|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
20.04.2006 16:19:26
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| mar6 kirjutas: |
Kas kellelgi on veel selline probleem, et ebay lehte nagu ei laadi ära vahel vaid nagu ühendus kaoks?
Vahepeal on kõikide müüdavate asjade taga nullid(näitab palju asju müügis) ja siis jälle töötab ja siis jälle nullis.
Ise kasutan muidu firefoxi. Üldiselt olen seda täheldanud saksa ebays ja niipalju kui saksa keelest aru saan siis kirjutab nagu mingist nende serveri veast, aga see jama on juba kestnud mitu kuud... |
mul (firefox) viskab ka vahepeal vigu sisse ja vahepeal ajab lehekülje layouti paigast. aga reload või edasi-tagasi on alati probleemi lahendanud. |
Ise kasutan ka reloadi ja siis saab jah korda. Vahel peab isegi 10 korda reloadima enne kui saab jälle natuke aega normaalselt kasutada. Siis on vist jah browseri viga. Täiesti nagu interneti ühendus kaoks aegajalt... aga teistel lehekülgedel pole seda juhtund, ebays juhtub aga millegipärast väga tihti.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
25.04.2006 11:39:29
|
|
|
| Kui see info kedagi peaks aitama, siis PayPal-iga sai maksta ka võõra kasutaja tehtud ostude eest. Selleks tuli ainult ebays tema konto alt sisse logida, valida oksjoni maksmisviisiks Paypal ja sealt siis oma kasutaja ja paypal parooliga maksma.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
28.04.2006 12:35:19
eBay keel |
|
|
Selline probleem, et sai eBay.de kasutajaks kunagi registreeritud, aga nüüd on saadetud küsimused ja muu suhtlus kõik saksa keeles isegi siis kui ebay.com alt sisse login.
Mis variandiga saaks inglise keele peale üle lülituda. Kardan, et hiinlased ehmuvad ära kui saksa keelset teksti näevad olgugi, et seal on küsimus inglise keeles.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
02.05.2006 20:20:05
|
|
|
| Küsimus rahvale. E-bays liiguvad kuskil 700-800 Eegu eest mp3/mälupulk pleierid. 2gb. Oskab keegi kommenteerida? Sooviks saada, aga ei oma mingeid kogemusi e-bayga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
02.05.2006 20:45:51
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| Küsimus rahvale. E-bays liiguvad kuskil 700-800 Eegu eest mp3/mälupulk pleierid. 2gb. Oskab keegi kommenteerida? Sooviks saada, aga ei oma mingeid kogemusi e-bayga. |
mis seal kommenteerida. tee kasutaja, uuri, kas eestisse saadetakse ja mis raha eest ja osta ära, kui sobib.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
admin
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
05.05.2006 19:47:06
|
|
|
Tere!
Kui kellelgi on vaja Paypal-i, siis voin aidata, hea kursiga muuja(EEKide vastu). Olemas naelad, dollarid, ning valuutat saab ka Paypal kontos umber vahetada naiteks Eurodeks
Krjutage siia: ICQ 119-095-892, meil: miha2000@hot.ee
viimati muutis admin 05.05.2006 21:40:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
05.05.2006 20:42:53
|
|
|
| kas keegi viitsib aidata ebay.de-st tellimisel? mõtlesin mingit videokaarti sealt sebida, aga pole endal piisavalt oskusi ja kogemusi, et sealt ise tellida.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
admin
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
05.05.2006 21:23:38
|
|
|
heikis,
Kahjuks mu bizz ei ole E-bayiga seotud, muidu aitaks.
Voin paypal-i vajadusel aidata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
05.05.2006 21:28:20
|
|
|
| admin kirjutas: |
heikis,
Kahjuks mu bizz ei ole E-bayiga seotud, muidu aitaks.
Voin paypal-i vajadusel aidata. |
seega saaksid ebay.de-st mulle orgunnida migni video? vahelt võtad ka midagi?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
admin
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
05.05.2006 22:09:38
|
|
|
ebay-ga ei tegele üldse.
