|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
22.06.2006 10:50:22
|
|
|
| namstoop, ka meditsiini õppides (olgu siis selleks farmaatsia,arst vms muu imeloom) on võimalik kadudeta "nurki sirgeks lasta". JAH, kõikides ainetes sa seda ei saa, ei tohikski. Kuid siiski leidub aineid milles spikerdamine on möödapääsmatu. Milleks tampida kõike jura?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernitz
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2006
|
22.06.2006 11:55:49
|
|
|
No oli siis üks suvekuu. Väga palav. Läksime siis sõpradega ujuma. Mul olid shortsid jalas ning muidugi oli mobla taskus, kuid mina ei avastanud seda ennem kui olin veest välja tulnud. See telefon läks manale teed
_________________ They want war? Lets give them one! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.06.2006 11:57:14
|
|
|
| tsitaat: |
Milleks tampida kõike jura?
|
et aju selle pasaga harjuks
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riddick
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2005
|
23.06.2006 03:06:22
|
|
|
Namstoop: ADH produtseeritakse hüpotalamuses. Hüpotalamuses asuvad tundlikud osmoretseptorid reageerivad plasma osmolaalsuse muutusele sellega, et vere osmolaalsuse tõustes ADH vabaneb ja neerutuubulites vee reabsorotsioon suureneb ning seega veri imendub organismi tagasi. Suurte veenide ja südamekoja seinas asuvad mahuretseptorid, mis reageerivad vee hulga vähenemisele ADH erituse suurenemisega. Viimane on plaju kiirem vedeliku tasakaalu reguleerija kui vere osmolaalsuse muutus.
Selline jama on lihtne. Aga miks peab bioanalüütik teadma pähe õppima vanasid filossofia/psüholoogia vendasid, kes mind absull ei huvita. Aga muideks veel ei kavatse tervishoidu tööle minna. Vaja on ainult kõrghariduse paberit
Scorps: ei ole enam laule üleval...
To teemasse - Viskasin eile prügisahti sodi ja telefon ka Oli vana Diga 2.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
24.06.2006 13:41:10
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
Milleks tampida kõike jura?
|
et aju selle pasaga harjuks |
| ot: |
| ega pea pole prügikast |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
25.06.2006 01:22:38
|
|
|
õndsad on need, kes vaimust vaesed!
milleks siis minna meditsiini öppima, kui körghariduse paberit vaja.
mine parem peadsse, puutöööpetajaks vms.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riddick
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2005
|
25.06.2006 07:13:56
|
|
|
| Puutööõpetajaks, nojah. See paber muidugi "maksab" hirmus palju küll. Tegemist liigse OT´ga, nii et peaks tegema kas uue teema kus saab arutleda spikerdamise +/- üle või elavad mõned edasi teadmisega, et tulevased ja ka praegused meditsiinitöötajad (vähemalt enamus keda mina tean) on omal ajal kõvasti spikerdanud ja seetõttu määravad (nagu siit lugeda võib) Giardia lamblia trofozoiidi mikrobiokeemilise koostise teadmatuse tõttu eluagset kromosoomhaigust põdevale inimsele troksevasiini väikese ja suure varba vahele.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
14.07.2006 12:26:04
|
|
|
kunagi kukkus metsas puu ostast ~6M kõrguselt taskust välja motorolla t192 ei juhtunud midagi
kui Alcatel OT 322 oli siis sõitsin rattaga ja telefon oli tagataskus kukkusin killustiku peale kõige alla jäi telefon siis mina ja lõpuks ratas telefonil olid taga augud osad nupud ei töötanud ja ekraan oli perses
kui nokia 2650 oli sai tolele ka peale kukutud aint siis oli taga ka kaska väikest auku
ema viskas kogemata motorolla t 192 veepangi telefon oli läbi omadega
õel kukkus nokia 3100 maha ja ekraan oli perses
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
14.07.2006 14:25:55
|
|
|
1. Yks motorolla(räige telliskivi) kukkus kapi otsast alla. Jäi terveks.<- mõttetu telefon oli see, ainult kuu aega ainult kasutasin
2.Siemens c62. Rattaga sõites lendas kolm korda vastu maad. *esimesel korral tuli mõra ekraani *teisel korral tuli korpusest tykk välja * ja kolmadal korral purunes juppideks
3.siemens A55 kukkus vastu poe põrandat ja ekraan läks perse(sai välja vahetatud)
4.Samsung x640 kukkus järve . selle tägajärjel kadus heli aga 2 kuu pärast tuli tagasi
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
15.07.2006 15:31:43
|
|
|
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m6mmik-
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
15.07.2006 15:38:03
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks  |
Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
15.07.2006 15:51:00
|
|
|
| Siis kui Alcatel oli, kiskusin miskipärast metsa vahel aku välja ja kukkus kogemata lumehange :*
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.07.2006 16:46:04
|
|
|
N3230 sai taskus niiskust. EMT teeb keemilise pesu.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
15.07.2006 19:17:16
|
|
|
| -m6mmik- kirjutas: |
| RPG16 kirjutas: |
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks  |
Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras  |
a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
15.07.2006 20:38:34
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
| -m6mmik- kirjutas: |
| RPG16 kirjutas: |
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks  |
Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras  |
a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah |
peaks oma ema telefoniga ka siis proovima kas läheb pooleks või ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.07.2006 21:16:24
|
|
|
Sõber pani oma 2650 veeklaasi peale seda, kui minu sõnumi läbi luges ja sellele vastas.
