Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Veredoonorlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.06.2006 11:35:28 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
mul ja mu isal B+, mis peaks levinuim olema, ning ikka helistatakse VÄGA tihti icon_rolleyes.gif


mul on ka b+ veregrupp ning mind on isegi tagasi saadetud kuna see veregrupp on 1/3 eetlastest ja oli isegi liiga palju verd. Teinekord oli veel juhus kus taheti tagasi saata aga kuna ma ei suitseta jms ning tervist eriti ei riku siis võeti mult veri ikkagi ära et tegid 2 laste annust sellest.

alec kirjutas:
Kevadel andsin esimest korda. Natuke uimane olin küll päeva lõpuni, muidu kõik ok. Kas nad meilivad kui uuesti saab anda?

B+


Üldiselt mitte. Tavaliselt peab meestel vereannetustel vahet olema minimaalselt 2 kuud, naistel 3 kuud. Aga jah liiga tihti nad ka ei luba käia :p Mis puutub uimasusse siis kui mina esimest korda andsin olin pärast seda nagu väike energiapommike. Ja yldiselt on siiani nii et pärast vere andmist on ylihea tuju ja teeks ei tea mida. Õhtuks väsitab ainult väga ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 11:47:35 vasta tsitaadiga

AB+ olen, ehk ideaalne vastuvõtja, kõik teised veregrupid mulle sobivad. Käin andmas 2-3x aastas, kuna see paras ajakulu, seega tihti pole võimalik minna kohe kui 2 kuud täis.

Mehed võivad käia iga 2kuu tagant, naised iga 3kuu tagant, varem vastu ei võeta isegi kui verevarudega kitsas käes ja tugevama tervisega indiviid tõenäoliselt taastunud juba - doonori tervis on prioriteet nr.1.

Kui oled võtnud mingeid ravimeid hiljuti, siis tasub verekeskusse ette helistada ja küsida kaua peaks ootama enne kui võib tulla. Cirrus nohutablettide puhul näiteks öeldi et nädala võiks oodata. Järgmisel päeval peale ilget läbu ei tasu ka minna solki andma. Doonorlus on ikkagi heategevus ja tasub anda vaid siis kui tead et annad kvaliteetset kraami.

Naistel ei tasu päevade ajal käia, üks tuttav neiu kunagi rääkis et oli mensi viimane päev ja mõtles et mis see ikka, kuid päris hästi oli hakanud pilti ära kiskuma.

PS! Töötajatel soovitan lugeda Töö- ja puhkeaja seadust, seal punkt mis käsib tööandjal sind vereloovutuse ajaks ära lasta, viide sellele olemas ka www.verekeskus.ee lehel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 19.06.2006 12:12:09 vasta tsitaadiga

Mu ema on küll regulaarne doonor ja ta suitsetab ka, aga kuidas selle suitsetamisega on?
Kas nad teevad mingi testi ka, et kui puhas veri on? Ma ei tea oma veregruppi ka. Muidu mõttes on olnud küll, et võiks ju ka ved andma minna... icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 12:13:45 vasta tsitaadiga

vere andmine rokib icon_smile.gif
20x peaks küll täis olema juba
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.06.2006 12:29:27 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Mu ema on küll regulaarne doonor ja ta suitsetab ka, aga kuidas selle suitsetamisega on?
Kas nad teevad mingi testi ka, et kui puhas veri on? Ma ei tea oma veregruppi ka. Muidu mõttes on olnud küll, et võiks ju ka ved andma minna... icon_rolleyes.gif


siis vist lastele ei anta verd vms aga muidu vastu võetakse küll. Kuigi oli vist soovitav et 24h vms enne vereandmist ei suitsetaks
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 19.06.2006 12:56:43 vasta tsitaadiga

praegu peaks vist 2h olema..
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 15:30:30 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
NuCleo kirjutas:
Mu ema on küll regulaarne doonor ja ta suitsetab ka, aga kuidas selle suitsetamisega on?
Kas nad teevad mingi testi ka, et kui puhas veri on? Ma ei tea oma veregruppi ka. Muidu mõttes on olnud küll, et võiks ju ka ved andma minna... icon_rolleyes.gif


siis vist lastele ei anta verd vms aga muidu vastu võetakse küll. Kuigi oli vist soovitav et 24h vms enne vereandmist ei suitsetaks


Mult ka küsiti suitsetamise ja sarnaste vere kvaliteeti kahjustavate asjade kohta üks kord, paluti ausalt ära öelda, et veri võetakse ikka vastu aga jah, laste puhul ei kasutata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 16:06:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et rahval ikka huvi on, peaks äkki siis mingi ühise ürituse korraldama ja seda suhteliselt kiirelt, kuna ilmselt suvel on enamus HV inimestel veres stabiilselt bromill.

