|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
09.07.2006 23:58:47
ekodu.net |
|
|
mis ekodul viga on? äkki mõni teab öelda? oleks hirmsasti vaja e-posti lugeda aga ei saa kuidagi ligi
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
10.07.2006 00:03:41
|
|
|
Otsi nende telefoonuse nummer ning helista neile.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
10.07.2006 00:16:58
|
|
|
| no ei leia selle Ken Kallase ja ekodu kohta kuskilt numbrit
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
10.07.2006 00:22:10
|
|
|
Kallas, Ken domain@ekodu.net
Haava 10
Haapsalu, Laanemaa 90505
Estonia
5171241 Fax --
Nii vastas domeeni otsing , kas see number tõele vastab ei garanteeri
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
10.07.2006 00:45:52
|
|
|
| hakkas tööle!
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
10.07.2006 07:30:35
|
|
|
abi[at]ekodu.info
Arvatavasti tegu ajutise IP blokeeringuga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
10.07.2006 10:14:44
|
|
|
| ei tööta siiski nagu peaks: kord on ja siis jälle pole.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
10.07.2006 16:26:16
|
|
|
| palun kontakteeruge klienditoega eelnevalt mainitud aadressil ja leiame probleemile lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
26.07.2006 13:25:37
|
|
|
sai nagu tahetud eKoduga liituda, et hosting + pri.ee domeen aga 24h jooksul lubatud aktiveerimiskirja pole
mina veel näinud... 24h kohe täis. Oskab keegi kommenteerida? Maili saatmisel vist ka pole mõtet..
või kui keegi seal tegeleks asjaga siis ju oleks aktiveerimis asi ka vast saadetud?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
27.07.2006 20:15:57
|
|
|
| contra kirjutas: |
| palun kontakteeruge klienditoega eelnevalt mainitud aadressil ja leiame probleemile lahenduse. |
eh, kui mul see asi ei tööta, kuidas ma e-posti abil kontakteeruma peaks
et pean näiteks hot.ee aadressi omale ekstra tegema tänan, ei
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
30.07.2006 14:51:28
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
| contra kirjutas: |
| palun kontakteeruge klienditoega eelnevalt mainitud aadressil ja leiame probleemile lahenduse. |
eh, kui mul see asi ei tööta, kuidas ma e-posti abil kontakteeruma peaks
et pean näiteks hot.ee aadressi omale ekstra tegema tänan, ei  |
hehh nalja mees tahad öölda, et sul ei ole ühtegi maili we 
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
31.07.2006 18:44:06
|
|
|
[quote="ärihai"][quote="naaskel"][quote="contra"]palun kontakteeruge klienditoega eelnevalt mainitud aadressil ja leiame probleemile lahenduse.[/quote]
eh, kui mul see asi ei tööta, kuidas ma e-posti abil kontakteeruma peaks :lol:
et pean näiteks hot.ee aadressi omale ekstra tegema :?: tänan, ei :!:[/quote]
hehh nalja mees :D tahad öölda, et sul ei ole ühtegi maili we :D:D[/quote]
nalja mees hoopis sina :d
tall ongi üks ainus mail e-kodus mida ta kasutab milleks tall rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
01.08.2006 00:13:03
|
|
|
| mul on kasutada lausa 3 aadressi aga paraku on need kõik ekodu hallatava domeeniga seotud.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
01.08.2006 14:50:00
|
|
|
Kas keegi omab mingisugust informatsiooni, mis jama nende ekodu serveritega toimub? Ühendus on katkendlik ning olemasolu korral hullult uimane. Lehekülje laadimiseks on pidevalt vaja 4-5 refreshi. Ekodu.net enda kodukas ja seal olnud foorum on üldse kadunud.
Viimane, mis sealt silma jäi, oli jutt Eestist pärinevate ddos rünnakutest. Kas see võib olla ka praeguste probleemide põhjuseks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
02.08.2006 00:36:09
|
|
|
| serveritega on viimaselajal tõesti probleeme olnud, kuid probleemid saavad lahendatud. ekodu.net töötab, samuti ka foorum, ehk on Teie IP blokeeritud? Saate saata selle aadressile: ekodu[at]mail.ee, siis saan kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.08.2006 16:12:36
|
|
|
| arsen kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
| contra kirjutas: |
| palun kontakteeruge klienditoega eelnevalt mainitud aadressil ja leiame probleemile lahenduse. |
eh, kui mul see asi ei tööta, kuidas ma e-posti abil kontakteeruma peaks
et pean näiteks hot.ee aadressi omale ekstra tegema tänan, ei  |
hehh nalja mees tahad öölda, et sul ei ole ühtegi maili we   |
nalja mees hoopis sina :d
tall ongi üks ainus mail e-kodus mida ta kasutab milleks tall rohkem? |
kuna päris paljud maili teenuse pakkujad nõuavad ka juba teise maili olemasolu. nii siis arvan, et mingi teine mail on ka ikka olemas.
toon näiteks gmaili millega liitudes peab olema juba enne mail olemas.
mail.ee ei nõua maili olemasolu.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
25.09.2006 21:17:36
|
|
|
Leht oli maas, kirjutasin ja alles mingi 4 päeva pärast vastati. Mõtlesin, et ok, juhtus siis juhtus...
