Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.07.2006 13:49:33 vasta tsitaadiga

hääled on väga väga sarnased Half-Life 2-ga võibolla isegi need samad helid on kasutusel...
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 14:20:05 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
hääled on väga väga sarnased Half-Life 2-ga võibolla isegi need samad helid on kasutusel...


Vapsee sherlock...
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.07.2006 14:40:13 vasta tsitaadiga

Auron, Milles probleem?
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 14:48:48 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Auron, Milles probleem?

Mis sa siis mõtlesid, et mingi nö. nagu lühikese expansioni jaoks lindistatakse kõik uued soundid ja asjad kõigele või? icon_lol.gif Loogiline, et samad SFX'id. Ime veel, et ei arvand nagu relvad tunduvad väga samaugused olevat nagu HL2'es icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.07.2006 15:16:19 vasta tsitaadiga

aa...ma vabandan, et ei väljendanud end piisavalt täpselt, aga ma rääkisin Portalist icon_redface.gif
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 17:12:52 vasta tsitaadiga

Auron võiks ka tuure maha võtta. Väike eksitus jne ei pea kohe nähvama midagi. Selgitage ilusti asjad ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 18:02:27 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Auron võiks ka tuure maha võtta. Väike eksitus jne ei pea kohe nähvama midagi. Selgitage ilusti asjad ära.


Viskasin niisama eksituse peale nalja, mis tõmblete icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 18:43:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Auron võiks ka tuure maha võtta. Väike eksitus jne ei pea kohe nähvama midagi. Selgitage ilusti asjad ära.


Viskasin niisama eksituse peale nalja, mis tõmblete icon_question.gif


Sa riivasid ta tundeid icon_rolleyes.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.07.2006 20:32:41 vasta tsitaadiga

Minu tundeid ei riivanud keegi beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 20:37:41 vasta tsitaadiga

j22lind mõtles vist, et ma pahaga ütlesin vms. icon_biggrin.gif aga ma niisama nokkisin beer_yum.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 21:20:21 vasta tsitaadiga

Oki siis on kõik korras jälle icon_biggrin.gificon_biggrin.gif beer_yum.gif

Räägiks siis veel HL2 edasi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 16:37:52 vasta tsitaadiga

Mul on steamis HL2 kuid oleks soov HL2`es consool avada kuid mix ei saa... Advanced keyboard settingutest panin consooli peale et avaks "~" nupuga kuid ei ava... milles asi?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.07.2006 16:46:54 vasta tsitaadiga

Käivita HL2 parameetriga -console. Parameetri saad anda näiteks shortcuti omaduste alt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.07.2006 17:04:12 vasta tsitaadiga

endal lahendasin asja sellega, et muutsin console nuppu, F1'ga avab mul nüüd konsooli icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.08.2006 14:42:50 vasta tsitaadiga

Võrdlus esimese ja teise traileri vahel:

http://img501.imageshack.us/img501/8374/vort1cz9.png
http://img380.imageshack.us/img380/7961/vort2kv7.png
http://img383.imageshack.us/img383/5039/hunter1tm2.png
http://img383.imageshack.us/img383/9956/hunter2cb3.png
http://img522.imageshack.us/img522/2622/hunter3sn1.png
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.08.2006 15:08:42 vasta tsitaadiga

Ega neil polnud ju aega korralikult teha seda trailerit, sest see pidi olema ju Episode 1 lõpus näitamiseks valmis. Ikka kiiresti võeti HL1-st tekstuurid, lisati paar pilti taustaks, et näidata inimestele, üldises plaanis mis tulemas on. Aga muidu ilusad pildid on trailer 2-est icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 19:46:18 vasta tsitaadiga

vauc päris ägedad võrdlused,krt ei jõua oodata seda episode kahte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.08.2006 22:14:38 vasta tsitaadiga

Huvitav mis settingutel need võrdluspildid tehtud olid.
Minule avaldasid muljet ainult suht detailsed puud, kõksugu läigete ja värkidega oli minu arvates suht üle pingutatud. Ok, tegu on miski tulnukaga kuid nahk ei tohiks läikuda nagu kroomitud velg.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 22:34:14 vasta tsitaadiga

Ma usun et võrdluspildid kõik kuskil 2000x midagi ja max graafika peal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 22:36:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ok, tegu on miski tulnukaga kuid nahk ei tohiks läikuda nagu kroomitud velg.

