Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 10:50:22 vasta tsitaadiga

namstoop, ka meditsiini õppides (olgu siis selleks farmaatsia,arst vms muu imeloom) on võimalik kadudeta "nurki sirgeks lasta". JAH, kõikides ainetes sa seda ei saa, ei tohikski. Kuid siiski leidub aineid milles spikerdamine on möödapääsmatu. Milleks tampida kõike jura?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 22.06.2006 11:55:49 vasta tsitaadiga

No oli siis üks suvekuu. Väga palav. Läksime siis sõpradega ujuma. Mul olid shortsid jalas ning muidugi oli mobla taskus, kuid mina ei avastanud seda ennem kui olin veest välja tulnud. See telefon läks manale teed icon_sad.gif
_________________
They want war? Lets give them one!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.06.2006 11:57:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Milleks tampida kõike jura?

et aju selle pasaga harjuks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riddick
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2005




sõnum 23.06.2006 03:06:22 vasta tsitaadiga

Namstoop: ADH produtseeritakse hüpotalamuses. Hüpotalamuses asuvad tundlikud osmoretseptorid reageerivad plasma osmolaalsuse muutusele sellega, et vere osmolaalsuse tõustes ADH vabaneb ja neerutuubulites vee reabsorotsioon suureneb ning seega veri imendub organismi tagasi. Suurte veenide ja südamekoja seinas asuvad mahuretseptorid, mis reageerivad vee hulga vähenemisele ADH erituse suurenemisega. Viimane on plaju kiirem vedeliku tasakaalu reguleerija kui vere osmolaalsuse muutus.

Selline jama on lihtne. Aga miks peab bioanalüütik teadma pähe õppima vanasid filossofia/psüholoogia vendasid, kes mind absull ei huvita. Aga muideks veel ei kavatse tervishoidu tööle minna. Vaja on ainult kõrghariduse paberit icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Scorps: ei ole enam laule üleval...

To teemasse - Viskasin eile prügisahti sodi ja telefon ka icon_razz.gif Oli vana Diga 2. icon_redface.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 13:41:10 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

Milleks tampida kõike jura?

et aju selle pasaga harjuks

ot:
ega pea pole prügikast
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 01:22:38 vasta tsitaadiga

õndsad on need, kes vaimust vaesed!
milleks siis minna meditsiini öppima, kui körghariduse paberit vaja.
mine parem peadsse, puutöööpetajaks vms.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riddick
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2005




sõnum 25.06.2006 07:13:56 vasta tsitaadiga

Puutööõpetajaks, nojah. See paber muidugi "maksab" hirmus palju küll. Tegemist liigse OT´ga, nii et peaks tegema kas uue teema kus saab arutleda spikerdamise +/- üle või elavad mõned edasi teadmisega, et tulevased ja ka praegused meditsiinitöötajad (vähemalt enamus keda mina tean) on omal ajal kõvasti spikerdanud ja seetõttu määravad (nagu siit lugeda võib) Giardia lamblia trofozoiidi mikrobiokeemilise koostise teadmatuse tõttu eluagset kromosoomhaigust põdevale inimsele troksevasiini väikese ja suure varba vahele.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 14.07.2006 12:26:04 vasta tsitaadiga

kunagi kukkus metsas puu ostast ~6M kõrguselt taskust välja motorolla t192 ei juhtunud midagi

kui Alcatel OT 322 oli siis sõitsin rattaga ja telefon oli tagataskus kukkusin killustiku peale kõige alla jäi telefon siis mina ja lõpuks ratas icon_biggrin.gif telefonil olid taga augud icon_biggrin.gif osad nupud ei töötanud ja ekraan oli perses

kui nokia 2650 oli sai tolele ka peale kukutud aint siis oli taga ka kaska väikest auku icon_biggrin.gif

ema viskas kogemata motorolla t 192 veepangi icon_lol.gif telefon oli läbi omadega

õel kukkus nokia 3100 maha ja ekraan oli perses
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 14:25:55 vasta tsitaadiga