Proovi ise, vaata kõigepealt et müüa on hea reitinguga ning saab Worlwide kaupa saata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
05.05.2006 22:13:38
|
|
|
| Kui piisavalt maksad teenuse ja kauba eest enne seda, kui mina füüsilise pakkumise sooritan ja asja ära ostan siis on asi täitsa võimalik, aga seda juhul kui vahendustasu on piisavalt sümboolne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.05.2006 21:12:39
|
|
|
| Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi tellida ebayst..seda mudelit müüvad paljud kasutajad seal (mõnel 5..mõnel 10tk sees/laos) aga kõik ainult US sisene saatmine, kas tõesti ei anna kellegagi seal rääkida..kasvõi rohkem maksta..on kellelgi kogemusi või kindel et Euroopasse seda keegi toimetama ei hakka?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
07.05.2006 21:26:04
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi ... |
netikuller.ee
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.05.2006 21:36:55
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Tahaks US-st ühte kallimapoolset laptopi ... |
netikuller.ee |
Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
07.05.2006 21:47:29
|
|
|
| virx kirjutas: |
Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg. |
Sa maksud (tolli-, käibe-) ikka arvestasid hulka, mis sellise kauba pealt tulevad? Ilmselt netikuller arvestas.
Aga kõik on ju lihtne: kirjuta pakkujale ja küsi, mis ta Eestisse postitamisest arvab ja mis see maksma läheb. Kümnest küsitust üks ikka nõus on.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.05.2006 22:41:40
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| virx kirjutas: |
Mul oleks siis kasulikum ise kohapeal ära käia kui netikulleriga tegemist peaks tegema+saan veel reisida.Kui asi maksab 1650usd=21450eek, siis kokku pean maksma et nad selle siia toimetavad 33,300eek, siis ta ei ole enam odav kui ma 11k posti maksan.Sellise tulemuse saan kui 1650 kauba hind+60 US sisene post+5kg. |
Sa maksud (tolli-, käibe-) ikka arvestasid hulka, mis sellise kauba pealt tulevad? Ilmselt netikuller arvestas.
Aga kõik on ju lihtne: kirjuta pakkujale ja küsi, mis ta Eestisse postitamisest arvab ja mis see maksma läheb. Kümnest küsitust üks ikka nõus on. |
Mul on praegu võimalus veel Saksamaalt sama asi tellida, mis tuleks kallim.Kui otse omanikult tellida(US-t) siis peale posti peaks veel neid EUR asju juurde maksma ka ilma netikullerit kasutamata?..kokkuvõttes tuleks Saksamaalt odavam?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
07.05.2006 22:53:02
|
|
|
| virx, mis moodi Sa üritad siis laptopi tuua? Saatmine Euroopasse koos trackingu ja kindlustusega oleks arvatavasti 100-200 dollarit ja siis veel juurde liita igasugu uhked maksud mis oleks 20% ringis asja koguväärtusest. Telli parem ebay.co.uk'st kui vanaema käekoti vahel ei saa asja Eestisse tirida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.05.2006 23:44:52
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| virx, mis moodi Sa üritad siis laptopi tuua? Saatmine Euroopasse koos trackingu ja kindlustusega oleks arvatavasti 100-200 dollarit ja siis veel juurde liita igasugu uhked maksud mis oleks 20% ringis asja koguväärtusest. Telli parem ebay.co.uk'st kui vanaema käekoti vahel ei saa asja Eestisse tirida. |
Ok vaatame kui kohal on, mida ma maksma pidin.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
16.05.2006 14:20:13
|
|
|
Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
16.05.2006 14:37:03
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne. |
ebay.de all ei saa. kuid täpselt neidsamu asju näeb ju ka ebay.com alt. mina vaatna alati sealt üle, kui miskit saksa keeles selgusetuks jääb.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
17.05.2006 12:22:30
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| mar6 kirjutas: |
Oskab keegi öelda kas saksamaa "Mein eBay keskkonda" on võimalik ka ingliskeelseks muuta?
Enam vähem saab ka saksakeelest aru, aga ingliskeel oleks ikkagi parem.
