Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gothic 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 10:34:17 vasta tsitaadiga

link :: pilte

lõpupoole uued suured(2048x1536) pildid thumbs_up.gif

mõni on küll icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.05.2006 10:40:48 vasta tsitaadiga

s**t lehekülg.. osad pildid korduvad mitu korda.. aga uusi oli ka ja see on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 10.05.2006 17:43:38 vasta tsitaadiga

Need vanemad ei ole mängupildid, vaid lihtsalt renderdused.
Mäng ise nii ebaloomulikult läikiv ei ole, vaid on selline nagu viimatised pildid on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 17:55:12 vasta tsitaadiga

http://images.multiplayer.it/1/331/6331/img0056.jpg
meh...
ma siiralt loodan,et see HUD ära muudetakse ja npc'de nimed ei jää selliseks...graafika on mõneti kah veidi :/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.05.2006 20:07:06 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
http://images.multiplayer.it/1/331/6331/img0056.jpg
meh...
ma siiralt loodan,et see HUD ära muudetakse ja npc'de nimed ei jää selliseks...graafika on mõneti kah veidi :/


Pildid on ju saksakeelsed ning grafil küll midagi väga viga ei olnud. Ainult veidi sakilised aga sellest suht savi, gothicus peakski olema esikohal gameplay mitte OMFGWTF graafika icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 20:31:45 vasta tsitaadiga

HUD-il küll imho midagi viga pole icon_rolleyes.gif
grafa pole tõesti omfgwootr0xx0r
aga selleeest on detailne ja loomutruu
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.05.2006 21:18:43 vasta tsitaadiga

graafika on väga hea..
need quickslottide(?) ikoonid võiks olla ee.. teistsugused.. praegu tuletavad need mulle runescapet meelde(see on halb.. ei salli seda mängu).
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 21:19:14 vasta tsitaadiga

Kuna oblivion oli suht pettumus siis loodab siit midagi head. Muidu pole ühtegi gothicut veel mänginud.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 21:39:39 vasta tsitaadiga

Nojah mõtlesingi neid quickslotte tegelt,HUD'il võiks health,stamina koos olla mitte eraldi omas nurgas.Npc'de nimed tunduvad veidi algelised ja graafika pole jah omgwtfbbq (orkide relvad on nagu miskid painti aretised) aga loodetavasti siis story ja gameplay on thumbs_up.gif
võrdlen asja vast liiga palju Oblivioniga,seal graafika hea aga gameplay piix.Gothicuga siis teistpidi.
ärge näkku lööge eksole icon_wink.gif Olen truu Gothic fän,aga Oblivion on pea sassi ajand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 10.05.2006 21:40:37 vasta tsitaadiga

Minu jaoks kah oblivion teab mis yllatus nüüd polnud aga seda ootan kindlalt, kuna gothic 2 oli väga kõva.
Muidu keegi oskab öelda, et kuna see ametlik reliis võib olla?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 21:48:23 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Muidu keegi oskab öelda, et kuna see ametlik reliis võib olla?

Release date: Sep/Oct 2006
http://www.gothic3.com/
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 12.05.2006 10:04:19 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1621

päris norm, selline ehtne gothicu hõng on ka juures icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2006 10:21:56 vasta tsitaadiga

Nii ja naa icon_razz1.gif Huvitav suur ala on ka?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2006 10:22:59 vasta tsitaadiga

parem kui kunagi varem - kindel "must have" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 12.05.2006 10:33:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nii ja naa icon_razz1.gif Huvitav suur ala on ka?


pidi olema 4-5 korda suurem kui gothic2+lisapakett
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 12.05.2006 11:01:45 vasta tsitaadiga

mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2006 11:20:25 vasta tsitaadiga

xerox kirjutas:
mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse?

g2-e lisapakett + g2
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.05.2006 11:34:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
xerox kirjutas:
mis lisapakett? nagu lisaosa ka juba plaanitakse?

g2-e lisapakett + g2

täpsustaks ära et inglise keelne nimetus oli lisal the night of raven kui ma nüüd ei eksi

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 12.05.2006 15:38:01 vasta tsitaadiga

Video on eriti mõnus 8) , meenutab tõesti väga Gothicut, see on ju hea.
Ja saksakeeles on Die Nacht des Raben.

