|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
28.05.2006 11:24:56
|
|
|
Pentium 75 Mhz
PII 266 Mhz
PII 233 Mhz
PII 350 Mhz
AMD Athlon tb 1400
Lõpuks sain intelist lahti
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Da QoX
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006
|
29.05.2006 09:22:00
|
|
|
2x PI 133mhz
_________________ haxx
Kõik uus teretulnud. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
30.05.2006 23:39:36
|
|
|
intel pentium 4 HT 3,0GHz
AMD Athlon 3700+ 2,2GHz
järgmine tuleb conroe
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxe
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002
|
31.05.2006 23:24:22
|
|
|
| erxe kirjutas: |
| erxe kirjutas: |
Pentium 166 MMX
AMD 333MHz
mõne kuu kuni emaplaadi surmani käis ka Celeron 300A@450MHz
Duron 1100 MHz
Duron 1600 MHz käis lõpus kui Athlon XP 1900+
Athlon XP2600+@2300MHz Barton |
Sinna esimesse ritta lisaks ka ühe 500MHz AMD veel |
A64 3200+ lisandus 2 nädalat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
02.06.2006 17:01:06
|
|
|
386
486
PII 450Mhz
PI 133Mhz
PI 166Mhz
PII 266Mhz
PIII 933Mhz
Celeron 1,4Ghz
PII 350Mhz
PII 350Mhz
Ja kõik on jooksvad arvutit
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bratac
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2001
|
02.06.2006 17:44:34
|
|
|
Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
1) Commodore 64C - MOS6510 - 1MHz (1991)
2) Commodore 128D - MOS8510 - 2MHz (1994)
3) Amstrad PC2086 - 086 - 8MHz (1995)
4) 386 SX 25MHz (1996)
5) Pentium MMX 200MHz (1997)
6) Athlon Thunderbird 1.0GHz (2001)
7) AthlonXP Palomino 2000+ (2003)
8) AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9) Athlon64 Venice 3500+ (2005)
Hetkel aga on korteris Venice'ile lisaks veel täiesti töökorras:
*) Commodore 128D - MOS8510 - 2MHz
*) Amstrad PC2086 - 086 - 8MHz
*) Amiga 500
*) Pentium III 450MHz
*) Pentium III 667MHz
*) Athlon Thunderbird 1.0GHz
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
02.06.2006 18:25:31
|
|
|
Juku -1Mhz?
AMD K6-2 533MHz@550MHz (praegugi kodus kohtvõrgus)
AMD AthlonXP-M 2500+ (sama mis profiilis,siiamaani ajab asja ära)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddario
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
07.06.2006 12:37:46
|
|
|
1) PI 150MHz Soc8
2) PIII 999 MHz
2.2) PIII 751 MHz (Prose sama)
3) AMDduron 700MHz
_________________ daddario@debianx:~$ |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
08.06.2006 10:13:41
|
|
|
algul intel, pärast amd
1. 400mhz intel celeron soc.370
2. 2.4gb intel celeron soc.478
3. A +3000 amd soc.939
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
08.06.2006 14:27:15
|
|
|
Nimekiri täienes:
P1 166MHz MMX
P4 3GHz Prescott
Celeron 1,7GHz "Villamatt" jooksis ilusti 2,3GHz peal
P4 1,8GHz "Põhjapuu" jookseb ilusti 2,5GHz peal
Pluss veel paarkümmend alla 200MHz proset kollektsioonis
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
06.07.2006 19:52:07
|
|
|
AMD K6-II 400MHz
Intel Pentium 4 2GHz (400FSB)
AMD AthlonXP 2500+ barton
AMD AthlonXP 2500+ barton (lahtised kordajad)
AMD s754 Sempron64 2800+
Intel Pentium M740 (Dothan) 1,73GHz
Intel Pentium 4 2,4GHz (800FSB)
Intel Celeron 2,6GHz (400FSB)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
06.07.2006 19:56:35
|
|
|
intel 486 33Mhz
pentium 100 Mhz
pentium3 450Mhz (hetkel kasutuses)
Järgmiseks plaanin osta amd aga ootan ennem kuu lõpu ära ja vaatan kuidas hinnad jäävad.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.07.2006 13:44:56
|
|
|
| rewer kirjutas: |
486sx 33MHz
P100
P4A 2.0GHz
AMD Athlon 64 3000+ win
+lisaks mis on olnud, aga mitte põhiarvutis: mõned p75, p100, p120(need kinkisin ära. üks p100 veel alles) ja hetkel kodus ka komplektne 486(amd prosega). |
AMD Athlon 64 3000+ venice
vahetasin, kuna sain 1 1le. järgmisena tahaks intelit, aga arvatavasti siiski natuke võimsam 939.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bratac
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2001
|
10.07.2006 18:07:36
|
|
|
| Bratac kirjutas: |
Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
...
8. AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9. Athlon64 Venice 3500+ (2005) |
Listiga liitus:
10. Athlon64 San-Diego 3700+ (2006)
(jep, cache'i erinevust tunda tegelikult siiski eriti pole )
Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
10.07.2006 18:39:07
|
|
|
| Bratac kirjutas: |
| Bratac kirjutas: |
Mu põhiarvutid on läbi aegade olnud järgmised:
...
8. AthlonXP Barton 3000+ (2004)
9. Athlon64 Venice 3500+ (2005) |
Listiga liitus:
10. Athlon64 San-Diego 3700+ (2006)
(jep, cache'i erinevust tunda tegelikult siiski eriti pole )
Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast. |
raw-power paneb ka paadunud AMD fänne usku muutma
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
10.07.2006 18:54:55
|
|
|
| djdeep kirjutas: |
1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz
Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne. |
Peale P4 3.0 GHz mis praegu PC's lisandus veel 2.0GHz Intel Core Duo (MacBook'is).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
10.07.2006 19:33:32
|
|
|
1)Intel Pentium MMX 200mhz
2)Amd Duron 1.0ghz
3)Celeron D 2.4@2.8ghz
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
10.07.2006 19:44:22
|
|
|
386
Penna I 100mhz
Penna I 133Mhz@200Mhz wOOOOOt
::: New Generation :::
2,4Ghz Penna Northwood
1,8Ghz A64 3000+
2,4Ghz A64 3800+
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bratac
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2001
|
11.07.2006 14:13:41
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Bratac kirjutas: |
Järgmine saab ilmselt olema miski X2 AM2 anti-HT'ga prose:-P
Inteli poole ma ei vaata põhimõtteliselt selle firma (eksklusiiv-)müügipraktika viljelemise pärast. |
raw-power paneb ka paadunud AMD fänne usku muutma  |
Tjah, nii see on. Conroe on tehniliselt siiski väga bro asjandus. Aga ei, esialgu ma siiski pimedale poolele ei alistu!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.07.2006 15:10:50
|
|
|
Intel Pentium M 2,2GHz
AMD Athlon XP2800+ Barton
AMD Athlon XP1800+ T-bred
Intel Pentium 4 3.0GHz
AMD Athlon64 3000+ Winchester
AMD Athlon64 3200+ Venice
AMD Opteron 144
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
11.07.2006 18:27:01
|
|
|
Pentium 3 1,4ghz
Pentium 4 2,4ghz
A64 3200+ 2,0ghz
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2006 22:37:57
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
miske kassetiga töötav masin, ei tea proset..
p100
p166mmx
p3 450
amd xp 3000+ |
lisandus Intel Core Duo T2400 (1,83 GHz)
kasutusest põgusalt läbi-käinud ka p200 ja miske müstiline p180
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.07.2006 15:18:04
|
|
|
eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle
a64 3000+ venice
a64 3000+ winchester
intel pentium M 740 dothan <-põles...
intel pentium M 740 <-hetkel
a64 3800+ venice
a64 3000+ winchester
opteron 144
a64 3200+ winchester
P4 2,66ghz 1mb LGA775 w000t - ajutine prose, järgmine on....teate isegi
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
12.07.2006 15:20:36
|
|
|
| tsitaat: |
...eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle ... |
Et oligi sul selline üleminek või 466 ->a64 peale?
Lihtsalt et midagi vahepealset ei oldki või
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.07.2006 15:25:59
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| tsitaat: |
...eleron 466mhz
a64 3000+ newcastle ... |
Et oligi sul selline üleminek või 466 ->a64 peale?
Lihtsalt et midagi vahepealset ei oldki või  |
no emme-issi ostsid 1999 aastal celeron 466 komplekti, sellega ajasin läbi 5 aastat ja 2004 suvel ostsin oma suvel saadud palga eest soc754 komplekti 8) Celeroni ja a64 vahel polnud sellepärast midagi, kuna ei jaganud arvutiasjandusest mõhkugi ja ei osanud uurida/tahtagi paremat.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.07.2006 16:44:26
|
|
|
Minu arsenalis on/olid sellised isendid:
1) Intel Pentium 3 800mhz jne.
2) Intel Pentium 4 1.8Ghz, soc.478, 512kb ''Northwood''
3) AMD Turion64 ML-34 1.8Ghz, soc.754, 1mb, ''Lancaster''
4) Intel Pentium 4 1.6Ghz @ 2.8Ghz, soc.478, 512kb, OC 75%, ''Northwood''
5) Intel Pentium 4 Prescott 3.0Ghz @ 3.8Ghz, soc. 478 jne.
