Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 309, 310, 311  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 20:03:59 vasta tsitaadiga

vaadake pealkirja ja ärge plärisege nii palju icon_razz.gif kui ei taha arvata, palun väga, astu eemale. miks on vaja siin vinguma hakata?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2006 21:58:31 vasta tsitaadiga

pealegi, kesse neid poste ikka loeb ?
piltide kohta: olen palju haigemaidki pilte pannud palju vähem tuntud mängudest.. ikka arvab mõni üksik ära...
vahet pole kui keeruka pildi sa paned, keegi teab ikka seda icon_wink.gif

btw, keegi võiks selle duck hunti ja sreet fighteri segu õige nime öelda icon_razz.gif

edit: hmm, google andis selle peale kohe 2006 aasta filmikese "Street Fighter Duck Hunt"
kas on ka õige vastus seega ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 11:38:43 vasta tsitaadiga

Panen siis uue pildi kuna seni ei ole uut tulnud.
http://www.hot.ee/fkfk/arva6.jpg

arva ära
tsitaat:
mystery of the nautilus?

ei
uuemat jah...2004 lõpp peaks see olema ja vihjeks , et see ka siis "otsi" stiilis mäng


viimati muutis madmel 24.07.2006 14:42:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 14:35:02 vasta tsitaadiga

mystery of the nautilus?

madmel kirjutas:

ei


midagi uuemat? 2002 oli see nautilus...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 24.07.2006 16:55:26 vasta tsitaadiga

Ok, rohkem vaadates on ta siiski rohkem allveelaeva kui zeppelini moodi...samas paistab et ta on õhus. Pole aimugi mis mäng ta on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 17:00:11 vasta tsitaadiga

kellele otsi mängud meeldivad siis ma usun, et see tuntakse ära, sest mäng oli isegi nende natuke omapärane oma sisu poolest.Ehk siis ta lasi hästi palju kombineerida, et kasutada erinevaid lahendusi vb. isegi natuke õpetlik icon_smile.gif

tsitaat:
Return to the Mysterious Island?

õige
lükka järgmine


viimati muutis madmel 24.07.2006 19:40:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.07.2006 17:19:27 vasta tsitaadiga

Return to the Mysterious Island?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 24.07.2006 22:47:26 vasta tsitaadiga

viis tundi möödas, viskan ise miskit icon_lol.gif loodan, et keegi ei pahanda icon_redface.gif




no nii, suht tundmatu mäng thumbs_up.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas_pc
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2006




sõnum 24.07.2006 22:57:06 vasta tsitaadiga

Võibolla on tegemist Carmageddon 2 -ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 22:58:18 vasta tsitaadiga

wild quess : driver 1 või 2
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 24.07.2006 22:59:08 vasta tsitaadiga

ming igivana Test Drive? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 00:12:56 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
viis tundi möödas, viskan ise miskit icon_lol.gif loodan, et keegi ei pahanda icon_redface.gif




no nii, suht tundmatu mäng thumbs_up.gif icon_redface.gif


vot sellised lukuaugud peaks küll keelatud olema, seda enam et tegemist on tundmatu mänguga icon_mad.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 01:01:00 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
vot sellised lukuaugud peaks küll keelatud olema, seda enam et tegemist on tundmatu mänguga :x

"MIS SA VINGUD JA KOGUD POSTITUSI? BÄNNI SINUSUGUSTELE!!" <see on sarkasm.

Carmageddon 2 see igatahes pole.


viimati muutis Timberg 25.07.2006 02:29:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.07.2006 01:03:43 vasta tsitaadiga

nfsu:mw? racer?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 25.07.2006 01:13:14 vasta tsitaadiga

veidi suuremat piltiei tahaks panna (A) icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 01:19:32 vasta tsitaadiga

ää, mis mängust see pilt on? icon_neutral.gif http://www.zone.ee/ocuser/arva7.jpg
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 25.07.2006 01:21:42 vasta tsitaadiga

aanz, GTA3?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 01:27:06 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
aanz, GTA3?

Gta3'es pole selliseid 2d puid.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.07.2006 01:57:32 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
OCUser kirjutas:
vot sellised lukuaugud peaks küll keelatud olema, seda enam et tegemist on tundmatu mänguga icon_mad.gif

"MIS SA VINGUD JA KOGUD POSTITUSI? BÄNNI SINUSUGUSTELE!!"

Carmageddon 2 see igatahes pole.