...ei, ei olnud surmaähvardus. Hajameelsus ja klaas arvuti juures said tookord saatuslikuks.
Telefon saadeti aga keemilisse pessu. Siiamaani pestakse (1,5 nädalat juba). Aga korda peaks ta saama küll.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
16.07.2006 00:04:32
|
|
|
| mario0014 kirjutas: |
| RPG16 kirjutas: |
| -m6mmik- kirjutas: |
| RPG16 kirjutas: |
tegin õllepudelit nokia 3100 lahti, kork oli kõvasti kinni ja telefon läks pooleks  |
Suts vana traati ja Mäk Aiverit ja asi korras  |
a ta läks täits pooleks kohe, see trükiplaat-asi-klaviatuur kah |
peaks oma ema telefoniga ka siis proovima kas läheb pooleks või ei lähe  |
see hea mõte, telefonid võiksid vastupidavamad olla siis pudeliavaja taskust kohe võtta
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
16.07.2006 12:30:16
|
|
|
| tavaliselt sai kenasti lahti aga kas siis gaasi tõttu oli too eriti visa lahti tulema
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
18.07.2006 05:07:30
|
|
|
Oleks ma telefonide disainer, mõtleks välja näiteks Nokia originaal pudeliavaja, mida hea kuhugi telefoni külge kinnitada. Usun, et nii jääks nii mõnigi telefon terveks.
Samas on see tootjatele hoopis kasulik...
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainerz
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
18.07.2006 11:13:36
|
|
|
Suht ammmu lendas vana Ericsson (mudelit ei mäleta) ehitusel 5. korruselt alla kõnniteekividele- aku lõi tagant ära ainult. Panin kokku tagasi ja telefon oli tipp topp korras. Samas kui need uuemad telefonid kukuvad juba põlve kõrguselt maha ja läbi omadega . Ja see pudeliavaja lisa võiks küll telefonidel olla, enda omal ongi korpusel väga palju tükke välja löönud see avamine
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
18.07.2006 11:38:56
|
|
|
| samas oleks hea küll, kui napsusõpradele oma telefon. võimalikult tugeva korpusega, põrutuskindel ja avajaga!
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
18.07.2006 11:39:52
|
|
|
No juuni 2002 oli pesumasinakeiss ja veebruar 2004 oli vastlapäevaafäär ehk siis tiba õlle, mäest üles-alla ja pidevalt kontrollisin, et mobla oleks alles, kuid mingi hetk enam polnud.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.07.2006 12:09:59
|
|
|
| tsitaat: |
Oleks ma telefonide disainer, mõtleks välja näiteks Nokia originaal pudeliavaja, mida hea kuhugi telefoni külge kinnitada. thumbs_up.gif Usun, et nii jääks nii mõnigi telefon terveks.
Samas on see tootjatele hoopis kasulik... |
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
18.07.2006 13:38:02
|
|
|
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
18.07.2006 13:55:33
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll  |
mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
18.07.2006 15:23:41
|
|
|
| mario0014 kirjutas: |
| Creat_1 kirjutas: |
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll  |
mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale  |
Vaevalt, et rauast. Pigem ikka mingist muust metallist. Raud roostetab ju
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
18.07.2006 16:42:40
|
|
|
| mario0014 kirjutas: |
| Creat_1 kirjutas: |
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll  |
mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale  |
mõtled 735?mul oli ka see telefon ja see esipaneel on alumiiniumist tehtud ja see hõbedane kiht hakkas maha tulema,ilmselt see osa on sul kriimusatud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
19.07.2006 13:53:03
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| mario0014 kirjutas: |
| Creat_1 kirjutas: |
rauast korpusega telefon peaks vastu pidama küll  |
mul alcatelil oli rauast esipaneel kriimud tulid ikka peale  |
mõtled 735?mul oli ka see telefon ja see esipaneel on alumiiniumist tehtud ja see hõbedane kiht hakkas maha tulema,ilmselt see osa on sul kriimusatud. |
ei mul oli mingi ot 332 aga mul sõbral on juba 2 aastad 735 ja raud veel alles
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 15:53:54
|
|
|
| Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
26.07.2006 15:55:28
|
|
|
ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
26.07.2006 15:57:34
|
|
|
| mTim kirjutas: |
ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest  |
ja järjekordne tõestus et arvutimängud rikuvad elu?
