Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 19:09:09 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
roostevaba kirjutas:
remi kirjutas:
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata?


ei möliseeeee icon_biggrin.gif

tsitaat:


Klientidele, kes soovivad suurema kiirusega internetiühendust kui KODU Internet, pakume nüüd uut kolmikpaketti VIP kolmikpakett.

VIP kolmikpakett sisaldab:

Internetiühendus 4mbps/400kbps

KODU Telefon (kaks telefoninumbrit)

Digi-tv


Paketil on õhtuse mahu piirang 20GB (ca 20 000 kodulehekülge või 30 filmi või 3000 mp3-e), mis tähendab seda, tulevikus hakkame iga GB eest, mis ajavahemikus 18.00-24.00 on tarbitud üle lubatud normi (20 GB), küsima lisatasu 30 krooni 1 GB kohta.

VIP kolmikpaketi hind on 599 krooni/kuu, hinnale lisandub digiboksi rent 29.- krooni või järelmaks.

Teenuse spetsifikatsioon:

Paketi nimetus: VIP kolmikpakett

Spetsifikatsioon nr: SIP-008

Allalaadimise kiirus kuni - 4Mbit/s

Üleslaadimise kiirus kuni - 400 kbit/s

E-posti aadresside arv: 2 (kujul: kasutaja@starman.ee)

Kettaruum Starmani serveris: 20 MB (koduleht kujul: web.starman.ee/kasutaja)

IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline

Allalaadimise mahu piirang vahemikus 18.00-24.00 on 20GB kuus


sobib???

Enda arust küsisin, kas sul on mõni arve või leping ette näidata icon_razz1.gif


noplaad. see kiri on tulnud starmani klienditeenindusest. kui ei usu, küsi üle. not my problem!

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 00:08:17 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:

...
mänguserveri public käib ikka korralikul lingil, mitte kodus. ma ei saa aru.


Ei noh, siis juu olekski korralik link icon_biggrin.gif

High-Q kirjutas:

usu mind, minu kogemused näitavad, et 90% uploadinurujatest ongi need "ma olen kõva serveriadministraator" vendi või pira uploaderid/seederid.


Nagu et, daaaaaaaa...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 09:31:42 vasta tsitaadiga

Okay asjapulgad. Plaanis siis ka lähiajal KODU kolmikpaketiga liituda: tv, telefon ja internet 2MB. Juba ligi 3.a olen olnud Elioni all. Hetkel on Kodu 3 + telefon ja kuumaks jääb 600-750.- vahele, mis on liiast. Vahetan teenuspakkujat, sest miks maksta rohkem, kui saab odavamalt ja sama kiiret netti 399.- eest icon_razz.gif Aga esmalt tahaks teada, et kas need, kes kasutavad KODU kolmikpaketti on ka asjaga rahul ?

Sai väike kirjavahetus Starmani klienditoega tehtud: Täname Teid huvi eest Starmani poolt pakutava KODU kolmikpaketi vastu.
Kõik kolmikpaketid sisaldavad KODU kaabeltelevisiooni, lauatelefoni ja
internetti. Erinevad on vaid internetiühenduste kiirused.
KODU kolmikpakett- sisaldab Kodu kaabeltelevisiooni, internetti (kiirus
2Mbps/250Kbps) ja KODU telefoni teenust.
Kuutasu on 399.- krooni. Sellele lisandub väljahelistatud kõnede
maksumus. Võrgusisesed kõned on tasuta, samuti
helistamine meie Kliendiinfo telefonile 1770.
Kodu kolmikpaketiga liitudes tuuakse Teile koju tasuta VOIP-kaabelmodem.
Selle eest eraldi renti tasuda ei ole vaja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.04.2006 09:45:53 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Okay asjapulgad. Plaanis siis ka lähiajal KODU kolmikpaketiga liituda: tv, telefon ja internet 2MB. Juba ligi 3.a olen olnud Elioni all. Hetkel on Kodu 3 + telefon ja kuumaks jääb 600-750.- vahele, mis on liiast. Vahetan teenuspakkujat, sest miks maksta rohkem, kui saab odavamalt ja sama kiiret netti 399.- eest icon_razz.gif Aga esmalt tahaks teada, et kas need, kes kasutavad KODU kolmikpaketti on ka asjaga rahul ?

