Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 05.08.2006 07:52:43 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Kas seal on kasutajaid vahe peal kustutatud v ma ei sa enam sisse mingi jõulude aeg Mängisin seda viiamti


Vähemalt ma eisa sisse logidainvalid password icon_confused.gif icon_question.gif

Vahepeal on kasutajad tõepoolest kustutatud.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.08.2006 12:07:25 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
H!tman kirjutas:
Kas seal on kasutajaid vahe peal kustutatud v ma ei sa enam sisse mingi jõulude aeg Mängisin seda viiamti


Vähemalt ma eisa sisse logidainvalid password icon_confused.gif icon_question.gif

Vahepeal on kasutajad tõepoolest kustutatud.


Vahepeal pidi oma kasutajat kodulehe uuendama vb ka selles asi. Ise pole juba oma 2 kuud pelanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.08.2006 14:14:20 vasta tsitaadiga

Hmm aga ehk aitaks keegi mul uut kasutajat teha kuna minul see leht ikka mega mega panges kogu aeg ja ei oska kah..?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 05.08.2006 16:09:00 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Hmm aga ehk aitaks keegi mul uut kasutajat teha kuna minul see leht ikka mega mega panges kogu aeg ja ei oska kah..?


Võiksin aidata..aga kriba ps mida sooviksid kasutajaks ja passiks..siis teen sulle.. icon_rolleyes.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 16:41:35 vasta tsitaadiga

http://img211.imageshack.us/my.php?image=lolco5.jpg

All Rights reserved. Siim 2006. (c)

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 19:45:55 vasta tsitaadiga

Kui midagi toimub millalgi siis oleks kah tulija thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 05.08.2006 20:27:24 vasta tsitaadiga

Teeks ühe mängu täna kell 9.00 oleks kah tulija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 20:43:30 vasta tsitaadiga

mängiks ka, aga gamespotist tuleb asi nii aeglaselt. Loodetavasti tuleb seekord õige asi, sest teistelt linkidelt sai mingit jama ainult.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 21:10:02 vasta tsitaadiga

Loodame Parimat!! beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.08.2006 21:31:54 vasta tsitaadiga

lootus on lollide lohutus
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 05.08.2006 21:32:41 vasta tsitaadiga

Keegi mängib kah kuskil..? icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 12:52:40 vasta tsitaadiga

kui aega siis ikka jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 16:06:29 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
lootus on lollide lohutus


Get a life



--

Mängin ikka. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 17:11:53 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
H!tman kirjutas:
lootus on lollide lohutus


Get a life



--

Mängin ikka. thumbs_up.gif


lootus sureb koos lootjaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 19:02:13 vasta tsitaadiga

That's the spirit.

Aga muidu wr muutub igavaks. niiiiii ammu tehti update et jube kohe -.-

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 23:44:01 vasta tsitaadiga

relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi huvitavat)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 16:41:44 vasta tsitaadiga

sellesmõttes jah võiks mingeid uusi mappe juurde tulla
enda lemmik hetkel missioonid aga jah ainult 3 mappi
pikapeale tüütab ära
võiks suurem valikuvõimalus olla
relvad nagu minujaoks eriti ei mängigi rolli
olen lvl 5 ja enamus ajast mängin originaal relvadega ja ülce ei näe mingit vajadust raisata raha mingite teiste relvade peale
kui siis teisse pessa ainult mingi automaatrelv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 07.08.2006 21:07:43 vasta tsitaadiga

Aga nigunii läheb see "raha" nii või naa raisku..miks mitte relvi osta..? (tapavad nad paremini küll..) snaipri vint oli hulga parem kui esialgne.. thumbs_up.gif (aga ma ei saa ühest asjast aru...kui suur see tabavusprotsent on..sihid küll täpselt aga vot ei lähe pihta.. icon_neutral.gif )
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 21:13:36 vasta tsitaadiga

seda ei tae vist keegi .. icon_neutral.gif

icon_neutral.gif

Praegu just tegin ühe hea Engrene'i eks kunagi näitan pilte ka ^^

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 22:14:40 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
Aga nigunii läheb see "raha" nii või naa raisku..miks mitte relvi osta..? (tapavad nad paremini küll..) snaipri vint oli hulga parem kui esialgne.. thumbs_up.gif (aga ma ei saa ühest asjast aru...kui suur see tabavusprotsent on..sihid küll täpselt aga vot ei lähe pihta.. icon_neutral.gif )

ammu juba ei mäleta millal ma snaiprit kasutasin
hetkel ainult medic ja combatant
99% ajast medic ikka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 08.08.2006 00:19:52 vasta tsitaadiga

