Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 23.05.2006 13:50:31 vasta tsitaadiga

Kui ruumi veel on siis tuleks ka lääne-virumaalt väike-maarjast autoga (väsind audi80)!
Andke teada kas veel jutule võetakse, siis tean kas kannan 100.- üle või magasin võimaluse maha!
Tahaks ka AHV'idega beer_yum.gif rüübata! Kui keegi samast kandist tahab siis saab minuga tasuta edasi tagasi!
Suuri ringe just tegema ei hakka aga läbi rääkimiste asi! icon_biggrin.gif

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 13:51:52 vasta tsitaadiga

madmeix, ruumi ikka jagub thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 23.05.2006 13:52:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
madmeix, ruumi ikka jagub thumbs_up.gif


tore siis teen sulle kohe ülekande ära thumbs_up.gif icon_smile.gif

EDIT: makse tehtud!

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...


viimati muutis madmeix 23.05.2006 13:54:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 13:54:01 vasta tsitaadiga

kaunt mii in.. raha kannan siis kui teda j2lle olema hakkab:D
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2006 14:11:52 vasta tsitaadiga

kahju, et mu avataril laiutav sinine hetkel natuke sõiduvõimetu on, muidu teaks vähe kindlamalt öelda, kas ma tollega sinna kohale saaksin sõita või mitte.
juuni alguses läheb masin parandusse, kui pärast seda masin enda piisavalt elujõulisena tunneb ja mul mingeid muid ootamatusi ette ei tule, siis ma saaksin sellega ka sinna kohale sõita.
kuigi paegu midagi kindlat veel lubada ei saa, siis juhul kui ma tulen, on mul autos kokku 3 vaba kohta veel(kunagi sai seitsmekesi ka sellega sõidetud, aga sellist maad oleks viiekesi isegi üsna ebamugav sõita icon_lol.gif ). pmst 3 inimest saksin paide-väätsa-türi piirkonast autopeale võtta

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 15:15:52 vasta tsitaadiga

madmeix kirjutas:

tore siis teen sulle kohe ülekande ära thumbs_up.gif icon_smile.gif
!

kas kusagil on mingi regamine? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 23.05.2006 18:48:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
madmeix kirjutas:

tore siis teen sulle kohe ülekande ära thumbs_up.gif icon_smile.gif
!

kas kusagil on mingi regamine? icon_rolleyes.gif


Esimeses postituses kirjas ju!
Tanel kirjutas:

Maksma läheks koos saunaga orienteeruvalt 100 EEK nägu.
Raha palun üle kanda 221026099748 TANEL RAUD hiljemalt 9-ndaks juuniks.

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 19:13:40 vasta tsitaadiga

see on suvaline kirbusitt, mitte regamine icon_idea.gif
seda ma nägin ise ka. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.05.2006 21:40:18 vasta tsitaadiga

regamine kui siuke võiks tegelt olemas olla kah icon_biggrin.gif
kas hiid šaslõkki kah sebib?
kui nii, siis saaks need soovid kah kirja panna icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 21:59:17 vasta tsitaadiga

Tanel, millalgi v6iks asja tallinnas paikneva esindajaga kokku sada ja asjad 2ra 6iendada. oleks kindel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 23.05.2006 23:48:30 vasta tsitaadiga

nagu ma aru sain toimub 9.00 joomine 9.50 pealejoomine 11.00 kainenemine ja 12.00 kerge lõunaoode jne.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 02:27:45 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
regamine kui siuke võiks tegelt olemas olla kah icon_biggrin.gif
kas hiid šaslõkki kah sebib?
arvan et hiiul on ses shaslõki sebimisest siiber.võtke parem ise poest või kuskilt kaasa.võimalik et ka place omanik ehk oskab midagi pakkuda
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 02:35:01 vasta tsitaadiga

eelmine kord oli mingi jama sellega. siis ta vist ütles jah, et ei viitsi sellega enam tegeleda. eks ta ise kommenteerib. aga 6nneks jah, saab seda kraami poest piisavalt ja soovijatele annab pangede peale vist ka "Hiiu šašlökk" silti kandvad labelid printida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 24.05.2006 08:30:25 vasta tsitaadiga

Seal ikka mingi grillimis koht on?
Või peab ise seadmed kaasa võtma?
Kas mingeid ajaveetmis mõteid ka on liikund, peale beer_yum.gif icon_biggrin.gif

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 24.05.2006 14:37:03 vasta tsitaadiga

seekord võiks sauna saada ka kuumematele temperatuuridele konfida. õlu ja mu jätab suht külmaks, a sooja liha võtaks küll;) pmst minuga võib halvemal juhul ka paar klouni Tallinsikist sihtkohta saada.
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 26.05.2006 16:08:17 vasta tsitaadiga

tanel kui aega leiad, siis kommentaarid, paljud juba maksnud on? varsti on full hauss koos icon_biggrin.gif?

viimati muutis m0nx 26.05.2006 16:14:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 26.05.2006 16:11:54 vasta tsitaadiga

Oot, oot, mida, kohad piiratud, mul veel maksmata icon_eek.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 16:12:09 vasta tsitaadiga

maksnud on mõned üksikud.

Meeldetuletuseks, et maksmise lõpptähtaeg on 9-s juuni.
Osalejate arvu võiks piirata 30-ga. Seega, kes ees, see AHV ! icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 26.05.2006 16:16:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
maksnud on mõned üksikud.

