Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 12:52:05 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ega kellelgi mõnda head linnuhelinat pakkuda pole icon_question.gif

UP icon_exclaim.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 11.06.2006 19:33:28 vasta tsitaadiga

cry kirjutas:
hentz88 kirjutas:
http://www.valdre.com/sounds/ vaata sinna


leidsin seal lehelt paar lahedat wavi,aga tahask neid mp3.-ks
"siin me oleme": haluu peremees ja lilleke icon_wink.gif

http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Koomusk/
Võta siit. Kui veel midagi tahad, siis anna teada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 13.06.2006 21:52:34 vasta tsitaadiga

ega keegi ei juhu teadma,mis lugu on taustaks peugeot reklaamis,seal kus need lepatriinud trallitavad icon_wink.gif
ja äkki saaks siis sellest mp3-e icon_biggrin.gif


viimati muutis cry 14.06.2006 11:51:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 11:17:08 vasta tsitaadiga

kunagi oli üks peugeot-i reklaam ka,kus tüüp tegi volgast pesoo 206-e. Äkki kellelgi on selle mp3 helinat või oskaks keegi vähemalt selle laulu nime öelda 8)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 14.06.2006 14:27:21 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
kunagi oli üks peugeot-i reklaam ka,kus tüüp tegi volgast pesoo 206-e. Äkki kellelgi on selle mp3 helinat või oskaks keegi vähemalt selle laulu nime öelda 8)

Seda elevandi ja hinduga reklaami mõtled? Kui jah, siis lugu on Raja Mushtaq - "The Sculptor"
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 15:26:33 vasta tsitaadiga

Suurimad tänud sulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 14.06.2006 23:25:55 vasta tsitaadiga

cry kirjutas:
ega keegi ei juhu teadma,mis lugu on taustaks peugeot reklaamis,seal kus need lepatriinud trallitavad icon_wink.gif
ja äkki saaks siis sellest mp3-e icon_biggrin.gif

Marcels - Heartaches
aastaks siis 1961

siit saab mõlemate peugeottide lood + viimane citroeni oma http://karuonu.msn.ee/Ad/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.06.2006 19:42:11 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Rakvere Grilltoodete reklaami lõpus olevat akordioni-lugu ei ole?
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 20:05:57 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/rtaab12/obie_trice_ft._akon_-_snitch.mp3

kas keegi saaks sellest mp3 helina lõigata? 00:22 - 00:45 sekundi kohal.

oleks kohutavalt tänulik!

mis progedega seda muidu teha saab?

rahzel
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 20:17:54 vasta tsitaadiga

rahzel kirjutas:
http://www.zone.ee/rtaab12/obie_trice_ft._akon_-_snitch.mp3

kas keegi saaks sellest mp3 helina lõigata? 00:22 - 00:45 sekundi kohal.

oleks kohutavalt tänulik!

mis progedega seda muidu teha saab?

rahzel

http://csel.servegame.org/obie_trice_ft._akon_-_snitch.mp3

Tegin Audacityga (freeware)
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 19.06.2006 20:28:04 vasta tsitaadiga

rahzel kirjutas:
http://www.zone.ee/rtaab12/obie_trice_ft._akon_-_snitch.mp3

kas keegi saaks sellest mp3 helina lõigata? 00:22 - 00:45 sekundi kohal.

oleks kohutavalt tänulik!

mis progedega seda muidu teha saab?

rahzel

kuula terviseks http://karuonu.msn.ee/Tilinad/obie_trice.mp3

progesid nigu muda. uuri kasvõi sedasama teemat lähemalt.
ise teen Auditioniga
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 18:31:19 vasta tsitaadiga

superior, SunBear,

suured tänud Teile kutid!
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 00:44:31 vasta tsitaadiga

Kolasin kuuglis aga ei leidnud.
Nimelt otsin midi helinat loost The First Of The Gang To Die esitajaks Morrissey.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 21.06.2006 11:41:31 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Kolasin kuuglis aga ei leidnud.
Nimelt otsin midi helinat loost The First Of The Gang To Die esitajaks Morrissey.

kehvasti kuugeldasid siis icon_wink.gif
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Morrissey%20-%20First%20Of%20The%20Gang%20To%20Die.mid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 02:51:28 vasta tsitaadiga

Prodigy - Voodopeople (Pendulum Remix) helinat Nokia 3120-nele icon_razz.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 15:21:16 vasta tsitaadiga

Killer89,
www.remob.com/mid/other/voodoopeople.mid ver.1
www.remob.com/mid/other/prodigy_voodoo.mid ver.2
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 17:45:31 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
Killer89,
www.remob.com/mid/other/voodoopeople.mid ver.1
www.remob.com/mid/other/prodigy_voodoo.mid ver.2


Suured tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiko112
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2006




sõnum 29.06.2006 12:21:39 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab kust saaks RMB-Spring helinat?
tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 14:07:29 vasta tsitaadiga

pendulumit midina?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 17:54:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saada tasuta Foo Fightersi-Best of You lugu. midina!
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelisrt
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2005




sõnum 29.06.2006 20:12:31 VENE COOL HELINAD vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kus saada nn vene pärishelinaid.

Lihtsalt kuulsin Statoilis sabas seistes ühel vennal vinget vene helinat, tekst oli a`la :

"..slõshõs tõ znimi trubku, natcalnik svonit, znimi trubku pljat..." jne.

Kas keegi teab kus neid tellida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 11:33:32 vasta tsitaadiga

Raiko112,
www.remob.com/mid/other/rmb_and_talla2xlc_spring.mid

meelisrt, mp3 vo~i AMR ? milline mobla?

explode, www.remob.com/mid/other/Foo_Fighters-Best_of_You.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 30.06.2006 12:29:23 Re: VENE COOL HELINAD vasta tsitaadiga

meelisrt kirjutas:
Kas keegi teab kus saada nn vene pärishelinaid.

