|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
28.05.2006 15:24:31
|
|
|
| tv-kaartidel ikka sisendid. väljund kui on siis ikka videokaardil
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deemon101
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2002
|
29.05.2006 17:12:01
|
|
|
| seda ma isegi arvasin, aga ei midagi. seis sama. Haupage soft scannib kanaleid, aga ei leia midagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
29.05.2006 17:56:00
|
|
|
| Deemon101 kirjutas: |
| seda ma isegi arvasin, aga ei midagi. seis sama. Haupage soft scannib kanaleid, aga ei leia midagi. |
Hauppauge puhul pead sisendiks siis s-video valima, sinu kaardi jaoks ei ole tegemist enam TV-signaaliga vaid lihtsalt suvalise videosisendiga.
WinTV2000 puhul siis Menu-Suite Manager-Add-SVideo/Composite... seal paned kanali numbri ja nime ning ongi kõik
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.05.2006 17:57:59
|
|
|
s-video sisendi korral pole kanalitega midagi pistmist. vali s-video sisend.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
08.06.2006 12:15:50
|
|
|
Ma ei leidnud Starmani kodukalt kaabeltv kanalite nimekirja. Ma eitea kas see üldse peaks seal olema, võiks igatahaes. DigiTv oma küll on nii elionil kui ka Starmanil. Igatahes saatsin neile siis kirja, et kust ma seda infot saan, kas see on seal kuskil kodukal või mitte. Kirja saatsin vist eile hommikul kunagi, siiani pole vastust saanud.
Ma ei mõista, ma olen vb potentsiaalne klient, aga piisavalt laisk, et üritan netist võimalikult palju infi saada. Aga nemad lihtsalt ei vasta. Tegelikult ma olen ka Starmani klient, tahtsin lihtsalt võrrelda Starmani ja DigiTv kanaleid, ei viitsi telekast läbi klõpsutada neid. Kuid siiski, tore suhtumine küll Starmani poolt.
Ok, sain oma pahameele nüd siin välja elada
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
08.06.2006 12:19:54
|
|
|
| react kirjutas: |
Ma ei leidnud Starmani kodukalt kaabeltv kanalite nimekirja. Ma eitea kas see üldse peaks seal olema, võiks igatahaes. DigiTv oma küll on nii elionil kui ka Starmanil. Igatahes saatsin neile siis kirja, et kust ma seda infot saan, kas see on seal kuskil kodukal või mitte. Kirja saatsin vist eile hommikul kunagi, siiani pole vastust saanud.
Ma ei mõista, ma olen vb potentsiaalne klient, aga piisavalt laisk, et üritan netist võimalikult palju infi saada. Aga nemad lihtsalt ei vasta. Tegelikult ma olen ka Starmani klient, tahtsin lihtsalt võrrelda Starmani ja DigiTv kanaleid, ei viitsi telekast läbi klõpsutada neid. Kuid siiski, tore suhtumine küll Starmani poolt.
Ok, sain oma pahameele nüd siin välja elada  |
starmanis seda nii avalikult polegi. ainult kui oled klient ja logid sisse... kui oled huvitatud võin sulle saata selle pdfi kanalite nimekirjaga...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
08.06.2006 12:55:08
|
|
|
| Aah või nii. No kahju sellisel juhul. Klient olen küll, aga pole minu nimel, seega ID kaardiga logida ei saa hetkel. Kui aega leiad võiksid saata küll. Mail profiilis olemas.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walpurg
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
08.06.2006 13:22:21
|
|
|
| limp kirjutas: |
starmanis seda nii avalikult polegi. ainult kui oled klient ja logid sisse... |
Kas ikka on nii? Esilehel võib justkui ka mitteklient aadressi sisestada seal "Teenused sinu koju" juures ja siis saab muuhulgas "Sinu koju pakutavate telekanalite nimekirja nägemiseks kliki siia" lingi. Või siis näeb, et teenuseid sellele aadressile ei pakuta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
08.06.2006 22:06:53
|
|
|
võta omale kolmikpakett
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
09.06.2006 06:43:13
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
Lauatelefon on üleliigne. Muidu võtaks, aga siis on lihtsalt uus telefon poole väiksema kuumaksuga niisama nurgas tolmu kogumas  |
kolmikpaketis oleks nagu see telefon ilma kuumaksuta.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.06.2006 08:52:30
|
|
|
ja modem ilma renditasuta... ja kiirused suuremad jne...
