|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
28.03.2006 17:18:16
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| kuidas saab softi versiooni vaadata? |
| kaupz kirjutas: |
tänud. vana hea ericsson, olin juba aastatega unustanud selle "koodi" >*<<*<*
ja tundub et mu präänikul viimane Variant R1AA008 peal. |
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel29
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2005
|
02.04.2006 21:14:20
|
|
|
| tere. kas keegi oskab öelda, kas hpm-70 klappidel neid kõrvas käivad otsikuid saab kuskilt osta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
02.04.2006 22:45:29
|
|
|
| tanel29 kirjutas: |
| tere. kas keegi oskab öelda, kas hpm-70 klappidel neid kõrvas käivad otsikuid saab kuskilt osta. |
millist suurust vajad? ise kasutan kõige väiksemaid.
seega 2 järgmist suurust vedelevad suht tarbetult.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedDevil
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2005
|
04.04.2006 20:02:58
|
|
|
| Oskab keegi öelda kas w800'ga kaasas olevat handsfreed saab kusagilt eraldi ka osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.04.2006 20:05:47
|
|
|
| RedDevil kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kas w800'ga kaasas olevat handsfreed saab kusagilt eraldi ka osta? |
Mitmes emti esinduses olen näinud. HPM-70 on mark ja 490EEK vist oli hind. Kui topelt+ staatusega emt'i klient ostjaks siis saab -10% ka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
05.04.2006 14:29:54
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| RedDevil kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kas w800'ga kaasas olevat handsfreed saab kusagilt eraldi ka osta? |
Mitmes emti esinduses olen näinud. HPM-70 on mark ja 490EEK vist oli hind. Kui topelt+ staatusega emt'i klient ostjaks siis saab -10% ka. |
kristiine emt-i esinduses oli eile täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.04.2006 14:30:51
|
|
|
kuidas siis on selle "aku tühjeneb "helina" muutmisega" või üldse vaigistamisega?
väga hullu kisa teeb, öösel ajas üles.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
07.04.2006 18:26:55
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
kuidas siis on selle "aku tühjeneb "helina" muutmisega" või üldse vaigistamisega?
väga hullu kisa teeb, öösel ajas üles. |
selle vastu aitab kas laadimine või välja lülitamine! muud varianti pole.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.04.2006 18:37:51
|
|
|
täitsa kullis. telefon või asi. ma juba hakkasin arvama et sonyeric on ka enamvähem aparaat. motorolast ja teistest ei tea, aga N on küll "hoiatus ja mängutoonid" eraldi iga profiili all.
esato lehel ei ole ka kuhugi jõutud sel teemal?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
11.04.2006 21:47:20
|
|
|
Kas on kellelgi õnnestunud telefoniga kaasasolevale 512mb ms pro duo kaardile ka mõne kaardilugejaga ligi pääseda? Endal selline: http://www.sweex.com/product.asp?pid=423 , OSiks XP SP2. Kui sisestan kaardi siis vilgutab küll pisut aktiivsustulukest ja ka arvuti näib hetkeks midagi mõtlevat aga ütleb et kaarti sees pole; sama ütleb ka disc2phone, mille abil on sinna kaardile USB juhet kasutades ka üht-teist paigutatud. SD kaardiga saab see Sweex jällegi kenasti hakkama.
On keegi äkki midagi sarnast kogenud?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.04.2006 22:20:20
|
|
|
mul selline "klassikaline" karp 16in1 kaardilugeja, juhtme otsas 4 auguga.
ka sweex pealkirjaga. ja sama teema et algul vilgutab tuld ja siis kustutab selle ainukese ka ära
siis ei aita muud kui juhe masina küljest lahti tirida...
ikka seesama 512mb kaart
tegin ka teema, aga ei vasta keegi mu küsimustele kaardilugeja probleemi kohta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2674655#2674655
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
11.04.2006 22:21:54
|
|
|
| Stn kirjutas: |
Kas on kellelgi õnnestunud telefoniga kaasasolevale 512mb ms pro duo kaardile ka mõne kaardilugejaga ligi pääseda? Endal selline: http://www.sweex.com/product.asp?pid=423 , OSiks XP SP2. Kui sisestan kaardi siis vilgutab küll pisut aktiivsustulukest ja ka arvuti näib hetkeks midagi mõtlevat aga ütleb et kaarti sees pole; sama ütleb ka disc2phone, mille abil on sinna kaardile USB juhet kasutades ka üht-teist paigutatud. SD kaardiga saab see Sweex jällegi kenasti hakkama.
