Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 15:24:31 vasta tsitaadiga

tv-kaartidel ikka sisendid. väljund kui on siis ikka videokaardil
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deemon101
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2002




sõnum 29.05.2006 17:12:01 vasta tsitaadiga

seda ma isegi arvasin, aga ei midagi. seis sama. Haupage soft scannib kanaleid, aga ei leia midagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 17:56:00 vasta tsitaadiga

Deemon101 kirjutas:
seda ma isegi arvasin, aga ei midagi. seis sama. Haupage soft scannib kanaleid, aga ei leia midagi.

Hauppauge puhul pead sisendiks siis s-video valima, sinu kaardi jaoks ei ole tegemist enam TV-signaaliga vaid lihtsalt suvalise videosisendiga.
WinTV2000 puhul siis Menu-Suite Manager-Add-SVideo/Composite... seal paned kanali numbri ja nime ning ongi kõik

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 17:57:59 vasta tsitaadiga

s-video sisendi korral pole kanalitega midagi pistmist. vali s-video sisend.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 08.06.2006 12:15:50 vasta tsitaadiga

Ma ei leidnud Starmani kodukalt kaabeltv kanalite nimekirja. Ma eitea kas see üldse peaks seal olema, võiks igatahaes. DigiTv oma küll on nii elionil kui ka Starmanil. Igatahes saatsin neile siis kirja, et kust ma seda infot saan, kas see on seal kuskil kodukal või mitte. Kirja saatsin vist eile hommikul kunagi, siiani pole vastust saanud.

Ma ei mõista, ma olen vb potentsiaalne klient, aga piisavalt laisk, et üritan netist võimalikult palju infi saada. Aga nemad lihtsalt ei vasta. Tegelikult ma olen ka Starmani klient, tahtsin lihtsalt võrrelda Starmani ja DigiTv kanaleid, ei viitsi telekast läbi klõpsutada neid. Kuid siiski, tore suhtumine küll Starmani poolt.

Ok, sain oma pahameele nüd siin välja elada icon_smile.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.06.2006 12:19:54 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Ma ei leidnud Starmani kodukalt kaabeltv kanalite nimekirja. Ma eitea kas see üldse peaks seal olema, võiks igatahaes. DigiTv oma küll on nii elionil kui ka Starmanil. Igatahes saatsin neile siis kirja, et kust ma seda infot saan, kas see on seal kuskil kodukal või mitte. Kirja saatsin vist eile hommikul kunagi, siiani pole vastust saanud.

Ma ei mõista, ma olen vb potentsiaalne klient, aga piisavalt laisk, et üritan netist võimalikult palju infi saada. Aga nemad lihtsalt ei vasta. Tegelikult ma olen ka Starmani klient, tahtsin lihtsalt võrrelda Starmani ja DigiTv kanaleid, ei viitsi telekast läbi klõpsutada neid. Kuid siiski, tore suhtumine küll Starmani poolt.

Ok, sain oma pahameele nüd siin välja elada icon_smile.gif

starmanis seda nii avalikult polegi. ainult kui oled klient ja logid sisse... kui oled huvitatud võin sulle saata selle pdfi kanalite nimekirjaga...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 08.06.2006 12:55:08 vasta tsitaadiga

Aah või nii. No kahju sellisel juhul. Klient olen küll, aga pole minu nimel, seega ID kaardiga logida ei saa hetkel. Kui aega leiad võiksid saata küll. Mail profiilis olemas.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walpurg
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 08.06.2006 13:22:21 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:

starmanis seda nii avalikult polegi. ainult kui oled klient ja logid sisse...

Kas ikka on nii? Esilehel võib justkui ka mitteklient aadressi sisestada seal "Teenused sinu koju" juures ja siis saab muuhulgas "Sinu koju pakutavate telekanalite nimekirja nägemiseks kliki siia" lingi. Või siis näeb, et teenuseid sellele aadressile ei pakuta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 13:37:28 vasta tsitaadiga

http://max.dap.ee/paketid.jpg
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 16:43:14 vasta tsitaadiga

Sucks, et Cartoon Network on selles kõige kallimas paketis. Hakkasin juba Starmani poole kalduma icon_razz.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 22:06:53 vasta tsitaadiga

võta omale kolmikpakett
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 01:19:06 vasta tsitaadiga

Lauatelefon on üleliigne. Muidu võtaks, aga siis on lihtsalt uus telefon poole väiksema kuumaksuga niisama nurgas tolmu kogumas icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 06:43:13 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Lauatelefon on üleliigne. Muidu võtaks, aga siis on lihtsalt uus telefon poole väiksema kuumaksuga niisama nurgas tolmu kogumas icon_neutral.gif

kolmikpaketis oleks nagu see telefon ilma kuumaksuta.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 08:52:30 vasta tsitaadiga

ja modem ilma renditasuta... ja kiirused suuremad jne...