Kui kellelgi video tõmbamisega probleeme peaks olema, siis lisasin ka eestimaisele lehele selle http://gothic.enrico.ee/Downloads/details/id=5.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 13.05.2006 14:31:31 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka selle E3 treileri ära - kas asi on minus või mis, aga see nägi ikka väga kole välja icon_eek.gif

Hirmus sakiline ja tume, "mudased" (low-res ja tumedad) tekstuurid tegelastel...

Kahtlane icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.05.2006 14:37:07 vasta tsitaadiga

Näeb suurelt jaolt välja kui G2. Ent tiba AF'i ja AA'd ning jääb kindlasti piisavalt kena, nagu G2'gi puhul oli.
Ausaltöeldes oleks suhteliselt savi kui graafika oleks isegi 1:1 G2'ga.
Ent alul oli tõesti tekitatud illusioon, justkui mäng tuleks eriti kena-ümmarguse graafika ja loomulike tekstuuridega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 13.05.2006 16:34:09 vasta tsitaadiga

tiba ( 38 ) uusi pilte gamespotist :
http://www.gamespot.com/pc/rpg/gothic3/screenindex.html

ign teeb eelvaatust ja intervjuud :
http://pc.ign.com/articles/708/708135p1.html
http://rpgvault.ign.com/articles/705/705884p1.html

saksa tüübid jagavad ingame videot :

ftp://gamestar:gamestar@download.gamestar.de/e3/e3_gothic3_web.zip
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 23:30:15 vasta tsitaadiga

graafika on igatahes parem kui G2-es
ja G2 graafika on väga detailne ja hea

okok graafika võib olla "halvem" kui ES4-jal aga mäng seda vaevalt on
tõeline paradiis Gothic-u austajale

muusika, fiiling ja story(mitte ainult g3 vaid kõik kokku) ruulivad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2006 00:56:07 vasta tsitaadiga

g2 tekstuurid on imho siiani kenad kui kõik põhjas, kandiline ainult. graafika tundub kenam kui teises osas, samas niikuinii full graafikaga ma seda mängida ei saa.
aga nagu siin juba korduvalt mainitud, siis g3 pole mäng millel on tähtis ainult silmailu.
sügisel plaanis ka g3 jaoks arvutit uuendada ja võtta paar vaba nädalat icon_razz.gif
selle aasta suurim mäng minu jaoks 8)
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 24.05.2006 17:15:23 vasta tsitaadiga

uuemat juttu jälle:

http://pc.gamespy.com/pc/gothic-iii/709828p1.html

ja veel:

http://www.rpgcodex.com/content.php?id=131
http://www.rpgcodex.com/content.php?id=132

7.5 square miles on siis maaala suurus
ma nüüd ei tea, kas ma õigesti arvutasin, aga see peaks tegema ligikaudu 19 km2

ruutmiil on ~ 1,6 x 1,6 km, 7,5 ruutmiili on 1 x 7,5 miili ehk 1,6 x 12 km ~ 19,2 km2 ?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 24.05.2006 17:27:29 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
uuemat juttu jälle:

http://pc.gamespy.com/pc/gothic-iii/709828p1.html

ja veel:

http://www.rpgcodex.com/content.php?id=131
http://www.rpgcodex.com/content.php?id=132

7.5 square miles on siis maaala suurus
ma nüüd ei tea, kas ma õigesti arvutasin, aga see peaks tegema ligikaudu 19 km2

ruutmiil on ~ 1,6 x 1,6 km, 7,5 ruutmiili on 1 x 7,5 miili ehk 1,6 x 12 km ~ 19,2 km2 ?


Vist küll ,BTW EESTI pindala on 45200 km2 võrdluseks icon_wink.gif


BTW Vatikan on 0,44 km²

Võrdluseks Andorra on 468 km²

Parim näide:

EESTI oma Kihnu saar on 16,38 km², koos ümbritsevate laidudega 16,65 km²

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 25.05.2006 17:46:55 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
uuemat juttu jälle:
ruutmiil on ~ 1,6 x 1,6 km, 7,5 ruutmiili on 1 x 7,5 miili ehk 1,6 x 12 km ~ 19,2 km2 ?