Meeldetuletuseks, et maksmise lõpptähtaeg on 9-s juuni.
Osalejate arvu võiks piirata 30-ga. Seega, kes ees, see AHV ! icon_biggrin.gif

maitia ma olen seal rohkemaga kah olnud, väga hullu pole, magamiskotid maha ja seal võib 80 magamiskohta kah tekkida icon_biggrin.gif
samas 30 on muidu hea number, aga kui tahtjaid on näiteks 33, siis pole nigu mõtet viimasele kolmele fakki näidata ma arvan icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 16:23:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kui tahtjaid on näiteks 33, siis pole nigu mõtet viimasele kolmele fakki näidata ma arvan

einoh seda muidugi icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 20:20:13 vasta tsitaadiga

http://elektriraudtee.ee/?1134
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 23:04:46 vasta tsitaadiga

palju rahvast koos on? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 00:33:09 vasta tsitaadiga

m6ni nagu juba oleks. mingihetk peab vist rivistuse tegema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 30.05.2006 09:10:05 vasta tsitaadiga

justjust. loodan, et veel vabu kohti on paar tk. me Suurpealikuga ootame palgapäeva, et raha Tanelile üle kanda icon_wink.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.05.2006 19:50:40 vasta tsitaadiga

nii
maksin raha ka ära

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 31.05.2006 20:14:17 vasta tsitaadiga

jätke mulle kah yks koht vabaks, loodetavasti saan järgmiseks nädalaks raha kokku icon_wink.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 01.06.2006 08:40:58 vasta tsitaadiga

Ja mulle ja Suurpealikule kah vaja kohtasid. Palgapäev 4 päeva pärast.

Tanel, tee kokkuvõte, palju maksnuid ja palju vabu kohti on veel?! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 01.06.2006 16:19:11 vasta tsitaadiga

Minu osalustasu siis ka teele pandud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 02.06.2006 11:28:10 vasta tsitaadiga

ülekandur teele pandud
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 12:01:45 vasta tsitaadiga

teen varsti kokkuvõtte thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.06.2006 13:36:22 vasta tsitaadiga

Ma kandun õhtul üle, kui kodus interneti tagasi saan beer_yum.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 02.06.2006 13:49:47 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Ma kandun õhtul üle, kui kodus interneti tagasi saan beer_yum.gif

Ega minagi saa kehvem ju olla beer_yum.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 17:27:37 vasta tsitaadiga

kui suur see regamise tasu teil nüüd oligi et palgapäeva kohe peab ootama? icon_rolleyes.gif
tanel
eeee.....ma parem ei kommentaariks nüüd...juhe jooksis kokku..

_________________
---


viimati muutis alliance 02.06.2006 17:34:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 17:32:55 vasta tsitaadiga

alliance, 100 EEK tuleb maksta 221026099748 TANEL RAUD hiljemalt 9-ndaks juuniks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 02.06.2006 17:51:31 vasta tsitaadiga

Makstud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 03.06.2006 23:31:33 vasta tsitaadiga

nuh
kus kokkuvõte um ?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 00:40:51 vasta tsitaadiga

öhöhö.. palgakas tuleb kohekohe. siis eegun kah icon_biggrin.gif seniks paneme pilkut beer_yum.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.06.2006 21:15:26 vasta tsitaadiga

Olemas beer_yum.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
risto124
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2004




sõnum 04.06.2006 23:06:44 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Olemas beer_yum.gif

Sama siin beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2006 14:59:14 vasta tsitaadiga

homme teen kokkuvõtte maksnutest, kuid esialgu avasime regamise icon_idea.gif thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=11

Palume ka kõigil maksnutel end uuesti registreeruda icon_exclaim.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 06.06.2006 15:08:36 vasta tsitaadiga

Mingi kala on regamisega, kommentaarid tulevad topelt.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2006 15:52:52 vasta tsitaadiga

suurpealik, tean, aga see hetkel ei sega regamist
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 06.06.2006 15:53:32 vasta tsitaadiga

Lihtsalt mainisin icon_wink.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 06.06.2006 16:51:53 vasta tsitaadiga

Kuna sinnakanti minek, siis väike silmaringi avardus:
puhkekeskus
siis teate, kuhu värskelt TÕRVAtud suuskadega tulevikus tulla icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 06.06.2006 21:29:50 vasta tsitaadiga

hiid teeb saslõkki ka ?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 06.06.2006 21:56:49 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
m0nx kirjutas:
regamine kui siuke võiks tegelt olemas olla kah icon_biggrin.gif
kas hiid šaslõkki kah sebib?
arvan et hiiul on ses shaslõki sebimisest siiber.võtke parem ise poest või kuskilt kaasa.võimalik et ka place omanik ehk oskab midagi pakkuda


laurx kirjutas:
eelmine kord oli mingi jama sellega. siis ta vist ütles jah, et ei viitsi sellega enam tegeleda. eks ta ise kommenteerib. aga 6nneks jah, saab seda kraami poest piisavalt ja soovijatele annab pangede peale vist ka "Hiiu šašlökk" silti kandvad labelid printida.

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2006 22:16:33 vasta tsitaadiga

tehke jahh parem ise thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 06.06.2006 22:44:30 vasta tsitaadiga

hmm
aga Hiid, private tellimus ? icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 07.06.2006 00:13:21 vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitada mis Saslõkki kusagilt Selverist vms osta?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 07.06.2006 00:35:22 vasta tsitaadiga

Tõrvaaugu talu seina peal võib minugi murtud suusaotsi olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.