Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 20.07.2006 00:41:32 vasta tsitaadiga

see,et rong ei pea ro-ro järjekorda ootama ja teeb hoopis sitaks pikema ringi küll kasuks ei tule:D
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.07.2006 02:45:50 vasta tsitaadiga

pigem on asi ehitamise ning süsteemi sujuvuse ilus icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.07.2006 00:42:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Marduuhin sends: circuit.JPG (235KB)
Transfer of "circuit.JPG" is complete. rehost
HunterX: mis asi see nüüd oli
Marduuhin: teeme kihlveo, et mu buss sõidab sinu omast ette? 8) icon_lol.gif
HunterX: miks peaks sul mingi uuem mark kindla peale
Marduuhin: 3 ringi.
Marduuhin: Mul vähem breakdown'e.
Marduuhin: Kihlvedu mingi 200'000€ peale?
HunterX: miks sul vähem breakdowne on
Marduuhin: Mul on head bussijuhid. icon_eek.gif


Ei täitsa tore mäng oli.. Crashis ainult.. Ei jõudnud lõpuni ehitada.. icon_lol.gif Tegelt niimoodi võib raha teenida, kui seda vähe on. icon_razz1.gif Anyway keegi 24h mängust poleks huvitatud?

BTW: Vanemad versioonid imevad. okse Clone Train nupust tunnen meeletult puudust.. + peale 1 rongi depoose soetamist ei haaku järgmistele enam vagunid külge. icon_evil.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2006 22:38:11 vasta tsitaadiga

vanemad versioonid ? mis vanemad ? miks üldse vanemaid kasutada ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 23:08:13 vasta tsitaadiga

TTD on hea mäng aga miks mul netis join/ida ei lase. icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 00:38:06 vasta tsitaadiga

mis viga siis on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 01:34:51 vasta tsitaadiga

mäng ei lähe käima, ainult singelplayeriga läheb
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.07.2006 01:39:58 vasta tsitaadiga

ja kindlalt ikka kasutusel OpenTTD, mitte vana TTD patchiga ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 01:42:13 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ja kindlalt ikka kasutusel OpenTTD, mitte vana TTD patchiga ?

jah, on küll.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.07.2006 07:04:30 vasta tsitaadiga

kui kasutad ircu, siis võid näiteks minna freenode serverisse #openttd kanalile ning truelightiga näiteks sellest arutleda... või mõne teise targaga seal...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.07.2006 18:26:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vanemad versioonid ? mis vanemad ? miks üldse vanemaid kasutada ?

Kohalikel, kellega mängida tahtsin oli juba servu käimas & iidse 0.4.0.1 versiooni peal. okse

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ps/2
HV vaatleja
ps/2

liitunud: 09.06.2003




sõnum 30.07.2006 15:20:03 vasta tsitaadiga

heh, mina, kui teema algataja, pole ise kordagi mängima jõudnud icon_smile.gif peaks selle vea parandama. Millal keegi kuskil sees on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 00:27:02 vasta tsitaadiga

kõik on muidu ilus ja tore aga üel hetkel ei lase mul enam ühtegi jaama ehitada mitte ühelgi transpordiliigil
too many stations väidab olevat
vastased saavad aga mina ei saa
mingi linnuke äkki kuskil üleliia?
versioon Open TTD 0.3.6
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.08.2006 00:33:34 vasta tsitaadiga

bastard, miks ma arvan, et versiooni uuendamisega kaob see probleem? 0.4.8-RC2 uusim. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 00:49:58 vasta tsitaadiga

sul oli õigus icon_smile.gif
tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HullPull
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2005




sõnum 05.08.2006 11:15:17 vasta tsitaadiga

üks küsimus cool.hot.ee serveri haldajatele.

Kas oleks võimalik ühe mängu aega pikendada??
Praegu on nii, et õhtul koju tulles saab mõned tunnid mängida ja hommikul ka asja natuke näppida ja kui tulen töölt tagasi, on juba uus mäng käimas ja kõike tuleb uuesti ehitada.

Äkki oleks võimalik nihutada ühe mängu kestvus 1 nädala peale.
icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 05.08.2006 11:59:56 vasta tsitaadiga

HullPull kirjutas:
üks küsimus cool.hot.ee serveri haldajatele.

Kas oleks võimalik ühe mängu aega pikendada??
Praegu on nii, et õhtul koju tulles saab mõned tunnid mängida ja hommikul ka asja natuke näppida ja kui tulen töölt tagasi, on juba uus mäng käimas ja kõike tuleb uuesti ehitada.