Sai väike kirjavahetus Starmani klienditoega tehtud: Täname Teid huvi eest Starmani poolt pakutava KODU kolmikpaketi vastu.
Kõik kolmikpaketid sisaldavad KODU kaabeltelevisiooni, lauatelefoni ja
internetti. Erinevad on vaid internetiühenduste kiirused.
KODU kolmikpakett- sisaldab Kodu kaabeltelevisiooni, internetti (kiirus
2Mbps/250Kbps) ja KODU telefoni teenust.
Kuutasu on 399.- krooni. Sellele lisandub väljahelistatud kõnede
maksumus. Võrgusisesed kõned on tasuta, samuti
helistamine meie Kliendiinfo telefonile 1770.
Kodu kolmikpaketiga liitudes tuuakse Teile koju tasuta VOIP-kaabelmodem.
Selle eest eraldi renti tasuda ei ole vaja.


Ise tulin starmani alt Elioni. Kallim on võimalik, aga kvaliteet on märgatavalt parem. Starmani ühendusega sai ikka parajalt peavalu(ebastabiilne). Siit foorumist lugesin, et teistel on OK. Otsustasin teha omale väikse tehnilise kontrolli ning asjatult, starmani nett oli peetis. 1770 sain alati ühe ja sama vastuse "Ühendus on korras Teie modemi ja Meie vahel" vms. Ebastabiilus väljendus sellet, et mingi hetk otsustas mingi asi, et hakkab naljatama ja ühendus jõudis minuti jooksul tulla ja minna nii mitmeid kordi. Selle üles lugemiseks oleks vähe rohkem sõrmi vaja kui omal on. Nende poolt tuli ikka sama vastus "kõik korras bla bla bla". Elionis olles pole kordagi net ära kadunud. Kvaliteedi eest olen nõus maksma rohkem ning Elion on tõestanud, et on stabiilsem kui Starman.

Minu kogemused Starmaniga. Ärge näkku lööge.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 09:57:36 vasta tsitaadiga

Siig,

Kuskandis Tallinnas asud. Huvitaks siis et kas tegemist on konkreetselt sinu probleemiga või on sul äkki ka lähedalasuvaid kaaskannatajaid.

Ise asun olümpia lähedal kesklinnas ja ei saa ühenduse kvaliteedi üle kurta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.04.2006 10:08:15 vasta tsitaadiga

Lasnamäel. Pirita-Kose ja Lasnamäe piiri ligidal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 10:14:46 vasta tsitaadiga

Ma siiski arvan, et lähen Starmani peale üle. See, et kodanikulSiig ühendusega probleeme oli ei tähenda, et Starman halb oleks icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.04.2006 10:18:07 vasta tsitaadiga

Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 10:20:37 vasta tsitaadiga

Siig kirjutas:
Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.

aga kas selles ei võinud viga olla, et modem hakkas varsi andma? mis modem oli?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.04.2006 10:23:32 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Siig kirjutas:
Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.

aga kas selles ei võinud viga olla, et modem hakkas varsi andma? mis modem oli?


WebStar vms
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 10:26:21 vasta tsitaadiga

WebStar'ist (need peaks ka praegu kasutusel olema) ei olegi midagi sellist kuulnud aga need pruunid modemid (ei mäleta, mis firma toodang oli) kippusid küll stabiilsust kaotama...
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 12.04.2006 10:59:57 vasta tsitaadiga

GadLine
Kuskil aastase kasutamise järel muutus võimatult ebastabiilseks.
Järgmine samamoodi.
Kolmandaga ei jõudnud aastat kasutada - vahetasin enne paketti ja sain uue modemi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.04.2006 14:39:25 vasta tsitaadiga

furyy kirjutas:
High-Q kirjutas:

...
mänguserveri public käib ikka korralikul lingil, mitte kodus. ma ei saa aru.


