Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 16:19:26 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
mar6 kirjutas:
Kas kellelgi on veel selline probleem, et ebay lehte nagu ei laadi ära vahel vaid nagu ühendus kaoks?
Vahepeal on kõikide müüdavate asjade taga nullid(näitab palju asju müügis) ja siis jälle töötab ja siis jälle nullis.
Ise kasutan muidu firefoxi. Üldiselt olen seda täheldanud saksa ebays ja niipalju kui saksa keelest aru saan siis kirjutab nagu mingist nende serveri veast, aga see jama on juba kestnud mitu kuud...


mul (firefox) viskab ka vahepeal vigu sisse ja vahepeal ajab lehekülje layouti paigast. aga reload või edasi-tagasi on alati probleemi lahendanud.


Ise kasutan ka reloadi ja siis saab jah korda. Vahel peab isegi 10 korda reloadima enne kui saab jälle natuke aega normaalselt kasutada. Siis on vist jah browseri viga. icon_confused.gif Täiesti nagu interneti ühendus kaoks aegajalt... aga teistel lehekülgedel pole seda juhtund, ebays juhtub aga millegipärast väga tihti.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.04.2006 11:39:29 vasta tsitaadiga

Kui see info kedagi peaks aitama, siis PayPal-iga sai maksta ka võõra kasutaja tehtud ostude eest. Selleks tuli ainult ebays tema konto alt sisse logida, valida oksjoni maksmisviisiks Paypal ja sealt siis oma kasutaja ja paypal parooliga maksma.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 12:35:19 eBay keel vasta tsitaadiga

Selline probleem, et sai eBay.de kasutajaks kunagi registreeritud, aga nüüd on saadetud küsimused ja muu suhtlus kõik saksa keeles isegi siis kui ebay.com alt sisse login.
Mis variandiga saaks inglise keele peale üle lülituda. Kardan, et hiinlased ehmuvad ära kui saksa keelset teksti näevad olgugi, et seal on küsimus inglise keeles.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 02.05.2006 20:20:05 vasta tsitaadiga

Küsimus rahvale. E-bays liiguvad kuskil 700-800 Eegu eest mp3/mälupulk pleierid. 2gb. Oskab keegi kommenteerida? Sooviks saada, aga ei oma mingeid kogemusi e-bayga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 20:45:51 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Küsimus rahvale. E-bays liiguvad kuskil 700-800 Eegu eest mp3/mälupulk pleierid. 2gb. Oskab keegi kommenteerida? Sooviks saada, aga ei oma mingeid kogemusi e-bayga.


mis seal kommenteerida. tee kasutaja, uuri, kas eestisse saadetakse ja mis raha eest ja osta ära, kui sobib.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
admin
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 05.05.2006 19:47:06 vasta tsitaadiga

Tere!
Kui kellelgi on vaja Paypal-i, siis voin aidata, hea kursiga muuja(EEKide vastu). Olemas naelad, dollarid, ning valuutat saab ka Paypal kontos umber vahetada naiteks Eurodeks
Krjutage siia: ICQ 119-095-892, meil: miha2000@hot.ee


viimati muutis admin 05.05.2006 21:40:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 20:42:53 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib aidata ebay.de-st tellimisel? mõtlesin mingit videokaarti sealt sebida, aga pole endal piisavalt oskusi ja kogemusi, et sealt ise tellida.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
admin
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 05.05.2006 21:23:38 vasta tsitaadiga

heikis,

Kahjuks mu bizz ei ole E-bayiga seotud, muidu aitaks.
Voin paypal-i vajadusel aidata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 21:28:20 vasta tsitaadiga

admin kirjutas:
heikis,

Kahjuks mu bizz ei ole E-bayiga seotud, muidu aitaks.
Voin paypal-i vajadusel aidata.