Minul vahetuvad tegelased mängu ajal seinast seina.. icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 01:01:10 vasta tsitaadiga

Ma küllv aru ei saa miks rahvas medic on. Jooksevad sinust lihtsalt mõõda ilma et aitaks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 01:08:22 vasta tsitaadiga

sellepärast et te ei oska paigal seista ja uut annust oodata icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 01:12:06 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Ma küllv aru ei saa miks rahvas medic on. Jooksevad sinust lihtsalt mõõda ilma et aitaks.


Ja et ennast ravida, submachinega hea tina anda ja siis nurgas end ravida thumbs_up.gif
Sigakõva mäng ma ütleks, häirib aint see et niivähe raha saab, et asi üksluiseks ei muutuks peaks ikka palju eri relvi kasutama jne
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 09:02:09 vasta tsitaadiga

heh.. ühes intervjuus mängu loojaga küsiti ka selle kohta, et meedikud kasutavad 99,9% oma HP-st enda peal. Küsimus oli põhimõtteliselt selline, et kas tehakse midagi selle protsendi alandamiseks. icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 09:43:56 vasta tsitaadiga

medicud tõesti aitavad vaid ennast, sama on enginer´dega. vahest on nii, et oled kuskil nurgas punane rist peakohal ja medic seisab
niisama kõrval icon_lol.gif ma ise medic kunagi ei ole, mulle ei meeldi olla ümberlõigatud mees. aga kui olen enginer siis remondin küll teiste
sõidukeid.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 11:53:36 vasta tsitaadiga

MIna ka ise midic ei ole, aga samamoodi kui olen engeneer siis aitan teiste masinaid parandada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.08.2006 15:56:37 vasta tsitaadiga

See on minu arust väga normaalne, et saab ka ennast ravida meedikuna. Vb peaks teiste ravimise eest lihtsalt mingeid lisapunkt saama (ikka normaalselt). See peaks aitama küll. Ise mängin 90% ajast meedikuna (nii palju, kui mul üldse aega mängida on icon_razz.gif )
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.08.2006 16:24:41 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
heh.. ühes intervjuus mängu loojaga küsiti ka selle kohta, et meedikud kasutavad 99,9% oma HP-st enda peal. Küsimus oli põhimõtteliselt selline, et kas tehakse midagi selle protsendi alandamiseks. icon_rolleyes.gif

Seetõttu ei jää ka kasutajad, kes vajavad medit kunagi ühe koha peale seisma, siis lootus saada on väike. icon_rolleyes.gif Ja kui tulebki mõni uus mängija, kes tahab medi rolli üritada, siis tema jaoks on tüütu, et kasutajad eest ära jooksevad ja ei viitsi medina olla. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 17:34:06 vasta tsitaadiga

Millist rakendust see graafikamootor kasutab? DX9-t või OpenGL-i
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 21:32:51 vasta tsitaadiga

imo DX9 aga ple kohe üldse kindel... icon_rolleyes.gif

no i dunno

OGL võib ka olla :S

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 08.08.2006 21:35:39 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
imo DX9 aga pole kohe üldse kindel... icon_rolleyes.gif

no i dunno

OGL võib ka olla :S


Ja keda see nüüd aitas.. icon_lol.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.08.2006 22:26:57 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
Millist rakendust see graafikamootor kasutab? DX9-t või OpenGL-i