On keegi äkki midagi sarnast kogenud? |
mul DIGITUS 16 in 1 ja loeb probleemideta
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
11.04.2006 22:23:57
|
|
|
| kas keegi selle uusima firmi ka peale on saanud läbi seusi? mul ütleb, et pole vaja uuendada. õe k750i peale läks ilusti muidu
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
12.04.2006 19:36:36
|
|
|
Kaardilugeja probleem on minu jaoks lahenenud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=244406&highlight=, kuid endiselt ei mängi telefon ilma disc2phone'ta sinna pandud materjali. Sellega suudaks veel kuidagi leppida aga eriti nõme on et disc2phone nõuab igal käivitamisel aktiveerimist läbi mailiaadressi sisestamise. Ok, sisestan siis aga eranditult iga kord ütleb ta et ei saa mingi serveriga ühendust ja proovi veel kolm korda ja siis lähen käima aga järgmine kord pead uuesti aktiveerimist proovima. On keegi selle debiilsuse vastu mingit rohtu leidnud? Kõige parem oleks muidugi kui saaks asju ajada ilma mainitud tarkvarata.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
12.04.2006 21:42:17
|
|
|
| mina copyn muusika sinna MP3 kausta ja siiani kõik laulud tulnud,ehk aitab firmware uuendus
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
13.04.2006 00:44:39
|
|
|
| Aktiveerimise probleem lahenes, tuli vajutada portfellikujulisele ikoonil d2p akna paremas ülanurgas ja sisestada proxy server/port (nt cache.elion.ee/8080). Aga niisama faile mp3 kausta kopides ütleb ikka kui soovid telefonis selle "niisama" kopitud kausta/esitaja nime valida et kasuta disc2phone. >*<<*<* abil tarkvara infot vaadates on esimene rida seal R1AA008. Mis Sul me@homeq, seal on? Kui kellelgi veel on õnnestunud mp3-si telefonist mängida ilma et neid oleks pidanud disc2phone abil sinna paigutama siis võiks samuti tarkvara versiooni mainida ja/või mingi muu võimaliku nipi mis seda võimaldas.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
13.04.2006 08:35:51
|
|
|
| siis kui telefon ühendada USB datakaabliga siis peaks eraldi drive PC tekkima(sama vist ka läbi malukaardi lugeja),sinna sisse minnes on kohe MP3 kaust kuhu ma MP3-d panen.endal peal R1BC002 ja see vist kõige uuem.vanematel softi versioonidel ei pidavat seda MP3 kausta seal olema.kõige lihtsam on uuendada softi läbi SonyEricssoni update programmi mille saab SE kodukalt.ainult läbi disc2phone saab kasutada playlisti "esitajad" aga copytud MP3 kausta saab kuulata läbi playlisti "lugu"
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
13.04.2006 09:08:51
|
|
|
kas softi uuendusega tulevad tagasi ka tehase mängud?
praegu need mul kustutatud.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
13.04.2006 13:55:10
|
|
|
Tre,
Sai ka endale W800i soetatud. Tekkis küsimus sessuhtes, et kas W800i-d oleks võimalik kasutada MSN-is või Skypes videokaamerana. Tean, et paljudel digifotokatel on see võimalus olemas. Pistad USB kaabliga arvuti taha ja voila. Uurisin ise ka siin aga ei ole leidnud võimalust.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
13.04.2006 17:14:36
|
|
|
| tsitaat: |
ainult läbi disc2phone saab kasutada playlisti "esitajad" aga copytud MP3 kausta saab kuulata läbi playlisti "lugu"
|
Selgus et täpselt nii see ongi. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.04.2006 20:00:41
|
|
|
K790/K800 kohta on juba eraldi teema
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmg
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
19.04.2006 16:26:39
|
|
|
Huvitab selline asi, et kas W800i-l on ka BT puldi funktsioon sees? Et saab arvutit juhtida läbi Bluetoothi?