Täpsemalt mõtlen siis seda keskkonda, mis näitab mida võitnud, kaotanud, lemmikud jne. |
ebay.de all ei saa. kuid täpselt neidsamu asju näeb ju ka ebay.com alt. mina vaatna alati sealt üle, kui miskit saksa keeles selgusetuks jääb. |
Jah. Kasutan ka ise ebay.com-i, aga kui saadan küsimusi näiteks müüjatele, siis saavad nad selle vormi saksakeelsena.
Saksa keeles on ka igasugused teatised lemmikmüüjate kohta jm selline. Et kuidas neid asju inglise keelseteks saada?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
17.05.2006 12:51:39
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu04
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2004
|
17.05.2006 18:33:46
|
|
|
Kasutanud ka viimasel ajal (aasta) kõvasti ebay-d.
Kordagi pole probleeme olnud, kõik asjad ka kohale jõudnud, tollimaksu olen pidanud ka ainult ühe korra maksma.
Siiamaani kiidan täiega, hea sait
_________________ Whatever... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
18.05.2006 17:40:44
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
Viidikas, file a claim @ paypal.
Samas on mul endal analoogne case olnud. Jaanuari lõpus maksin asja eest raha (£13) ära. Kolme nädala pärast küsisin müüjalt, et kus kraam on. Müüja tsiteeris aadressi ja ütles, et kaup on teel. Aadress oli õige ja rahunesin maha. Kaks nädalat hiljem mainisin meilis müüjale, et kaupa pole ikka veel kohal. Kokku saatsin vist 3 meili ja 2 teadet ebays - ei vastatud. Siis pöördusin paypali poole ja nädalaga oli raha arvel tagasi, müüjast polnud aga midagi kuulda. Eks see, et pakk oli kindlustatud, aitas kindlasti kaasa. Ja arvake ära, mis pakikene mulle umbes nädal peale raha tagasisaamist postkasti potsatas!! Sealt sain välja lugeda, et jaanuari lõpus oli ka postitatud. Müüjalt pole siiamaani midagi kuulda olnud.
Vahel võib paki UK'st Estoniasse jõudmine krdi kaua aega võtta... |
Kuna raha võeti ju maha müüja paypal kontolt, siis ausa inimesena oleksid võinud teha uue makse.
See võimalus on seal täiesti olemas, et juba makstud oksjoni alt saab juurde või uuesti maksta.
Seega ei näe erilist põhjust siin selle kaubaga kiidelda
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
18.05.2006 19:34:38
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Kuna raha võeti ju maha müüja paypal kontolt, siis ausa inimesena oleksid võinud teha uue makse.
See võimalus on seal täiesti olemas, et juba makstud oksjoni alt saab juurde või uuesti maksta.
Seega ei näe erilist põhjust siin selle kaubaga kiidelda  |
Tupsuga täiesti nõus.
See, et Paypal kaitseb ainult ostjat ja võimaldab müüjale täiega keerata, ongi põhjus miks üha vähem müüjaid Paypali kasutavad. See, et inglise paljukiidetud postiteenus järjekordse kala maha pani, ei ole põhjus, miks peaks müüja kahju kandma.
Inglise postist veel selline lugu: mina saatsin siit emaplaadi Inglismaale. Kindlustatud, õhupost. Kohale jõudis viie päevaga. Ja seal ei saadud seda kolm nädalat saajani toimetatud, ehkki aadress oli täpne ning saaja nimi täpselt õige. Lõpuks aitas see, et ma pöördusin EP poole, lasin neil välja uurida inglise träkingu numbri (see ei ole täpselt seesama, mis EP kviitungile trükib, saaja maa paneb kohe oma, hoopis teise numbri) ning andsin selle tollele inglise kutile. Kutt oli juba minu peale Ebayle kaebamas ja paduvihane, ise veel ütles kogu aeg, et inglise post ei saa jama teha, et viga peab olema minu poolel. Kui aru sai, mis toimus, oli mu postkast vabandusi täis
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.05.2006 20:41:30
|
|
|
Küsin ikka üle, et kas Su paypali kasutaja on Eesti krediitkaartiga tehtud, et saad makseid vastu võtta?
