Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.07.2006 18:04:24 vasta tsitaadiga

arctic kirjutas:
tormiimpreza,
Soovitaks sul enda head relva mitte nende kivikestega torkida...
Kusagilt lugesin et se alchemy on jube bug'ine... astral, immortal ja luck ei tööta...
Üks proovis critical kive, aga isegi kui õnnestus siis critical ei tõusnud! lihtsalt üle viie ei läinud...
Otsin selle foorumi üless, kui leian annan lingi kah...

Ma otsisin seda tundaega! niiet... beer_yum.gif
http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?t=11553&highlight=critical


Emm. Relv on hea jah: ) Muidu täna proovisin Reinforce kallale minna, tuli fail. Nägin wep elixire 190k each ning ostsin veits neid. Kahjuks ei saanud +4 peale ning jäi ta mul +3 lõpuks. See kui Crit ei muutu, see on võimalik ning nimelt see ei ole bug. Asi selles, et Atribute stone nullib olemas oleva väärtuse ning lisab sinna uue. Näiteks kui on all 5%, siis see saab olema 0% ja kui ta lisab uue väärtuse, siis võib juhtuda, et see on samuti 5%. Enivei, igatahes Atribute stoneseid ma sinna alla ei lao. 1 5-st on heal juhul Succsess, Magic Stonedega teine lugu. Umbes 2/3-st on Succsess. Enivei, ma peaksin peast soe olema kui läheksin C14 relva kallale Crit kiviga. 0% crit on sellel umbes vist 5 mis on täiesti jura. Siiski ma tahan saada +3 str ja 30% ATR Increase peale. Täna oli üpriski pask päev, kokkuvõttes. Päeva peale vist ainult 7 Dropi sain kokku mis kõik läksid NPC-le. Siis otsustas SRO crashida ning mu wolf otsustas ära surra siis. Alchemy vedas kah alt. Artic, see on tõsi, et Astral ja Immortal ei tööta. Rahvas saab relva +4, astral ning immo peale aga ikka kukub +0 peale. Luck, see peaks töötama aga tema see mõjuvõim on väga väike. Mingil määral ta kindlasti aitab, aga väga vähe aitab. Samas kui maast saad Luckyga asju ning ära lammutad võid saada Lucky kivi mida võib vaja minna. Muide, kui ma täna juurisin umbrohtu välja, siis ühe Giant juurika peale tõmbasin 15 Crit hiti ning see oli koos Zerkiga mis tähendab, et tapsin 2x kiiremini. Non-zerk oleks tulnud umbes 25 Criti ma usun. Naljakas kui kõrgemad lvlid üritavad ksida aga ma laon Chainiga Crit seeria lillele peale. Siis neid ei aita ranged jura kah isegi mitte. Muide, täna harrastasin seda Thief Vs Hunterit taas. Nägin, et mingi trader kärvas loodiga. Hiljem tuli mingi umbes lvl37-40 kasutaja(Punane Garment set). Võttis siis asjad peale ning veits jättis maha kah. No mõtlesin et what da heck ja Hunter Card peale. Kusjuures kutt sai üpriski haledalt kaela, aga lõpus ma teda maha ikkagi ei saanud. Pidin NPC thiefide eest ära jooksma kes olid mulle tumepunased. Esimene kord spawnisid 5tk peale, noh lõin maha. Kogusin nad ühte rivvi ning siis Frost nova abiga külmutasin kõik ära. Noh, läksin siis tagasi. Thief samas kohas nig lendasin siis uuesti peale. Paar sekundit jõudsin tappa kuni tuli 5* Doublespawn darkred thiefe. No see oli alles jube vastik. Jooksin läbi Oasise järve ning juba jõudsin peaaegu B-Robber deni aga õnneks poole tee peal keegi Lvl6X kes huntis urut võttis mõned mult sabast maha. Muide, mul üks sõber. See kes SoS bowi sai. Täna sai 2 Lvl32 sos speari ning lvl33 som prot shelli. Elixiridest ärme parem räägi. Kokku sai ta vist mingi 15 Weapon Elixiri ning natukene Prot/Shield omi kah. Vist iga tripiga lasi ta puhtalt tavaliste itemite pealt umbes 500k tasku ning sealt tuli umbes 400k kasumit. Jõhker ju. Ma ain terve päeva peale vähem iteme kui tema ühe tripiga. Kusjuures tema lasi aeglase spawniga 3 juurika spotil ning mina kiirelt 2 spotil, nii et väga suurt vahet ei olnud. Ainuke asi see, et ksereid on minu kohal üpriski palju, aga nad on nõus "sõbralikul" teel lahkuma. No mida ikka üks tont teeb kui teine laseb Chainiga criti seeria mobile peale. Ega ei tee küll midagi. Chain crit seeria non-buff võtab umbes 60% lvl34 lille eludest maha, nii et kill on ikkagi minu ning itemid mis sellega kaasnevad on samuti minu omad. Eks homme vaatab, liigun sinna samma kohta kohe hommikul kus see Seal itemite jahtija treenib. Täna ta ajas kah erilist juttu, et ma olen kade kuna temal on Lvl32 som wep ning minul lvl24 sos. Mis sel vahet on, 2-3 skilliga juurime mõlemad umbrohtu. Crit combo on imo palju lahedam kui lased mingi 10 lille peale 1 criti. Kena low-crit wepidega ksereid lüpsta sellega: ). Miskipärast ei taha critid Pvp-s väga hästi välja tulla. Tulevad küll paremini kui vastastel, aga no kurat ikkagi kuidagi jõle vähe tuleb võrreldes selle kogusega mis ma juurikate peal teen. Oleks see Criti õnnestumine sama nagu lilledel, siis Chain Crit seeria oleks asja võti... Kahjuks on ka lilledel selle õnnestumine harv, seega parem kasutan ikka Soul+Ghost mis toimib iga ilmaga. Eks homme näeb, kas ma saan kah SoS relva või mitte. No kurat kaua ma pean ootama millal ma midagi head ükskord saan, ainult NPC kraami tuleb... Saaks kasvõi mingi +4 relva millel tohutu crit, võiks seda veits vuntsida ning kena ju raha teenida. Pärdikute või siis pähkliõgardite kasutajatel on eelised kah. Saavad rohkem potione kaasa võtta kui need kes ei kasuta Item Mall tooteid. Muidu ega mis Item Mallist võtta on... Orav, res scroll, siis see viimase scrollimise koha scroll, need kes kasutavad Bowi oleks loomulikult see Arrow Pack hea kuna Strongholdis farmides kulub neid sigapalju. Okei, aitab praeguseks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 29.07.2006 20:41:15 vasta tsitaadiga

