Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 15:12:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Draax kirjutas:
Loodetavasti on see teema õige sellise tähelepaneku jaoks.
Nimelt on HV pealehel vasakul pool tootegruppide loetelu ilust tähestiku järjekorras, aga "Toiteallikad" on ära eksinud kuskile K-tähe vahele. Võiks korrigeerida.

see sai tahtlikult nii tehtud, kuna toiteallikad käivad korpustega kokku.
Loomulikult selguse huvides võin ka tähestiku järjekorras panna icon_rolleyes.gif


Mõtlesin ise ka selle võimaluse peale. Ei teagi, kumb õigem oleks. Omadest kogemustest võin öelda, et toitekaid otsides scrollisin kõigepealt nimekirja lõppu ja otsisin tükk aega tulutult T- tähe juurest, hiljem leidsin alles õige koha.
Võib-olla peaks need panema siis ühise nimetaja alla 'Korpused ja toiteplokid' ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 15:14:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

'Korpused ja toiteplokid'

ei saa, sest siis veniks vasak veerg välja

Panin nüüd tähestikujärjekorras

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 18.05.2006 12:10:05 vasta tsitaadiga

Ei ole eelnevat lugenud aga silma jäi midagi omapärast:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/DVD-kirjutajad/?SubCatID=863&Order=MinPrice&Sort=0

NEC DVD-RAM/DVD-RW/DVD+RW ND-4551 DVD±RW DL, 16x, Labelflash, silver, OEM Seda on korda kolm.
Vist seepärast et kolm erinevat firmat on seda sisestanud?

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:27:19 vasta tsitaadiga

386, eri värvimudelid ju, valge, hõbe, must icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/search/products/?CatID=9208&Query=ND-4551&Code=&SubcatID=863&CompanyID=&minPrice=&maxPrice=&x=0&y=0

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 22.05.2006 19:51:14 vasta tsitaadiga

DVD-ROM/CD-RW
eile ei avanenud, täna ei avanenud
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/DVD-ROM%2FCD-RW/

Ja jube hädasti oli vaja kasutada...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 19:54:26 vasta tsitaadiga

Mirkel, nüüd korras
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/DVD-R%20CD-RW/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 18:12:20 vasta tsitaadiga

SIIN valitseb üldse üks segadus.

Pealkirja järgi on müügil DFI Lanparty NF3 ja PCI-E emaplaat. Täpsemas kirjelduses toote pealkirja all on tal hoopis AGP 8x/4x. Mobo müüjate info alt leiame ka, et tegu on NF4 ja PCI-E emaplaatidega. Toote pilt on jällegi NF3 ja AGP emaplaadi oma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 18:16:08 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_smile.gif

eks teeme siis millalgi varsti korda thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 02.06.2006 00:31:32 vasta tsitaadiga

Selle MyBook puhver peab olema 2MB, mitte 16MB
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/41721/

Selle MyBook puhver peab olema 8MB, mitte 16MB
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/41723/

***
seda kinnitab ka WD dokumendi lõpus olev tootetabel:
http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1413&p_created=1138830314
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2006 20:14:00 vasta tsitaadiga

Üritasin vaadata AM2 Socketiga emaplaate. Kui klikkan emaplaadi nimetuse peale viskab tagasi sinna, kus saad valida, mille järgi plaate liigitatakse.

EDIT: Soc940 all on kogemata ühe plaadi socketiks pandud 939.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2006 21:44:03 vasta tsitaadiga

velsa, üritame bugi kõrvaldada
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 10.06.2006 19:28:08 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/39519/

ei ole mitte nforce3 250gb vaid NVIDIA NF4-4X
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 17:36:00 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/?TypeID=739

Intel Core Duo T2600 2.16GHz (667MHz, 2MB), Yonah Core, InBox
Intel Core Duo T2300E 1,66GHz (667MHz, 2MB), Yonah Core, InBox

need 2 peaksid vast siin olema:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/?TypeID=1242
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 15:36:38 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/32063/

mingi viga igatahes seal on icon_razz1.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 18.07.2006 15:43:51 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas on viga minus aga emaplaatide all on raske surfata

näituseks võtta seal esime emaplaat, siis viskab tagasi tüübivaliku alla mitte konkreetse emaplaadi juurde

