Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2006 17:58:03 vasta tsitaadiga

arxxx86 kirjutas:
kuigi ma arvan kui osata saaks ka softi ise kirjutada kes on edukas progeja ja saaks sinna palju huvitavaid vidinaid juurde lisada:D


Ei ole see asi nii lihtne. Isegi üksikute ikoonide muutmine on paras keemia ja võib lõppeda telefoni telliseks muutmisega. Lisaprogede jaoks on telefonil java tugi, kirjuta ja katseta palju jaksad. Kui ise ei viitsi kirjutada, siis näiteks www.getjar.com on valik teiste tehtud asju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arxxx86
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004




sõnum 08.06.2006 00:27:40 vasta tsitaadiga

sest n: siemens cx65 oli neid suhteliselt kerge muuta ikoone ja muid vidinaid.sain kogu aeg muudetud:D aga ma ei tea kui palju on see erinev w810i st.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 12.06.2006 22:36:04 vasta tsitaadiga

mure selline.. nimelt kurdab telefon et ainult 17mb vaba ruumi ning väidab et 512 memory stick pole kasutusel. Tegelikult arvuti näitab et kõik 512 mb on vabad. Kõik driverid on minuarust cd pealt ära installitud.

Image Editor töötab nii nagu peab. Laseb failid ilusti telefoni ja salvestab nad ka sinna. Disc2Phone'iga muusika liigutamine on aga raskendatud sest programm nagu saadab midagi kuhugi aga kohale ei jõua mitte kui midagi. (St. Telefon midagi ei näita)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2006 22:50:00 vasta tsitaadiga

ise kasutan disc2phone programmi asemel vana ustvat easy cd extractorit
kodeerin kõik muusika vastavalt siis MP3/esitaja/album/ kausta ja tip top kõik
kasutan mälukaardilugejat

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 21:33:19 vasta tsitaadiga

mina teen näiteks täitsa ropult
võtan selle mälukaarti drive ja siis sealt mp3 kausta ja siis kas copy ja paste või siis sikutan ta niisama sinna kausta
ei kasuta mingeid drivereid ega programme ja kõik toimib laitmatult icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 22:20:42 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
mina teen näiteks täitsa ropult
võtan selle mälukaarti drive ja siis sealt mp3 kausta ja siis kas copy ja paste või siis sikutan ta niisama sinna kausta
ei kasuta mingeid drivereid ega programme ja kõik toimib laitmatult icon_razz.gif


Ise kasutan sama meetodit, see minu arust ka kõige lihtsam. Mp3 asemel kasutan aac koodekit ehk mp4, saab sama kvaliteedi juures rohkem faile või sama failisuuruse puhul parema kvaliteedi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 15.06.2006 12:20:13 vasta tsitaadiga

väga lahe oleks kui uue firmware'ga tuleks ka walkman player v2.0 kaasa. Interface on tunduvalt ilusam http://www.mobile-review.com/review/image/sonyeric/w850/video/w850-3.wmv
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2006 12:40:01 vasta tsitaadiga

unistada ju võib. nad ei suuda isegi hetkel olevate bug´de vast firmwaret välja anda.
see led bug ajab odavalt si*a keema
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 13:46:29 vasta tsitaadiga

aise, Kas ei ole mitte vahepeal uus FW välja antud mis selle jama parandab. Esatos nagu lugesin just et viimane uuendus lahendab selle led bug'i.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2006 13:51:09 vasta tsitaadiga

milline uuendus icon_lol.gif minul ütleb telefonist otsides ja ka seus, et on peal uusim tarkvara. peal siis r4ce012 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 14:03:40 vasta tsitaadiga

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=119428

Peaks olema R4CK003.
Võimalik et meie regiooni versioon pole veel valmis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2006 14:09:29 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=119428

Peaks olema R4CK003.
Võimalik et meie regiooni versioon pole veel valmis.


seda teemat vaatan ma nädalas paar korda ikka. meie saame vist alati kõige viimasena, w800 ma updatesin läbi davinciteami, aga sellega kaob seus updatemise võimalus kuna cda muutub.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 15.06.2006 21:57:30 vasta tsitaadiga

OK, aga räägiks nüüd sellest, kas keegi on ootereziimil kellaja püsivalt displeile saanud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.06.2006 22:16:19 vasta tsitaadiga

OK, aga räägiks nüüd sellest, kas keegi on ootereziimil kellaja püsivalt displeile saanud?

oo jaa kui püsivalt oranzi nupuga sebid icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2006 23:25:40 vasta tsitaadiga

kella saab vaadata kui vajutad volumet, siis jääb suur kell ja paneb lihtsalt valguse peale korraks
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 09:45:09 vasta tsitaadiga

kas sellel telfonil on võimalik kalendris korduva meeldetuletust (recurrent alarm või reminder>repeat note) luua?
näiteks nagu nokiatel paned kalendrisse kellegi sünnipäeva ja valid kordust kord aastas..
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 11:04:25 vasta tsitaadiga

saab näiteks kontakti sünnipäeva määrata, misläbi on kalendris igal aastal vastaval päeval märge.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 12:54:23 vasta tsitaadiga

sama lugu on mu w800i-ga
kui aga soovid mitte sünnipäeva luua, või kontaktis oleva inimese lapse sünnipäeva - siis on jama icon_sad.gif
lootsin, et w810 torus on see võimalus lisatud..
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 18.06.2006 00:35:17 vasta tsitaadiga