Äkki on aktiviste, kes oleks nõus abistama selle ürituse korraldamamisega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 00:04:15 vasta tsitaadiga

Miski nädal peale 18 saamist käisin verd andmas sõpradega, kuna 3 kuud peab vahet pidama siis saan augustis jälle minna.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 21.06.2006 15:07:17 vasta tsitaadiga

Just kuulsin raadiost verekeskuse üleskutset verd andma tulla, kuna varud alla nõutu (räägiti ka konkreetsetest gruppidest, aga nii hea mälu mul pole - B ja ka R- olid teemaks vist) ning ei suudeta haiglate tellimust täita. Nii et kõik see mees elusid päästma ning verd andma, kes vähegi saab icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 21.06.2006 15:09:59 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Just kuulsin raadiost verekeskuse üleskutset verd andma tulla, kuna varud alla nõutu (räägiti ka konkreetsetest gruppidest, aga nii hea mälu mul pole - B ja ka R- olid teemaks vist) ning ei suudeta haiglate tellimust täita. Nii et kõik see mees elusid päästma ning verd andma, kes vähegi saab icon_exclaim.gif


R gruppi veel pole.
Õnneks või kahjuks icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 21.06.2006 15:31:43 vasta tsitaadiga

mõtlesin negatiivset reesust sellega vms ta ongi. Oleks pidanud Rh-Neg. kirjutama icon_razz1.gif
Töökõrvalt lihtsalt panin teadet tähele ja ei jäänud meelde, mis täpsed kombinatsioonid seal olid nende gruppide ja reesustega


viimati muutis sosssepp 21.06.2006 15:31:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 15:31:51 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/210606/esileht/siseuudised/206699.php
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 15:56:28 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13188188
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004




sõnum 21.06.2006 17:14:50 vasta tsitaadiga

Ise olen kah ikka käinud regulaarselt head tegemas. Sellest aastast aga seoses tööga(käin tihti metsas) ei saa enam, sest need va puugid kipuvad ikka külge. Nimelt viimasest hammustusest peab kuu möödas olema. Aga need sunnikud vist teavad kuna kuu täis hakkab saama ja mõni ronib jälle nahavahele icon_evil.gif
Igastahes neid veene on mul torgitud ikka hullumoodi juba lapsest saati. Olin tihti haiglas ja neile tädidele nagu meeldis kohe mult verd lasta icon_razz.gif Veenid on õnneks mul head ja siiani pole vere kättesaamisega probleeme tulnud. tuleb füüsilist tööd teha, siis lähevad ka veenid suuremaks ja paistavad paremini silma icon_wink.gif
Ainuke asi mis mulle selle asja juures ei meeldi on see hemoglobiini mõõtmine. Kuigi nüüd ei lükata enam sellise lusikaga seda auku sinna nagu vanal veneajal, aga nõme tunne on ikkagi icon_redface.gif

Nii et kui puugid mind nüüd rahule jätavad, siis lähen ja loovutan oma 0+ verd jälle thumbs_up.gif

_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 17:35:17 vasta tsitaadiga

0-grupp vist sobis kõigile? Selles mõttes, et sama grupp on ikka parem, aga 0-i saab kasutada kõigi teiste asemel? Ja samas siis 0-gruppi omaval isikul on kõige keerulisem vere saamisega, kui seda vaja peaks minema, kuna sobib ainult 0.
Omal mingi 0 on, ei mäleta kas + või -. Seni pole veel verd andmas käinud ja ega plaanis pole ka. Siis muidugi läheks kui kellelgi hädasti vaja oleks. Veenid on muidu hästi näha, nende leidmisega pole seni arstidel probleeme olnud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 23:22:09 vasta tsitaadiga

Mobileman, kõigile vist ei sobinud, kuid suurele osale. Kui õieti meelde jäänud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 00:16:50 vasta tsitaadiga

Ei viitsi hakata praegu otsima kinnitust sellele, aga arvan, et mäletan siiski õigesti, et 0 sobib kõigile, aga 0-le endale ainult 0. icon_rolleyes.gif

Edit: ok, siiski otsisin ja ka leidsin. icon_razz1.gif

http://www.verekeskus.ee/index.php?id=2,30&lang=est
0 on universaalne doonor (saab anda kõigile). Samas peab arvestama ka kas on reesus + või -, seal tabel olemas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 17:17:01 vasta tsitaadiga