Ei noh, siis juu olekski korralik link icon_biggrin.gif

kaabelinterneti ega DSL ühendus ei ole korralik serveerimise link, ükskõik mis kiirustel see ka ei jookseks. oma dyndns lehe näitamiseks või sõpradega non-dedicated mängiservus pelada kõlbab, kuid mingeid muid (hullem veel, ärilisi) teenuseid sa sellega ei jooksuta. kui jooksutad, siis nagu et, daaaa......
furyy kirjutas:

High-Q kirjutas:

usu mind, minu kogemused näitavad, et 90% uploadinurujatest ongi need "ma olen kõva serveriadministraator" vendi või pira uploaderid/seederid.


Nagu et, daaaaaaaa...

daa tõesti, enamik ongi neid AnalogX WWW või mingi Caesar FTP for windows administraatorid, kes oskavad süsteemi tööle panna ainult siis, kui sellel on GUI ja kõik käib linnukeste ja väljakestega. Kui aeg on konfifaile edida, siis hakatakse foorumites nuruma, et mis nüüd saab ja ei tööta. ja manuaalidest pole nagu keegi kuulnud.

võrguühendus on nagu teedevõrk. kiiresti sõidad kiirteel, kuid kruusakad ja metsateed on selleks, et punktist A punkti B saaks, ilma, et kõrgläbivusega maastikuautot vaja oleks. kapish.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.04.2006 02:04:13 vasta tsitaadiga

Hmm, kas asi on minus või ongi täna õhtul starmanil välislink juba mingi 3-4 korda lennanud.. mul välisühendus pääääris hulgi ära kadunud mingiks ajaks...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.04.2006 08:42:55 vasta tsitaadiga

ise lõpetan neti lepingu nendega ära ja lähen elioni peale üle. see 150 eeku kuus maksta ei käi üle jõu et eesti sisene linki kiirem oleks + digitv siis icon_smile.gif helistasin starmani ja küsisin et kas neil ka plaanis kiiruseid tõsta, öeldi et ei ole ning järgmine küsimus oli minul: "Kuidas saab lepingut lõpetada?" icon_razz1.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 26.04.2006 19:22:05 vasta tsitaadiga

Hmh..bad news.
Lootsin, et Starman plaanib Elioni 12Mbit kiirusega kaasa joosta aga olles kunagi siitsamast leitud kaabeltehnoloogia kirjeldused läbi lugenud..
Njah, Maikuus siis Elioni poole minema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 13:00:31 vasta tsitaadiga

nii...sai siis Starmani KODU kolmikpakett ära tellitud ja pühapäeval tehnik ukse taga icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 29.04.2006 00:33:47 vasta tsitaadiga

Ega kaua pole enam jäänud. Kui Elionil on järgmine nädal tõesti 12down/1up olemas ja Starman midagi ei paku, siis vip kolmikpakett vahetub lihtsalt digitv vastu.
Nagu öeldakse pesupulbrireklaamis "Milleks maksta rohkem?"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.04.2006 00:48:45 vasta tsitaadiga

Aga milleks peakski Starman oma internetikiiruse "üles vedama" kui tema telekanalid liiguvad telekaableid pidi icon_wink.gif

Seega jaguneb Eesti peatselt "kahte gruppi" - ühed, kes eelistavad internetti telepildile ja teised, kes eelistavad telepilti internetile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 29.04.2006 02:09:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga milleks peakski Starman oma internetikiiruse "üles vedama" kui tema telekanalid liiguvad telekaableid pidi


Ega ei peagi. Ja kaablid ei puutu asjasse.
Kui hinna/kvaliteedi suhe on mingi teenuse puhul kellegi teisel parem, siis jääb lihtsalt klientidest ilma. Ning mingil hetkel selgub, et neti arengusse pandud rahad on mahavisatud. Ning aktsionärid on "rõõmsad".

