|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alternate
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
13.06.2006 10:11:21
|
|
|
Läpakas:
CPU Type Mobile Unknown, 1733 MHz (3.5 x 495)
Motherboard Name FUJITSU SIEMENS AMILO Pro V2060
System Memory 502 MB
Video Adapter Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family (96 MB)
Audio Adapter SoundMAX HD Audio
ja asi lippab ilusti ei mingit lägi
_________________ ... Lihtsalt haige ABITI fänn ... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
06.07.2006 19:46:28
|
|
|
WTF ! tirisin selle dll faili ja mäng läks tööle aga kui tuleb sisestada profile name siis vajutades OK ei juhtu midagi ja sealt ma edasi ei saagi
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.07.2006 20:04:49
|
|
|
yeah. sisutu post, ajasin teema segi. paluks kustutada.
viimati muutis Timberg 06.07.2006 20:55:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
06.07.2006 20:11:02
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| staticx, logi enne warrocki lehelt sisse, vaata kas siis teeb samamoodi. |
millest sa nüüd räägid?
_________________ !!
viimati muutis renx09 06.07.2006 20:27:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
06.07.2006 20:25:21
|
|
|
| Möh ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
06.07.2006 20:28:23
|
|
|
HoMMV teemas räägite warrockist?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
15.07.2006 13:33:04
|
|
|
Keegi ausalt ostetud heroese parooli teab ?
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200
viimati muutis {..Rw..} 15.07.2006 16:47:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
15.07.2006 13:59:54
|
|
|
| {..Rw..} kirjutas: |
Keegi torust tiritud heroese parooli teab ?  |
AI AI AI - siin foorumis ei tohi rääkida pira kraamist !!!!
NB! PAROOL ON homm5
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
15.07.2006 15:12:32
|
|
|
Aitäh, proovisin igast jama, aga seda mitte.
Olen dämmi
Huvitav, kas saan aeg maha ve?
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
15.07.2006 16:12:13
|
|
|
| {..Rw..} kirjutas: |
Aitäh, proovisin igast jama, aga seda mitte.
Olen dämmi
Huvitav, kas saan aeg maha ve? |
Kui muudad et mis parool sellel Heroesel on ja võtad sõna toru maha -siis ei saa AM-i
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
18.07.2006 20:28:25
|
|
|
kellelgi mingisugust infot selle map editori kohta on , pole nagu selle kohta midagi kuulnud pikka aega
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
18.07.2006 22:50:59
|
|
|
| Map editor tuleb patch 1.3'ga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
19.07.2006 07:18:49
|
|
|
| Atren kirjutas: |
| Map editor tuleb patch 1.3'ga. |
Tänud informatsiooni eest
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
20.07.2006 23:25:24
|
|
|
Midagi uut pole HOMMV maastikul ?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.07.2006 11:46:22
|
|
|
Noo, patch 1.2 tuli välja
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
22.07.2006 09:51:59
|
|
|
| kõige lihtsam on vast käivitada oma heroes5/bin kaustast updatemis programm, mis tuli kaasa 1.1 patchiga.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.07.2006 11:49:41
|
|
|
| Selline küss, et kui pole patch 1.1te peal, kas saab kohe 1.2 installida?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
22.07.2006 11:55:38
|
|
|
| ei saa, enne peab 1.1 peale panema.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.07.2006 12:06:27
|
|
|
Siin siis mis version 1.2ga parandati/muudeti:
Features added:
- Extended tool tips for buildings on the adventure map.
- Melee attack performed when holding CTRL.
- A hotkey (R) to invoke the creature-hiring interface from any town interface.
- All creatures now have a new status (Range), describing the range at which the creature's attack is halved.
- A new Video Option: Camera Mode.
- A new End of Combat interface.
- Hot-seat duel mode.
- Hall of Fame.
- Two new maps: 'Last Hope' and 'War of The Worlds'.
List of fixes:
- Multiplayer now works correctly.
- Various textual mistakes (descriptions, missing objectives, and messages) were corrected.
