 km², koos ümbritsevate laidudega 16,65 km²
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
25.05.2006 17:46:55
|
|
|
| voltc kirjutas: |
uuemat juttu jälle:
ruutmiil on ~ 1,6 x 1,6 km, 7,5 ruutmiili on 1 x 7,5 miili ehk 1,6 x 12 km ~ 19,2 km2 ? |
Just nii, ma võtsin 7,5-st ruutjuure ning korrutasin 1,6-ga ning panin uuesti ruutu ning sain sama vastuse
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
07.07.2006 20:30:28
|
|
|
Viis uut pilti kah Gothicust, kuigi varem mingis ajakirjas avaldatud:
1 2 3 4 5
Ja kaanepilt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.07.2006 22:38:56
|
|
|
päris mõnusalt suured vastased
mäng meenutab ikka mõnuga kahte esimest osa
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
08.07.2006 12:25:45
|
|
|
| jep seda ta teeb, fiiling jääb piltide jargi samaks ainult et graafika on parem
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
11.07.2006 16:07:42
|
|
|
Ei ole veel ühtegi teist mängu niimoodi oodanud. Gothic 2 oli parem kui ES: Oblivion (mis oli ka loomulikult hea mäng) ja sama ootaks ka GIII.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.07.2006 19:55:34
|
|
|
pildid pildid , teaser , trailer , pildid
millalgi mängida ka saab v6i on midagi stalkeri sarnast palju juttu vähe villa ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.07.2006 20:15:05
|
|
|
| tsitaat: |
| Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country). |
saksakeelne septembris, teised kohe järgi
senikaua võivad huvilised Gothic I demot proovida:
http://www.piranha-bytes.com/gothic1/index.php?lang=eng
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
19.07.2006 07:14:32
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| tsitaat: |
| Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country). |
saksakeelne septembris, teised kohe järgi
senikaua võivad huvilised Gothic I demot proovida:
http://www.piranha-bytes.com/gothic1/index.php?lang=eng
 |
miskine kuu aega tagasi just sai g2 addon jälle läbi tehtud krt ikka oli kaasatõmbav. Seekord sai küll mängitud inglise keelne addon lõpuni. Eile tirisin teaseri ära aga ei jõudnudki vaadata... peab täna ära kaema
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
03.08.2006 10:22:28
|
|
|
link :: gamespy eelvaade
| tsitaat: |
| Vital quest NPCs can and will be killed in the course of the game; kill enough members of a faction and all members, and eventually entire cities, may become implacably hostile to the player. My demonstrator reassured me, however, that the player would never be completely stymied. It is fully possible for a player to murder every NPC in the world and still finish the game -- although they stress that this is way more difficult than it sounds. |
täiesti normull ju kui see tõele vastab
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
03.08.2006 10:50:40
|
|
|
krt nüüd hakkas juba veel rohkem ila tilkuma - septembrit ei jõua ära oodata
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.08.2006 10:37:05
|
|
|
link :: link
Lõbus, sünnipäeval lasevad välja
| tsitaat: |
| JoWood and Deep Silver today announced that Gothic 3 will be released in Europe on October 13th. The game will feature a specially designed easy combat system, a huge free-roaming world - virtually no boundaries, countless side-quests for the player to choose from, over 50 different monsters and animals and dozens of human enemies, over 50 different powerful spells and over a hundred different weapons, and many more. |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
09.08.2006 10:58:29
|
|
|
| tsitaat: |
| The game will feature a specially designed easy combat system |
Mjah Milleks nüüd seda vaja oli, senini ju jumala hea combat süsteem olnud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
09.08.2006 12:22:37
|
|
|
sellepärast et igasugused n00bid ostaksid seda ja suudaks ka mängida. btw gothic 2 oli ka miskisugune easy combat system - ei viitisnud küll uurida mis see täpselt endast kujutas (valisin siiski raskema). Igatahes loodan et seda combat süsteemi saab siis kasvõi mängu optsioonidest raskemaks keerata....