Folderile, kus paiknes konfliktne script, panin chmod 0.
Mõni aeg tagasi olid jälle kõik lehed maas, kirjutasin ja 7 päeva on möödas, ikkagi pole vastust saanud.
EDIT:
No mingi aeg saatsin uuesti mailid ja pole siiani vastust saanud. Et leht on üle kuu aja maas olnud ja vastustest pole kipu ega kõppu
Et kui saaks oma failid sealt kätte oleks ok ja koliks lihtsalt teise teenusepakkuja juurde üle.
EDIT:
Võeti ühendust ja selgitati olukorda Lehed nüüd jälle üleval...
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cdc
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2003
|
26.09.2006 22:29:19
|
|
|
| kvaliteetsed serverid ekodus mai ääss. ootan oma kirjadele vastuseid siiamaani, kuu möödas juba tellimisest, ja pole siiamaani kasutust saanud oma kahele domeenile, ning mõlema puhul poolaasta maks makstud. mingu nad kah sinna sammusesse. kõigepealt võiks ometi kirjadele ja foorumiteemadele vastata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olaaf
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
27.09.2006 15:41:29
|
|
|
| cdc kirjutas: |
| kvaliteetsed serverid ekodus mai ääss. ootan oma kirjadele vastuseid siiamaani, kuu möödas juba tellimisest, ja pole siiamaani kasutust saanud oma kahele domeenile, ning mõlema puhul poolaasta maks makstud. mingu nad kah sinna sammusesse. kõigepealt võiks ometi kirjadele ja foorumiteemadele vastata. |
samas olen olnud nende kliend pea aasta ja mitte kunagi pole olnud ühtegi progleemi ei cgi, perli kui ka php, mysql -ga
eks kui peab viletsasti minema läheb iga teenusepakkuja juures
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
07.10.2006 03:23:05
|
|
|
Ei tea kas pidev nutmine halva teenuse kvaliteedi kohta viskas omanikel kopa ette, et foorum kinni pandi?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
07.10.2006 23:09:10
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
Ei tea kas pidev nutmine halva teenuse kvaliteedi kohta viskas omanikel kopa ette, et foorum kinni pandi? |
Ausaltöeldes ega siin muud põhjendust ei saagi olla Või mis?
Kurb muidugi, et kunagi suht tasemel teenus on niivõrd alla käinud.
Huvitav on siinjuures ka see, et enamus veebimajutuse teenusepakkujaid, kes on avanud taoliseid avalikke foorumeid, on need ka mingil hetkel lihtsalt kinni pannud - ekodu.net, zerver.ee (.eu), move.ee ainult mõned näited. Ainuke, kes on pole taolist "käiku" veel astunud, on vist virtuaal.com - forum.virtuaal.com (ega pole ka põhjust, hehe 8) ).
Loodetavasti ekodu.net (ken) avab uuesti oma foorumid, probleeme ei lahendata siiski sedasi.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
08.10.2006 07:05:10
|
|
|
Kohe kui asjad on natuke maha rahunenud, siis teen ka foorumi lahti. Inimesed kipuvad arvama, et kiireim tee abi saada on foorumi kaudu, kuid see pole nii ja sellpärast sulgesin foorumi ajutiselt. Vastused saab aadressilt - abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
09.10.2006 17:33:20
|
|
|
| contra kirjutas: |
Kohe kui asjad on natuke maha rahunenud, siis teen ka foorumi lahti. Inimesed kipuvad arvama, et kiireim tee abi saada on foorumi kaudu, kuid see pole nii ja sellpärast sulgesin foorumi ajutiselt. Vastused saab aadressilt - abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata. |
see oligi kiireim viis, sest mailidele sa ei vastanud rahus nädalaid ja reageerisid vaid
siis kui foorumis sai piisavalt tüütuks muututud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
18.10.2006 08:33:03
|
|
|
Kas mõnel ekodu 800-st rahulolevast kliendist (andmed ekodu.net) on veel täna probleeme oma veebilehekülgedega?
