Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 11:24:56 vasta tsitaadiga

Pentium 75 Mhz
PII 266 Mhz
PII 233 Mhz
PII 350 Mhz
AMD Athlon tb 1400
Lõpuks sain intelist lahti
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 29.05.2006 09:22:00 vasta tsitaadiga

2x PI 133mhz
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.05.2006 23:39:36 vasta tsitaadiga

intel pentium 4 HT 3,0GHz
AMD Athlon 3700+ 2,2GHz

järgmine tuleb conroe icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2006 23:24:22 vasta tsitaadiga

erxe kirjutas:
erxe kirjutas:
Pentium 166 MMX
AMD 333MHz
mõne kuu kuni emaplaadi surmani käis ka Celeron 300A@450MHz

Duron 1100 MHz
Duron 1600 MHz käis lõpus kui Athlon XP 1900+
Athlon XP2600+@2300MHz Barton


Sinna esimesse ritta lisaks ka ühe 500MHz AMD veel

A64 3200+ lisandus 2 nädalat tagasi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 02.06.2006 17:01:06 vasta tsitaadiga

386
486
PII 450Mhz
PI 133Mhz
PI 166Mhz
PII 266Mhz
PIII 933Mhz
Celeron 1,4Ghz
PII 350Mhz
PII 350Mhz

Ja kõik on jooksvad arvutit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 02.06.2006 17:44:34 vasta tsitaadiga

Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
1) Commodore 64C - MOS6510 - 1MHz (1991)
2) Commodore 128D - MOS8510 - 2MHz (1994)
3) Amstrad PC2086 - 086 - 8MHz (1995)
4) 386 SX 25MHz (1996)
5) Pentium MMX 200MHz (1997)
6) Athlon Thunderbird 1.0GHz (2001)
7) AthlonXP Palomino 2000+ (2003)
8) AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9) Athlon64 Venice 3500+ (2005)

Hetkel aga on korteris Venice'ile lisaks veel täiesti töökorras:
*) Commodore 128D - MOS8510 - 2MHz
*) Amstrad PC2086 - 086 - 8MHz
*) Amiga 500
*) Pentium III 450MHz
*) Pentium III 667MHz
*) Athlon Thunderbird 1.0GHz
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 18:25:31 vasta tsitaadiga

Juku -1Mhz?
AMD K6-2 533MHz@550MHz (praegugi kodus kohtvõrgus)
AMD AthlonXP-M 2500+ (sama mis profiilis,siiamaani ajab asja ära)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 07.06.2006 12:37:46 vasta tsitaadiga

1) PI 150MHz Soc8
2) PIII 999 MHz
2.2) PIII 751 MHz (Prose sama)
3) AMDduron 700MHz

_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 10:13:41 vasta tsitaadiga

algul intel, pärast amd icon_lol.gif
1. 400mhz intel celeron soc.370
2. 2.4gb intel celeron soc.478
3. A +3000 amd soc.939
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 14:27:15 vasta tsitaadiga

Nimekiri täienes:

P1 166MHz MMX
P4 3GHz Prescott
Celeron 1,7GHz "Villamatt" jooksis ilusti 2,3GHz peal
P4 1,8GHz "Põhjapuu" jookseb ilusti 2,5GHz peal thumbs_up.gif

Pluss veel paarkümmend alla 200MHz proset kollektsioonis icon_lol.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 19:52:07 vasta tsitaadiga

AMD K6-II 400MHz
Intel Pentium 4 2GHz (400FSB)
AMD AthlonXP 2500+ barton
AMD AthlonXP 2500+ barton (lahtised kordajad)
AMD s754 Sempron64 2800+
Intel Pentium M740 (Dothan) 1,73GHz
Intel Pentium 4 2,4GHz (800FSB)
Intel Celeron 2,6GHz (400FSB)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 06.07.2006 19:56:35 vasta tsitaadiga

intel 486 33Mhz
pentium 100 Mhz
pentium3 450Mhz (hetkel kasutuses)

Järgmiseks plaanin osta amd aga ootan ennem kuu lõpu ära ja vaatan kuidas hinnad jäävad.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 13:44:56 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
486sx 33MHz
P100
P4A 2.0GHz
AMD Athlon 64 3000+ win

+lisaks mis on olnud, aga mitte põhiarvutis: mõned p75, p100, p120(need kinkisin ära. üks p100 veel alles) ja hetkel kodus ka komplektne 486(amd prosega).

