Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 309, 310, 311  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 07:26:22 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
vaatasin hotu kõik RTSid läbi, lisaks veel kõik muud vähegi võimalikud variandid... ja sellist ikka ei leidnud :S pool päeva sellega tegelenud juba icon_smile.gif


Sul oli suht "äge" ja huvitav päev.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 08:26:11 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:

Sul oli suht "äge" ja huvitav päev.


sa nüüd kujutad ette, et ma muud ei teinudki? LOL

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 09:08:15 vasta tsitaadiga

windowsi mäng?
dosi mäng?
aasta umbes?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 21.07.2006 19:26:03 vasta tsitaadiga

Windows,2002,Normoes,Fanato,Parano,Schyzo,Psycho
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 19:52:50 vasta tsitaadiga

A.R.S.E.N.A.L "Extended Power" ?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 21.07.2006 20:42:49 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi, viska järgmine pilt.
Ja see on mees, kes kaebas, et liiga raske pilt
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 20:49:36 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Lõpuks ometi, viska järgmine pilt.
Ja see on mees, kes kaebas, et liiga raske pilt

No.. ole nüüd. See pilt OLI heas mõttes haige.

Minult selline tore pilt. Pealkirjaks "Nilbus".
http://img236.imageshack.us/img236/5764/nilbuszh2.png
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.07.2006 20:52:58 vasta tsitaadiga

prey? kahtlen sügavalt aga noh ikkagi - pakkumine on pakkumine icon_razz1.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 20:53:07 vasta tsitaadiga

x-com apocalypse?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 21.07.2006 20:53:46 vasta tsitaadiga

Esimene arvamus oleks Morrowwind ning teine järgi X-COM 3: Apocalypse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 20:57:33 vasta tsitaadiga

või siis on see viimane seeria, krt nimi ei tule meelde. sai isegi demot proovitud icon_confused.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 21:06:33 vasta tsitaadiga

Ei ole ükski neist. AHAHAhaaa (ps. tegu pole mingi modiga, mängu standard-versioonist pilt).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.07.2006 12:45:36 vasta tsitaadiga

Arvamisel küll pilt :
Timberg kirjutas:

http://img236.imageshack.us/img236/5764/nilbuszh2.png

Ent lisaks ühe vahepala icon_razz.gif
http://www.zippyvideos.com/6548600795646636/df/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 22.07.2006 15:45:04 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Valdars kirjutas:
Lõpuks ometi, viska järgmine pilt.
Ja see on mees, kes kaebas, et liiga raske pilt

No.. ole nüüd. See pilt OLI heas mõttes haige.

Minult selline tore pilt. Pealkirjaks "Nilbus".
http://img236.imageshack.us/img236/5764/nilbuszh2.png

Arx Fatalis?
Kui ei ole siis äkki midagi myst seeriast?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 15:47:46 vasta tsitaadiga

Ai Arx Fatalis ega Myst seeria liige.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 15:52:10 vasta tsitaadiga

ma olen seda elukat näinud raudselt. üpris hiljuti veel, aga krt ei ühenda ära thumbs_down.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.07.2006 16:33:30 vasta tsitaadiga

ega see miskise mängu mod pole?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:43:33 vasta tsitaadiga

Pilt on pärit originaalmängust, ühtegi modi pole kasutatud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 23:00:20 vasta tsitaadiga

Nilbe pilt.. icon_biggrin.gif Äkki annad veel vihjeid?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 23:29:49 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Nilbe pilt.. :D Äkki annad veel vihjeid?