- Balance was tuned on the following maps: 'The Conquest', 'The Attack', 'The Invasion', 'The Cultists', 'The Triumvirate', 'Defiance', 'Island of One's Own'.
- AI can no longer hire Haven heroes on 'The Fall of the King' map.
- On 'The Fall of the King' map, the area where Godric is to be brought to fulfil the 'Send Godric to Nicolai' task has been enlarged.
- On 'The Cultists' map, the 'Capture any town in one week' task no longer disappears from the list immediately upon completion instead of becoming completed.
- On 'The Temptation' map, if the enemy Wizard patrolling the river is killed, the 'Avoid enemy patrols' objective will no longer be automatically completed.
- On 'The Refugees' map, one of the objectives was fixed.
- On the 'Dragon Pass' map, the 'Defeat All' task is now specified.
- On 'The Triumvirate' map, after Zehir's fight with Markal, the message 'You Lost' no longer appears.
- On 'The March' map, the hero Grawl can now visit the red key master tent.
- On the 'Liberation' map, the AI can no longer hire the hero Narxes.
- On 'The Alliance' map, the use of the Instant Travel spell no longer causes the script failure.
- On the 'Diplomat' map, losing to AI with the Quick Combat option now fails the mission.
- On the 'Maahir's Gambit' map, the AI cannot seize any of the artefacts that are key to the task's completion.
- On 'The Refugees' map, a possible problem with non-completion of the main objective was fixed.
- On the 'Raelag's Offer' map, the game no longer hangs if Isabel or Markal lose to neutral creatures.
- 'The Emerald One' map can now be played after loading a saved game.
- On 'The Refugee' map, a possible problem with gaining the Dragon Teeth Necklace artefact was fixed.
- The Black Dragons can now be healed by the First Aid Tents.
- The model of Shadya was corrected.
- When Gating is used, the clone will no longer be a normal creature.
- Incorrect message in the 'Rumours' interface in the Tavern was fixed.
- The game now renews the list of sessions in the lobby after the player has left the session.
- Unreachable Dolmen of Knowledge was fixed on the 'Land of Outcasts' map.
- A non-activated dialogue cutscene was fixed on the 'A Tear for Ossir' map.
- Mages and Archmages now use their shot ability properly.
- Gating works for a lone Horned Overseer now.
- The ATB-bar now shows proper information about the turns queue.
- The problem fixed with the bottom part of buildings models in the Preserve appears through the water.
- When an Archangel dies of 'Harm Touch', he no longer remains hanging over the field.
- In Time Pressing mode, the time is now shown.
- Texts are no longer duplicated in the chat after leaving the combat.
- The puzzle map now works correctly in the Underworld.
- The problem with the incorrectly positioned camera at one of the Grass arenas was fixed.
- The player can no longer gain two levels of the same skill with one Level-Up.
- Summoned creatures are no longer shown in the Combat Results calculations.
- Time overlaps with the icon in Dynamic Battle.
- The 'Resisted' inscription now appears in the right place.
- On 'The Betrayal' map, there is no longer a message when approaching the garrison.
- Vampires and Vampire Lords no longer restore their health when attacking Undead creatures.
- Heroes now move with the correct sound at x3 speed.
- Lethos now uses his Decay ability properly.
- It is now much easier to move the cursor to objects.
- The user can no longer hear the opponents by using Monolith.
- The hero in the Haven town garrison now gains weekly movement bonus from Stables.
- The Sphinx' text box was changed.
- The player starting the game with the Random Hero option can no longer have a hero already selected by another player.
- In the multiplayer game, if one of the players quits while the map is being loaded, the other players can start their session anyway.
- The message which appears when a combat is lost to Possessed creatures was corrected.
- A Hero leaving a town no longer returns there immediately as sometimes occurred.
- The Sparkling Fountain now correctly gives Luck +2.
- Objects on the map now have correct tool tips.
- Description of the Silent Stalker perk was fixed.
- The hero Sinitar now has an accurate description of his 'Catalyst' ability.
- The Deep Hydra now restores its health completely.
- The error in the description of the Idol of Fortune was fixed.
- The spell 'Weakness' is correctly explained in the tool tip.