Aga tegelikult, milliseid pakette sa üldse kaalud?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 11:30:38 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
ja modem ilma renditasuta... ja kiirused suuremad jne...

Aga tegelikult, milliseid pakette sa üldse kaalud?


Mis mõttes modem ilma renditasuta?
Kui nüüd KODU kolmikpaketi hind kokku arvutada, siis tundub, et telefon on tõesti tasuta, kuigi hinnakirjas on telefoni hind ainult eraldi ostes.
Starman kirjutas:
KODU Telefon
võrgusisesed kõned ja kõnealustustasu 0.-
kõned lauatelefonile 0,25
kõnealustustasu 0,48
kuutasu 59.- krooni*

* - pole vaja tasuda Elioni 98 kroonist kuutasu

Ma hetkel kõigun selle STV Saturni ja Starmani KODU paketi vahel. Vahepeal arvasin, et peaks võtma STV, et jama vähem selle liitumise ja juhtmetega. Nüüd kokku arvutades tuleb vist Starman oma kolmikpaketiga odavam. STV's saab praktiliselt sama hinna eest ainult kahemegase netiühenduse.
Ega keegi ei tea, kas Starmanil mingit kampaaniat tulemas pole?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 11:45:49 vasta tsitaadiga

Niipalju kui olen foorumeid lugenud, siis STV'st tasuks eemale hoida, klienditeenindus veel kõvasti hullem kui starmanil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 12:13:44 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Niipalju kui olen foorumeid lugenud, siis STV'st tasuks eemale hoida, klienditeenindus veel kõvasti hullem kui starmanil.

Seda tean ma juba ammu - isegi kogenud mitu korda icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 13:08:18 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Mis mõttes modem ilma renditasuta?

see tähendab, et lisaks paketi kuumaksele, ei pea sa modemi rendi eest maksma... modem antakse sulle niisama kasutada

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 16:43:35 vasta tsitaadiga

Aga modem on siiski üüritud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 17:01:09 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Niipalju kui olen foorumeid lugenud, siis STV'st tasuks eemale hoida, klienditeenindus veel kõvasti hullem kui starmanil.


...Samas on mul STVga kordi paremad kogemused kui Starman'iga.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 17:42:26 vasta tsitaadiga

Oeh, Starman jamab Viljandis.
Mida iganes ei pingiks on ping 240-500 :/

Nett on kole aeglane jne.
Juhul kui on see seotud kiiruste tõstmisega, siis annan andeks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 17:44:40 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Oeh, Starman jamab Viljandis.
Mida iganes ei pingiks on ping 240-500 :/

Nett on kole aeglane jne.
Juhul kui on see seotud kiiruste tõstmisega, siis annan andeks.

Siin Keilas on ka vahest ühendus väga aeglane. Vist on kiiruse tõstmisega see jama, kuna kui kampaania hakkas, siis läks aeglasemaks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 11:00:45 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Aga modem on siiski üüritud?

jah, hinnaga 0 kr kuus
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 12:58:44 vasta tsitaadiga

Lahe. Kallutas mind päris tõsiselt Starmani poole praegu icon_wink.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.06.2006 14:07:55 vasta tsitaadiga

ise olen ainult kaabeltv klient. muidu tutvuste poolest asi thumbs_up.gif aga telefoni teel olev teenindus thumbs_down.gif jamasin nendega kuu aega. lubati igapäev tagasi helistada ja südame asjaks võtta - ikka pidin ise mõne päeva pärast uuesti helistama. nett tundus ka kuidagi pidur olevat - pingi suurust just mõtlen. üldiselt ispde teenindus jääb igalpool allapoole arvestust juhul kui pole top klient või ei oma kõrgematel ametikohtadel seal firmas tutvusi.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 16:46:22 vasta tsitaadiga

kellelgi kiirusi ka juba tõstetud on???
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 02.07.2006 16:52:46 vasta tsitaadiga

Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 16:58:44 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks thumbs_up.gif


assakurat. kus sa elad? icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 02.07.2006 20:05:22 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Raynor kirjutas:
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks thumbs_up.gif


assakurat. kus sa elad? icon_razz.gif

lasnas
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 20:06:59 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Raynor kirjutas:
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks thumbs_up.gif


assakurat. kus sa elad? icon_razz.gif

lasnas



selge. ma mustamäel. kuigi sõber elab 5 min kaugusel ja temal tehti juba üleeile ära. aga mul peaks 2-lt minema 4le icon_smile.gif meibi see siis hiljem tuleb. eks ootame;)

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 21:38:52 vasta tsitaadiga

Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente icon_biggrin.gif Viiruseid on kah palju icon_biggrin.gif Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis !
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.07.2006 22:55:14 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente icon_biggrin.gif Viiruseid on kah palju icon_biggrin.gif Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis !


Ehh....väga segane jutt! Pole sellel Starmanil häda midagi, ise üle aasta klient olnud ja väga rahul!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.07.2006 23:10:25 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente icon_biggrin.gif Viiruseid on kah palju icon_biggrin.gif Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis !


saad sa ise ka aru mida sa ajad?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 12:09:32 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente icon_biggrin.gif Viiruseid on kah palju icon_biggrin.gif Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis !


lõhnab konkurendi mahategemise järgi... minul siiani kõik Starmaniga kesklinnas väga 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 13:01:31 vasta tsitaadiga

isegi pole probleemi starmaniga. julgeks soovitada icon_smile.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 18:49:54 vasta tsitaadiga

üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.07.2006 22:10:26 vasta tsitaadiga

Kellelgil siin rohkem tallinnast lõuna pool (saku lähsitel) ei ole juba 4mb?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 04.07.2006 00:22:08 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud icon_lol.gif beer_yum.gif


Hea oleks kui asukoht ka äramärgitaks, nagu arusaada siis männikul on juba 4 MB neti ühendus olemas...
Ootan huviga mil oma järjega Mustamäele jõutakse thumbs_up.gif

See kes siin Starmani maha tegi, talle seda teadmiseks mis seisneb neti ühendusse- siis see on antud ettevõttes heal tasemel kuna katkestusi ei mäleta enam mil neid viimati oli... See oli kuskil 2002. aasta lõpupoole mil liitusin ning sel ajal esines neti ühenduse katkemist, mida aeg edasi seda enam ei ole antud asja olnud.... Mis arvuti viirustesse seisneb, see on rumal jutt mu arust, et teenuse pakkuja kuidagi põhjustaks arvuti viiruste levitamist- leian ma...
Seega ootab ära ning saab selgeks kõik thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 04.07.2006 00:27:43 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
miga kirjutas:
üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud icon_lol.gif beer_yum.gif


Hea oleks kui asukoht ka äramärgitaks, nagu arusaada siis männikul on juba 4 MB neti ühendus olemas...
Ootan huviga mil oma järjega Mustamäele jõutakse thumbs_up.gif

See kes siin Starmani maha tegi, talle seda teadmiseks mis seisneb neti ühendusse- siis see on antud ettevõttes heal tasemel kuna katkestusi ei mäleta enam mil neid viimati oli... See oli kuskil 2002. aasta lõpupoole mil liitusin ning sel ajal esines neti ühenduse katkemist, mida aeg edasi seda enam ei ole antud asja olnud.... Mis arvuti viirustesse seisneb, see on rumal jutt mu arust, et teenuse pakkuja kuidagi põhjustaks arvuti viiruste levitamist- leian ma...
Seega ootab ära ning saab selgeks kõik thumbs_up.gif

Eks ta ole nii ja naa.
Ma Starmani peamajast ~60m kaugusel.
Ikka sellist n u s s i nägi isegi 2005 alguses et nuta või naera.
Lisaks pidevad IP vahetused ehkki maksin iga kuu 100.- staatilise IP eest.
Nüüd Elisa 15 kasutaja ja .. ptui ptui. Seni veel õnnelik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 04.07.2006 00:44:10 vasta tsitaadiga

to remi

Eks ta ole nii ja naa.
Ma Starmani peamajast ~60m kaugusel.
Ikka sellist n u s s i nägi isegi 2005 alguses et nuta või naera.
Lisaks pidevad IP vahetused ehkki maksin iga kuu 100.- staatilise IP eest.
Nüüd Elisa 15 kasutaja ja .. ptui ptui. Seni veel õnnelik.
-------------------->
Ma elan samuti enamvähem seal lähedal- mingi 400 meetrit võibolla eemal keskusest...
Tead Staatilise IP aadressidega ei ole siiani veel tõsimat kokkupuudet olnud ning ma ei oska sellekohapealt midagi öelda, ent
muidu üldiselt käib asi nii, et lükka modem ning ruuter ( Mil vajadust) taha ning asi töötab iga kell mil seda vaja, pääsed üldjuhul netti- see ongi
peamine põhjuks miks ma Starmani ettevõtet maha ei teeks...

