|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.06.2006 17:58:03
|
|
|
| arxxx86 kirjutas: |
| kuigi ma arvan kui osata saaks ka softi ise kirjutada kes on edukas progeja ja saaks sinna palju huvitavaid vidinaid juurde lisada:D |
Ei ole see asi nii lihtne. Isegi üksikute ikoonide muutmine on paras keemia ja võib lõppeda telefoni telliseks muutmisega. Lisaprogede jaoks on telefonil java tugi, kirjuta ja katseta palju jaksad. Kui ise ei viitsi kirjutada, siis näiteks www.getjar.com on valik teiste tehtud asju.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arxxx86
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2004
|
08.06.2006 00:27:40
|
|
|
| sest n: siemens cx65 oli neid suhteliselt kerge muuta ikoone ja muid vidinaid.sain kogu aeg muudetud:D aga ma ei tea kui palju on see erinev w810i st.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
12.06.2006 22:36:04
|
|
|
mure selline.. nimelt kurdab telefon et ainult 17mb vaba ruumi ning väidab et 512 memory stick pole kasutusel. Tegelikult arvuti näitab et kõik 512 mb on vabad. Kõik driverid on minuarust cd pealt ära installitud.
Image Editor töötab nii nagu peab. Laseb failid ilusti telefoni ja salvestab nad ka sinna. Disc2Phone'iga muusika liigutamine on aga raskendatud sest programm nagu saadab midagi kuhugi aga kohale ei jõua mitte kui midagi. (St. Telefon midagi ei näita)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.06.2006 22:50:00
|
|
|
ise kasutan disc2phone programmi asemel vana ustvat easy cd extractorit
kodeerin kõik muusika vastavalt siis MP3/esitaja/album/ kausta ja tip top kõik
kasutan mälukaardilugejat
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.06.2006 21:33:19
|
|
|
mina teen näiteks täitsa ropult
võtan selle mälukaarti drive ja siis sealt mp3 kausta ja siis kas copy ja paste või siis sikutan ta niisama sinna kausta
ei kasuta mingeid drivereid ega programme ja kõik toimib laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.06.2006 22:20:42
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
mina teen näiteks täitsa ropult
võtan selle mälukaarti drive ja siis sealt mp3 kausta ja siis kas copy ja paste või siis sikutan ta niisama sinna kausta
ei kasuta mingeid drivereid ega programme ja kõik toimib laitmatult  |
Ise kasutan sama meetodit, see minu arust ka kõige lihtsam. Mp3 asemel kasutan aac koodekit ehk mp4, saab sama kvaliteedi juures rohkem faile või sama failisuuruse puhul parema kvaliteedi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
15.06.2006 12:40:01
|
|
|
unistada ju võib. nad ei suuda isegi hetkel olevate bug´de vast firmwaret välja anda.
see led bug ajab odavalt si*a keema
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.06.2006 13:46:29
|
|
|
| aise, Kas ei ole mitte vahepeal uus FW välja antud mis selle jama parandab. Esatos nagu lugesin just et viimane uuendus lahendab selle led bug'i.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
15.06.2006 13:51:09
|
|
|
milline uuendus minul ütleb telefonist otsides ja ka seus, et on peal uusim tarkvara. peal siis r4ce012
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
15.06.2006 14:09:29
|
|
|
seda teemat vaatan ma nädalas paar korda ikka. meie saame vist alati kõige viimasena, w800 ma updatesin läbi davinciteami, aga sellega kaob seus updatemise võimalus kuna cda muutub.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
15.06.2006 21:57:30
|
|
|
OK, aga räägiks nüüd sellest, kas keegi on ootereziimil kellaja püsivalt displeile saanud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
15.06.2006 22:16:19
|
|
|
OK, aga räägiks nüüd sellest, kas keegi on ootereziimil kellaja püsivalt displeile saanud?
oo jaa kui püsivalt oranzi nupuga sebid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
15.06.2006 23:25:40
|
|
|
| kella saab vaadata kui vajutad volumet, siis jääb suur kell ja paneb lihtsalt valguse peale korraks
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
17.06.2006 09:45:09
|
|
|
kas sellel telfonil on võimalik kalendris korduva meeldetuletust (recurrent alarm või reminder>repeat note) luua?
näiteks nagu nokiatel paned kalendrisse kellegi sünnipäeva ja valid kordust kord aastas..