Suht kurb stoori.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 16:17:48
offtopic |
|
|
| mTim kirjutas: |
| ja arvatavasti lasidki selle "õige" käest :lol: |
Õiget pole olemas tegelikult, aga oletame, et on.. sellisel juhul on mul õige juba õnneks käes.
| a22t kirjutas: |
ja järjekordne tõestus et arvutimängud rikuvad elu?
Suht kurb stoori. :-| |
Arvutimängud võivad rikkuda elu, olen sellega täiesti nõus. Suguvõsas on üks näide olemas.. kuigi seal veel lootust on.
Antud juhul oli tegu siiski minu veaga, kõige rohkem on kahju sellest, et kaotasin esmamuljel väga toredana tundunud inimese oma elust, seda oma enda (ja vahel ka halva mälu) vea tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
26.07.2006 16:28:14
|
|
|
| ei tea kas naljakas on aga suutsin enda 6100 vanaduspuhkusele saata eelmine nädal autorallit sõites...kukkus taskust istme vahele ja kuidagi nii kõvasti suutis end sinna vahele suruda, et ekraan läks puru
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004

|
26.07.2006 16:52:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud. |
Vedas, et sa mängu pärast närvi ei läinud ja toda tüdrukut täis ei sõimanud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
26.07.2006 17:24:50
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Tutvusin kunagi Tartu - Tallinn bussis ühe toreda tüdrukuga, eesnime-ei-mäleta Neostus oli nimeks. Pidime kunagi tulevikus ujuma minema, helistas siis tüdruk mulle mõni päev hiljem, mängisin unreal tournament 2003 sel' hetkel ja ütlesin, et helistan talle tagasi. Kahjuks unustasin tagasi helistada ja mõni päev peale seda hakkasin lepinguliseks radiolinja (nüüd elisa) kliendiks ja minu vana simpeli kaart jäi tolmu korjama. Täiesti suvalised pisiasjad tulid ette ning unustasin mõneks ajaks täiesti ära, et see tüdruk olemas oli. No.. möödusid kuud (kui mitte aasta) ja kui tuli meelde, et "KURAT! MIDA?! MA PIDIN JU.. ", siis selgus järgmine: SIM kaart ei kehti enam, kuna ma polnud sinna üle 9 (vist oli 9) kuu sentigi kandnud. |
küll sa ta ratest ülesse leiad kui väga otsida
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2006 21:30:46
|
|
|
vaene väike Timberg
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
30.07.2006 02:01:07
|
|
|
tassisin siis kuangi kõlle tuppa. vaatasin siis tuppa jõudes mobla pealt kella. ja krt võtaks. moblal oli ekraanipealmine korpus katki läinud muljumisega vms. siiamaani see katkine korpus.
kurb mis.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.07.2006 06:50:44
|
|
|
| lehm kirjutas: |
tassisin siis kuangi kõlle tuppa. vaatasin siis tuppa jõudes mobla pealt kella. ja krt võtaks. moblal oli ekraanipealmine korpus katki läinud muljumisega vms. siiamaani see katkine korpus.
kurb mis. |
Mul läks mõnevõrra õnnetumalt - unustasin fotopanga kruusatee äärde muru sisse, kui paarikümne minuti pärast vaatama läksin, oli ekraan piixus... Väljast on korras, kuid displei pilti ei näita. Uut pole ka saada. Õnneks pank ja kõvaketas muidu töötavad. Ju sõitis mõni auto mööda ja lõi kive laiali.
Miks on vaja üldse teedele seda f* jämedat kruusa vedada? Ainult põrutab ja lõhub ratast/autot.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
31.07.2006 05:09:47
|
|
|
| Käisin järve peal paadiga sõitmas ja Paati lahtisidudes kukkus telefon taskust vette ja enam pilti ette ei võtnud
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
31.07.2006 12:30:15
|
|
|
Lasnamäel trolli oodates, tuli üks piiga teise juurde (olid omavahel ilmselt sõbrantsid).