Lihtsalt kuulsin Statoilis sabas seistes ühel vennal vinget vene helinat, tekst oli a`la :

"..slõshõs tõ znimi trubku, natcalnik svonit, znimi trubku pljat..." jne.

Kas keegi teab kus neid tellida?

http://www.softinka.net/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=55
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 12:48:10 vasta tsitaadiga

Tahaks sellist helinat, nagu Nokiatel on see desk phone. Selline mõnus madal lauatelefoni helin.
Telefoniks on Nokia N70 ja krt seal pole ühtegi normaalset helinat seest. Kui keegi veel otsida viitsib, tahaks seda nokia "Attraction" helinat ka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 13:02:34 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
Raiko112,


explode, www.remob.com/mid/other/Foo_Fighters-Best_of_You.mid

kahjuks ei aidanud,vb on liiga suur fail,kuid mul ta otsis ja otsis ja siis läks netis välja...

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taj
HV vaatleja
taj

liitunud: 13.10.2004




sõnum 30.06.2006 13:44:01 vasta tsitaadiga

Oleks vaja skriimsilma "lööks käed" või "suitsevad rehvid" midi versiooni.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 14:56:54 vasta tsitaadiga

velsa,
www.remob.com/old_phone.mp3

explode, www.remob.com/mid/other/Foo_Fighters-Best_of_You3.mid


viimati muutis mega_w 30.06.2006 15:16:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 30.06.2006 15:00:36 vasta tsitaadiga

Helinaid saab teha: K6ikidele telefonide, k6ikidele helinate tasuta koodide vaatamine, Proovi j2rgi m6ni kood, ja vaata kuidas helin tundub icon_question.gif Saab ka tasuta alla tirida.

www.rtones.com thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 15:09:54 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
velsa,
www.remob.com/old_phone.mp3
Tänud, keegi mulle seda attractioni ka viitsib otsida?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 15:23:49 vasta tsitaadiga

velsa,

www.remob.com/mid/other/Nokia_attraction.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent007
Piiratud kasutaja
agent007

liitunud: 02.08.2003




sõnum 02.07.2006 12:02:17 vasta tsitaadiga

Kust saaks eesti laule .mmf formaadis.

Tahaks sellist laulu nagu Rahutu Tuhkatriinu - Moon Taxi poolt .mmf -na. Kas oleks võimalik?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 20:52:29 vasta tsitaadiga

agent007 kirjutas:
Kust saaks eesti laule .mmf formaadis.

Tahaks sellist laulu nagu Rahutu Tuhkatriinu - Moon Taxi poolt .mmf -na. Kas oleks võimalik?

ja mina midi-na seda lugu icon_wink.gif

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 02.07.2006 21:20:15 vasta tsitaadiga

sama siin icon_smile.gif
Tahaks ka midi aga originaal varianti icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 03.07.2006 17:33:36 vasta tsitaadiga

kellelgi järsku leidub auto mootori häält mp3-ena
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 22:19:02 vasta tsitaadiga

Vennaskonna lugusid midina ?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 16:46:19 vasta tsitaadiga

hentz88,

wap.remob.com seal on TEST>sounds_mp3>CAR motor..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.07.2006 23:52:24 vasta tsitaadiga

suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.07.2006 22:56:44 vasta tsitaadiga

prodigy voodo people siemens c55. ma ei tea mid ei hakka seal tõõle vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 23:09:12 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kust saada Fast & Furious Tokio Drift lugusi(Dj Shadow Feat Mos Def - Six Days The Remix;;;;;;Teriyaki Boyz-Morcidivx)
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2006 15:37:23 vasta tsitaadiga

heix24,

proovi need
www.remob.com/prodigy_voodoo.mid
www.remob.com/people.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 09.07.2006 15:57:06 vasta tsitaadiga

kas sellisest kohast nagu wap.guzsoft.ee helinate tõmmamine on tasuta üldse?

sooviks ka tokyo drifti soundtracke midina.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 10.07.2006 23:47:31 vasta tsitaadiga

tahaks nüüd Numero Uno -Tora,Tora Tora mp3 helinat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 17:57:48 vasta tsitaadiga

cry,
www.remob.com/wap/mp3/Numero_ono_tora.mp3 [174kb]
www.remob.com/wap/mp3/Numero_uno_tora2.mp3 [63kb]
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 17:30:42 vasta tsitaadiga

Love Generation.mid paluks icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 17:33:47 vasta tsitaadiga

keskil uue a-rühma plaadi "Leegion" lugude helinaid pole? polüphoonilisi siis.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 18:00:29 vasta tsitaadiga

võiks ka mp3-dena neid samas icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 15.07.2006 09:30:04 vasta tsitaadiga

Pendulum - spiral mmf.-ina oleks luksus?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoW
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 15.07.2006 19:20:47 vasta tsitaadiga

Fort Minor-Where'd You Go.mp3 paluks. Kuidas saab asju arvutist telefoni nimega Nokia 7280
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 00:23:34 vasta tsitaadiga

CoW kirjutas:
Fort Minor-Where'd You Go.mp3 paluks. Kuidas saab asju arvutist telefoni nimega Nokia 7280

osta Bluetooth dongle. odavaimad vast paarisaja krooni ringis.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 14:53:42 vasta tsitaadiga

sooviks blink 182/ sum 41 helinaid ning mõnda head saiti kust saaks päris helinaid(true tones)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.