1. Yks motorolla(räige telliskivi) kukkus kapi otsast alla. Jäi terveks.<- mõttetu telefon oli see, ainult kuu aega ainult kasutasin icon_biggrin.gif
2.Siemens c62. Rattaga sõites lendas kolm korda vastu maad. *esimesel korral tuli mõra ekraani *teisel korral tuli korpusest tykk välja * ja kolmadal korral purunes juppideks icon_lol.gif
3.siemens A55 kukkus vastu poe põrandat ja ekraan läks perse(sai välja vahetatud)
4.Samsung x640 kukkus järve icon_lol.gif . selle tägajärjel kadus heli aga 2 kuu pärast tuli tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 15.07.2006 15:31:43 vasta tsitaadiga

tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m6mmik-
Kreisi kasutaja
-m6mmik-

liitunud: 24.02.2005




sõnum 15.07.2006 15:38:03 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks icon_wink.gif


Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 15:51:00 vasta tsitaadiga

Siis kui Alcatel oli, kiskusin miskipärast metsa vahel aku välja ja kukkus kogemata lumehange :*
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 16:46:04 vasta tsitaadiga

N3230 sai taskus niiskust.icon_sad.gif EMT teeb keemilise pesu.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 15.07.2006 19:17:16 vasta tsitaadiga

-m6mmik- kirjutas:
RPG16 kirjutas:
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks icon_wink.gif


Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras icon_wink.gif

a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 15.07.2006 20:38:34 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
-m6mmik- kirjutas:
RPG16 kirjutas:
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks icon_wink.gif


Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras icon_wink.gif

a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah



peaks oma ema telefoniga ka siis proovima kas läheb pooleks või ei lähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 21:16:24 vasta tsitaadiga

Sõber pani oma 2650 veeklaasi peale seda, kui minu sõnumi läbi luges ja sellele vastas. icon_biggrin.gif
...ei, ei olnud surmaähvardus. Hajameelsus ja klaas arvuti juures said tookord saatuslikuks.
Telefon saadeti aga keemilisse pessu. Siiamaani pestakse (1,5 nädalat juba). Aga korda peaks ta saama küll.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 00:04:32 vasta tsitaadiga

mario0014 kirjutas:
RPG16 kirjutas:
-m6mmik- kirjutas:
RPG16 kirjutas:
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks icon_wink.gif


Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras icon_wink.gif

a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah



peaks oma ema telefoniga ka siis proovima kas läheb pooleks või ei lähe icon_biggrin.gif


see hea mõte, telefonid võiksid vastupidavamad olla siis pudeliavaja taskust kohe võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 16.07.2006 12:30:16 vasta tsitaadiga

tavaliselt sai kenasti lahti aga kas siis gaasi tõttu oli too eriti visa lahti tulema
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 05:07:30 vasta tsitaadiga

Oleks ma telefonide disainer, mõtleks välja näiteks Nokia originaal pudeliavaja, mida hea kuhugi telefoni külge kinnitada. thumbs_up.gif Usun, et nii jääks nii mõnigi telefon terveks.
Samas on see tootjatele hoopis kasulik...

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainerz
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2005




sõnum 18.07.2006 11:13:36 vasta tsitaadiga

Suht ammmu lendas vana Ericsson (mudelit ei mäleta) ehitusel 5. korruselt alla kõnniteekividele- aku lõi tagant ära ainult. Panin kokku tagasi ja telefon oli tipp topp korras. Samas kui need uuemad telefonid kukuvad juba põlve kõrguselt maha ja läbi omadega thumbs_down.gif. Ja see pudeliavaja lisa võiks küll telefonidel olla, enda omal ongi korpusel väga palju tükke välja löönud see avamine icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.07.2006 11:38:56 vasta tsitaadiga

samas oleks hea küll, kui napsusõpradele oma telefon. võimalikult tugeva korpusega, põrutuskindel ja avajaga!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 18.07.2006 11:39:52 vasta tsitaadiga

No juuni 2002 oli pesumasinakeiss ja veebruar 2004 oli vastlapäevaafäär ehk siis tiba õlle, mäest üles-alla ja pidevalt kontrollisin, et mobla oleks alles, kuid mingi hetk enam polnud.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 12:09:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Oleks ma telefonide disainer, mõtleks välja näiteks Nokia originaal pudeliavaja, mida hea kuhugi telefoni külge kinnitada. thumbs_up.gif Usun, et nii jääks nii mõnigi telefon terveks.
Samas on see tootjatele hoopis kasulik...


ot:
http://www.elektroonika.ee/ee/video/teised?toode=SRU1060/10 icon_lol.gif pmst kaudselt juba lahendus olemas