seega saaksid ebay.de-st mulle orgunnida migni video? vahelt võtad ka midagi?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
admin
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 05.05.2006 22:09:38 vasta tsitaadiga

ebay-ga ei tegele üldse.
Proovi ise, vaata kõigepealt et müüa on hea reitinguga ning saab Worlwide kaupa saata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 05.05.2006 22:13:38 vasta tsitaadiga

Kui piisavalt maksad teenuse ja kauba eest enne seda, kui mina füüsilise pakkumise sooritan ja asja ära ostan siis on asi täitsa võimalik, aga seda juhul kui vahendustasu on piisavalt sümboolne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 21:12:39 vasta tsitaadiga

Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi tellida ebayst..seda mudelit müüvad paljud kasutajad seal (mõnel 5..mõnel 10tk sees/laos) aga kõik ainult US sisene saatmine, kas tõesti ei anna kellegagi seal rääkida..kasvõi rohkem maksta..on kellelgi kogemusi või kindel et Euroopasse seda keegi toimetama ei hakka?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.05.2006 21:26:04 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi ...

netikuller.ee
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 21:36:55 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
virx kirjutas:
Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi ...

netikuller.ee


Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 21:47:29 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:

Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg.


Sa maksud (tolli-, käibe-) ikka arvestasid hulka, mis sellise kauba pealt tulevad? Ilmselt netikuller arvestas.

Aga kõik on ju lihtne: kirjuta pakkujale ja küsi, mis ta Eestisse postitamisest arvab ja mis see maksma läheb. Kümnest küsitust üks ikka nõus on.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 22:41:40 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
virx kirjutas:

Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg.


Sa maksud (tolli-, käibe-) ikka arvestasid hulka, mis sellise kauba pealt tulevad? Ilmselt netikuller arvestas.

Aga kõik on ju lihtne: kirjuta pakkujale ja küsi, mis ta Eestisse postitamisest arvab ja mis see maksma läheb. Kümnest küsitust üks ikka nõus on.


Mul on praegu võimalus veel Saksamaalt sama asi tellida, mis tuleks kallim.Kui otse omanikult tellida(US-t) siis peale posti peaks veel neid EUR asju juurde maksma ka ilma netikullerit kasutamata?..kokkuvõttes tuleks Saksamaalt odavam?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 07.05.2006 22:53:02 vasta tsitaadiga

virx, mis moodi Sa üritad siis laptopi tuua? Saatmine Euroopasse koos trackingu ja kindlustusega oleks arvatavasti 100-200 dollarit ja siis veel juurde liita igasugu uhked maksud mis oleks 20% ringis asja koguväärtusest. Telli parem ebay.co.uk'st kui vanaema käekoti vahel ei saa asja Eestisse tirida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 23:44:52 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
virx, mis moodi Sa üritad siis laptopi tuua? Saatmine Euroopasse koos trackingu ja kindlustusega oleks arvatavasti 100-200 dollarit ja siis veel juurde liita igasugu uhked maksud mis oleks 20% ringis asja koguväärtusest. Telli parem ebay.co.uk'st kui vanaema käekoti vahel ei saa asja Eestisse tirida.


Ok vaatame kui kohal on, mida ma maksma pidin.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2006 14:20:13 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2006 14:37:03 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne.


ebay.de all ei saa. kuid täpselt neidsamu asju näeb ju ka ebay.com alt. mina vaatna alati sealt üle, kui miskit saksa keeles selgusetuks jääb.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 12:22:30 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
mar6 kirjutas:
Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne.


ebay.de all ei saa. kuid täpselt neidsamu asju näeb ju ka ebay.com alt. mina vaatna alati sealt üle, kui miskit saksa keeles selgusetuks jääb.

Jah. Kasutan ka ise ebay.com-i, aga kui saadan küsimusi näiteks müüjatele, siis saavad nad selle vormi saksakeelsena.
Saksa keeles on ka igasugused teatised lemmikmüüjate kohta jm selline. Et kuidas neid asju inglise keelseteks saada?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 12:51:39 vasta tsitaadiga

ot:
AltaVista - Babel Fish Translation
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.05.2006 12:53:34 vasta tsitaadiga

Google Tõlkija
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu04
HV vaatleja
matu04

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 18:33:46 vasta tsitaadiga

Kasutanud ka viimasel ajal (aasta) kõvasti ebay-d.