See pilt on kuradi nilbe, kui esimest korda nägin, siis oli kohe teada, et see pilt peab siia teemasse jõudma.

vihje.. mäng pärit 2005 aastast (ja üks HV kasutaja soovis seda osta mõned päevad tagasi).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 05:57:48 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
või siis on see viimane seeria, krt nimi ei tule meelde. sai isegi demot proovitud icon_confused.gif


UFO: Aftershock

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 11:09:40 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
UFO: Aftershock

See ta on.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 11:44:28 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/ocuser/paanika.jpg

mis mäng?

btw oskab keegi öelda miks graafika selline on? icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 23.07.2006 11:53:09 vasta tsitaadiga

kunagi oli mul mcm2-es nii, et modelid puudusid, ainult terkstuiurid lasid ringi icon_lol.gif

1nsane icon_question.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 12:12:03 vasta tsitaadiga

ei ole 1nsane, aga lähedale

alguses olid mul 84.midagi driverid, siis oli lihtsalt maapind ruuduline ja paistis läbi kohati. panin kõige uuemad 91.midagi ja tulemust te näete icon_confused.gif peab vist mingeid vanemaid drivereid proovima. mäng ise on ka patchitud...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 23.07.2006 12:14:46 vasta tsitaadiga

OCUser, Mis video sul on. Siis oskan soovitada. Kui Nvidia Geforce on siis t6mba 66.93 thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 12:19:30 vasta tsitaadiga

snOOp-- kirjutas:
OCUser, Mis video sul on. Siis oskan soovitada. Kui Nvidia Geforce on siis t6mba 66.93 thumbs_up.gif


miks just need? video on profiilis

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 23.07.2006 12:32:36 vasta tsitaadiga

päris paljudel kaartidel on jamad kõige uuemate driveritega nagu nt. gforce mx440-l oli kunagi...

oot, oot, oot...kas tegu on ikka mingi crossi mänguga[checkpoint run jne.]??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 12:34:52 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:

oot, oot, oot...kas tegu on ikka mingi crossi mänguga[checkpoint run jne.]??


ütlen niipalju, et mängus on kõige tähtsamad asjad nelivedu ja kompass icon_wink.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 23.07.2006 12:41:23 vasta tsitaadiga

OCUser, Nende driveritega saab hertze muuta. Mitte ei ole default. Proovi
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 12:42:54 vasta tsitaadiga

snOOp-- kirjutas:
OCUser, Nende driveritega saab hertze muuta. Mitte ei ole default. Proovi


icon_eek.gif mis need hertzid siia puutuvad? ja üldse icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2006 12:45:32 vasta tsitaadiga

Screamer 4x4
http://www.gamerankings.com/htmlpages3/436471.asp

hakkan järgmist otsima


viimati muutis Winterwind 23.07.2006 12:45:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 12:45:54 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Screamer 4x4
review: http://www.gamerankings.com/htmlpages3/436471.asp


täiesti õige

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[toom]
HV vaatleja
[toom]

liitunud: 07.05.2005




sõnum 23.07.2006 12:48:09 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
http://www.zone.ee/ocuser/paanika.jpg

mis mäng?

btw oskab keegi öelda miks graafika selline on? icon_eek.gif icon_lol.gif


screamer 4x4
edit: jõuti ette juba :/

_________________
^^
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2006 12:51:13 vasta tsitaadiga


3rd person/action peli, lõigatud pilt
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 13:20:44 vasta tsitaadiga

FFS, ei taha eriline praty crasher olla, aga krt ma ei salli neid lõigatud pilte.. Tehke siis pilte actionist vms mitte taevast ffs. See võib vabalt olla World Of Warcraft ju.. Kuid samas vb ka mingi pacman 3D. -.-
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 13:23:59 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
FFS, ei taha eriline praty crasher olla, aga krt ma ei salli neid lõigatud pilte.. Tehke siis pilte actionist vms mitte taevast ffs. See võib vabalt olla World Of Warcraft ju.. Kuid samas vb ka mingi pacman 3D. -.-

Eks need vihmapiiskade pildid on jah.. küsitava väärtusega.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.07.2006 13:31:25 vasta tsitaadiga

Üldiselt võiks jah olla sellised pildid, mida väikese nuputamise ja loogilise mõtlemisega saab ära arvata isegi mängu ise mängimata. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2006 13:42:37 vasta tsitaadiga

whainerid - kes mänginud on see arvab nagunii ära.
või mis see oleks normaalne kui paneks koos "näidikutega"?
mis point sel teemal siis oleks? "koguläbustadesposte"?

