|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
12.06.2006 20:43:37
|
|
|
| Mis võib probleemiks olla kui pilti hakib? Paneb tähele just rohkem eesti kanalitel.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.06.2006 22:16:24
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| Mis võib probleemiks olla kui pilti hakib? Paneb tähele just rohkem eesti kanalitel. |
kehvad liiniparameetrid kas toas või kuni jaamani, teata rikkesse, mõõdetakse ja tullakse vahetatakse paari, või kodus kaabeldus raha eest kui vaja. kuidas interneti kiirus muidu on kui digibox väljas? ruuterisse oskad vaadata milliste kiirustega on modem dsli üles võtnud?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.06.2006 13:41:19
|
|
|
indrekp, kle ml ka eile julmalt hakkis ja pilt kadus kohe vahepeal ära (samal ajal arvuti ei olnud järgigi), muidu on enam-vähem normis
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
13.06.2006 14:34:28
|
|
|
Ma panin eile hoopis seda tähele, et Starmani kaabeltv's TV3 hakkis. Vaatasin F1'te ja sis oli näha kuidas iga 5 seci tagant pilt jäi seisma, hiljem oli õhtul mingi filmiga samamoodi. Lükkasin DigiTv käima ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
13.06.2006 14:37:14
|
|
|
| react kirjutas: |
| Ma panin eile hoopis seda tähele, et Starmani kaabeltv's TV3 hakkis. |
Analooglevis Koeru saatjast samamoodi - tõmblemine käis. Ilmselt on "kristallselget pilti" muidu raske tõestada, kui peab vana asja solkima.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.06.2006 15:34:31
|
|
|
Keegi lisakanaleid ka juba tellinud on? Elioni iseteeninduses tahab mingit seerianumbrit täna saada Laupäeval ja pühapäeval ei saanud tooteid ka vaadata
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
13.06.2006 17:33:51
|
|
|
| darkside kirjutas: |
Keegi lisakanaleid ka juba tellinud on? Elioni iseteeninduses tahab mingit seerianumbrit täna saada Laupäeval ja pühapäeval ei saanud tooteid ka vaadata  |
Nädalavahetusel oli jah mingi jama, aga nüüd sai küll tellida, klikkasin "telli" nupul ja üleval tuli kiri "Teemapakett aktiveeritakse 1 tunni jooksul ". Eks näis siis Loobuda peaks ka iga hetk saama minu arusaamist mööda, ilma mingi trahvita vmt..
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzipov
HV veteran

liitunud: 14.04.2004
|
13.06.2006 18:42:35
|
|
|
| No pajata kas teemapakett aktiveerus tunniga.
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.06.2006 19:04:09
|
|
|
tellisin ka enne kuute paar teemapaketti, pole jõudnud veel proovida, aga kas ma pean neid kanaleid ise teadma või liiguvad telllitud kanalid ise kanalite nimekirjas ettepoole
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
13.06.2006 20:08:52
|
|
|
kuulge kas te korraks saate aidata,nimelt tellisime ka digi tv ning nüüd on probleem,et teleka ekraani peale jääb koguaeg pilt LOADING...
internet on olemas,kuda ma siis muidu netti saaksin
ahjaa
meil on see juhtmevaba elioni digi tv
asi on nii,et:
telefoni juhe-ruuter+wifi-digibox-telekas
nagu,et mis toimub
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
13.06.2006 20:09:41
|
|
|
Nagu, et jama. Jama toimub.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
13.06.2006 20:11:22
|
|
|
krt ma istun juba 11 minutit selle infoabi telefoni otsas,PALUN OODAKE JA MINGI TÜMM KÄIB
a noh pole ime kah,1000 inimese asemel 3000 inimest kes helistavad päevas
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
13.06.2006 20:14:23
|
|
|
kutsa99, ära muretse. Ma olen saanud seal ka ligi 2 tundi oodata. Loomulikult tulemusteta.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
13.06.2006 20:16:17
|
|
|
| Tegelikult kui sul Digi-TV leping alles hiljuti sõlmitud, siis pead ootama millal sinu jaoks kuskil jaamas ümberlülitus tehakse ja pilti näitama hakatakse. Praegu naudi oma vana SATi pakkujat.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
13.06.2006 20:33:18
|
|
|
eemnjah
nett on ikka 1.0mbit/s :S
| Elioni kodulehe foorumis KKK kirjutas: |
Millal aktiveeritakse DigiTV (ehk telepilt)?