on siis selline probleem, et vahepeal viskab heast peast niisama lihtsalt mängust välja ja ilmub selline teade: http://img58.imageshack.us/img58/9416/srott5.jpg kas keegi teab mis see olla võiks ja kuidas sellest lahti saada?

kõige halvem asi on selles, et kuna proovisin hunterit mängida siis oli päris jama kui järsku välja viskas ning ma ei saanud traderit edasi saata icon_cry.gif . Ja miks on nii, et mind saavad rünnata ükskõik, mis lvl thiefid - siis tasub hunteriks hakata ei tea mis kõrgelt lvl-lt. Võiks ju olla, et hunterit saab rünnata 2-3 lvl kõrgem thief mitte 20-30 lvl icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 29.07.2006 23:21:17 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kuulus ???????? error, joymaxi seletuste järgi on see graafika error, et siis kui tahad sellest lahti saada installi kõige uuemad video driverid, see peaks aitama
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 30.07.2006 12:42:23 vasta tsitaadiga

supergod kirjutas:
icon_biggrin.gif kuulus ???????? error, joymaxi seletuste järgi on see graafika error, et siis kui tahad sellest lahti saada installi kõige uuemad video driverid, see peaks aitama


ammu olen seda juba teinud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arctic
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 31.07.2006 14:30:04 vasta tsitaadiga

Kuidas selle TG spawnimisega on, nagu mis aja tagant ta tuleb jne... ja kas koht on random, või on teatud järjekord jne...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 31.07.2006 15:46:38 vasta tsitaadiga