Korduvaid alarme sai w810i-ga teha suuremal hulgal ainult vist läbi arvuti. Outlookis tekitad korduva meeldetuletuse ja siis süngid telefoniga.
_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 14:42:32 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kas w900i on parem w810i-st ja mille poolest parem/halvem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 15:25:45 vasta tsitaadiga

w900 on 3g telefon

esitasin sama küsimuse ka w800 teemas aga igaks juhuks siin kah:
kas pleieril on "jump to time" funktsioon, mis oleks väga kasulik pikkade mixide peal ringi liikumiseks. tunnike kerida on üsna masendav.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.06.2006 16:55:56 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
w900 on 3g telefon

esitasin sama küsimuse ka w800 teemas aga igaks juhuks siin kah:
kas pleieril on "jump to time" funktsioon, mis oleks väga kasulik pikkade mixide peal ringi liikumiseks. tunnike kerida on üsna masendav.
ei ole
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 21.06.2006 14:17:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellele telefonile Eestis mingit normaalset kaelakotti ka müügil on näinud? Kaelapaela riputamise võimalust ma ei näe siin.
Parim variant oleks ilmselt selline kummist kott või pigem "raam", mis jätaks kõik nupud vabaks kenasti.

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 21.06.2006 14:38:35 vasta tsitaadiga

kaelapaela koht on täitsa olemas. Paremal all nurgas. Telefon jääb sellisel juhul tagurpidi rippuma
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 21.06.2006 15:46:46 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif pimedusega löödud...
_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.06.2006 17:28:41 vasta tsitaadiga

Nii, aga mina sooviks küsida, milline oli kellelgi ostul telefoni tarkvaraline komplektsus? St, mina leidsin oma telefonist ainult ühe teema, 0 videot, paar mittemidagi ütlevat helinat ja paar üksikut taustapilti. icon_neutral.gif
Seda tean küll, kus muidugi neid leida ja alla tõmmata, kuid huvitab pigem eespool mainitud küsimus.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 17:31:30 vasta tsitaadiga

4 teemat, paar demovideot, mõned helinad, ligi tosin taustapilti, 2 mängu.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 19:19:02 vasta tsitaadiga

täpselt nagu sevenhugs ütles just ennist
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 23.06.2006 22:11:40 vasta tsitaadiga

sain ka täna selle telefoni kätte ja muud midagi ei ole õeldu kui ainult kiidusõnad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2006 14:34:56 vasta tsitaadiga

keegi tahab 1 wotanserver credit´t osta minu käest? 7eur maksis, ma annan 75,- ära
sellega saab uuendada uute SE telefonide softe, vahetada keeli ja kaamera heli maha võtta.
hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005

www.wotanserver.com (siit tirid cliendi, sisestad koodi ja flashid)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madla
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2006




sõnum 26.06.2006 14:36:07 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et millise programmiga oleks kõige parem convertida avi faile 3gp-deks. Ise kasutasin sellist demo versiooni millega sain vaid 20 minutit filmist, tahaks ikka nagu rohkem.

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 26.06.2006 17:01:10 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:

hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005

mis sellel uuel uuendatud on?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2006 17:55:48 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
aise kirjutas:

hetkel on W810i kah uus soft väljas R4DB005

mis sellel uuel uuendatud on?


kaamera bug, flash bug ja veel mõned asjad on parandatud
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 19:22:10 vasta tsitaadiga

SE võiks siia regiooni kah selle viimase update-i avalikuks teha. Mul on tõsiselt kõrini juba sellest kaamera bug-st, et suht tihti ei salvesta pilte ära. icon_mad.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cruiser23
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 26.06.2006 21:17:51 vasta tsitaadiga

Tere

Selline küsimus, et Tele2.ee-s on Selle telefoni hindade all kirjas järgnev tekst: "Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .- ". Kas see siis tähendab, et soodushind kehtib ainult siis, kui koos telefoni ostuga liitun ka Tele2 võrguga või on see nii, et kui olen juba eelnevalt Tele2 klient, siis saan sellist soodust.

Natuke tobe küsimus, pole varem eriti süvenenud telefoni ostu icon_razz.gif Aga hetkel tundub, et selle telefoni peab vist küll ära ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 21:26:54 vasta tsitaadiga

cruiser23 kirjutas:
Tere

Selline küsimus, et Tele2.ee-s on Selle telefoni hindade all kirjas järgnev tekst: "Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .- ". Kas see siis tähendab, et soodushind kehtib ainult siis, kui koos telefoni ostuga liitun ka Tele2 võrguga või on see nii, et kui olen juba eelnevalt Tele2 klient, siis saan sellist soodust.