_________________ |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
19.04.2006 16:43:29
|
|
|
| rmg kirjutas: |
| Huvitab selline asi, et kas W800i-l on ka BT puldi funktsioon sees? Et saab arvutit juhtida läbi Bluetoothi? |
peaks olema. minu k750i-l ilusti töötas kui proovisin!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2006 08:33:57
|
|
|
Oman seda lahedat väikest jublakat
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
26.04.2006 10:16:48
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Oman seda lahedat väikest jublakat  |
kuskil Eestis müügil ka?mis max kaugus on?kui suur see on?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2006 12:33:51
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Oman seda lahedat väikest jublakat  |
kuskil Eestis müügil ka?mis max kaugus on?kui suur see on? |
Mina tellisin enda oma Maifon Balticust (see oli üle aasta tagasi). Kui seal mõned kuud tagasi käisin siis oli neil üks vist isegi vitriinis kohapeal olemas. Helista ja uuri.
Kontaktandmed leiad siit: www.maifonbaltic.ee
Kuskil 6-7cm on pikkus, max distantsi pole katsetanud, kuid ühes päris suures elutoas polnud probleemi, pakun et eks ta sinna 10m kanti on nagu enamikul BT seadmetel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
26.04.2006 12:46:41
|
|
|
| kui palju selline asi maksis?kas W800i-ga hakkab ka tööle?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2006 12:52:06
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| kui palju selline asi maksis?kas W800i-ga hakkab ka tööle? |
Ma ei mäleta mis ta siis maksis kui mina ostsin, aga kuskil 600EEK pakuks et oli.
K750'ga sai seda juhtida, seega tõenäoliselt saab ka W800'ga. Jama on ainult selles, et seda autokest laetakse telefonist (auto küljes olev pistik on täpselt samasuguse otsaga nagu laadija) ning see pistik on vana ericssoni oma ehk siis mina kasutan oma vana T68't või T630't selle laadimiseks. K750 ja W800 omavad juba uut põhjapistikut, seega neid auto laadimiseks kasutada ei saa, ainult juhtimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
26.04.2006 23:34:38
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| kui palju selline asi maksis?kas W800i-ga hakkab ka tööle? |
Ma ei mäleta mis ta siis maksis kui mina ostsin, aga kuskil 600EEK pakuks et oli.
K750'ga sai seda juhtida, seega tõenäoliselt saab ka W800'ga. Jama on ainult selles, et seda autokest laetakse telefonist (auto küljes olev pistik on täpselt samasuguse otsaga nagu laadija) ning see pistik on vana ericssoni oma ehk siis mina kasutan oma vana T68't või T630't selle laadimiseks. K750 ja W800 omavad juba uut põhjapistikut, seega neid auto laadimiseks kasutada ei saa, ainult juhtimiseks. |
590 eek maksab .oleks 200 eek oleks ostnud aga liiga kõrge hind on.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
12.06.2006 21:24:41
|
|
|
läks üks suurem kõrvaklapi kummitükk kaotsi..
vahetaks oma väiksema või keskmise paari suurema vastu
viimati muutis JevgeniT 17.06.2006 09:33:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
16.06.2006 20:02:40
|
|
|
Üks kiire/loll(?) küsimus: oli soov ühendada w800i ühe masinaga, kus see varem käinud polnud. Eesmärgiks telefoni mälust (mitte mälukaardilt) piltide kättesaamine. OLemas: telefon, usb kabla ning softiplaat. Enne telefoni ühendamist installisin softi valides complete install, siis nii enne kui peale restarti telefon külge, aga tolku ei kummalgi korral. Ainus koht kus telefon figureerib siis kui küljes on, on device manager. Huvitav ka see et disc2phone ei ilmunud kuskile. Kas oleksin pidanud plaadi pealt installima telefoni olles külge ühendatud? Kunagi pool aastat tagasi kui selle toru sain, sai see läpakasse probleemivabalt installitud, aga täpseid samme praegu tõesti ei mäleta. Igaljuhul mingit jama küll ei mäleta et oleks olnud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.06.2006 17:32:19
|
|
|
| Pane add new hardware ja sealt edasi ning siis peaks installima kõik 6-7 draiverit korralikult ära...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
30.07.2006 14:13:39
|
|
|
Kas heli on võimalik kuidagi kõvemaks saada telefoni kõlariga muusikat kuulates? W810-l on see natukene valjem, kui on pandud maksimumi. Eriti ei tahaks uskuda, et riistvaras on see kinni
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
31.07.2006 07:31:43
|
|
|
| Vops kirjutas: |
Kas heli on võimalik kuidagi kõvemaks saada telefoni kõlariga muusikat kuulates? W810-l on see natukene valjem, kui on pandud maksimumi. Eriti ei tahaks uskuda, et riistvaras on see kinni  |
väidad et täpselt sama mp3 faili kuulad kahe telefoniga?