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.08.2006 16:24:35
|
|
|
| See easy combat tehtud vast selleks, et kuna enamus naudivad RPG'des stoorit ja nuputamist mitte ülitäpset nupuklõbistamist siis need kahh seda mkängida viitsiks.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.08.2006 18:12:52
|
|
|
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine
nagu karta oli, lykatigi edasi , loodetavasti viimast korda
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
09.08.2006 19:31:52
|
|
|
| rewer kirjutas: |
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine
nagu karta oli, lykatigi edasi , loodetavasti viimast korda  |
by default oli siiski ctrl klahv mitte shift...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
09.08.2006 22:07:57
|
|
|
...või siis lihtsalt vasemat hiirenuppu kasutada, ma ei saa aru miks kõik ctrl+WASD üle virisevad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Eestlane.
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2006
|
10.08.2006 17:41:52
|
|
|
| rewer kirjutas: |
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine
nagu karta oli, lykatigi edasi , loodetavasti viimast korda  |
Ei lükatud edasi, september ja oktoober olid mõlemad lahtised release dateid, nüüd pandi asi lihtsalt täpselt paika.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
10.08.2006 17:51:22
|
|
|
| .Eestlane. kirjutas: |
| rewer kirjutas: |
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine
nagu karta oli, lykatigi edasi , loodetavasti viimast korda  |
Ei lükatud edasi, september ja oktoober olid mõlemad lahtised release dateid, nüüd pandi asi lihtsalt täpselt paika. |
no nende webi saidil oli ilusti kirjas (kui ma nüüd rängalt ei eksi) siis 23 sept (võis olla ka 26,29) aga see võis vabalt olla german release - eks inglise keelne oleks niivõinaa hiljem tulnud
edit: krt kas ma olen pime aga itahes nüüd enam seda kuupäeva pole:
| tsitaat: |
Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country). |
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
24.08.2006 13:05:27
|
|
|
Nüüd siis ametlik us lehekülg kah gothicul http://gothic3.aspyr.com/
In the upcoming edition of the German games magazine PC Action will be another big preview of Gothic 3. It contains a lot of new info. Here's a (very short) summary with some of the highlights:
There will be around 550 different quests, of which 25 belong to the main story. It won't be possible to do all quests in one game, because a large part is only available when a certain group favours you.
The hero will have 9 different attributes.
There are about 70 different talents/perks in seven different professions:
Fighting (17)
Hunting (10)
Magic (11)
Forging/Smithing (5)
Thief skills (11)
Alchemy (7)
Other talents (6)
The developers think it will be possible zto reach about level 30. For every level you'll get the usual 10 learning points and every skill or talents costs 5 LP.
It'll take about 50 hours to finish the main story. For the rest of the quests you'll need another 100 hours.
The player will spend about 60% of the time in the woods and fields of Myrtana. The other 40% will be spend in the desert area of Varant and the snowy planes of Nordmarr, about 20% each.
There are around 1000 different items to be found in the entire world.
For the 25.000 lines of dialog 62 different voice-actors were used. That is about 18 hours of spoken dialog.
The zoom options of the camera range from first-person perspective to bird-eye view.
The following system requirements are mentioned in the article:
Minimum
2 GHz
512MB Ram
128 MB Graphics card
Recommended
3GHZ
1024 MB Ram
Geforce 6800
Atari Norway has some new infos about the Gothic 3 CE: It will contain an amulet, the soundtrack, a making-of DVD, high-quality paper-map and an artbook all being presented in a metal box.
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=36462
http://www.vidaextra.com/archivos/2006/08/02-gothic-3-nuevo-trailer-y-cap.php
http://www.firingsquad.com/media/gallery_image.asp/874/1
viimati muutis voltc 24.08.2006 13:08:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.08.2006 13:17:13
|
|
|
50h main story
igatahes ootan enam kui suure huviga..
tundub igatahes, et oblivion saab kuueks omatud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
24.08.2006 13:30:20
|
|
|
Winterwind - miks sa seda nii pisikeselt kirjutasid. isegi kui graafika tuleks kehvem kui oblivionil - mida ma kahtlen, stoori pool tuleb über kõvem kui oblivionil. 150h total playtime see on like pea nädal aega mängimist tuleb vist puhkus võtta tööjuurest
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|