Üks küsis teiselt: Miks minu kõnedele enam ei vasta. Teine: Krt, tahtsin sulle torupostiga smsi saata, aga unustasin vett peale tommata. Ärme nüüd nii tehniliseks ka mine, jälle mingi uus viis tasuta smsi saatmiseks vä? Ahh mobla kukkus krt potti- WC potti nohh! Mõtlemata käis käsi kohe järele. JAKKI! Mõtlesin, et kui juba märjaks sai, siis pesen ta ära ka. Pesin ära ja kuivatasin salvadega ära. Proovisin hommikul uuesti sisse lülitada ja toimis, kuid lasen tal veel kuivada. Kuid siiski, selle peaks sellele Masa krõffale maha müüma, tal ju mingi eri agregaat. Peakski pärastpoole minema uue vaatama.
Siis läks vaidlus mobiilimarkide peale üle, aga mis ei olnud niinaljakas ja troll tuli.
Krt, hoidsin naeru tagasi kuid vahepeal lihtsalt ei suutnud. Päris sõnasõnalt see jutt võibolla täielikult nii ei olnud, kuna vahepeal rääkisid nad peaaegu sosinal ka, ilmselt sellepärast, et niimõnegi võttis muigama see jutt. Tegelikult oli see jutt nende endi esituses palju parem ja sisukam
viimati muutis velx 31.07.2006 12:49:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
31.07.2006 12:48:13
|
|
|
Unustasin või kaotasin enda N3210(koos SIM kaardiga) nädal aega tagasi Rootsi tuttavate juurde.Krt küll.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
03.08.2006 14:32:20
|
|
|
Mängisin koeraga libeda jää peal.jooksin koera eest ära,koer astus kuidagi kanna peale ja kukkusin õhulennuga külje peale...hiljem jalg valutas natuke kuna Alcatel 535 oli taskus.Mobiil tõõtas aga ekraani klaasil olid mõnusad praod...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
03.08.2006 14:41:53
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
Mängisin koeraga libeda jää peal.jooksin koera eest ära,koer astus kuidagi kanna peale ja kukkusin õhulennuga külje peale...hiljem jalg valutas natuke kuna Alcatel 535 oli taskus.Mobiil tõõtas aga ekraani klaasil olid mõnusad praod... |
loll on loll mis teha
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
03.08.2006 17:23:25
|
|
|
Kas tel kohta sinikas ka tekkis?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
03.08.2006 17:50:21
|
|
|
Maha kukub teinekord ikka kui halvad taskud.
Aga mida igapäev just ei juhtu oli kord kui murul istudes libides telefon *potsti* murule ,aga kahjuks oli minust sekund paar kiirem seda haarama naabri koer...
Siis muidugi tal nalja palju ,et keegi ajab teda meeletult taga.
Lõpuks telefoni kätte saades natukene ilane oli ja hambajäljed kergelt plastikkorpuses siiani
Väga tobe asi mis mu telefoniga kogaueg juhtub on see,et ta kukub kraanikaussi. Mul komme panna telefon kraanikausi pealesele peegliriiulile,et dussi all olles
näeks mis kell on ja kaua veel aega enne kui peab kuhugi tormama. Aga kui keegi helistab sel ajal siis vibratsiooni paneb ta liikuma ja kuumast dussist teinekord sinna riiulile tekkinud kondentsvesi või lihtsalt veepritsmed panevad ta väga kergelt libisema... Ja siis *lätaki* kraanikaussi kropus telefon aku kõik eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.08.2006 23:04:50
|
|
|
Ra*, osta Nokia 6250, see ei karda vett ega vilet. Kui seda ainult kuskilt saada oleks...
zorten22, said/saad kätte ka mobla?
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 04.08.2006 05:47:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
04.08.2006 04:39:01
|
|
|
| Ühel üritusel suutsin oma 6170´ga käia saunas ja jões ujumas, hommikul ärgates esimene mõte oli, kus kurat mu telefon on ja mis sellega juhtus. Leidsin oma telefoni siis mingist hoonest üles koos veestläbiimbunud rahakotiga ja üritasin tööle panna, midagi, mõtlesin et nüüd ongi p*erses. Hiljem tuli mõte et äkki polegi telefon otsas vaid hoopis aku tühi, proovisin kellegi teise akut ja ennäe imet, töötab siiani.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.08.2006 09:19:23
|
|
|
31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.08.2006 12:39:19
|
|
|
| borru kirjutas: |
31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku.  |
Sittagi ei saand aru.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|