Just nii, ma võtsin 7,5-st ruutjuure ning korrutasin 1,6-ga ning panin uuesti ruutu ning sain sama vastuse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 23:04:23 vasta tsitaadiga

preview1: http://www.gamebanshee.com/editorials/e32006page9.php
preview2: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=140426

btw mingi tüüp räägib 75-st ruutkilomeetrist mitte 7.5-st ruutmiilist...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 07.07.2006 20:30:28 vasta tsitaadiga

Viis uut pilti kah Gothicust, kuigi varem mingis ajakirjas avaldatud:
1 2 3 4 5
Ja kaanepilt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2006 22:38:56 vasta tsitaadiga

päris mõnusalt suured vastased icon_biggrin.gif
mäng meenutab ikka mõnuga kahte esimest osa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 08.07.2006 12:25:45 vasta tsitaadiga

jep seda ta teeb, fiiling jääb piltide jargi samaks ainult et graafika on parem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 16:07:42 vasta tsitaadiga

Ei ole veel ühtegi teist mängu niimoodi oodanud. Gothic 2 oli parem kui ES: Oblivion (mis oli ka loomulikult hea mäng) ja sama ootaks ka GIII.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 10:51:11 vasta tsitaadiga

uus teaser: http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=1219
valigem "teaser 2"

saksakeelest juttu ja pilte: http://www.gamestar.de/magazin/previews/angeschaut/rollenspiel/34416/index.html
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 19:55:34 vasta tsitaadiga

pildid pildid , teaser , trailer , pildid

millalgi mängida ka saab v6i on midagi stalkeri sarnast palju juttu vähe villa ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 20:15:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country).

icon_rolleyes.gif
saksakeelne septembris, teised kohe järgi

senikaua võivad huvilised Gothic I demot proovida:
http://www.piranha-bytes.com/gothic1/index.php?lang=eng
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 19.07.2006 07:14:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country).

icon_rolleyes.gif
saksakeelne septembris, teised kohe järgi

senikaua võivad huvilised Gothic I demot proovida:
http://www.piranha-bytes.com/gothic1/index.php?lang=eng
icon_biggrin.gif

miskine kuu aega tagasi just sai g2 addon jälle läbi tehtud icon_biggrin.gif krt ikka oli kaasatõmbav. Seekord sai küll mängitud inglise keelne addon lõpuni. Eile tirisin teaseri ära aga ei jõudnudki vaadata... peab täna ära kaema icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 10:22:28 vasta tsitaadiga

link :: gamespy eelvaade

tsitaat:
Vital quest NPCs can and will be killed in the course of the game; kill enough members of a faction and all members, and eventually entire cities, may become implacably hostile to the player. My demonstrator reassured me, however, that the player would never be completely stymied. It is fully possible for a player to murder every NPC in the world and still finish the game -- although they stress that this is way more difficult than it sounds.


täiesti normull ju kui see tõele vastab icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.08.2006 10:50:40 vasta tsitaadiga

krt nüüd hakkas juba veel rohkem ila tilkuma - septembrit ei jõua ära oodata icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:37:05 vasta tsitaadiga

link :: link

Lõbus, sünnipäeval lasevad välja icon_smile.gif

tsitaat:
JoWood and Deep Silver today announced that Gothic 3 will be released in Europe on October 13th. The game will feature a specially designed easy combat system, a huge free-roaming world - virtually no boundaries, countless side-quests for the player to choose from, over 50 different monsters and animals and dozens of human enemies, over 50 different powerful spells and over a hundred different weapons, and many more.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 09.08.2006 10:58:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The game will feature a specially designed easy combat system


Mjah icon_confused.gif Milleks nüüd seda vaja oli, senini ju jumala hea combat süsteem olnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.08.2006 12:22:37 vasta tsitaadiga

sellepärast et igasugused n00bid ostaksid seda ja suudaks ka mängida. btw gothic 2 oli ka miskisugune easy combat system - ei viitisnud küll uurida mis see täpselt endast kujutas (valisin siiski raskema). Igatahes loodan et seda combat süsteemi saab siis kasvõi mängu optsioonidest raskemaks keerata....
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 16:24:35 vasta tsitaadiga