3 tööpäeva jooksul pärast Elioni esindusest seadmete ostu või seadmelepingu sõlmimist. Kuna nõudlus on suur, võib seadmete saamine aega võtta. Kui seadmeid esinduses pole, saadame kulleriga koju)
. |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
13.06.2006 21:17:20
|
|
|
| no näed, kui inimesed kuulaksid, mida neile esinduses räägitakse, siis oleks hoobilt 3000 asemel palju pisem number... Ja seega ka suurem lootus kiiremini tõsise murega löögile pääseda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.06.2006 21:36:52
|
|
|
räägi palju tahad inimestele, see on teada värk ähäh ähh ähhh
muide teemapakett läks tõesti tunniga käima, tuli ainult digiboxi toide seinast rabada
8)
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.06.2006 22:09:22
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
kuulge kas te korraks saate aidata,nimelt tellisime ka digi tv ning nüüd on probleem,et teleka ekraani peale jääb koguaeg pilt LOADING...
internet on olemas,kuda ma siis muidu netti saaksin
ahjaa
meil on see juhtmevaba elioni digi tv
asi on nii,et:
telefoni juhe-ruuter+wifi-digibox-telekas
nagu,et mis toimub  |
mis krmse x lahendus see on, kas elion pakkus sulle seadmeid:
kaabel > wifiruuter > WIFIVASTUVÕTJA > digibox???
minuteada võib mõni isehakanud meisterdaja katsetada kas üle wirelessi töötab kuid ma olen kindel, et see pilt ekraanil küll stabiilselt ei jookse.
wifi on ainult läpaka jaoks..ja võibolla ka printserver aga kõik muu, soovitan soojalt, CAT5e kaabeldus, ühesõnaga RTFM.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
13.06.2006 23:18:29
|
|
|
eiei asi on nii,et telefoni juhe>wifiruuter>digibox>telekas
ning usu mind,et ma pole nii LOLL kui sa arvad,tunnen nii mõndagi
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2006 00:06:42
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
eiei asi on nii,et telefoni juhe>wifiruuter>digibox>telekas
ning usu mind,et ma pole nii LOLL kui sa arvad,tunnen nii mõndagi  |
ok usun lihtsalt kirjutasid vahele wifi ja see segas nagu järjekorra ära
kui interneti kiirus 10-12Mbit/s kanti siis peaks kõik nagu sinnamaani tulema, samas tasub tähele panna, et enne tuleks ruuter ühendada ning oodata millal DSL püsti, siis alles digibox vooluvõrku ja käima, kui pilt minuti jooksul ette ei tule siis peaks helpdeski pöörduma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.06.2006 00:19:41
|
|
|
täpselt nii tegingi,mingi valge leht oli kaasas,lugesin seda,nett on ikka ruuter.ee arvamusel 1mbit/s kiire
arvatavasti jah ümberlülitus vist
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
14.06.2006 00:24:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
minuteada võib mõni isehakanud meisterdaja katsetada kas üle wirelessi töötab kuid ma olen kindel, et see pilt ekraanil küll stabiilselt ei jookse.
wifi on ainult läpaka jaoks..ja võibolla ka printserver aga kõik muu, soovitan soojalt, CAT5e kaabeldus, ühesõnaga RTFM. |
ära hõika asju asjatult maha: http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=380
kirjutab, et töötab ja kuna rohkem midagi maininud pole, siis vist ka stabiilselt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.06.2006 01:44:18
|
|
|
Võtsin musa ja Discovery jama ja töötas juba 2 tunni pärast ja pilti pidi ootama umbes 30 sekki ja töötab nagu unelm>>> kiirust ei muuda
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
14.06.2006 07:58:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| Mis võib probleemiks olla kui pilti hakib? Paneb tähele just rohkem eesti kanalitel. |
kehvad liiniparameetrid kas toas või kuni jaamani, teata rikkesse, mõõdetakse ja tullakse vahetatakse paari, või kodus kaabeldus raha eest kui vaja. kuidas interneti kiirus muidu on kui digibox väljas? ruuterisse oskad vaadata milliste kiirustega on modem dsli üles võtnud? |
Pole veel ruuterisse tunginud. neti ühendus täiesti hea... ftp-st olen näinud et tõmbab 550kb/sek ära.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.06.2006 08:36:09
|
|
|
| kuda ruuterisse pääseda
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
14.06.2006 08:41:57
|
|
|
Tere,
Selline jama, et ma ei sa pilti mitte kuidagi arvutisse.