A mis sa mölised icon_eek.gif tappa
Mõttetu on tõesti panna mingit pildi murdosa, mille peale saabuvad alles kohale kodanikud, kes koguvad poste: a La "Super Mario?", "vana tuum?" "mingi vana mäng"
icon_rolleyes.gif

Ning pakun, et tegemist näiteks Super Mario'ga.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 25.07.2006 02:03:30 vasta tsitaadiga

Arvan, et äkki mõni ralli mäng?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 02:31:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
A mis sa mölised :o tappa Mõttetu on tõesti panna mingit pildi murdosa, mille peale saabuvad alles kohale kodanikud, kes koguvad poste: a La "Super Mario?", "vana tuum?" "mingi vana mäng"
:roll:
Ning pakun, et tegemist näiteks Super Mario'ga.

Sarkasmist oled midagi kuulnud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.07.2006 04:03:18 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
A mis sa mölised icon_eek.gif tappa Mõttetu on tõesti panna mingit pildi murdosa, mille peale saabuvad alles kohale kodanikud, kes koguvad poste: a La "Super Mario?", "vana tuum?" "mingi vana mäng"
icon_rolleyes.gif
Ning pakun, et tegemist näiteks Super Mario'ga.

Sarkasmist oled midagi kuulnud?

krt. sealt oli seda üsna raske küll välja lugeda icon_rolleyes.gif
Kui teada, et tegemist sarkasmiga siis loeb vast välja, tiba ülevoolav lihtsalt siis.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 25.07.2006 10:05:31 vasta tsitaadiga

okei siis...natuke suurem pilt
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 10:39:43 vasta tsitaadiga

Tõsiselt nagu minge.... nende lõigatud piltidega.. mingi lõikad tüki muru ja sa pead ära arvama milliselt peenralt see lõigatud on.
Mängu arvamiseks ikka full screen pilt. Ma muidugi võin teile mingist automängust rehvi välja lõigata, hakake arvama.
okse

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 10:45:14 vasta tsitaadiga

niikaua kui lõikumine mõistuse piiridesse jääb, pole ju hullu. kasutajaliides ütleb vahel liig palju ette ja where's the fun in that.
rahvast on siin piisavalt palju käimas, et fullscreen pildid kohe ära arvatakse.

rõhk seal 'mõistuse piirides' peal.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 25.07.2006 11:05:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
niikaua kui lõikumine mõistuse piiridesse jääb, pole ju hullu. kasutajaliides ütleb vahel liig palju ette ja where's the fun in that.
rahvast on siin piisavalt palju käimas, et fullscreen pildid kohe ära arvatakse.

rõhk seal 'mõistuse piirides' peal.



Enamus lõigatud piltidel on peaaegu alati mingisugune vihje, mis teeb äraarvamist lihtsamaks.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 25.07.2006 11:16:05 vasta tsitaadiga

vihje on täiesti olemas, tegu pole reaalsete masinatega, puud on 2d(PEAKS tähendama, et vanem mäng, aga ei pruugi), masin/ad hõljuvad...vihjeid palju-palju


konkreetne vihje: FASTER is a sci-fi racing MMO game from Alten8, by Spanish developer Digital Kickers
konkreetne vihje: mäng on tulekul!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:18:16 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
ää, mis mängust see pilt on? icon_neutral.gif http://www.zone.ee/ocuser/arva7.jpg


icon_lol.gif thumbs_up.gif

Pakun, et duke nukem, 3D?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:20:14 vasta tsitaadiga

FASTER on selle nimi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 25.07.2006 11:20:48 vasta tsitaadiga

Mängu nimi on "Faster". Polnud raske googledada.


EDIT: Ette jõuti sekundiga.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 25.07.2006 11:30:28 vasta tsitaadiga

IMO tuleks pilti lõigata vaid siis, kui on kuhugi kirjutatud kas tegelase nimi, mingi informatsioon, mis spetsiifiliselt just sellele mängule kuulub. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:38:52 vasta tsitaadiga

Kaska kirjutas:
IMO tuleks pilti lõigata vaid siis, kui on kuhugi kirjutatud kas tegelase nimi, mingi informatsioon, mis spetsiifiliselt just sellele mängule kuulub. :!:

Uued teema reeglid ei teeks halba.

Ise pakuksin midagi sellist välja, aga kindlasti saaks veel paremad reeglid tekitada.. seega väärib antud teema arutlemist.