EDIT by Tanel - eemaldasin vale lingi, et süsteem seda ei cacheks
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 16:08:22 vasta tsitaadiga

IcemanXIII, süsteem lisab millegipärast vale lingi, eemalda URList üleliigne osa ja saad toote kätte.
Või siis probleemide kordumisel vaata tooteid vanas versioonis http://classic.hinnavaatlus.ee/category_select.php?category_id=33
EDIT: hetkel kategooriad jälle korras https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/?TypeID=1617

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.07.2006 21:47:45 vasta tsitaadiga

Videokaartide kõik alamvalikud viivad Rooma' icon_neutral.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 21:50:55 vasta tsitaadiga

hmm

viimati muutis RKsilver 28.06.2020 21:29:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 13:10:04 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/41583/

Surfdata hind on imelik( 190.-eeki. icon_smile.gif )
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 13:13:03 vasta tsitaadiga

purexpure, kui sa klikid + märgile, siis näed et seal on vale vastavus (hoopis mingi prose adapter)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 13:21:04 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif Vabandust. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 13:20:16 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/44370/
Club 3D RADEON X800 GTO 256MB AGP
256MB DDR3, 256bit, GPU 475 MHz / MEM 900Mhz, RAMDAC 400MHz, PixelPipelines : 12, VertexShaders : 6, DVI, PCI-E

http://www.club-3d.nl/distri/productinfo/spec_vga.php?ordercode=CGA-RX86TVD
tundub, et polegi hybriid, vaid agp kaart
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 17:33:01 vasta tsitaadiga

korras nüüd
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 31.07.2006 20:27:55 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kõlarid/43790/

Mikromaailmas on tootekirjeldus hoopis "Kõlarid Logitech Z-340 2.1". Äkki parandaks, tundub et vale vastavus icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 20:55:22 vasta tsitaadiga

cbr, tänud, korras thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 31.07.2006 21:02:38 vasta tsitaadiga

KArvuti 25.- on kahjuks ainult tint mitte printer
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Printerid/23036/
http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=79&p_id=014757
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 02.08.2006 13:14:37 vasta tsitaadiga

sealsamas icon_wink.gif veel Mikromaailmal vastavuse kala
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Printerid/23036/
ja
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/V%F5rguseadmed/27712/
Roveril
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2006 13:37:52 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/42242/

Intel Pentium 4 524 3.0GHz 1MB L2 cache 533MHz Bus EM64T, Socket LGA775, inbox
Siinikiirus 800MHz - Intel

Minu teada peaks toote nimes kajastuv 533MHz olema õige number.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avalanche6
HV vaatleja
avalanche6

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 12:51:10 vasta tsitaadiga

IcemanXIII kirjutas:
ma ei tea kas on viga minus aga emaplaatide all on raske surfata
näituseks võtta seal esime emaplaat, siis viskab tagasi tüübivaliku alla mitte konkreetse emaplaadi juurde

EDIT by Tanel - eemaldasin vale lingi, et süsteem seda ei cacheks

Tanel kirjutas:
IcemanXIII, süsteem lisab millegipärast vale lingi, eemalda URList üleliigne osa ja saad toote kätte.


Selle jutu võiks kuhugi nähtavasse kohta tõsta. Eile alles vaatasin emaplaate (AM2 ja S939), koguaeg loopis tagasi tüübivaliku juurde. Alles nüüd sain teada, et tuleb aardessi muuta..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 05.08.2006 21:19:20 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/47822/
link/tootenimetus: MSI Socket 775 P4N SLI XE-F
sisu/tootekirjeldused: MSI S939 NF4-SLI XE
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.08.2006 12:51:26 vasta tsitaadiga

avalanche6 kirjutas:
IcemanXIII kirjutas:
ma ei tea kas on viga minus aga emaplaatide all on raske surfata
näituseks võtta seal esime emaplaat, siis viskab tagasi tüübivaliku alla mitte konkreetse emaplaadi juurde

EDIT by Tanel - eemaldasin vale lingi, et süsteem seda ei cacheks

Tanel kirjutas:
IcemanXIII, süsteem lisab millegipärast vale lingi, eemalda URList üleliigne osa ja saad toote kätte.