Nõutav DX8, soovituslik DX9.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 08:38:19 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
Sammer kirjutas:
imo DX9 aga pole kohe üldse kindel... icon_rolleyes.gif

no i dunno

OGL võib ka olla :S


Ja keda see nüüd aitas.. icon_lol.gif


dunno icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 09.08.2006 20:22:57 vasta tsitaadiga

Mingi uus update on väljas, mille uuendamine venib kui tatt... Kellelegi sama probleem? icon_rolleyes.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 22:50:52 vasta tsitaadiga

ja mitte vähe aeglaselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 09.08.2006 23:03:16 vasta tsitaadiga

http://forum.warrock.net/viewtopic.php?t=10002
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 00:11:47 vasta tsitaadiga

ftp://212.187.171.231/PF_0_3.zip
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 08:50:44 vasta tsitaadiga

venib nagu ei tea mis. Aga noh mingi 100tuhat teist inimest tõmbab samal ajal icon_smile.gif

EDIT: Kohe saab valmis siis AK-d katsetama icon_razz.gif

Muude2: Suur tänu kodanik aisele kes aitas mu varem mängima. Ok ma edasi pelama. KALAsHNIKOV SIIT MA TULEN!! icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 09:04:52 vasta tsitaadiga

Ehee. Praegu hetkel küll ei veni. Selle zipi download kestis täpselt 3 minutit mul täna hommikul kell 9 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 10.08.2006 09:16:07 vasta tsitaadiga

hmm..kui proovisin manual uptatega..siis mängu läks küll...aag mängida ei saanud ..version missmatch vms.. ja level oli kah mul all nullis icon_confused.gif icon_eek.gif ..nulliti ka levelid ära jälle..?
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 09:59:10 vasta tsitaadiga

klge, kas keegi teab kuna m-60 mängu tuleb?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 10:01:40 vasta tsitaadiga

m-60 ple juttu olnud.

version missmatch? ehhehe..levelid on täitsa alles. kontrolli üle kas saa selle version.cfg vahetasid ka ära. muud öelda ei oska icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 23:29:49 vasta tsitaadiga

kõik failid tuli üle copyda mis seal zip´s

krt peale seda update on mul ping üle 100 icon_sad.gif enne oli 40 ringis
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 11.08.2006 02:24:35 vasta tsitaadiga

Mäng töötab hästi mul..uptatega ..läks mängu üldine mulje ilusamaks.. tegelased kuidagi "smoothimad"
Ja mänguhoos tuli ka päris palju punkte praegu..

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 08:46:53 vasta tsitaadiga

Wow Nice, 9 points!
Nolaifan täna end level 14 vist. Eks ma annan teada siis boxing_smiley.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 09:32:03 vasta tsitaadiga

Rääkige mis teema selle punkbusteriga on. Ta loobib mind mängust välja jumalast lampi icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 10:43:50 vasta tsitaadiga

punkbuister on mingi piix proge. kickib kui wr-i kaustast on midagi kadunud jne. haxximise vastane julla. mind ple see puudutanud aga paljusi on.. krt ei oska aidat icon_neutral.gif

Edit: a vaat kui ta kickib siis tuleb mingi infobox ette et punkbuster kick j siis on migni number vist ja selgitus peaks ka olema mu arust. ah kurat ma ei tää

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:51:56 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:

Aga muidu wr muutub igavaks. niiiiii ammu tehti update et jube kohe -.-


hardo kirjutas:
relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi huvitavat)


kapuuts kirjutas:
sellesmõttes jah võiks mingeid uusi mappe juurde tulla
enda lemmik hetkel missioonid aga jah ainult 3 mappi
pikapeale tüütab ära
võiks suurem valikuvõimalus olla


meie soovidele on vastu tuldud icon_wink.gif(mingil määral)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 17:53:20 vasta tsitaadiga



see nädal 30 tundi icon_eek.gif

pleks arvanudki icon_neutral.gif

krt mul 16% veel vaja aga täna olen end piipauguni pelanud icon_neutral.gif

EDIT: Kas see on normaalne et mu sõber mängib nädalas Hero Online 83 tundi? ja see on 1. nädal alles ka veel icon_neutral.gif on ikka nolaifa

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.