Kordagi pole probleeme olnud, kõik asjad ka kohale jõudnud, tollimaksu olen pidanud ka ainult ühe korra maksma. thumbs_up.gif
Siiamaani kiidan täiega, hea sait thumbs_up.gif

_________________
Whatever...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 18.05.2006 17:40:44 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Viidikas, file a claim @ paypal.
Samas on mul endal analoogne case olnud. Jaanuari lõpus maksin asja eest raha (£13) ära. Kolme nädala pärast küsisin müüjalt, et kus kraam on. Müüja tsiteeris aadressi ja ütles, et kaup on teel. Aadress oli õige ja rahunesin maha. Kaks nädalat hiljem mainisin meilis müüjale, et kaupa pole ikka veel kohal. Kokku saatsin vist 3 meili ja 2 teadet ebays - ei vastatud. Siis pöördusin paypali poole ja nädalaga oli raha arvel tagasi, müüjast polnud aga midagi kuulda. Eks see, et pakk oli kindlustatud, aitas kindlasti kaasa. Ja arvake ära, mis pakikene mulle umbes nädal peale raha tagasisaamist postkasti potsatas!! Sealt sain välja lugeda, et jaanuari lõpus oli ka postitatud. Müüjalt pole siiamaani midagi kuulda olnud.
Vahel võib paki UK'st Estoniasse jõudmine krdi kaua aega võtta...


Kuna raha võeti ju maha müüja paypal kontolt, siis ausa inimesena oleksid võinud teha uue makse.
See võimalus on seal täiesti olemas, et juba makstud oksjoni alt saab juurde või uuesti maksta.
Seega ei näe erilist põhjust siin selle kaubaga kiidelda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 19:34:38 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:

Kuna raha võeti ju maha müüja paypal kontolt, siis ausa inimesena oleksid võinud teha uue makse.
See võimalus on seal täiesti olemas, et juba makstud oksjoni alt saab juurde või uuesti maksta.
Seega ei näe erilist põhjust siin selle kaubaga kiidelda icon_rolleyes.gif


Tupsuga täiesti nõus.
See, et Paypal kaitseb ainult ostjat ja võimaldab müüjale täiega keerata, ongi põhjus miks üha vähem müüjaid Paypali kasutavad. See, et inglise paljukiidetud postiteenus järjekordse kala maha pani, ei ole põhjus, miks peaks müüja kahju kandma.

Inglise postist veel selline lugu: mina saatsin siit emaplaadi Inglismaale. Kindlustatud, õhupost. Kohale jõudis viie päevaga. Ja seal ei saadud seda kolm nädalat saajani toimetatud, ehkki aadress oli täpne ning saaja nimi täpselt õige. Lõpuks aitas see, et ma pöördusin EP poole, lasin neil välja uurida inglise träkingu numbri (see ei ole täpselt seesama, mis EP kviitungile trükib, saaja maa paneb kohe oma, hoopis teise numbri) ning andsin selle tollele inglise kutile. Kutt oli juba minu peale Ebayle kaebamas ja paduvihane, ise veel ütles kogu aeg, et inglise post ei saa jama teha, et viga peab olema minu poolel. Kui aru sai, mis toimus, oli mu postkast vabandusi täis icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 18.05.2006 20:41:30 vasta tsitaadiga

Küsin ikka üle, et kas Su paypali kasutaja on Eesti krediitkaartiga tehtud, et saad makseid vastu võtta?

Endal oli kah üks vägagi hariv kogemus logistikateenustega.

