Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Probleemid Sempron 3000+ ja epoxi emmega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:31:39 Probleemid Sempron 3000+ ja epoxi emmega vasta tsitaadiga

Ostsin siis sempron 3000+, epoxi emme nforce 4 socket 754. Lisaks oli prose peal freezer 64.

Kõik oli roosiline, ühendasin asjad ära, biosis panin asjad paika, aga XP'sse ei saa. Koguaeg viskab selle teate, et bootimise ajal on tehtud restart/shutdown ja siis annab valikud safe mode, normal windows jne.

Kui panen, et läheks normaalselt windowsi, tuleb must ekraan, bluscreen:


Kui safe modesse lähen, jääb seisma GIVEIO.SYS juures, näitab D347BUS.SYS ning teeb resa.

Ja ubuntus ei saa netti kah. Kuigi sellel emmel on 100 mbps LAN täiesti olemas..

Mis kala on? Kas format C on ainus lahendus, või on asi seotud rohkem uute detailidega ning on mingi kala seal?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:33:10 vasta tsitaadiga

win reinstall ei teeks paha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:35:30 vasta tsitaadiga

Aga kas muud võimalust pole? Tahaks format C'st kaugele hoida..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:36:50 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Aga kas muud võimalust pole? Tahaks format C'st kaugele hoida..

miks sa formatit tegema pead? installi teise kausta või siis installi samasse kausta aga nii, et kustutab vana wini ära..
või siis tee üldse repair install icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:38:30 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Aga kas muud võimalust pole? Tahaks format C'st kaugele hoida..


reinstall ja format on 2 erinevat asja

vaat kui sa hakkad bootima plaadilt ja lähed koguaeg edasi nimelt alguses enter siis f8 ja siis hakkab ta otsima eelmisi windowse versioone siis kui ta leiab ühe vajutad repair ja ta parandab sul selle ära icon_wink.gif

edit:oh need hommiku tunnid icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:45:00 vasta tsitaadiga

Aga muideks sempron 2500+ ja msi kt6v(mis praegu on) laseb vabalt XP'le ligi, siin ma praegu olen. Win repairist hoian kaugele, aga eks tuleb siis format C ette võtta.

Kindel, et muud võimalust pole peale repair installi, format c?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 28.07.2006 11:49:17 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Aga muideks sempron 2500+ ja msi kt6v(mis praegu on) laseb vabalt XP'le ligi, siin ma praegu olen. Win repairist hoian kaugele, aga eks tuleb siis format C ette võtta.

Kindel, et muud võimalust pole peale repair installi, format c?

Oot, miks sulle repair ei sobi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.07.2006 12:18:56 vasta tsitaadiga

Mõni on ikka küll parandamatu põmmpea (no offence). Windowsi installimiseks pole vaja formatit teha ju. Lihtsalt winni plate sisse, teed resa, vaotad enterit kui vaja ja siis hakkad winni installima. Kus format siin on???? Keegi pole formatit mainindki siin ju icon_eek.gif Ja win repair ei pruugi jah aidata, et uus winn kas teisest üle, või teise kõrvale, kui installfolderi nime ära muudad (windows asemel winnt näiteks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 12:51:03 vasta tsitaadiga

Proovisin siis hakata seda tegema. Jälle nagu alati, ei leia xp install sata ketast üles. Söötsin talle emaplaadiga kaasa tulnud sata driverid ette (vana kupatuse peal olen veel), aga vot, ei aita. Flopilt nagu loeks aga lööb koguaeg ette et sisesta draiverid. Kahtlane..