Endal oli kah üks vägagi hariv kogemus logistikateenustega.
Tellisin iPodi, 30gb musta värvi, lasin siis saata õhuga Eestisse suhteliselt tunnustatud teenusepakkuja, GLSi poolt. Saabus ta Eesti postkontorist ligi nädal otsa, kui jõudis Eestisse kõigest 2 päevaga. No ja siis tuleb pakk koju, mind kahjuks polnud ja üks teine tüüp lõi allkirja lepingule peale ja sai paki kätte. Varajastel hommikutundidel ei teinud suurt probleemi sellest, et pakk natuke lömmis ja räbaldunud, kuid paki lahti tehes oli imestus liialtigi suur. iPodi tagumine, metallist külg, oli paindunud kuskil 10-20 kraadi võrra.. Õnneks oli müüa väga abivalmis ja saatis uue paki (eelmine oli kindlustatud ja peale pildiseeria saatmist müüjale, kes edastas kullerifirmale selle, sain 2 päevaga nii kaugele, et uus iPod panid teele ja müüja jäi GLSilt raha ootama) pea kohe teele, seekord siis pakitud "Fort Knox'i".
Asja moraal - kindlustage kõik. Ma selgesõnaliselt ütlesin endale, et ei kindlusta enne midagi, kui ei juhtu konkreetset õnnetust minu saadetisega. Õnneks oli kindlustus hinna sees juba olemas
Minu seisukoht on asjast selline, et kulleriteenuse pakkuja "Rattakuller" suutis vigastada pakki. Pakk tuli Saksamaalt läbi erinevate firmade ja ma usun/loodan, et kõik kontrollivad paki enne teisele kompaniile üleandmist kergelt üle, et nemad süüdlaseks ei jääks. ( http://www.rattakuller.ee/ ) Ei tea kas nad Talvisel ajal kah rattaga liikvel, aga GLS peaks küll endale uue partneri Eesti pinnal valima.
Klienditeenindus oli kah ülimalt jumlt peale fakti tunnistamist, et olen eraisik ja "lubati" asja uurida. Kuid vastust pole ma (Eelmise aasta lõpus leidis aset selline juhtum) siiani saanud.
Kuulsin ka, et tracking paneb seetõttu pange, kuna Eestisse tulevad asjad tuuakse läbi Läti lao. Seal pannakse juba esimese firma poolt trackingus info ülesse, et objekt on edukalt sihtmärgini toimetatud ja oodake vaid, kuni kuller ukse taha ruttab.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
20.05.2006 21:26:16
|
|
|
Nüüd selline asi, et sai saadetud mõnedele müüjatele mõned küsimused läbi ebay, aga nüüd ei saa enam läbi ebay küsimusi saata...
Mingi imelik e-maili saatmise limiit ebays??? Keegi veel sellist asja kohanud?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmg
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
20.05.2006 22:50:12
|
|
|
Jah, see noorte liikmete piirang, et nad ei satuks kohe kõvasti spämmima.
Loe täpsemat infi siit.
_________________ |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
21.05.2006 13:48:05
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| ..kas küsimuste saatmises on mingi limiit peal? :S |
Igasuguste mõtetute ja ka vajalike piirangute maha saamine eeldab:
1. kümne positiivse kommentaari saamist ehk siis vähemalt sellist märki
2. läbi krediitkaardi autoriseerimist
3. olla kontrollitud liige Viimast saab saksa ebays ainult saksamaa elanik kohalikus postkontoris isikutunnistuse kontrollida laskmisel. Ka sakslased ise kasutavad seda harva. seletus ja blankett täitmiseks |
Niiet eestlane ei saa "küsimuste saatmise piirangust" kuidagi lahti kuna ei saa täita kolmandat punkti? Või piisab nendest ühe punkti täitmisel? Jama on selles, et paljud müüjad käsivad enne pakkumise tegemist küsida postikulude kohta
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
21.05.2006 14:06:08
|
|
|
| no aga sul on kasvõi 1 nendest punktidest täidetud? Kui suur see piirang on enivei?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
21.05.2006 14:40:56
|
|
|
| Jorsik kirjutas: |
| no aga sul on kasvõi 1 nendest punktidest täidetud? Kui suur see piirang on enivei? |
Hetkel pole ühtegi täidetud.
