Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju oled oma arvuti peale kulutanud?
0 - 100€
0%
 0%  [ 0 ]
100 - 200€
0%
 0%  [ 0 ]
200 - 400€
6%
 6%  [ 4 ]
400 - 800€
6%
 6%  [ 4 ]
800 - 1600€
26%
 26%  [ 16 ]
1600 - 2500€
14%
 14%  [ 9 ]
2500 - 4000€
19%
 19%  [ 12 ]
4000 - 7000€
11%
 11%  [ 7 ]
7000€ või rohkem
14%
 14%  [ 9 ]
hääli kokku : 61

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 18:04:12 vasta tsitaadiga

Kokku kuskil 20 tuhat. Esimene arvuti 2 tuhat. xD..Teine 4 tuhat ja praegune 12000... Ja siis Printer ja Skänner ka.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 19:23:40 vasta tsitaadiga

Kogu raha-aasta lõikes umbes 10-15k
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:24:52 vasta tsitaadiga

aastas lähevad mu käest läbi päris suured rahad,aga need ainult korraks kuna ma tean kohe kuhu see investeerida icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 19:26:16 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
aastas lähevad mu käest läbi päris suured rahad,aga need ainult korraks kuna ma tean kohe kuhu see investeerida icon_wink.gif


Mina nt. investeerin aktsiatesse ja sealt saadud raha siis arvutile icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 13:56:00 vasta tsitaadiga

Kui ma profiili vaatan endal siis ei taha raha peale mõeldagi. icon_confused.gif

Kuid summa mis aastas läheb PC peale on tunduvalt suurem kui keskmine eestlane seda teeb.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 16.04.2006 19:48:16 vasta tsitaadiga

Väga suured kulutused aga minul on läinud kõigest 550 eeku molu peale, 590 kõllide ja 990 eeku uue hdd peale. (arvuti sain tasuta aga nu vaadake parameetreid thumbs_down.gif )
_________________
They want war? Lets give them one!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creativ
HV kasutaja
creativ

liitunud: 15.08.2004




sõnum 16.04.2006 19:59:41 vasta tsitaadiga

näiteks mina olen arvutite peale kulutanud 8000.- ja sellest tagasi saanud 3300.-
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 20:08:25 vasta tsitaadiga

kui nüüd mõtlema hakata tuleb jubedus peale.. viimase aasta jooksul ~20-25k arvuti(te) alla matnud.. sai läpakas soetatud+ lauaarvuti natuke kaasajastatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 16.04.2006 20:12:27 vasta tsitaadiga

Ernitz kirjutas:
Väga suured kulutused aga minul on läinud kõigest 550 eeku molu peale, 590 kõllide ja 990 eeku uue hdd peale. (arvuti sain tasuta aga nu vaadake parameetreid thumbs_down.gif )


Julm kallis sellise masina kohta
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 21:28:23 vasta tsitaadiga

Ernitz kirjutas:
Väga suured kulutused aga minul on läinud kõigest 550 eeku molu peale, 590 kõllide ja 990 eeku uue hdd peale. (arvuti sain tasuta aga nu vaadake parameetreid thumbs_down.gif )
Ikkagi PCI videokaart mis siis, et -E puudu icon_razz.gif.
A muidu ise ka ... täpset summat ei teagi aga jah siit sealt jne ikka kokku tuleb ... ei saa arugi kui tunned et palju kulutanud!!!

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 17.04.2006 19:23:13 vasta tsitaadiga

Mingi 6k aastas ma pakun. (Uuendusi tuleb teha)
Oleks vaja veelrohkemki kuid, sissetulekuallikas ainult ema-isa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.04.2006 19:41:23 vasta tsitaadiga

Vahepeal sai ~500 eest mälu 512->1024, 700 eest uus PSU ning 300 eest 2.8G NW ->3.2G presku vastu vahetatud. Sain ka tasuta 19" crt ning oma vana 17" vahedasin 19" CRT+200 eeku vastu icon_razz.gif
Nüüd on uus upgrade. Uued jupid 10k, vanade eest loodaks ~4-5k tagasi saada icon_smile.gif

Kogu värk arvuti eluea peale välja jagada siis tuleb väöjaminekuks ~7k aastas koos arvuti enda ostuhinnaga.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.04.2006 17:05:13 vasta tsitaadiga

1997 - 2006

mingi 130000 vist.

aga päris oma teenitud oma raha siiski sellest umbes 30
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 10:03:27 vasta tsitaadiga

Arvuti (6000.-) + Printer (1200.-) + Radeon 7000 (150.-) + 5.1 Helikaart (200.-) + Radeon 9200 (175.-) + Uus prose jahuti AC midaignes 4 (160.-) + DVD-RW (650.-) + ID kaardi lugeja (180.-)
Kokku siis 8715.-

Polegi väga palju.