Kuidas ruttu leveldada? Ma level 6 või 7 icon_biggrin.gif Kasutaja juba üle aasta vana, aga pole eriti mänginud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 01.08.2006 21:01:16 vasta tsitaadiga

a äkki oskab keegi öelda kas need draiverid, mida saab SRO kodukalt allalaadida, võiksid aidata selle probleemi lahendada???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 01.08.2006 21:05:24 vasta tsitaadiga

proovi järgi, siis saad teada
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.08.2006 09:42:14 vasta tsitaadiga

Tere. Sain siis Lvl32 paar päeva tagasi. Praegu müün asju, et saada Lvl32 Som glavie raha kokku: ) Nii, et Xianis kellel natukene raha on, siis mõned asjad mis müügiks: Lvl16 Sos +1 Male Glove, Lvl17 Sos Male Shell, Lvl20 Male Sos +2 Tasset, Lvl20 Sos +3 Necklace, Lvl28 Sos Female Tasset, Lvl29 Sos Female Lamellar, Lvl24 Sos +3 C5 Patk +52% Bow, Lvl32 Crit 8 Clean Blade ja veits elixire kah (Shield ning Acc). Kui kellelgi on huvi, siis võib ka erinevaid Lvl4 või 5 Tableteid müüa, kellel huvi siis küsige. Kui mul midagi alles on ja tulevane "ostja" on minu hindadega nõus, siis võib ju mingi diili teha. Ahjaa... Kui kellelgi on infi üpris odava Lvl32 Som glavie kohta (Alla 30 milli) siis andke teada. IGN: Tormi ja Server: Xian
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.08.2006 09:41:49 vasta tsitaadiga

Kui palju võiks saada sellise sõrmuse eest? 200k?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2006 18:35:37 vasta tsitaadiga

pane milliga stalli, hoia 2 pääva afk ja sult on läind see. sain lvl 1 cotton shoes +1 sos ja panin 800k stalli. olin 4 päeva maal ja läinud ta ongi
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 09.08.2006 22:56:33 vasta tsitaadiga

kas neid SOS/M asju on võimalik leida ka niisama heast-peast või peab neid ise tegema???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2006 23:36:27 vasta tsitaadiga

droppidest saab icon_smile.gif
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 10.08.2006 19:30:38 vasta tsitaadiga

juhtus siis selline värk, et eile mängides olid mu sõbralistis nimed veel alles kuid täna hommikuks olid need kadunud ning kui keegi äkki scammis siis on imelik, et ta kõik asjad alles jättis. Teab keegi sellest rääkida????
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2006 19:45:40 vasta tsitaadiga

no siis oleks see alaarenenud sõbralisti kustutajast scammer icon_wink.gif

aga see võib olla mingi serveri viga või bug!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 12.08.2006 12:39:05 vasta tsitaadiga

Riddick1 kirjutas:
juhtus siis selline värk, et eile mängides olid mu sõbralistis nimed veel alles kuid täna hommikuks olid need kadunud ning kui keegi äkki scammis siis on imelik, et ta kõik asjad alles jättis. Teab keegi sellest rääkida????


probleem lahenes iseenesest, täna on kõik nimed jälle olemas icon_razz1.gif


kirjutan siis siia juurde, et kas keegi SRO-s eestlastest mängijatest on endale ka Silke ostnud. Kui on siis äkki saaks kuidagi kokkuleppele selle inimesega, kes saaks mind aidata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 29.08.2006 10:11:44 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle ära seletada mis teema nende SOS/SOM asjadega on ? Statsid pole sugugi head võrreldes tavaliste asjadega aga maksavad miljoneid, olen hetkel lvl 24 pole aga ühegi SOS dropi peale sattunud, server ALPS.
icon_redface.gif
Lisaks veel mis nukedest te koguaeg jahute siin ? Mingit skilli nimetate nukeks ? jälle icon_redface.gif icon_lol.gif


viimati muutis zaitz 29.08.2006 10:29:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.08.2006 10:19:10 vasta tsitaadiga