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
17.06.2006 11:04:25
|
|
|
| saab näiteks kontakti sünnipäeva määrata, misläbi on kalendris igal aastal vastaval päeval märge.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
17.06.2006 12:54:23
|
|
|
sama lugu on mu w800i-ga
kui aga soovid mitte sünnipäeva luua, või kontaktis oleva inimese lapse sünnipäeva - siis on jama
lootsin, et w810 torus on see võimalus lisatud..
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
19.06.2006 14:42:32
|
|
|
| keegi oskab öelda kas w900i on parem w810i-st ja mille poolest parem/halvem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
19.06.2006 15:25:45
|
|
|
w900 on 3g telefon
esitasin sama küsimuse ka w800 teemas aga igaks juhuks siin kah:
kas pleieril on "jump to time" funktsioon, mis oleks väga kasulik pikkade mixide peal ringi liikumiseks. tunnike kerida on üsna masendav.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.06.2006 16:55:56
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
w900 on 3g telefon
esitasin sama küsimuse ka w800 teemas aga igaks juhuks siin kah:
kas pleieril on "jump to time" funktsioon, mis oleks väga kasulik pikkade mixide peal ringi liikumiseks. tunnike kerida on üsna masendav. |
ei ole
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
21.06.2006 14:17:48
|
|
|
Kas keegi sellele telefonile Eestis mingit normaalset kaelakotti ka müügil on näinud? Kaelapaela riputamise võimalust ma ei näe siin.
Parim variant oleks ilmselt selline kummist kott või pigem "raam", mis jätaks kõik nupud vabaks kenasti.
_________________ Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
21.06.2006 14:38:35
|
|
|
| kaelapaela koht on täitsa olemas. Paremal all nurgas. Telefon jääb sellisel juhul tagurpidi rippuma
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
22.06.2006 17:28:41
|
|
|
Nii, aga mina sooviks küsida, milline oli kellelgi ostul telefoni tarkvaraline komplektsus? St, mina leidsin oma telefonist ainult ühe teema, 0 videot, paar mittemidagi ütlevat helinat ja paar üksikut taustapilti.
Seda tean küll, kus muidugi neid leida ja alla tõmmata, kuid huvitab pigem eespool mainitud küsimus.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.06.2006 17:31:30
|
|
|
| 4 teemat, paar demovideot, mõned helinad, ligi tosin taustapilti, 2 mängu.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
23.06.2006 19:19:02
|
|
|
| täpselt nagu sevenhugs ütles just ennist
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
23.06.2006 22:11:40
|
|
|
| sain ka täna selle telefoni kätte ja muud midagi ei ole õeldu kui ainult kiidusõnad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
26.06.2006 14:34:56
|
|
|
keegi tahab 1 wotanserver credit´t osta minu käest? 7eur maksis, ma annan 75,- ära
sellega saab uuendada uute SE telefonide softe, vahetada keeli ja kaamera heli maha võtta.
hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005
www.wotanserver.com (siit tirid cliendi, sisestad koodi ja flashid)
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madla
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2006
|
26.06.2006 14:36:07
|
|
|
Selline küsimus, et millise programmiga oleks kõige parem convertida avi faile 3gp-deks. Ise kasutasin sellist demo versiooni millega sain vaid 20 minutit filmist, tahaks ikka nagu rohkem.
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
26.06.2006 17:01:10
|
|
|
| aise kirjutas: |
hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005
|
mis sellel uuel uuendatud on?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
26.06.2006 17:55:48
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| aise kirjutas: |
hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005
|
mis sellel uuel uuendatud on? |
kaamera bug, flash bug ja veel mõned asjad on parandatud
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
26.06.2006 19:22:10
|
|
|
SE võiks siia regiooni kah selle viimase update-i avalikuks teha. Mul on tõsiselt kõrini juba sellest kaamera bug-st, et suht tihti ei salvesta pilte ära.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cruiser23
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2006
|
26.06.2006 21:17:51
|
|
|
Tere
Selline küsimus, et Tele2.ee-s on Selle telefoni hindade all kirjas järgnev tekst: "Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .- ". Kas see siis tähendab, et soodushind kehtib ainult siis, kui koos telefoni ostuga liitun ka Tele2 võrguga või on see nii, et kui olen juba eelnevalt Tele2 klient, siis saan sellist soodust.