Aga tegelikult, milliseid pakette sa üldse kaalud?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.06.2006 11:30:38
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
ja modem ilma renditasuta... ja kiirused suuremad jne...
Aga tegelikult, milliseid pakette sa üldse kaalud? |
Mis mõttes modem ilma renditasuta?
Kui nüüd KODU kolmikpaketi hind kokku arvutada, siis tundub, et telefon on tõesti tasuta, kuigi hinnakirjas on telefoni hind ainult eraldi ostes.
| Starman kirjutas: |
KODU Telefon
võrgusisesed kõned ja kõnealustustasu 0.-
kõned lauatelefonile 0,25
kõnealustustasu 0,48
kuutasu 59.- krooni*
* - pole vaja tasuda Elioni 98 kroonist kuutasu |
Ma hetkel kõigun selle STV Saturni ja Starmani KODU paketi vahel. Vahepeal arvasin, et peaks võtma STV, et jama vähem selle liitumise ja juhtmetega. Nüüd kokku arvutades tuleb vist Starman oma kolmikpaketiga odavam. STV's saab praktiliselt sama hinna eest ainult kahemegase netiühenduse.
Ega keegi ei tea, kas Starmanil mingit kampaaniat tulemas pole?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.06.2006 11:45:49
|
|
|
| Niipalju kui olen foorumeid lugenud, siis STV'st tasuks eemale hoida, klienditeenindus veel kõvasti hullem kui starmanil.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.06.2006 13:08:18
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| Mis mõttes modem ilma renditasuta? |
see tähendab, et lisaks paketi kuumaksele, ei pea sa modemi rendi eest maksma... modem antakse sulle niisama kasutada
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
09.06.2006 17:01:09
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Niipalju kui olen foorumeid lugenud, siis STV'st tasuks eemale hoida, klienditeenindus veel kõvasti hullem kui starmanil. |
...Samas on mul STVga kordi paremad kogemused kui Starman'iga.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
09.06.2006 17:42:26
|
|
|
Oeh, Starman jamab Viljandis.
Mida iganes ei pingiks on ping 240-500 :/
Nett on kole aeglane jne.
Juhul kui on see seotud kiiruste tõstmisega, siis annan andeks.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
09.06.2006 17:44:40
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Oeh, Starman jamab Viljandis.
Mida iganes ei pingiks on ping 240-500 :/
Nett on kole aeglane jne.
Juhul kui on see seotud kiiruste tõstmisega, siis annan andeks. |
Siin Keilas on ka vahest ühendus väga aeglane. Vist on kiiruse tõstmisega see jama, kuna kui kampaania hakkas, siis läks aeglasemaks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
10.06.2006 11:00:45
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| Aga modem on siiski üüritud? |
jah, hinnaga 0 kr kuus
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
10.06.2006 14:07:55
|
|
|
ise olen ainult kaabeltv klient. muidu tutvuste poolest asi aga telefoni teel olev teenindus jamasin nendega kuu aega. lubati igapäev tagasi helistada ja südame asjaks võtta - ikka pidin ise mõne päeva pärast uuesti helistama. nett tundus ka kuidagi pidur olevat - pingi suurust just mõtlen. üldiselt ispde teenindus jääb igalpool allapoole arvestust juhul kui pole top klient või ei oma kõrgematel ametikohtadel seal firmas tutvusi.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.07.2006 16:46:22
|
|
|
kellelgi kiirusi ka juba tõstetud on???
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
02.07.2006 16:52:46
|
|
|
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.07.2006 16:58:44
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks  |
assakurat. kus sa elad?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
02.07.2006 20:05:22
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| Raynor kirjutas: |
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks  |
assakurat. kus sa elad?  |
lasnas
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.07.2006 20:06:59
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
| Raynor kirjutas: |
Jah, üleeile läks mul 1-lt 2Mbit-ks  |
assakurat. kus sa elad?  |
lasnas |
selge. ma mustamäel. kuigi sõber elab 5 min kaugusel ja temal tehti juba üleeile ära. aga mul peaks 2-lt minema 4le meibi see siis hiljem tuleb. eks ootame;)
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
02.07.2006 21:38:52
|
|
|
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente Viiruseid on kah palju Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis !
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.07.2006 22:55:14
|
|
|
| tptdairy kirjutas: |
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente Viiruseid on kah palju Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis ! |
Ehh....väga segane jutt! Pole sellel Starmanil häda midagi, ise üle aasta klient olnud ja väga rahul!