zaitz, mulle tundus ka väga imelik, et igast asjade eest, millel mingid natukene extra statsid on makstakse kordades kõrgemat hinda.. Reaalselt annavad need statsid suht mõttetu boosti ju. icon_rolleyes.gif
e: Muidugi, kui raha üle, siis kamba peale annavad need +item'id natukene juurde ikka, aga overpriced on need küll enamustes MMORPG'des.. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.08.2006 23:58:54 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
zaitz, mulle tundus ka väga imelik, et igast asjade eest, millel mingid natukene extra statsid on makstakse kordades kõrgemat hinda.. Reaalselt annavad need statsid suht mõttetu boosti ju. icon_rolleyes.gif
e: Muidugi, kui raha üle, siis kamba peale annavad need +item'id natukene juurde ikka, aga overpriced on need küll enamustes MMORPG'des.. icon_rolleyes.gif


Bullshit, et Seal asjad on kasutud. Vahe on väga suur, eriti relvadel. Lvl32 Som glavie ja tavalise NPC glavie dmg vahe on relval üksi 150, koletise peal 300-500. Kellel vähegi raha jätkub, ostke Seal relvad. Hoidke Seal Def equipist eemale. Alates lvl42 kasutegur muutub paremaks. Muidugi, kui hind on odav (-50% ja üle) , siis miks mitte. Aitab ta kenasti. Ma ütlen, et lvl24 sain ma oma Som nodiga sama palju dmg kui @ lvl32 koos tavalise garmentiga. Seega ei tasuks ka lowbie Def stuffi pasaks nimetada. Ahjaa, kõrgem hind on ofc kuna kõik maksab ju. +str/int on selleks, et tõsta oma balancet mis mõjutab tohutult DMG. Lvl38 nuker @ 113% mag balance lõi 1.5k rohkem kui mina @ lvl36 97% balancega. Sellepärast ongi kallid, ning kui vähegi odav hind on lähevad need väga kiirelt. Ahjaa, nuked on lvl30 skillid mida pakuvad siis Ice/Fire/Lightning. Nukesid kasutavad enamasti full int spear/sword kasutajad. Nende maagiline löögijõud on suurem, seega nad kasutavad füüsilise jõu asemel maagilist rünnakut. Full Str kasutajatele on nuke pointless. Dmg on liiga madal. Parema meelega kasutavad/kasutame relva skille ja siis maagiast kõike peale nuke kuna tegu on full str-ile lihtsalt SP raiskamine. Ahjaa, rahast nii palju, et mul on 14.2m+ raha ning ikka veel lällan oma Lvl32 som glaviega mis ainult uueneb ja uueneb. Millaski üritan Block Parryt tõsta. 6 kivi selle alla pannud ja BR ikka 6. Fail-fail-18-18-35-6. Suht fun, eksju? Üks kivi 250k each. See on puhtalt BR. Ärme parem räägi muudest asjadest, jube tunne tuleb peale: ) Alchemyga kasutage "õnnelike piirkondi" kus tihti on Succsess. Enamasti kuskil kohas kus ei ole rahvast silmapiiril. Ma arvan, et alchemy edu mõjutab ka see, mitu inimest seda sama asja teevad. Seega kui mingi 30 tonti ümber kütavad alchemyga ning sina kah, siis suurem võimalus, et failib. Parem on proovida üksi eraldatud kohas kus on lihtsalt puhas random. Sama lugu dropratega. Vähem rahvast, suurem droprate. Praeguse seisuga ma lvl37, aga eks ma ikka proovin edasi minna. Praegu samuti farmin uuesti SP-d. 39k++ praegu. Kui loobusin oli 41k+. Seekord üritan 50k piiri ületada (Ilma GT-ta). Ahjaa, on olemas teatud koletised mille peal treenides on lihtsalt veidi suurem lootus saada Seal drope. Lvl16 Banditid on kindlalt ühed. Veel mida ma võiks soovitada on kas siis hobused, Earth Ghostid, Blood Death/Devil Flowerid. Sealt võtavad tegelased igast imeasju välja. Chakjid dropivad väga tihti lvl24 sos/som relvi, nii et neid võib kah proovida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 01.09.2006 20:13:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi silke ka ostnud on?