Las kanalid liiguvad vanaviisi edasi, aga internet liigub edaspidi mujal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 09:56:15 vasta tsitaadiga

ise hakkan ka mõtlema elioni poole, praegu olen küll starmaniga rahul, kuid nad võiksid ju midagi vastu pakkuda icon_smile.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.04.2006 07:31:14 vasta tsitaadiga

Endal kodus Digi kolmik ja naise juures tavaline. Ei ütleks, et erilisi probleeme esineks. Va. eelpool kirjeldatud jama, et digibox tahab aegajalt vooluvõrgust eemaldamise näol restarti saada, muidu kipub trikitama. Kaablimodem töötab laitmatult, samuti telefon. Nett ise nii ja naa. Ühendus paistab stabiilne olema ja katkestusi ka väga harva. Aga näiteks "netis surfates" lehtede laadimine nõks pikaldane.. Request võtab millegipärast imelikult kaua aega, seejärel allalaadimine toimub aga normaalselt. Tegelikult ma seda Starmani kraesse niisama lambist ei veeretaks, kuna pole ise põhjalikult asja testinud. Ühendus käib läbi coyote'i (st. nüüdsel ajal BrazilFW) purgi, seal käimas ka dyndns'i syncamine, RRDstats koos pideva pingimisega ühenduse jälgimiseks, hulga port forwarding'e, mitu masinat järel, omajagu p2p liiklust jne jne.

Kui hakata valima, kas Starman või Elion Dtv siis jahh, põhimõtteliselt on valik selles, kas on soov näha palju telekanaleid (Starman) või tahetakse saada kiiret netti (Elion). Iseasi on see, kas inimese teeb õnnelikuks suurem number või on ka reaalsed vajadused taga. Omast kogemusest.. Pakutavatest 70'st kanalist leiavad enamasti vaatamist võibolla 10%, ülejäänuid klõpsid niisama 2-3 korda päevas läbi, et äkki hakkab midagi huvitavat silma. Neti puhul 2 mega DL on enam kui küll, vaadates kasutusstatistikat, toon ka reaalsed numbrid juurde(nädala lõige):
IN: Line speed: 2048kbps, Min: 3,36kbps, Avg: 53,67kbps, Max: 2027,16kbps. Siit hästi näha, et tegelikult võimalused väga kesiselt tarvitatud.
Teine lugu on aga upload'iga, mille puhul 256kbps jääb ikka tuntavalt lahjaks, kuna endal masinas käimas FTP server - vaja aegajalt faile võtta või panna, Remote Admin - kuna tihtipeale kodust eemal, siis tarvidus kaugelt masinat hallata (kasvõi eMule'i miskit sikutama panna idee tekkides), Shoutcast server - tööl olles kodumasinas asuva muusika kuulamiseks. Need puhtalt oma tarbeks, mitte avalikud teenused. Lisaks ka statistika juurde, mis näitab tunduvalt suuremat rakendust kui downloadi puhul.
OUT: 256kbps, Min: 15,55kbps, Avg: 71,64kbps, Max: 247,53kbps.
Juurde veel niipalju, et antud nädal on kasutuselt suht madalam kui tavapäraselt, iseäranis just uploadi poolelt.
Eks kindlasti ole Elioni 12Mb alla abiks siis, kui eksprompt tekib soov miskit filmi vaadata.. Käid serverid läbi, paned midagi huvipakkuvat tõmbama, lähed teed köögis kohvi ja võileivad valmis ning filmiõhtu võib alata. 2 megase ühendusega vajab veidi pikemat ettevalmistust.. Icc, kuidagi hoobilt tuli pähe assotsiatsioon öise alkoholimüügi keeluga icon_biggrin.gif

Starmanilt boonuseks veel avatud pordid by default, mitte ainult kangema paketiga/suurema raha eest.
Tõsi ta on, et Starman peaks tegema ka mingi sammu klientide heaks, muidu jooksevad paljud Elioni Dtv peale üle, iseäranis kui hinnavahet eriti pole. Ise oleksin rahul, kui saaks kasvõi 512kbps uploadi, muidu peab kah kolimisplaane pidama hakkama..

Üldiselt teenus on aus ning kasutajad võiks suht rahul olla. Niiet kui kellelgi soov liituda, kuid mingid kõhklused hinges, siis julgeks omalt poolt küll öelda, et karta pole suurt midagi.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 11:51:26 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:

Eks kindlasti ole Elioni 12Mb alla abiks siis, kui eksprompt tekib soov miskit filmi vaadata.. Käid serverid läbi, paned midagi huvipakkuvat tõmbama, lähed teed köögis kohvi ja võileivad valmis ning filmiõhtu võib alata. 2 megase ühendusega vajab veidi pikemat ettevalmistust..