# Modifikatsioonid ei tohi muuta originaali ära arvamist võimatuks!
# Kui mängu ära arvanu, pole peale kinnituse saamist, 4h jooksul uut pilti postitanud, võib seda teha ka keegi teine!
# Pilti võib lõigata umbes 50% ulatuses originaalsuurusest (peitmaks informatsiooni, mis viitaks liiga otseselt just sellele mängule).
# Vihjeid võib küsida ja anda.
# Reeglitele mitte-vastava pildi esitlemise korral.. on postitajal õigus (xxx ajaühiku jooksul) pilti muuta, kui seda ei tehta, postitab uue pildi keegi teine.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:46:56 vasta tsitaadiga

Panen siis uue pildi...lõikamata icon_smile.gif
http://www.hot.ee/fkfk/arva7.jpg
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 25.07.2006 11:47:29 vasta tsitaadiga

IGI 2?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 25.07.2006 11:52:07 vasta tsitaadiga

Timberg, 50% on selgelt liiga palju. Maksimaalselt 25% soovitaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:55:18 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
IGI 2?


imo, Project hIGI 1 icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:57:34 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
OCUser kirjutas:
ää, mis mängust see pilt on? icon_neutral.gif http://www.zone.ee/ocuser/arva7.jpg


icon_lol.gif thumbs_up.gif

Pakun, et duke nukem, 3D?


Ship Simulator 2006 on! kuidas sa seda küll ära ei arvanud? icon_confused.gif thumbs_down.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-shaolin-
HV vaatleja
-shaolin-

liitunud: 20.01.2006




sõnum 25.07.2006 12:24:21 vasta tsitaadiga

project igi i'm going in
_________________
Da Homie!
HellBoy
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 12:45:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Smoking kirjutas:
IGI 2?


imo, Project hIGI 1 icon_smile.gif

Platoon arvas esimesena õigesti thumbs_up.gif

enivei, ma arvan et võib ikka lõikuda sest need suured pildid arvatakse üldjuhul kohe ära.Lõikumisel ma mingit protsenti küll ei paneks lihtsalt nad ei tohiks olla stiilis nagu OCUser pani ehk siis fragment seinast ja põrandast icon_smile.gif .Mõistlikuse piirides ikka.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 13:23:06 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
nad ei tohiks olla stiilis nagu OCUser pani ehk siis fragment seinast ja põrandast icon_smile.gif .Mõistlikuse piirides ikka.


siiski fragment kaist ja merest! icon_razz.gif minu pandud pilt oligi rohkem näiteks, milline ei tohiks olla icon_wink.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 15:39:44 vasta tsitaadiga

uut pilti paluks?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:23:02 vasta tsitaadiga

offtopic kirjutas:
pigem võiks olla pixlite arv miinimum mitte protsent imo icon_lol.gif

ei viitsi hakata arvurama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 25.07.2006 19:58:12 vasta tsitaadiga

kuna keegi pole juba 8 tunni jooksul pilti lisand, lisan mina: klikk

peaks lihtne ootama. ise ei jõua oodata, kuni see mäng välja tuleb icon_razz.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:01:22 vasta tsitaadiga

NBA Live '07? icon_rolleyes.gif

kohe panen uue 8)


viimati muutis ceemic 25.07.2006 20:05:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 25.07.2006 20:04:36 vasta tsitaadiga

jah. viska uus.
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kotkas_pc
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2006




sõnum 25.07.2006 20:05:42 vasta tsitaadiga

äkki NBA live 2007

E: Hiljaks jäin natuke
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:12:59 vasta tsitaadiga

oh neid arvajaid, postitajaid - kuidagi väga vaevaliselt tulevad need uued pildid.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 25.07.2006 20:14:35 vasta tsitaadiga

seda jah, küllap inimestel on parematki teha, kui seda teemat jälgida icon_razz.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:19:15 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
seda jah, küllap inimestel on parematki teha, kui seda teemat jälgida :P

Kuidas kellelgi. Mul mõned vabad päevad, juhtus nii, et vabadel päevadel pole midagi tarka teha.. seega.. UUT PILTI (palun)!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:22:40 vasta tsitaadiga

http://ceemic.pri.ee/download/m2ng.jpg <--suht lihtne mäng algelise graafikaga, aga mulle meeldib icon_wink.gif

ei ole need viimatipakutud..


viimati muutis ceemic 25.07.2006 20:34:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 309, 310, 311  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.