Äkki oleks võimalik nihutada ühe mängu kestvus 1 nädala peale.
icon_question.gif

pmst on asi nii, et teoreetiliselt peaks saama (restart_game_date'le suurem väärtus anda), kuid praktiliselt pole asjal eriti mõtet .. mängu "aeglustada" pole eriti mõtet ning teatud aastast on lihtsalt kõik olemas ja võitjad välja kuulutatud, suurt pointi edasi pole ju pelada? icon_smile.gif
veel on selline plaan, et ma vist viin need serverid üle uuele riistvarale, millega kaasneb ka ip/hosti vahetus.
oskab keegi 0.4.8 rc2 serveri stabiilsust kommenteerida? on mõtet updateda juba?

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Seacat16
HV kasutaja
Seacat16

liitunud: 18.06.2006




sõnum 05.08.2006 16:01:40 vasta tsitaadiga

Toimub veel mänge????teeks paar mängu siis?andke andmed
_________________
Elu on elamiseks!!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.08.2006 02:08:35 vasta tsitaadiga

vahepeal tulnud välja 0.4.8 stable
server uuendatud sellele
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:12:48 vasta tsitaadiga

selle 0.4.8 versiooniga mul rongid miskipärast ei sõida õiget marsuuti, keeravad kuskil vahejaamas otsa ümber ja sõidavad tagasi
väga puine icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 17.08.2006 12:42:18 vasta tsitaadiga

teema käib open TTD'st jah? peaks ka proovima. millalgi õhtupoole hakkab mässama (17-18 aeg)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 20.08.2006 01:38:27 vasta tsitaadiga

Niih, sai siis ka cool.hot.ee serverid uue versiooni (0.4.8) ja uue riistvara (millega kaasnes ka ip muutus, infot lingilt) peale viidud, tegin ka väikeseid muudatusi konfides (autoclean jms asjad hetkel defaultis).
Serverite aadressid ja ka uue versiooni downloadi link koos dataga: http://qkk.own.ee/ottd.htm

head mängu elamust :-)

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 20.08.2006 18:02:56 vasta tsitaadiga

millal ja mis serveris järgmine mängi koos HV rahvaga toimuks?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakusa
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 20.08.2006 20:00:51 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
millal ja mis serveris järgmine mängi koos HV rahvaga toimuks?



Ennast huvitaks ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 20.08.2006 20:14:01 vasta tsitaadiga

täna õhtul mingi 22-23 aeg aint et mis serveris?
kes oleks tuljiad? (peale minu)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 20:24:41 vasta tsitaadiga

tahaks ka asja ära proovida icon_biggrin.gif
ma pole varem seda netis proovinud, OpenTTD versioon peaks olema 0.4.8 - vaatab, ehk õnnestub mängu sisse saada beer_yum.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.08.2006 21:12:14 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
täna õhtul mingi 22-23 aeg aint et mis serveris?
kes oleks tuljiad? (peale minu)


Varem ei saaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 21:21:26 vasta tsitaadiga

Täna võiks küll. icon_smile.gif Aga kus serveris? Suht kohe olen nõus alustama.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 20.08.2006 21:58:16 vasta tsitaadiga

vaatan ise mis servud üleval on, aga väike ettepanek, et ära tunda üksteist, kas olete nõus panema firma mime sisse kuskile HV
(HV Transport, HV logistics jne)
või teeks ehk ise servu, see oleks minumeelest parim idee thumbs_up.gif
---
Kuhu huvi kadus?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakusa
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 20.08.2006 22:26:15 vasta tsitaadiga

Ma olen siin veel ja valmis mängima, keegi öelge servu ainult icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 21.08.2006 15:30:45 vasta tsitaadiga

koos ühe teise AHV iga käisime buhu serveris, täitsa tore mäng oli, sai kella 6ni hommikul lastud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 21.08.2006 21:26:52 vasta tsitaadiga

masendav, peaks mainima.
cool.hot.ee's jookseb nüüdseks 3 servut heal riistvaral ja ma olen isegi pakkunud rconi võimalust, kas tõesti ei ole soovi ja otsitakse miskiseid lambiservusi?

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 23:20:27 vasta tsitaadiga

qkk kirjutas:
masendav, peaks mainima.
cool.hot.ee's jookseb nüüdseks 3 servut heal riistvaral ja ma olen isegi pakkunud rconi võimalust, kas tõesti ei ole soovi ja otsitakse miskiseid lambiservusi?