_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 03.05.2006 11:03:24 vasta tsitaadiga

Hetkel laual seisev komplekt on mulle maksma läinud ~17 550 eeku!
_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 11:34:33 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tervet arvutiajalugu ei oska kroonidesse teisendada, aga olemas olev maksis ostmise hetkel ~30k (iga asi omal ajal oma hinna eest). seega kokku peaks olema 55 +/-5 tuhat krooni icon_razz.gif
ot:
muidugi teema äratamise põhjus on hea...

lisandus veel ~4800.- kõlarite näol. nüüd vast lähiajal enam ei kuluta ka arvutile, kuna kõik minu vajadused peaks rahuldatud olema icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 11:54:10 vasta tsitaadiga

minul kast, millega põhiliselt kokku puutun (AMD põhine), läks kokku mingi 15 500.- maksma ja teine kast (pent 4) läks mingi 8000.-
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 12:37:38 vasta tsitaadiga

Viimased kuus kuud polegi nagu kulutanud arvuti peale 8) Muidu aastas vast 5k ringis läheb. Eriline mängur ei ole, seega pole võimast riistapikendust ka vaja. Põhiline, et kast oleks vaikne ja saaks iga asjaga peale kõrgetel resodel mängimise hakkama. icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 12:38:52 vasta tsitaadiga

Praeguseks ligi 50 K. Profiilis olev arvuti + vana celeron 633.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
submeez
HV kasutaja
submeez

liitunud: 19.12.2002




sõnum 03.05.2006 13:57:31 vasta tsitaadiga

Kokku arvutite peale olen PALJU icon_smile.gif.
Kunagi ammu 386 - 21 000
P75 - ca 8000
P3 533 - Arvutil oli hästi palju lisakaarte jne, maksis siis ca 35 000
P4 2.4 - Oli ka siis oma aja parim masin praktiliselt ja maksis 20 000 midagi
Eelmine aasta sai veel ostetud läpakas Fujitsu-Siemens M7400, maksis 21000 midagi
Nüüd siis AMD 4400+, maksma ta läks koos monitoriga 33 000, täna lisandub sinna veel 1500, kuna ostan eraldi helikaardi ja uued kõllid:)

Kokku tuleb siis icon_eek.gif 139500
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 03.05.2006 15:34:11 vasta tsitaadiga

submeez kirjutas:
Kokku arvutite peale olen PALJU icon_smile.gif.
Kunagi ammu 386 - 21 000
P75 - ca 8000
P3 533 - Arvutil oli hästi palju lisakaarte jne, maksis siis ca 35 000
P4 2.4 - Oli ka siis oma aja parim masin praktiliselt ja maksis 20 000 midagi
Eelmine aasta sai veel ostetud läpakas Fujitsu-Siemens M7400, maksis 21000 midagi
Nüüd siis AMD 4400+, maksma ta läks koos monitoriga 33 000, täna lisandub sinna veel 1500, kuna ostan eraldi helikaardi ja uued kõllid:)

Kokku tuleb siis icon_eek.gif 139500



Ühesõnaga sa siis ostad nagu kohe ära kui välja tuleb mingi uus pill ja kohe selle algse hinnaga icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2006 15:50:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kunagi ammu 386 - 21 000

sellest võb järeldada,et enamus enda teenitud raha eest mitte emme/issi raha eest icon_wink.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 03.05.2006 15:52:46 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tsitaat:

Kunagi ammu 386 - 21 000

sellest võb järeldada,et enamus enda teenitud raha eest mitte emme/issi raha eest icon_wink.gif


Sel ajal vb jah aga kes teab kui vana see HV kasutaja on?!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 16:11:40 vasta tsitaadiga

Krooni tuleku ajal ei tahetud 486 eest kah 21000 saada, rääkimata 386-st. Ja rubla ajal veel sellist kraami ei liikunud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
submeez
HV kasutaja
submeez

liitunud: 19.12.2002




sõnum 03.05.2006 20:17:06 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
digweed kirjutas:
tsitaat:

Kunagi ammu 386 - 21 000

sellest võb järeldada,et enamus enda teenitud raha eest mitte emme/issi raha eest icon_wink.gif


Sel ajal vb jah aga kes teab kui vana see HV kasutaja on?!

386 ja P75 ma pole jah enda raha eest ostnud ! 22 olen !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.05.2006 20:50:23 vasta tsitaadiga

3 aastat tagasi sai ostetud kõlarid 150.-, sain tookord tasuta Pentiumi, siis veel monitor 250.-, mis poole aastaga otsad andis; siis monitori 700.- eest. Aasta tagasi arvutikomplekt veits üle 12000.-, igakuised kulutused umbes plaadid 60-70.- + internet
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 05.05.2006 22:38:45 vasta tsitaadiga

umm, Kast maksis kuskil 10 000.- ; Monitor (samsung syncmaster 710v) midagi 4700.-
Nett 1mbit 100.- kuu (jagatud)

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 15.06.2006 10:39:50 vasta tsitaadiga

Vints: ca 1500.-
Jahutus: ca 140.- (sain Bitboardist väga hea ale)
Üks mälu: ca 200.-
Võrkar: 50.-
Vana MOBO: 390.-
Kokku ca: 2300.-

Vähe.

