Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju oled oma arvuti peale kulutanud?
0 - 100€
0%
 0%  [ 0 ]
100 - 200€
0%
 0%  [ 0 ]
200 - 400€
6%
 6%  [ 4 ]
400 - 800€
6%
 6%  [ 4 ]
800 - 1600€
26%
 26%  [ 16 ]
1600 - 2500€
14%
 14%  [ 9 ]
2500 - 4000€
19%
 19%  [ 12 ]
4000 - 7000€
11%
 11%  [ 7 ]
7000€ või rohkem
14%
 14%  [ 9 ]
hääli kokku : 61

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 17:11:36 vasta tsitaadiga

5 aastaga umbes 30k
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 17:23:15 vasta tsitaadiga

kokku vist oma 45kilo icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 17:29:15 vasta tsitaadiga

mingi ~1.2k
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 08.07.2006 22:39:23 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
mingi ~1.2k
misasja?
nii odavalt on saada ainult 486 hetkel icon_rolleyes.gif

ise olen aastaga pannud ligi 8 kilo ainult alla.. esimese arvuti sain tasuta icon_wink.gif beer_yum.gif

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 22:42:47 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
hardi_k kirjutas:
mingi ~1.2k
misasja?
nii odavalt on saada ainult 486 hetkel icon_rolleyes.gif

ise olen aastaga pannud ligi 8 kilo ainult alla.. esimese arvuti sain tasuta icon_wink.gif beer_yum.gif


No puhtalt enda teenitud raha eest olen ostnud ainult ühe 512mb mälupulga ja 2.1 kõlarid.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 09.07.2006 00:21:24 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
hardi_k kirjutas:
mingi ~1.2k
misasja?
nii odavalt on saada ainult 486 hetkel icon_rolleyes.gif

ise olen aastaga pannud ligi 8 kilo ainult alla.. esimese arvuti sain tasuta icon_wink.gif beer_yum.gif

Nonoh? icon_lol.gif P3 saab kasutatult selle raha eest kindlalt kätte. icon_wink.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 00:23:43 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Naljatilk kirjutas:
hardi_k kirjutas:
mingi ~1.2k
misasja?
nii odavalt on saada ainult 486 hetkel icon_rolleyes.gif

ise olen aastaga pannud ligi 8 kilo ainult alla.. esimese arvuti sain tasuta icon_wink.gif beer_yum.gif

Nonoh? icon_lol.gif P3 saab kasutatult selle raha eest kindlalt kätte. icon_wink.gif

P3 ? aint prose.. or what ? ehk selgitaks vähe

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2006 00:25:20 vasta tsitaadiga

Täiskomplektseid P3 masinaid müüdi siin vahepeal jah ~1-1.5k eest icon_rolleyes.gif
Endalgi istub üks kodus mille eest üle 1k eriti ei julge küsida. Samas kui tahad võin selle sulle näiteks 2k eest maha ärida icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 00:27:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Täiskomplektseid P3 masinaid müüdi siin vahepeal jah ~1-1.5k eest icon_rolleyes.gif
Endalgi istub üks kodus mille eest üle 1k eriti ei julge küsida. Samas kui tahad võin selle sulle näiteks 2k eest maha ärida icon_smile.gif

Umm.. care to elaborate?
e. specs. please

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2006 00:30:14 vasta tsitaadiga

Põhiparameetrid on P3 450@500, 384M ram, 30G hdd, gf mx2.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 09.07.2006 00:31:42 vasta tsitaadiga

Ost/müük privasse, aitäh. thumbs_up.gif
homme/ülehomme tuleb endal veel 200-300eeq kulutusi arvuti peale. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 09.07.2006 00:34:34 vasta tsitaadiga

5 aastaga kuskil 25k
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 01:15:09 vasta tsitaadiga

2002-2006 umbes 50 tuhhi icon_razz1.gif (toorikud,mängud,tarkvara siis tuleb veel mingi 4 k juurde) Krt palju ikka kui nii mõtlema hakkad aga samas ilma arvutita ei kujutaks elu enam ette. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 01:44:28 vasta tsitaadiga

praegu hakkasin mõtlema, et arvuti ise on suht odav. kõlarid ja kuvar kokku maksab u.4x rohkem, kui arvuti icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 10:13:14 vasta tsitaadiga

kokku enda raha eest kuskil 4000
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.07.2006 13:07:17 vasta tsitaadiga