Reesus negatiivne 0 peaks saama kõigile anda. AB positiivne ehk mina saan kõigilt võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 22.06.2006 20:50:07 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Reesus negatiivne 0 peaks saama kõigile anda. AB positiivne ehk mina saan kõigilt võtta :)

pmst ka teistele sarnaste postide autoritele.

mul praegu süda läigib ja ei viitsi pikemalt uurima hakata, aga iga vereülekannet vajav patsient saab ikkagi oma veregruppi ja oma reesust, kunagi veneajal võib-olla tõesti lubati igasugust kraami üle kanda ( minu mäletamistmööda).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 21:14:34 vasta tsitaadiga

s::m kirjutas:
Draqula kirjutas:
Reesus negatiivne 0 peaks saama kõigile anda. AB positiivne ehk mina saan kõigilt võtta icon_smile.gif

pmst ka teistele sarnaste postide autoritele.

mul praegu süda läigib ja ei viitsi pikemalt uurima hakata, aga iga vereülekannet vajav patsient saab ikkagi oma veregruppi ja oma reesust, kunagi veneajal võib-olla tõesti lubati igasugust kraami üle kanda ( minu mäletamistmööda).


Olen sellest teadlik, et tänapäeval kantakse üle ikka ainult oma veregruppi ja reesust - muidu ei oleks ju neid konkreetseid üleskutseid verekeskuste poolt. Need märkused on ikka pigem teoreetilist laadi, realiseeritavad vaid ekstreemolukorras.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 23.06.2006 10:15:59 vasta tsitaadiga

Ise käisin ära jälle. 2 korda juba käidud seeaasta. Mingi doonorikaardi sai kah, veregrupp: 0 Rh D neg
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 11:41:14 vasta tsitaadiga

Täna on Põhja-Eesti verekeskuses taas AB- verd vaja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 13:33:08 vasta tsitaadiga

hmm palju neid teemasid siin on vereandmise kohta icon_razz1.gif
ise mõtlesin, et läheks järgmine nädal andma, äkki viitsib keegi kaasa tulla, pole nagu varem käinud kah ja üksi pole tahtmist icon_rolleyes.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 09:38:31 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
hmm palju neid teemasid siin on vereandmise kohta icon_razz1.gif
ise mõtlesin, et läheks järgmine nädal andma, äkki viitsib keegi kaasa tulla, pole nagu varem käinud kah ja üksi pole tahtmist icon_rolleyes.gif


Mulgi saab 18-ndal 2 kuud viimasest vereandmisest mööda icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 11:32:51 vasta tsitaadiga

vazz kirjutas:
mTim kirjutas:
hmm palju neid teemasid siin on vereandmise kohta icon_razz1.gif
ise mõtlesin, et läheks järgmine nädal andma, äkki viitsib keegi kaasa tulla, pole nagu varem käinud kah ja üksi pole tahtmist icon_rolleyes.gif
Mulgi saab 18-ndal 2 kuud viimasest vereandmisest mööda icon_wink.gif
kasmitte iga kolme kuu tagant ei või anda? või on see inimsetel erinev
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.08.2006 11:58:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vereloovutuste vaheline intervall peab olema meestel vähemalt 60 päeva ja naistel vähemalt 90 päeva. Naised tohivad verd loovutada 3-4 korda, mehed 4-5 korda aastas.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:12:14 vasta tsitaadiga

vazz, viitsiksid tulla?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:21:10 vasta tsitaadiga

nüüd juba vist võiks jälle. Paar korda olen käinud, aasta algul sai hambaarstil käidud üle tüki aja ja seetõttu on doonorluses kah paus sisse jäänud.
Muidu hea veri mul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 21:57:42 vasta tsitaadiga

ma annan teisipäeval, nad tulevad ise mu vere järele ehk siis töökohas icon_smile.gif
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.08.2006 22:10:16 vasta tsitaadiga

Ja kus sa töötad?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 22:14:36 vasta tsitaadiga

sidepataljoni territooriumil
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.08.2006 16:02:11 vasta tsitaadiga

Kes täna veel kiiresti teeb jõuab käia järveselveris !

14-18 on täna(17 august) Järve Selveri teisel korrusel võimalik verd anda thumbs_up.gif

Nõmme/Pääsküla/Laagri elnaikud jne kes naljalt Ädala tänavale ei satu või ei viitsi minna, mingi käigetäna Järvel.
Kui kaasa poes süüa ostab vms võib ju nati seal lasta tilkuda thumbs_up.gif icon_wink.gif

EDIT:
KulleS kirjutas:
anna teinekord varem teada icon_wink.gif

mina ju ei teadnud, sattusin siis sinna kui hakkasid võtma ja arvuti taha saades ütlesin kohe icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
egas midagi ju siis pead Ädalasse minema


viimati muutis Ra* 17.08.2006 23:27:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 18:33:01 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Kes täna veel kiiresti teeb jõuab käia järveselveris !