Sealne "83.170.73.40" on juba tunnikese tumm olnud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
18.10.2006 10:18:04
|
|
|
| indrek11 kirjutas: |
Kas mõnel ekodu 800-st rahulolevast kliendist (andmed ekodu.net) on veel täna probleeme oma veebilehekülgedega?
Sealne "83.170.73.40" on juba tunnikese tumm olnud.  |
Mul samuti praegu lehed maas
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
30.10.2006 17:15:43
|
|
|
| Sooviks teada, kellel eKodu klientidel on täna terve päev sait maas olnud? Endal on justnimelt see juhtunud, Joomlal põhineval cms-il on ainult joomla hoiatus ees ning cpanelisse sisse logides ütleb, et kettaruum täis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gzus
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
30.10.2006 17:29:23
|
|
|
Tundub, et mul ka oli maas.
Just hakkas tööle jälle.
cPanel-sse logides ütles ennem nii:
| tsitaat: |
Sorry for the inconvenience!
The filesystem mounted at / on this server is running out of disk space. cPanel operation has been temporarily suspended to prevent something bad from happening. Please ask your system admin to remove any files not in use on that partition. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
07.11.2006 00:35:34
|
|
|
Minul on kõik püsti, ainus kummaline viga on see, et PHP ei loe aadressist muutujaid välja. Skript, mis enne töötas, ei tööta enam samal kujul. Mul hetkel see mittetöötav üldse ainus skript, mis üleval on, peaks mõnega igaks juhuks veel proovima. Samas äärmiselt elementaarne kood ja enne samal kujul toimis kenasti.
Aga Ken võiks vastata kirjadele. Kuidagi imelik on arveid maksta, kui tehniline abi tumm on.
Ahjah, ja hinnatõusu oleks võinud ka ette teatada. Oleks kena olnud.
Loodan, et läheb paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
07.11.2006 09:26:26
|
|
|
| hannes kirjutas: |
Ahjah, ja hinnatõusu oleks võinud ka ette teatada. Oleks kena olnud.
Loodan, et läheb paremaks. |
Hinnatõusust anti foorumi teel teada.. kahjuks lõpetas aga foorum mõni aeg hiljem eksisteerimise.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
07.11.2006 13:26:45
|
|
|
| indrek11 kirjutas: |
Hinnatõusust anti foorumi teel teada.. kahjuks lõpetas aga foorum mõni aeg hiljem eksisteerimise. |
Nojah, minu arvates ei saa regulaarset foorumijälgimist eriti eeldada. Ma olen seal foorumis umbes kaks korda käinud. Esimene kord enne liitumist ja teine kord siis, kui see juba kinni oli.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
04.01.2007 15:53:54
|
|
|
| foorum on küll üleval, kuid rämpsu paksult täis. Tundub, et keegi ei viitsi seal tööd teha.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
04.01.2007 18:28:11
|
|
|
Endal tuli plaan just ekodu soodsate hindade tõttu liituda. Kuidas praegu ekodu klientidel lood on, ikka lehed tihti maas? Vahepeal oli õudne kisa, et lehed koguaeg maas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
04.01.2007 20:51:12
|
|
|
| minul pole nagu probleeme olnud. Kuid jah vanasti oli asi parem, siis vahepealsest "kvaliteedist" ei saa rääkidagi. Üldiselt oli vahepeal asi jälle ok, kuid nüüd hakkab vist jälle ära vajuma.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
04.01.2007 23:07:47
|
|
|
Aga vaatades hyperspin monitooringut näitab, et pärast 2006 septembrit ja oktoobrit on asi kõvasti paranenud. Ju vist tuleb liituda, kuna hinna ja ruumi ning teiste näitajate suhe tundub mulle kõige mõistlikum.
http://www.hyperspin.com/publicreport/46101/4960
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
09.01.2007 00:13:45
|
|
|
no tere tali, terve nende komando on tsüklis vist, ei vasta juba pikemat aega (5 päeva vist) mu kirjadele. kusjuures iroonia iroonia, kirja sisuks on ekoduga lõpparve tegemine.
tohhoh, nüüd korras. asi seegi.
tegelikult on ekodu suureks miinuseks imho nende serverite paiknemine kuskil kaugel välismaal. ofc see võib plussiks olla mõnele kes teeb globaalset saiti, aga näiteks virtuaaliga võrreldes (mille serverid asuvad eestis ning on oma serverid mitte renditud vms.) on minu eesti kodust kiirusevahe suur, virtuaali kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
09.01.2007 03:06:42
|
|
|
| pole keegi tsüklis, tuleb kirju vähe õigemale e-posti aadressile saata - abi[at]ekodu.info
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
09.01.2007 22:42:31
|
|
|
| aga ma saatsingi ju :S, keni omale ka veel
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cdc
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2003
|
12.01.2007 13:28:13
|
|
|
| arvata on et keegi seal ei vasta kunagi, mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
12.01.2007 14:28:11
|
|
|
Nagu eelnevalt mainitud, uuest aastast alates on klienditugi tublisti paranenud ja vastused tulevalt kiirelt, aga ainult siis kui saata õigele e-posti aadressile - abi[at]ekodu.info
Kui Te pole vastust veel siiani saand, siis palun saatke küsimus uuesti.