6) AMD Opteron 148 2.2Ghz, soc.939, 1mb, ''Venus'' HETKEL KASUTUSEL
Tulevik 7) Intel Core2 Duo E6600 vast, juba ootan seda aega.
viimati muutis raul. 12.07.2006 16:56:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.07.2006 16:48:06
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| Intel Pentium E6600 |
w000t
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.07.2006 16:50:56
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| Intel Pentium E6600 |
w000t  |
ega jah wooot tegelt tahaks midagi karmimat aga hinnad vist muutuvad ka siis vägagi karmiks.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.07.2006 16:55:09
|
|
|
| see "w00t" oli mõeldud natuke teistpidi. See pole pentium, vaid Core2 Duo. 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.07.2006 16:57:01
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| see "w00t" oli mõeldud natuke teistpidi. See pole pentium, vaid Core2 Duo. 8) |
aa ok ups läks väheke nihu parandatud see viga. tänan. palav ilm vist kammib era.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
12.07.2006 22:52:12
|
|
|
Algus hakkas 286 40mhz (jah 40) siiani töötab
siis oli 386SX mida sai klokatud 40mhx
siis erinevad amd-intel 66-100mhz
P133
P166
P233 (266)
siis tuli hüpe Athlon 1,2
ja nüüd on need mis on profiilis
enamik neist künadest on veel kusagil täiesti töökorras, juppe 150 korda ringi tõstetud
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
13.07.2006 11:54:05
|
|
|
Intel celeron 733MHz-i(kellatud 825MHz-i peale)
AMD Sempron 3000+ 1.8GHz-i (kellatud 2.2GHz-i peale)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
13.07.2006 15:25:52
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
algul intel, pärast amd
1. 400mhz intel celeron soc.370
2. 2.4gb intel celeron soc.478
3. A +3000 amd soc.939(KASUTUSES) |
->siia lisandub 800mhz intel[neti jaoks], et minu arvuti alati vaba oleks
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
13.07.2006 16:20:53
|
|
|
| mTim kirjutas: |
1. Intel Pentium 133Mhz
2. Intel Celeron 1300Mhz
3. AMD Sempron 2800+ (2000Mhz)
3.1. Cyrix 686 200Mhz
3.2. Intel Pentium 166Mhz
3.3. AMD 486 100Mhz (garantii kleebis kah peal, a mul selline karvane tunne, et garantii ei kehti enam, kuigi kleebis on terve) |
3.4 Intel Celeron 1.7Ghz - sellest teen multimeedia arvuti
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
13.07.2006 16:31:52
|
|
|
1. Pentium 1 (166mhz)
2. Celeron (266mhz)
3. Duron (900mhz)
4. Athlon (1800mhz=2200+)
5. Celeron D (2800mhz)
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
14.07.2006 08:25:13
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146
Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v |
Celeron D331 2,66ghz Prescott
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
19.07.2006 22:22:23
|
|
|
| dexter666 kirjutas: |
1.P 166mhz@225mhz
2.Celeron 266mhz
3.P2 350mhz
4.P3 500mhz
5.Celeron 2.0ghz@2,67ghz
6.AMD Sempron 2800+@3200+
|
7. Lisandus A64 soc939 Amd Athlon 3200+ Venice
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
19.07.2006 22:54:33
|
|
|
| tsitaat: |
1997
Pentium 120
1998
Pentium 200 MMX
1999
AMD K6-2-333
2000
AMD K6-2-450
AMD K6-III-450
2001
Celeron 800@1120
2002
Celeron 1700@1870
Pentium 4 1800A@2632
2003
Athlon XP 2500+@2.31 GHz
2004
Athlon 64 3000+@2.2 GHz Newcastle-C0 S754
Athlon 64 3000+@2.4 GHz Newcastle S754
Athlon 64 3000+@2.31 GHz Winchester S939
2005
Athlon 64 3200+@2.46 GHz Winchester S939
Athlon 64 3200+@2.5 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3500+@2.655 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3000+@2.645 GHz Venice E6 S939
Athlon 64 X2 3800+@2.7 GHz Manchester S939
|
2006
Sempron 64 3400+ @2.615 Manila AM2 ootan 23.07.06
_________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
26.07.2006 00:33:48
|
|
|
Oeh... ei viitsigi enam üles lugeda
1. Intel 286 0-40MHz (isegi ei mäleta )
2. Intel 286 45MHz
3. Intel 386 66MHz
4. Intel 486 89MHz
5. Intel Pentium 1 90MHz
6. Intel Pentium 1 100MHz
7. Intel Pentium 1 100MHz
8. Intel Pentium 1 133MHz
9. Intel Pentium 1 133MHz
10. Intel Pentium 1 133MHz
11. Intel Pentium 1 MMX 166MHz
12. Intel Pentium 1 MMX 166MHz
