Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 21:38:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
P.S. HV&Rate kokkutulek jääb ära icon_idea.gif

see oli ammu teada, et sihukesed mehed ei tea massiürituse korraldamisest essugi icon_lol.gif
igatahes, vbl isegi ühinen, kui ootamatusi ette ei tule...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 21:39:33 vasta tsitaadiga

arm2004, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2006 21:45:41 vasta tsitaadiga

Tanel, we need a plan now, kuda raha koguda, palju prognoos jne..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 21:49:25 vasta tsitaadiga

laurx, riski võtan enda peale. Loe ka esimest postitust.
Loodetavasti tuleb kohale 20 inimest, siis saame rendi- ja saunakulud kaetud thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 19.05.2006 21:54:05 vasta tsitaadiga

kui palju yhe inimese kohta pappi l2heb siis? ja pleiss j2i nüüd seal aegviidu ligidal jah?
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 21:55:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
laurx, riski võtan enda peale. Loe ka esimest postitust.
Loodetavasti tuleb kohale 20 inimest, siis saame rendi- ja saunakulud kaetud thumbs_up.gif
TULEKS KA beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 22:07:55 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
kui palju yhe inimese kohta pappi l2heb siis? ja pleiss j2i nüüd seal aegviidu ligidal jah?

100 EEK ja Aegviidu lähedal jah - loe esimest postitust thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2006 00:46:23 vasta tsitaadiga

noh
selge. regamise vorm on olemas? mingi transaorgunn peaks ka olema. sinna ei saa yhistransaga eriti lihtsalt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 20.05.2006 08:51:21 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Transport kas autoga kohale või rongiga Aegviitu või Nelijärvele ning siis autoga edasi...
Ise saaks mingi 10 matsi masinasse korjata thumbs_up.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 20.05.2006 12:07:52 vasta tsitaadiga

kui pilet on 100 ja hiid teise soti eest tartust kaasa võtab, siis ei näe 16 tulemiseks takistust.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 12:16:07 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
hiid teise soti eest tartust kaasa võtab...

aja veel nägusid kokku. siis toimub minek.
kui autot täis ei saa, siis ei viitsi minna.
tänapäeval kütuse kulud maru kallid, kas tead? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 12:33:12 vasta tsitaadiga

olemas citroen xm ja vaba 4 kohta -ainuke tingimus .et igaks juhuks peaks keegi veel lubadega olema .ahjaa asun tallinnas beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 14:50:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
teadmamees kirjutas:
hiid teise soti eest tartust kaasa võtab...

aja veel nägusid kokku. siis toimub minek.
kui autot täis ei saa, siis ei viitsi minna.
tänapäeval kütuse kulud maru kallid, kas tead? icon_rolleyes.gif

tuleks ka kampa icon_wink.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 20.05.2006 16:35:33 vasta tsitaadiga

no hakkab looma
1 nägu siis vast veel ja olemas

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 16:53:51 vasta tsitaadiga

siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 20.05.2006 17:30:14 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast

icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 19:01:27 vasta tsitaadiga

frippo kirjutas:
alliance kirjutas:
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast

icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne

ei ole midagi palju.Mul läheks käik umbes 800.- maksma icon_razz1.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 20.05.2006 20:14:28 vasta tsitaadiga

Hiid,
lisa mind kah siis autosse
ja kas sa seekord ka saska orgunnid ?
teadmamees, ma tulen ka siis hiiuga
kindlalt

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 20:34:18 vasta tsitaadiga

frippo kirjutas:
alliance kirjutas:
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast

icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne

ma mõtlesin tartust icon_rolleyes.gif sa võrriga lähed-et nii väike bena kulu?
tallina kandist ma ei oska arvestada.ei tea vahemaad.kindlasti tasub ka sellele mõelda et üks asi on sõita autoga üksi,teine asi siis kui on terve kampaania peal.bena kulus tuleb vahe sisse.seega oleks teil mõttekas võimalikult palju kopereeruda.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 20.05.2006 21:36:00 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
frippo kirjutas:
alliance kirjutas:
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast

icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne

ma mõtlesin tartust icon_rolleyes.gif sa võrriga lähed-et nii väike bena kulu?
tallina kandist ma ei oska arvestada.ei tea vahemaad.kindlasti tasub ka sellele mõelda et üks asi on sõita autoga üksi,teine asi siis kui on terve kampaania peal.bena kulus tuleb vahe sisse.seega oleks teil mõttekas võimalikult palju kopereeruda.