Proovisin DigiBoxi MAC aadressiga ei juhtunud midagi. Tegin Seda switchi süsteemi ka ei toiminud.
Panin siis otse sellest kollasest august ja ikka ei midagi.
Mul on 2 Võrgukaarti VIA 100mbps ja 3COM 1000mbps. Mõlemaga proovision.
Oskab keegi midagi soovitada?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.06.2006 08:49:33
|
|
|
| võrgukaartide ip adred ikka auto detekti peal,muidu ei juhtu mitte kui midagi
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
14.06.2006 08:55:32
|
|
|
Ruuteris võta DHCP maha, ja määra arvutis võrgukaartile käsitsi DNS'id. Ip pane automaatselt küsima. Kui tahad samal ajal netti ka, siis pane switch ka vahele ja teine kaart ka sisse, nagu siin eelnevalt oli kirjeldatud, ja teisele kaardile siis käsitsi ip, sealt tuleb nett siis.
Kas digiboxi pordi ja lan pordi ruuteris ühendasid ikka kaabliga?. A no ok, kui otse sellest kollasest pordist lasid sis peaks ka toimima juba. Tõmba endale kõige uuem VLC player ja peaks ok olema. Mul oli näiteks selle taga, et mul oli mingi veits vanem versioon, ja millegipärast ei töötanud.
Edu katsetamisel!
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.06.2006 09:01:13
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| kuda ruuterisse pääseda |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
14.06.2006 09:36:27
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
| kuda ruuterisse pääseda |
|
http://192.168.1.254
või telnet 192.168.1.254
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.06.2006 09:43:50
|
|
|
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
14.06.2006 10:48:03
|
|
|
Äkki keegi oskab aidata ning öelda, milles võib probleem olla ,nimelt ühendasin Linksys WRT54GS ruuteri thomsoni külge ning algul töötas nädal aega kõik korralikult. Nüüd Linksysi kaudu enam nett ega midagi muud ei tööta. Proovinud teha mõlemale restardi aga ei midagi. Linksys saab dhcp kaudu ilusti ip kätte aga nett ei liigu.
Mida võiks veel proovida?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.06.2006 10:58:59
|
|
|
... aga milleks sinna vahele üldse linksys'i vaja ? wifi pärast ? kumb sul sisevõrgu IP'sid jagab ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
14.06.2006 11:33:57
|
|
|
| react kirjutas: |
Ruuteris võta DHCP maha, ja määra arvutis võrgukaartile käsitsi DNS'id. Ip pane automaatselt küsima. Kui tahad samal ajal netti ka, siis pane switch ka vahele ja teine kaart ka sisse, nagu siin eelnevalt oli kirjeldatud, ja teisele kaardile siis käsitsi ip, sealt tuleb nett siis.
Kas digiboxi pordi ja lan pordi ruuteris ühendasid ikka kaabliga?. A no ok, kui otse sellest kollasest pordist lasid sis peaks ka toimima juba. Tõmba endale kõige uuem VLC player ja peaks ok olema. Mul oli näiteks selle taga, et mul oli mingi veits vanem versioon, ja millegipärast ei töötanud.
Edu katsetamisel! |
Tere,
Tegin nii nagu seletasid, aga ei tule kuidagi pilti sisse.
Siin on pildid: http://a1.serverid.ee/digitv
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
14.06.2006 12:07:08
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... aga milleks sinna vahele üldse linksys'i vaja ? wifi pärast ? kumb sul sisevõrgu IP'sid jagab ? |
Linksysil on parem levi ning see ka veel, et ta asub maja teisel pool ning siis on levi parem teiselpool maja.