Vaata filmi otse, streami. Miks peaks üldse alla sikutama? Kahemegase ühendusega saab ilusti vaadata otse serverist 700 MB ja 1,5h kestvat "filmi".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 30.04.2006 12:28:03 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Lemmy kirjutas:

Eks kindlasti ole Elioni 12Mb alla abiks siis, kui eksprompt tekib soov miskit filmi vaadata.. Käid serverid läbi, paned midagi huvipakkuvat tõmbama, lähed teed köögis kohvi ja võileivad valmis ning filmiõhtu võib alata. 2 megase ühendusega vajab veidi pikemat ettevalmistust..


Vaata filmi otse, streami. Miks peaks üldse alla sikutama? Kahemegase ühendusega saab ilusti vaadata otse serverist 700 MB ja 1,5h kestvat "filmi".


Õige tähelepanu, populaarsust kogubki streamiv video...
See on lahe asi ja seda võiks netis enam saadaval olla !!!

Sikutada tasub seda, mida omada oleks soovi...
Igaljuhul kiire neti ühendus on üks tähtsamaid mõisteid peale arvuti enda jõudluse thumbs_up.gif

Mingi 4 MBit /sec allalaadimist ei tohiks olla probleem Starmanile... Vähemalt neti ühendus mida pakutakse jookseb siinkandis vähemalt ühltaselt thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.04.2006 16:17:52 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Vaata filmi otse, streami. Miks peaks üldse alla sikutama? Kahemegase ühendusega saab ilusti vaadata otse serverist 700 MB ja 1,5h kestvat "filmi".

Jah, tähelepanek õige. Ma eeldan, et sul on suurem kasutuskogemus ka seljataga. Huvitab stabiilsus.. Kas ühenduskiirus on ühtlane ning pole karta, et kohati kuskil serveri ja lõpptarbija vahel niisuurt lag'i ei tekki, et stream'i jaoks enam ei jagu. Teiseks, kui ühendus mingil põhjusel katkeb, kas jõuab nõnda kähku uuesti connectida, et aru poleks saada. Või suure kasutusega serveris, kas õnnestub kohe uuesti löögile saada, ilma et järjekorras hammerdama ei pea?

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 16:22:04 vasta tsitaadiga

Ühendus katkeb...eks oleneb katkemise pikkusest ja filmivaatamisprogrammi puhvri suurusest. Põhimõtteliselt võib puhvri suureks venitada, siis ei tohiks mingit muret olla. Haamerdamine on teine lugu, filmivaatamiseprogrammid tõenäoliselt eeldavad, et sellist pornograafiat pole.

Eks oma silm on kuningas. Võta VLC või mplayer(töötavad mõlemad nii Linuxis kui Windowsis) ette ning proovi. VLC ei suuda iirc kerida, mplayer suudab. Niiet kui käsureaprogramm ei kohuta siis võta mplayer ning vaata, kuidas sobib. Ise olen kasutanud mplayerit, kuna ta on mu koduses linuximasinas väga hästi integreeritud igale poole :).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.04.2006 16:28:59 vasta tsitaadiga

Aga kas Starman-il üldse nii palju välisühenuste liinimahtu on, et neid Striimitavaid 4 megaseid ühendusi "välja kannatada" 8) Ehk siis, et ei tekiks kunagist EENET-i sündroomi, kus välismaist infot tuli oodata nii 10-15 minti enne kui see alla laadis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 16:42:55 vasta tsitaadiga

niih...just käisid Starmani onklid siin ja lükkasid mulle KODU kolmikpaketi...praegu ei kurda igatahes icon_lol.gif

EDIT: Mäletan, et kui sain Elioni ja tegin interneti kiiruse testi, siis sain max 215kb/s...nüüd kui oman Starmani, siis on max 270kb/s 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 02.05.2006 10:57:58 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
niih...just käisid Starmani onklid siin ja lükkasid mulle KODU kolmikpaketi...praegu ei kurda igatahes icon_lol.gif