ei no mingi vaiksema autoga, need votavad vahem.
EDIT: plaan siis minna HV mollule Tln.-st, benaraha votaks 50.-, hetkel 3 kohta alles ja 1 koht broneeritud! NB! Voin labi soita ka teie elukohtade juurest Tln.-s!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2006 10:35:40 vasta tsitaadiga

Mu koormas on siis teadmakas, hmekk, jerry, lovelace ja mina.
Rohkem ei mahu.
Tänan tähelepanu eest. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 21.05.2006 10:48:44 vasta tsitaadiga

peaks ka oma 1,3 GHz pöördesse ajama ja nägusid üle lugema tulema;)
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2006 14:41:37 vasta tsitaadiga

nii. kindel bronn siis 16 - 17 olemas. mingi plänn et kes natu varem sinna ettevalmistama.. maad peaks sinna olema ca 70kmi tallnast. et keegi siin pakkus 300 - 400 eeku kytsele: see on ameerikaauto koluga arvestades icon_biggrin.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 21.05.2006 15:04:14 vasta tsitaadiga

Kui midagi vahele ei tule, siis mina ja erkinem tuleme kas minu või tema autoga. Mis tähendab, et praeguse seisuga veel 2 vaba kohta.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2006 15:09:31 vasta tsitaadiga

eelmistel yritustel on mingi regamise asjade vorm olnud koos transpordi/ vajaduse kajastumisega. v6iks ka seekord kasutusel olla et kes tuleb, kas on makst, kas vajab v6i pakub transat ja kust.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 21.05.2006 15:11:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nii. kindel bronn siis 16 - 17 olemas. mingi plänn et kes natu varem sinna ettevalmistama.. maad peaks sinna olema ca 70kmi tallnast. et keegi siin pakkus 300 - 400 eeku kytsele: see on ameerikaauto koluga arvestades icon_biggrin.gif
ma käisin 300 kr eest viljandist tallinnasse ja tagasi ära
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 21.05.2006 19:38:10 vasta tsitaadiga

frippo kirjutas:
ei no mingi vaiksema autoga, need votavad vahem.
EDIT: plaan siis minna HV mollule Tln.-st, benaraha votaks 50.-, hetkel 3 kohta alles ja 1 koht broneeritud! NB! Voin labi soita ka teie elukohtade juurest Tln.-s!

Panen ühe koha kinni kui võimalik

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 21.05.2006 19:47:59 vasta tsitaadiga

hmm... mina ja keiu suht peaaegu 100 prossa tulijad...
sessuhtes, et maitia kuda me saame sinna... kui saan load selleks ajaks kätte siis ajaks mustaka rahva autopeale ja tuleks, samas kui ei saa, siis oleks tore, kui keegi meid näiteks aegviidu kandist tõrvaaugule viiks... päris tallinn-tõrvaaugu piletit ei tahaks võtta, siis võibolla peab viimasel hetkel ära ütlema vms icon_razz.gif
//nädala algul kannan raha üle...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 21.05.2006 20:04:16 vasta tsitaadiga

pange mind ka siis kirja icon_rolleyes.gif
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 21.05.2006 20:05:21 vasta tsitaadiga

Ülekande tegemine on kõige parem viis end registreerida 8)
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 21.05.2006 20:06:19 vasta tsitaadiga

mina olen kindel tulija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 21.05.2006 20:18:58 vasta tsitaadiga

mehaanic, sind korjan siis kodukandist peale.
Kes soovib, siis võin ka Aegviidu raudteejaamast rahvast peale korjata thumbs_up.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 21.05.2006 21:12:38 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
frippo kirjutas:
ei no mingi vaiksema autoga, need votavad vahem.
EDIT: plaan siis minna HV mollule Tln.-st, benaraha votaks 50.-, hetkel 3 kohta alles ja 1 koht broneeritud! NB! Voin labi soita ka teie elukohtade juurest Tln.-s!