Natuke tobe küsimus, pole varem eriti süvenenud telefoni ostu Aga hetkel tundub, et selle telefoni peab vist küll ära ostma
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
26.06.2006 21:26:54
|
|
|
| cruiser23 kirjutas: |
Tere
Selline küsimus, et Tele2.ee-s on Selle telefoni hindade all kirjas järgnev tekst: "Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .- ". Kas see siis tähendab, et soodushind kehtib ainult siis, kui koos telefoni ostuga liitun ka Tele2 võrguga või on see nii, et kui olen juba eelnevalt Tele2 klient, siis saan sellist soodust.
Natuke tobe küsimus, pole varem eriti süvenenud telefoni ostu Aga hetkel tundub, et selle telefoni peab vist küll ära ostma  |
kui ei ole klient siis pead saama kliendix 18 kuux. ja kui juba oled klient siis vist saad ka 18 kuud kaela. kui varem tahad lepingut yles öelda siis maxad mingit leppetrahvi 1000 eeku näiteks.
Yldiselt on lihtsam Tele2 mõnest esindusest kysida kui siin ära arvata
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.06.2006 02:29:17
|
|
|
| olc kirjutas: |
Yldiselt on lihtsam Tele2 mõnest esindusest kysida kui siin ära arvata |
Ei ole midagi arvata vaid täpselt nii ongi. Kui oled juba klient ning ühtegi võlgnevust ega muud järelmaksu kaelas pole, siis muudetakse leping tähtajaliseks (18 kuud) ja võid oma telefoni rahus ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sportlab.e
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
28.06.2006 21:34:41
|
|
|
| enne tuleb driverid installida
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sportlab.e
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2006
|
29.06.2006 00:35:56
|
|
|
tegin ei midagi
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
29.06.2006 10:02:38
|
|
|
| sportlab.e kirjutas: |
| tegin ei midagi |
teed ikka kindlasti kõik juhiste järgi? sa ei tohi telefoni sisse lülitada vaid hoiad väljalülitatud telefonil c-d.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
29.06.2006 10:03:54
|
|
|
| telefon on välja lülitatud. vajutad C-d ning hoiad seda peal, kui telefoni arvutiga ühendad. mingi aeg peaks ette tulema kiri, et võid C-klahvi lahti lasta
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
29.06.2006 12:50:47
|
|
|
Tere,
nii sain vanemad nõusse , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.
Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999
http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
29.06.2006 17:34:28
|
|
|
| mina olen aastaid juba truu Dynamo kasutaja, ei kurda. Kuumaks on ka pere peale väike. Minutihinnad on keskpärased.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
29.06.2006 18:38:30
|
|
|
| Neville kirjutas: |
Tere,
nii sain vanemad nõusse , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.
Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999
http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson |
võta ükskõik mis pakett. Täishinnast maksad lõppkokkuvõttes nii või teisiti ilusti üle.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
29.06.2006 18:41:00
|
|
|
| jorss kirjutas: |
| Neville kirjutas: |
Tere,
nii sain vanemad nõusse , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.
Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999
http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson |
võta ükskõik mis pakett. Täishinnast maksad lõppkokkuvõttes nii või teisiti ilusti üle. |
tegelt ei maksa, näiteks extra, sest nagunii arved üle 200 või 300 krooni.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.06.2006 19:35:50
|
|
|
18 kuuga võib operaatoriturg niivõrd muutuda, et vähe pole, samas sa oled oma 18 kuulise lepinguga ikkes extra paketis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
29.06.2006 21:46:29
|
|
|
Oh jah, olen püüdnud ka seda mobiili Tele2-est osta aga teda pole veel lattugi jõudnud.
25. saati ootan millal ta lõpux lattu jõuab, et telefon ära bronnida. Mulle öeldi kliendi infost, et tuleb alles järgmisel teisipäeval (ja seda ka "võibolla").
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
29.06.2006 22:03:38
|
|
|
Sony Ericsson W810i pole mitte kuskil Tallinna Tele2 esindustes müügil ?
Oli just plaan homme minna ja see telefon ära osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
29.06.2006 22:06:44
|
|
|
Jah kahjuks pead veel ootama.
Kusjuures sealt öeldi et kõikides Tele2 esindustes pole seda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|