14-18 on täna(17 august) Järve Selveri teisel korrusel võimalik verd anda thumbs_up.gif

Nõmme/Pääsküla/Laagri elnaikud jne kes naljalt Ädala tänavale ei satu või ei viitsi minna, mingi käigetäna Järvel.
Kui kaasa poes süüa ostab vms võib ju nati seal lasta tilkuda thumbs_up.gif icon_wink.gif


anna teinekord varem teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 15:48:12 vasta tsitaadiga

Ma pole kordagi verd andmas käinud. Loodan, et mõni HV´lane annab minu eest khm icon_smile.gif
Pärast pumbatakse tyhjaks icon_biggrin.gif
Mulle oma veri vajalik praegu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 18:36:24 vasta tsitaadiga

Kes ütles, et B Rh+ ei vajata icon_wink.gif Üleeile helistati ja kutsuti ruttu Pärnusse verd andma. Kuna ise Tartus, siis peaks hoopis siin tilga verd ohverdama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 00:04:35 vasta tsitaadiga

kahju, et ma ennem oktoobrit pole vimeline verd andma.
ma olen suht pikalt kavatsenud kasvõi korragi seal ära käia, aga mul diagnoositi nädal tagasi stenokardia, seepärast ei tohi ma verd ennem anda, kuni täpsemad analüüsid on tehtud. icon_sad.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 00:23:14 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264871 oli selline aktsioom kunagi...

23 andmist minu nimel siis..
0+ tavaline morss aga paks Hb keskmiselt 165 +

septembri l6pus oktoobri alguses j2lle..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 13:59:20 vasta tsitaadiga

Hetkel on võimalik kesklinnas Vene draamateatris anda verd.
Ise käisin just
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.05.2007 16:57:34 vasta tsitaadiga

kas alla 18 aastased võivad minna ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 22.05.2007 17:04:29 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
kas alla 18 aastased võivad minna ?

Ei.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2007 15:36:53 vasta tsitaadiga

mul käivad lausa töö juures torkimas icon_biggrin.gif
viimati pakuti ohtralt mahla ja võrratuid lihapirukaid
sain ka järjekordse tassi kollektsiooni

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 15:39:11 vasta tsitaadiga

kas siis joodiku veri ka kõlbab neile? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2007 15:42:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas siis joodiku veri ka kõlbab neile? icon_rolleyes.gif
kui sul peaks juhtuma midagi, siis kantakse sulle, sest joodikule kõlbab vaid joodikuveri thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 15:53:41 vasta tsitaadiga

ma nüüd peale oppi ilmselt ei saa kui ma neile ytlen, et opp oli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 17:21:06 vasta tsitaadiga

krt, peale viimast metsas käiku leidsin jala küljest puugi
Lükkab kuu võrra järgmist korda edasi

Hetkel on paha olla ka. Peaks vist arsti juurde minema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.07.2007 17:46:44 vasta tsitaadiga

Uups, peale puuki vist ei võinud verd anda jah...no ma andsin, läks meelest... icon_biggrin.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luixv
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 15:02:53 vasta tsitaadiga

Mul poleks midagi selle vastu,aga peale viimast korda ei enam.Millegipärast ei saanud nad minult verd kätte.Kurat kui mõlema käepeale tuleb lõpuks kolm auku kokku siis ei taha enam tagasi minna ja nad ikka ei saa midagi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 15:17:30 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Uups, peale puuki vist ei võinud verd anda jah...no ma andsin, läks meelest... icon_biggrin.gif


Mul oli lapsepõlves (u 20a tagasi) puuk kõrvataga... oma mitu head päeva... Nüüd olen käinud verd andmas u. 8-10 korda ja kordagi pole midagi mulle öeldud. Viimati lausa küsiti, kas sooviksin laste jaoks vereplasma doonoriks hakata icon_smile.gif.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 15:22:40 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
Uups, peale puuki vist ei võinud verd anda jah...no ma andsin, läks meelest... icon_biggrin.gif


Mul oli lapsepõlves (u 20a tagasi) puuk kõrvataga... oma mitu head päeva... Nüüd olen käinud verd andmas u. 8-10 korda ja kordagi pole midagi mulle öeldud. Viimati lausa küsiti, kas sooviksin laste jaoks vereplasma doonoriks hakata icon_smile.gif.


Peale puuki ei tohtinud kuu aega anda verd IMO
20 aastat on päris pikk aeg
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Veredoonorlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.