Enda raha võib-olla mingi 3K,aga kui niimoodi arvestada,et palju kõik maksma läinud on,siis mingi 15K
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 09.07.2006 13:23:43 vasta tsitaadiga

Mul on aastast 91- 2005 läinud umbes ... mmmm vaatame....
1991 aasta- XT kohverarvuti 8Mhz, 512Kb Ram, 0Mb Hdd ja 2 FDD'd icon_smile.gif 600 $ ~ rublades ei mäleta... aga krooni algusaja kursiga umbes 12000 EEKu
1992 aasta- 286 masin 1Mb Ram, 40Mb HDD, 14'' Goldstar VGA molu maksis 1300 $ ytleme 21000 EEKu
1997 aasta Pent 120 Pennust maksis 23000 EEKu
2001 aasta Duron 800 masin maksis K'st 17000 EEKu
2003 aasta Enda kooostatud aparaat Athloni baasil maksis kokku 17000EEKu
2005 aasta Apple iBook 12'' USAst maksis 12501 EEKu täpselt
2005 aasta Apple iMac maksis IM arvutis 24200.-

Niih.... kokku olen kulutanud arvutitele otseselt 126 701 EEKi
icon_sad.gif raisk...
icon_smile.gif aa noh lõbus on kaa olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 09.07.2006 13:26:42 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Mul on aastast 91- 2005 läinud umbes ... mmmm vaatame....
1991 aasta- XT kohverarvuti 8Mhz, 512Kb Ram, 0Mb Hdd ja 2 FDD'd icon_smile.gif 600 $ ~ rublades ei mäleta... aga krooni algusaja kursiga umbes 12000 EEKu
1992 aasta- 286 masin 1Mb Ram, 40Mb HDD, 14'' Goldstar VGA molu maksis 1300 $ ytleme 21000 EEKu
1997 aasta Pent 120 Pennust maksis 23000 EEKu
2001 aasta Duron 800 masin maksis K'st 17000 EEKu
2003 aasta Enda kooostatud aparaat Athloni baasil maksis kokku 17000EEKu
2005 aasta Apple iBook 12'' USAst maksis 12501 EEKu täpselt
2005 aasta Apple iMac maksis IM arvutis 24200.-

Niih.... kokku olen kulutanud arvutitele otseselt 126 701 EEKi
icon_sad.gif piix...
icon_smile.gif aa noh lõbus on kaa olnud icon_smile.gif



Rikkurite asi icon_biggrin.gif

ei noh 91-92 aastal see 33k ikka väga suur summa icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 13:32:39 vasta tsitaadiga

earthbeat, kas kõik asjad siis alles või tasuta ära antud? tavaliselt müüakse vanem asi maha ning pannakse raha juurde uuema/parema jaoks icon_rolleyes.gif endal vähemalt nii..sai just opteron 144 tellitud..~2,5a peale ~25000 tuleb ära juba icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 09.07.2006 13:37:45 vasta tsitaadiga

Kulutused on juba 500.- peale tiksund. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 10.07.2006 01:34:09 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
...Nüüdseks kulutanud siis juba üle 40 kilo, muidugi vanem kraam maha ka müüdud.

Lisandus MacBook ja Mighty Mouse, PC ka alles ja kokku siis läinud mingi (40+23,5)=63,5.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 10.07.2006 14:23:46 vasta tsitaadiga

Maha on ikka myydud asju aga sama raha eest ei ole uut kyl ostnud... alati uuesti finanseerinud arvutioste...
Sinna otsa veel printerid, kaamerad ja muu mudru ... kuskil 10 000.-
Ja samas ega esimesed 2 masinat sai ikka taala eest soetatud... ei mäletagi et rubla eest keegi oleks midagi myynud icon_smile.gif sai umbes krooni algusaegade kursiga ymber arvutatud...
Siinjuures ka muidugi see point, et esimese 2 arvuti raha sain vanematelt aga hilisemad olen oma raha eest ostnud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 15:30:12 vasta tsitaadiga