Selle jutu võiks kuhugi nähtavasse kohta tõsta. Eile alles vaatasin emaplaate (AM2 ja S939), koguaeg loopis tagasi tüübivaliku juurde. Alles nüüd sain teada, et tuleb aardessi muuta..

Sama jama ka videokaartidega, ei saa konkreetset poodi kätte, kust pakutakse.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.08.2006 15:41:57 vasta tsitaadiga

Panen siiski igaks juhuks ka siia:
TanElofJ kirjutas:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/komplektid/
Brausumine "Firma alusel" valikus
tsitaat:

17" CRT
17" LCD
19" LCD
Monitorita

Uued komplektide koostajad firmad? icon_razz.gif

ED: Emaplaatide alamkategooriad keelduvad taas töötamast - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/
ED: Nüüd taas korras icon_confused.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 16.08.2006 21:03:24 vasta tsitaadiga

nuub kirjutas:
sealsamas icon_wink.gif veel Mikromaailmal vastavuse kala
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Printerid/23036/
ja
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/V%F5rguseadmed/27712/
Roveril
Mõlemad kalavad endiselt.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 19.08.2006 02:00:28 vasta tsitaadiga

Täpselt sama toode kaks korda:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/36278/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/45389/
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 19.08.2006 16:52:50 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
Täpselt sama toode kaks korda:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/36278/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/45389/

Omaduste järgi tunduvad erinevad tooted aga nimi lihtsalt sama.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.08.2006 02:34:04 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
8 kirjutas:
Täpselt sama toode kaks korda:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/36278/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/45389/

Omaduste järgi tunduvad erinevad tooted aga nimi lihtsalt sama.

Milliste omaduste? Tootekirjeldused samadelt lehtedelt:
Western Digital Caviar WD3200YS 320GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s RAID Edition
Western Digital RE WD3200YS 320GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s RAID Edition


See, et ühe puhul on kirjutatud Caviar ja teise puhul RE, on lihtsalt eksitus. Tegelik tooteperekonna nimi on Caviar RE ja mõnes WD dokumendis kasutatakse ka tähistust Caviar RE16.

PS! Näitajate tabel on toote nr. 36278 puhul ilmselt copy-pastetud hoolimatult. See WD3200YS ketas ei ole mitte iialgi "Parallel ATA" ega "8MB", milliste näitajatega on olemas hoopiski teised tooted WD3200SB (RAID) ja WD3200JB (tavaline).

Ja kui juba selles 320GB teemas oleme, siis keegi võiks sinnasamasse HV kategooriasse ära linkida ka WD3200JB mudeli, mis endiselt on üks kõige sobivamaid kettaid välise IDE/USB kettakarbi jaoks ja mis on vähemalt kolme HV-ga liitunud firma üldhinnakirjas täiesti olemas: https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?FirmID=&Product=wd3200jb&minPrice=&maxPrice=&START=0&Sort=2&Order=0
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 06:23:09 vasta tsitaadiga

8, tänud info eest. Andmed parandatud. Topelt tooteid saab aga liita Tanel. Tootestasin ka mudeli WD3200JB: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/48464/
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 07:46:39 vasta tsitaadiga

Valed tootepildid:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/43189/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/43188/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 08:29:20 vasta tsitaadiga

R0mm, tänud. Nüüd korras.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 20:32:27 vasta tsitaadiga

8, nüüd vist peaks õige olema?
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=RE+WD3200&Type=products&x=17&y=11

Kodulehed.
WD RE 320 GB SATA Hard Drives ( WD3200YS )
WD RE 320 GB SATA Hard Drives ( WD3200SD )

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.08.2006 01:38:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
8, nüüd vist peaks õige olema?
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=RE+WD3200&Type=products&x=17&y=11

Kodulehed.
WD RE 320 GB SATA Hard Drives ( WD3200YS )
WD RE 320 GB SATA Hard Drives ( WD3200SD )