Ja cdc kas ei arva et sinu postitus oli pisut mõttetu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
03.03.2007 13:38:24
|
|
|
tegin alamdomeeni kunagi cpanelist, huvitav, nüüd peksab errori "Fatal error: Unable to read 11095 bytes in /home/starripr/public_html/tiiger/admin/index.php on line 0" Failid õiges kaustas VIST
EDIT: Help Please, ftp ka jamab, mysql andmebaasid jamavad....
ftp.-sse ei saa üldse sisse
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
04.03.2007 04:02:30
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
EDIT: Help Please, ftp ka jamab, mysql andmebaasid jamavad....
ftp.-sse ei saa üldse sisse  |
Mul ftp töötab!
Kas keegi teab milliseid paroole peab kasutama, et foorumisse pääseda? Või on foorum ainult kahele adminnile, sest ei osata reklaamirobotite vastu muud moodi võidelda?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
04.03.2007 11:19:38
|
|
|
Foorumisse ei pääse minuteada 8)
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
06.03.2007 16:34:16
|
|
|
Oi, mis ma avastasin, saan maile saata, aga vastu võtta ei saa, ei tule kohale, saatsin oma teise meili pealt proovimiseks ja ennäe-see kaust on tühi=) Vaikselt hakkan probleemidele lahendust leidma, tundub et see on viimane jama!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikkso
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2003
|
13.03.2007 21:40:35
|
|
|
ekodu ajab harja ikka suht punaseks.
Plusin märtsi alguses muuta ära domeeni nimiserverid. Kaks nädalat, kolm maili ja üks vastamata telefonikõne hiljem pole ikkagi veel midagi juhtunud.
Nimiserverite muutmine ja nende lahendumine uude serverisse peaks minuteada võtma max 24h või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
15.03.2007 14:42:28
|
|
|
Uurisin juba uusi teenusepakkujaid ja silma jäi lause, et domeeni ületoomiseks tuleb kontakteeruda domeeni registreerijaga (eKodu) millegi (ei viitsi praegu täpsemalt otsida) ümber nimetamiseks. Huvitab kuidas see kontakteerumine välja näeb? Hea taktika eKodu! Ei oleks ma just poolaastat ära maksnud, koliks küll mujale üle.
Konkreetsemalt vaatasin Tantum Gruppi http://www.tantum.ee/ - esmapilgul sarnased võimalused ekoduga, ning veel soodsam. Huvitav, kuidas seal asjad toimivad?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
15.03.2007 20:36:37
|
|
|
Mul on täitsa arusaamatu asi...