Panen ühe koha kinni kui võimalik


OK! Broneeritud!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 22.05.2006 12:06:09 vasta tsitaadiga

mis tegevuskava siis on?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.05.2006 16:38:58 vasta tsitaadiga

õlle - saslökk - õlle
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 16:42:34 vasta tsitaadiga

seks ja kabe ka ikka vahelduseks icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2006 16:53:06 vasta tsitaadiga

saun kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 22.05.2006 18:38:17 vasta tsitaadiga

Murumängud? icon_wink.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 22.05.2006 18:56:38 vasta tsitaadiga

äkki mingid pallimängu võimalused on ka seal? võrk, korv, jalg?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 22.05.2006 19:20:05 vasta tsitaadiga

otseselt A. Le Coq arenat pole, aga mingi lagedama muruplatsi vms äkki leiaks icon_biggrin.gif

lähedal on valgehobuse mägi, kuhu võiks kah ära eksida....
seal mäel saaksid liivalaudurid mäge nautida ja fotohullud+mina saavad väääga kõrge vaateplatvormi otsa ronida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2006 21:50:09 vasta tsitaadiga

sobilik plats seal t6esti oli. kellel vedeleb vanakooli suur raske frisbyketas ( lendav taldrik 9 v6iks selle pagassi pista: alkofrisby oli mingil suvel t2itsa tegja m2ng. valgehobusem2gi on omaette atraktsioon: paar aastat tagasi tehti sinna uus torn
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 23.05.2006 08:02:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
... valgehobusem2gi on omaette atraktsioon...

Autodega mehed võivd proovida mäkketõusu, võitjale beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.05.2006 10:37:33 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
laurx kirjutas:
... valgehobusem2gi on omaette atraktsioon...

Autodega mehed võivd proovida mäkketõusu, võitjale beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

icon_biggrin.gif
sõiduautole päris mittekerge mägi teine ju icon_biggrin.gif

samas ma hakkasin mõtlema, et kui meil autosi päris palju tuleb, siis kuda parkimisega on lood :S hoovi peale üle 3-4 ei mahu ma kardan icon_biggrin.gif pudel suht ees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 23.05.2006 10:38:39 vasta tsitaadiga

Seal ju väravataga suur maalapp. Sinna mahub 20 autot lõdvalt ära.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2006 10:42:58 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
bigmarx kirjutas:
laurx kirjutas:
... valgehobusem2gi on omaette atraktsioon...

Autodega mehed võivd proovida mäkketõusu, võitjale beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

icon_biggrin.gif
sõiduautole päris mittekerge mägi teine ju icon_biggrin.gif

samas ma hakkasin mõtlema, et kui meil autosi päris palju tuleb, siis kuda parkimisega on lood :S hoovi peale üle 3-4 ei mahu ma kardan icon_biggrin.gif pudel suht ees icon_biggrin.gif


aiataga on ruumi lademes, naahuij sul on vaja oma k2kki sinna hoovipeale uksealla ajada yldse?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 23.05.2006 10:52:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

aiataga on ruumi lademes, naahuij sul on vaja oma k2kki sinna hoovipeale uksealla ajada yldse?

Uksealla ajatud autodele on lahjematel vennikestel võimalus peale ropsida icon_lol.gif

Ja pole see hobusemägi nii kõrge midagi, poolde mäkke peaks sõiduautoga saama küll jooma.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2006 11:30:04 vasta tsitaadiga

vanasti sai päris üles, kunagi sai seda audi80ga proovitud
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 12:51:42 vasta tsitaadiga

16 on ju tööpäev icon_sad.gif
kui õhtupoole (umbes 17 paiku) kellegi käru peale saaks, oleks vast kah käpp icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2006 13:34:07 vasta tsitaadiga

naaskel, reede 6htu. enamasti kestab t88p2ev viieni. asjad t88le kaaasa, peale seda kohe autosse.. s6idad sinna alla tunni aja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 23.05.2006 13:37:47 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
16 on ju tööpäev icon_sad.gif
kui õhtupoole (umbes 17 paiku) kellegi käru peale saaks, oleks vast kah käpp icon_rolleyes.gif


No mul on ka tööpäev. Hakkan 17 paiku sõitma.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.