Tellisin iPodi, 30gb musta värvi, lasin siis saata õhuga Eestisse suhteliselt tunnustatud teenusepakkuja, GLSi poolt. Saabus ta Eesti postkontorist ligi nädal otsa, kui jõudis Eestisse kõigest 2 päevaga. No ja siis tuleb pakk koju, mind kahjuks polnud ja üks teine tüüp lõi allkirja lepingule peale ja sai paki kätte. Varajastel hommikutundidel ei teinud suurt probleemi sellest, et pakk natuke lömmis ja räbaldunud, kuid paki lahti tehes oli imestus liialtigi suur. iPodi tagumine, metallist külg, oli paindunud kuskil 10-20 kraadi võrra.. Õnneks oli müüa väga abivalmis ja saatis uue paki (eelmine oli kindlustatud ja peale pildiseeria saatmist müüjale, kes edastas kullerifirmale selle, sain 2 päevaga nii kaugele, et uus iPod panid teele ja müüja jäi GLSilt raha ootama) pea kohe teele, seekord siis pakitud "Fort Knox'i".

Asja moraal - kindlustage kõik. Ma selgesõnaliselt ütlesin endale, et ei kindlusta enne midagi, kui ei juhtu konkreetset õnnetust minu saadetisega. Õnneks oli kindlustus hinna sees juba olemas icon_razz.gif

Minu seisukoht on asjast selline, et kulleriteenuse pakkuja "Rattakuller" suutis vigastada pakki. Pakk tuli Saksamaalt läbi erinevate firmade ja ma usun/loodan, et kõik kontrollivad paki enne teisele kompaniile üleandmist kergelt üle, et nemad süüdlaseks ei jääks. ( http://www.rattakuller.ee/ ) Ei tea kas nad Talvisel ajal kah rattaga liikvel, aga GLS peaks küll endale uue partneri Eesti pinnal valima.
Klienditeenindus oli kah ülimalt jumlt peale fakti tunnistamist, et olen eraisik ja "lubati" asja uurida. Kuid vastust pole ma (Eelmise aasta lõpus leidis aset selline juhtum) siiani saanud.

Kuulsin ka, et tracking paneb seetõttu pange, kuna Eestisse tulevad asjad tuuakse läbi Läti lao. Seal pannakse juba esimese firma poolt trackingus info ülesse, et objekt on edukalt sihtmärgini toimetatud ja oodake vaid, kuni kuller ukse taha ruttab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 21:26:16 vasta tsitaadiga

Nüüd selline asi, et sai saadetud mõnedele müüjatele mõned küsimused läbi ebay, aga nüüd ei saa enam läbi ebay küsimusi saata...
Mingi imelik e-maili saatmise limiit ebays??? Keegi veel sellist asja kohanud?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 22:50:12 vasta tsitaadiga

Jah, see noorte liikmete piirang, et nad ei satuks kohe kõvasti spämmima.

Loe täpsemat infi siit.

_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2006 13:48:05 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Voyage kirjutas:
..kas küsimuste saatmises on mingi limiit peal? :S



Igasuguste mõtetute ja ka vajalike piirangute maha saamine eeldab:
1. kümne positiivse kommentaari saamist ehk siis vähemalt sellist märki
2. läbi krediitkaardi autoriseerimist
3. olla kontrollitud liige Viimast saab saksa ebays ainult saksamaa elanik kohalikus postkontoris isikutunnistuse kontrollida laskmisel. Ka sakslased ise kasutavad seda harva. seletus ja blankett täitmiseks


Niiet eestlane ei saa "küsimuste saatmise piirangust" kuidagi lahti kuna ei saa täita kolmandat punkti? Või piisab nendest ühe punkti täitmisel? Jama on selles, et paljud müüjad käsivad enne pakkumise tegemist küsida postikulude kohta icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.05.2006 14:06:08 vasta tsitaadiga

no aga sul on kasvõi 1 nendest punktidest täidetud? Kui suur see piirang on enivei?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2006 14:40:56 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
no aga sul on kasvõi 1 nendest punktidest täidetud? Kui suur see piirang on enivei?


