Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 23:27:37 vasta tsitaadiga

Läbi 8)

Suht lahe oli . Ainult vähe pplit oli. Lõpuks jäimegi mina ja affmees icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 23:29:37 vasta tsitaadiga

jah, julm andmine käis 2vs2 icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 23:37:27 vasta tsitaadiga

ma vedasin ennast ka kohale thumbs_up.gif

Järgmine kordki
jätke meelde
germany-FFT
Eesti
password:hv

see oli natuke jama et affmees ja k1ll3r hakkasid seal ownima ja me tonyga suht sakkisime icon_rolleyes.gif

EDIT:
sammer kirjutas:
mina olen tulija. iga ilmaga. hardo noobitseb niipalju et saab minu rakette icon_cool.gif

ma küll aru ei saanud et sa seal rakette lasid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 23:39:39 vasta tsitaadiga

stinger on PooP inimeste pihta. sulle lihtsalt ei mõjunud
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 01.08.2006 23:52:40 vasta tsitaadiga

Täpselt..lõpupoole läks natsi apremaks..oskusi tuli juurde.aga olid meist üle jah... muidu oli väga kihvt ..teinekordki..!! thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 04:17:11 vasta tsitaadiga

et siis äkki keegi viitsib õige dl lingi visata? 2st kohast tirinud ja vigased failid saanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 10:01:03 vasta tsitaadiga

möh? tahad WarRock-i. oot

kk: http://www.gamedaily.com/download/info/?packageid=0078701314 ning sealt pane i wanna dwnlad this object bla bla bla

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 17:01:35 vasta tsitaadiga

täna jälle warrocki HV karikas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 17:48:56 vasta tsitaadiga

Parandan, mäng HV Karika peale. beer_yum.gif

Kui veab..KUI, sest mul siin pea 2 tunni pärast on Korea WarRock kohal siis pelan seda... icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 02.08.2006 21:39:43 vasta tsitaadiga

Panen ka oma tulemus siia http://img247.imageshack.us/my.php?image=demonoidga0.jpg icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 09:43:12 vasta tsitaadiga

Päris hea. Eks ma yrita seda nüüd üle mängida beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 09:50:01 vasta tsitaadiga

havana on ülilihtne map, istud tankiga vaenlase baasis ja ootad kuni kahuriliha välja hüppab nurga tagant icon_lol.gif
(vaenlase tankiga muidugi icon_razz1.gif )
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 10:44:13 vasta tsitaadiga

krt! 1. m^ngu mis havanas tegin tuli 31 2 ja mäng oli 200 peale .
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 11:24:03 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
havana on ülilihtne map, istud tankiga vaenlase baasis ja ootad kuni kahuriliha välja hüppab nurga tagant icon_lol.gif
(vaenlase tankiga muidugi icon_razz1.gif )

no offence aga see ju hale..analoogse tegevuse eest antakse enamuses bf2 servudes selle eest kick ja põhjusega
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 11:58:17 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
aise kirjutas:
havana on ülilihtne map, istud tankiga vaenlase baasis ja ootad kuni kahuriliha välja hüppab nurga tagant icon_lol.gif
(vaenlase tankiga muidugi icon_razz1.gif )

no offence aga see ju hale..analoogse tegevuse eest antakse enamuses bf2 servudes selle eest kick ja põhjusega


HALE on see, et keegi ei suuda tanki õhata. kuttidel on mingi 4-5 tankitõrjujat kes lasevad mingeid ädiseid rakette, selle asemel, et maamiine külvata icon_lol.gif bf2´s tehke mis tahate, mul 1 p**s puha. kuna see keelatud pole siis on see lubatud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 12:18:42 vasta tsitaadiga

Täpselt,,,!! icon_wink.gif ...teeks täna ühe mängu
Kes millalgi tulla saab..teeksin servu uuesti (ruumi) icon_wink.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 12:30:39 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:

HALE on see, et keegi ei suuda tanki õhata. kuttidel on mingi 4-5 tankitõrjujat kes lasevad mingeid ädiseid rakette, selle asemel, et maamiine külvata icon_lol.gif


Seda minagi.
lähed tanki juurde ja viskad mõned miinid alla ja kaboom! banana_dance.gif

Täna võiks muidu teha küll mõne ruumi icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 16:59:58 vasta tsitaadiga

võib jah. icon_rolleyes.gif


OK ACTION KÄIB!!! !!!! !!!! !!!


Eesti WaRROck Team ja pass on HV
VEhicle mode vist. cmon

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 17:14:46 vasta tsitaadiga

Väike söömapaus ..pärast edasi..oleks lõbusam kui rohkem inimesi tuleks lol icon_lol.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 18:11:38 vasta tsitaadiga

Kopteriga on mõnus lennata küll. aga tyytab! icon_neutral.gif

Oleks veel peoplit icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 18:22:58 vasta tsitaadiga

london servus w?

KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HinnaVaatlus USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranson
HV vaatleja
Ranson

liitunud: 26.07.2005




sõnum 03.08.2006 22:08:00 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
london servus w?

KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HinnaVaatlus USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu

Kahjuks ei ole seda serverit enam:(
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 03.08.2006 22:09:54 vasta tsitaadiga

keegi võiks täna õhtul veel serveri teha oleks tulija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 22:23:47 vasta tsitaadiga

hmm ka mina oleks käpp icon_razz.gif

Kõik on siin nii erinevatel aegadel icon_razz1.gif võiks varakult kokku leppida mingi aja ..kellele miski aeg sobib..

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 22:25:41 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
london servus w?

KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HinnaVaatlus USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu


niih, kui kellelgi sobib kell 23.00 pelama hakata siis tekitan uuesti ruumi, rahvas valib kaardi
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 03.08.2006 22:31:59 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
piraat262 kirjutas:
london servus w?

KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HinnaVaatlus USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu


niih, kui kellelgi sobib kell 23.00 pelama hakata siis tekitan uuesti ruumi, rahvas valib kaardi


ok 23.00 sobib väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 22:42:21 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/aise/Stuff/WR2.JPG

väike uuendus icon_biggrin.gif 50/50 jalgsi ja tankiga (22% tõusis level)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 22:43:22 vasta tsitaadiga

affmees on täna kohal kell 23.00 ? 8)
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranson
HV vaatleja
Ranson

liitunud: 26.07.2005




sõnum 03.08.2006 22:56:16 vasta tsitaadiga

mina ka kohal, kus serveris?
Mulle meelidks see saartega kaart, banbola või midagi sellist.


viimati muutis Ranson 03.08.2006 22:58:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 22:57:48 vasta tsitaadiga

piraat262

Pidi poes ära käima ja siis täpsustama.. icon_rolleyes.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 23:01:54 vasta tsitaadiga

Germany server, ruumi nimi on HinnaVaatluse sõda, ruumi number on 18
parool on ubuntu

VEHICLE COMBAT!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.08.2006 23:05:31 vasta tsitaadiga

No mudilased mängima, mängima.. thumbs_up.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 00:43:49 vasta tsitaadiga

millalgi homme õhta võiks vist vähe rohkem rahvast punti ajada. planeeriks ette natu
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 13:30:53 vasta tsitaadiga

Õhtud mulle eriti ei sobi. Siis tuleb vanem vend koju ja peksab mu arvutist ära. icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 13:41:18 vasta tsitaadiga

keegi siit 256mb ramiga mängib?
mul igatahes võtab küll vehicle combat kergelt läägima icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.08.2006 14:00:13 vasta tsitaadiga

Mul rammi 1G ja pole viga icon_rolleyes.gif (vahest ikka on karm lagg, kui ping kõrge)
Aag jah mängu võiks teha..ning siis kasvõi ilma passita ..et teisi jumbusid kah juurde tuleks..muidu kuidagi igavavõitu..hea kui vaenlast korra mängus näed..enamus ajas toimub punktide vallutamine,... igaüks eri kohtades..

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 14:44:43 vasta tsitaadiga

Tirisin endale ka selle mängu. Installisin ära, regasin ka seal kodulehel. Nüüd on kaks probleemi. Esiteks ei saada nad mulle registreerimise kohta maili ja teiseks kui mängu tahan käima panna, siis tuleb väike aken ette kus kirjas et cannotgeta file [version.ini]

Mis jama on ja kuidas seda ravida?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.08.2006 15:09:35 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Tirisin endale ka selle mängu. Installisin ära, regasin ka seal kodulehel. Nüüd on kaks probleemi. Esiteks ei saada nad mulle registreerimise kohta maili ja teiseks kui mängu tahan käima panna, siis tuleb väike aken ette kus kirjas et cannotgeta file [version.ini]

Mis jama on ja kuidas seda ravida?



Olen varem mänginud aga nüüd sama jama


cannotgeta file [version.ini]
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 16:27:10 vasta tsitaadiga

Mängu kodukal kirjas, et neil seal pidi mingi updeit käima. Võibolla asi selles.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.08.2006 17:01:47 vasta tsitaadiga

Praegu kõik korras ..saab mängida küll icon_neutral.gif icon_wink.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 17:16:32 vasta tsitaadiga

Peab ühe faili ära muutma. Minu arust! Otsige foorumist. mingi Sticky on kindlalt olemas selle kohta!
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 18:12:51 vasta tsitaadiga

Võibolla oli asi selles, et ma tirisin mingi 180MB installika. Nüüd otsisin uuesti ja leidsin ühe 270MB installika. Miskine beta. Äkki see vähe parem.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 18:25:01 vasta tsitaadiga

WarRock ongi hetkel Open Beta
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.08.2006 19:11:02 vasta tsitaadiga

Anna mulle ka selel download ma ei sa seda muidu tööle
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.08.2006 19:16:09 vasta tsitaadiga

Open beta ...jamas ka mul..proovisin varem tömmatud failiga sai küll thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 19:39:19 vasta tsitaadiga

seda suuremat faili ei saa unzippida, sest väidab, et see zip on corrupted icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 20:44:33 vasta tsitaadiga

Mul eespool on see Gamedaily aadress tõmmake sealt ja funkab. Mul vähemalt.... icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 21:02:04 vasta tsitaadiga

Kui te ennast http://www.warrock.net ära regate, siis tekib sinna lehele järgmised lingid kust saate mängu tõmmata.

http://www.gamedaily.com/download/info/?packageid=0078701314

http://www.gamespot.com/search.html?qs=warrock&sub=d&stype=11&type=11

http://www.fangaming.com/gameinfo.php?gameid=82

http://affiliates.digitalriver.com/z/4621/CD62818/

http://www.fileplanet.com/160742/160000/fileinfo/Warrock-Open-Beta
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 05.08.2006 00:14:51 vasta tsitaadiga

Vahest ikka keegi mängus küsib oled eestlane icon_lol.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.08.2006 03:48:52 vasta tsitaadiga

Kas seal on kasutajaid vahe peal kustutatud v ma ei sa enam sisse mingi jõulude aeg Mängisin seda viiamti


Vähemalt ma eisa sisse logidainvalid password icon_confused.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.