- The hero is no longer able to take troops from allies.
- With faster hero movement settings, other map animations are no longer accelerated.
- The text was formatted in the 'Ritual Pit' interface.
- The Scouts' and Assassins' 'No Range Penalty' are contrary to fact.
- Problem with creatures overlapping with fragments of ruined fortifications at the siege arena was fixed.
- The Dragon Bone Greaves artefact now gives initiative bonus to melee-fighting creatures.
- Damage prediction was corrected.
- The error in how the 'Frenzy' spell works was fixed.
- The error in how the 'Puppet Master' spell works was fixed.
- Numerous minor defects and bugs were fixed.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
22.07.2006 13:35:22
|
|
|
| Keegi teab kust saab osta Homm V ? Andricos on venekeelne ,Inglise keelt tahaks ...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakub
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2006
|
26.07.2006 23:23:38
|
|
|
| Kas keegi teab, miks see venekeelne nii hirmus odav on? Kas töötab aint vene k Windowsiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
26.07.2006 23:32:06
|
|
|
Ei see töötab ka inglise keelse winiga. Kõik venemängud on kahtlase väärtusega ja odavad. Aga töötavad nii nagu peavad.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
26.07.2006 23:37:28
|
|
|
| jaakub kirjutas: |
| Kas keegi teab, miks see venekeelne nii hirmus odav on? Kas töötab aint vene k Windowsiga? |
Hehe, arvatavasti Windowsi taga asi pole, küll aga võib põhjuseks olla see: www.nival.com
| tsitaat: |
Nival Interactive, Inc. is an international game developer of high quality computer, video and mobile games for consumers, and a proven development and asset outsourcing partner that combines U.S.-based creative and management resources with Eastern European-based development talent to deliver superior games in a low-cost, effective manner. Headquartered in Los Angeles, CA USA, Nival is the largest developer in Eastern Europe with more than 300 overseas developers in 5 development studios around the world, including the Targem Studio in Ekaterinburg and its main development studio based in Moscow, Russia.
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.07.2006 00:56:45
|
|
|
| jaakub kirjutas: |
| Kas keegi teab, miks see venekeelne nii hirmus odav on? Kas töötab aint vene k Windowsiga? |
Eelnevatest Homm seeria mängudest on buka nimeline vene firma teinud oma versiooni (tõlgitud tekst ja möla). Uurisin kunagi selle tagamaid, miks hind odavam on. Väidetavalt ostab buka mängu tootjafirmalt õigused teose tõlkimiseks ja väljalaskmiseks ning edasimüügiks. Siit järeldan, et buka eesmärk on müüa mänge peamiselt vene turul ja järelikult jäävad nad kasumisse isegi siis, kui müüvad mänge odavamalt, kui neid mujal maailmas müüakse. Eks agarad Eestis tegutsevad ettevõtted ostavad siis bukalt mänge ja müüvad neid vastava hinnaga.
Ja vastus su viimasele küsimusele: Ei, töötab ka teiste windowsitega.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
27.07.2006 08:20:51
|
|
|
mul endalgi on päris mitu venekeelset mängu riiulis (õnneks pole mulle see keel barjääriks). mitte mingit "kahtlast väärtust" vene mängudel pole mängud nagu kõik teisedki.
odavaks teeb nad peale selle et nad "meie" regioonis tehtud on, ka see et ei lisandu neile regionaliseerimise hind (ehk siis ingliskeelde tõlkimine ja voiceacting)
Heroes V hankisin küll ingliskeelse- see natuke liialt klassika
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
27.07.2006 09:26:06
|
|
|
| Venemaal sa lihtsalt eriti ei müü kui hind odav pole, publisherid on sellest ammu aru saanud ja seega müüakse õigused ka odavalt, mingigi raha on ikka parem kui mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
27.07.2006 09:50:50
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
mul endalgi on päris mitu venekeelset mängu riiulis (õnneks pole mulle see keel barjääriks). mitte mingit "kahtlast väärtust" vene mängudel pole mängud nagu kõik teisedki.