Hetkel pole ühtegi täidetud. icon_neutral.gif
Saatsin ühel päeval 5-6 e-maili erinevatele müüjatele. Varem ega hiljem pole rohkem saatnud. Hetkel pole olnud vaja rohkem saata, niiet ei tea kas see piirang ikka veel kehtib... Tegelikult peaks see ju millalgi "aeguma" vastasel juhul ei saagi enam müüjatega ühendust. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 21.05.2006 19:33:10 vasta tsitaadiga

Ise pean seda suhteliselt nõmedaks. PMe lihtsalt peab saatma, kuna müüjad ei suvatse Euroopasse saatmise postikulusi panna. Saaks öeldagi, et vaata dhl.com'ist ja pane 10 dollarit otsa, aga ei.. Ses suhtes bargainit suht raske, kui mitte võimatu saada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:18:48 vasta tsitaadiga

Ons keegi hijuti USA'st ka mingit fototehnikat ostnud? Äkki oskab öelda, kui suur eurokirves sellele otsa kirjutatakse?
EMTA kodukalt kaevates sain fotokaamera protsendiks 4,2%... digikaid sealt ei leidnud... Kas need lähevad sama koodiga?
Tolliameti infoliinile helistasin kah, aga sealne tibi ei osanud mulle ka midagi tarka vastata...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 01:15:26 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Ons keegi hijuti USA'st ka mingit fototehnikat ostnud? Äkki oskab öelda, kui suur eurokirves sellele otsa kirjutatakse?
EMTA kodukalt kaevates sain fotokaamera protsendiks 4,2%... digikaid sealt ei leidnud... Kas need lähevad sama koodiga?
Tolliameti infoliinile helistasin kah, aga sealne tibi ei osanud mulle ka midagi tarka vastata...


mis protsent see 4,2% on?

Kui sa tuled üle ELi piiri üle 175 euro maksva kaubaga, maksad tolli-, aktsiisi- ja käibemaksu. Aktsiis on kärakal ja tubakal ja veel mõnel muul asjal, enamikelt asjadelt (sh telekad, fotokad, arvutid, misiganes elektroonikavidinad) tuleb maksta vaid 18% käibekat ja 3,5% tollimaksu. seega arvesta u viiendik juurde.
http://www.emta.ee/?id=760

Kui sa saad postiga kauba, siis on tähtsad piirid 22 eurot ja 45 eurot. ei viitsi jälle ümber kirjutada, loe siit: http://www.emta.ee/?id=2763

igatahes ei leia ma kuskilt mingit 4,2%.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 09:02:28 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
igatahes ei leia ma kuskilt mingit 4,2%.

selle 4.2% sain ma infoliini tibi õpetuste järgi Eesti Tollitariifistiku nomenklatuuri tabelist (link 'ETT' EMTA kodulehel)...

aga tühja sellega... 3.5% on igatahes parem kui 4.2%.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 11:16:50 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:

selle 4.2% sain ma infoliini tibi õpetuste järgi Eesti Tollitariifistiku nomenklatuuri tabelist (link 'ETT' EMTA kodulehel)...

aga tühja sellega... 3.5% on igatahes parem kui 4.2%.. icon_razz.gif


see on eksportijale ehk siis firmale. kuttidele, kes konteinerite kaupa asju toovad. sina, ma arvan, tahad lihtsalt üksikisikuna fotokat osta. ja sulle kehtib see ühtne 3,5%.

aga ära ka käibekat unusta, eksole.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 28.05.2006 15:38:02 vasta tsitaadiga

lugsin tervelt pool teemat läbi. Ehk palun keegi kirjutaks siia terve selle skeemi ühte postitusse kuidas kasutada paypal-i. milline pangakaart on selleks parim ja millistega see pole üldse võimalik? endal plaan tellida kah saksast mõned rollerijubinad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 01:37:26 vasta tsitaadiga