arvutasin ligikaudu kokku 10a peale arvutiklubides läinud raha ca 120 000kr icon_confused.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 16:30:40 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes väga palju ei kuluta. Viimasel ajal on vaid hädavajalikud ostud tehtud (nt kui kõvaketas suri ära siis sai uus ostetud...nojah siis jäi muidugi 160GB väheks ja tuli sama palju juurde osta icon_biggrin.gif). Toorikute peale läheb jooksvalt, neid on koju ikka liiga palju tekkinud. Mul selline komme, et kui komplekt juba ära ostetud siis väga ei viitsi uuendada ka. Pole lihtsalt hädavajalik. Kuigi praegu on küll soov uue lauaarvuti + läpaka järele. Nüüd vaja raha koguda ja ehk saab MacBook'i ära osta millalgi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 20:17:17 vasta tsitaadiga

poole aastaga kuskil 20kilo.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 22:29:03 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
no.. ütleme, et viimase 7 aasta peale.. 30000-50000 (arvestan siia tarkvara, raudvara, mängude kulu).

Lisandus sülearvuti.. 26600, unreal tournament 2004 - 250 (mäng + kohaletoomine).
Sakurai kirjutas:
Timberg oskad sa öelda palju sul mängude peale kokku on läinud? 40K ? xD

10000 võibolla ei ületa, kuid julgen pakkuda, et see 7000-8000 vahele jääb kindlasti (kui mitte rohkem).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 15:15:56 vasta tsitaadiga

selle aastanumbri sees kuskile 10k kanti.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 13.07.2006 15:18:57 vasta tsitaadiga

Selle aastanumbri sees kuskil +1k kasumis ja võimsam komplekt kui ennem icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 14.07.2006 12:09:10 vasta tsitaadiga

2004 aasta
sai ostetud kasutatud arvutikomplekt 4000EEk-i
kõlarid 80EEk-i icon_biggrin.gif
klaver 100EEk-i
hiir 90EEk-i
2005 aasta
läks molu läbi sai uus molu ostetud 1800EEk-i
printer 800EEk-i(tint~250EEk-i)
kõlarid 400 EEk-i
klaver 150EEk-i
2006 aasta
läks cd-kirjutaja läbi uus cd-kirjutaja 350EEk-i
hiir 150EEk-i
kõvakettas 1000EEk-i
kõlarid 600EEk-i
Emaplaat läks läbi uus emaplaat 600EEk-i, prosa 1200EEk-i,ram 400EEk-i,video 400EEk-i(kasutatud)

paari päeva pärast saan neti ka ~5000EEk-i
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 15:23:01 vasta tsitaadiga

650.- , hiir, enda teenitud raha eest
ülejäänu kõik vanemate kulul
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 14.07.2006 16:30:19 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et enamus vanemate raha eest ostnud, aga ytlevad, et enda raha eest soetatud.
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 21:28:17 vasta tsitaadiga

Aga ära Usu nii palju Snoop...

Tulid siis juurde kõlarid mulle.. 1500- xD
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 14.07.2006 22:20:02 vasta tsitaadiga

LIIGA palju
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 15.07.2006 13:09:28 vasta tsitaadiga

mario0014 kirjutas:
2004 aasta
sai ostetud kasutatud arvutikomplekt 4000EEk-i
kõlarid 80EEk-i icon_biggrin.gif
klaver 100EEk-i
hiir 90EEk-i
2005 aasta
läks molu läbi sai uus molu ostetud 1800EEk-i
printer 800EEk-i(tint~250EEk-i)
kõlarid 400 EEk-i
klaver 150EEk-i
2006 aasta
läks cd-kirjutaja läbi uus cd-kirjutaja 350EEk-i
hiir 150EEk-i
kõvakettas 1000EEk-i
kõlarid 600EEk-i
Emaplaat läks läbi uus emaplaat 600EEk-i, prosa 1200EEk-i,ram 400EEk-i,video 400EEk-i(kasutatud)

paari päeva pärast saan neti ka ~5000EEk-i



2006 aasta on kõik soetatud enda raha eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 17:49:42 vasta tsitaadiga

mario0014 kirjutas:
mario0014 kirjutas:
2004 aasta
sai ostetud kasutatud arvutikomplekt 4000EEk-i
kõlarid 80EEk-i icon_biggrin.gif
klaver 100EEk-i
hiir 90EEk-i
2005 aasta
läks molu läbi sai uus molu ostetud 1800EEk-i
printer 800EEk-i(tint~250EEk-i)
kõlarid 400 EEk-i
klaver 150EEk-i
2006 aasta
läks cd-kirjutaja läbi uus cd-kirjutaja 350EEk-i
hiir 150EEk-i
kõvakettas 1000EEk-i
kõlarid 600EEk-i
Emaplaat läks läbi uus emaplaat 600EEk-i, prosa 1200EEk-i,ram 400EEk-i,video 400EEk-i(kasutatud)

paari päeva pärast saan neti ka ~5000EEk-i



2006 aasta on kõik soetatud enda raha eest icon_razz1.gif


endal kah suurem osa oma raha eest.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 23:19:00 vasta tsitaadiga