EDIT: Mäletan, et kui sain Elioni ja tegin interneti kiiruse testi, siis sain max 215kb/s...nüüd kui oman Starmani, siis on max 270kb/s 8)

Tee endale selgeks bitid/baidid ja nende tähistamise viisid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 22:18:46 vasta tsitaadiga

http://www.parnupostimees.ee/270406/esileht/tarbija/10064141.php
mis siin just naerda aga jah..sellist asja ilma vabanduseta ei tohiks ikka juhtuda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 00:57:49 vasta tsitaadiga

Haahaa, mul jamas paar päev ping ja otsustasin ka helistada. Rääkisin oma mure neile ära, eelnevalt olin pinginud starmani kodukat, keskmiseks pingiks oli ~500. Paluti tagasi helistada, et nad uurivad. Helistasin siis mingi aja pärast tagasi aga keegi ei vastanud. Pea pool tundi kuulasin seda juttu mida automaatvastaja laseb. Lõpuks liinile pääsedes palusin ennast ühendada tehnika osakonnaga (või mis iganes see neil oli). Sealt sain kiirelt endale tehniku koju, kuna nad märkasid ka kahtlast signaali, tehnik käis vaatas juhtme otsad üle, ütles kõik on O.K. Probleem lahenes mõne aja pärast ise enesest. Vedas icon_smile.gif

Aga see oli üle nelja aasta peale ainuke jama.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 12:13:32 vasta tsitaadiga

Huvitav kas starman neid kiiremaid pakette (StarnetPro4000 ja StarnetPro8000) siis enam ei pakugi? Kodulehel on neist jälg ainult Mittemüüdavate pakettide spetsifikatsioonid all.
Tekkis selline küsimus sellepärast, et korterimaja peale laiali veetud nett muutus järsku elioni omaks. Ja upload on nüüd küll aeglasem. Ei tea kas starman ei saanud andmemahtudega hakkama?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 05.05.2006 12:57:49 vasta tsitaadiga

sellist asja ei ole mõtet müüa: minuteada on starman peajaolt suunatud kodukliendile, kellele taolisi pakette pole vaja. Samas seda paketti võivad kasutada praktiliselt ainult KÜ-d, kes siis linki edasi müüvad. See on aga firma enda leib, sest starmani huvides on ühe suure asemel pigem majja mitu väiksemat paketti müüa.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.05.2006 13:24:03 vasta tsitaadiga

bö paras käkk, ei mingit ette teatamist et täna nett ära kaob. alguses ei öeldud midagi, öeldi ainult et tehnilised probleemid. 1,5h hiljem öeldi et eesti energia teeb mingeid hooldustöid ja minu linnaosas pole netti. huvitav kas neil mingeid backup seadmeid pole või võimalik kuidagi trafficut ümber routida... igatahes väga vigase käkiga said hakkama. õnneks teisip. enam pole starmani klient ja loodan et elion suudab paremat teenust pakkuda
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 16:11:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

õnneks teisip. enam pole starmani klient ja loodan et elion suudab paremat teenust pakkuda


kui kopamees just kaableid läbi ei näri siis võib kasvõi terves eestis vool ära minna, internet peaks sulle ka siis tuppa tulema icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.05.2006 17:48:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tsitaat:

õnneks teisip. enam pole starmani klient ja loodan et elion suudab paremat teenust pakkuda


kui kopamees just kaableid läbi ei näri siis võib kasvõi terves eestis vool ära minna, internet peaks sulle ka siis tuppa tulema icon_wink.gif

nujah, nüri värk igatahes täna starmani poolt. nagu siin varemgi öeldud et klienditeenindus annab tugevalt soovida.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 10.05.2006 12:26:31 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
bö paras käkk, ei mingit ette teatamist et täna nett ära kaob.

No plaanilistest töödest on Starman küll teavitanud kenasti maili teel.
Loomulik, et kui tehniline rike, siis sellest ei ole võimalik ette teada anda ja hetkel, mil probleem lokaliseerimata, ei saa ka midagi konkreetset põhjuseks tuua ning kordasaamise aja kohta lubadusi jagada.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.05.2006 14:40:42 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
limp kirjutas:
bö paras käkk, ei mingit ette teatamist et täna nett ära kaob.