odavaks teeb nad peale selle et nad "meie" regioonis tehtud on, ka see et ei lisandu neile regionaliseerimise hind (ehk siis ingliskeelde tõlkimine ja voiceacting)
Heroes V hankisin küll ingliskeelse- see natuke liialt klassika  |
Sai ostetud kunagi Hitman 2 Silent Assassin venekeelne. Aga mäng hakkas crashima mingi iga 30min tagant. Uurisin mis jama on netist ,et ega teistel sama jama pole. Ja tuli välja ,et selle piraat mängu "omapära" pidi olema crashimine
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
27.07.2006 11:23:27
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Sai ostetud kunagi Hitman 2 Silent Assassin venekeelne. Aga mäng hakkas crashima mingi iga 30min tagant. Uurisin mis jama on netist ,et ega teistel sama jama pole. Ja tuli välja ,et selle piraat mängu "omapära" pidi olema crashimine  |
Üks asi on venemaal toodetud mäng ja teine asi on "venestatud" lääne mängud mis pahatihti on pirad /(nagu sa ka ise ütlesid). Aga pira on pira ja otse loomalikult ei pea nad seda kvaliteetselt tegema
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
27.07.2006 11:46:03
|
|
|
Ega kellelgi pole 1.00 originaal exe't anda....?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
27.07.2006 12:01:05
|
|
|
| Installi uueste..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
27.07.2006 12:45:32
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Installi uueste.. |
Ei viitsiks uuesti installida ja sain korda ka
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakub
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2006
|
28.07.2006 11:06:10
|
|
|
Nojah, mitte et vene keelest aru ei saaks aga kui ma näiteks prantslastega hommIV mängisin, siis neilt võetud artefaktide kirjeldus oli prantsus keelne ja aru ei saand muffigi. Venekeelse puhul vist oleks teistel lihtsalt sodipodi.
Riistvarast rääkides: minu Semp 2600+iga jooksis suht normaalselt, aga laadimisajad jõudsid pea viie minutini. Nüüd kui viiesajasele mälule veel teise juurde ostsin laeb täitsa ilusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
28.07.2006 20:13:48
|
|
|
Haiglasel kombel jääb sellele mängule isegi gigast RAMist natukene puudu. Ja 512mb-ga on üldse võimatu mängida.. Väga ressursinõudlik mäng kui mõelda ,et see turn based.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
29.07.2006 07:17:15
|
|
|
Tundub natuke kummaline.
Kaameraga annab ütleme, et ikka väga erinevast perspektiivist ja kaugusest seda pilti ette kuvada. Kõige lähedasem vaade on, aga minuarust (jt ka vast) mõttetult lähedale kruvitud. Mulle meeldiks, kui nii lähedale ei saaks ja oleks natuke suuremale kõrgusele see asi optimeeritud. Ikka mingit slowdowni peaks olema 360' tehes kuskil maa-aluses dungeonis või siis suurte puude vahel. Eks see 3d asi ole.
Aga noh, see on ainult minu maitse.
Igastahes need uued mapid vist korralikud, hetkel üle pika aja mängin ühte uue patchiga kaasnevat.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
29.07.2006 09:43:21
|
|
|
IV on ikka parem! V selline juba nagu 3d ja pole algsest heroes-ist midagi järgi jäänud aga minu arvamus ainult.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.07.2006 10:42:22
|
|
|
ega see IV ka enam midagi õiget polnud Samas loogiline, sest igavesti sama ree peal liugu ei lase... pekki kukkunud Might and Magic seeria tõestas seda... mille 8 ja 9(eriti 9) olid ikka totaalselt kehvad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
29.07.2006 10:48:19
|
|
|
kõige parem ikka III aga IV viimane piir
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.07.2006 10:52:46
|
|
|
Selle parima üle võib lõputult vaielda... omal ajal peeti 2 tegelt parimaks... kuid mina tollest loogikast aru ei saanud...