Kui XP'st hakkasin installima, sain sellest edasi, aga kuskil alguse-poole peale 1. restarti viskas sama bluescreeni mis esimeses postis mul kirjas on. WTF kala?

muidu XP's saab sellele flopile ja failidele kenasti ligi.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 12:51:22 vasta tsitaadiga

Oot oot oot, ega sa ometi ei vahetanud emaplaati ja proset ära ilma kõvakettale formatit tegemata? Sellisel juhul pole ime miks ta üles ei tule, prose ja mobo vahetusega käib alati format kaasas. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 12:52:32 vasta tsitaadiga

Asoo. teeks formati kui saaks.. Aga nagu näha on XP'l probleeme sata ketta üles leidmisega.. Flopilt xp install ka neid sata drivereid kudagi ei taha lugeda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 12:55:16 vasta tsitaadiga

Võta ketas pihku ja mine mõne sõbra juurde. Paned ta slave'na järgi ja teed formati ära.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 12:56:23 vasta tsitaadiga

Mis see aitab? xp install tahab igal juhul draivereid, et ketas üles leida, pole vahet kas see on slave või master..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.07.2006 13:01:13 vasta tsitaadiga

imelik o: Ma panin uue, tühja, formatimata sata ketta sisse ja xp installis peale formati ilusti ära. Kui ta seda ketast ka postil ei näita, siis ilmselt pole sata juhe piisavalt hästi ühendatud. Tõmma juhe arvutist täielikult välja ja siis pane uuesti sisse tagasi. Omal kah siukest jama old, et ei leia ketsat ülesse, aga see peale korpuses mässamist old.

PS. mis sata kontroller on? nimi ja seeria.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 13:03:01 vasta tsitaadiga

Olen juba kord selle ketta peale XP'd pannud, tahtis flopilt draivereid, söötsin nad talle ette ja installis.. Juhtmes probleem ei ole... Btw proovisin draivereid ette sööta XP SP1 cd'le ja ka XP SP2 nlitega kärvitud installile. Mitte kumbki nagu ei leiaks neid flopilt üles..

Sata kontroller?? VIA on chipseti tootja ja ketta tootja on Hitachi.

North Bridge: VIA VT8377 Apollo KT600
South Bridge: VIA VT8237
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.07.2006 13:03:58 vasta tsitaadiga

Äkki siis flopi vigane? See drivude integreerimine ei mõika eriti, kuna need mu teada muutuvad aktiivseks peale ikspee installi.

Ahhsoo VIA kiip. njh, sellest ei tea kahjuks midagi icon_biggrin.gif Aga sa proovi teise flopi peale sata driver lasta. Mammi tootja lehel peaks olema miskid utiliidid ja drivud ja stuff ja siis eks seal ka see sata driver olemas.


viimati muutis Cooler(-10) 28.07.2006 13:09:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 13:08:27 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks küsin: BIOS floppy draivi leiab ikka üles?

(You never know)
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.07.2006 13:09:59 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Igaks juhuks küsin: BIOS floppy draivi leiab ikka üles?

(You never know)


Täpselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 13:11:29 vasta tsitaadiga

irw, muidugi leiab...

Proovisin veelkord, flopi teeb installi alguses jubedat häält ka. isegi kui diski sees pole.

Ja MSI kodulehelt ei leidnud mina mingeid sata draivereid. icon_sad.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.07.2006 13:16:07 vasta tsitaadiga

Siis tasub kuugeldada veidike ja via drivusi otsida. Kui FD koledat häält teeb, siis hakkab või juba on otsad andnud icon_sad.gif Ega vist peale anigvariaadi kusagil mujal enam flopiseadmeid muuda kah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 13:43:19 vasta tsitaadiga

Edit:

proovisin siis veelkord ja nüüd luges xp install floplt. Tõesti, ilmselt hakkab flopiseade läbi minema et nii kalab.