13. Intel Pentium 2 MMX 200MHz
14. Intel Pentium 2 MMX 233MHz
15. Intel Pentium 2 MMX 266MHz
16. Intel Celeron 2 MMX 300MHz
17. Intel Pentium 2 MMX 300MHz
18. Intel Pentium 2 MMX 333MHz
19. Intel Pentium 2 MMX 400MHz
20. Intel Pentium 3 450MHz
21. Intel Pentium 3 450MHz
22. AMD Athlon 64 3200+ (2GHz)
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.07.2006 20:29:36
|
|
|
| MoosiVaras kirjutas: |
1.P2 266mhz
2.amd duron 650mhz
3.amd ahtlon xp 1800+
4.amd ahtlos xp 2800+
5.P1 166@233mhz
6.amd ahtlon xp 1800 [palo.] (alles)
7.Mobil Sempreon 3100+ ( alles )
8.Pentium PRO 233mhz |
9.Amd Ahtlon Xp 2500+
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
28.07.2006 00:18:58
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"
s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo" |
+ Apple 900MHz PowerPC G3
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
28.07.2006 00:20:49
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146
Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v
Celeron D331 2,66ghz Prescott |
Intel Pentium D930 3,0ghz Presler
Intel C2D E6600 kohe kohe.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
28.07.2006 00:23:10
|
|
|
Sul ikka veab Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
28.07.2006 01:21:35
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
Sul ikka veab Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume. |
Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
28.07.2006 23:04:09
|
|
|
intel p1 75Mhz
AMD duron 750
AMD duron 750
AMD athlon XP1700+
AMD athlon XP2000+
(hetkel osad antiigid kokku ladumisel)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
28.07.2006 23:46:55
|
|
|
| tsitaat: |
1997
Pentium 120
1998
Pentium 200 MMX
1999
AMD K6-2-333
2000
AMD K6-2-450
AMD K6-III-450
2001
Celeron 800@1120
2002
Celeron 1700@1870
Pentium 4 1800A@2632
2003
Athlon XP 2500+@2.31 GHz
2004
Athlon 64 3000+@2.2 GHz Newcastle-C0 S754
Athlon 64 3000+@2.4 GHz Newcastle S754
Athlon 64 3000+@2.31 GHz Winchester S939
2005
Athlon 64 3200+@2.46 GHz Winchester S939
Athlon 64 3200+@2.5 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3500+@2.655 GHz Venice E3 S939
Athlon 64 3000+@2.645 GHz Venice E6 S939
Athlon 64 X2 3800+@2.7 GHz Manchester S939
|
2006
Sempron 64 3400+ @2.615 Manila AM2
Athlon 64 X2 3800+ Windsor AM2
Core 2 Duo E6600 Conroe LGA775 jargmine
_________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
28.07.2006 23:50:24
|
|
|
AMD k6-2 533MHz
AMD AthlonXP 2500+ 1833MHz
AMD Athlon64 s939 3500+ 2200MHz
Ehk siis puhas ati+amd arvutite seeria
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
29.07.2006 00:36:23
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| pkwild618 kirjutas: |
Sul ikka veab Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume. |
Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata.  |
333MHz ja P2 pole mingid unikuumid. Neid mul seisab terve käputäis hetkel lauaall. Aga noh, ega mul üldse järsk pöörd, kui peale oma vana P3 logu ostsin selle AMD 64
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
30.07.2006 20:11:09
|
|
|
Aasta 1999 - Pentium MMX, 233 MHz
Aasta 2002 - Pentium 2, 450 MHz
Aasta 2004 - Pentium 4, 3000 MHz
Lähitulevik - Conroe E6300, 1860 MHz. Loodan, et klokub hästi, saaks siis 3000MHz peal jooksutada. Muidu on nats imelik, et uus prose, aga MHz palju vähem, mis sest et "jõudu" on palju rohkem.
Nagu näha olen Intelist
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
30.07.2006 21:55:09
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
| pkwild618 kirjutas: |
Sul ikka veab Mõnes mõttes igav ka, et pole unikuume. |
Kui see oli suunatud minule siis tegelikult on küll aga olen vist unustanud need siia kirja panna. Mul olemas hetkel Cellu 333mhz ja P2 sama taktsagedusedga. Kui arvutit pole siis käib küll, netis saab vast ikka surfata.  |
333MHz ja P2 pole mingid unikuumid. Neid mul seisab terve käputäis hetkel lauaall. Aga noh, ega mul üldse järsk pöörd, kui peale oma vana P3 logu ostsin selle AMD 64  |
Ma kasutasin ka mõni kuu tagasi natuke aega pentium 1-te...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|