Samas on selge see, et 2D üleminek 3D-le pole päris valutu... pole ju siil Sonic ka enam see, mis ta 2D peal oli
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
29.07.2006 10:54:37
|
|
|
Magic, õige eks see ole maitse asi, mis kellele meeldib ma jään IV juurde III-ndat sai kunagi ammu isegi naisega koos õhtuti mängitud
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
29.07.2006 13:32:43
|
|
|
keegi LAN-is viitsib m2ngida ? (hamachiga)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakub
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2006
|
03.08.2006 14:49:16
|
|
|
| Muide, kui keegi ei tea, siis orkutis on päris kenake homm komjuuniti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
03.08.2006 19:28:34
|
|
|
Heroes 3 on ikka üle kõige ja ma arvan et jääb ka selleks kõige paremaks kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
03.08.2006 22:25:13
|
|
|
sain just asja eile läbi tehtud. Vahe oli sees, kuna oli vaja Prey läbi taguda. Peab tunnistama, et päris cool oli HOMM jälle, pärast mõnenädalast vahet, pelada.
Tahaks küsida, kas keegi veel oli viimase campaigni viimases mapis pettunud? Kuidagi liiga kerge oli see. Need iga natukese aja tagant tulevad neli võitlust järjest ei pakkunud küll mingit pinget. Ootasin mingit ilget lõpulahingut, kus arvasin, et valin ühe nendest neljast herost ning klapin kõikide pealt moraalivaese army kokku, et siis vingelt võitlusse asuda, kuid ei midagi. Kuidagi tühi tunne jäi. Nüüd jääb vaid map editori oodata.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
04.08.2006 14:09:31
|
|
|
Heroes V on praktiliselt nagu Heroes III, kuid graafikat on näpitud, tänu sellele meeldib Heroes V rohkem. Heroes 4 oli uue süsteemiga, kud ega ligi kutsund. ET ubisoft 4tw (kuigi uuse pooli ja creature oleks võind olla)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.08.2006 03:04:44
|
|
|
Tere,
teemat lugedes, jahm... HoMM3 on olnud kindlasti seeria parim. Homm IV kindlasti kõige halvem (samas ka see onminu arvamus) kuna see nn "RPG element" oli paras piip, ning rikkus ära mängu. Õnneks jäeti HoMM V-te kolmanda parimad asjad ning võeti välja IV-nda halvimad. Kokku tuli päris normaalne mäng. Nüüd tuleb oodata lisapakett ja muud sellist kraami,sest mappe on masendavalt vähe. Esialgu tundub "eriti tore" see et ingliskeelne pela maksab 850.-. Lossid on suht korralikud, natuke siiski hakkab välja tulema mõne lossi liiga(rõhutaksin liiga) tugevad küljed...aga see selleks.
Niisiis, kes tahavad mängida hamachis, õhtuti paar tunnikest see liituge hamachi networkiga:
Network: HeroesVestonia
Password: homm
Hamachi saate siit :www.hamachi.cc
Mängimiseks peab mängu versioon olema patchitud 1.2-le.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2006 23:22:42
|
|
|
Paar küsimust nendele, kes Homm 1 (valikuliselt) 2; 3; 4; 5 mänginud:
I milline osa meeldis kõige rohkem?
II kas arvate, et 3d elemendi toomine HoMM maailma tuli seeriale kasuks või kahjuks (miks)?
III (valikuline) kas te olete Timbergile (minule) juba oma kapil seisvaid Heroes of Might and Magic seeria mänge pakkunud müügiks?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
14.08.2006 13:25:29
|
|
|
1) 2, nostalgia pärast. muidu 5, töötab praktiliselt nagu 3 aga näeb parem välja.
2) kasuks. miks mitte, uute mängijate tõmbamiseks on avaja ilusat pilti ja ausalt öeldes pole ka mul selle vastu midagi.
3) muig, ei ole
edit: suurem mapid sakivad neh. ilma expert logisticsi vms ei kannata liikuda
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 14.08.2006 13:38:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.08.2006 13:31:30
|
|
|
Custom mapid veel netis puuduvad kui map editori pole?Heroes 3(5) idee minu arvates ei toimi ülisuurte maailmade juures kus palju kõiksugu portateerumisi- mäng muutub loadimiseks/savimiseks ja meeste transportimine põhiherole 90% mängu ajast.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|