Kui palju sa neid tulnukaid oled näinud, et sellist järeldust võid teha??
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.08.2006 22:42:47 vasta tsitaadiga

Näinud ei ole kuid oletan et too pildil olev tegelane on samuti süsinikul baseeruv orgaaniline tegelane ning nii palju kui teda mängus seni näinud olen siis ei leia ma ühtki põhjust miks ta peaks nii roppu moodi läikima
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 05.08.2006 22:44:39 vasta tsitaadiga

Kuskil mainis, et nad tahtsid ta rohkem limuka moodi teha.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.08.2006 22:45:07 vasta tsitaadiga

Ilane või lägane vms...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.08.2006 22:45:35 vasta tsitaadiga

graafika täiustumine näebki tänapäeval välja nii et "õlitatakse" kõik pinnad üle icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.08.2006 22:51:06 vasta tsitaadiga

Varsti näeb uut stuffi ka:

tsitaat:
Here at Valve we're all working around the clock to get all of the pieces of Episode Two ready to show at the Leipzig Games Convention. We're looking forward to showing off Episode Two, Team Fortress 2, and Portal to everyone at the show. If you're planning on being near Leipzig, Germany in late August, feel free to drop by our area and take a look.


http://www.steampowered.com/Steam/Marketing/message/716/?l=english
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.08.2006 23:18:35 vasta tsitaadiga

Kusjuures, see läike-efekt käib kuramuse vingelt närvidele.
Ja Half Life 2 on peamine mäng, mis mulle selle poole pealt ei meeldi. Või noh, okei, CS:S kah, mis source mootoril jookseb(oletan, et nö "tehaseconf" on see läige). Ma pole veel kuskil maailmaotsas näinud läikivaid puidust pindu (mitte lakitud) ja krohv-kiviseinu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.08.2006 01:05:44 vasta tsitaadiga

Selle Valve HDR värgiga kaasnes ka ju kõiksuguste pindade liiigne läikivus..või eksin ma millegagi?
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 06.08.2006 01:41:17 vasta tsitaadiga

ju pole teie kaardil pixel shader 3me, vaid hoopis mingi "bloom efekt"
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 02:01:21 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
ju pole teie kaardil pixel shader 3me, vaid hoopis mingi "bloom efekt"

ISSAND JUMAL KÜLL....pole mingit sm3 vaja, et HDRi tekiks. sm2.0 piisab. Saage juba aru. Bloom my ass.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2006 03:55:23 vasta tsitaadiga

zpeedy, leia mõni mäng, milles on SM2 kaardiga full HDR lighting
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 04:20:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
zpeedy, leia mõni mäng, milles on SM2 kaardiga full HDR lighting

mis Full....rahvas ei saa lihtsalt aru, et SM2-ga on HDR võimalik. SM3 võib ka bloomi näidata.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2006 08:56:25 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
zpeedy, leia mõni mäng, milles on SM2 kaardiga full HDR lighting
HL2?
Kui ei ole siis mis on vahet SM2 ja SM3 kaartidel? Pealegi ma oletan et see ülemäärane läikivus on ka SM3 kaartidega, või siis nood võrdluspildid olid tehtud SM2 kaardiga?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 08:59:30 vasta tsitaadiga

x800XL (SM2.0 kaart) saab hakkama HL2's full HDR renderdamisega... icon_wink.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.08.2006 09:42:48 vasta tsitaadiga

x700pro`ga (sm2) sai ilusti valgusallika helendumine/tumendumine ära nähtud (ehk siis hdr`i põhiosa). x1800pro (sm3) lisas sellele ka nn. pimestava valguse effekti, ehk siis valguseffekt oli kordades realistlikum thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 06.08.2006 10:31:05 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
mikk36 kirjutas:
zpeedy, leia mõni mäng, milles on SM2 kaardiga full HDR lighting

mis Full....rahvas ei saa lihtsalt aru, et SM2-ga on HDR võimalik. SM3 võib ka bloomi näidata.


Minuarust ei ole võimalik HDR'i saada SM2 kaartidega. Sest kui näiteks mängida Splinter Cell: Chaos Theory't, siis ei ole HDR valikut, kui mängid SM2'ga. Muuseas, paljud mängud ei luba SM3/HDR'ga AA'd kasutada, kui sul just ei ole mingi uuem kaart.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.08.2006 10:40:01 vasta tsitaadiga

HL2 kasutab mingisugust mittestandartset HDR renderdamise meetodit, mis lubab ka sm2 kaartidel mingisugust HDRi kasutada icon_wink.gif

Ainult uuemad ati x1xxx kaardid lubavad HDR+AA icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 11:25:46 vasta tsitaadiga

oeh, sm3 != hdr.
asi on pigem tegijate taga.

hl2 lahendus on pmst fake anyway. ja hl2 oskab kõigi kaartidega hdr+aa teha icon_smile.gif

Ho Ho kirjutas:
mikk36 kirjutas:
zpeedy, leia mõni mäng, milles on SM2 kaardiga full HDR lighting
HL2?
Kui ei ole siis mis on vahet SM2 ja SM3 kaartidel? Pealegi ma oletan et see ülemäärane läikivus on ka SM3 kaartidega, või siis nood võrdluspildid olid tehtud SM2 kaardiga?