Täna tuli email, et mul 100% ruumist (1GB) kasutatud. Ise pole ma sinna üles laadinud. Hakkasin siis asja uurima. Märtsi bandwith näitab ca 50 mega, kuid olid tekkinud (12. - 15. märts) sellised kataloogid ja failid:
public_html/images/sh 787.09 Meg
public_html/images/sh/down !!!! 786.73 Meg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
public_html/images/sh/nstat 0.21 Meg
public_html/images/sh/prs.php 0.06 Meg
public_html/images/sh/tek.config 0.02 Meg
public_html/images/sh/index.phpp 0.02 Meg
public_html/images/sh/shell 0.02 Meg
public_html/images/sh/xh 0.01 Meg
public_html/images/sh/xhide.c 0.01 Meg
public_html/images/sh/dio.php 0.00 Meg
public_html/images/sh/shell.c 0.00 Meg
public_html/images/sh/index.html 0.00 Meg
public_html/images/sh/.htaccessx 0.00 Meg
public_html/images/sh/tek.pid 0.00 Meg
public_html/images/sh/tek.state 0.00 Meg
public_html/images/sh/tek.state~ 0.00 Meg |
EDIT: kontrollisin neid faile NOD32'ga ja tulemus selline:
\public_html\images\sh\xh Linux/HackTool.ProcHider.A application quarantined - deleted
Ja seal kataloogis public_html/images/sh/down on sellised failid:
VA-Dance_Express_710D-711D-712D_(upped_RiGoNc).rar 135.12 Meg
0313_HOUSE__Karizma-A_Mind_Of_Its_Own-R2CD011-2007-BPM_HOUSE.rar 101.31 Meg
0310_DANCE__Infernal-I_Wont_Be_Crying_(Inc_Gang_Bang_Djs_Remix)-Promo-CDM-2007-Scratch.rar 60.10 Meg
0314_DANCE__Wifi_Ft_Melanie_M-Be_Without_You-(CDM)-2007-ERB.rar 53.36 Meg
0313_HOUSE__Matzak_-_Girl_In_Water-(BOXER046)-WEB-2007-HQEM.rar 49.22 Meg
0313_HARDCORE__Coresickness_-_Your_Sickness_Not_Mine_(GPW005)_PROPER-Vinyl-2007-NBD.rar 41.33 Meg
0310_DANCE__Illusion_Feat_Laura_Louise-Be_With_You_Tonight__Incl_Stevie_B_Remix-Vinyl-2007-SDS.rar 40.27 Meg
0312_DANCE__Dj_Hydra_Alberto_DJ_DJ_Rayx_-_Bring_U_More_(BPM_72-720)-Vinyl-2007-NRG.rar 36.10 Meg
0313_DANCE__Dj_Hydra_Alberto_DJ_DJ_Rayx_-_Bring_U_More_(BPM_72-720)-Vinyl-2007-NRG.rar 36.03 Meg
0312_DANCE__Diana_Ross-Touch_Me_In_The_Morning-Promo-CDM-2007-WRE.rar 27.97 Meg
0312_DANCE__DT_Inc-Who_Do_You-Promo-CDM-2007-Scratch.rar 25.87 Meg
0314_DANCE__Reflex_-_Lui_2007_Part_2__Incl_Verano_Remix-Promo_Vinyl-2007-QMI.rar 24.60 Meg
0314_HARDCORE__Symbolium_-_Tomorrows_Future_(08905)-Vinyl-2006-NRG.rar 23.95 Meg
0312_HOUSE__2020_SoundSystem-Hight-Promo_Vinyl-2007-iHF.rar 20.41 Meg
0312_DANCE__Beats_and_Styles-Ocean_Wave-CDM-2006-uC.rar 19.25 Meg
0312_DANCE__Nidia_-_Nobody_Else_(BPM_72-717)-Vinyl-2007-NRG.rar 18.19 Meg
0313_HOUSE__Robbie_Rivera_Vs_Richard_Dinsdale-Rock_It-Promo_CDS-2007-MNS.rar 18.13 Meg
0314_DANCE__Armin_Van_Buuren_Vs._Rank_1-This_World_Is_Watching_Me-(CDS)-2007-gnvr.rar 16.95 Meg
0312_HOUSE__Alex_Natale_and_Fluid_Deluxe_Vs_Yoshinobu_Feat_Mami_Noyori-Wave-CDS-2007-BWA.rar 13.64 Meg
Bob_Sinclar_Vs_Jock_James_-_Space_Jam_2007_(Mixes)-Promo_CDS-2007-djM.rar 13.63 Meg
0312_ELECTRONIC__5_Zeri_And_Ed_Lo_Pago_-_Debito_Ep-CDS-2007-iDC.rar 11.29 Meg |
public_html/images/
ja
public_html/images/sh/
kataloogi olid tekkinud index.html failid sisuga: "PhOeNiXz Hits Again"
Huvitav, mis asi see võib olla
viimati muutis rait021 15.03.2007 20:47:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
15.03.2007 20:38:09
|
|
|
eKodu töötajal/tel on väheke valesse kohta copy-pastetud
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
15.03.2007 20:47:56
|
|
|
| Celeron kirjutas: |
eKodu töötajal/tel on väheke valesse kohta copy-pastetud  |
EDIT: kontrollisin neid faile NOD32'ga ja tulemus selline:
\public_html\images\sh\xh Linux/HackTool.ProcHider.A application quarantined - deleted
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
15.03.2007 21:00:34
|
|
|
Proovin juba mõnda aega paluda neil paketi domeeni vahetada, et saaksin firmale .ee domeeni registreerida, tegevuse käiku näete siin:
Saadetud meilid:
Vastuvõetud meilid:
Meilid Priidult on siis minult testimaks, et kas postkast üldse võtab kirju vastu - nagu näha, siis võttis.
Meil adresaadilt Üldine on kinnitus, et nad on saanud meili kätte, vastust ma sellele ei saanudki.
I'm loving it
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|