Ahjaa,ksro-s on Silkroad Europe lahti(Public test,aint vandid kellel char lvl 60+ on saavad seda mängida)

http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?t=15306

tormiimpreza,
Kus kohas siiis see sox asjade farmimise koht on seal flowerites?


viimati muutis Lenat 05.09.2006 18:35:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 02.09.2006 08:46:13 vasta tsitaadiga

mul on selline probleem et lihtsalt heast peast viskab mängust välja desktopile ja ei mingit kirja ette ei tule ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.09.2006 00:59:10 vasta tsitaadiga

Nii, seoses SoX asjadega. Eks kindlaid kohti ei ole, aga mõned piirkonnad on. Oasise järve ääres ning Yeowade lähedalt on mõned Lvl32 Som Glavied välja tõmmatud. Aga kus siis Flowerites farmida? Hmm. Phy Dmg relvadele piisab kahest spawnikohast, nukerid on suutelised kasvõi treenima viie koha keskel. Lvl35 Nuker, Gap 5, Lvl32 SoS +5 või siis Lvl32 Som Spear/Sword on suuteline 1 hitima Lvl34 lilled. Oleneb suurel määral muidugi Mag Balance %-st. Mida suurem on, seda parem. Silke ei ole ostnud CC puudumise tõttu, aga ma usun, et kindlasti keegi on ostnud. Seoses Desktopile viskamisega. Minul on sama häda. Ennem välja viskamist mäng kiilub kinni. Umbes 2-3 minti seisab paigal, "blackscreen" ning tagasi Desktopil, ilma ühegi errorita. Selle kohta ei oska mingit ravimit pakkuda. Enamasti lõppeb selline asi kas siis Chari või Wolfi surmaga. Muide patrick, ega sa juhuslikult ei kasuta Nod32-t? Iga kord kui ma saan kicki desktopile näen ma taskbari nurgas Nod32-t rääkimas mulle, et on lõpetanud Update downloadimise. Ahjaa. Eila krabasin endale SoS Glavie icon_wink.gif . Lihtsalt vaatan, et kaugel miskit särab, ning jooksin. Minuga koos lippas ka üks suvaline trader. Mingil moel, mina sain ennem ( Garmenti kiirus 8) ). Kiirelt tegin siis invi lahti ja vaatan millega tegu. Osha! Critical 11 Lvl32 SoS +3 Str +21% Patk Glavie. Igati pull asi minu arust. Väga palju pole liikvel näinud Lvl32 Seal Glaviesid millel oleks Crit 10+. Enamus on ikka kas siis Crit 4/5 juustud mis maksavad hingehinda. Muide, praegu on asi müügil kah! A/W on 8 milli. Uskuge mind, see on seda täiega väärt. On vahe kas sa teed heal juhul 1-2 Criti per giant koos C4 juustuga või sa teed 10-12 Criti C11 relvaga. Eino ülla ülla. Peale seda viimast updatet on taaskord mängu tulnud ???? Error. JM ütleb küll, et vahetagem oma VGA Draiverid värskete vastu, aga ei miskit. Tundub, et asi tuleb esile just "overcrowded" kohtades nagu on kas siis Gated kus pidev PvP käib või linnas. Viimati oli sama jura seoses selle Wolfi updatega. Igatahes väga imelik värk seoses selle ???? Errori ning Desktop Kickiga. Saadan vist kirja JM Bug Reporti, kuigi ei usu, et sellest midagi kasu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2006 01:05:20 vasta tsitaadiga

tormiimpreza, u cease to amaze me icon_biggrin.gif
ikka veel motivatsiooni mängida ja veab ka roppu moodi (SoS Glavie vedeleb lambist kuskil maas) kahju et mul ei vedanud nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2006 12:25:41 vasta tsitaadiga

kas mõni bot on vahepeal tulnd et saaks oma lev 10 useriga edasi "pelada"?
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arctic
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 10.09.2006 13:01:48 vasta tsitaadiga

piraat262,
ühtegi tasuta tõesti pole hetkel....

peale LXY'i ja TeGBot'i, aga need juba vanad asjad
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.