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 13:38:02 vasta tsitaadiga

rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 18.07.2006 13:55:33 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll thumbs_up.gif



mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 15:23:41 vasta tsitaadiga

mario0014 kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll thumbs_up.gif



mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale icon_sad.gif


Vaevalt, et rauast. Pigem ikka mingist muust metallist. Raud roostetab ju icon_biggrin.gif

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 16:42:40 vasta tsitaadiga

mario0014 kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll thumbs_up.gif



mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale icon_sad.gif


mõtled 735?mul oli ka see telefon ja see esipaneel on alumiiniumist tehtud ja see hõbedane kiht hakkas maha tulema,ilmselt see osa on sul kriimusatud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 19.07.2006 13:53:03 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
mario0014 kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll thumbs_up.gif



mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale icon_sad.gif


mõtled 735?mul oli ka see telefon ja see esipaneel on alumiiniumist tehtud ja see hõbedane kiht hakkas maha tulema,ilmselt see osa on sul kriimusatud.


ei mul oli mingi ot 332 aga mul sõbral on juba 2 aastad 735 ja raud veel alles
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 15:53:54 vasta tsitaadiga

Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 15:55:28 vasta tsitaadiga

ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest icon_lol.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 26.07.2006 15:57:34 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest icon_lol.gif


ja järjekordne tõestus et arvutimängud rikuvad elu?

Suht kurb stoori. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 16:17:48 offtopic vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest :lol:

Õiget pole olemas tegelikult, aga oletame, et on.. sellisel juhul on mul õige juba õnneks käes.
a22t kirjutas:
ja järjekordne tõestus et arvutimängud rikuvad elu?
Suht kurb stoori. :-|

Arvutimängud võivad rikkuda elu, olen sellega täiesti nõus. Suguvõsas on üks näide olemas.. kuigi seal veel lootust on.

Antud juhul oli tegu siiski minu veaga, kõige rohkem on kahju sellest, et kaotasin esmamuljel väga toredana tundunud inimese oma elust, seda oma enda (ja vahel ka halva mälu) vea tõttu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 16:28:14 vasta tsitaadiga

ei tea kas naljakas on aga suutsin enda 6100 vanaduspuhkusele saata eelmine nädal autorallit sõites...kukkus taskust istme vahele ja kuidagi nii kõvasti suutis end sinna vahele suruda, et ekraan läks puru
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2006 16:52:56 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud.


Vedas, et sa mängu pärast närvi ei läinud ja toda tüdrukut täis ei sõimanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 17:24:50 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud.


küll sa ta ratest ülesse leiad kui väga otsida
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 17:54:02 vasta tsitaadiga

ot:
icon_biggrin.gif ratest leiab kõike

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.07.2006 21:30:46 vasta tsitaadiga

vaene väike Timberg icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 02:01:07 vasta tsitaadiga

tassisin siis kuangi kõlle tuppa. vaatasin siis tuppa jõudes mobla pealt kella. ja krt võtaks. moblal oli ekraanipealmine korpus katki läinud muljumisega vms. siiamaani see katkine korpus. icon_cry.gif

kurb mis.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 06:50:44 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
tassisin siis kuangi kõlle tuppa. vaatasin siis tuppa jõudes mobla pealt kella. ja krt võtaks. moblal oli ekraanipealmine korpus katki läinud muljumisega vms. siiamaani see katkine korpus. icon_cry.gif

kurb mis.

Mul läks mõnevõrra õnnetumalt - unustasin fotopanga kruusatee äärde muru sisse, kui paarikümne minuti pärast vaatama läksin, oli ekraan piixus... Väljast on korras, kuid displei pilti ei näita. icon_sad.gif Uut pole ka saada. Õnneks pank ja kõvaketas muidu töötavad. Ju sõitis mõni auto mööda ja lõi kive laiali.

Miks on vaja üldse teedele seda f* jämedat kruusa vedada? Ainult põrutab ja lõhub ratast/autot. icon_evil.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 31.07.2006 05:09:47 vasta tsitaadiga

Käisin järve peal paadiga sõitmas ja Paati lahtisidudes kukkus telefon taskust vette ja enam pilti ette ei võtnud
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 31.07.2006 12:30:15 vasta tsitaadiga