No plaanilistest töödest on Starman küll teavitanud kenasti maili teel.
Loomulik, et kui tehniline rike, siis sellest ei ole võimalik ette teada anda ja hetkel, mil probleem lokaliseerimata, ei saa ka midagi konkreetset põhjuseks tuua ning kordasaamise aja kohta lubadusi jagada.

polnud see neil plaaniline töö ega ka tehniline rike. lihtsalt eesti energia teavitas neid et nad teevad töid ja et klientidel pole netti ega kaabeltv-d aga starman ise ei suutnud edasi teavitada kliente.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 18:08:41 vasta tsitaadiga

Üks kommentaar selle uudise alt
tsitaat:
Starman on ahneks läinud Selle asemel, et siin Treude konkurentide teemal sõna võtab, tahaks teada, kas on ta kursis oma firmas toimuvaga...16-kordses Nustamäe telliskivimajas olev korteriühistu ostab Starmanilt internetti ja nüüd Starman lõpetab vaid ühekuulise etteteatamisega ühistuga lepingu ära ning tahab elanikele otse teenust pakkuma hakata, samas kõik majasisesed süsteemid on ühistu (st elanikud) välja ostnud...
Starman otsigu lolli...loomulikult võtame mõne konkurendi pakkumise....Vabandan, kui postitus natuke teemast kõrvale kaldus.


Enda kortermajas juhtus ilmselt sama lugu, nüüd siis oleme 4 megase elioni otsas. icon_evil.gif Starman võiks ikka suuremate klientide peale ka mõelda, mitte keskenduda ainult väikeklientidele neti müümisele. Ja kui klient netti edasi jagada tahab, siis on oioi kui kurjad nad, kuigi EL'i ettekirjutuse järgi võib igaüks netti edasi jagada nii palju kui tahab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 10.05.2006 21:14:53 vasta tsitaadiga

Mõttetera - Säästumarket, K-Arvutisalong ja Starman.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 10.05.2006 22:13:35 vasta tsitaadiga

Siig kirjutas:
Mõttetera - Säästumarket, K-Arvutisalong ja Starman.

Eks hakkab sinnapoole kalduma. Ootan paar nädalat. Kui VIP paketi hinnast digitv osa maha lahutada siis saan järelejäänud raha eest palju kiirema netiühenduse nii elionilt kui ka elisalt. Kui aga Starman'i sihtgrupp ongi mikropaketi ostjad siis "XY... s nimi"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 13.05.2006 13:10:51 vasta tsitaadiga

Ma ka mõtlen, et peaks vaikselt ärakolima kui Starman mõnenädalajooksul midagi ette ei võta.

Ainuke mure on see, et telekapilti peab neilt sel juhul jääma endiselt ostma, mis just samuti ei hiilga oma kvaliteediga.

Et tea kaua Televõrgu'l aega läheb, et oma asju pakkuma hakata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.05.2006 11:50:21 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Ja kui klient netti edasi jagada tahab, siis on oioi kui kurjad nad, kuigi EL'i ettekirjutuse järgi võib igaüks netti edasi jagada nii palju kui tahab.


ei ole see päris nii. Enda tarbeks (või mitte kommertslikel eesmärkidel) ei keela sul netti keegi jagada. Kui tahad naabritele jagada, siis palun, aga sul pole eraisikuna seaduslikku alust teistelt selle eest raha küsida. See ei ole mingi starmani lepingutingimus, vaid EV seadustes kirjas, et eraisik ei tohi sideteenuseid pakkuda. Põhjuseks on sideameti reeglid ning maksuseadused. Nüüd ainus võimalus on seda teha juriidilise isikuna (FIE või äriettevõttena), mis puhul aga peab nõustuma teatud tingimustega (sideameti eeskirjad ning paar lisapunkti starmani lepingus).
See, et starman oma äristrateegias arvab, et pakkuda mitmemegaseid endisi äripakette pole mõttekas, siis see on nende oma asi. Kes kiidab, kes laidab, kellel on sellest sügavalt suva.