Mul on tegelt üks ruuter(d-link) veel thomsoniga ühendatud ning see tekitab levi maja keskel. D-link töötab ilusti aga Linksys ei tööta. Mõlemad ruuterid (d-link,Linksys ) saavad ip thomsonilt ning siis tekitavad ise ip teistele arvutitele olenevalt siis, missuguse ruuteri taha keegi ühendab ennast.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
14.06.2006 12:37:16
|
|
|
http://lowr.pri.ee/lowr/hv/1.JPG
Sul on DNS'id valesti. Võibolla tuleb sellest, teoreetiliselt on need ruuteris kirjas jah, aga igaksjuhuks võid proovida need ära muuta, praegu ainuke erinevus mis paistis. Proovi algul ainult ühe kaardi külge panna, ja see siis otse sinna digiboxi porti panna. Kui nii juba töötab siis edasi on juba lihtne koos netiga asi tööle saada
EDIT: Kui oled selle läbi teinud, ja ikka ei tööta, siis võta VLc lahti, pane playlist käima ja siis võta view alt messages ja ütle mis erroreid ta viskab.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
14.06.2006 12:43:27
|
|
|
| react kirjutas: |
http://lowr.pri.ee/lowr/hv/1.JPG
Sul on DNS'id valesti. Võibolla tuleb sellest, teoreetiliselt on need ruuteris kirjas jah, aga igaksjuhuks võid proovida need ära muuta, praegu ainuke erinevus mis paistis. Proovi algul ainult ühe kaardi külge panna, ja see siis otse sinna digiboxi porti panna. Kui nii juba töötab siis edasi on juba lihtne koos netiga asi tööle saada
EDIT: Kui oled selle läbi teinud, ja ikka ei tööta, siis võta VLc lahti, pane playlist käima ja siis võta view alt messages ja ütle mis erroreid ta viskab. |
Kust ma selle teise dnsi saan?
Ma ei osanud teist dnsi panna panin mingi 10.22.44.1 , aga ei töötanud. (Connected on küll)
Hetkel lööb selle: Unable to open 'udp://@239.3.4.2'
main error: option udp-caching does not exist
main error: option udp-caching does not exist
main error: option udp-caching does not exist
main error: option udp-caching does not exist
main error: option udp-caching does not exist
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.2'
_________________ Web3 | ERC721A
viimati muutis Nokia 14.06.2006 12:52:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.06.2006 12:50:27
|
|
|
EML
... ega sa taha öelda, et wifit levitavates ruuterites töötavad kah DHCP serverid ? Sellisel juhul tuleks need ära keelata ja jätta wifi ruuterid tööle AP -na, muidu hakkavad tekkima IP -de kattuvused ja loomulikult internetiühenus siis ei tööta. Teine võimalus on anda igale ruuterile oma IP -de ala, mida kasutada tohivad. Kolmas võimalus, panna nad tööle üldse erinevatesse IP võrkudesse, kui soovid n. wifi kliente juhtmega masinatest eraldada vms. ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
14.06.2006 18:19:56
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
EML
... ega sa taha öelda, et wifit levitavates ruuterites töötavad kah DHCP serverid ? Sellisel juhul tuleks need ära keelata ja jätta wifi ruuterid tööle AP -na, muidu hakkavad tekkima IP -de kattuvused ja loomulikult internetiühenus siis ei tööta. Teine võimalus on anda igale ruuterile oma IP -de ala, mida kasutada tohivad. Kolmas võimalus, panna nad tööle üldse erinevatesse IP võrkudesse, kui soovid n. wifi kliente juhtmega masinatest eraldada vms. ... |
Probleem oligi selles, et linksysi ja thomsoni ip ala kattus . Asi hakkas igatahes tööle.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tenkes
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
15.06.2006 10:46:52
|
|
|
| Digiboksist tuleb nii pilt kui internet nn ruuteri kollasest august. Samas kollasesest pesast arvuti võrgukaarti internet pelgalt juhtme ümbertõstmisega ei tule. Pilt ja täiesti hea kvaliteediga minu meelest, tuleb lihtsalt . Vajalik on vaid võrgukaart kollase pordiga ühendada ja VLC player näitab pilti. VLC playeris pole eelnevalt vaja midagi seadistada, sisestada tuleb vaid vastava kanali aadress. Ja muidugi on hea kasutada VLC-s playlisti. Eelnevatest teemadest on see läbi käinud aga ehk viitsib siiski keegi step by step juhendi teha nn CLI igapäevaselt mittekasutavale inimesele. Algas ju kogu teema MAC aadressite muutmisest ja teema esimene post on ju seetõttu eksitav. Mind huvitav oleks see kui saaks arvuti võrgukaardi kaudu pildi samaaegselt digiboksiga. Internet ei pea samaaegselt olema vaid lihtsalt ümberlülitatav nii nagu digiboksigagi. Ehk kuidas ruuteri üks LAN port ja arvuti kõige lihtsamini seadistada pildi ja neti kasutamiseks arvutis nii nagu seda teeb digiboks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.06.2006 14:38:39
|
|
|
Kaabelduse teed järgnevalt: ruuteri 4. pordi ja 1. ühendad lühikese kaablijupiga. LAN3 läheb digiboxi ja LAN2 läheb arvuti võrgukaarti
[ruuter IPTV] ------------------\
|
[ruuter LAN3] ----- [telekas]
|
[ruuter LAN2] ----- [arvuti]
|
[ruuter LAN1] ------------------/
|
Nüüd logid arvutiga läbi Telneti ruuterisse:
1. Start->run-> avanevasse aknasse kirjutad telnet, peale seda enter
2. Avanenud aknasse kirjuta open 192.168.1.254(sinu ruuteri ip)
3. Kasutajanimeks on Administrator
4. Nüüd oled telnetiga ruuteris sees, kopid selle käsu siit, ja vajuta telneti aknas parema hiireklõpsuga paste ja peale seda enter, ning ongi olemas