Aga kas võib nii, et teen format C ja installin puhta xp peale vana süsteemiga, siis ühendan uue emaplaadi ja prose ära ning ongi kõik korras? Või peab uue emme ja semproniga installima? Siis vaja kuskilt ka NF4 sata driverid otsida flopile..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 13:45:37 vasta tsitaadiga

EI. XP paneb installi ajal suure hunniku draivereid paika ja kui sa süsteemi ära vahetad siis ei tule XP enam üles.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 13:47:03 vasta tsitaadiga

OK. Aga kas keegi targem leiaks http://www.epox.com.tw/eng/products_content.php?ps=372 emmele sata driverid, mis saaks flopile panna? Googeldasin, ei midagi..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 14:04:03 vasta tsitaadiga

Kehvasti googledasid: http://www.viaarena.com/Driver/via_raid_v530c.zip

Need siis VIA VT8237 Southbridge'le, sul peaks sama olema. Et diski teha lihtsalt paki lahti ja võta kataloogist kõik failid ja copy diskile. Vaata et sa kataloogi ennast ei pane, ainult failid.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 17:33:11 vasta tsitaadiga

Pärast pikka jamamist ja KOLME windowsi installi (bluscreenidega vaheldusid), sain vist lõpuks korralikuly xp peale. Töötab ja puha. Aga heli pole, kuigi driverid on peal... Lasin kõik nforce ja driverid ka peale, aga everestist näiteks ei näe cpu ega chipseti tempi. Kahtlane. icon_cry.gif

Ja miks on Safely Remove Hardware all kõvaketas? Nati kahtlane:S

Ou.. Lasin speedfani peale, temp kõigub 90-92 vahel, mis see on??



Ja mingi probleem on veel. superpi 1 MB test on 52 sekki! Nati vähe pole? icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 20:36:06 vasta tsitaadiga

see temp 3 peksab segast koguaeg,enda epoxiga oli mingi -124 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 20:47:44 vasta tsitaadiga

No aga miks everestilt tempe ei näe? motherboard monitori listis pole ka minu emmet... icon_sad.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2006 20:51:05 vasta tsitaadiga

Tiri netist uued draiverid nüüd. Ja tee windows update ära.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.07.2006 00:06:55 vasta tsitaadiga

Väga vähe see spi ka nüüd pole, minu S64 2800+ teeb defis 56sekki alles kloki all saab elu käima > http://img244.imageshack.us/img244/6250/36500s2xg.png
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 09:38:28 vasta tsitaadiga

Aga no ma ei saa kellata, mälu kiirus tõuseb automaatselt FSB'ga, aga mu mälud teevad max 3.4.4.8 @ 225 mhz, noname ja pqi dualis.. icon_evil.gif

Ei leidnud kohta, kust saab seda maha ka võtta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 09:53:14 vasta tsitaadiga

parem lisa natuke volti mäludele icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 10:00:26 vasta tsitaadiga

Nendele ei mõju eriti volt, 2.9V 3.5.5.9 230 mhz juba välja ei vea. icon_sad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.07.2006 20:19:50 vasta tsitaadiga

no siis lase mälu 133 peale 200 asemel ja ruuna FSB'd niipalju kui välja kukub.. siis vaata kuidas oleks parim jätte prose/mälu sagedused...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 21:11:05 vasta tsitaadiga

ta vist unustas öelda,et ma juba aitasin teda mälu sagedust alla tuua icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 21:12:20 vasta tsitaadiga

Yep. Aga kauaks ilu ei jätkunud. 40 sekundit 1 MB superpi nägin ära, ja siis oligi kaputt. praegu jälle 2033 mhz peal.. (btw max mis ma talt välja pigistasin ilma voldita oligi 2433 mhz)
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 21:12:59 vasta tsitaadiga

lase veel asja madalamale icon_razz1.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.07.2006 22:08:50 vasta tsitaadiga

2400 on tavaliselt see Mhz mis 2800+ teevad def voldil, surka volti juurde kui huvitab, mul mingi ülipiider prose või mobo sattund, igatahes ma lasen 24/7 2200-2300mhz @ 1.55v icon_razz.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.08.2006 02:51:29 vasta tsitaadiga

Kas uuel emaplaadil BIOS-e uuenduse tegid ära?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 09:22:21 vasta tsitaadiga

Ei. Eelmine omanik laskis kõige värskema biosi peale.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Probleemid Sempron 3000+ ja epoxi emmega
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.