Tegelikult on siin ka teine point olemas: KÜ kolhoosivõrgud ei ole kvaliteetsed. Olen taolisi näinud, kasutanud ja uurinud seestpoolt ja olles võrgundusega (eriti ärikliendi tasemel) päris kodus, siis ütleme ausalt: porno on. haldusvõimalused on minimaalsed, seadmed on valitud võimalikult rahasäästlikult, kaabelduse teeb tihti selleks mitte või vähekvalifitseeritud firma. Ja kõige tagatipuks reklaamib KÜ tihti, et "müüb edasi starmani ühendust". Starman kasutab peaasjalikult Cisco süsteeme ning kvaliteettootjate kaabelvõrguseadmeid (teleste, danlab jt), mis nagu võiks mingi kvaliteedi tagada, kuid KÜ paneb omalt poolt noname cat5-e (käsitsi tehtud otsadega) ja imeodava Trendnet plastikust switchi junni vahele. Mingit kontrolli selle üle ju starman ei oma. Igasuguste probleemide puhul (mis taolises võrgus on täitsa reaalsed) teeb KÜ starmanile lihtsalt anti-reklaami, kuna ühendus ju osaliselt starmani oma. Miks peaks starman sellist kohustust endale võtma? Kes üleüldse tahaks? Täpselt sama keiss on ka elioniga ja muude pakkujatega, keegi ei taha endale selliseid kolhoosiühenduse kliente, sest see on sulaselge kulu.
Samas kvaliteetset võrku keegi ei taha ehitada, sest seda ei ole odav edasi müüa ja kaob "100 krooniga mitu mega kuus" võimalus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 13:15:20 vasta tsitaadiga

Starman annab vastulöögi:
http://www.epl.ee/artikkel_321024.html


tsitaat:

Starman alustab tänasest kõikide oma enamlevinud interneti- ning kolmikpakettide kiiruste kahekordistamist, koheselt saavad eelise uued kliendid, vanad kliendid peavad suve ootama.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 13:41:50 vasta tsitaadiga

loe: suve jooksul
see tähendab ka suve lõppu icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.05.2006 13:58:54 vasta tsitaadiga

ikkagi nadilt tõstavad icon_confused.gif elion ja elisal üle 10mbiti sama hinna eest...
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 18.05.2006 14:02:32 vasta tsitaadiga

huvitav kas see kahekordistamine hõlmab ka uploadi

keda huvitab see mingi 4Mb ja ylespoole kui üleslaadimine on 256kbit
põhjus miks mina lähen elioni küüsi ongi 1Mb upload mida starman enivei ei paku
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.05.2006 14:04:37 vasta tsitaadiga

Ibrahim kirjutas:
huvitav kas see kahekordistamine hõlmab ka uploadi

keda huvitab see mingi 4Mb ja ylespoole kui üleslaadimine on 256kbit
põhjus miks mina lähen elioni küüsi ongi 1Mb upload mida starman enivei ei paku

tohib küsida miks sul see upload nii väga tähtis on?mina kasutan netti üpris tihti ning selle 256-ga hätta starmanis ei jäänud (nii failide uploadimisel kui üle võrgu tööd tehes). elioni läksin üle just selle kiirema downloadi pärast, sest tõsiselt ka ei viitsi selle 1mbitise ühenduse juures miskisuguseid updatesid vms oodata meeletult kaua

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 18.05.2006 14:09:06 vasta tsitaadiga

Jeah, "vanadele klientidele paneme näkku" on tõsiselt lahe suhtumine.
Lisaks ei osanud praegu isegi klienditugi üelda, kas ja kui palju uplink laieneb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 18.05.2006 14:18:31 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:



tohib küsida miks sul see upload nii väga tähtis on?mina kasutan netti üpris tihti ning selle 256-ga hätta starmanis ei jäänud (nii failide uploadimisel kui üle võrgu tööd tehes). elioni läksin üle just selle kiirema downloadi pärast, sest tõsiselt ka ei viitsi selle 1mbitise ühenduse juures miskisuguseid updatesid vms oodata meeletult kaua


ikka tohib icon_biggrin.gif
uploadi on mul vaja oma ftp serverile
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.