See easy combat tehtud vast selleks, et kuna enamus naudivad RPG'des stoorit ja nuputamist mitte ülitäpset nupuklõbistamist siis need kahh seda mkängida viitsiks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 18:12:52 vasta tsitaadiga

see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine icon_confused.gif
nagu karta oli, lykatigi edasi icon_cry.gif , loodetavasti viimast korda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.08.2006 19:31:52 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine icon_confused.gif
nagu karta oli, lykatigi edasi icon_cry.gif , loodetavasti viimast korda icon_neutral.gif

by default oli siiski ctrl klahv mitte shift...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 09.08.2006 22:07:57 vasta tsitaadiga

...või siis lihtsalt vasemat hiirenuppu kasutada, ma ei saa aru miks kõik ctrl+WASD üle virisevad icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 10.08.2006 17:41:52 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine icon_confused.gif
nagu karta oli, lykatigi edasi icon_cry.gif , loodetavasti viimast korda icon_neutral.gif

Ei lükatud edasi, september ja oktoober olid mõlemad lahtised release dateid, nüüd pandi asi lihtsalt täpselt paika.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.08.2006 17:51:22 vasta tsitaadiga

.Eestlane. kirjutas:
rewer kirjutas:
see easy on vist v6itlus hiirega, mitte l2bi shifti nagu esimeses(ka teises oli see olemas). sest lihtsamaks seda enam muuta ei annagi, nojah autoaim ja yhenupu kl6psimine, aga see oleks m2ngu tapmine icon_confused.gif
nagu karta oli, lykatigi edasi icon_cry.gif , loodetavasti viimast korda icon_neutral.gif

Ei lükatud edasi, september ja oktoober olid mõlemad lahtised release dateid, nüüd pandi asi lihtsalt täpselt paika.

no nende webi saidil oli ilusti kirjas (kui ma nüüd rängalt ei eksi) siis 23 sept (võis olla ka 26,29) aga see võis vabalt olla german release - eks inglise keelne oleks niivõinaa hiljem tulnud
edit: krt kas ma olen pime aga itahes nüüd enam seda kuupäeva pole:
tsitaat:

Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country).

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 24.08.2006 13:05:27 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ametlik us lehekülg kah gothicul http://gothic3.aspyr.com/

In the upcoming edition of the German games magazine PC Action will be another big preview of Gothic 3. It contains a lot of new info. Here's a (very short) summary with some of the highlights:


There will be around 550 different quests, of which 25 belong to the main story. It won't be possible to do all quests in one game, because a large part is only available when a certain group favours you.
The hero will have 9 different attributes.
There are about 70 different talents/perks in seven different professions:
Fighting (17)
Hunting (10)
Magic (11)
Forging/Smithing (5)
Thief skills (11)
Alchemy (7)
Other talents (6)
The developers think it will be possible zto reach about level 30. For every level you'll get the usual 10 learning points and every skill or talents costs 5 LP.
It'll take about 50 hours to finish the main story. For the rest of the quests you'll need another 100 hours.
The player will spend about 60% of the time in the woods and fields of Myrtana. The other 40% will be spend in the desert area of Varant and the snowy planes of Nordmarr, about 20% each.
There are around 1000 different items to be found in the entire world.
For the 25.000 lines of dialog 62 different voice-actors were used. That is about 18 hours of spoken dialog.
The zoom options of the camera range from first-person perspective to bird-eye view.
The following system requirements are mentioned in the article:

Minimum
2 GHz
512MB Ram
128 MB Graphics card

Recommended
3GHZ
1024 MB Ram
Geforce 6800

Atari Norway has some new infos about the Gothic 3 CE: It will contain an amulet, the soundtrack, a making-of DVD, high-quality paper-map and an artbook all being presented in a metal box.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=36462

http://www.vidaextra.com/archivos/2006/08/02-gothic-3-nuevo-trailer-y-cap.php

http://www.firingsquad.com/media/gallery_image.asp/874/1


viimati muutis voltc 24.08.2006 13:08:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 13:17:13 vasta tsitaadiga

50h main story thumbs_up.gif
igatahes ootan enam kui suure huviga..
tundub igatahes, et oblivion saab kuueks omatud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.08.2006 13:30:20 vasta tsitaadiga

Winterwind - miks sa seda nii pisikeselt kirjutasid. isegi kui graafika tuleks kehvem kui oblivionil - mida ma kahtlen, stoori pool tuleb über kõvem kui oblivionil. 150h total playtime see on like pea nädal aega mängimist icon_lol.gif tuleb vist puhkus võtta tööjuurest icon_wink.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gothic 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.