_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.06.2006 10:52:32 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga siis umbes 30k
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 12:26:31 vasta tsitaadiga

alates 1 jaanuarist 2006 siis ostsin isa arvutisse 7600gt pci-e

aga krt ta ei lase näppida seda arvutit,ainult mängimine icon_evil.gif

a noh,omal arvuti olemas ja plekkis 15k, ostsin eelmine aasta
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 12:35:23 vasta tsitaadiga

2006 - Sülearvuti HP NX6110

Nüüd on kuskil 50.000.- kokku kulunud koos kõigega.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 13:29:46 vasta tsitaadiga

plaan ilmselt üle 10 k kulutada, nii juuli lõpu poole icon_razz.gif

Ilmselt tuleb praegune alles jätta, kuna seda ei tasu müüagi...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 14:55:21 vasta tsitaadiga

kulutasin ~75.- pleksklaasi ja LEDide peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.06.2006 14:56:22 vasta tsitaadiga

~30-35k vist läinud 2 aasta peale.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 15:05:33 vasta tsitaadiga

2 aasta jooksul u 10k erinevatele jubinatele
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 15:08:40 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif hmm... teatud hetkel lõpetasin arvepidamise icon_razz1.gif ~40k ringis peaks olema (3 aasta jooksul)
kui koguaeg raha lugeda, siis ei saagi omale kunagi midagi ostetud

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 15.06.2006 16:21:18 vasta tsitaadiga

2006 olen veel üpris vähe kulutanud icon_sad.gif, aasta lõpupoole tuleb arvatavalt jälle uuendus

(aga 2006a. kulud on ca. 2k)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 21.06.2006 19:27:25 vasta tsitaadiga

Mina olen oma arvuti peale natuke yle 4000.- kulutanud, Tahan arvutit weel paremaks teha, sellepeale pean muidugi raha weel kulutama.
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 21:03:25 vasta tsitaadiga

palju vähem kui mõni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 21.06.2006 23:36:31 vasta tsitaadiga

Mu rahakott pole nii paks, kui m6nel meist, ja t2nu sellele ma ei raiska k6ike raha arvuti peale.
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 22.06.2006 00:20:49 vasta tsitaadiga

Ega jah eks iga üks kulutab vastavalt oma võimetele, mul on läinud arvutustehnika peale ca. 10 000 Eek-i ringis või natuke rohkemgi...
Eelnevale kommenteeriale seda, et selge see rahaga on alati mida teha ning ka mul ei ole arvuti olemasolu tähtsuselt NR.1 - Ta kuulub
Top 5 kindlasti mida vaja läheb !
Raiskamine on suhteline mõiste, see on seotud enamasti ennekõike väärtushinnangutega,... Et teaksid icon_exclaim.gif
Kes kuhu oma raha paneb see on siiski rohkem isiklik asi nagi ikka

Mida sa muud ikka rohkem oskad siia kirjutada, ... thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.06.2006 00:28:17 vasta tsitaadiga

Arvestades, et mu arvuti conf muutub 2-3`e komponendi võrra iga kuu, siis reaalsed kulud (arvestan vanade juppide eest saadu maha) on ainuüksi selle aastaga mingi 30k kindlasti.
On selline kiiks küjes, mis parata icon_redface.gif Meeldib hirmsasti testida igasugu asju ja noh ega muidu ei saa ju kui endale ei osta.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 01:00:30 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
On selline kiiks küjes, mis parata icon_redface.gif Meeldib hirmsasti testida igasugu asju ja noh ega muidu ei saa ju kui endale ei osta.


icon_smile.gif sama siin... kuid vahel, kui asjale mõtlen, hakkab kulutatud rahast kahju

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 22.06.2006 02:58:46 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
On selline kiiks küjes, mis parata icon_redface.gif Meeldib hirmsasti testida igasugu asju ja noh ega muidu ei saa ju kui endale ei osta.


icon_smile.gif sama siin... kuid vahel, kui asjale mõtlen, hakkab kulutatud rahast kahju
kahju hakkab küll, aga raha on asi mida tukeb kulutada.
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 19:46:12 vasta tsitaadiga

Kui raha on ma ei näe, miks mitte midagi osta. Ma ostaks ka. Ja huvitav on igasugu asju järele proovida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 20:06:17 vasta tsitaadiga

no.. ütleme, et viimase 7 aasta peale.. 30000-50000 (arvestan siia tarkvara, raudvara, mängude kulu).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 20:10:57 vasta tsitaadiga

mingise celeron 2,4Ghz, 256mb ram, intr. 96mb videokaart, 40gb kõvaketas ja inteli emakas= 2000kr mullu kevadel!
ja profiilis oleva arvuti peale kokku 6000kr-kõik uued detailid v.a emaplaat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 23:35:10 vasta tsitaadiga

Timberg oskad sa öelda palju sul mängude peale kokku on läinud? 40K ? xD
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NFSMW
Piiratud kasutaja
NFSMW

liitunud: 24.01.2006




sõnum 08.07.2006 16:51:12 vasta tsitaadiga

No kuskil oma 30 kilo olen alla visanud. A samas puudust ei tunne vähemalt asja alla läks
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.07.2006 16:59:03 vasta tsitaadiga

2,5 aastaga ~15k

tsitaat:
A samas puudust ei tunne vähemalt asja alla läks
thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.