Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kas keegi aitaks minu arvutil saada ISP-ks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 23.12.2002 23:11:40 Kas keegi aitaks minu arvutil saada ISP-ks? vasta tsitaadiga

Tahan teha nii, et helistades minu numbril võtaks modem toru, millejärel helistaja moodustab minu arvutiga kohtvõrgu või midagi sarnast, et tal oleks võimalik läbi minu interneti ühenduse saada. Äkki keegi oskaks aidata...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 23.12.2002 23:20:18 vasta tsitaadiga

ma lisaks siia veel ühe rakenduse .. rendid kusagil usas endale kuurilause ja paned arvuti jooksma ... ja siis hakkad eestist kõnesid usasse transportima .. üle neti .. pidavat hea äri olema icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 23.12.2002 23:37:27 Re: Kas keegi aitaks minu arvutil saada ISP-ks? vasta tsitaadiga

sa00 kirjutas:
Tahan teha nii, et helistades minu numbril võtaks modem toru, millejärel helistaja moodustab minu arvutiga kohtvõrgu või midagi sarnast, et tal oleks võimalik läbi minu interneti ühenduse saada. Äkki keegi oskaks aidata...

et siis moodustub nö. küborg - poolinimene-poolmasin või icon_question.gif icon_biggrin.gif
(meenub vägisi see teema, kus keegi tahtis endal MHz tõsta icon_biggrin.gif )

aga tõsiselt, mis oleks selle asja mõte? teisel inimesel peab ju vastav varustus olema, et sinuga ühendust luua. sama atribuutikaga (arvuti, modem ja telefoniliin), saab ju ka iseseisvalt internetti ühenduda ja sinu abi pole ju üldse vaja.


viimati muutis dvd vader 23.12.2002 23:41:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 23.12.2002 23:40:39 vasta tsitaadiga

link :: kardan et olen juba liiga palju

öelnud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 23.12.2002 23:42:27 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:
ma lisaks siia veel ühe rakenduse .. rendid kusagil usas endale kuurilause ja paned arvuti jooksma ... ja siis hakkad eestist kõnesid usasse transportima .. üle neti .. pidavat hea äri olema icon_biggrin.gif


võimalik et küsija elab "metsas" ja tahab naabrimehega, kes elab ka "metsas" internetti jagada. Kuna vahe on 1km ja raadioeeter on kuusekäbide rohkuse tõttu läbipaistmatu, siis üle okste oleks lihtsaim võimalus kaabel laiali kerida ja modemid vastastiku kokku panna.

??

(arvestades eelmist postitajat, on inimesed kohati ääretult leidlikud)

10points thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 23.12.2002 23:52:02 vasta tsitaadiga

Täispunktid minugi poolt icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif, aga praegu läheb juba kiireks ju, kaua neid jõule ikka on. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 24.12.2002 00:02:02 To kriimsilm vasta tsitaadiga

arusaid......kuhu poole ma asja sihin........või miks seda teha üritan
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 24.12.2002 01:42:09 vasta tsitaadiga

Teema algataja mõtleb siis nagu oma idee all VPN võrku või mis, minuteada on sellise asja tegemise võimalus olemas vaid windowsi serveriversioonidel ja linuxil.... selliseid tunneling protokollide teemasid on siin ennem ka liikunud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 24.12.2002 10:26:29 vasta tsitaadiga

tegelikult oli see kohtvõrgu idee näiteks toodud....kui saab ka kuidagi lihtsamalt siis miks mitte.....oluline on vaid, et helistades üle modemi minule saaks teine arvuti läbi minu arvuti netti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 24.12.2002 11:11:20 vasta tsitaadiga

Kuidas Windowsi all see asi käiks ei tea!
Linuxi all saab seda luua aga PPP serveri ja kliendiga.
Võimalik peaks olema ka häälestada server tagasihelistamisele - klient helistab, server võtab vastu, teeb kindlaks helistaja, katkestab ühenduse ja helistab ise tagasi!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2002 12:49:33 vasta tsitaadiga

sa00 kirjutas:
tegelikult oli see kohtvõrgu idee näiteks toodud....kui saab ka kuidagi lihtsamalt siis miks mitte.....oluline on vaid, et helistades üle modemi minule saaks teine arvuti läbi minu arvuti netti.


alates win98 peaks kaasas olema selline proge jupp nagu Dialup-Server vms. Installituna leiab Accessories->Communications alt.
muidu kui pole, siis vaja installida Control Panel->Add/RemovePrograms Windows setup.
see peaks elementaarsel moel oskama telefoni vastu votta ja kui on internet connection sharing enablitud, siis peaks toimima ka neti jagamine.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 24.12.2002 23:25:22 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Kuidas Windowsi all see asi käiks ei tea!
Linuxi all saab seda luua aga PPP serveri ja kliendiga.
Võimalik peaks olema ka häälestada server tagasihelistamisele - klient helistab, server võtab vastu, teeb kindlaks helistaja, katkestab ühenduse ja helistab ise tagasi!

aga miks sulle ja mitte ET-le ? kõnehind on ju ET-l kallim
kui kõnehind..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 30.12.2002 05:19:29 vasta tsitaadiga

Einoh, Client pooel konfimne on sellisel juhul lihtne, sest windowsil on klient pool olemas, natike keerulisem lugu on muidugi serveriga, läheks vaja avatud portidega ühendust ja kindlat IP-d... seda muidugi sellisel juhul kui sa teed seda üle interneti, selle tööga saaks muidugi ka tavakasutaja hakkama, kuidas aga modemit nii ümber konfida, et ta sissetulevaid kõnesid vastu võtaks, ja mis peamine..... et ta sinna peale internetiühendust jagaks, see on juba raskem, tuleks lisada ise käsustik mis kontrolliks sellist ühendust.... põhimõtteliselt tuleks koju teha väike dial-up -i toetav internetiserver, justnagu ET- l.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uragon
HV vaatleja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 30.12.2002 19:13:26 mõttetu üritus vasta tsitaadiga

Olen proovinud nii teha nagu sa üritad see on liiga raske mata mõte maha.on üks lihtsam viis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 11.02.2003 21:06:15 vasta tsitaadiga

Asi peaks olema suht lihtne kui kasutada selleks Windows 2000 või XP Pro tööjaama (piisab tööjaamast, ei ole vaja serveri versiooni). Täpsemalt siis "Network Connections"-"New Connection Wizard"-"Next"-"Set up an advanced connection"-"Accept incoming connections"-Valid oma modemi kuhu sõber helistab-"Next"-Teed sõbra tarbeks kasutaja-"Next"-"Next"-"Finish". Sellega oled loonud dial-up serveri.
Ja sõber oma arvutis loob ühenduse "Network Connections"-"New Connection Wizard"-"Connect to the Internet"-"Set up my connection manually"-"Connect using dial-up modem"-valib oma modemi-"Next"-ühenduse nimi"-sinu telefoninumber-sõber kirjutab sinna sinu poolt tehtud kasutaja nime ja parooli.
Käesolev õpetus on tehtud XP baasil, kuid windows 2000 on täpselt sama või analoogne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 15.02.2003 00:23:12 _ vasta tsitaadiga

ei ole ta nii raske midagi.
s6ber tegi slacki serveris sama asja.
kenasti toimis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kas keegi aitaks minu arvutil saada ISP-ks?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.