Muuseas seda teadmiseks, eks igaühe oma asi kelle kasuks ta otsustab, ent olen ka varem kirjutanud ( Starmani Kaabel levi tehnoloogia ning selle ülesehitus on mulle meelepärane... ) Usun, et see süsteem on hea ning mis kestab veel kaua kaua...
Ok siis, see kõik siin sõltumatu avaldus icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 00:59:18 vasta tsitaadiga

heh. mulle täna öeldi, et juuli alguseks ei saa midagi valmis(nagu oli öeldud 1770 telefonis). öeldi, et kannata icon_biggrin.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 15:52:46 vasta tsitaadiga

Ma jäin selle kuu alguses ilma sellisest retro paketist nagu seda oli 1 megane "Star Light". Maksis teine ainult 295 eek. Koju tuli lihtsalt kiri, et keerame selle kraani kinni ja lahti keerame 2 megase kraani nimega "Kodu Internet" hinnaga 299 eek. Mitte, et mul selle 2x kiirema ja 4eek kallima paketi vastu midagi oleks, aga vana pakett oli kuidagi armsaks saanud... icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.07.2006 16:57:12 vasta tsitaadiga

kusjuures starmanis on neil kõik mõne nupuvajutuse taga icon_smile.gif ühele tegin sünnipäeva kingiks et tõstetaks kiirus ära icon_lol.gif tutvustega saab palju mängida icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 04.07.2006 17:11:10 vasta tsitaadiga

Küsisin, et ma tahaks kolmikpaketti, aga et mind huvitab sealt ainult internet - telefonist ja TV-st mul poogen, kuigi olen nõus maksma ka nendele vajaminevate vidinate eest (box vms.) - sellepeale kosteti, et kui telefoni ei ole siis ei saa ka seda paketti. Like WTF - kas starmanile on oluline nüüd see, et mul telefon kodus oleks (mida nagunii ei kasuta) ja antud juhul jääb kallim pakett võtmata, või siis see et firma saaks oma papi kätte ilma liigseid piiranguid seadmata?????? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.07.2006 17:23:30 vasta tsitaadiga

Starmani ühendusega sa nii või teisiti telefoni eest ei maksa, kui sa ei räägi. Lihtsalt telli ära ja kõik, ega modem on ju üks.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 17:24:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsisin, et ma tahaks kolmikpaketti, aga et mind huvitab sealt ainult internet - telefonist ja TV-st mul poogen


Tead ma lausa naeran sinusuguseid, kunagi kuulsin ühelt müüjalt anekdooti. Klient küsis kas põrandaharja on, müüja ütles, et on, koos varrega. Klient ütles, et vart ei taha tal ainult harjaosa vaja, müüja jälle, et saab ja hind on sama mis varrega, see ei mõistnud ja keeras harja varrelt küljest ning ostis sama hinnaga icon_wink.gif

väike nipp võta omale sobiv toode sobiva hinnaga ning kasuta seda mida soovid, telefoni ja tv kaabel jäägu ühendamata, vahel on kolmiklahendus odavam kui üks selles komplektis olev toode.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 04.07.2006 17:32:59 vasta tsitaadiga

Vot selles see probleem ongi et ma olen nõus maksma aga klienditeenindaja ütles et kui telefon ära ühendatud pole siis paketti ei saa??? Infoks niipalju et elan üürikorteris ning seda et korteri nimel on telefon olemas aga reaalselt peale remonti ei ole siin isegi telefon. kaablit mitte aparaadist rääkimata. Et jah just siis ühendamises näeb Starman probleemi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.07.2006 17:34:28 vasta tsitaadiga

Esiteks ei lähe sul isegi telefonikaablit vaja. Teiseks ära usu kõiki, mida tädi klienditeenindaja sulle räägib. Peaasi, et antennikaabel tuppa jookseb või vähemalt väliskoridoris on ja ongi korras.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kortik
HV vaatleja
kortik

liitunud: 06.07.2006




sõnum 08.07.2006 12:17:13 vasta tsitaadiga

georgots kirjutas:
Vot selles see probleem ongi et ma olen nõus maksma aga klienditeenindaja ütles et kui telefon ära ühendatud pole siis paketti ei saa??? Infoks niipalju et elan üürikorteris ning seda et korteri nimel on telefon olemas aga reaalselt peale remonti ei ole siin isegi telefon. kaablit mitte aparaadist rääkimata. Et jah just siis ühendamises näeb Starman probleemi.


Mul ka kolmikpakett ja kordagi pole telefoni taha ühendanud. Kas sul telefoniaparaat moodemi külge ühendatud on või mitte, seda küll keegi ei kontrolli. Tundub, et said klienditeenindajalt valeinformatsiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 23:27:06 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Starmani lauatelefoni siis kui ma ei suuda oma moblat leida, kord oli tugitooli sees icon_lol.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.