AMD Athlon 64 3000+ venice
vahetasin, kuna sain 1 1le. järgmisena tahaks intelit, aga arvatavasti siiski natuke võimsam 939.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 10.07.2006 18:07:36 vasta tsitaadiga

Bratac kirjutas:
Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
...
8. AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9. Athlon64 Venice 3500+ (2005)

Listiga liitus:
10. Athlon64 San-Diego 3700+ (2006)
(jep, cache'i erinevust tunda tegelikult siiski eriti pole icon_sad.gif )
Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 18:39:07 vasta tsitaadiga

Bratac kirjutas:
Bratac kirjutas:
Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
...
8. AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9. Athlon64 Venice 3500+ (2005)

Listiga liitus:
10. Athlon64 San-Diego 3700+ (2006)
(jep, cache'i erinevust tunda tegelikult siiski eriti pole icon_sad.gif )
Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast.


raw-power paneb ka paadunud AMD fänne usku muutma icon_wink.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 10.07.2006 18:54:55 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz

Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne.


Peale P4 3.0 GHz mis praegu PC's lisandus veel 2.0GHz Intel Core Duo (MacBook'is).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 10.07.2006 19:33:32 vasta tsitaadiga

1)Intel Pentium MMX 200mhz
2)Amd Duron 1.0ghz
3)Celeron D 2.4@2.8ghz
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 19:44:22 vasta tsitaadiga

386
Penna I 100mhz
Penna I 133Mhz@200Mhz wOOOOOt

::: New Generation :::
2,4Ghz Penna Northwood
1,8Ghz A64 3000+
2,4Ghz A64 3800+
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 11.07.2006 14:13:41 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Bratac kirjutas:

Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast.

raw-power paneb ka paadunud AMD fänne usku muutma icon_wink.gif

Tjah, nii see on. Conroe on tehniliselt siiski väga bro asjandus. Aga ei, esialgu ma siiski pimedale poolele ei alistu! icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 15:10:50 vasta tsitaadiga

Intel Pentium M 2,2GHz
AMD Athlon XP2800+ Barton
AMD Athlon XP1800+ T-bred
Intel Pentium 4 3.0GHz
AMD Athlon64 3000+ Winchester
AMD Athlon64 3200+ Venice
AMD Opteron 144
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 18:27:01 vasta tsitaadiga

Pentium 3 1,4ghz
Pentium 4 2,4ghz
A64 3200+ 2,0ghz
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 22:37:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
miske kassetiga töötav masin, ei tea proset..
p100
p166mmx
p3 450
amd xp 3000+

lisandus Intel Core Duo T2400 (1,83 GHz)

kasutusest põgusalt läbi-käinud ka p200 ja miske müstiline p180
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 15:18:04 vasta tsitaadiga

eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle
a64 3000+ venice
a64 3000+ winchester
intel pentium M 740 dothan <-põles...
intel pentium M 740 <-hetkel
a64 3800+ venice
a64 3000+ winchester
opteron 144
a64 3200+ winchester
P4 2,66ghz 1mb LGA775 w000t icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif - ajutine prose, järgmine on....teate isegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 15:20:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle ...

Et oligi sul selline üleminek või 466 ->a64 peale?
Lihtsalt et midagi vahepealset ei oldki või thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 15:25:59 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
tsitaat:
...eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle ...

Et oligi sul selline üleminek või 466 ->a64 peale?
Lihtsalt et midagi vahepealset ei oldki või thumbs_up.gif
no emme-issi ostsid 1999 aastal celeron 466 komplekti, sellega ajasin läbi 5 aastat ja 2004 suvel ostsin oma suvel saadud palga eest soc754 komplekti 8) Celeroni ja a64 vahel polnud sellepärast midagi, kuna ei jaganud arvutiasjandusest mõhkugi ja ei osanud uurida/tahtagi paremat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:44:26 vasta tsitaadiga

Minu arsenalis on/olid sellised isendid:
1) Intel Pentium 3 800mhz jne.
2) Intel Pentium 4 1.8Ghz, soc.478, 512kb ''Northwood''
3) AMD Turion64 ML-34 1.8Ghz, soc.754, 1mb, ''Lancaster''
4) Intel Pentium 4 1.6Ghz @ 2.8Ghz, soc.478, 512kb, OC 75%, ''Northwood''
5) Intel Pentium 4 Prescott 3.0Ghz @ 3.8Ghz, soc. 478 jne.
6) AMD Opteron 148 2.2Ghz, soc.939, 1mb, ''Venus'' HETKEL KASUTUSEL