kui ei, siis erinevad failid võivad olla ka väga erineva leveliga.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
05.08.2006 12:34:57
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| Vops kirjutas: |
Kas heli on võimalik kuidagi kõvemaks saada telefoni kõlariga muusikat kuulates? W810-l on see natukene valjem, kui on pandud maksimumi. Eriti ei tahaks uskuda, et riistvaras on see kinni  |
väidad et täpselt sama mp3 faili kuulad kahe telefoniga?
kui ei, siis erinevad failid võivad olla ka väga erineva leveliga. |
Jah samad failid, kuid kui ekvalaiseris kõik põhja panna töötab ka kõvemini sutsu
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.08.2006 16:18:42
|
|
|
| Vops kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
| Vops kirjutas: |
Kas heli on võimalik kuidagi kõvemaks saada telefoni kõlariga muusikat kuulates? W810-l on see natukene valjem, kui on pandud maksimumi. Eriti ei tahaks uskuda, et riistvaras on see kinni  |
väidad et täpselt sama mp3 faili kuulad kahe telefoniga?
kui ei, siis erinevad failid võivad olla ka väga erineva leveliga. |
Jah samad failid, kuid kui ekvalaiseris kõik põhja panna töötab ka kõvemini sutsu  |
kuskilt lugesin et saab tarkvaraliselt valjemaks panna,ühest se foorumist
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
05.08.2006 16:42:55
|
|
|
| kas sellel telefonil saab panna nt piltide või sõnumite kaust parooli alla?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
19.08.2006 21:58:03
|
|
|
| Umm.. Kuidas ma saan selle remote controlleri tööle? On võimalik üldse kuidagi, kui mul pole mingit eraldi bluetooth seadet? St, et mul on defenderi ilma juhtmeta hiir, et kas sellega saab kuidagi bluetooth ühenduse luua telefoni ja selle hiire aluse vahel? Ise pole veel välja leiutand kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
19.08.2006 22:17:20
|
|
|
| luke skywalker kirjutas: |
| Umm.. Kuidas ma saan selle remote controlleri tööle? On võimalik üldse kuidagi, kui mul pole mingit eraldi bluetooth seadet? St, et mul on defenderi ilma juhtmeta hiir, et kas sellega saab kuidagi bluetooth ühenduse luua telefoni ja selle hiire aluse vahel? Ise pole veel välja leiutand kuidagi. |
ei saa teise seadmega peale bluetooth keele või sisseehitatud bluetoothi,lisaks on vaja xp puhul sp2
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
19.08.2006 22:47:41
|
|
|
| A pmst, muidu läbi selle hiire bluetoothi saaks siis?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
19.08.2006 22:49:47
|
|
|
| luke skywalker kirjutas: |
| A pmst, muidu läbi selle hiire bluetoothi saaks siis? |
ei saa,sest sellel muu sagedus vms ja see on ilmselt ainult hiire jaoks mõeldud,need sinihamba pulgad pole ka enam kallid
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
19.08.2006 22:53:15
|
|
|
| Krt..A okei siis, selge, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
02.09.2006 16:19:28
|
|
|
mis on kõige uuem versioon?
kuidas seda peala pannakse?
ja kust seda saada?
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
02.09.2006 18:13:27
|
|
|
oskad sa öelda mida ta uuendab?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|