Natuke tobe küsimus, pole varem eriti süvenenud telefoni ostu icon_razz.gif Aga hetkel tundub, et selle telefoni peab vist küll ära ostma icon_smile.gif


kui ei ole klient siis pead saama kliendix 18 kuux. ja kui juba oled klient siis vist saad ka 18 kuud kaela. kui varem tahad lepingut yles öelda siis maxad mingit leppetrahvi 1000 eeku näiteks.
Yldiselt on lihtsam Tele2 mõnest esindusest kysida kui siin ära arvata
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 02:29:17 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:

Yldiselt on lihtsam Tele2 mõnest esindusest kysida kui siin ära arvata


Ei ole midagi arvata vaid täpselt nii ongi. Kui oled juba klient ning ühtegi võlgnevust ega muud järelmaksu kaelas pole, siis muudetakse leping tähtajaliseks (18 kuud) ja võid oma telefoni rahus ära osta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sportlab.e
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2006




sõnum 28.06.2006 10:26:33 vasta tsitaadiga

tirisin ära sealt ( http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10376&fid=21839&esi=true ) softi aga installisin ära ja siis jõudsin sinna kus ütleb lülita välja mobla, sim kaart välja ja siis vajuta C jne

aga mul ei tee siis midagi panen kaabli taha viskab selle teksti ette usb kaablit ära eemalda ennem kui oled arvutis rakendusest väljunud ?

mis ma valesti tegin või kunas ta peaks hakkama seda softi uuendama ?

tänud

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2006 21:34:41 vasta tsitaadiga

enne tuleb driverid installida
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sportlab.e
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2006




sõnum 29.06.2006 00:35:56 vasta tsitaadiga

tegin ei midagi
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 29.06.2006 10:02:38 vasta tsitaadiga

sportlab.e kirjutas:
tegin ei midagi


teed ikka kindlasti kõik juhiste järgi? sa ei tohi telefoni sisse lülitada vaid hoiad väljalülitatud telefonil c-d.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 29.06.2006 10:03:54 vasta tsitaadiga

telefon on välja lülitatud. vajutad C-d ning hoiad seda peal, kui telefoni arvutiga ühendad. mingi aeg peaks ette tulema kiri, et võid C-klahvi lahti lasta
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 29.06.2006 12:50:47 vasta tsitaadiga

Tere,
nii sain vanemad nõusse icon_biggrin.gif , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.

Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur icon_smile.gif
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim icon_rolleyes.gif
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999

http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 29.06.2006 17:34:28 vasta tsitaadiga

mina olen aastaid juba truu Dynamo kasutaja, ei kurda. Kuumaks on ka pere peale väike. Minutihinnad on keskpärased.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 29.06.2006 18:38:30 vasta tsitaadiga

Neville kirjutas:
Tere,
nii sain vanemad nõusse icon_biggrin.gif , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.

Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur icon_smile.gif
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim icon_rolleyes.gif
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999

http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson


võta ükskõik mis pakett. Täishinnast maksad lõppkokkuvõttes nii või teisiti ilusti üle.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 29.06.2006 18:41:00 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
Neville kirjutas:
Tere,
nii sain vanemad nõusse icon_biggrin.gif , et see telefon osta, aga need teenuspaketid ajavad segadusse.

Ei oska nagu valida siit teenuspaketi, kumb tuleb kõige soodsam, eriti kõneminuti hinnad jne. Valik on nagu liiga suur icon_smile.gif
Kui võtta NET pakett tuleb kõneminut eriti soodne aga peab maksma telefoni täishinna, extraga 3960 kr, aga kõneminut on kallim icon_rolleyes.gif
Milline oleks kõige parem valik või sama raha eest on juba uus ja parem telefon väljas ?
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net) 4680 .-
Järelmaksu sissemakse (va Tele2.Net) 0 .-
Järelmaksu osamakse (18 kuud) 260 .-
EXTRA paketiga (18-kuulise lepinguga), va Extra100 3960 .-
EXTRA järelmaksu osamakse (18 kuud) 220 .-
NET järelmaksu sissemakse 1199 .-
NET järelmaksu osamakse (12 kuud) 400 .-
Täishind 5999

http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson


võta ükskõik mis pakett. Täishinnast maksad lõppkokkuvõttes nii või teisiti ilusti üle.


tegelt ei maksa, näiteks extra, sest nagunii arved üle 200 või 300 krooni.

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2006 19:35:50 vasta tsitaadiga

18 kuuga võib operaatoriturg niivõrd muutuda, et vähe pole, samas sa oled oma 18 kuulise lepinguga ikkes extra paketis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 21:46:29 vasta tsitaadiga

Oh jah, olen püüdnud ka seda mobiili Tele2-est osta aga teda pole veel lattugi jõudnud.
25. saati ootan millal ta lõpux lattu jõuab, et telefon ära bronnida. Mulle öeldi kliendi infost, et tuleb alles järgmisel teisipäeval (ja seda ka "võibolla").
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 29.06.2006 22:03:38 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson W810i pole mitte kuskil Tallinna Tele2 esindustes müügil ?
Oli just plaan homme minna ja see telefon ära osta icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 22:06:44 vasta tsitaadiga

Jah kahjuks pead veel ootama.
Kusjuures sealt öeldi et kõikides Tele2 esindustes pole seda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.