Ma ka aru ei saa :S

Ma olen ikka vaadanud, nii kui konkurentsi on, siis olen mänginud
Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 21.08.2006 23:45:30 vasta tsitaadiga

ma täna jälle mängima
btw kompanii nimeks mul tavaliselt TransLantic
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 22.08.2006 18:35:12 vasta tsitaadiga

täna mingi mäng toimub?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakusa
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 22.08.2006 21:50:22 vasta tsitaadiga

vex kirjutas:
täna mingi mäng toimub?


Võiks teha küll. Näiteks sealsamas cool.hot.ee server 1-s, seal peaks varsti uus ring hakkama. Mina igatahes plaanin sinna mängima minna ja loodan, et osad HV-lased ka liituvad.

Edit: Aa krt, sellel parool peal ju icon_redface.gif Ei teadnud seda, a äkki keegi jagab parooli sellele, qkk? Sa vist selle serveri haldaja nagu ma aru olen saanud.


viimati muutis yakusa 22.08.2006 21:55:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 22.08.2006 21:52:15 vasta tsitaadiga

olen käpp andke teada kui mänguks läheb
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.08.2006 01:47:57 vasta tsitaadiga

bah, jäi jah kogemata pw peale, samas võikski ta peale jätta ja teile siia anda, siis ei ole vaja miskite välismaa tontidega jamada icon_razz.gif
nüüdsest siis server1 ehk 194.126.124.68:3979 parool on "mikihiir" ilma jutumärkideta icon_smile.gif

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 25.08.2006 16:43:54 vasta tsitaadiga

täna õhtul uus mäng ka hakkab?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.08.2006 19:54:28 vasta tsitaadiga

võiks teha küll, mul on jube igav siin ETC'l icon_razz.gif
on veel tahtjaid? siis resetiks time ära ja alustaks algusest.

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 28.08.2006 17:26:05 vasta tsitaadiga

qkk, teeks õhtul kella 18.00-ist mängu?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 21:54:12 vasta tsitaadiga

kellelgi on täna unetu öö?? võiks pisut madistada (OTTD tõttu saanud harjumuseks kell 6 hommikul magama minna icon_lol.gif )
sai üle pika aja mängu proovitud, cool.hot servus sai valemiga coop+väga suured stationid+palju aega isegi ühele vennikesele järele jõuda, kelle firma väärtus oli juba 5 milli $ sel hetkel kui alustasime 8)

jaah...meie riaak'iga oleme naftašheigid, veame üle kogu 1024*1024 kaardi naftat ühte punkti 8)
üks asi võiks küll pisut teisiti olla: custom made stationid jäävad väikseks kui sinna korraga 20+ rongi viia icon_razz.gif (ja me ei hakka siin fooridest rääkima)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.08.2006 21:55:31 vasta tsitaadiga

kivi89, võiks ju isegi? Mis aastaga alustame?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 30.08.2006 22:03:04 vasta tsitaadiga

tuleks kampa icon_biggrin.gif andke teada
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.08.2006 22:03:50 vasta tsitaadiga

CHE 1. serverisse (see parooliga..)
Ma ka kohe varsti kohal - tõmban. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 22:08:38 vasta tsitaadiga

kas tuleb veel keegi?? 4 annab juba mängu mõõdu välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 30.08.2006 22:13:35 vasta tsitaadiga

mis se parjool on?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qkk
HV vaatleja
qkk

liitunud: 01.03.2005




sõnum 30.08.2006 22:31:57 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
mis se parjool on?

qkk kirjutas:
nüüdsest siis server1 ehk 194.126.124.68:3979 parool on "mikihiir" ilma jutumärkideta


ise kahjuks ei saa osa võtta, kuna homme vaja kooli minna.

_________________
möh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2006 22:48:11 vasta tsitaadiga

kivi89 kirjutas:
jaah...meie riaak'iga oleme naftašheigid, veame üle kogu 1024*1024 kaardi naftat ühte punkti 8)
üks asi võiks küll pisut teisiti olla: custom made stationid jäävad väikseks kui sinna korraga 20+ rongi viia icon_razz.gif (ja me ei hakka siin fooridest rääkima)
amatöörid icon_razz.gif
20'e rajaga saab vägagi palju ära teha (rahus saab sinna 400 rongi käima panna üle 1024x1024 mapi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.08.2006 01:49:46 vasta tsitaadiga

konkurents puudub. icon_cry.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.