Praegu on asjad ikka natuke sassis või vähemalt tundub mulle nii. Siin sinu viidatud lingis näen ühte pilti, kuid reaalses 320GB teemas hoopis teist pilti. Seal on nimelt see WD3200YS registreeritud kahekordselt ja kokku 3 eri müüjat. Sinu viidatud variandis kajastub vaid üks müüja.
Lisaks on WD3200JB, mille Renka eile lisas (3 müüjaga), täna sealt 320GB teemast sootuks ära haihtunud?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 01:58:12 vasta tsitaadiga

8,
oot, ma päris hästi endiselt ei saa aru, mis ikkagi valesti on?
Siin lingil on ju 2 eri toodet. WD3200YS ja WD3200SD.
Kui vaadata toote andmeid WD enda kodulehel, siis nii nimi kui tehniline kirjeldus ju pmst vastab sellele, mis HV-s on?
Kui klikkida tootelehel + märgile, siis näeb ka firma õiget vastavust.

3200JB olemas teisel uuel lingil
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad+IDE/48483/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.08.2006 02:03:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
8,
oot, ma päris hästi endiselt ei saa aru, mis ikkagi valesti on?
Siin lingil on ju 2 eri toodet. WD3200YS ja WD3200SD.

3200JB olemas teisel uuel lingil
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad+IDE/48483/

Mina näen avalikus 320GB teemas praegu sellist pilti (täpne copy-paste):

Western Digital RE WD3200YS 320GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s RAID Edition 1 1700
Western Digital Essential NetCenter WDXE3200JB 320GB 7200rpm 8MB, Ethernet 2 3480
Western Digital Caviar WD3200YS 320GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s RAID Edition 3 1680
Western Digital Caviar WD3200KS 320GB 7200rpm 16MB SATA 3Gb/s 6 1570 (-285)
Western Digital Caviar WD3200JS 320GB 7200rpm 8MB SATA 3Gb/s 5 1625
Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620AS 320GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s (6) 6 1510
Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620A 320GB 7200rpm 16MB ATA100 7 1470

...ehk siis 3200YS on kahekordselt ja 3200SD pole üldse näha ja 3200JB pole ka näha (kuigi eile oli)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 02:07:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

avalikus 320GB teemas

mida sa teema all silmas pead?

EDIT: ilmselt pead silmas HV andmebaasi 320GB filtrit

"teema" on ikka nagu foorumi teema icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 02:08:11 vasta tsitaadiga

nüüd näen ise ka, et topelt on, vaatan asja täna päeval üle thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 02:09:29 vasta tsitaadiga

3200JB pole sellepärast näha, et sellel pole omadused veel paika pandud. Nüüd on sul need muutmisõigused olemas ja 15 min pärast kajastuvad muudatused ka 320GB filtris icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.08.2006 02:20:31 vasta tsitaadiga

OK, nüüd me sinuga jõudsime tõesti lõpuks samasse punkti kokku icon_smile.gif

BTW, Selle "teema" all mõtlesin ma seda mis kuvatakse by-default, kui avalehel vasakust menüüst mööda tootepuud (ilma otsinguta) liikuda, ehk siis jah see 320GB filter.

Muide, see 3200JB oli eile Renka poolt koos kõigi omadustega lisatud ja täiesti nähtav avalikult. Huvitav et nii müstiliselt ära kadus. Aga mis sest ikka, lisan need omadused kohe uuesti.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.08.2006 17:22:09 vasta tsitaadiga

See eeldab juba HV baasis kategooria äramuutmist:
7200.9 asemel peab olema 7200.10
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/42615/

(Esimese müüja enda baasis on seega ka viga; Hind on samuti neil huvitav = 1 kroon!)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 25.08.2006 13:18:25 vasta tsitaadiga

Siia tootesse on Surfdata linkinud ekslikult mitte Barracuda 7200.10 vaid uue Barracuda ES seeria profiketta (ST3750640NS):
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/41477/

Selle Barracuda ES võiks teha eraldi tooteks...
750GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?FirmID=&Product=st3750640ns&minPrice=&maxPrice=&START=0&Sort=2&Order=0
250GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?FirmID=&Product=st3250620ns&minPrice=&maxPrice=&START=0&Sort=2&Order=0
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 13:22:09 vasta tsitaadiga

miks mac läpakaid ei ole listis, sis ei peaks eraldi mac kodukale minema icon_sad.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.