Lasnamäel trolli oodates, tuli üks piiga teise juurde (olid omavahel ilmselt sõbrantsid).
Üks küsis teiselt: Miks minu kõnedele enam ei vasta. Teine: Krt, tahtsin sulle torupostiga smsi saata, aga unustasin vett peale tommata. Ärme nüüd nii tehniliseks ka mine, jälle mingi uus viis tasuta smsi saatmiseks vä? Ahh mobla kukkus krt potti- WC potti nohh! Mõtlemata käis käsi kohe järele. JAKKI! Mõtlesin, et kui juba märjaks sai, siis pesen ta ära ka. Pesin ära ja kuivatasin salvadega ära. Proovisin hommikul uuesti sisse lülitada ja toimis, kuid lasen tal veel kuivada. Kuid siiski, selle peaks sellele Masa krõffale maha müüma, tal ju mingi eri agregaat. Peakski pärastpoole minema uue vaatama.
Siis läks vaidlus mobiilimarkide peale üle, aga mis ei olnud niinaljakas ja troll tuli.
Krt, hoidsin naeru tagasi kuid vahepeal lihtsalt ei suutnud. Päris sõnasõnalt see jutt võibolla täielikult nii ei olnud, kuna vahepeal rääkisid nad peaaegu sosinal ka, ilmselt sellepärast, et niimõnegi võttis muigama see jutt. Tegelikult oli see jutt nende endi esituses palju parem ja sisukam icon_lol.gif


viimati muutis velx 31.07.2006 12:49:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 31.07.2006 12:48:13 vasta tsitaadiga

Unustasin või kaotasin enda N3210(koos SIM kaardiga) nädal aega tagasi Rootsi tuttavate juurde.Krt küll. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 03.08.2006 14:32:20 vasta tsitaadiga

Mängisin koeraga libeda jää peal.jooksin koera eest ära,koer astus kuidagi kanna peale ja kukkusin õhulennuga icon_biggrin.gif külje peale...hiljem jalg valutas natuke kuna Alcatel 535 oli taskus.Mobiil tõõtas aga ekraani klaasil olid mõnusad praod...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 14:41:53 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
Mängisin koeraga libeda jää peal.jooksin koera eest ära,koer astus kuidagi kanna peale ja kukkusin õhulennuga icon_biggrin.gif külje peale...hiljem jalg valutas natuke kuna Alcatel 535 oli taskus.Mobiil tõõtas aga ekraani klaasil olid mõnusad praod...


loll on loll mis teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 17:23:25 vasta tsitaadiga

Kas tel kohta sinikas ka tekkis? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 03.08.2006 17:50:21 vasta tsitaadiga

Maha kukub teinekord ikka kui halvad taskud.

Aga mida igapäev just ei juhtu oli kord kui murul istudes libides telefon *potsti* murule ,aga kahjuks oli minust sekund paar kiirem seda haarama naabri koer... icon_smile.gif
Siis muidugi tal nalja palju ,et keegi ajab teda meeletult taga.
Lõpuks telefoni kätte saades natukene ilane oli ja hambajäljed kergelt plastikkorpuses siiani icon_razz.gif

Väga tobe asi mis mu telefoniga kogaueg juhtub on see,et ta kukub kraanikaussi. Mul komme panna telefon kraanikausi pealesele peegliriiulile,et dussi all olles
näeks mis kell on ja kaua veel aega enne kui peab kuhugi tormama. Aga kui keegi helistab sel ajal siis vibratsiooni paneb ta liikuma ja kuumast dussist teinekord sinna riiulile tekkinud kondentsvesi või lihtsalt veepritsmed panevad ta väga kergelt libisema... Ja siis *lätaki* kraanikaussi kropus telefon aku kõik eraldi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 23:04:50 vasta tsitaadiga

Ra*, osta Nokia 6250, see ei karda vett ega vilet. icon_razz1.gif Kui seda ainult kuskilt saada oleks...
zorten22, said/saad kätte ka mobla? icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 04.08.2006 05:47:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 04:39:01 vasta tsitaadiga

Ühel üritusel suutsin oma 6170´ga käia saunas ja jões ujumas, hommikul ärgates esimene mõte oli, kus kurat mu telefon on ja mis sellega juhtus. Leidsin oma telefoni siis mingist hoonest üles koos veestläbiimbunud rahakotiga ja üritasin tööle panna, midagi, mõtlesin et nüüd ongi p*erses. Hiljem tuli mõte et äkki polegi telefon otsas vaid hoopis aku tühi, proovisin kellegi teise akut ja ennäe imet, töötab siiani.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.08.2006 09:19:23 vasta tsitaadiga

31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 12:39:19 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku. thumbs_up.gif


Sittagi ei saand aru.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.