Tulevik 7) Intel Core2 Duo E6600 vast, juba ootan seda aega. icon_biggrin.gif


viimati muutis raul. 12.07.2006 16:56:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:48:06 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
Intel Pentium E6600
w000t icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:50:56 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
Intel Pentium E6600
w000t icon_eek.gif

ega jah wooot tegelt tahaks midagi karmimat aga hinnad vist muutuvad ka siis vägagi karmiks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:55:09 vasta tsitaadiga

see "w00t" oli mõeldud natuke teistpidi. See pole pentium, vaid Core2 Duo. 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:57:01 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
see "w00t" oli mõeldud natuke teistpidi. See pole pentium, vaid Core2 Duo. 8)

aa ok ups icon_redface.gif läks väheke nihu parandatud see viga. tänan. palav ilm vist kammib era. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2006 22:52:12 vasta tsitaadiga

Algus hakkas 286 40mhz (jah 40) siiani töötab
siis oli 386SX mida sai klokatud 40mhx
siis erinevad amd-intel 66-100mhz
P133
P166
P233 (266)
siis tuli hüpe Athlon 1,2
ja nüüd on need mis on profiilis
enamik neist künadest on veel kusagil täiesti töökorras, juppe 150 korda ringi tõstetud

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 13.07.2006 11:54:05 vasta tsitaadiga

Intel celeron 733MHz-i(kellatud 825MHz-i peale)
AMD Sempron 3000+ 1.8GHz-i (kellatud 2.2GHz-i peale)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 15:25:52 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
algul intel, pärast amd icon_lol.gif
1. 400mhz intel celeron soc.370
2. 2.4gb intel celeron soc.478
3. A +3000 amd soc.939(KASUTUSES)


->siia lisandub 800mhz intel[neti jaoks], et minu arvuti alati vaba oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 16:20:53 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
1. Intel Pentium 133Mhz
2. Intel Celeron 1300Mhz
3. AMD Sempron 2800+ (2000Mhz)
3.1. Cyrix 686 200Mhz
3.2. Intel Pentium 166Mhz
3.3. AMD 486 100Mhz (garantii kleebis kah peal, a mul selline karvane tunne, et garantii ei kehti enam, kuigi kleebis on terve)


3.4 Intel Celeron 1.7Ghz - sellest teen multimeedia arvuti icon_wink.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 13.07.2006 16:31:52 vasta tsitaadiga

1. Pentium 1 (166mhz)
2. Celeron (266mhz)
3. Duron (900mhz)
4. Athlon (1800mhz=2200+)
5. Celeron D (2800mhz)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.07.2006 08:25:13 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146
Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v


Celeron D331 2,66ghz Prescott
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 22:22:23 vasta tsitaadiga

dexter666 kirjutas:
1.P 166mhz@225mhz
2.Celeron 266mhz
3.P2 350mhz
4.P3 500mhz
5.Celeron 2.0ghz@2,67ghz
6.AMD Sempron 2800+@3200+

7. Lisandus A64 soc939 Amd Athlon 3200+ Venice
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 19.07.2006 22:54:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1997
Pentium 120
1998
Pentium 200 MMX
1999
AMD K6-2-333
2000
AMD K6-2-450
AMD K6-III-450
2001
Celeron 800@1120
2002
Celeron 1700@1870
Pentium 4 1800A@2632
2003
Athlon XP 2500+@2.31 GHz
2004
Athlon 64 3000+@2.2 GHz Newcastle-C0 S754
Athlon 64 3000+@2.4 GHz Newcastle S754
Athlon 64 3000+@2.31 GHz Winchester S939
2005
Athlon 64 3200+@2.46 GHz Winchester S939
Athlon 64 3200+@2.5 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3500+@2.655 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3000+@2.645 GHz Venice E6 S939
Athlon 64 X2 3800+@2.7 GHz Manchester S939