Saatsin ühel päeval 5-6 e-maili erinevatele müüjatele. Varem ega hiljem pole rohkem saatnud. Hetkel pole olnud vaja rohkem saata, niiet ei tea kas see piirang ikka veel kehtib... Tegelikult peaks see ju millalgi "aeguma" vastasel juhul ei saagi enam müüjatega ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
21.05.2006 19:33:10
|
|
|
| Ise pean seda suhteliselt nõmedaks. PMe lihtsalt peab saatma, kuna müüjad ei suvatse Euroopasse saatmise postikulusi panna. Saaks öeldagi, et vaata dhl.com'ist ja pane 10 dollarit otsa, aga ei.. Ses suhtes bargainit suht raske, kui mitte võimatu saada.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
24.05.2006 21:18:48
|
|
|
Ons keegi hijuti USA'st ka mingit fototehnikat ostnud? Äkki oskab öelda, kui suur eurokirves sellele otsa kirjutatakse?
EMTA kodukalt kaevates sain fotokaamera protsendiks 4,2%... digikaid sealt ei leidnud... Kas need lähevad sama koodiga?
Tolliameti infoliinile helistasin kah, aga sealne tibi ei osanud mulle ka midagi tarka vastata...
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
25.05.2006 01:15:26
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Ons keegi hijuti USA'st ka mingit fototehnikat ostnud? Äkki oskab öelda, kui suur eurokirves sellele otsa kirjutatakse?
EMTA kodukalt kaevates sain fotokaamera protsendiks 4,2%... digikaid sealt ei leidnud... Kas need lähevad sama koodiga?
Tolliameti infoliinile helistasin kah, aga sealne tibi ei osanud mulle ka midagi tarka vastata... |
mis protsent see 4,2% on?
Kui sa tuled üle ELi piiri üle 175 euro maksva kaubaga, maksad tolli-, aktsiisi- ja käibemaksu. Aktsiis on kärakal ja tubakal ja veel mõnel muul asjal, enamikelt asjadelt (sh telekad, fotokad, arvutid, misiganes elektroonikavidinad) tuleb maksta vaid 18% käibekat ja 3,5% tollimaksu. seega arvesta u viiendik juurde.
http://www.emta.ee/?id=760
Kui sa saad postiga kauba, siis on tähtsad piirid 22 eurot ja 45 eurot. ei viitsi jälle ümber kirjutada, loe siit: http://www.emta.ee/?id=2763
igatahes ei leia ma kuskilt mingit 4,2%.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.05.2006 09:02:28
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| igatahes ei leia ma kuskilt mingit 4,2%. |
selle 4.2% sain ma infoliini tibi õpetuste järgi Eesti Tollitariifistiku nomenklatuuri tabelist (link 'ETT' EMTA kodulehel)...
aga tühja sellega... 3.5% on igatahes parem kui 4.2%..
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
25.05.2006 11:16:50
|
|
|
| warwas kirjutas: |
selle 4.2% sain ma infoliini tibi õpetuste järgi Eesti Tollitariifistiku nomenklatuuri tabelist (link 'ETT' EMTA kodulehel)...
aga tühja sellega... 3.5% on igatahes parem kui 4.2%..  |
see on eksportijale ehk siis firmale. kuttidele, kes konteinerite kaupa asju toovad. sina, ma arvan, tahad lihtsalt üksikisikuna fotokat osta. ja sulle kehtib see ühtne 3,5%.
aga ära ka käibekat unusta, eksole.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
28.05.2006 15:38:02
|
|
|
| lugsin tervelt pool teemat läbi. Ehk palun keegi kirjutaks siia terve selle skeemi ühte postitusse kuidas kasutada paypal-i. milline pangakaart on selleks parim ja millistega see pole üldse võimalik? endal plaan tellida kah saksast mõned rollerijubinad.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CurJam
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2005
|
09.06.2006 01:37:26
|
|
|
Äkki keegi aitaks UK ebayst ostmisel? Selles mõttes et oksjon lõppeb kolme päeva pärast ja selle ajaga ei jõua krediitkaarti teha.