Jamh mul ka kõik enda raha eest peale klaveri. Selle sai isa töö juurest ilma rahata..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 07:48:41 vasta tsitaadiga

momendil kasutusel olev nänn kõik enda raha eest...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 11:56:26 vasta tsitaadiga

arvutipeale on nii julmalt kulunud et ma ei oska isegi kokku enam arvutada icon_lol.gif pakun siin summaks miski 70K vabalt kohe mis kulunud on arvutisse kuigi
nüüd olen suht rahul kone muidugi püss ei ole aga ise olen rahul!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 15:07:09 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
momendil kasutusel olev nänn kõik enda raha eest...
mul muu , peale monitori kõik enda ostetud icon_razz1.gif

üldiselt seda raha on taotud masinasse palju icon_cry.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 18:20:12 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
arm2004 kirjutas:
momendil kasutusel olev nänn kõik enda raha eest...
mul muu , peale monitori kõik enda ostetud icon_razz1.gif

üldiselt seda raha on taotud masinasse palju icon_cry.gif


sama icon_razz.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 18.07.2006 13:25:12 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
arm2004 kirjutas:
momendil kasutusel olev nänn kõik enda raha eest...
mul muu , peale monitori kõik enda ostetud icon_razz1.gif

üldiselt seda raha on taotud masinasse palju icon_cry.gif


sama icon_razz.gif


mul ka nüüd kõik oma raha eest ostetud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 00:07:26 vasta tsitaadiga

ma arvan, et minu komplekti läinud kuskil 10 000 raha.
kui ma kõik arved kokku viitsin kunagi arvutada siis saaks täpsemalt öeldud.
varsti lisandub veel ~3000.- maksev CRT kuvar (19")

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 14:17:17 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ma arvan, et minu komplekti läinud kuskil 10 000 raha.
kui ma kõik arved kokku viitsin kunagi arvutada siis saaks täpsemalt öeldud.
varsti lisandub veel ~3000.- maksev CRT kuvar (19")


seleta nüüd lolile miks on vaja osta 3k eest crt ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.07.2006 14:31:53 vasta tsitaadiga

Mul kõik ise ostetu peale LCD monitori icon_razz1.gif aga eks ma olen julmalt pappi alla pand küll juunis panin lausa 7,8k magama paari jupi peale icon_biggrin.gif
Nii kui vaba raha saan panen selle kohe arvuti peale ikka magama icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 15:47:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mis ma siis ostma peaksin? LCD?! Mulle ei meeldi LCD kuvarid, ei ole mõjuvaid põhjuseid.
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:10:37 vasta tsitaadiga

3k eest saad sellise 21" molli,et kuku pikal icon_smile.gif
või veelgi arukam tegu:2k eest 19/21" moll ja 1k eest vaheta see 400w noname käsn välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:26:38 vasta tsitaadiga

jäta mu 400W noname käsn rahule, töötab väga hästi teine ja ei näe põhjust vahetamiseks icon_biggrin.gif icon_smile.gif
2800.- maksis see Samsungi 19" mis ma vaatasin

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:40:53 vasta tsitaadiga

poest ei soovitaks küll osta 19" CRTd ja veel 2.8k eest icon_eek.gif sama/sama hea molli saad kasutatult vähemalt 2x odavamalt (kui õigest kohast ostad saad ka garantii kaasa)
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:43:17 vasta tsitaadiga

no ma luban sul suunata mind sinna õigesse kohta kust ma saan garantii kaasa icon_smile.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:48:32 vasta tsitaadiga

hetkel tuleb meelde ainult kasutaja matu21 kes müüb ka molle
+beesting
tean,et paar HVlast müüvad garantiiga molle.küll nimed meelde ei tule icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.