2006
Sempron 64 3400+ @2.615 Manila AM2 ootan 23.07.06 icon_biggrin.gif

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 00:33:48 vasta tsitaadiga

Oeh... ei viitsigi enam üles lugeda icon_biggrin.gif

1. Intel 286 0-40MHz (isegi ei mäleta icon_biggrin.gif)
2. Intel 286 45MHz
3. Intel 386 66MHz
4. Intel 486 89MHz
5. Intel Pentium 1 90MHz
6. Intel Pentium 1 100MHz
7. Intel Pentium 1 100MHz
8. Intel Pentium 1 133MHz
9. Intel Pentium 1 133MHz
10. Intel Pentium 1 133MHz
11. Intel Pentium 1 MMX 166MHz
12. Intel Pentium 1 MMX 166MHz
13. Intel Pentium 2 MMX 200MHz
14. Intel Pentium 2 MMX 233MHz
15. Intel Pentium 2 MMX 266MHz
16. Intel Celeron 2 MMX 300MHz
17. Intel Pentium 2 MMX 300MHz
18. Intel Pentium 2 MMX 333MHz
19. Intel Pentium 2 MMX 400MHz
20. Intel Pentium 3 450MHz
21. Intel Pentium 3 450MHz
22. AMD Athlon 64 3200+ (2GHz)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.07.2006 20:29:36 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
1.P2 266mhz
2.amd duron 650mhz
3.amd ahtlon xp 1800+
4.amd ahtlos xp 2800+
5.P1 166@233mhz icon_lol.gif
6.amd ahtlon xp 1800 [palo.] (alles)
7.Mobil Sempreon 3100+ ( alles )
8.Pentium PRO 233mhz

9.Amd Ahtlon Xp 2500+
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 00:18:58 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"
s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"

+ Apple 900MHz PowerPC G3

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.07.2006 00:20:49 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146
Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v
Celeron D331 2,66ghz Prescott


Intel Pentium D930 3,0ghz Presler
Intel C2D E6600 kohe kohe. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 00:23:10 vasta tsitaadiga

Sul ikka veab icon_biggrin.gif Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.07.2006 01:21:35 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Sul ikka veab icon_biggrin.gif Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume.


Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. icon_smile.gif Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 23:04:09 vasta tsitaadiga

intel p1 75Mhz
AMD duron 750
AMD duron 750
AMD athlon XP1700+
AMD athlon XP2000+
(hetkel osad antiigid kokku ladumisel)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 28.07.2006 23:46:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1997
Pentium 120
1998
Pentium 200 MMX
1999
AMD K6-2-333
2000
AMD K6-2-450
AMD K6-III-450
2001
Celeron 800@1120
2002
Celeron 1700@1870
Pentium 4 1800A@2632
2003
Athlon XP 2500+@2.31 GHz
2004
Athlon 64 3000+@2.2 GHz Newcastle-C0 S754
Athlon 64 3000+@2.4 GHz Newcastle S754
Athlon 64 3000+@2.31 GHz Winchester S939
2005
Athlon 64 3200+@2.46 GHz Winchester S939
Athlon 64 3200+@2.5 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3500+@2.655 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3000+@2.645 GHz Venice E6 S939
Athlon 64 X2 3800+@2.7 GHz Manchester S939


2006
Sempron 64 3400+ @2.615 Manila AM2
Athlon 64 X2 3800+ Windsor AM2
Core 2 Duo E6600 Conroe LGA775 jargmine icon_biggrin.gif

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.07.2006 23:50:24 vasta tsitaadiga

AMD k6-2 533MHz
AMD AthlonXP 2500+ 1833MHz
AMD Athlon64 s939 3500+ 2200MHz

Ehk siis puhas ati+amd arvutite seeria thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 00:36:23 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
Sul ikka veab icon_biggrin.gif Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume.


Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. icon_smile.gif Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata. icon_wink.gif


333MHz ja P2 pole mingid unikuumid. Neid mul seisab terve käputäis hetkel lauaall. Aga noh, ega mul üldse järsk pöörd, kui peale oma vana P3 logu ostsin selle AMD 64 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 30.07.2006 20:11:09 vasta tsitaadiga

Aasta 1999 - Pentium MMX, 233 MHz
Aasta 2002 - Pentium 2, 450 MHz
Aasta 2004 - Pentium 4, 3000 MHz
Lähitulevik - Conroe E6300, 1860 MHz. Loodan, et klokub hästi, saaks siis 3000MHz peal jooksutada. Muidu on nats imelik, et uus prose, aga MHz palju vähem, mis sest et "jõudu" on palju rohkem.

Nagu näha olen Intelist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 21:55:09 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Evil kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
Sul ikka veab icon_biggrin.gif Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume.


Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. icon_smile.gif Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata. icon_wink.gif


333MHz ja P2 pole mingid unikuumid. Neid mul seisab terve käputäis hetkel lauaall. Aga noh, ega mul üldse järsk pöörd, kui peale oma vana P3 logu ostsin selle AMD 64 icon_biggrin.gif

Ma kasutasin ka mõni kuu tagasi natuke aega pentium 1-te... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.