5. Kui vajalikud käsud sisestatud, kirjuta saveall ja peale seda exit. Võid akna sulgeda.
ruuteris tuleb WLAN liidesel multicast pakettide saatmine maha võtta, et wifi umbe ei läheks:
eth bridge ifconfig intf=WLAN mcastfilter=enabled
see port switchil, kuhu läheb telekas, tuleb IPTV gruppi määrata - näiteks kolmas port (kollase kõrval):
eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv
Nüüd tuleb ruuteris DHCP välja lülitada:
http://192.168.1.254/cgi/b/intfs/_intf_/cfg/?ce=1&be=0&l0=3&l1=1&name=LocalNetwork
1.http://192.168.1.254/
2.Home > Home Network > Interfaces > LocalNetwork
3.Paremalt ülevalt vali configure
4.Eemalda linnuke "Use DHCP Server:" järelt.
5.Vajuta Apply
Kuna sa juba ruuteris oled, võib ka enda ip välja selgitada, juhul kui sa seda veel ei tea:
1.Home > Home Network > Devices
2.Seal on näha kõik arvutid mis on ruuteri külge ühendatud, arvuti nime taga on selle ip.
Nüüd tuleb arvutis võrguühenduse ip'd ära muuta.
Kui tahad, et internet töötaks:
1.My Computer->Control Panel->Network Connections
2.Parem klõps oma ühenduse peal ja sealt valid properties
3.Internet Protocol (TCP/IP) ja properties
4.Määrad käsitsi oma ip, gateway ja ka DNS'id paned käsitsi paika.
5.Paned kõik aknad kinni ja ootad ~10s ja on nett olemas.
6.Pilt
Kui tahad telekat vaadata, siis teisiti on ainult see, et IP saadakse ruuterilt automaatselt. Seega läbid kõik 3 eelnevat punkti ning valid "Obtain an IP address automatically."
Pilt
Kasutasin kasutaja dynamic õpetust osaliselt. Mis on saadaval siin, juhul kui soovid internetti ja IPTV'd üheagselt kasutada.
viimati muutis react 02.11.2006 02:21:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tenkes
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
16.06.2006 10:07:55
|
|
|
| mnjah sai tehtud reacti (dynamicu) juhendi järgi. Pilt tuleb, aga korraga STB-le ja PC-le pilti ei saanud jooksma. Kas DHCP uuesti peale panna nagu overkilla kirjutas?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
16.06.2006 11:57:06
|
|
|
on 2 ruuterit. Üks see elioni dsl2 ruuter ja enda trendneti oma
Jagan ühendust 6 inimese vahel
E. siis signaal tuleb uuest ruuterist ning edasi läheb trendneti omasse ning sealt edasi laiali
Hetkel muidugi veel põlvas ei toimi digitv ja 12mbitine ühendus(alates juulist)
Ning töötab hetkel läbi PPPoE
Kuidas oleks nagu õigemini seadistada kuna PPPoE õpetuse järgi nagu vale kuid ühendus hetkel toimib
Valikud on
Dynamic IP (Cable modem)
Static IP (Fixed-IP xDSL)
PPPoE (Dial-Up xDSL)
PPTP PPP Tunneling Protocol
Lisaks hetkel siis vanal ruuteril ip 192.168.1.1
Uuel 192.168.1.254
Kas on parem kui muudan 192.168.2.1 (vana ruuter)
Ning DSL 2 ruuterit sain seadistada ainult eraldi. kui 2 ruuterit taga siis ühendust ei saa
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
16.06.2006 13:25:50
|
|
|
| tsitaat: |
kui 2 ruuterit taga siis ühendust ei saa
|
Lülita Trendnet'il DHCP välja.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
16.06.2006 14:09:06
|
|
|
| tenkes kirjutas: |
| mnjah sai tehtud reacti (dynamicu) juhendi järgi. Pilt tuleb, aga korraga STB-le ja PC-le pilti ei saanud jooksma. Kas DHCP uuesti peale panna nagu overkilla kirjutas? |
Võta STB korra vooluvõrgust välja ja proovi uuesti. Kas üldse midagi ette ei tule? Ja kas eraldi töötab, nii et arvutist ei käi, et kas siis telekas on pilt?