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.07.2006 23:10:25
|
|
|
| tptdairy kirjutas: |
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente Viiruseid on kah palju Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis ! |
saad sa ise ka aru mida sa ajad?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
03.07.2006 12:09:32
|
|
|
| tptdairy kirjutas: |
Kas Starman teenus on yldse väärt kasutama hakata ???? Mu meelest Starmani serveris pikemat aega adware, spyware malware , keylogger file sittax ja see segab just kliente Viiruseid on kah palju Ja siis see viidab sellele et kiiruseid neil täis ! |
lõhnab konkurendi mahategemise järgi... minul siiani kõik Starmaniga kesklinnas väga 5+
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
03.07.2006 13:01:31
|
|
|
isegi pole probleemi starmaniga. julgeks soovitada
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
03.07.2006 18:49:54
|
|
|
üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.07.2006 22:10:26
|
|
|
Kellelgil siin rohkem tallinnast lõuna pool (saku lähsitel) ei ole juba 4mb?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
04.07.2006 00:22:08
|
|
|
| miga kirjutas: |
üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud  |
Hea oleks kui asukoht ka äramärgitaks, nagu arusaada siis männikul on juba 4 MB neti ühendus olemas...
Ootan huviga mil oma järjega Mustamäele jõutakse
See kes siin Starmani maha tegi, talle seda teadmiseks mis seisneb neti ühendusse- siis see on antud ettevõttes heal tasemel kuna katkestusi ei mäleta enam mil neid viimati oli... See oli kuskil 2002. aasta lõpupoole mil liitusin ning sel ajal esines neti ühenduse katkemist, mida aeg edasi seda enam ei ole antud asja olnud.... Mis arvuti viirustesse seisneb, see on rumal jutt mu arust, et teenuse pakkuja kuidagi põhjustaks arvuti viiruste levitamist- leian ma...
Seega ootab ära ning saab selgeks kõik
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
04.07.2006 00:27:43
|
|
|
| mtv23 kirjutas: |
| miga kirjutas: |
üle kuu juba jookseb mul 4mb nett ja pole häda mitte midagi...ainuke häda selles, et ketas saab tihti täis tõmmatud  |
Hea oleks kui asukoht ka äramärgitaks, nagu arusaada siis männikul on juba 4 MB neti ühendus olemas...
Ootan huviga mil oma järjega Mustamäele jõutakse
See kes siin Starmani maha tegi, talle seda teadmiseks mis seisneb neti ühendusse- siis see on antud ettevõttes heal tasemel kuna katkestusi ei mäleta enam mil neid viimati oli... See oli kuskil 2002. aasta lõpupoole mil liitusin ning sel ajal esines neti ühenduse katkemist, mida aeg edasi seda enam ei ole antud asja olnud.... Mis arvuti viirustesse seisneb, see on rumal jutt mu arust, et teenuse pakkuja kuidagi põhjustaks arvuti viiruste levitamist- leian ma...
Seega ootab ära ning saab selgeks kõik  |
Eks ta ole nii ja naa.
Ma Starmani peamajast ~60m kaugusel.
Ikka sellist n u s s i nägi isegi 2005 alguses et nuta või naera.
Lisaks pidevad IP vahetused ehkki maksin iga kuu 100.- staatilise IP eest.
Nüüd Elisa 15 kasutaja ja .. ptui ptui. Seni veel õnnelik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
04.07.2006 00:44:10
|
|
|
to remi
Eks ta ole nii ja naa.
Ma Starmani peamajast ~60m kaugusel.
Ikka sellist n u s s i nägi isegi 2005 alguses et nuta või naera.
Lisaks pidevad IP vahetused ehkki maksin iga kuu 100.- staatilise IP eest.
Nüüd Elisa 15 kasutaja ja .. ptui ptui. Seni veel õnnelik.
-------------------->
Ma elan samuti enamvähem seal lähedal- mingi 400 meetrit võibolla eemal keskusest...
Tead Staatilise IP aadressidega ei ole siiani veel tõsimat kokkupuudet olnud ning ma ei oska sellekohapealt midagi öelda, ent
muidu üldiselt käib asi nii, et lükka modem ning ruuter ( Mil vajadust) taha ning asi töötab iga kell mil seda vaja, pääsed üldjuhul netti- see ongi
peamine põhjuks miks ma Starmani ettevõtet maha ei teeks...
Muuseas seda teadmiseks, eks igaühe oma asi kelle kasuks ta otsustab, ent olen ka varem kirjutanud ( Starmani Kaabel levi tehnoloogia ning selle ülesehitus on mulle meelepärane... ) Usun, et see süsteem on hea ning mis kestab veel kaua kaua...