Äkki keegi aitaks UK ebayst ostmisel? Selles mõttes et oksjon lõppeb kolme päeva pärast ja selle ajaga ei jõua krediitkaarti teha.
PS kui keegi soovib aidata (sümboolse tasu eest icon_smile.gif )
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 15:40:31 vasta tsitaadiga

feedback panen ikka siis kui kaup käes eks? nii oleks loogiline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 17:48:11 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
feedback panen ikka siis kui kaup käes eks? nii oleks loogiline icon_rolleyes.gif


jah, ja kontrolli enne ikka see ka üle, et vastab kirjeldusele ja töötab icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 09.06.2006 19:14:24 vasta tsitaadiga

Teadmiseks, et feedbacki muuta ei saa:)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 10.06.2006 09:10:57 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Teadmiseks, et feedbacki muuta ei saa:)


Mõlema poolset negatiivset hinnangut saavad 1 kuu jooksul panemisest poolte kokkuleppel tagasi võtta. Kommentaar ise jääb, kuid negatiivne arvesse ei lähe. Selleks on mingi eraldi vorm (ebay.de) mis selleks täita tuleb.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.06.2006 18:52:44 vasta tsitaadiga

Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse? JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi 350 vms. eek)?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 19:28:00 vasta tsitaadiga

Mangroove kirjutas:
Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse?

Tavaliselt mitte...
Maksad müüjale kauba ja saatmise eest ära ja ta paneb siis kauba teele.

tsitaat:
JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi 350 vms. eek)?

Ei.
U-kaart on virtuaalne krediitkaart.
Teenustasu kaasneb ainult raha ülekandmisel a/a'de vahel.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 21:20:04 vasta tsitaadiga

Keegi lähiajal midagi arvutiteemalist USA-st ei kavatse tellida?
Oleks endal ühte odavat (29.99$) laienduspesa vaja,
teistega koosehk säästaks natuke nende postimaksude jms pealt. icon_redface.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 15.06.2006 21:48:44 vasta tsitaadiga

kui tellid suure koguse, pead hakkama jällegi tolli taguma, niiet see nn. kokkuhoid võib lõppkokkuvõttes tulla veel kallim. Võid müüja käest küsida, äkki ta on nõus karbile kirjutama väärtuseks näiteks 3$, ei pea tolli taguma pärast vähemalt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2006 17:20:31 PayPali kohta küsimus vasta tsitaadiga

tervitus,
asi selles, et tuttav registreerus end ~paar nädalat tagasi PayPal.com'is ära. sisestas oma visa andmed jne -- kõik läks korda, tuli kiri PayPalist, et 5 päeva jooksul peaks postimajja jõudma confirmation, kus on kood sees, et see asi siis sul lõpuks toimima hakkaks.

nüüd aga on siis ~paar nädalat möödas ega midagi pole tulnud. isegi ühtegi maili pole tulnud mingist teatest.
on kahtlus, et äkki PayPal unustas midagi ära, või mis kõike nad välja ei võinud mõelda.

samas pead vahest painab ka see koht: www.paypalsucks.com icon_rolleyes.gif

seega, keegi teist, kes omab siin PayPali, öelge, kui kiiresti teile tuli see kood?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.06.2006 18:44:01 vasta tsitaadiga

Mulle tuli meilile see kood:
Dear p2ep,
You're almost done signing up for PayPal!
To activate your account and confirm ownership of this email address, you'll need to click on the following link and enter your password:
https://www.paypal.com/ee/ece/cn=blablabla
If your email program has problems with hypertext links, you may also confirm your email address by logging in to your PayPal account. Click on the "Confirm email" link and then enter the following confirmation number:
1111-2222-3333-4444-5555

Eri jutt on Expanded Use Number'iga mille leiab panga väljavõttelt peale esimese tehingu arvelt maha minekut.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2006 20:57:42 vasta tsitaadiga

ah?
ta, jah, on Expanded User, tuli välja.

ahsoo, et peab lausa esimese tehingu ära tegema?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.