- mis kuradi asi on full hdr lighting? see ei ole nii lihtne, eksole, et hdr peal või maas.
- http://www.microsoft.com/whdc/winhec/partners/shadermodel30_NVIDIA.mspx
- läikivus on design mitte shader modelist põhjustatud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.08.2006 14:23:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2006 14:16:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
hl2 lahendus on pmst fake anyway. ja hl2 oskab kõigi kaartidega hdr+aa teha icon_smile.gif
hmm, peakski proovima, et kas on vahet kui panen HDR +AA ja HDR -AA

minu eelduste järgi peaks HDR +AA minu kaardi peal võrduma Bloom +AA'ga
/me goes testing
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 18:33:47 vasta tsitaadiga

minuarust seda läiget saab ühe ainsa commandiga eemaldada sealt. vähemalt CSS-s oli mingi teema sellega, commandi täpselt ei mäleta. ehk oli mat_bumpmap 0/1 vms, kindel pole kas see oli.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 09.08.2006 18:40:45 vasta tsitaadiga

Natuke Huvitavat lugemist! thumbs_up.gif
Loodan et see pole olnud siin.
http://members.shaw.ca/halflifestory/timeline.htm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.08.2006 18:44:20 vasta tsitaadiga

on olnud link sellele küll siin kunagi, kui see teema üleval oli (timeline)
a tänud taasleidmise eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.08.2006 10:16:03 vasta tsitaadiga

ärge tulgegi mulle bloomi pähe määrima, mul on full hdr toetus ja ausalt öeldes ikka viskab üle küll kui mingid tobedad asjad läigivad/peegeldavad või mingi asi läigib/peegeldab liiga palju
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.08.2006 10:47:01 vasta tsitaadiga

ah mine kanni
muide, proovisin leida bloomi ja hdr'i erinevust source mootoris, vahet pole seal, dunno kas suutsid nad siis nii hästi seda teha, kuid mina ei suutnud pildivahet võluda välja
vb kasutasin vale nippe ja nägin ainult bloomi
kuid isegi see ei olnud üleläikiv, vähemasit õues mitte (proovisin siis CSS'i)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 11:27:35 vasta tsitaadiga

hl2 hdr trikk peaks siis olema see, et nad kasutavad arvutamiseks täisarve. ehk siis mitte täielikult 'päris' hdr. aga ega suurt vahet ka pole.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.08.2006 00:13:02 vasta tsitaadiga

Tere. et siis sellised küsimused, Half-Life 2: Episode One, on müügil umbes 300-, et kas mul peab olema originaal Half-Life 2 et seda mängida, ja kas mul peab olema eelnevalt source arvutis? Ja kas sellega on ka seda interneti ühendust vaja, et pelada saaks?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 00:42:56 vasta tsitaadiga

Source?
Nett on vajalik kuna seda mängu mängid Steami kaudu vms, ning minuarust polnud HL 2 vaja.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 00:45:07 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Tere. et siis sellised küsimused, Half-Life 2: Episode One, on müügil umbes 300-, et kas mul peab olema originaal Half-Life 2 et seda mängida, ja kas mul peab olema eelnevalt source arvutis? Ja kas sellega on ka seda interneti ühendust vaja, et pelada saaks?


Ei on vastus kõikidele küsimustele.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 01:06:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Näinud ei ole kuid oletan et too pildil olev tegelane on samuti süsinikul baseeruv orgaaniline tegelane ning nii palju kui teda mängus seni näinud olen siis ei leia ma ühtki põhjust miks ta peaks nii roppu moodi läikima


süsinikul on ka läikiv erim - teemantiks kutsutakse.. äkki lisab see läiget icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 24.08.2006 15:56:48 vasta tsitaadiga

See pole siit vist läbi jõudnud veel minna: viis shaky cam Episode 2 gameplay videot:
http://www.youtube.com/watch?v=rIGlcntslC4
http://www.youtube.com/watch?v=kQ-8VFVR5SM
http://www.youtube.com/watch?v=XC1STNBYFHU
http://www.youtube.com/watch?v=3CV7n_z6JWY
http://www.youtube.com/watch?v=ach6tSA2big
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 20:39:54 vasta tsitaadiga

Vauc päris kõva,ma vaatan et igasuguseid erinevaid kohti on ja võimalusi kuidas mängu läbi teha...ei olegi et ainult üks tee ja käid selle läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.