Ok siis, see kõik siin sõltumatu avaldus
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
04.07.2006 00:59:18
|
|
|
heh. mulle täna öeldi, et juuli alguseks ei saa midagi valmis(nagu oli öeldud 1770 telefonis). öeldi, et kannata
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
04.07.2006 15:52:46
|
|
|
Ma jäin selle kuu alguses ilma sellisest retro paketist nagu seda oli 1 megane "Star Light". Maksis teine ainult 295 eek. Koju tuli lihtsalt kiri, et keerame selle kraani kinni ja lahti keerame 2 megase kraani nimega "Kodu Internet" hinnaga 299 eek. Mitte, et mul selle 2x kiirema ja 4eek kallima paketi vastu midagi oleks, aga vana pakett oli kuidagi armsaks saanud...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.07.2006 16:57:12
|
|
|
kusjuures starmanis on neil kõik mõne nupuvajutuse taga ühele tegin sünnipäeva kingiks et tõstetaks kiirus ära tutvustega saab palju mängida
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
04.07.2006 17:11:10
|
|
|
Küsisin, et ma tahaks kolmikpaketti, aga et mind huvitab sealt ainult internet - telefonist ja TV-st mul poogen, kuigi olen nõus maksma ka nendele vajaminevate vidinate eest (box vms.) - sellepeale kosteti, et kui telefoni ei ole siis ei saa ka seda paketti. Like WTF - kas starmanile on oluline nüüd see, et mul telefon kodus oleks (mida nagunii ei kasuta) ja antud juhul jääb kallim pakett võtmata, või siis see et firma saaks oma papi kätte ilma liigseid piiranguid seadmata??????
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
04.07.2006 17:23:30
|
|
|
Starmani ühendusega sa nii või teisiti telefoni eest ei maksa, kui sa ei räägi. Lihtsalt telli ära ja kõik, ega modem on ju üks.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.07.2006 17:24:23
|
|
|
| tsitaat: |
Küsisin, et ma tahaks kolmikpaketti, aga et mind huvitab sealt ainult internet - telefonist ja TV-st mul poogen
|
Tead ma lausa naeran sinusuguseid, kunagi kuulsin ühelt müüjalt anekdooti. Klient küsis kas põrandaharja on, müüja ütles, et on, koos varrega. Klient ütles, et vart ei taha tal ainult harjaosa vaja, müüja jälle, et saab ja hind on sama mis varrega, see ei mõistnud ja keeras harja varrelt küljest ning ostis sama hinnaga
väike nipp võta omale sobiv toode sobiva hinnaga ning kasuta seda mida soovid, telefoni ja tv kaabel jäägu ühendamata, vahel on kolmiklahendus odavam kui üks selles komplektis olev toode.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
04.07.2006 17:32:59
|
|
|
| Vot selles see probleem ongi et ma olen nõus maksma aga klienditeenindaja ütles et kui telefon ära ühendatud pole siis paketti ei saa??? Infoks niipalju et elan üürikorteris ning seda et korteri nimel on telefon olemas aga reaalselt peale remonti ei ole siin isegi telefon. kaablit mitte aparaadist rääkimata. Et jah just siis ühendamises näeb Starman probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
04.07.2006 17:34:28
|
|
|
Esiteks ei lähe sul isegi telefonikaablit vaja. Teiseks ära usu kõiki, mida tädi klienditeenindaja sulle räägib. Peaasi, et antennikaabel tuppa jookseb või vähemalt väliskoridoris on ja ongi korras.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kortik
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2006
|
08.07.2006 12:17:13
|
|
|
| georgots kirjutas: |
| Vot selles see probleem ongi et ma olen nõus maksma aga klienditeenindaja ütles et kui telefon ära ühendatud pole siis paketti ei saa??? Infoks niipalju et elan üürikorteris ning seda et korteri nimel on telefon olemas aga reaalselt peale remonti ei ole siin isegi telefon. kaablit mitte aparaadist rääkimata. Et jah just siis ühendamises näeb Starman probleemi. |
Mul ka kolmikpakett ja kordagi pole telefoni taha ühendanud. Kas sul telefoniaparaat moodemi külge ühendatud on või mitte, seda küll keegi ei kontrolli. Tundub, et said klienditeenindajalt valeinformatsiooni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
10.07.2006 23:27:06
|
|
|
Mina kasutan Starmani lauatelefoni siis kui ma ei suuda oma moblat leida, kord oli tugitooli sees
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|