kes mänginud ei ole see loomulikult EI TEA.
ja kes ei tea see ärgu vingugu - ma ka kõike ei tea icon_confused.gif


näe panin suurema, kui ikka keegi ära ei arva siis panen äkki nime ja googli vasted ka juurde?
teab äkki veel keegi mõnda 3rd person mängu kus selline taevas? ega neid ERITI ei ole küll icon_exclaim.gif

btw misajast wow 3rd person/action on?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 23.07.2006 14:13:13 vasta tsitaadiga

Heavy Metal F.A.K.K. 2

viimati muutis NLO 23.07.2006 14:57:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 14:16:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mis point sel teemal siis oleks? "koguläbustadesposte"?

See point on sellel teemal ju nagunii - kes tahab pakub iga pildikohta kas täiesti huupi või teadlikult valet asja ja post kirjas. (ja mitte vähe ei tehta kahh ju nii + "pange ruttu järgmine" postid jne.)

A'la pakun, et su pilt järsku max payne 2'st? Ohh ei olegi või icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 14:48:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
whainerid - kes mänginud on see arvab nagunii ära.
või mis see oleks normaalne kui paneks koos "näidikutega"?
mis point sel teemal siis oleks? "koguläbustadesposte"?
kes mänginud ei ole see loomulikult EI TEA.

Ega ikka ei arva küll.

Kui konkreetne pilt on täiesti ilmetu või pärit mingist pimedast nurgast, kuhu ainult väga meeleheitel inimesed mängus vaatavad, siis on päris tõenäoline, et ainuke algse PILDI järgi ära-arvaja on see, kes pildi ise postitas.

Rääkides postituste kogumisest, saaks ka sind (või ükskõik keda) selles süüdistada. Postitad näiteks halva pildi, saad kindel olla selles, et keegi pole sellega rahul, bitchid natuke, postitad parema pildi. Fleim jätkub, postitused tulevad, inimesed lähevad närvi, teised irvitavad.

Tead.. selle teema kallal saaks ilkuda aegade lõpuni. Ei eksisteeri foorumit, kus teemad vahel offtopicu poole liikuma hakka.


Teemasse tagasi.. paluks uut pilti.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 23.07.2006 14:57:17 vasta tsitaadiga

Palun

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.07.2006 15:16:46 vasta tsitaadiga

indyana jones?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.07.2006 15:18:18 vasta tsitaadiga

far cry?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 15:42:32 vasta tsitaadiga

Civilization 4 mingi videoklipp vms.kui midagi avastad valmis saad? icon_biggrin.gif Tundub kuidagi sellemoodi värvid ja grafa kuigi mängind ise pole.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiiver
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2003




sõnum 23.07.2006 15:45:25 vasta tsitaadiga

Paradise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 23.07.2006 15:56:21 vasta tsitaadiga

kiiver kirjutas:
Paradise.


See ta on

ps. Väga lahe mäng minuarust. Soovitan kõigile adventure fännidele
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2006 15:58:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kui konkreetne pilt on täiesti ilmetu või pärit mingist pimedast nurgast, kuhu ainult väga meeleheitel inimesed mängus vaatavad, siis on päris tõenäoline, et ainuke algse PILDI järgi ära-arvaja on see, kes pildi ise postitas

ja-jah kohe näha, et mänginud ei ole - see konkreetne koht on seal mängus nn must have, seal PEAB käima
ja seda taevast + kahte kuud nägema. aga sina seda ei tea, sa ju ei teadnud seda mängu
ja mis kõige jubedam - näe mõni oli isegi mänginud ja teadis
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 16:20:29 vasta tsitaadiga

Vaat, asi selline Winterwind. Point ongi selline, et inimesed ei pea olema seda mänginud, vaid nad otsivad netist. Ära saa valesti aru, lihtsalt väljendasin oma arvamust.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 309, 310, 311  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.