PS kui keegi soovib aidata (sümboolse tasu eest )
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
09.06.2006 15:40:31
|
|
|
feedback panen ikka siis kui kaup käes eks? nii oleks loogiline
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
09.06.2006 17:48:11
|
|
|
| aise kirjutas: |
feedback panen ikka siis kui kaup käes eks? nii oleks loogiline  |
jah, ja kontrolli enne ikka see ka üle, et vastab kirjeldusele ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
09.06.2006 19:14:24
|
|
|
| Teadmiseks, et feedbacki muuta ei saa:)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
10.06.2006 09:10:57
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Teadmiseks, et feedbacki muuta ei saa:) |
Mõlema poolset negatiivset hinnangut saavad 1 kuu jooksul panemisest poolte kokkuleppel tagasi võtta. Kommentaar ise jääb, kuid negatiivne arvesse ei lähe. Selleks on mingi eraldi vorm (ebay.de) mis selleks täita tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mangroove
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
10.06.2006 18:52:44
|
|
|
| Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse? JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi 350 vms. eek)?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.06.2006 19:28:00
|
|
|
| Mangroove kirjutas: |
| Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse? |
Tavaliselt mitte...
Maksad müüjale kauba ja saatmise eest ära ja ta paneb siis kauba teele.
| tsitaat: |
| JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi 350 vms. eek)? |
Ei.
U-kaart on virtuaalne krediitkaart.
Teenustasu kaasneb ainult raha ülekandmisel a/a'de vahel.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
15.06.2006 21:20:04
|
|
|
Keegi lähiajal midagi arvutiteemalist USA-st ei kavatse tellida?
Oleks endal ühte odavat (29.99$) laienduspesa vaja,
teistega koosehk säästaks natuke nende postimaksude jms pealt.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
15.06.2006 21:48:44
|
|
|
| kui tellid suure koguse, pead hakkama jällegi tolli taguma, niiet see nn. kokkuhoid võib lõppkokkuvõttes tulla veel kallim. Võid müüja käest küsida, äkki ta on nõus karbile kirjutama väärtuseks näiteks 3$, ei pea tolli taguma pärast vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
23.06.2006 17:20:31
PayPali kohta küsimus |
|
|
tervitus,
asi selles, et tuttav registreerus end ~paar nädalat tagasi PayPal.com'is ära. sisestas oma visa andmed jne -- kõik läks korda, tuli kiri PayPalist, et 5 päeva jooksul peaks postimajja jõudma confirmation, kus on kood sees, et see asi siis sul lõpuks toimima hakkaks.
nüüd aga on siis ~paar nädalat möödas ega midagi pole tulnud. isegi ühtegi maili pole tulnud mingist teatest.
on kahtlus, et äkki PayPal unustas midagi ära, või mis kõike nad välja ei võinud mõelda.
samas pead vahest painab ka see koht: www.paypalsucks.com
seega, keegi teist, kes omab siin PayPali, öelge, kui kiiresti teile tuli see kood?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
23.06.2006 18:44:01
|
|
|
Mulle tuli meilile see kood:
Dear p2ep,
You're almost done signing up for PayPal!
To activate your account and confirm ownership of this email address, you'll need to click on the following link and enter your password:
https://www.paypal.com/ee/ece/cn=blablabla
If your email program has problems with hypertext links, you may also confirm your email address by logging in to your PayPal account. Click on the "Confirm email" link and then enter the following confirmation number:
1111-2222-3333-4444-5555 |
Eri jutt on Expanded Use Number'iga mille leiab panga väljavõttelt peale esimese tehingu arvelt maha minekut.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
23.06.2006 20:57:42
|
|
|
ah?
ta, jah, on Expanded User, tuli välja.
ahsoo, et peab lausa esimese tehingu ära tegema?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|