Oluline on ka, et sa kindlasti selle käsu telnetis sisestasid: eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv , ja siis STB peab ka kolmandas pordis olema (kohe kollase kõrval).
| indu kirjutas: |
on 2 ruuterit. Üks see elioni dsl2 ruuter ja enda trendneti oma
Jagan ühendust 6 inimese vahel
E. siis signaal tuleb uuest ruuterist ning edasi läheb trendneti omasse ning sealt edasi laiali
Hetkel muidugi veel põlvas ei toimi digitv ja 12mbitine ühendus(alates juulist)
Ning töötab hetkel läbi PPPoE
Kuidas oleks nagu õigemini seadistada kuna PPPoE õpetuse järgi nagu vale kuid ühendus hetkel toimib
Valikud on
Dynamic IP (Cable modem)
Static IP (Fixed-IP xDSL)
PPPoE (Dial-Up xDSL)
PPTP PPP Tunneling Protocol
Lisaks hetkel siis vanal ruuteril ip 192.168.1.1
Uuel 192.168.1.254
Kas on parem kui muudan 192.168.2.1 (vana ruuter)
Ning DSL 2 ruuterit sain seadistada ainult eraldi. kui 2 ruuterit taga siis ühendust ei saa |
Aga milleks sul kahte ruuterit vaja on? Kui porte jätkub, siis võta jah DHCP välja, ja ära WAN porti kaablit pane, vaid pane järjest 1,2, 3 jne. Siis käitub se ruuter sul nagu switch ja ei ole mingit läbi kahe ruuteri jamamist. Uue ruuteri ip jääb sis ka ilusti samaks ja kogulugu. Ja seda uut ruuterit ei pea sa seadistama, see on eelseadistatud, kui sa seda mõtlesid.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
16.06.2006 15:18:41
|
|
|
ühesõnaga saab läbi switshi ilusti jagada ?
Okei proovin ära
Nii täitsa töötab hetkel.
Vanal ruuteril on maru hää see et sai teatud kella ajal porte avada/sulgeda autom.
selle pole ?
Lisa: Lisaks ei näita enam raibe routingut
Ning Local area on nii endal 100mbit
Ja naabril kellel tuleb otse ruuterist samuti 100mbit
Vaatasin siin mõningaid screene ja nendel on 12mbit
(heh tegemist arvatavasti usb piltidega siis )
_________________ http://www.lossirestoran.eu/
viimati muutis indu 16.06.2006 21:52:46, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tenkes
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
16.06.2006 23:51:03
|
|
|
kui boksist striim jookseb, siis tuli sama kanal ka PC-le ilusti. Pc-l kanalit vahetades boksil pilt kadus. Sama kanali kasutamine taastab pildi. Kanalivahetus tekitab probleemi. STB muidu ilusti töötab. Proovin ka boksi restardi ära. Kuidas ruuteri uus konf ja sildamine mõjutavad STB-d? Va andmemahu jagamine muidugi.
edit: kanalivahetusel ütleb, et cannot pre fill buffer. Siin teistelgi olnud sama mure, aga õiget lahendust ei osanud ma eelnevast leida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
18.06.2006 17:53:27
|
|
|
Mina ei saa ikka aru... olen elioni helistanud ikka meeldivalt ja kurtnud muret, lubavad muidugi tagasi helistada ja probleemi lahendada, aga EI. Nimelt mul nett paneb alatasa pange, ükspäev oli täitsa maas, digiTV ei tööta peaaegu üldse, pilt virvendab absoluutselt koguaeg ja kuskil 1h jooksul paneb vähemalt 5-6 korda pange. Ruuter.ee andmetel on minu neti kiiruse maksimum 6mb, rohkem lihtsalt ei lähe (digitv oli väljas muidugi). Ja nii juba 3ndat nädalat järjest... mida teha ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.06.2006 18:34:13
|
|
|
| krt küll noh,siin jookseb ka nett koguaeg pange,aitab ainult ruuteri seinast võtmine 30 sekiks
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|